NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Carolina - 25. března 2018   00:00

Ottawa
Ottawa
09:38' B. Ryan (Dzingel, E. Karlsson) • 56:34' Chabot (Hoffman, Pääjärvi)
2:5
(1:1, 0:1, 1:3)
Carolina
Carolina
07:34' Di Giuseppe  (Zykov) • 37:19' B. McGinn  (Dahlbeck, J. Staal) • 48:29' Hanifin  (Aho, Zykov) • 49:37' Skinner  (Di Giuseppe) • 59:25' J. Staal  (Williams, E. Lindholm)

3. Valentin Zykov (CAR) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 36-24; Zablokované střely: 17-7; Vhazování: 45%-55%; Hity: 28-16; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Carolina odehrála skvělý zápas a z Ottawy si odváží dva body po vysoké výhře. Klíčový okamžik utkání nastal necelé tři minuty před koncem druhé třetiny, kdy se prosadil skvělou tečí Brock McGinn a Guy Boucher neuspěl s Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, o které se nejednalo. Konečný výsledek v Tire Canada Centre. Ottawa Senators 2 Caroliny Hurricanes 5.
59:25'
Carolina právě vstřelila branku!
JORDAN STAAL si na levém křídle najel na volný puk a z vrcholu levého kruhu pro vhazování ho přes Mika Hofmanna poslal do prázdné brány! Asistence: Justin Williams a Elias Lindholm.
59:02'
Erik Karlsson vypálil od modré čáry na pravém křídle, Cam Ward ale puk na přední tyči vyrazil.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:45'
Dnešní utkání sleduje 16555 diváků.
58:15'
Cam Ward podržel střelu Senators od modré čáry a hlavní trenér Guy Boucher si vyžádal oddechový čas.
57:58'
Mike Condon zamířil během nepřesné střely Senators z levého kruhu pro vhazování na střídačku!
57:26'
Cody Ceci vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Cam Ward na přední tyči úspěšně zasáhl hrudí.
56:34'
Ottawa právě vstřelila branku!
Mike Hoffman na pravém křídle od hrazení nahodil puk na vzdálenější levou tyč, kde se z ostrého úhlu prosadil THOMAS CHABOT! Malá naděje pro Senators, která prohrává 2:4. Asistence: Mike Hoffman a Magnus Pääjärvi.
56:09'
Lee Stempniak na levém křídle vystřelil od hrazení a mířil k přední tyči, jenže Mike Condon puk pravým betonem bez potíží vyrazil do rohu ledové plochy.
55:38'
Cody Ceci se ocitl u levé teče ve velké šanci, jenže Cam Ward dokázal situaci ustát a vyrazil puk mimo!
55:06'
Hurricanes se ocitli po rychlém protiútoku v postavení mimo hru a následovalo vhazování v neutrální zóně.
54:40'
Erik Karlsson krásně vypálil od modré čáry a mířil ke vzdálenější pravé tyči, Cam Ward ale dokázal puk najít a vyrazit ho levým betonem mimo! Pěkný zákrok.
54:36'
Christian Wolanin se pokusil na levém křídle vstřelit svůj první gól v NHL, jeho táhlá střela od modré čáry ale zamířila do náruče Cama Warda. Komerční přestávka.
53:56'
Noah Hanifin od modré čáry po zpětné přihrávce napřáhl k prudké střele s příklepem, která bez přípravy mířila k přední levé tyči, Mike Condon ale tentokrát vykopl puk pravým betonem!
52:40'
A znovu Haydn Fleury, který tentokrát mířil od modré čáry ke vzdálenější pravé tyči, a Mike Condon jeho střelu skvěle vykopl levým betonem mimo prostor své své brány!
52:31'
Haydn Fleury na levém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a jeho tečována střela zamířila nad bránu.
51:57'
Hurricanes se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se zakázané uvolnění.
51:09'
Max McCormick se ocital v mezikruží ve slibné šanci, jenže jeho následná střela byla zablokována.
