NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Buffalo - 25. března 2018   00:00

Rangers
Rangers
16:29' Kreider (Zuccarello, Fast) • 18:02' Vesey (Zuccarello) • 23:59' Pionk (Vesey, K. Hayes) • 28:45' Zibanejad (Kreider, Pionk) • 34:47' Vesey (Spooner, K. Hayes)
5:1
(2:0, 3:0, 0:1)
Buffalo
Buffalo
55:26' S. Reinhart  (Okposo, R. O'Reilly)
Rangers
Nicholson, Jackson – Devorski, Mills
Madison Square Garden, New York
Buffalo
Lehner (29. Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Antipin, C. Nelson, Guhle, Gorges – S. Wilson, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Girgensons, Eichel (A), Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Okposo (A).

S konstatováním, že New York Rangers porazili zejména díky fantastickému výkonu gólmana Alexandara Georgijeva na domácím ledě Buiffalo 5:1, se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Ondřej Pavelec (NYR) jako druhý gólman Rangers do utkání nezasáhl.
Hity: 16-19.
Třetí třetina je u konce. Hodně dlouho to vypadalo, že Alexandar Georgijev udělá první čisté konto v kariéře v NHL, ale na konci třetí části se nechal vyloučit Mika Zibanejad a z následné přesilovky zaznamenali hosté jediný čestný úspěch tohoto zápasu, dobrou teč v podání Sama Reihnarta. NY Rangers tak doma vyhráli .5:1 a stále lehce živí naději na play-off.
59:23'
Pominville si na pravém kruhu vytvořil dobrou šanci, ale Georgijeva vyniknout nenechal, mířil totiž vedle tří tyčí.
59:05'
Ihned po přejetí modré napřáhl k dělové ráně Neal Pionk, který v tomto zápasu vstřelil svůj první gól v NHL, ale Ullmark byl na místě.
58:13'
Už to vypadalo, že Zibanejad prováhá prostor ke střele, Nestalo se tak, útočník si na levém kruhu lišácky stáhl puk a poté mířil na vzdálenější tyč, kde byla připravená Ullmarkova lapačka.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:33'
Hosté hrají v pěti.
57:05'
Stále stejný obrázek, domácí se poněkolikáté musí vrátit pro puk za svojí branku.
56:33'
Tahle přesilová hra se zatím domácím vůbec nedaří, Buffalo se dvakrát po sobě osvobozuje.
56:00'
Rangers se zatím nedokázali pořádně usadit před brankou soupeře.
55:33'
Za hákování jde ven také Jordan Nolan, který se tohoto trestu dopustil na Pavlu Bučněvičovi.

Na vyloučení: 3-3.
Vyšší tresty: 1-1.
55:26'
Sabres právě vstřelili branku!
Zbytečný faul Zibanejada připravil Georgijeva o čisté konto. Od modré napřáhl Okposo a SAM REINHARD výbornou tečí přizvedl puk do pravé šibenice. Gólman domácích byl bez nároku. Asistence: Kyle Okposo, Ryan O'Reilly
55:05'
Okposo číhal mezi kruhy na přihrávku, kterou nedostal, ale stihl vybojovat puk. Po chvilce střílel z pravého kruhu Eichel, ale znovu jen do připraveného Georgijeva.
54:27'
Další úspěšné vyhození domácího celku.
54:13'
Ačkoliv hosté vyhráli buly, krátce po něm vyhazují domácí puk až k Ullmarkovi.
54:13'
Je to tak, Mika Zibanejad podrazil Kyle Okposa a hosté budou hrát alespoň o jeden čestný úspěch.

