NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Vancouver - 22. prosince 2017   04:30

San Jose
San Jose
11:52' J. Thornton (Labanc, Burns) • 25:20' Meier (DeMelo, Labanc) • 26:29' J. Thornton (Pavelski, Labanc) • 38:56' Hertl (Pavelski, J. Thornton) • 61:53' Labanc (Hertl)
5:4
(1:1, 3:2, 0:1 - 1:0)
Vancouver
Vancouver
01:58' B. Gaunce  (Gudbranson, Virtanen) • 28:49' Virtanen  (Del Zotto, Biega) • 36:02' Boeser  (Biega, Gagner) • 42:09' D. Sedin  (H. Sedin, Eriksson)
San Jose
Dan O'Rourke, Tim Peel – Brian Murphy, Mark Wheler
SAP Center, San Jose
Vancouver

To je ode mě vše, přeji krásný páteční den a u dalších přenosů na shledanou.
Zablokované střely 10:15
Sharks vítězí a berou bod navíc! Domácí hokejisté oplácejí Vancouveru porážku a nyní se radují z cenného vítězství. Noc plná prodloužení je u konce.
61:53'
San Jose právě vstřelilo branku!
Žraloci vítězí! Tomáš Hertl vybojoval proti unavené trojici puk, z rohu hřiště udělal dva kroky s pukem, nahrál na KEVINA LABANCA, který netrpělivě čekal na nahrávku od Hertla a poté tvrdou ranou procedil kotouč mezi vyrážečkou a tělem Markströma do branky! Asistence: Tomáš Hertl.
61:21'
Sharks se drží v útočném pásmu a kombinují.
60:48'
Na druhé straně jel sám na branku Pavelski a také neuspěl!
60:16'
Boeser a Granlund pálili na Della, ale ani jeden ho nedokázal překonat!
60:01'
Ve třetí třetině padl pouze jediný gól, který vstřelili hosté a vyrovnali tak na 4:4. Dnešní den je plný prodloužení, a tak jsme se ho dočkali i v tomto utkání.
60:00'
59:55'
Canucks vyhazují a bude se prodlužovat.
59:30'
Hertl vyváží kotouč a Sharks jsou v útočném pásmu.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:34'
Už se hraje pouze ve středním pásmu a oba celky nechtějí udělat chybu.
58:01'
Joe Thornton vyhodil puk z obranného pásma.
57:46'
Markström švihl lapačkou a pokryl střelu Brauna.
57:10'
Erikssonova střela letěla mimo tři tyče.
56:42'
Tierney nahodil do útočného pásma, ale Vancouver okamžitě dostal puk ze třetiny.
56:12'
Oba celky už hrají ze zabezpečené obrany a nikdo nechce udělat chybu.
55:36'
Pavelski jel s Thorntonem do přečíslení a domácí kapitán to vzal na sebe a vypálil velmi nebezpečně, ale Markström vytáhl zákrok lapačkou.
55:13'
Hertl vyvezl kotouč a nahodil puk do útočné třetiny.
54:38'
Virtanen chtěl vystřelit od modré, ale promáchl.
54:03'
Loui Eriksson nevybojoval puk a musí se hodně rychle vrátit, protože dopředu jde Donskoi.
53:34'
Hosté vyvezli puk a domácí jim ho za svou brankou vzali. Sharks mohou zaútočit.
53:04'
Zakázané uvolnění Vancouveru.
52:54'
Burnsovu střelu od modré pokryl Markström.
52:50'
Labanc dorážel puk na Markströma, ale ten si tenhle pokus pohlídal.
52:21'
Burns nahodil do útočného pásma a na led naskakuje druhá formace Sharks.
51:51'
Hansen vybojoval puk ve středním pásmu a domácí mohou dopředu.
51:08'
Po komerční přestávce se domácí tlačí dopředu a pokoušejí se ujmout vedení.
50:39'
Hertl vystřelil z pravé strany a Markströmovi vypadl kotouč, který se pokusil dorazit Karlsson, ale to se mu nepovedlo, protože ho obrana hostů včas zablokovala! Velká šance Sharks!
50:00'
Burnsovu střelu zablokoval obránce Vancouveru.
49:32'
Pavelski z před brankového prostoru minul branku!
49:17'
Puk skončil na střídačce Vancouveru a bude se vhazovat po pravici Markströma.
48:45'
Donskoi získal puk v útočném pásmu a domácí kombinují.