50:20'
Carolina v rychlém sledu vstřelila dva góly a udělala velký krok k vítězství. Následuje komerční přestávka.
49:37'
JEFF SKINNER si na ose ledové plochy najel před modrou útočnou čárou na krásnou přihrávku Phillipa Di Giuseppeho, v mezikruží se nádhernou stahovačkou zbavil protihráče a u pravé tyče poté bekhendem zvedl puk pod víko! Nádherná individuální akce, po které Carolina vede nad Ottawou už 4:1! Asistence: Phillip Di Giuseppe.
49:06'
Brock McGinn vystřelil od modré čáry a připravený Mike Condon jeho táhlou střelu podržel v náručí.
48:29'
Sebastian Aho na pravém křídle u hrazení převzal puk a po rychlém obkroužení útočného pásma z levé strany přenesl hru na vzdálenější pravou tyč, kde NOAH HANIFIN po ledě z úhlu skóroval do prázdné brány! Carolina vede o dva góly. Asistence: Sebastian Aho a Valentin Zykov.
48:11'
Valentin Zykov napřáhl od modré čáry bez přípravy na ose ledové plochy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Mike Condon dokázal udržet v náručí, a nepustil hosty k dorážce.
47:29'
Utkání nabralo obrovský spád a hra se přelévá po komerční přestávce v rychlém sledu ze strany na stranu.
46:53'
Elias Lindholm na levém křídle nabral rychlost a Mike Condon si po jeho střele v rychlém sledu připsal dva zákroky.
46:38'
Senators v útočném pásmu po komerční přestávce hýřili pohybem, ke střele na bránu se ovšem nedostali.
46:02'
Magnus Pääjärvi na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a po snadném zákroku Cama Warda dostává v Tire Canadian Centre prostor krátká reklamní přestávka.
45:44'
Senators vystřelili znovu z levého kruhu pro vhazování a Cam Ward na přední tyči vyrazil puk pravým betonem.
45:18'
Magnus Pääjärvi nabral na pravém křídle rychlost a na bodu kruhu pro vhazování napřáhl k rychlé střele zápěstím, kterou Cam Ward bez potíží podržel v náručí.
44:58'
Senators zahrozili střelou z levého kruhu pro vhazování, jenže byla nepřesná a skončila na ochranném skle.
43:46'
Carolina tvrdě vypálila od modré čáry, následná střela hostů ale zamířila nad bránu Mika Condona.
43:29'
Alexandre Burrows ani Jean-Gabriel Pageau se u levé tyče neprosadili a Cam Ward zmrazil puk mezi betony! Následný závar už nic nepřinesl a hra byla přerušena.
42:05'
A další šance Jeffa Skinnera, který z levého kruhu mířil na vzdálenější pravou tyč, Mike Condon ale puk vyrážečkou vyrazil!
41:56'
Jeff Skinner se po nahození z pravého křídla ocitl na vzdálenější levé tyči v obrovské šanci a mohl skórovat do odkryté brány, jenže jeho střela zápěstím mířící do vzdálenějšího pravého horního rohu brány skončila na horní tyči a Mike Condon během tygřího skoku nezasahoval!
41:02'
Guy Boucher vypadá na střídačce Ottawy hodně naštvaný. Uvidíme, zda mu jeho svěřenci udělají za chvíli radost.
40:51'
Mike Hoffman na pravém křídle z ostrého úhlu nahodil puk na bránu a Cam Ward ho po zákroku zmrazil pod lapačkou.
40:38'
A další postavení mimo hru, ve kterém se opět ocitli hokejisté Caroliny. Hra je na začátku třetí části hodně kouskována.
40:20'
Ruka čárového rozhodčího vyletěla nahoru a útočné snažení Hurricanes zastavilo na levé straně postavení mimo hru.
40:05'
Čas se změnil ze zimního na letní a ve změnu doufají také hráči Ottawy, kteří na začátku třetí třetiny prohrávají před svými fanoušky s Carolinou 2:1. Puk skončil po 5 sekundách mezi střídačkami.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 20-13; Zablokované střely: 13-6; Vhazování: 46%-54%; Hity: 21-10; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné min.: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 3:05.
