NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Flyers - 21. ledna 2018   18:30

Flyers
26:12' M. Raffl  (Filppula, MacDonald) • 60:27' Konecny  (Provorov, Couturier)
Washington
Furlatt, Hebert – Berg, Mach
Capital One Arena, Washington
Flyers

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek večera!
Střely na branku: 28 – 23
Je konec! Philadelphia získává druhý bod už po sedmadvaceti sekundách prodloužení! Hrdinou hostujícího celku se stal Travis Konecny, který svůj individuální průnik dotáhl až ke vstřelení rozhodující branky dnešního utkání! Philadelphia se dnešní výhrou dostala na sedmou pozici Východní konference, jelikož Flyers přeskočili New York Rangers.
60:27'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Philadelphia vítězí a pokračuje v sérii dobrých výsledků! TRAVIS KONECNY vybojoval puk ve středním pásmu, projel do útočné třetiny, kde se zbavil Kuzněcova a střelou do horního rohu rozhodl o výhře Flyers! Asistence: Ivan Provorov, Sean Couturier.
60:10'
T. J. Oshie uspěl na úvodním vhazování a ihned se s pukem vydal do útočného pásma. Jeho průnik zastavil dobře postavený obránce.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 28 – 22
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního klání nerozhodlo! Domácí Washington byl sice ve třetí třetině mnohem aktivnější, ale na pozornou obranu v čele se skvělým brankářem Elliottem nevyzrál. Největší šanci měl podle všeho Ovečkin, před kterým ležel Elliott na brankovišti, ale ruský střelec minul branku. O vítězi tedy rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:26'
Ještě jeden zákrok si musel přisat také Holtby! Domácí brankář před dotírajícím Girouxem raději přikryl odražený kotouč. Vhazuje se po jeho pravici.
59:10'
Dmitrij Orlov rozjel akci Washingtonu od vlastní branky. Domácí obránce zavezl puk do útočného pásma, kde však nenašel nikoho ze spoluhráčů.
58:23'
Sean Couturier se u mantinelu dostal k odraženému kotouč a vysokým obloučkem jej poslal ven z obranného pásma. Unavení hráči Flyers odjíždějí střídat.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:30'
Carlson pokazil přihrávku na levé křídlo. Jeho pomalou přihrávku totiž zastavil Jakub Voráček. Washington se přesto nadále tlačí do útočného pásma.
57:03'
Elliott sice zasáhl proti dělovce od modré čáry, ale kotouč se poté povaloval na brankovišti! Nikdo z dotírajících hráčů jej nezasunul za čáru!
56:40'
56:07'
Tentokrát si Ovečkin nepotykal se zpracováním kotouče na modré čáře. Puk se od něj odrazil k Simmondsovi, který jej obloučkem poslal ven z obranného pásma.
55:42'
Alexandr Ovečkin diriguje rozehrávku Washingtonu před brankou soupeře. Nikdo z domácích střelců si zatím netroufl na zakončení.
55:10'
Sean Couturier se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej poslal přes všechny čáry. Domácí celek musí začít od Holtbyho.
54:40'
Bude se vylučovat! Washington dostává skvělou příležitost k rozhodnutí! Michael Raffl vyfasoval dvě minuty za podražení.
54:10'
Dmitrij Orlov zablokoval prudkou přihrávku z rohu útočného pásma. Od jeho hokejky se puk odrazil za modrou čáru. Flyers přesto zůstávají u puku.
53:35'
Radko Gudas nahodil puk od modré čáry. Jeho pobídku se zády k brance pokusil tečovat Simmonds, jenže kotouč se od jeho hokejky odrazil mimo tři tyče.
53:05'
Brett Connolly udržel puk v rohu útočného pásma a po mantinelu jej poslal na modrou čáru. Nikdo z hokejistů v červeném puk nezachytil.
52:15'
Alexandr Ovečkin neustál souboj na útočné modré a upadl. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou a rozhodl se neodpískat nedovolený zákrok.
51:36'
Brooks Orpik udržel puk v rohu útočného pásma a zadovkou jej poslal mezi kruhy. Nikdo v červeném dresu se nenatlačil před dobře postaveného Gostisbehera.
