NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Nashville - 6. dubna 2018   01:00

Washington
Washington
24:29' Ovečkin (Kuzněcov, Carlson) • 26:47' Kuzněcov (Bäckström, Oshie) • 41:07' Kuzněcov
3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
Nashville
Nashville
04:17' C. Smith  (Johansen, P. K. Subban) • 34:03' C. Smith  (Josi, Turris) • 48:19' Josi  (Ellis, Turris) • 54:33' Johansen  (Arvidsson, Ellis)
Washington
Grubauer (Holtby) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, Smith-Pelly – Stephenson, Boyd, Chiasson.
Brenk, McCauley – Miller, Barton
Capital One Arena, Washington
Nashville

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Československá stopa
Michal Kempný (Washington) – 0 + 0, 3 střely, čas na ledě: 18:48
Tři hvězdy utkání
1. Craig Smith (Nashville) – 2 + 0
2. Jevgenij Kuzněcov (Washington) – 2 + 1
3. Ryan Johansen (Nashville) – 1 + 1
A je tu konec! Ve třetí třetině jsme se dočkali také 3 gólů! Nejprve poslal do vedení domácí Jevgenij Kuzněcov, ale pak se radovali pouze hosté. Ve 49. minutě se prosadil povedenou střelou Josi a v 55. minutě přidal vítězný gól Ryan Johansen! Nashville si tedy připsal další 2 body a zajistil si tak vítězství v Západní konferenci.
Střely po třetí třetině: Domácí – 32, Hosté – 29.
59:59'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Bonino – 2 min., podražení).
59:57'
John Carlson vypálil v poslední chvíli do prázdné branky,ale Saros se neuvěřitelně přesunul a chytil kotouč!
59:46'
Oddechový čas pro domácí.
59:46'
John Carlson vypálil po křižné nahrávce, jeho pokus Saros neviděl ale reflexivně zasáhl!
59:26'
Saros vykopl kotouč před sebe a hosté vyhazují kotouč.
59:20'
Hosté jsou již hodně unaveni.
58:50'
DOmácí kombinují s kotoučem ve třetině.
58:40'
Miika Salomäki obětavým skokem zablokoval střelu od modré!
58:10'
Philipp Grubauer je na střídačce, domácí s 6ti hráči!
57:50'
Travis Boyd vypálil po křížné nahrávce, jeho střela se otřela o tyč!
57:30'
Saros vyrazil kotouč a Bonino ho vyvezl.
57:10'
Kotouč je ve třetině hostích,ale hráči o něj bojují v rohu kluziště.
57:00'
Orlov vypálil, ale jeho pokus minul branku.
56:30'
Domácí jsou na kotouči,ale nemohou se dostat do třetiny hostů.
56:10'
Oshie udělal kličku před modrou čárou a rozhodčí píská offside.
55:40'
Eller zavezl kotouč do třetiny,ale jeho následná nahrávka nebyla přesná a kotouč mají hosté.
54:33'
Nashville právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení! Po obrovské šanci Forsberga zůstali hosté ve třetině, od mantinelu vypálil Viktor Arvidsson , jeho střelu Grubauer neudržel a kotouč, který klouzal za zády domácího brankáře se štěstím posunul do branky RYAN JOHANSEN! Asistence: Viktor Arvidsson, Ryan Ellis
54:20'
Filip Forsberg prokličkoval s kotoučem přes celé hřiště a svou povedenou akci zakončil střelou do břevna!
53:40'
Alexandr Ovečkin vypálil po nahrávce od Kempného,ale kotouč netrefil branku.
53:10'
Alex Chiasson se v úvodu zápasu zranil a do hry již nezasáhne.
52:20'
Turris nepřesně rozehrál a máme tu zakázané uvolnění.
51:50'
Eller vypálil po kličce,ale s jeho pokusem si Saros poradil.
51:20'
Hosté se usadili ve třetině domácích a kombinují.
51:00'
Michal Kempný vypálil od modré, Saros kotouč viděl a v pohodě zasáhl.
50:20'
Nashville kombinuje s kotoučem,ale k větší šanci to nevedlo.
49:40'
Tom Wilson vypíchl kotouč do středního pásma, ale tam ho sebral Fisher a vrátil ho hostům.
48:50'
Alexandr Ovečkin čekal na nahrávku před brankou,ale kotouč ztečoval jeden z obránců a z šance nic nebylo.
48:19'
A máme srovnáno! Hosté využívají i další přesilovou hru! Hosté si rychle vyměnili kotouč ve třetině, až ho Ellis nahrál na mantinel na volného ROMANA JOSIHO, který svou dělovkou překonal domácího brankáře! Asistence: Ryan Ellis, Kyle Turris
47:50'
Michal Kempný vybojoval kotouč a Washington tak po delší době vyhazuje touš.
