NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Buffalo - 11. prosince 2017   01:00

Ukončeno
St. Louis
St. Louis
00:40' B. Schenn (Edmundson, Steen) • 36:17' Stastny (Tarasenko, Edmundson) • 64:24' Tarasenko (Parayko, Stastny)
3:2
(1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Buffalo
Buffalo
41:42' Rodrigues  (S. Reinhart, E. Kane) • 58:33' Rodrigues  (R. O'Reilly, Scandella)
St. Louis
Sestavy:
Allen (Husso) – Parayko, Edmundson, Gunnarsson, Dunn, Bortuzzo, Bouwmeester – Tarasenko, Stastny, Sobotka – Jaškin, B. Schenn, Steen – Barbašev, Berglund, Pääjärvi – Sundqvist, Brodziak, Upshall.
Rozhodčí
Brad Watson, Eric Furlatt – Scott Cherrey, Devin Berg
Scottrade Center, St. Louis
17310 diváků
Buffalo
Sestavy:
Lehner (Ch. Johnson) – Ristolainen, Scandella, Bogosian, McCabe, Gorges, Falk – Pominville, Eichel, E. Kane – Fasching, R. O'Reilly, B. Pouliot – Okposo, Rodrigues, S. Wilson – S. Reinhart, Jo. Larsson, Girgensons.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mne z tohoto utkání vše. Přeji vám úspěšný vstup do nového týdne a u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Československá stopa v utkání:

Vladimír Sobotka (STL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:47
Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:50
Tři hvězdy utkání:

1. Vladimir Tarasenko (STL) 1+1
2. Paul Stastny (STL) 1+1
3. Evan Rodrigues (BUF) 2+0
St. Louis Blues si ve třetí třetině nechali vzít svůj náskok, který si vytvořili v předchozích dvou periodách. Hned na začátku té třetí se trefil Evan Rodrigues a ten samý hráč se v závěru při power play druhým gólem postaral o vyrovnání.

Rozhodnout tak muselo prodloužení. To už se chýlilo ke svému konci, na samostatné nájezdy ale nakonec nedošlo. Šestatřicet sekund před koncem se totiž po pravé straně protáhl před bránu Vladimir Tarasenko a rozhodl o vítězství svého mužstva.
Konec zápasu.
64:24'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Je konec! Colton Parayko posunul puk do jízdy VLADIMIRU TARASENKOVI, který nabral rychlost, dostal se za hostující obranu a zblízka prohodil Robina Lehnera! Asistence: Colton Parayko, Paul Stastny.
64:05'
Vhazovat se bude před Jakem Allenem a Buffalo si bere oddechový čas!
63:36'
Brayden Schenn nabral rychlost a řítil se proti dvěma obráncům. Jeho první pokus na bránu neprošel, dokázal ale ještě dorazit. Puk skončil na betonech Robina Lehnera, který okamžitě rozehrál.
62:49'
Vladimír Sobotka se ocitl v šanci, zblízka ale Robina Lehnera nepokořil. Hostující brankář se stačil přesunout a vyrazit puk pravým betonem.
62:08'
Vladimir Tarasenko znovu nadvakrát zakončoval. V obou případech byl jeho pokus zablokovaný. V tom druhém těsně před brankářem tečoval puk do ochranné sítě Rasmus Ristolainen.
61:44'
Vladimir Tarasenko se uvolnil na levé straně a zkusil schovat střelu za obránce, Robin Lehner byl ovšem pozorný.
61:28'
Marco Scandella vypálil od modré čáry tak prudce, že zlomil protihráčovu hůl a Jake Allen musel přesto zasahovat.
61:08'
Domácí se bleskově vrátili zpátky a Brayden Schenn se prezentoval střelou z pravého kruhu, která ale gólem neskončila.
60:54'
St. Louis Blues kombinovali v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali. Nakonec se sami nepřesnou přihrávkou vyhnali do středu hřiště.