51:06'
Oshie si sjel na pěknou přihrávku do útočného pásma, jenže puk mu utekl od hokejky a vracející se obránce Flyers mu jej vypíchl k mantinelu.
50:30'
Philadelphia zůstává u puku také po skončení přesilové hry. Po delší době se probudili domácí fanoušci, kteří ženou Washington do útoku.
50:20'
49:45'
Provorov vystřelil od modré čáry. Jeho táhlou střelu v mezikruží zablokoval jeden z pozorných hráčů Capitals, jež puk pohotově odklidil do bezpečí.
49:12'
Sean Couturier chtěl překvapit obranu soupeře zadovkou na modrou čáru, jenže jeho spoluhráči úmysl nepochopili a puk projel do středního pásma.
48:39'
Washington se v úvodu přesilové hry soupeře dobře brání. K odraženému puku se dostal Carlson, který jej bez váhání poslal přes všechny čáry.
48:20'
Bude se vylučovat! Tentokrát si přesilovku zahrají hosté. Oshie totiž dostává dvě minuty za podražení.
47:35'
Oshie ještě udržel pro domácí celek útočné pásmo, nahodil puk za branku, nicméně obrana Flyers v posledních minutách předvádí opravdu obětavý výkon.
47:10'
Kuzněcov se v útočném pásmu natlačil před obránce, špičkou hokejky si puk posunul do jízdy, ale už neměl sílu na přihrávku před branku.
46:49'
Oba týmy hrají v plném počtu.
46:02'
Oshie se před brankou Flyers natahoval po odraženém kotouči! Domácí útočník hledal mezírku u pravé tyče, jenže Elliott předvedl další neskutečný zákrok!
45:35'
T. J. Oshie dostal pěknou přihrávku do útočného pásma, kde hledal Carlosona, jenže domácí obránce si ve velké rychlosti nepotykal se zpracováním.
45:10'
Chandler Stephenson si řekl o přihrávku na pravou stranu útočného pásma, zpracoval si puk ze vzduchu, jenže jej nenahodil na branku.
44:49'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jevgenij Kuzněcov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., hrubost).
44:18'
Alexandr Ovečkin se před Elliottem natahoval po odraženém kotouči! Ruský střelec už měl brankáře roztáhlého na břiše, ale netrefil odkrytou část branky!
44:00'
Nicklas Bäckström se z ničeho nic opřel do volného kotouče. Domácí útočník chtěl nachytat Elliotta střelou na přední tyč, jenže hostující brankář byl pozorný.
43:35'
Oshie projel s pukem do útočného pásma, kde se rychlou kličkou zbavil obránce, jenže jeho střelu na zadní tyč zablokoval obětavý obránce.
43:15'
Alexandr Ovečkin si sjel na krásnou přihrávku z hole Kuzněcova. Domácí střelec střílel pod břevno, nicméně jeho rána těsně minula branku.
42:25'
Claude Giroux napadal rozehrávku domácího celku za jeho brankou. Hostující střelec si sjel na přesnou přihrávku, ale zadovkou nenašel spoluhráče.
42:01'
Domácí hokejisté se nyní provinili vyhozením kotouče na zakázané uvolnění. Obrana Flyers za kotoučem nespěchala. Vhazovat se bude před Holtbym.
41:35'
John Carlson si zpracoval prudkou přihrávku na levou stranu ledové plochy. Pohotově nahodil puk do rohu útočného pásma, kde nebyl nikdo v červeném.
41:10'
André Burakovsky zavezl puk do útočného pásma. Na jeho pobídku si najel Oshie, jenže z dobré pozice trefil jen clonícího obránce Flyers.
40:35'
Alexandr Ovečkin si sjel pro odražený kotouč, udělal dlouhý oblouk v obranném pásmu a rozjel další akci Capitals. Na jeho pobídku nedosáhl nikdo v červeném.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Dlouhé nahození do útočného pásma ale pohlídal brankář Holtby, který pohotově rozehrál.
40:01'
Střely na branku: 20 – 18
Druhá třetina končí! V prostřední periodě už jsme se branek dočkali! Do vedení se překvapivě dostala hostující Philadelphia. Osamocený Michael Raffl otevřel skóre přesnou střelou na bližší tyč! Washington se poté tlačil do útoku. Za aktivitu byli domácí hokejisté odměněni. V závěru třetiny totiž hráli přesilovou hru a šestnáct sekund před sirénou vyrovnal Alexandr Ovečkin! Po čtyřiceti minutách je stav 1:1.