Na vyloučení: 3-2.
54:13'
Kyle Okposo dostal dlouho přihrávku na pravou stranu do jízdy, ale na útočné modré ho poslal k zemi jeden z hráčů soupeře a tohle asi určitě bude na faul.
53:00'
Že by nakonec byla třetí třetina ta, ve které nepadne ani jedna branka? Zatím to tak vypadá. I po útoku Naměstnikova, po kterém je pískán ofsajd.
52:18'
Z pravé strany projel téměř až k tyčce Zemgus Girgensons a zkusil vystřelit bekhendem, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Po dílčích zmatcích před brankou Georgijeva, způsobené blokem Pionka, raději gólman domácích schoval puk ve své moci.
51:07'
Na obranné modré chtěl rozjet útok Rasmus Ristolainen, ale neměl komu nahrát a musel tak udělat oblouček zpět.
50:25'
Hosté se provinili ofsajdem, vhazovat se bude ve středním pásmu.
A je to podložené i statisticky, vždyť hráči Buffala vypálili na jeho ránu hned 37 střel. Neúspěšných.
50:20'
Benoit Pouliot zkusil překvapit od modré Georgijeva, jelikož viděl, že před ním projelo několik hráčů. Nepodařilo se. Rodák z bulharského městečka Ruse dnes exceluje.
49:25'
Slušný pokus Marca Staala od modré končí vedle, nedočkal se ani Hayes nebo Pionk.
48:49'
Kevin Hayes rozjel útočnou akci, po které si puk do útočného pásma navedl Zuccarello. Rangers se po delším čase usazují před Ullmarkem.
47:41'
Jen jsem to dořekl, projel do útočného pásma Vladislav Naměstnikov a po přihrávce si počkal před brankou na vratku, ale vysoko přestřelil.
47:28'
Zdá se mi, že se Rangers již více soustředí na obranu a aby svému gólmanovi pomohli k čistému kontu. Na nějaké útočení nyní domácí trošku rezignovali.
46:56'
Alexandar Georgijev si připisuje další úspěšný zásah, tentokrát proti střele Sama Reinharda zápěstím přesně z levého kruhu. Gólman Rangers je tak zase o něco blíže své první vychytané nule v NHL, kterou by si za dnešní výkon opravdu zasloužil.
46:50'
Domácí hrají v plném počtu.
46:21'
Druhá část přesilové hry se Buffalu vůbec nedaří a Goergijev prakticky vůbec nemusí zasahovat.
45:30'
Hostům v rohu za brankou uniká puk a Rangers se osvobozují.
44:56'
Georgijev lapil ránu Ristolainena od modré, tohle ho při dnešní formě jen stěží překvapí.
44:50'
Drobný háček Ryana Sproula neunikl bystrému oku sudích a posílají útočníka Rangers po zákroku na Nicholase Baptisteho na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-2
43:38'
Ryan Spooner objel branku a navedl si puk na bekhend. Zbývalo se jen otočit a zakončit, což se mu přes bránícího hráče nepodařilo.
43:05'
Necelých šestnáct minut má Buffalo na to, aby dokázalo poprvé překonat Alexandara Georgijeva. Ten zatím chytá skvěle.
42:15'
Akce Buffala je přerušena, jelikož Nicholas Baptiste si nepohlídal ofsajd.
41:44'
Ryan Spooner projel levou stranou do útočného pásma, ale přihrávkou nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
40:58'
Buffalo přestálo šanci soupeře a naopak vyváží puk dopředu. Před svojí klecí ukázal dobrou práci holí Alexandar Georgijev, který hokejkou vyhodil puk z pásma, byť protihráči nebyli úplně daleko.
40:01'
Vítězný hattrick úvodního buly Kevin Hayes nepřidal, tentokrát je na buly horší než soupeř.
Hity: 12-9.
Druhá třetina je u konce a Rangers si do ní přenesli pohodu z konce úvodního dějství. Jestliže po dvaceti minutách vedli domácí 2:0, nyní je to již 5:0. Třetí gól Rangers přidal Neal Pionk, jenž se tak raduje z vůbec první trefy v NHL. Před polovinou zápasu využil přesilovou hru bryskním přesunem Mika Zibanejad a domácí pak využili i druhou přesilovou hru zásluhou přesného zakončení opět Jimmy Veseye, který vzápětí dvakrát odmítl hattrick – 5:0.
40:00'
39:44'
Buffalo na ní určitě nebude vzpomínat dobře, navíc tuto třetinu mohlo prohrát o čtyři branky. Ale Jimmy Vesey již podruhé odmítl hattrick, když z pravého kruhu sice trefil pohotovou ranou tři tyče, ale Ullmark se štěstím vyrazil kotouč mimo.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
Spooner si s Bučněvičem vyměnili puk, následně ale byla střela prvního uvedeného zblokována.
37:42'
Oba týmy si vzápětí navzájem ukázaly, že hity rozhodně nezapomněly.
37:14'
Šestá branka Rangers visela ve vzduchu. Po hezké kombinaci se k puku dostal Mika Zibanejad, ale svůj druhý gól nepřidal, jelikož jeho radost zastavila zlověstná tyčka. Jen to zazvučelo.
35:57'
Na ledě už vidíme jasnou dominanci Rangers, kdy Jimmy Vesey odmítl hattrick. Z kruhů nedokázal trefit branku, tady by to měl Ullmark hodně těžké na zasáhnutí.
34:47'
Rangers právě vstřelili branku!
Také Jack Eichel se z trestné vrátil o něco dříve, než by chtěl, a Rangers využívají i druhou přesilovou hru. Spooner našel mezi kruhy volného JIMMY VESEYE, který si připravil puk a poté zamířil ze svého pohledu přesně k levé tyči vedle betonu Ullmarka. Asistence: Ryan Spooner, Kevin Hayes.
34:20'
Ani Rangers se přesilovka zatím zrovna dvakrát nedaří, hosté se během krátké časové chvíle dvakrát po sobě osvobozují.
33:28'
Zatímco co poloviny zápasu nepřišel ani jeden trest, nyní v krátkém časovém sledu již tři menší a jeden větší. Dvě minuty za sekání jde odsedět Jack Eichel, který se po souboji naprosto nesmyslně ohnal po Zibanejadovi.