60:16'
Prodloužení začalo vyhraným vhazováním hostů. Evander Kane špatně zpracoval puk a Robin Lehner musel dávat pozor.
60:01'
Začalo prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:56'
Ale pozor také na druhé straně hřiště, stále není konec! Po střele Patrika Berglund, kterou Robin Lehner pokryl, se bude ještě jednou vhazovat.
59:37'
V závěru utkání jsou ještě zmatky před domácím brankovištěm, nechybělo mnoho a Buffalu se málem povedl neuvěřitelný obrat.
58:33'
Sabres právě vstřelili branku!
Hosté výhodu jednoho hráče využívají a vyrovnávají stav utkání! Po střele Ryana O'Reillyho se puk odrazil do levého kruhu, kde zůstal osamocený EVAN RODRIGUESE, který dokázal dorazit puk do odkryté části klece! Asistence: Ryan O'Reilly, Marco Scandella.
58:18'
Robin Lehner míří na střídačku, Buffalo hraje v šesti!
57:45'
Jack Eichel zavezl puk do útočného pásma, domácí obránci ale zašlápli puk za vlastní bránou.
56:55'
Evan Rodrigues vystřelil od modré čáry a puk se od zad Sama Reinharta odrazil jen těsně nad horní tyč Allenovy svatyně.
55:47'
St. Louis Blues se teď snaží držet kotouč daleko od své brány a neudělat žádnou chybu.
54:50'
Alexander Steen vypálil z pravého kruhu do vyrážečky Robina Lehnera a měl příležitost k dorážce, z té ale hostující klec netrefil a kotouč skončil na zadním hrazení.
54:03'
Buffalo se okamžitě dostalo do proti útoku, který vedl Evander Kane. On sám jej také zakončil střelou z pravého kruhu, která se stala kořistí Jaka Allena.
53:58'
Po Sobotkově výzvě se ke střele dostal Robert Bortuzzo, Robin Lehner jeho tvrdou ránu vyrazil betony.
53:22'
Kyle Brodziak nabral rychlost a získal útočné pásmo. zadovkou přenechal puk Scottie Upshallovi, jeho rána byla ale zablokována.
53:06'
Hraje se dlouho bez přerušení. Až teď Evander Kane objel domácí svatyni a bekhendem nahrnul puk do brankoviště. Jake Allen v nepřehledné situaci dokázal puk zalehnout zády!
51:57'
K Alexandere Steenovi se se štěstím odrazil puk a domácí útočník měl před sebou volno, jenže mu chyběla rychlost. Jeho střela zápěstím mířila do betonů Robina Lehnera.
51:06'
Oskar Sundqvist zavezl puk do útočného pásma, po dlouhém střídání už ale neměl sílu a v rohu kluziště o kotouč přišel.
50:08'
Vladimír Sobotka našel ve středním pásmu Jaye Bouwmeestera. Tenn přešel do útočného pásma, jeho nahození z levé strany bylo ale zablokováno a puk skončil za bránou.
49:29'
Brayden Schenn přešel modrou čáru a posunul puk doleva na Dmitrije Jaškina, jeho střelu kryje Robin Lehner lapačkou.
48:33'
Evander Kane přebruslil beka domácích, k puku se nakonec ale stejně nedostal. Buffalo ovšem dokázalo vybojovat kotouč zpátky, střela Jaka McCaba ale mířila mimo.
48:01'
St. Louis Blues se v útočném pásmu neudrželi. Puk se dostal až k Jaku Allenovi, jenž se snažil o mantinel rozehrát až do útoku. Vladimir Tarasenko byl ale v ofsajdu.
47:28'
Domácí vyhráli buly a Paul Stastny poslal puk na modrou čáru, kde stál Robert Bortuzzo. Jeho rána skončila ve výstroji Robina Lehnera.
47:24'
Vladimir Tarasenko nahodil puk do útočného pásma tak šikovně, že zamířil rovnou na bránu. Robin Lehner puk před dojíždějícími útočníku Bluesmanů raději pokryl, po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho levici.