Druhá třetina utkání mezi Ottawou a Carolinou nebyla na šance tak bohatá, jako ta úvodní, přesto jsme se ale dočkali jedné branky, o kterou se skvělou tečí postaral krátce před koncem druhé třetiny Brock McGinn. Senators si poté vzali Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, jenže neuspěli a za zdržování hry následoval dvouminutový trest. Carolina následnou početní výhodu nevyužila a domácí si mohli částečně oddychnout. Skóre po druhé třetině v Tire Canadian Centre. Ottawa Senators 1 Carolina Hurricanes 2.
40:00'
39:19'
Filip Chlapík odpykal týmový trest Senators po neúspěšné Coach Challenge kvůli postavení mimo hru. Domácí v plném počtu.
39:00'
Do konce prostřední části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
38:12'
Elias Lindholm na pravém křídle z ostrého úhlu nahodil puk na bránu a Mike Condon ho úspěšně vyrazil pravým betonem.
37:19'
Ottawa si vzala Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, a protože nebyla úspěšná, za zdržování hry a zpochybnění výroku rozhodčích následoval týmový trest, který odpyká Filip Chlapík.
37:19'
Klas Dalhbeck na pravém křídle po zpětné přihrávce Jordana Staala z rohu útočného pásma nahodil puk od modré čáry na bránu a po teči BROCKA MCGINNA v mezikruží zamířil ze vzduchu mezi betony bezmocného Mika Condona! Ottawa si vzala Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, a jelikož domácí neuspěli, následovalo vyloučení! Carolina vede v Kanadě 2:1. Asistence: Klas Dahlbeck a Jordan Staal.
36:57'
Ježek v kleci! Senators nahodili puk z pravého křídla a ostrého úhlu nebezpečně na bránu a Cam Ward ho úspěšně vyrazil. Hra pokračovala do doby, než na něj vzápětí spadla brána.
36:20'
Joakim Nordström číhal u bližší tyče a po nahození z levého křídla tečoval puk těsně vedle brány Senators.
35:19'
Senators vyhráli závod o puk a zakázané uvolnění se nepískalo, zároveň se ale na levém křídle do žádné šance nedostali.
34:22'
Jeff Skinner zpoza brány nahodil puk k pravé tyči, Elias Lindholm se ale do zakončení snažil dostat v blízkosti brány marně, když mu jeden z hokejistů Ottawy zablokoval hůl.
34:08'
Puk opustil ledovou plochu po vyhození Caroliny a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Za okamžik pokračujeme.
33:59'
Max McCormick se ocitl u levé tyče ve velké šanci a z otočky dobře vystřelil, jenže jeho střela zápěstím skončila pouze na hrudi Cama Warda, který puk vyrazil!
33:30'
Mark Borowiecki byl zřejmě hráčem, který na levém křídle nahodil puk od hrazení na přední tyč. Cam Ward byl ale pozorný a podržel kotouč ve své náruči. Hra byla přerušena.
32:53'
Carolina pokračovala v útoku a Roland McKeown na pravém křídle napřáhl ke střele od modré čáry, která minula přední tyč.
32:18'
Sebastian Aho po ose ledové plochy zavezl puk do útočného pásma a míchal s pukem na vrcholu mezikruží, nakonec se ale ke střele neodhodlal a z levého křídla ho nahodil za bránu, kam si pro něj rychle dojel Mike Condon, aby ho zastavil a rozehrál.
31:29'
Hurricanes se na bodu levého kruhu ihned po vhazování protlačili ke střele, která byla přizvednuta a skončila nad bránou.
31:26'
Carolina vypálila prudce na vrcholu levého kruhu pro vhazování a kotouč byl přizvednut jedním z hráčů do ochranné sítě.
30:56'
Tom Pyatt dnes nastoupil v dresu domácí Ottawy k jubilejnímu 400. utkání NHL! Blahopřejeme!