Na vyloučení: 1-2
32:27'
A mohl sledovat, jak jeho kamarád v brance Alexandar Georgijev lapí ránu Nicholase Baptisteho z pravého kruhu. Další to povedený pokus hostí.
32:25'
Chris Kreider je již na ledě.
32:05'
Buffalo druhou část přesilovky nehraje vůbec zle, ale překonat Georgijeva zatím vůbec nejde.
31:53'
Poté už Buffalo zavřelo soupeře před jeho brankou. V dobré pozici byl Okposo, který z pravého kruhu Georgijeva nepřekonal, stejně jako krátce poté i Rasmus Ristolainen.
31:10'
Přesilová hra se zatím hostům příliš nedaří, Rangers se dokázali osvobodit.
30:25'
Ale to až po reklamní přestávce.
30:25'
S vyloučeními se nám nyní roztrhl pytel. Chris Kreider jde ven na dvě minuty za držení Jacka Eichela a přesilovku si zahrají také hosté.

Na vyloučení: 1-1.
29:17'
Peter Holland a Marco Scandella dostávají po pěti minutách za bitku.

Na vyloučení: 0-1.
29:17'
Pěkná to bitka. Scandella si v roh za brankou Buffala šel něco výrazně vyříkávat s Peterem Hollandem a oba se do sebe poté pustili. Ačkoliv útočník domácích Holland nakonec první vrhl Scandellu na led, nakonec se bek hostí dostal soupeři na kobylku.
28:45'
Čtvrtý gól už byl skutečně moc na Robina Lehnera, který přepouští místo Linusi Ullmarkovi.
28:45'
Jenže to jakoby hosty uspalo a Nolan vydržel na trestné jen chvilku. Pionk dal dlouhou přihrávku na levou stranu pro Kreidera, jenž vzápětí našel u levé Lehnerovy tyče nehlídaného MIKU ZIBANEJADA a ten dokázal zvednout puk do horní části branky. Asistence: Chris Kreider, Neal Pionk.
28:42'
Hned po buly se hosté osvobozují.
28:33'
Vůbec první vyloučení celého zápasu přichází těsně před jeho polovinou, když je Jordan Nolan poslán ven na dvě minuty za držení Ryana Spoonera.