46:44'
Aktivnější jsou hosté, přes dobře poskládanou obranu hráčů v modrém se ale prosazují jenom těžko.
45:51'
Hru teď dirigují hosté. Jejich útočná akce ale skončila na modré čáře kvůli ofsajdu.
45:21'
Justin Falk nahodil puk od modré čáry na bránu a Jake Allen jej jen vyrazil. Útočníci Buffala se natahovali po dorážce, puk ale zamířil mimo tři tyče.
44:26'
Jack Eichel se po levém křídle dostal do útočného pásma, kde si efektivně prohazoval puk mezi bruslemi, Vladimir Tarasenko ale učinil jeho fintám konec.
43:17'
Vince Dunn vypálil po vyhrané buly od modré čáry, jeho pokus ale zablokoval Justin Falk a brankář hostí zasahovat nemusel.
41:42'
Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo využilo přesilovou hru! Jack Eichel rozehrál doprava na Evandera Kanea. Jeho přihrávka přes brankoviště brnkla o brusli Sama Reinharta a dostala se na hůl EVANA RODRIGUESE, jenž lehce zametl puk do odkryté klece! Asistence: Sam Reinhart, Evander Kane.
41:08'
Hosté si vyměnili několik přihrávek a nakonec od modré čáry vypálil Rasmus Ristolainen, puk mířil na betony Jaka Allena.
40:54'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vladimír Sobotka – 2 min., hákování).
40:46'
Dmitrij Jaškin najel do útočného pásma po pravém křídle a z prostoru kruhu hned vyslal střelu na bránu, Robin Lehner ji vyrazil pravým ramenem.
40:14'
Justin Falk je zpátky ve hře, bude se pokračovat v pěti na pět.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina pokračovala v nastoleném duchu z první části hry, převaha domácích už ale nebyla tak výrazná. Buffalo čím dál častěji vystrkovalo růžky, svoji aktivitu ale nevyužilo k lepší příležitosti. Nebezpečnější byli Bluesmani. Vladimir Tarasenko i kvůli hákování svoji šanci ještě nevyužil, o pár minut později se ovšem trefil Paul Stastny a určil tak skóre, které platí po dvou periodách.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:47'
Joel Edmundson zavezl puk do útočného pásma, s ničím se nerozpakoval a hned z levé strany vystřelil, Robin Lehner jeho pokus zápěstím vytěsnil.
39:34'
Buffalu se v početní nevýhodě daří bránit úspěšně, puk znovu končí za Allenovou klecí.
38:54'
Domácí si při kombinaci neporozuměli a Gorges dostal puk ven z vlastního pásma.
38:19'
Buffalo sice vyhrálo buly, o mantinel se jim ale vyhodit napoprvé nepodařilo. Napodruhé už to vyšlo.
38:14'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Justin Falk – 2 min., hákování).
37:51'
Napadání domácích útočníků dostalo obránce Buffala pod tlak a jejich rozehrávka tak skončila pouze zakázaným uvolněním.
36:17'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají dvoubrankového vedení! Vladimir Tarasenko vystřelil z pravého kruhu. Jeho střelu Robin Lehner ještě vyrazil na zadní mantinel. Než se ale stačil přesunou k tyči, puk s odrazil k PAULU STASTNEMU, který našel mezírku mezi brankovou konstrukcí a brankářovou výstrojí! Asistence: Vladimir Tarasenko, Joel Edmundson.
36:05'
Joel Edmundson se vydal na útočný výlet, z úhlu ale Lehnera neprostřelil. Po něm se dostal k puku ještě Vladimir Tarasenko, ale ani jeho pohotová rána v síti neskončila.
35:49'
Evan Rodrigues dostal šanci na reparát a objevil se v nebezpečné pozici! Jeho ránu z pravého kruhu ovšem skvělým zákrokem zneškodnil Jake Allen.
35:29'
Evan Rodrigues po Wilsonově nabídce vnikl do útočného pásma, kotouč mu ale utekl.