47:10'
Philipp Grubauer je hrdinou posledních chvílí! Nyní si domácí muž v masce připsal skvělý zákrok vyrážečkou!
46:40'
P. K. Subban vypálil svou dělovku od modré,ale kotouč prosvištěl těsně kolem tyčky!
46:22'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Matt Niskanen – 2 min., podražení).
46:20'
Philipp Grubauer předvedl neuvěřitelný zákrok lapačkou a podržel domácí!
45:50'
Colton Sissons vypálil od modré, jeho pokus Grubauer vytáhl vyrážečkou.
44:50'
Ani jeden z týmů se teď nedokáže usadit ve třetině a vytvořit si větší šanci.
44:30'
Kotouč ve středním pásmu a hosté přečkali oslabení.
44:10'
Nyní už domácí osmičce střela sedla a Saros zasáhl helmou!
43:50'
Ovečkinovi nesedla střela z jedničky a kotouč mají hosté.
43:10'
Jevgenij Kuzněcov mohl završit hattrick,ale jeho zakončení po kličce do forehandu nepřineslo ovoce.
42:40'
Austin Watson vypíchl kotouč a zavezl ho až k brance domácích.
42:25'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kyle Turris – 2 min., nesportovní chování).
42:10'
Ryan Johansen nahodil kotouč na branku, domácí brankář kotouč podržel.
41:40'
Philipp Grubauer podržel nahození ze středního pásma a hra je přerušena.
41:07'
Washington právě vstřelil branku!
Domácí vstupují výborně do třetí třetiny a berou si vedení zpět! JEVGENIJ KUZNĚCOV nabral rychlost u mantinelu, pokryl kotouč před obránce z ostrého úhlu překonal Sarose střelou backhandem! Výstavní backhand! Bez asistence.
40:50'
Tom Wilson vypálil z kruhu pro vhazování,ale střela postrádala přesnost.
40:20'
Viktor Arvidsson vypálil z pořádně dálky, Philipp Grubauer zasahuje betonem.
40:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
40:01'
Máme za sebou divokou třetinu. V této třetině jsme viděli hned 3 branky. Nejprve se podařilo domácímu týmu využít 2 přesilové hry, když se prosadili postupně Ovečkin a Kuzněcov. Domácí Nashvillle doslova válcovali, ale větší náskok si vytvořit nedokázali a naopak ve 35. minutě se znovu prosadil Smith, který vyrovnal zápas. Do šaten se jde tak za stavu 2:2.
Střely po druhé třetině: Domácí – 23, Hosté – 15.
Třetí třetina začne přibližně v 03:10.
40:00'
39:30'
Kevin Fiala se pěkně prokličkoval mezi protihráči,ale jeho střelu zablokoval Kempný.
39:10'
Michal Kempný výborně zasáhl a znemožnil střelu Josimu.
38:50'
Domácí vyhazují kotouč na icing.
38:10'
Miika Salomäki zavezl kotouč do třetiny, ale následně mu uštědřil hit Kempný a o touš přišel.
37:50'
Viktor Arvidsson přizvedl střelu do ochranné sítě.
37:20'
Saros se snažil vyhodit kotouč,ale ten na modré sebral Djoos.
36:50'
Saros tečoval nahození od modré do ochranné sítě a hra je přerušena.
36:20'
Roman Josi se snažil prokličkovat přes protiháče,ale Niskaken si počkal a odzbrojil ho.
35:40'
T. J. Oshie pěkně zablokoval střelu od modré a vyvezl kotouč.
34:50'
Střelu Bonina drží domácí brankář a následuje komerční přestávka.
34:03'
A máme srovnáno! Hosté vyhráli buly, kotouč se dostal na modrou k Romanu Josimu , který vypálil od modré, jeho kotouč se po odrazech dostal k volnému CRAIGU SMITHOVI, který pohotovou dorážkou přidal druhý gól! Asistence: Roman Josi, Kyle Turris
33:50'
Nepřesná rozehrávka domácích končí icingem.
33:20'
Devante Smith-Pelly vypálil od modré, jeho pokus zblokoval protihráč.
32:50'
Preds se snad poprvé v této třetině dostali ke střele,ale střela Jemelina trefila spoluhráče.
32:20'
John Carlson vypálil po pěkné nahrávce Kuzněcova,ale bohužel pro domácího shootera se mu zlomila hokejka a kotouč neletěl na branku.
31:50'
John Carlson vypálil od modré, Saros zasahuje betonem.
31:20'
Domácí se opravdu jednoduše dostávají s kotoučem do třetiny a vytváří si další šance.
30:40'
Kotouč se zasekl ve shluku těl u mantinelu a rozhodčí jsou nuceni přerušit hru.