28:11'
Ristolainenův další pokus byl zblokován zřejmě Mikou Zibanejadem do ochranné sítě, vhazovat se tak bude znovu před Georgijevem.
27:45'
Až se zdráhám věřit, že rána Pionka při jeho prvním gólu v NHL byla jedinou střelou Rangers v dosavadním průběhu druhé třetiny, ale patrně tomu tak skutečně bude. Na střely sice vede Buffalo 23-11, ale gólový rozdíl je jasný.
27:45'
Hned z protiútoku si pohlídal prostor u své levé tyče Alexandar Georgijev, zastavil kotouč a po střele Ristolainena přerušuje hru.
27:33'
Vesey přešel modrou a dával kotouč na pravou stranu pro Hayese, kterého ale zradilo zpracování.
26:45'
Buffalo se zbytečnými ztrátami dostává pod tlak, stejně jako nyní. Hosté mohou být rádi, že se nyní domácím zcela nepovedla střelba.
26:04'
Naprosto totožná situace by se dala napsat po vyhraném buly Rangers.
25:57'
Nepřesnost z dílny Rangers končí zakázaným uvolněním, bude se vhazovat před Alexandarem Georgijevem.
25:15'
Naměstnikov ukázal, že umí i přitvrdit, což bylo nyní jasně vidět při hitu na Pominvilleho.
24:43'
Domácí jsou při chuti a znovu útočí. Nejprve to nebylo zcela přesné, poté se Rangers nedostali přes útočnou modrou.
23:59'
U Pionků dnes bude veselo, o tom žádná, jelikož hlavním tématem bude první gól NEALA PIONKA. A ten padl po hezké akci. Hayes předal kotouč na Veseyho, který křižnou přihrávkou našel na pravém kruhu právě svého spoluhráče a ten tvrdou střelou napůl z pokleku nedal Lehnerovi žádnou šanci. Asistence: Jimmy Vesey, Kevin Hayes.
23:04'
Již to mohlo být o tři branky. Ve výborné pozici mezi kruhy se totiž ocitl na chvilku nehlídaný Vladislav Naměstnikov, ovšem jeho pokus na poslední chvíli zblokoval Josh Gorges a výrazně tak pomohl Robinu Lehnerovi.
-132:13'
Ryan Sproul vedl hezkou akci po pravé straně. Přejel modrou a zkusil otestovat pozornost Lehnera, jenže puk šel nad branku.
21:50'
A nepřijde ani nyní, Alexandar Georgijev může být v klidu, neboť se Buffalo dopustilo ofsajdu.
21:27'
Znovu vidíme hru na obě dvě strany, tedy nahoru – dolu. Brankáři se samozřejmě musí mít na pozoru, byť na ně žádné nebezpečí nepřichází.
20:37'
Po zakázaném uvolnění Buffala se hra stěhuje před Lehnera.
20:01'
Druhá třetina začala stejně jako první, buly vyhrál Kevin Hayes a znovu nad Jackem Eichelem.
Hity: 7-3.
První třetina je u konce. Ačkoliv měli hosté do zhruba sedmnácté minuty výrazně více ze hry, prosadit se nedokázali ani jednou z osmnácti střel, naopak domácí ukázali parádní střeleckou produktivitu. V sedmnácté minutě šli do vedení zásluhou povedené souhry, kterou zakončoval Chris Kreider, a o dvě minuty později doklepl puk za záda Lehnera útočník Jimmy Vesey po další Zuccarellově výzvě – 2:0.
20:00'
19:58'
Hodně neřpíjemný pokus Jasona Pomminvilleho z nulového úhlu nadělal Georgijevovi hodně problémů. Ten jen s vypětím sil chytil.
19:15'
Dva obdržené góly jsou pro Buffalo studenou sprchou. Hosté byli lepší, jenže mohou žehrat na špatnou produktivitu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:02'
Jenže Zuccarellovi to vůbec nemusí vadit. Dokázal si totiž pro Lehnerem rozehraný puk dojet a vybojovat ho. Ihned poté jej nazdařbůh nahodil na branku, kde se nejlépe zorientoval JIMMY VESEY. Ačkoliv měl puk na dlouhou hůl, ještě jej stačil doklepnout do sítě. Asistence. Mats Zuccarello.
17:55'
Zuccarello si zajel za brankou pro odražený puk, který rozehrával gólman Lehner, ale nezískal ho.
17:15'
Odpověď Buffala na Kreiderovu patnáctou branku v sezoně chtěla přijít hned, ovšem Rangers dobře pokryli prostor před svojí brankou.
16:29'
Domácí se dostávají do vedení. Již Fastovo první nahození udělalo před Lehnerem pořádnou neplechu, ale Rangers se ještě nedočkali. Fast si přijel za branku pro odražený puk, dal ho k levé tyči na Matse Zuccarella, který ještě přihrál CHRISI KREIDEROVI a tomu jen stačilo nastavit hokejku. Asistence: Mats Zuccarello, Jesper Fast.
15:57'
Rasmus Ristolainen nyní jen stínoval soupeře, byl na Matsi Zuccarellovi pořádně zavěšený, ale od puku ho odzbrojit nedokázal. Poté Zuccarello přihrál Sproulovi, který nemířil přesně.
15:25'
Zajímavostí také je, že jsme zatím neviděli ani jednu přesilovou hru. Utkání se zatím hraje hodně čistě.
14:47'
Máme tu zřejmě poslední komerční přestávku v první třetině. Rangers už přece jen trošku snižují děsivou střeleckou neaktivitu, na střely už je to jen 8-18 pro Buffalo.
14:30'