40:00'
39:44'
Washington právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Washington v závěru druhé třetiny využívá přesilovou hru! Domácí sehráli svou klasickou přesilovkovou kombinaci, na jejímž konci stál ALEXANDR OVEČKIN na levém kruhu a dělovkou pod břevno nedal Elliottovi šanci! Asistence: John Carlson, T. J. Oshie.
39:26'
Sean Couturier se v obranném pásmu prodral k odraženému kotouči, vyvezl jej do středního pásma a nasbíral pro Flyers cenné vteřinky.
39:00'
Bude se znovu vylučovat! Druhou přesilovku v utkání si zahrají Capitals. Dvě minuty za sekání vyfasoval Claude Giroux.
38:35'
Nicklas Bäckström se zapojil do dalšího souboje v útočném pásmu. V jeho rohu tentokrát přetlačil Gostisbehera. Washington se usadil před brankou soupeře.
38:12'
Nicklas Bäckström se za brankou Flyers natlačil před obránce, pokryl si puk tělem, jenže jeho přihrávku bekhendem nepochopil nikdo z hráčů Capitals.
37:32'
Holtby musel znovu zasahovat! Domácí brankář si tentokrát poradil se svižnou střelou od modré čáry. Kotouč mu vypadl, ale zbytek už obstarali domácí zadáci.
37:03'
Matt Niskanen si v útočném pásmu počkal na prudkou přihrávku, zpracoval si puk, rychle se s ním otočil, nicméně jeho střelu zablokoval obránce.
36:23'
Lars Eller dostal nabito do volného prostoru na modré čáře. Domácí obránce pohotově vystřelil, jenže trefil jen obránce Ivana Provorova.
36:15'
35:22'
Kuzněcov se s pukem otočil za brankou soupeře, vyslal přihrávku na modrou čáru, jenže Carlson zápěstím minul Elliottovu klec. Hosté se znovu osvobozují.
35:00'
Domácí se zatím nemohou udržet před brankou Flyers. Washingtonu se nyní vůbec nedaří přechod do útočného pásma. Hosté puk vyhodili přes všechny čáry.
34:15'
První přesilovku si zahraje také Washington! Dvě minuty za hákování dostává Goulbourne.
34:10'
Jakub Vrána dostal opravdu prudkou přihrávku na modrou čáru. Český útočník ale oslovil spoluhráče na modré čáře. Elliott však vytáhl další dobrý zákrok.
33:36'
Lars Eller se před brankou Flyers natahoval po nahození z rohu útočného pásma. Na poslední chvíli k němu přistoupil obránce, který mu přizvedl hůl.
33:03'
Travis Konecny objel branku Washingtonu, vybruslil si s pukem do volného prostoru a svižnou střelou zápěstím jen těsně minul horní roh branky!
32:35'
Wilson znovu vybojoval puk v rohu útočného pásma. Tentokrát jeho pobídku srazil obránce Flyers do středního pásma. Kuzněcov poté přejel do ofsajdu.
32:10'
Tom Wilson poslal Ovečkinovi přesnou přihrávku mezi kruhy. Druhý jmenovaný pohotově vystřelil, jenže jeho pokus prosvištěl kolem branky.
31:25'
Ivan Provorov bojoval o puk za brankou domácího celku. Přesila obránců v červených dresech jej nakonec ke kotouči nepustila a domácí mohou zaútočit.
30:35'
Washington se sice snaží útočit, jenže domácí hokejisty brzdí nepřesné přihrávky. Elliott dokonce vyjel z branky a před Kuzněcovem stačil rozehrát o mantinel.
30:10'
Brett Connolly si v útočném pásmu nabruslil na odražený kotouč a pohotově jej poslal na branku. Pozorný brankář Elliott stačil utěsnit mezírku u levé tyčky.
29:25'
Valtteri Filppula střílel z levé strany útočného pásma. Hostující útočník se do puku opřel zápěstím, jenže jeho pokus přizvedl obránce do ochranné sítě.