30:56'
Další šanci měl u pravé tyče Matt Duchene, jenže Cam Ward zmrazil puk pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.
30:23'
Tom Pyatt se ocitl v šanci u levé tyče, jenže Cam Ward ucpal prostor na přední tyči a vyrazil puk za svou bránu.
30:02'
Jeff Skinner ihned po vhazování práskl do puku v blízkosti modré čáry a jeho pokus mířil přesně ke vzdálenější levé tyči, Mike Condon ale puk vyrážečkou vyrazil do rohu ledové plochy!
29:57'
Jeff Skinner ze středového kruhu nahodil puk na bránu Ottawy a brankář Mike Condon ho raději zmrazil pod lapačkou.
29:32'
Trevor van Riemsdyk naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Carolina dnes přečkala obě dvě oslabení.
29:11'
Senators se opět usadili v útočném pásmu a v pravém kruhu napřáhli ke střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě.
28:43'
Mike Hoffman chtěl vrátit z pravého kruhu puk na útočnou modrou čáru Erikovi Karlssonovi, jenže Carolina jeho úmysl skvěle přečetla a poslala puk do středního pásma ledové plochy.
27:43'
Jaccob Slavin mohl udeřit v oslabení, když v blízkosti levé tyče zakončil bekhendem, Mike Condon ale puk úspěšně vyrazil!
27:32'
Matt Duchene na útočné modré čáře startoval motory a Trevor van Riemsdyk mu do cesty postavil nohu. Hostující obránce dostal dvě minuty za podržení a Ottawa si zahraje druhou přesilovou hru.
27:03'
Lee Stempniak míchal s pukem na vrcholu levého kruhu, jenže útok Caroliny překazilo odpískané postavení mimo hru.
26:27'
Roland McKeown vystřelil v levém kruhu ihned po vhazování, jeho střela ale nad ledem minula bližší tyč brány Ottawy.
26:24'
Hra byla v rychlém sledu dvakrát přerušena kvůli zakázanému uvolnění domácích hokejistů Ottawy Senators.
26:07'
Carolina v levém kruhu napřáhla ke střele, která se ve vzdálenějším pravém rohu ledové plochy od ochranného skla odrazila do ochranné sítě. Komerční přestávka.
25:49'
Alexandre Burrows musel na levém křídle zastavit kvůli signalizovanému postavení mimo hru a poté už měl ke kotouči příliš daleko, takže se mu ho nepodařilo vybojovat.
25:21'
A další přerušení hry poté, co si Cam Ward v bráně Caroliny snadno poradil s nahozením Ottawy od modré čáry.
25:14'
Matt Duchene se v mezikruží ke střele nedostal a puk byl zřejmě sražen mezi střídačky. Hra je každopádně přerušena.
24:51'
Hurricanes střádali další útočné plány, po nepřesné přihrávce je ale zhatilo zakázané uvolnění.
24:03'
Trevor van Riemsdyk na pravém křídle vystřelil ihned po vhazování před kruhem pro vhazování a Mike Condon jeho pokus letící těsně nad ledem na přední tyči vykopl levým betonem!
23:14'
Bobby Ryan z pravého křídla krátkou přihrávkou přenechal puk Maxovi MacCormickovi, který na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, která byla tečována a nakonec skončila pod Camem Wardem. Brankář Caroliny ho nedokázal sice zmrazit, Senators se ale k dorážce nedostali!
22:10'
Elias Lindholm odehrál skvělé střídání, když se nejprve se svými spoluhráči snažil dostat ke střele v levém kruhu pro vhazování a poté z pravého rohu útočného pásma nahazoval puk před bránu, kam si najížděl Phillip Di Giuseppe. Senators ale jeho úmysl přečetli.
21:25'
Jaccob Slavin se vzápětí snažil prosadit bekhendem u levé tyče a Mike Condon vyrazil puk do ochranné sítě!
20:57'
Teuvo Teräväinen se ocitl u pravé tyče příliš blízko brány a Mike Condon jeho pokus vyrazil levým betonem mimo!