Ale pozor, domácí se prakticky z ničeho mohli ujmout vedení. Bekhendová střela Petera Hollanda způsobila pořádný závar před svatyní Lehnera, který sice zasáhl, ale proti dorážce soupeřů by byl bez šance. Puk ale vlastním tělem proti O'Garovi zblokoval Josh Gorges.
14:01'
Pohledný hokej nyní zrovna nevidíme. Převládají hlavně nepřesnosti.
13:00'
Do konce první třetiny zbývá sedm minut a s brankami se zatím v Madison Square Garden stále jaksi nepočítá.
12:49'
Buffalo má kotouč před brankou Georgijeva, ovšem tentokrát ani jeden z pětice Sabres vystřelit nedokázal. Následuje protiútok Rangers a ofsajd.
12:15'
Následuje další reklamní přestávka. Rangers sice ve střelbě trošku zabrali, ale stále je tato herní statistika jasně na straně hostí. 6-18.
12:15'
Takže si další zákrok připsal opět Alexandar Georgijev. Neměl to úplně snadné, na nahození Gorgese moc neviděl, ale přesto stačil zasáhnout.
11:45'
Rangers sbírají nahozený puk a také jdou dopředu. Ale Lehnera domácí pětka výrazněji neohrozila.
11:17'
Nyní se hraje nahoru dolu, ovšem bez výraznějších šancí. Ani jeden tým nedokáže udržet puk déle na svých holích.
10:05'
Další dobrá Fastova šance.Domácí forvard střílel prakticky z totožné pozice, ovšem znovu bez úspěchu.
09:40'
První slibná šance také pro domácí. Ti po vyhraném buly hned zaútočili a Jesper Fast zblízka dorážel u pravé tyče Lehnera, který proti jeho dorážce stačil nastavit beton.
Že je zatím Buffalo jasně lepší, to je vidět i na střeleckých pokusech. Rangers vyslalo na branku jen tři střely, zatímco Buffalo hned čtrnáct.
09:30'
Komerční přestávka.
08:42'
Ten je zatím hlavní postavou dnešního zápasu. Po nahození od modré se před brankou dostával do zakončení Pouliot a Baptiste, oba dva si ale zblízka vylámali zuby na výborném Alexandaru Georgijevovi a následně Rodrigues mířil z bezprostřední blízkosti dorážkou nad branku.
07:40'
Tady už můžeme mluvit o první výrazné šanci, kterou měl mezi kruhy Nolan. Leč ani on nedokázal najít mezeru ve výstroji gólmana Rangers.
07:02'
Skjeiův pokus od modré mířil nad branku, naopak O'Reilly mířil přesně mezi tři tyče. Z levého kruhu ale našel dobře připraveného Georgijeva.
06:29'
Rangers se nakonec hodně klikatě dostali do útočného pásma, ale podařilo se. Dlouho se v něm však neudrželi a už se zase hraje před Georgijevem.
05:52'
Sabres v této chvíli pořádně zatlačili na pilu. V dalším dobrém pokusu byl Ristolainen, ovšem brankář Rangers si zase věděl rady.
05:25'
Georgijevovi sice vypadl kotouč z lapačky po dobré střele Rodriguese, ovšem poté šel kus černé gumy vedle jeho levé tyče.
04:27'
Zatím se hraje asi nejdelší časový úsek v první třetině. Pominville se dostal po levé straně do útočného pásma a už napřahoval ke střele, ovšem Brady Skjei mu uštědřil dobrý hit a poslal jej na ledovou plochu Madison Square Garden.
03:58'
A nyní si věděl rady i proti pokusu Joshe Gorgese.
03:41'
Sam Reinhart ještě obětavým zákrokem udržel puk v útočném pásmu a Buffalo tak znovu ohrozilo branku Georgijeva. Před jeho klecí byl velice aktivní O'Reilly, jenž se snažil ztečovat Scandellovu střelu, ale bez úspěchu, a gólman Rangers kryje kotouč.
03:35'
Hra je zatím hodně kouskována. I tím, že se nyní domácí dopustili zakázaného uvolnění.
02:51'
Hodně dobrá spolupráce Staala a Veseyho. Druhý jmenovaný dostal puk přesně mezi kruhy, v solidní pozici ale minul tři tyče.
02:45'
A Rangers se hned dostali před Lehnera, který se bezpečně ujal puku. Před jeho brankou vznikla menší roztržka, ale nikdo na trestnou nepůjde.
02:33'
Pouliot si dlouze zpracovával puk, od kterého jej odzbrojil Cody McLeod a domácí mohou jít dopředu.
02:22'
Rasmus Ristolainen zkoušel z pravé strany nahodit puk na branku, ovšem ten poměrně rychle sebral Georgijev.
02:12'
Z protiútoku zahrozil Jordan Nolan, jehož pokus z levého kruhu vykryl Georgijev. Neměl těžkou úlohu, rána šla přímo do desítky.
01:35'
Vladislav Naměstnikov hezky obkroužil půlku útočného pásma a vzápětí se dostal mezi kruhy, Lehner byl ale také pozorný.
00:55'
O střelecký pokus se zasloužil také Ryan O'Reilly, ale gólman Alexandar Georgijev, který dnes dostal přednost před Ondřejem Pavelcem, si věděl rady.
00:38'
Hra se poměrně rychle dostala před Lehnera, který kryl střelu Zuccarella a Hayesovu následnou dorážku zblízka.
00:01'
Na úvodním buly byl úspěšnější Kevin Hayes oproti Jacku Eichelovi.
00:01'