29:10'
Nicklas Bäckström si v útočném pásmu sjel na pěknou přihrávku na pravou stranu útočného pásma, zasekl si puk kolem obránce, ale nestačil vypálit.
28:23'
Provorov táhl přečíslení hostujícího celku. Ruský hokejista si položil domácí obránce, jenže Ovečkin se bleskově vrátil a rybičkou zastavil prudkou přihrávkou.
28:02'
Alexandr Ovečkin se po vyhraném vhazování natahoval po odraženém kotouči. Ruský kanonýr na puk dokonce dosáhl, ale bekhendem Elliotta nepřekvapil.
27:35'
Madison Bowey tentokrát dokonce objel branku hostujícího celku, jenže nikdo další v červeném dresu mu nepřišel pomoci a obrana Flyers získala puk.
27:10'
Washington se ihned snaží vymyslet odpověď. Madison Bowey zavezl puk na modrou čáru, zadovkou vybídl ke střele Orlova, ale jeho pokus minul branku.
26:12'
Konečně jsme se dočkali branky! Philadelphia se dostává do branky! MICHAEL RAFFL zůstal nekrytý na levém kruhu, dostal přesnou přihrávku zpoza branky a pohotovou střelou překonal brankáře Holtbyho! Asistence: Valtteri Filppula, Andrew MacDonald.
25:29'
André Burakovsky spěchal na modrou čáru za prudkou přihrávkou. Domácí hokejista na puk sice nedosáhl, nicméně Washington zůstává v útočném pásmu.
25:06'
Domácí brankář Holtby musel dávat dobrý pozor. Před jeho brankou se totiž povaloval odražený kotouč, ale brankář Capitals nemusel zasahovat.
24:25'
Robert Hägg vybojoval puk ve středním pásmu, nahodil jej do útočného pásma, jenže Claude Giroux se přes dobrou obranu Capitals nedostal ke střele.
24:10'
Wayne Simmonds napadal statickou rozehrávku Washingtonu v rohu obranného pásma Capitals. Aktivní hokejista Flyers přitlačil k mantinelu Orlova.
23:32'
Brett Connolly zavezl puk do útočného pásma, poslal přihrávku na modrou čáru a vydal se clonit před branku. Elliott si přes něj našel cestu k puku.
23:10'
Tom Wilson si řekl o přihrávku do útočného pásma, nicméně obránce Provorov prudkou pobídku zastavil a rozjel další akci Flyers. Po přestávce se hraje ve velkém tempu.
22:26'
Michael Raffl si sjel na Konecneho přihrávku z rohu útočného pásma. První jmenovaný okamžitě vystřelil na zadní tyč, jenže minul branku.
22:10'
21:40'
Shayne Gostisbehere vypálil od modré čáry. Jeho pokus před Holtbym lehce tečoval Wayne Simmonds, nicméně domácí brankář udržel čisté konto.
21:21'
Voráček v rohu kluziště ještě udržel nahozený kotouč. Nejlepší asistent celé NHL poslal prudkou přihrávku před branku, ale nenašel nikoho v bílém.
20:32'
Provorov nahodil puk od pravého mantinelu mezi kruhy, kde číhal Jakub Voráček, jenže špičkou čepele tečoval puk těsně vedle levé tyče.
20:10'
Bude se vylučovat! Tom Wilson dostává dvě minuty za podražení.
20:01'
Střely na branku: 10 – 8
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme se úvodní branky dnešního utkání nedočkali. Domácí Washington byl o něco nebezpečnější. Hráči Capitals jeli ve dvou proti jedinému obránci, ale Elliott parádním zákrokem zlikvidoval Ovečkinův pokus a dotírající Kuzněcov také nedal branku. V samotném závěru periody znovu hrozil Ovečkin, jenže Elliott se zatím rozchytal k parádnímu výkonu.
20:00'
19:15'
Alexandr Ovečkin si krásně obhodil statického obránce a z mezikruží vyslal prudkou střelu na branku. Jeho pokus však Elliott schoval do lapačky.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:35'
Holtby vyjel ven z branky a vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář nahodil puk bekhendem na pravé křídlo, kde byl Ovečkin.
18:08'
Lars Eller uspěl v souboji za vlastní brankou, obral o kotouč Simmondse, který jej ale získal bleskově zpět. Washington přesto puk vyhodil do bezpečí.