20:15'
Haydn Fleury prudce vypálil z vrcholu levého kruhu a jeho střela minula bližší horní roh brány Mika Condona.
20:01'
V Canadian Tire Centre začala prostřední část utkání, do které oba týmy vstupují za nerozhodného stavu 1:1.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-5; Zablokované střely: 6-3; Vhazování: 65%-35%; Hity: 10-8; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně v 1:08.
Canadian Tire Centre od úvodních minut bylo svědky parádního hokeje a po necelých osmi minutách padl první gól, když Carolinu poslal do vedení krásnou střelou zápěstím Phillip Di Giuseppe. Na jeho trefu ale rychle odpověděl Bobby Ryan, který parádně tečoval nahození Ryana Dzingela. Právě Ryan Dzingel se v dalším průběhu řítil sám na bránu, jenže stejně jako Jean-Gabriel Pageau krátce před přestávkou obrovskou šanci nevyužil. Skóre po první třetině střetnutí. Ottawa Senators 1 Carolina Hurricanes 1.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části zbývá odehrát 1 minuta.
18:58'
Brock McGinn na opačné straně vypálil z bodu levého kruhu pro vhazování, Mike Condon ale na přední tyči puk vyrazil.
18:52'
Jean-Gabriel Pageau se po přihrávce Alexandra Burrowse od střídaček řítil sám na bránu, jenže Cam Ward jeho rychlou střelu zápěstím mířící k pravé tyči vyrazil levým betonem!
18:10'
Carolina střelou od modré čáry minula levou tyč a Mike Condon si pohlídal odraz puku od hrazení za bránou, když puk zmrazil rychle pod lapačkou a přerušil hru.
17:49'
Senators na levém křídle zaváželi puk do útočného pásma a jeden z hráčů Caroliny ho přizvedl do ochranné sítě.
17:34'
Protiútok Hurricanes nic nepřinesl, stejně jako nahození Senators na pravém křídle od modré čáry.
17:09'
Ryan Dzingel ztratil v pravém kruhu útočného pásma puk a Carolina mohla vyrazit do rychlého protiútoku.
16:12'
Carolina se snažila prosadit na pravém křídle, jenže ihned po vhazování se ocitla v postavení mimo hru.
16:03'
Zack Smith byl v levém kruhu povalen k ledu a od jeho zad se puk po nahození z pravého rohu útočného pásma odrazil pod lapačku Cama Warda, který ho zmrazil a přerušil hru.
15:46'
Thomas Chabot na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Cam Ward ale dokázal puk lapačkou vytáhnout do ochranné sítě! Reklamní přestávka.
15:38'
Vyloučený Jordan Staal je zpět na ledě a Carolina v Kanadě úspěšně přečkala první přesilovou hru domácí Ottawy.
14:47'
Erik Karlsson napřáhl na vrcholu levého kruhu bez přípravy k jedovaté ráně s příklepem, kterou Cam Ward na přední tyči skvěle vykopl pravým betonem, a připsal si důležitý zákrok!
13:49'
Brock McGinn se dostal na vrcholu pravého kruhu ke střele v oslabení, kterou pozorný Mike Condon vyrazil mimo.
13:38'
Jordan Staal byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Ottawa si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru.
13:36'
Matt Duchene na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a rozvlnil boční síť brány domácí Caroliny.
12:10'
Ryan Dzingel se řítil od útočné modré čáry sám na bránu, jenže na poslední chvíli ztratil kontrolu nad pukem a po krásné stahovačce u pravé tyče nakonec vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi!
11:41'
Ryan Dzingel z pravého kruhu nahazoval puk z pravého kruhu na vzdálenější levou tyč, tentokrát se ale nikdo k teči nedostal.
09:38'
Ryan Dzingel z vrcholu pravého kruhu nahodil puk zápěstím na přední tyči, kde ho na úrovni horní tyče skvěle tečoval BOBBY RYAN a puk zamířil do bližšího pravého horního rohu brány! Cam Ward jen bezmocně zůstal klečet. Asistence: Ryan Dzingel a Erik Karlsson.