34:12'
Jake McCabe se vrací na led, s touto přesilovou hrou si hráči St. Louis Blues příliš rady nevěděli.
33:22'
Buffalo se teď ale brání úspěšně. Jakmile domácí přejdou modrou čáru, okamžitě je o kotouč oberou a pošlou na druhou stranu hřiště.
32:17'
Vladimír Sobotka hned po buly prověřil Robina Lehnera, ten si ale s pokusem českého útočníka poradil.
32:12'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 2 min., hákování).
32:12'
Domácí se dostali po kratší odmlce dopředu a hned to bylo nebezpečné! Vladimir Tarasenko ujížděl sám na brankáře, při zakončení byl ale zabráněn hákováním, jeho zakončení tak nedopadlo podle představ.
31:53'
Justin Falk vypálil alespoň od modré čáry, jeho ráně ale chyběla přesnost a Jake Allen zasahovat znovu nemusel.
31:30'
Buffalo znovu kombinuje v útočném pásmu. Obrana hráčů v modrém je ale pozorná a nepouští soupeře od mantinelů do nebezpečnějšího prostoru.
30:21'
Aktivnější jsou v těchto chvílích hosté. Jenže se jim nedaří ohrozit brankáře Bluesmanů, jejich útočná snaha tak k vyrovnání nevede.
29:37'
Domácí při své rozehrávce zariskovali a Scott Wilson měl kousek od toho, aby sebral nepřesnou rozehrávku soupeře a šel sám na brankáře.
28:43'
Dmitrij Jaškin opouští trestnou lavici. Ani tato přesilová hra využita nebyla.
28:19'
Buffalu chybí pohyb. Po několika přihrávkách se ovšem do zakončení dostal Ryan O'Reilly, jeho ránu Jake Allen vyrazil levým ramenem.
27:25'
Rasmus Ristolainen neudržel puk na modré čáře a Buffalo se bude muset prokombinovat do útočného pásma znovu.
26:43'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Dmitrij Jaškin – 2 min., hrubost).
26:41'
Justin Falk si vyšlápl na Alexandera Steena a tvrdým hitem jej poslal k ledu. Oba aktéři tohoto souboje se do sebe následně pustili a oba míří za vrátka trestné lavice.
26:29'
Vladimir Tarasenko dostal nabito na pravý kruh, Robin Lehner mu ale zmenšil střelecký úhel a puk po střele zápěstím skončil v jeho výstroji.
25:29'
Oskar Sundqvist se vrací na ledovou plochu, skóre se nezměnilo.
25:17'
Ryan O'Reilly se opřel do kotouč na modré čáře, Jake Allen jeho dělovku vyrazil do rohu kluziště.
24:52'
Až teď se domácím podařilo vystihnout kombinaci Buffala a puk míří za bránu Robina Lehnera.
24:18'
Hosté kombinují v pásmu Bluesmanů. Ti se dostali do zajímavé pozice, zradila je ale finální přihrávka.
23:29'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Oskar Sundqvist – 2 min., podražení).
23:11'
Těm teď ale nevyšla rozehrávka a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravé ruce Jaka Allena.
22:50'
Obrázek hry se oproti první třetině téměř nezměnil. Buffalo se dostane do útočného pásma a... to je všechno. Bez střely na bránu o puk přijde a hrát mohou domácí.
22:04'
Po chybě hostující obrany se k odraženému puku dostal Magnus Pääjärvi, jeho rána z levého kruhu zamířila do Lehnerovy lapačky.
21:26'
Vladimír Sobotka se dostal s kotoučem do útočného pásma po pravé straně, jeho střelecký pokus byl ale zablokovaný.
21:00'
Dmitrij Jaškin přenechal puk Jay Bouwmeesterovi, jeho rána ale mířila mimo. Po něm to český útočník zkusil sám, Robin Lehner jeho pokus zneškodnil.