17:20'
John Carlson dostal přesnou přihrávku do volného prostoru v útočném pásmu. Domácí obránce vyslal prudkou střelu zápěstím, ale Elliott schoval puk do lapačky.
17:12'
Brandon Manning zabojoval o puk v útočném pásmu. Hostující útočník dostal pod tlak Provorova, jenže Washington se stejně dokázal ubránit.
16:26'
Holtby předvedl další povedený zákrok. Do útočného pásma totiž projel Travis Konecny, jež vypálil ihned po přihrávce, jenže trefil připraveného brankáře.
16:10'
Dmitrij Orlov se s pukem otočil na modré čáře. Domácí obránce poslal přihrávku na pravé křídlo, kde byl Kuzněcov, ale ten rychle přišel o puk.
15:41'
T. J. Oshie projel s pukem po pravém křídle do útočného pásma a ve velké rychlosti jej nahodil na branku. Gólman Elliott puk schoval do lapačky a přerušil hru.
15:10'
Na druhé straně měl brankář Holtby dokonale zakrytý výhled, ale naštěstí pro domácí celek zaduněla střela od modré čáry o zadní mantinel.
14:35'
Chandler Stephenson vypálil od modré čáry. Domácí hokejista vyslal prudkou střelu po ledě, kterou pohotově zablokoval jeden z obránců Flyers.
14:10'
Alexandr Ovečkin si v útočném pásmu zpracoval zpětnou přihrávku, ale hned se u něj objevili dva zadáci soupeře, kteří jej pohotově připravili o kotouč.
13:35'
Scott Laughton si sjel na prudkou přihrávku do středního pásma, kde si zpracoval pěknou přihrávku, ale puk mu uskočil daleko od hokejky.
13:02'
A další zakázané uvolnění. Washington se pokusil překvapit defenzívu soupeře přihrávkou na Ovečkina, nicméně domácí střelec kotouč nedohnal.
12:25'
Scott Laughton zastavil rozehrávku domácího celku na modré čáře, pohotově si puk zpracoval a nahodil jej na branku. Holtby však nemusel zasahovat.
12:04'
Christian Djoos nahodil puk ze středního pásma na branku hostujícího celku. Elliott si dal na skákavý pokus pozor a pohotově vyklepal puk pro obránce.
11:14'
Další nepovedená rozehrávka! V první třetině jich je opravdu hodně! Zakázaným uvolněním se tentokrát provinili hostující hráči. Hra se vrátí před Elliotta.
11:02'
Obrovská šance domácích! Ovečkin táhl přečíslení po pravé straně. Ruský kanonýr si dokonce troufl na zakončení, ale Elliott puk vykopl. K dorážce se probil Kuzněcov, nicméně ani on nedopravil puk do sítě!
10:35'
Michael Raffl projel s pukem do útočného pásma, kde si obhodil jednoho z domácích obránců. Poté se opřel do odraženého puku, ale střela mu nesedla.
10:09'
Domácí hokejisté se brání jen za cenu vyhazování kotouče do středního pásma. Philadelphia v posledních minutách převzala iniciativu.
09:40'
Ani Washingtonu se nyní nedaří založit nějakou kloudnou akci. Nahození za branku Flyers dojel jen obránce Ivan Provorov.
09:08'
Dmitrij Orlov zastavil prudké nahození před branku domácího celku. Zadák Capitals poté bez váhání uklidnil hru svého celku a počkal na vystřídání spoluhráčů.
08:37'
Začátek utkání je zatím plný nepřesností. Další dlouhé nahození na pravé křídlo nedohnal nikdo v červeném dresu a puk projel na zakázané uvolnění.
08:10'
Hosté se nyní nadřeli v defenzívě. Wayne Simmonds poté vyvezl puk do středního pásma, nahodil jej na zadní mantinel a spolu se spoluhráči odjel střídat.
07:25'
Madison Bowey neprojel kolem levého mantinelu do útočného pásma. Radko Gudas jej totiž tvrdým hitem přispendlil k tvrzenému sklu.
07:07'
06:25'
Chandler Stephenson dokonce s pukem na hokejce projel do útočného pásma, kde pro Capitals nasbíral cenné vteřinky. Philadelphia se v této přesilovce trápí.