New York Rangers: Georgijev (Pavelec) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, Sproul, O'Gara, Gilmour – Kreider (A), Zibanejad, Fast – Spooner, Bučněvič, Naměstnikov – K. Hayes, Zuccarello (A), C. McLeod – Holland, Carey, Vesey.

Buffalo Sabres: Lehner (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Antipin, C. Nelson, Guhle, Gorges – S. Wilson, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Girgensons, Eichel (A), Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Okposo (A).

Rozhodčí: Nicholson, Jackson – Devorski, Mills.
Předpokládané sestavy:

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal, Skjei, Sproul, O'Gara, Gilmour – Kreider, Zibanejad, Fast – Nieves, Spooner, Bučněvič – Naměstnikov, K. Hayes, Zuccarello – C. McLeod, Holland, Carey.

Buffalo Sabres: Ullmark (Lehner) – Scandella, Ristolainen, Antipin, C. Nelson, Guhle, Gorges – S. Wilson, R. O'Reilly, S. Reinhart – Girgensons, Eichel, Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Okposo..
Ondřej Pavelec (NYR): za celou sezonu 16 zápasů, 2,99 průměr, 91,02% úspěšnost zákroků
Buffalo – NY Rangers 4:3 (2.12.2016)
Buffalo má na kontě také sérii tří porážek, nicméně s jedním výrazným rozdílem. I kdyby Sabres všechny zápasy do konce základní části vyhráli, do bojů o pohár Sira Stanleyho se nemají šanci dostat. Tato sezona určitě nebude u Šavlí hodnocena kladně.

Poslední zápasy Buffala:
Buffalo – Montreal 0:3
Buffalo – Arizona 1:4
Buffalo – Nashville 0:4
Buffalo – Chicago 5:3
Buffalo – Toronto 2:5.
Hokejisté New Yorku Rangers ve dvou vzájemných zápasech v této sezoně dokázali Buffalo porazit. A zopakovat to nutně potřebují i v dalším střetnutí. Po šňůře tří porážek v řadě se jim totiž vzdaluje i teoretická naděje na postup do play-off, kterou sice ještě drží, ale prakticky by museli vyhrát všech zbývajících osm zápasů.

Poslední zápasy Rangers:
Philadelphia – NY Rangers 4:3
NY Rangers – Columbus 3:5
St. Louis – NY Rangers 4:3 pr.
NY Rangers – Pittsburgh 4:3 pr.
NY Rangers – Carolina 6:3.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu kanadskoamerické NHL, která pomalu spěje do svého finále, tedy co se základní části týče. V dalším utkání se krátce po půlnoci středoevropského času ze soboty na neděli utká New York Rangers ve svém svatostánku Madison Square Garden proti Buffalu Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.