20:33'
Buffalo si po vyhrané buly dlouho vodilo puk okolo mantinelů útočného pásma, nakonec jej ale beze střely přenechalo domácím.
20:01'
Začala druhá třetina.
Utkání začalo bleskovou trefou Braydena Schenna, který otevřel účet zápasu. Domácí jsou po celou dobu aktivnějším a nebezpečnějším týmem, o čemž svědčí i poměr střel na bránu 16:7 v jejich prospěch, své vedení už ale nenavýšili. Druhá třetina tak začne hubeným náskokem Bluesmanů, vše je tak stále otevřené.
20:00'
První třetina skončila.
19:47'
Puk drží na svých holích hosté, do přestávky se už zřejmě nic důležitého nestane.
19:06'
Justin Falk se vrací do hry, Buffalo se ubránilo.
18:50'
Paul Stastny vzal situaci tentokrát na sebe. Z rohu kluziště se natlačil před brankoviště, znovu ale narazil na připravené betony Robina Lehnera.
18:18'
Domácí úspěšně kombinovali v útočném pásmu a Paul Stastny rychlou nahrávkou uvolnil mezi kruhy Patrika Berglunda, ten ale zblízka našel jenom betony Robina Lehnera.
17:48'
Teď už se rozehrávka hráčům v modrém podařila. Po nahození na bránu se bude vhazovat v pásmu Buffala.
17:32'
Domácím nevyšla rozehrávka a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravici Jaka Allena.
17:26'
Johan Larsson obral soupeře o kotouč a vyvezl jej až do jeho pásma. Z pravé strany se dokonce odhodlal ke střele, ta byla ale zablokována.
17:06'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Justin Falk – 2 min., nedovolené bránění).
17:06'
Bluesmani se okamžitě vrhli do útočení. Hosté zablokovali spoustu střel, nakonec v bráně místo puku skončil Alexander Steen.
16:05'
Robert Bortuzzo je zpátky na ledě, domácí se ubránili.
15:48'
Hostům se zbytek přesilové hry vůbec nedaří. St. Louis Blues soupeře vůbec nepouští do svého pásma.
15:09'
Buffalo je zpátky před bránou domácích. Jack Eichel našel před brankoviště Evandera Kanea, ten byl ale zablokovaný. Z pravé strany ještě dorážel Sam Reinhart pouze do Allena.
14:16'
Jack Eichel vyhrál buly za sebe a Rasmus Ristolainen se snažil okamžitě vystřelit od modré čáry, trefil ale jenom hráče před sebou. Po chvíli osvobodil svůj tým Paul Stastny.
14:05'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Robert Bortuzzo – 2 min., nedovolené bránění).
13:47'
St. Louis Blues se snaží prokousat do útočného pásma, jeho kombinace ve středu hřiště je ale dosti krkolomná.
12:47'
Benoit Pouliot zůstal úplně sám před domácím brankovištěm, puk se k němu ale odrazil ve výši kolen. S tím mohl hostující forvard těžko něco vymyslet.
12:10'
Jack Eichel okamžitě z vhazování prověřil pozornost Jaka Allena, ten se ale na švestkách nachytat nenechal.
11:26'
Buffalo zatím působí neškodným dojmem. Jakmile se dostane přes modrou čáru, okamžitě se k jeho útočníkům sjedou domácí obránci, kteří získají puk do své moci.
10:57'
Na levé straně útočného pásma se do puku opřel Alexander Steen, jeho ránu ale zablokoval Justin Falk, puk skončil mezi diváky.
10:45'
Na druhé straně se do zakončení dostával Vladimir Tarasenko, jeho rána ze spodku pravého kruhu byla ale zablokována a na bránu se tak nedostala.
10:02'
Po boji ve středním pásmu se do útoku dostali hosté, před Zemgusem Girgensonsem se otevřel prostor na levém křídle, jeho rána příklepem mířila ovšem vysoko.