06:03'
Domácí obrana se zatím pečlivě brání. Jakub Voráček neudržel kotouč v rohu útočného pásma a dovolil Washingtonu osvobodit se.
05:07'
Hosté si zahrají první přesilovku dnešního utkání! Nicklas Bäckström dostává dvě minuty za hákování.
05:03'
Brooks Orpik se před brankou soupeře natahoval po odraženém kotouči. Jeho pokus špičkou čepele však prosvištěl vysoko nad břevnem.
04:33'
Kotouč se od hokejky jednoho z domácích hokejistů odrazil na hráčkou lavici soupeře. Rozhodčí přerušuje hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
04:10'
Alexandr Ovečkin operoval s pukem na pravé straně útočného pásma, jenže obránce jej aktivním napadáním zahnal za modrou čáru. Domácí musejí začít znovu.
03:25'
Shayne Gostisbehere dostal nabito na modrou čáru. Hostující obránce se pohotově opřel do kotouče, ale příklepem minul domácí branku o dobré tři metry.
03:07'
Washington se poprvé v dnešním střetnutí dostal pod tlak. Kotouč nakonec vybojoval obránce Christian Djoos a raději jej poslal přes všechny čáry.
02:35'
Lars Eller se otočil ve středním pásmu, předal kotouč spoluhráči do jízdy, jenže obránce Shayne Gostisbehere se stačil vrátit a slabou střelu zablokoval.
02:10'
Christian Djoos přenesl hru do útočného pásma, kam se hnali hned dva hráči v červených dresech, ale Elliott vyjel ven z branky a puk poslal do bezpečí.
01:38'
Nicklas Bäckström nahodil puk od červené čáry. Před brankou se k němu dostal Burakovsky, jenž objel branku, ale přihrávkou na modrou čáru zahnal spoluhráče do těžké pozice.
01:08'
André Burakovsky nahodil puk do rohu útočného pásma. Hosté však vybojovali kotouč a raději jej vyhodili na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Elliotta.
00:33'
Jakub Voráček se zpoza domácí branky natlačil do střelecké pozice, ale Holtby se v brankovišti dokázal roztáhnout a zakončení českého hráče zneškodnil.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Tyrell Goulbourne poslal dlouhou přihrávku na levé křídlo, kde byl jen Carlson.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Washington bude hrát v červeném, zatímco Philadelphia přijela v bílých dresech.
Jak už je v Americe zvykem, začne utkání o několik minut později.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Bowey, Orpik, Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – J. Vrána, Kuzněcov, Burakovsky – Oshie, Eller, Connolly – Chiasson, Beagle, Stephenson.

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Gudas, Manning, MacDonald, Hägg, Gostisbehere, Provorov – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Filppula (A), M. Raffl – Simmonds (A), Patrick, Weal – Goulbourne, Laughton, Lehterä.

Vzájemné zápasy v letošní sezóně

V letošním ročníku se divizní soupeři střetli jen jednou. V polovině října Philadelphia doma vyhrála vysoko 8:2!
Washington Capitals

Washington i v letošním ročníku patří mezi špičku celé NHL. Aktuálně má celek z hlavního města šedesát bodů a patří mu třetí pozice Východní konference. Doma navíc body zbytečně nerozdává. Tahoun Washingtonu Ovečkin letos nastřádal padesát bodů. S osmadvaceti góly je však nejlepším střelcem celé NHL! Poslední dvě utkání však Washington prohrál. Naposledy doma podlehl Montrealu Canadiens.
Philadelphia Flyers

Letci zatím prožívají spíše průměrnou sezónu. Philadelphia ve čtyřiceti šesti duelech vybojovala padesát dva bodů a patří jí devátá pozice Východní konference. Celek kolem Jakuba Voráčka bude i v letošním roce bojovat o pozice zaručující účast v play-off. Venku navíc Letci patří mezi nesmírně nebezpečné soupeře. Nejproduktivnějším hráčem je Claude Giroux s pětapadesáti body. Jen dva body za ním je Jakub Voráček, který má na svém kontě čtyřicet pět asistencí!
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z kanadskoamerické NHL! Společně se podíváma na duel mezi Washingtonem Capitals a Philadelphiou Flyers. Zápas startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.