29:40'
T. J. Oshie drží kotouč za brankou Sarose,ale jeho nahrávka byla nepřesná a Preds se po delší době dostali ke kotouči.
29:20'
Domácí jsou v této třetině jednoznačně aktivnějším týmem, za vše mluví statistika střel – 21:9!
28:58'
Alexandr Ovečkin krásnou nahrávkou uvolnil Carlsona, který zakončoval kličkou,ale Saros si poradil.
28:40'
Nepřesná nahrávka Ellera darovala touš hostím.
28:10'
Dmitrij Orlov se prohnal s kotoučem kolem obránců,ale jeho pokus mířil do středu branky.
27:20'
Domácí se usadili ve třetině soupeře, celý tlak zakončil střelou od modré Carlson, ale jeho pokus Saros drží.
26:47'
Domácí se ujímají vedení! Capitals využívají další přesilovou hru! JEVGENIJ KUZNĚCOV dostal kotouč k první tyči a prudkou nahrávkou hledal na druhé tyči postaveného Ovečkina, ale jeho nahrávku si srazil do branky Ellis, který skákal do nahrávky! Asistence: Nicklas Bäckström, T. J. Oshie
26:40'
Domácí kombinují ve třetině soupeře.
26:31'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., sekání).
26:10'
Brooks Orpik nahazoval kotouč od modré, střelu před brankou ještě někdo tečoval,ale Saros si poradil.
25:40'
Domácí kombinují s kotoučem ve třetině soupeře.
25:10'
Chandler Stephenson se řítil sám na Sarose, ale jeho zakončení netrefilo branku!
24:29'
A máme srovnáno! I dommácí využívají přesilovou hru! Jevgenij Kuzněcov se dostal k puku v rohu kluziště a krásnou krosovou nahrávkou našel osamoceného ALEXANDRA OVEČKINA, který nechytatelnou střelou zápěstím do horního růžku srovna skóre! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, John Carlson
24:20'
Jevgenij Kuzněcov střílel pěkně na druhou tyč, ale jeho pokus vytáhl Saros ramenem.
24:00'
Alexandr Ovečkin vypálil ze své oblíbené pozice, ale Saros se stihl přesunout a zakročil.
23:43'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., podražení).
23:30'
Nicklas Bäckström hledal přihrávkou po otočce na středu volného spoluhráče, ale bohužel pro něj se netrefil.
22:50'
Domácí fanoušci se probrali a hlasitě povzbuzují domácí tým,
22:10'
Travis Boyd zavezl kotouč, ale u mantinelu se mu připletl do cesty rozhodčí a o kotouč nakonec přišel.
21:50'
Kempný nastřelil kotouč, Saros ho stáhl a rozehrál.
21:10'
Colton Sissons si počíhal na Orlova a pořádně ho přišpendlil na mantinel.
20:30'
Nepřesná nahrávka Josiho darovala kotouč domácímu týmu.
20:01'
20:01'
A máme tu konec zajímavé první třetiny. V této třetině jsme viděli pouze jediný gól a to když přesilovou hru využil pohotovou dorážkou Smith. Třetina byla vyrovnaná, oba týmy měly slibné šance,ale brankáři zatím chytají výborně. Nashville nakročil pravou nohou k zisku President´s trophy a uvidíme jestli se Caps zvedou a srovnají skóre.
Střely po první třetině: Domácí – 6, Hosté – 8.
Druhá třetina začne přibližně v 2:08.
20:00'
19:40'
Alexandr Ovečkin se snažil stahovačkou projít přes protihráče, ale ten mu kotouč sebral.
19:20'
Kotouč je na střídačce hostů, hra je přerušena.
19:10'
Mattias Ekholm vyčkává s kotoučem za brankou.
18:20'
Orpik dobře přečetl rozehrávku hostů a ukořistil kotouč pro domácí.
17:30'
Jevgenij Kuzněcov hledal zadovkou před brankou volného spoluhráče, ale kotouč se k němu přes Jemelina nedostal.
16:50'
Domácí se dostali do třetiny Preds, ale Kempný nepřesně nahrál a touš mají hosté.
16:20'
André Burakovsky, který se zranil u jednoho z bloků se vrátil z kabiny a pokračuje ve hře. Výborná zpráva pro domácí tým.
15:40'
Nashville kombinuje s pukem ve třetině Caps, ale větší šanci si zatím hostující hráči nevytvořili.
15:10'
Mike Fisher vypálil hodně chytře, jeho pokus mířil na druhou tyč do protipohybu,ale Philipp Grubauer si dokázal poradit.
14:40'
Jevgenij Kuzněcov dostal dobrou nahrávku od Ovečkina, ale jeho pokus vyblokoval protihráč.
