NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Dallas - 8. prosince 2017   02:10

St. Louis
St. Louis
13:39' B. Schenn (Jaškin, Steen) • 45:01' Parayko (Berglund, Sobotka) • 59:12' Tarasenko
Dallas

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.

Využití: 2:0
St. Louis tedy ve třetí třetině potvrdilo své vítězství, když se nejdříve v přesilové hře trefil Parayko a v závěru ještě do prázdné brány přidal další gól Tarasenko.

Blues tedy zdolali Dallas 3:0.
59:38'
Scottie Upshall (STL) ještě dostává dvě minuty za sekání.
59:12'
St. Louis právě vstřelilo branku!
VLADIMIR TARASENKO ukořistil puk na modré čáře a následně s ním uháněl na opuštěnou klec, čímž už jen potvrdil vítězství St. Louis.
59:03'
St. Louis pouze vyhazují puk přes celé kluziště, takže se hra vrátí před jejich bránu.
58:07'
Klingberg udržel puk v útočné třetině, když následně vystřelil Seguin a Allen jeho pokus vyrazil mimo svou klec.
57:42'
Dallas to ještě zkusí v šesti, když Lehtonen míří na střídačku.
57:04'
Sobotka se málem prodral k nebezpečné teči před Lehtonenem, ale finský brankář byl na svém místě.
56:05'
Faksa mohl vstřelit kontaktní branku, jenže českému útočníkovi se ve velké šanci nepodařilo zakončit.
54:29'
Přihrávka Smitha skončila na lavičce Blues, a tak nás čeká další vhazování ve středním pásmu.
54:10'
Parayko vystřelil od modré čáry a jeho pokus skončil přesně v lapačce Lehtonena.
53:29'
Bennova střela šla hodně mimo bránu St. Louis a díky tomu i puk vyletěl z obranného pásma domácích.
52:39'
Dallas poslal puk přes celé kluziště, takže je hostujícím hokejistům odpískáno zakázané uvolnění.
51:58'
Oleksiakova střela skončila přesně u Allena, když domácí brankář měl opět zcela volný výhled.
51:12'
Schenn se prodral přes celé kluziště do velmi dobré příležitosti, avšak jeho střela skončila přesně v náruči Lehtonena.
50:58'
Blues jen vyhodili puk na zakázané uvolněn, a tak se hra přesune před jejich brankáře.
50:44'
Dallas se při svém dalším ofenzivním snažení dostal do ofsajdu, takže se bude po reklamní pauze vhazovat ve středním pásmu.
49:40'
Pietrangelo vypálil od modré čáry a jeho pokus skončil na vyrážečce Lehtonena.
48:51'
Klingberg se velmi pěkně prokličkoval až do mezikruží, odkud následně přihrával Bennovi, ale tomu puk odskočil přímo pod Allena.
47:29'
Spezza se dostal do zakončení ze středu útočného pásma, avšak jeho střela letěla hodně nad bránu St. Louis.
46:56'
Přihrávka Radulova byla zblokována až do hlediště, a tak se bude vhazovat před Allenem.
46:20'
Seguin nahrával zpoza brány Bennovi, kterému se však nepodařilo zakončit, protože si puk sebral Allen.
45:01'
Blues využívají přesilovou hru! Berglund přihrál na modrou COLTONU PARAYKOVI, jehož dělovka skončila až v bráně Dallasu. Asistence: Patrik Berglund, Vladimir Sobotka.
44:58'
Berglund dostal nabito do pravého kruhu a jeho střelu dokázal Lehtonen vyrazit mimo svou klec.
44:01'
Dallas je znova vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, když tento prohřešek tento udělal Brett Ritchie (DAL).
43:43'
Paajarvi se nyní z čista jasna dostal do menší šance, když je jeho střela jen proletěla kolem brány Dallasu.
43:02'
Stastny se snažil ohrozit Lehtonena z hodně velkého úhlu, avšak jeho pokus šel hodně mimo bránu Dallasu.
41:57'
Brodziak poslal puk přímo na střídačku Dallasu, a tak je hra zastavena a bude se vhazovat ve středovém kruhu.
40:49'
Dallas zavezl puk do útočného pásma, jenže Shore následně příliš dlouho otálel se svou přihrávkou, čehož využil Parayko, který mu kotouč sebral.
40:01'
Je za námi druhá třetina utkání, ve které jsme bohužel ani jednu branku neviděli, a tak Blues stále vedou nad Dallasem nejtěsnějším rozdílem 1:0.
40:00'
39:59'
Tak to je obrovská smůla Dallasu, když se hostům konečně podařilo prostřelit Allena, ale puk prošel za jeho záda až několik setin po ukončení druhé třetiny.
39:22'
Spezza schoval svou střelu za několik hráčů a Allen měl nyní na své straně hodně štěstí, protože jej puk trefil.
38:57'
Parayko obdržel přihrávku na pravou stranu útočného pásma, kde následně i vystřelil a Lehtonen jeho pokus vyrazil až do hlediště.
38:17'
Elie vyslal z levé strany svou navštívenku Allenovi, který však tento zákrok nemohl považovat za nijak těžký, protože měl před sebou zcela volný výhled.
37:19'