08:26'
A další dva zákroky Mika Condona, který předvedl v akci levý a poté pravý beton proti střelám z pravého kruhu!
07:55'
Jaccob Slavin napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele s příklepem a Mike Condon puk vyrazil pravým betonem na přední tyči do rohu ledové plochy!
07:34'
Valentin Zykov vyhrál za bránou důležitý osobní souboj a poté přihrávkou zpoza ní našel v levém kruhu PHILLIPA DI GIUSEPPEHO, který laserově přesnou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh! Asistence: Valentin Zykov.
06:43'
Matt Duchene opět operoval na pravém křídle, tentokrát ale nemohl pokračovat v akci kvůli postavení mimo hru.
06:21'
Matt Duchene se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jenže mezi betony Cama Warda propálit nedokázal!
06:04'
Erik Karlsson napřáhl na ose ledové plochy ke tvrdé ráně od modré čáry, která zamířila do náruče Cama Warda, a po jeho zákroku následuje reklamní přestávka.
05:31'
Carolina si vytvořila velký tlak, ze kterého pramenily dvě nepřesné střely, a puk vzápětí skončil v ochranné síti.
04:41'
Bobby Ryan se ocitl po zpětné přihrávce Jeana-Gabriela Pageaua v šanci na vrcholu pravého kruhu, jeho pokus bez přípravy byl ale sražen vedle vzdálenější levé tyče do rohu ledové plochy.
03:46'
Erik Karlsson napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele s příklepem, která letěla těsně nad ledem a od vzdálenější pravé tyče brány se odrazila zpět do hry!
03:40'
Magnus Pääjärvi vypálil z levého kruhu na vzdálenější pravou tyč a Cam Ward skvěle zasáhl levým betonem, následovala dorážka Zacka Smitha, i s ní si ale brankář Caroliny poradil!
03:15'
Oba týmy velice dobře brání a zatím čekáme na střelu, která by mířila na bránu. Oba brankáři čekají na první zákrok.
02:42'
Jaccob Slavin se dostal v levém kruhu k první střele, jenže jeho pokus byl sražen do rohu ledové plochy.
02:07'
Trevor van Riemsdyk bojoval na pravé straně u hrazení o puk, nakonec ho ale vydoloval a poté rozehrál Fredrik Claesson.
01:20'
Justin Williams se po krásné kombinaci Caroliny a přihrávce z pravého křídla ocitl v mezikruží v první vážné příležitosti, skvěle se k němu ale vrátil Mark Borowiecki a do šance ho nepustil.
00:01'
V Kanadě už je vše připraveno k zahájení zápasu NHL, v němž domácí Ottawa hostí Carolinu Hurricanes.
Brenden MacCowan předstoupil před fanoušky, aby přednesl americkou a vzápětí kanadskou hymnu.

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Chabot, E. Karlsson (C), Harpur, Ceci, Borowiecki, Claesson, Wolanin – Hoffman, Duchene (A), Burrows – Dzingel, Pageau, B. Ryan – Pääjärvi, Z. Smith (A), Pyatt – M. McCormick, Chlapík. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, T. van Riemsdyk, H. Fleury, Dahlbeck, McKeown, Hanifin – T. Teräväinen, Aho, Zykov – B. McGinn, J. Staal (C), Williams (A) – Skinner (A), E. Lindholm, Di Giuseppe – Nordström, D. Ryan, Stempniak. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Jean Hebert, Ghislain Hebert. Čároví: Derek Nansen, Brad Kovachik.
Ottawa prohrála třikrát v řadě a proti Carolině se bude snažit špatnou sérii výsledků ukončit. Do sestavy Senators se vrátí zkušený obránce Erik Karlsson, zatímco v bráně začne Mike Condon. Hurricanes ztrácí ve Východní konferenci devět bodů na New Jersey, se nímž bojují o divokou kartu a účast v playoff.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.