14:10'
Alexej Jemelin vypálil od modré, jeho pokus minul branku.
13:10'
Brett Connolly dostal fantastickou přihrávku do mezikruží, jeho pokus směřoval na druhou tyč, ale Saros předvedl skvělý zákrok!
12:20'
Colton Sissons se snažil chytře zakončit mezi bruslemi protihráče, ale jeho pokus si Grubauer pohlídal.
11:50'
Hosté brání vlastní modrou čáru a Caps mají problémy dostat se do třetiny s pukem.
11:10'
Slibně rozjetý útok hostů zastavuje čárový rozhodčí – offside.
10:50'
Wilson zavezl kotouč do třetiny, ale kousek za modrou byl sestřelen protihráčem a kotouč mají hosté.
10:10'
Filip Forsberg se prokličkoval mezi protihráči,ale jeho následná střela trefila pouze prostředek branky a domácí brankář neměl problém se zákrokem.
09:50'
Orlov nahazoval od modré,ale kotouč nezamířil na branku Sarose.
09:10'
Matt Niskanen vypálil od modré Saros střelu viděl a drží kotouč v lapačce.
08:40'
Nepovedený přechod přes modrou a z přesilové hry zbývají poslední chvilky.
08:10'
Jevgenij Kuzněcov krásně našel volného Johna Carlsona,ale ten z ideální pozice přestřelil!
07:40'
Domácí kombinují ve třetině hostů.
07:20'
Nashville vyhrál buly a ihned odpaluje kotouč.
07:03'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., nedovolené bránění).
06:50'
Alexandr Ovečkin se s Orlovem dostali k přečíslení 2 na 1, střela domácího kapitána vyprášila lapačku Sarose!
06:10'
Nashivlle kombinuje ve třetině domácích.
05:30'
Michal Kempný vypálil od modré, Saros kotouč vyrazil do rohu.
04:17'
Hosté se ujímají vedení, když využívajá přesilovou hru! Subban poslal kotouč na Ryana Johansena, který vypálil přízemní střelu, jeho střelu Grubauer vyrazil před sebe, před volného CRAIGA SMITHE, který uklidil kotouč do prázdné branky! Asistence: Ryan Johansen, P. K. Subban
04:00'
Hosté vyhráli buly a kombinují ve třetině.
03:51'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nicklas Bäckström – 2 min. sekání).
03:50'
Philipp Grubauer si připsal 2 povedené zákroky proti střele a následné dorážce.
03:20'
Kyle Turris vypálil od modré, jeho pokus pouze zlomil hokejku protihráče a kotouč následně zamířil do rohu.
03:10'
André Burakovsky vypálil z kruhu pro vhazování,ale jeho pokus přizvedl protihráč a Saros nemusel zasahovat.
02:40'
Nepovedený přechod Capitals přes modrou a máme tu offside.
02:10'
Devante Smith-Pelly uštědřil pořádný hit protihráči a vysloužil si potlest Capital One Areny.
01:40'
Josi pálil od modré,ale jeho pokus prolétl nad brankou.
01:20'
Hra je zatím plná nepřesností a odehrává se hlavně ve středním pásmu.
00:40'
Grubauer si připsal první zákrok, když si poradil se střelou Viktora Arvidssona.
00:01'
Úvodní buly pro Preds.
00:01'
Ovečkin dostal od svých spoluhráčů cestu do Barcelony a možnost setkání se s hvězdným Messim! Od organizace Capitals dostal jako upomínkový předmět stříbrnou hokejku.
Na ledě probíhá ceremoniál na oslavu 1000. zápasu Alexe Ovečkina v NHL!

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, Smith-Pelly – Stephenson, Boyd, Chiasson.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson.

Rozhodčí: Brenk, McCauley – Miller, Barton.
Washington Capitals
Washingtonu to v poslední době šlape. Z posledních 8-mi zápasů prohráli pouze jedinkrát a to když koncem března podlehli Carolině. Následně přišly 2 výhry – proti Pittsburghu a v minulém kole proti Blues 4:2. V tabulce Východní konference najdeme Washington na 3. místě se 103 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Ovečkin – 46 + 38
2. Kuzněcov – 25 + 54
3. Backström – 20 + 47
Nashville Predators
Nashville nemá příliš velkou formu. Z posledních 8-mi zápasů vyhráli pouze 3x. Hostující tým si poradil s Minnesotou, San Jose a v předminulém zápase s Tampou. V minulém kole Predators podlehli Floridě 1:2. V tabulce Západní konference najdeme Preds na 1. místě se 113 body. Navíc na druhý tým mají šelmy náskok 3 body.
1. Forsberg – 23 + 38¨
2. Arvidsson – 29 + 31
3. Subban – 16 + 42
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Washington Capitals a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.