Johns vystřelil od modré čáry, avšak jeho střela skončila hned na prvním hráči St. Louis.
35:31'
Útok Dallasu je zastaven u útočné modré, kde se hosté dostali do ofsajdu, a tak nás čeká další vhazování ve středním pásmu.
35:08'
Blues nahodili puk na Lehtonena, který raději kotouč schoval pod svou lapačku a vhazovat se bude po jeho pravici.
34:16'
Sobotka zavezl puk do útočného pásma, kde ho následně přenechal Stastnemu, jenž vystřelil a Lehtonen si následně ponechal kotouč pro sebe.
33:05'
Ritchie vyslal svou střelu směrem na Allena, který však puk viděl a bez problémů jej chytá svou lapačkou.
32:36'
Lehtonen si připsal další úspěšný zákrok, když na něj vyslal svou střelu Gunnarsson.
31:54'
Pietrangelo si velmi pěkně sjel od modré čáry až mezi kruhy, kde i vystřelil bekhendem, ale jeho pokus šel mimo bránu Dallasu.
31:04'
Klingberg poslal puk z rohu kluziště mezi kruhy na Ritchieho, jenž měl na své holi vyrovnání, ale skvělým zákrokem se zaskvěl Allen.
30:07'
Dallas je znovu v pěti hráčích na ledě a uvidíme, jak dlouho tento stav hráčů hostům vydrží.
29:40'
Dallasu se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
29:29'
Parayko dostal nabito na levou stranu útočného pásma a domácí obránce ihned vypálil, jenže trefil jen bránícího Johnse.
29:17'
Steen se odhodlal ke střele od modré čáry a jeho pokus skončil na Shorovi, od kterého se kotouč odrazil mimo hrací plochu.
28:53'
Schenn vyslal hodně těžkou přihrávku Pietrangelovi, který jí na modré nezachytil, a tak musejí Blues vyklidit útočné pásmo.
28:21'
Schwartz se odhodlal k zakončení z levého kruhu, které Lehtonen vyrazil za svou klec.
28:05'
Hosté jsou opět potrestání za hru vysokou holí, když je tentokrát na dvě minuty vyloučen Remi Elie (DAL).
27:41'
Blues tedy přežili své první oslabení a ihned se hnali do útoku, jenže jejich snaha skončila u modré čáry, kde se dostali do ofsajdu.
27:18'
Lindell vystřelil od modré čáry a Allen jeho pokus musel vyrazit mimo sovu bránu.
26:42'
Ritchie vystřelil z pravé strany a jeho pokus Allen vyrazil do středu pásma, kde byl Janmark, ale tomu se už nepodařilo dostat puk do brány Blues.
26:13'
Blues se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
25:49'
Klingberg vystřelil z levého kruhu a jeho střela trefila Jamieho Benna do zad.
25:29'
Dallas si konečně zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Carl Gunnarsson (STL).
25:20'
Radulov nyní kotouč zahrál vysokou holí, takže je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:00'
Shore se dostal ke střele z hranice levého kruhu, která však mířila přesně do středu brány, kde byl připravený Allen.
24:15'
Dallasu se nepodařil přechod přes útočnou modrou, protože se hosté dostali do ofsajdového postavení.
23:55'
Thornburn byl po přihrávce Upshalla zcela sám před Lehtonenem, kterého však nepřekonal a puk se poté odrazil za bránu Dallasu.
23:36'
Dallas přežil své další oslabení, když v této přesilové hře si St. Louis ani nic nedokázalo vytvořit.
23:10'
Domácím se nepodařil přechod přes útočnou modrou, a tak je Blues odpískán ofsajd.
22:29'
Kotouč opět putuje za bránu Allena, a tak domácí musejí začít druhou polovinu své přesilovky až od něj.
22:01'
Dallasu se podařilo vyvézt puk ze svého obranného pásma, čímž tak hosté ukrojili ze svého oslabení.
21:35'
Opět úplně zbytečné vyloučení hostů, když je na dvě minuty za hru vysokou holí vyloučen Curtis McKenzie (DAL).
20:46'
Paterynova střela od modré čáry jen trefila blokujícího Smitha, od kterého se puk odrazil do rohu kluziště.
20:01'
Je za námi první třetina utkání mezi St. Louis a Dallasem, ve které jsme mohli vidět hned čtyři přesilové hry Blues, jenž dokonce hráli i dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Domácí však ze svých početních výhod vytěžili jedinou branku, o kterou se postaral Schenn.
20:00'
18:52'
Faksa se dostal do zakončení z pravé strany, když jeho střelu zřejmě zastavil některý z hráčů stojících před Allenem.
18:17'
St. Louis se nepodařil přechod přes útočnou modrou, a tak se domácí dostali do ofsajdového postavení.
18:03'
Dunnovu střelu zblokoval Oleksiak do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před hostujícím brankářem.
17:36'
Lehtonen vyrazil Tarasenkovu střelu do rohu kluziště, odkud jej následně hosté vyhodili přes celé kluziště.
17:03'