48:24'
Kotouč skončil v ochranné síti a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
48:06'
Virtanenovu dorážku chytil Dell a následuje komerční přestávka.
47:42'
Stále se hraje bez přerušení a máme za sebou už 8 minut ze třetí třetiny.
46:58'
Vancouver se osvobozuje lehkým vyhozením.
46:34'
Sharks kombinují po mantinelu v útočném pásmu.
45:58'
Hra má velké tempo a oba týmy se pouští do útočných výpadů!
45:27'
Virtanen zůstal úplně sám na levém kruhu a Dell ho skvěle vychytal!
44:59'
Alex Biega vystřelil od modré a Dell zasahuje.
44:31'
Sharks přebrali otěže zápasu a jsou jasně lepším celkem.
44:01'
Joonas Donskoi pronikl do útočného pásma, ale Markström ho vychytal betonem!
43:42'
Dillonova střela skončila na betonech Markströma.
42:09'
Vancouver právě vstřelil branku!
Je opět vyrovnáno! Henrik Sedin poslal nahrávku na DANIELA SEDINA, který střelou z první trefil tyč, od které se puk odrazil do Della a od jeho zad šel puk do branky. Asistence: Henrik Sedin a Loui Eriksson.
41:34'
Braun vytlačil puk ven z pásma a poté chtěli hosté rychle zpět, jenže nepovedená rozehra skončila až na zakázaném uvolnění.
40:54'
Sharks hrají jednoduše a pokud to jde, tak vyhazují kotouč ze své třetiny.
40:21'
Burnsovu střelu vyrazil Markström před sebe, ale k dorážce nedošlo.
40:01'
Druhá třetina je u konce a nabídla skvělou podívanou! Domácí šli do dvoubrankového vedení a vedli už 3:1 a zdálo se, že si Sharks dojdou v klidu pro vítězství. Jenže Vancouver nic nevzdal a dokázal během chvilky vyrovnat na 3:3. I přes to jdou do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem domácí hráči, protože minutu před koncem druhé třetiny využili přesilovku 5 na 3 a po druhé třetině vedou 4:3.
Střely na branku ve druhé třetině 8:19.
Střely na branku celkem 19:29.
40:00'
38:56'
Sharks jdou znovu do vedení a využívají další přesilovou hru! Joe Thornton v pozici mezi kruhy nahrál na Pavelskiho na levý kruh a ten poslal krosovou nahrávku na TOMÁŠE HERTLA, který stál u tyče, zpracoval si puk bruslí a zakončil do prázdné branky! Asistence: Joe Pavelski a Joe Thornton.
38:12'
Domácí sami sebe vyhnali z útočného pásma a musí se vystěhovat ze třetiny.
37:40'
Hosté jdou do tří! Dowd na vhazování vzal puk do ruky a je za to potrestán!
37:40'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Derrick Pouliot – 2 min., sekání).
37:20'
Burnsova tečovaná rána nadělala problémy brankáři Vancouveru.
37:13'
Dillon trefil lapačku Markströma.
36:53'
Hansen nahodil do útočného pásma a Žraloci se usadili u branky hostů.
36:32'
Ofsajd hostujícího celku přerušuje hru.
36:02'
Velké zmatky v domácí obraně využívá BROCK BOESER, ke kterému se odrazil puk od Della a Boeser ho uklidil pod víko. Máme vyrovnáno! Asistence: Alex Biega a Sam Gagner.
35:27'
Henrik Sedin nahodil na Della a ten jeho pokus vyrazil betonem.
35:19'
Alex Biega nahodil na Della a ten jeho pokus nadvakrát zkrotil. Komerční přestávka.
34:55'
Kevin Labanc se chtěl dostat do brejku, ale hostující obránce ho silově přetlačil a nepustil ho ani do útočné třetiny.
34:26'
Troy Stecher nahodil do útočného pásma a Kosatky střídají.
33:48'
Pavelskiho střela byla zablokována a Canucks vyváží puk.
33:17'
V posledních minutách nejsou k vidění žádné velké šance a čas plyne velmi rychle.
32:38'
Melker Karlsson nahodil do útočného pásma a domácí mohou kombinovat.
32:14'
Hra se odehrává ve středním pásmu a postup hostů zastavuje ofsajd.
31:48'
Střelu od modré čáry pokryl Dell a následovat bude komerční přestávka.
31:04'
Hostům se podařilo ubránit první oslabení v dnešním utkání a Kosatky jsou aktivnější než domácí tým.