08:48'
Útoky hostů ale nemají dlouhého trvání. Naopak Bluesmanům se daří svého soka zamknout v jeho pásmu. Z prostoru mezi kruhy se dostal ke svižné střele zápěstím Scottie Upshall, jeho pokus skončil na pravém betonu Robina Lehnera.
07:52'
Dmitrij Jaškin vedl útok na pravém křídle, snažil se dojet sebou nahozený kotouč, to se mu ale nepodařilo. Do protiútoku se řítí Buffalo.
07:02'
St. Louis Blues se drží v útočném pásmu a kombinuje. Od modré čáry zahrozil Robert Bortuzzo, jeho rána ale letěla mimo tři tyče.
06:15'
Hráčům se teď nedaří udržet puk mezi mantinely. Kotouč poprvé vylétl mezi diváky, podruhé na hostující střídačku, před kterou se bude také vhazovat.
06:04'
Jake Allen znovu zasahoval proti pohotové střele soupeře. Poté se ovšem ke kotouči dostali hráči v modrých dresech a okamžitě vyrazili na zteč. Ta skončila na soupeřově modré čáře vinou ofsajdu. Následuje komerční pauza.
05:49'
Evander Kane z levého křídla mířil nepřesně. K puku se následně dostal Jason Pominville, ten byl ale v příliš ostrém úhlu a Jake Allen si jeho pokus pohlídal.
05:26'
Patrik Berglund zabojoval za bránou a obral soupeře o puk. Poslal jej na modrou čáru, odkud vyletěla střela z hole Joela Edmundsona přímo do Lehnerovy lapačky
04:54'
Buffalu se nedaří v útočném pásmu cokoliv vymyslet, rychle ztrácí puky. Teď navíc pokus o rozehrávku doputoval až na zakázané uvolnění.
04:12'
Naopak na druhé straně stačí domácím jen kousek prostoru a hned letí střela na bránu. Paul Stastny z mezikruží ale vypálil přesně doprostřed, což Robina Lehnera nemohlo překvapit.
03:36'
Buffalo Sabres se tlačí dopředu. Snadno se dostává za útočnou modrou, tam ale jeho akce končí. Jake Allen je zatím bez práce.
02:56'
Buffalo se probojovalo do útočného pásma a dostalo se s pukem až za bránu, tam ale o kotouč přišlo. Do útoku tak mohou opět domácí.
02:29'
Domácí jsou v tlaku. Colton Parayko tvrdě vypálil od modré čáry do vyrážečky Robina Lehnera, po něm se k dorážce natahoval Ivan Barbašev, jenž ale na kotouč nedosáhl.
00:40'
St. Louis právě vstřelilo branku!
To byl fofr! Celá akce začala u gólmana Jaka Allena. Domácí se postupně od vlastní brány prokombinovali až do útočného pásma. Alexander Steen rozehrál doleva na Joela Edmundsona, jenž je lehce nahodil puk na bránu. Robin Lehner jej ovšem nešťastně vyrazil jen před sebe a BRAYDEN SCHENN už měl jednoduchou pozici! Asistence: Joel Edmundson, Alexander Steen.
00:14'
Na vhazování byli šikovnější hosté. Buffalo se ale dostalo do problému při vhazování a rychle o puk přišlo.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ve Scottrade Center se už všechno chystá k úvodní buly, zápas každou chvilkou vypukne!
Československá stopa v utkání

Do hry dnes zasáhne dvojice českých útočníků. Oba budou hájit barvy domácích.

Vladimír Sobotka (STL) 30 zápasů (6+12)
Dmitrij Jaškin (STL) 27 zápasů (4+7)
Vítáme vás u on-line přenosu ze zámořské NHL. St. Louis Blues přivítá na svém ledě Scottrade Center Buffalo Sabres. Oba týmy se nachází v opačném rozpoložení. Zatímco St. Louis z druhého místa ztrácí pouhý bod na čelo Západní konference, Buffalo se nachází na dně Východní konference. Utkání začíná v 01:00.Klasická verze
Mobilní verze