Faksovi se podařilo vyhodit puk z obranného pásma.
16:45'
Dallas jde do tří! Stephen Johns (DAL) podrazil v rohu kluziště Sobotku, a tak dostává dvě minuty.
16:20'
Bennovi se podařilo vyvézt puk až do útočného pásma, kde se i málem dostal k zakončení, ale domácí se skvěle vrátili.
15:59'
Gemel Smith (DAL) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když vrazil Pietrangela na hrazení, a tak si Blues zahrají už třetí přesilovou hru.
15:05'
Janmark si postupně vybruslil na střed útočného pásma, odkud následně i vystřelil a kotouč skončil přesně ve výstroji Allena.
14:51'
Seguin obdržel přihrávku na hranici pravého kruhu, odkud i vystřelil, ale trefil jen před sebou stojícího Parayka.
13:39'
Blues využívají přesilovou hru, když se před bránou Dallasu dostal k puku Jaškin, který ho nahrnul na Lehtonena, jenž kotouč vyrazil přímo k BRAYDENU SCHENNOVI, a ten už dostal puk do brány Stars. Asistence: Dmitrij Jaškin, Alexander Steen.
13:16'
Faksovi se u modré čáry podařilo vyrazit puk až do středního pásma, a tak se Stars na chvíli osvobozují.
12:50'
Alexander Radulov (DAL) dostává dvě minuty za hru vysokou holí a St. Louis si zahraje další přesilovou hru.
12:00'
Pitlick se zpoza klece snažil nahrnout puk na Allena, což se mu i povedlo a domácí brankář si raději kotouč ponechal u sebe.
11:08'
Dallas přežil své první oslabení v utkání, a tak se hosté opět mohou hnát do útoku.
10:49'
Lehtonen si připsal další těžký zákrok, když na něj vystřelil Stastny.
10:13'
Tarasenko dostal od Pietrangela nabito na střelu z první, jenže ruský sniper kotouč netrefil.
09:35'
Sobotka si vybruslil po pravém kruhu, odkud následně i vypálil a Lehtonen jeho pokus vyrazil na druhou stranu útočného pásma.
09:00'
Parayko vyslal svou střelu od modré čáry a jeho pokus Lehtonena vyrazil nad svou klec.
08:55'
Mattias Janmark (DAL) je na dvě minuty potrestán za sekání a domácí si tedy zahrají svou první přesilovou hru v utkání.
08:29'
Hlavní rozhodčí ponechává výhodu St. Louis, které si po přerušení zahraje svou první přesilovou hru v utkání.
07:24'
Brodziak vyslal ráznou střelou z pravé strany útočného pásma, která zřejmě trefila bránícího hráče Dallasu.
06:46'
Tarasenko si vybruslil do pravého kruhu, odkud i vystřelil a jeho pokus orazítkoval bližší tyč Lehtonenovy brány.
06:15'
Zatím si ještě ani jeden z brankářů nepřipsal jediný úspěšný zákrok, protože většina střel do této doby šla buďto mimo bránu nebo skončila na bránících hráčích.
05:29'
Lindell se dostal ke střele od modré čáry, ale jeho střela jen proletěla kolem brány St. Louis.
05:01'
Smith se snažil nahodit puk do útočného pásma, jenže jeho nahození se nakonec odrazilo mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
04:02'
Pitlick se dostal do zakončení z velké blízkosti, jenže střela hostujícího útočníka skončila na některém z obránců St. Louis.
03:29'
Tarasenko poslal puk volnému Sobotkovi, který následně ihned po přejetí modré vystřelil a pokus českého útočníka šel jen těsně mimo bránu Lehtonena.
02:38'
Oleksiak poslal puk přes celé kluziště, takže se hra kvůli odpískanému icingu přesune zpět před Lehtonena.
01:51'
Elie vybojoval puk za bránou St. Louis a snažil se následně nahrát najíždějícímu spoluhráči, jenže jeho přihrávka šla hodně mimo hůl některého z hráčů Dallasu.
01:10'
Tarasenko se snažil z rohu kluziště prodrat před Lehtonena, ale ruského útočníka zastavila hostující obrana, která následně vyhodila puk na zakázané uvolnění.
00:22'
Stars se ihned nacpali do svého útočného pásma, kde se ke střele odhodlal ke střele od modré čáry, která skončila u Allena, jenž raději zastavil hru.
00:01'

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Gunnarsson, Dunn – Sobotka, Stastny, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Steen – Pääjärvi, Berglund, Jaškin – Upshall, Brodziak, Thorburn.

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – J. Klingberg, Lindell, Hamhuis, Pateryn, Oleksiak, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – McKenzie, Faksa, Pitlick – Elie, G. Smith, B. Ritchie..
Vítám vás u dalšího on-line přenosu z utkání NHL, ve kterém nás čeká divizní střet, protože St. Louis Blues na svém ledě přivítají Dallas Stars. Zápas startuje něco málo po druhé hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.