30:36'
30:12'
Tahle přesilová hra se Sharks nedaří a Vancouver brání velmi dobře.
28:49'
Autorem branky je JAKE VIRTANEN, který projel přes polovinu hřiště a Dell chyboval, když si nechal dát gól po ledě z levé strany. Tenhle puk se dal chytit. Canucks jsou zpět v kontaktu. Asistence: Michael Del Zotto a Alex Biega.
28:36'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., držení hole).
28:36'
Hertl se dostal do šance a byl faulován! Bude se hrát 4 na 4.
28:14'
Burns nedokázal vyhodit a Kosatky mají tlak.
27:44'
Canucks nastřelili tyčku Dellovi branky!
27:30'
Žraloci ihned po vhazování vyhazují.
27:14'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Marc-Édouard Vlasic – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
26:29'
JOE THORNTON využívá i druhou přesilovou hru! Thornton vystřelil z bodu pro vhazování a trefil se přesně do šibenice. Tentokrát však vymetl pavučiny v pravé šibenici. Asistence: Joe Pavelski a Kevin Labanc.
26:15'
Domácí prohráli vhazování a hosté vyhazují.
26:07'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Thomas Vanek – 2 min., podražení).
25:20'
Domácí jdou do vedení! Labanc od modré čáry poslal přihrávku na DeMela, ten okamžitě nahrál na TIMO MEIERA, který propálil Markströma nad betonem. Asistence: Dylan DeMelo a Kevin Labanc.
25:05'
Domácí se usadili v útočném pásmu a motají Kosatky.
24:38'
Hertl vybruslil z rohu hřiště před branku, ale svojí střelu poslal mimo tři tyče.
24:10'
Virtanen z otočky prověřil pozornost Della.
23:36'
Ve druhé třetině se hraje hlavně ve středním pásmu a oba týmy důkladně brání.
23:18'
Zakázané uvolnění Canucks.
23:03'
Henrik Sedin pálil na branku, ale trefil svého spoluhráče.
22:40'
Dillon nahodil do útočné třetiny a kompletní pětka Sharks střída.
22:15'
Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují.
21:47'
Sharks vyhodili a mohou vystřídat.
21:23'
Zakázané uvolnění domácího týmu.
21:08'
Joe Thornton vystřelil ze spodku levého kruhu a Markström zasahuje.
20:30'
První branka hostů je nakonec změněna a branku vstřelil Brendan Gaunce.
20:01'
První třetina je minulostí! Hosté šli brzy do vedení když svou první branku v letošní sezóně vstřelil obránce Erik Gudbranson. Hra byla vyrovnaná a oba týmy si vytvářely šance. Hosté se v polovině třetiny nechali vyloučit a tuhle početní výhodu využil Joe Thornton a srovnal na 1:1. V závěru třetiny byli aktivnější Sharks a vytvořili si i nadějné šance, ale druhý puk za záda Markströma nedostali.
Střely po první třetině 11:10.
20:00'
19:44'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Jannik Hansen – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Sam Gagner – 5 min., bitka).
19:44'
Jannik Hansen a Sam Gagner si vyřídili účty pěstmi a tuhle bitku vyhrál Gagner.
19:27'
Hansen v další velké šanci, ale opět neuspěl!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:19'
Hertlova střela od modré nadělala problémy brankáři Kosatek, který kotouč zkrotil až napodruhé.
18:02'
17:45'
Další vyhození Sharks.
17:08'
Ve třech hráčích točilo San Jose všech pět hráčů Canucks a tohle je zatím hodně nepovedená přesilovka hostů.
16:40'
Hertl posílá kotouč až k brance Vancouveru a bránící čtyřka jde střídat.
16:18'
Domácí vyhazují.
16:01'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., hákování).
15:33'
Hansen prostřelil Markströma a puk se kutálel do branky, ale jeden z obránců Canucks dokázal na poslední chvíli odpálit kotouč těsně před brankovou čárou!
15:19'
Přihrávka rukou zastavuje hru a následuje další komerční přestávka.
15:09'
14:50'
Domácí opět vyhazují.
14:14'
Daniel Sedin ve velké šanci před brankou Della minul zařízení!
13:48'
Chris Tierney vyhazuje puk z obranné třetiny.
13:26'
Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují.
13:08'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., nedovolené bránění).
