NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Pittsburgh : Colorado - 12. prosince 2017   01:00

Colorado
46:18' Barberio   • 58:31' Comeau  (E. Johnson)
Pittsburgh
Colorado

To je dnes z mé strany vše. Mějte se krásně a u dalších onlajnů, napočtenou.
Hvězdy utkání
1.Jonathan Bernier 36 zákroků, 97,5%.
2. Tristan Jarry 26 zákroků, 96,3%.
3. Mark Barberio 1+0.
Československá stopa v utkání:
Dominik Simon 1 střela, 0+0.
Máme za sebou utkání, ve kterém jsme viděli pouhé tři góly a hlavně všechny až v posledních čtrnácti minutách hry. Rozhodující gól vstřelil Comeau, který byl vlastně do prázdné branky při powerplay domácího týmu. Ten totiž vzápětí ještě snížil. Colorado dnes vítězství za tři body srdnatě vybojovalo. Velkým hrdinou byl především gólman Bernier, který díky skvělým zákrokům, nedal střelcům Pittsburghu moc šancí.
59:49'
Jarry zůstal na střídačce, ale zbývá opravdu málo vteřin.
59:48'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Tak teď velice naštvaným gestem reagoval na inkasovaný gól Bernier, který tak přišel o čisté konto. PHIL KESSEL dostal kotouč přímo na svou hokejkou a nedal přesouvajícímu se brankáři Colorada šanci. Asistence: Jevgenij Malkin, Jake Guentzel.
Colorado právě vstřelilo branku!
A to vypadá na dýku do srdce! BLAKE COMEAU se dostal k odraženému kotouči a od půlky hřiště posílá puk do prázdné branky. Asistence: Erik Johnson.
58:07'
Pittsburgh Penguins odvolává brankáře!
58:03'
Bernier nyní zachytil střeli od modré, která vzešla z hole Kessela.
56:53'
Domácí se sice drží v obranné třetině Colorada, ale ke střela se zkrátka nemohou odhodlat.
56:08'
Naopak na druhé straěn to mohl být rychlý protiútok, ale Avalanche se dostali do postavení mimo hru.
55:43'
Bernier si do kolonky zákroky připsal další čárku.
55:17'
Penguins se nyní drží ve třetině Colorada.
54:03'
Laviny jsou nyní ovšem aktivnějším celkem. Tučňáky jakoby ta inkasovaná branka úplně zmrazila.
52:26'
Zadorov teď uštědřil Crosbymu pěkný hit.
51:59'
Fantastický zákrok Jarryho! Ten dokázal vychytat Comeau, když se přesouval od levé tyče k pravé.
51:26'
50:36'
Přesilovka se ovšem Coloradu moc nedaří.
49:26'
Andrighetto trefil tyčku! Zároveň si vybojoval faul a Hunwick dostane dvě minuty za držení.
48:25'
Pittsburg se nyní tlačí dost dopředu, ale gólman lavin zatím odolává všem střeleckým pokusům.
47:09'
Bernier si připsal další skvělý zákrok proti střele Hörnqista. No, gólman Colorada je zatím hrdinou.
46:18'
MAREK BARBERIO zachytil na modré čáře nepřesnou přihrávku a vyslal bombu na branku. Ta byla po cestě tečovaná jedním z hráčů domácích a zapadla přesně pod víko. Bez asistence.
46:01'
Colorado získalo kotouč ve středním pásmu a žene se do třetiny turňáčků.
44:51'
Třetí formace tučňáků naprosto uzamkla hostující celek ve své třetině. Vidět jsme mohli několik skvělých zákroků Berniera, a taky skvělou teč Dominika Simona.
43:29'
Crosby dostal skvělý pas, ale střelou z první minul branku lavin.
43:10'
Zadorov vypálil od modré bombu. Ta skončila na zadním mantinelu.
42:13'
Hörnqist se snažil obtočit branku, ale gólman Bernier přerušuje.
41:50'
Na druhé straně Colorado drželo Pittsburgh uvězněný ve své třetině.
40:40'
Tak hned ze startu tučňáci zahrozili. Před brankou se objevil úplně volný Sheary, který trefil tyčku.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:02.
Máme za sebou druhou periodu, která skončila také bez branek. Více zákroků si zatím připsal brankář Bernier, který musel zasahovat v této třetině celkem čtyřiadvacetkrát. Na druhé straně se ani gólman Jarry nenudí. Pro tým se obětoval celkem v sedmnácti případech. Pevně doufáme, že v další periodě již branku uvidíme.
40:00'
39:57'
Hosté v závěru třetiny ještě nepřesně přihráli. Proběhne tak vhazování před Bernierem.
38:56'
38:37'
Compher dokázal ujet obraně tučňáků a jet sám na Jarryho. Útočník lavin zvolil střelu, která ovšem trefila vyrážečku brankáře.
37:06'
Ale hned ze začátku přesilovky se daří hostům vyhodit kotouč.
36:56'
Lindholm dostává menší trest za sekání.
36:27'
Nahození Crosbyho ze středního pásma skončilo v rukavici Berniera.
35:55'
Na druhé straně ledové plochy přerušuje hru Jarry.
35:23'
Kasselova střela na Berniera skončila přesně na betonech gólmana Colorada. Ten si zatím drží čistý štít.
35:01'
Tučňáci jsou kompletní.
34:20'
Před Jarryho se náhodně odrazil střela a Colorado se nacpalo před branku. Domácí defenzivá po nějaké době dokázala vyhodit kotouč přes všechny čáry.
33:36'
Střelu Rantanena vrazil Jarry betony.
33:01'
Ruhwedel dostává menší trest za vysokou hůl.
32:53'
Coleho střela od modré, dala Bernierovi zabrat.
31:58'
Hráči by is měli dát jistě více záležet na přihrávkách. Ty nejsou dnes vůbec přesné a možná, proto jsme zatím neviděi branku.