11:52'
A je vyrovnáno! Žraloci využívají přesilovou hru! Labanc nahrál z pravého kruhu na levý a JOE THORNTON trefil přesně levou šibenici branky Vancouveru! Asistence: Kevin Labanc a Brent Burns.
11:40'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nic Dowd – 2 min., hákování).
11:10'
Kevin Labanc nahodil na Markströma, který kotouč v poklidu přikryl.
10:51'
Hosté vyhráli vhazování a Dell musel zasahovat proti střele od modré čáry.
10:45'
Branka Della vypadla ze svého postavení a hra se musela přerušit. Následuje komerční přestávka.
10:17'
Boeser hledal jednoho ze svých spoluhráčů před brankou, ale příliš se mu to nepovedlo.
09:50'
Tierney se sám neprokličkoval přes tři hráče a ztratil kotouč.
09:25'
Dylan DeMelo pálil od modré a jen o kousek minul branku.
08:46'
Pavelskiho nahození skončilo vedle branky Vancouveru.
08:28'
Pavelski dobře napadal a Canucks vyhazují na zakázané uvolnění.
08:06'
Hosté jsou zatím aktivnější a vytvářejí si více šancí. Střelu Gagnera musel pokrýt Dell.
07:29'
Granlundův pokus skončil nad brankou Della.
07:00'
Burnsova nepřesná rozehrávka skončila ve středním pásmu a dopředu mohou jít Canucks.
06:42'
Joe Thornton nahrál před branku, kde byl Dylan DeMelo, který kotouč trefil, ale jeho pokus skončil na betonu hostujícího brankáře.
06:13'
Domácí jsou v útočném pásmu a pokoušejí se vyrovnat.
05:47'
05:23'
Hertl jel do přečíslení dva na jednoho a rozhodl se zakončit! Bohužel pro českého útočníka skončila střela na betonu Markströma.
05:03'
Hertl předvádí dobrou práci a Vancouver se nemůže dostat do pásma.
04:33'
Edler nahodil na branku, ale nahození trefilo Vlasica a domácí vyhazují.
04:13'
03:46'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Danny O'Regan – 2 min., držení protihráče).
03:32'
Boucher to zkusil z pravého kruhu a Dell kryje.
03:12'
Brent Burns vyhodil přes všechny čáry a píská se další icing.
02:41'
Žralokům se zatím nedaří a jejich rozehrávka opět končí na zakázaném uvolnění.
01:58'
Hosté jdou do vedení! Virtanen zavezl kotouč za branku, nahrál skrz betony Della před branku, kde si najížděl ERIK GUDBRANSON, který uklidil puk do branky. Asistence: Jake Virtanen.
01:27'
Další zakázané uvolnění žraloků zastavuje hru.
00:45'
Tierney hledal na zadní tyči Meiera, ale Meier nedokázal zakončit mezi tři tyče.
00:19'
Nepřesná rozehrávka domácích končí až na zakázaném uvolnění.
00:01'

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Dillon, Vlasic (A), Braun (C), Heed, DeMelo, Burns – J. Thornton, Pavelski (A), Sörensen – Donskoi, Hansen, Meier – Hertl, Labanc, Tierney – O'Regan, M. Karlsson (A), Bødker.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Del Zotto, D. Pouliot, Edler (A), Gudbranson, Stecher, Biega – Boeser, Dowd, Virtanen – Eriksson, D. Sedin (A), Boucher – Vanek, H. Sedin (C), Burmistrov – B. Gaunce, M. Granlund, Gagner.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Tim Peel – Brian Murphy, Mark Wheler.
Vzájemné zápasy
Vancouver Canucks 4:3pp San Jose Sharks
San Jose Sharks 5:0 Vancouver Canucks
San Jose Sharks 3:1 Vancouver Canucks
Vancouver Canucks 1:3 San Jose Sharks
Vancouver Canucks 15-16-4
Kosatky se nachází na třináctém místě západní konference se ziskem třiceti čtyř bodů po třiceti pěti zápasech. V minulém utkání dokázaly Kosatky vyhrát nad Žraloky 4:3 po prodloužení a tahle výhra je hodně cenná, protože Canucks proti Sharks vyhráli naposledy 1.4.2016. Od té doby vyhráli Žraloci všech 8 utkání.

Poslední zápas
Vancouver Canucks 5:7 Montreal Canadiens
Vanek 3x, Boeser, Sedin D. – Carr, Deslauriers 2x, Petry, Byron, Galchenyuk, Danault