31:03'
Jarry přerušil hru. Dorážet před ním se ještě snažil Compher. Neúspěšně.
30:36'
Skvělý zákrok Jarryho. Ten v tváři v tvář vychytal Söderberga! Tohle byla velká šance lavin!
30:19'
Střely na branku jsou zatím 18:11.
29:31'
Andrighetto se nyní vystavil postavení mimo hru.
28:04'
MacKinnon se dostal před brankou k odraženému kotouči a střelou beckhendem trefil připraveného Jerryho.
27:02'
Rust zkoušel střelu z křídla. Bernier chytá.
26:35'
Oba mančafty jsou kompletní.
25:48'
Compher stál sám před Jarrym! Gólman tučńáků si připsal skvělý zákrok vyrážečkou!
25:19'
Hraje se čtyři na čtyři.
24:35'
Tak nakonec čtyři na tři. MaKinnon dostává dvě minuty za sekání.
24:32'
Dvě minuty pro Coleho za hákování. Bude se hrát pět na tři.
24:29'
Až nyní skvěle zasáhl Jarry proti střele MacKinnona.
24:03'
A opět vyhození. No, zatím se to Coloradu nedaří podle představ.
23:45'
Domácí ovšem okamžitě vyhazují kotouč přes všechny lajny.
23:19'
Reaves při souboji před brankou udeřil několikrát svého soka pěstí a sudí mu tak vyměnřil dvě minuty za hrubost.
23:19'
Letangovu střelu od modré zachytil gólman Bernier na hrudníku.
21:49'
Až nyní si připisuje Bernier zákrok. Kesslovu střelu raději podržel.
20:54'
Domácí se douho drželi ve třetině hostů, ale Bernier si zatím zákrok nepřipsal.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:06.
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme neviděli žádnou branku. Nejblíže, k tomu měl MacKinnon, který dokázal střelou mezi betony překonat Jarryho. Nicméně tomu všemu předcházel ofsajd, na který se přišlo díky pravidlu coach challange. Na straně Pittsburgu se dostal do obrovské příležitosti Guentzel. Ten ovšem netrefil prázdnou část branky.
20:00'
19:57'
Pittsburg zkoušel ještě rychlý protiútok, ale ten se nepovedl, střela skončila v ochranné síti.
19:00'
Colorado nyní kombinuje ve třetině tučňáků a snaží se zahrozit.
18:12'
Crosby bojoval ve třetině Colorado, ale po teči jednoho z jeho protihráčů končí kotouč v hledišti.
17:09'
Naopak Jerry na druhé straně raději podržal kotouč.
16:55'
Simon získal kotouč v útočném pásmu, ale jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.
15:56'
A branka Mackinnona neplatí! Opravdu se jednalo o ofsajd, takže rozhodčí branku na základně coach challange neuznává.
15:56'
Trenér tučňáků využívá coach challange. Colorado dalo gól, ale trenér má pocit, že by to mohl být ofsajd. Rozhodčí kontrolují záznam.
15:15'
Dobrou střelu z hole Sheahena vyrazil Bernier.
14:20'
Hosté tam dlouho nevydrželi a v akci je opět domácí celek.
13:50'
Nyní neviditělné Colorado kombinuje ve třetině domácího celku.
13:04'
Mallkinovu střelu Bernier vyrazil maskou.
11:46'
A hned ze začátku zmatek před Bernierem. Gólman Colorada dlouho nevěděl, kde má kotouč. Nakonec rozhodčí přerušil hru. Opět štěstí progólmana hostů, protože opět kotouč nedržel pevně v rukách.
11:22'
Domácí si zahrají přesilovou hru. Landeskog dostává dvě minuty za sekání.
10:52'
Na Guentzela zívala úplně prázdná branka! Forvard z první formace tučňáků klec netrefil.
10:17'
Skvělá střela od modré od domácího obránce na Berniera. Tomu kotouč vypadl z lapačky, ale měl štěstí, že rozhodčí přerušil hru. Dorážet totiž mohl Hörnqist.
09:47'
Colorado v obrovské šanci! Mackinnon poslal pas na Rantanena, který mohl střílet do odkryté klece, ale fantasticky obětavý zákrok Coleho, který okamžitě lehl do přihrávky.
09:00'
Na Crosbyho letěl skvělý pas. Kapitán domácích puk ovšem nedokázal zpracovat.
08:16'
Coleho střela od modré letěla přímo na vyrážečku Berniera.
06:25'
Colorado se ke střele dostat nemůže, a když už se dostane do obranného pásma Pittsburghu, tak se zde snaží, co nejdéle podržet kotouč.
05:38'
Formace v čele s Malkinem měla Colorado pod tlakem ve své třetině. Hosté vše řešili výhozem kotouče do středního pásma.
04:52'
Jarry si připisuje zákrok lapačkou proti střele Comphera.
02:45'
Zatím jsou tučňačí jasně aktivnější.
01:58'
Další zákrok gólmana Colorada. Hornqist trefil pouze hrudník brankáře.
00:49'
A opět dobrý zákrok betony Berniera. Tentokráte skvěle zakročil proti střele Letanga.
00:35'
Bernier si hned z kraje zápasu připisuje zákrok. Skěvlou střelu zápěstím z mezikruží se prezentoval Sheary.
00:01'

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Dumoulin, Letang, Määttä, Hunwick, Cole, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Sheary – Rust, Malkin, Kessel – Simon, Sheahan, Hörnqvist – Hagelin, Rowney, Reaves.

Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Zadorov, E. Johnson, Nemeth, Barrie, Girard, Barberio, A. Lindholm – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Comeau – Andrighetto, C. Wilson.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.