NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Montreal - 25. března 2019   00:00

Carolina
Carolina
54:21' T. van Riemsdyk (Ferland, Martinook) • 63:15' Svečnikov (J. Staal)
2:1
(0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Montreal
Montreal
14:58' Byron  (Gallagher, N. Thompson)
Carolina
McElhinney (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), Pesce, T. van Riemsdyk, de Haan – Williams (C), Aho, Niederreiter – T. Teräväinen, J. Staal (A), Svečnikov – Martinook, Wallmark, Ferland – B. McGinn, McKegg, Foegele.
Pollock, St. Laurent – Kovachik, Nagy
PNC Arena, Raleigh
14 437 diváků
Montreal
Price (Niemi) – Mete, S. Weber (C), Kulak, Petry, Jo. Benn, Folin – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Lehkonen, Domi, A. Shaw – Drouin, Kotkaniemi, Armia – Byron (A), N. Thompson, Weal.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
3. Trevor van Riemsdyk (Carolina) 1+0
A je tu konec napínavého utkání. V prodloužení se dokázal prosadit mladíček Andrej Svečnikov, který prostřelil Price a přisoudil druhý bod Carolině. Carolina tak navýšila náskok v boji o Divokou kartu právě nad Habs o další bodík a udělala další krok k postupu do play off.
Střely po prodloužení: Domácí – 40, Hosté – 29..
63:15'
Carolina právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Bonusový bodík si bere domácí tým, který využil nepřesné rozehrávky a špatného střídaná soupeře! ANDREJ SVEČNIKOV se tak dostal do přečíslení 2 na 1, které vyřešil chladnokrevně střelou mezi betony Price.
Asistence: Jordan Staal
62:30'
Canes jsou na kotouči a kombinují v útočném pásmu.
61:50'
Nejprve se do šance dostal Brett Pesce,ale Price zasáhl. Následně se do přečíslení 2 na 1 dostal Domi, ale jeho zakončení nebylo přesné.
60:59'
Canes se poprvé v prodloužení dostávají ke kotouči.
60:01'
Úvodní buly pro Canadiens, ke střele se následně dostal Domi, ale jeho pokus vyrazil Curtis McElhinney lapačkou.
60:01'
A je tu konec základní hrací doby. Dlouho to vypadalo, že Price udrží čisté konto, ale v 55. minutě Trevor van Riemsdyk nahodil kotouč od mantinelu a touš zastavila až branková sít. Oba týmy si tedy připisují důležitý bodík v boji o divokou kartu a o dalším bodu rozhodne prodloužení případné náájezdy.
60:00'
59:50'
Kotouč za brankou domácích.
59:20'
Kotouč ve třetině Canes, kde o něj bojují hráči.
58:50'
Canes mají kotouč a do konce třetí části zbývá něco málo přes minutu.
58:30'
Domácí po vstřeleném gólu dost ožili a vytváří si spoustu šancí!
58:20'
Teuvo Teräväinen se snažil dorazil kotouč do prázdné branky,ale nepropálil hráče před sebou!
57:50'
Trevor van Riemsdyk má kotouč za vlastní brankou a čeká na spoluhráče.
57:05'
Domi se dostával do úniku,ale v rozhodujícím okamžiku mu kotouč odskočil.
56:30'
Nepřesná rozehrávka Canadiens a máme tu zakázané uvolnění.
55:50'
Gallagher se cpal s kotoučem před branku,ale nepodařilo se mu zakončit.
54:21'
A je srovnáno! Domácím se konečně podařilo překonat Price, když TREVOR VAN RIEMSDYK vypálil od mantinelu, jeho pokus pravděpodobně tečoval ještě Benn mimo dosah Price.
Asistence: Micheal Ferland a Jordan Martinook.
53:50'
Slavin napřáhl k dělovce od modré, jeho pokus Price vyrazil.
53:10'
Brock McGinn vypálil ze středu hřiště,ale jeho pokus končí v ochranné síti.
52:50'
Thompson vypálil z otočky,ale jeho pokus zblokoval obránce mimo.
52:05'
Kotouč skončil na síťce branky Montrealu a hra je přerušena.
51:30'
Teuvo Teräväinen se dostal k nájezdu na Price, ale jeho zakončení forehandem skončila na tyčce!
50:40'
Kulak dobře přečetl rozehrávku soupeře a vyslal Lehkonena do útočku.
50:16'
Obrovská šance pro Canes! Sebastian Aho se dostal k dorážce ze středu hřiště, ale Price se famózně natáhl a kotouč chytil!
49:27'
Útočný pokus domácích zastavuje rozhodčí pro offside.
48:40'
Price zareagoval na tečovaný kotouč levým betonem ho vykopl mimo branku!
48:20'
Jordan Martinook nahodil od modré, jeho pokus minul branku.
48:00'
Montreal je kompletní.
47:40'
Phillip Danault znovu vyhazuje kotouč.
47:10'
Nate Thompson vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
46:21'
Lehkonen zakončil přečíslení 2 na 1, ale Curtis McElhinney Carolinu podržel.
46:00'
Habs ihned po buly vyhazují a kotouč je ve třetině Caroliny.
45:46'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordan Weal – 2 min., vysoká hůl).
45:20'
Calvin de Haan vypálil od mantinelu, Price zasahuje.
44:30'
Sebastian Aho se dostal do samostatného úniku a zakončoval mezi betony, Price si poradil a podržel Habs!
43:59'
Shaw se dostal do přečíslení 2 na 1, celou akci vyřešil střelou na druhou tyč, kterou Curtis McElhinney vyrazil ramenem.
43:30'
Tomáš Tatar se dostal do samostatného úniku,ale kotouč se mu zamotal a nedokázal příliš nebezpečně zakončit.
43:10'
Faulk prověřil Price, hostující brankář úspěšný.
42:27'
Domácí fanoušci se znovu probouzí a ženou svůj tým k vyrovnání.
41:10'
Micheal Ferland nabral rychlost a puk ve středním pásmu, ale v pozici 1 v 1 s Petrym si neporadil.
40:40'
Canes se usadili ve třetině Habsa kombinují, střelu jsme ještě neviděli.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
40:01'
A je konec i druhého dějství. V této třetině byl lepší hostující celek, když Canes pustil k první střele až ve 35. minutě. Canes měli k dispozici druhou přesilovou hru,ale ani tu nevyužili a Price tak stále drží nulu.
Střely po druhé třetině: Domácí – 25, Hosté .- 22.
Třetí třetina začne přibližně v 02:05.
40:00'
39:51'
Nate Thompson drží kotouč ve třetině hostů.
39:29'
Tatar je na hřišti. Carolina nevyužila ani druhou přesilovou hru.
38:50'
Kotouč je znovu ve středním pásmu a Montreal šetří cenné vteřinky.
38:10'
Faulk neprocpal kotouč přes šíři hřiště a Habs vyhazují.
37:50'
Canes se usadili ve třetině a kombinují.
37:20'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Tatar – 2 min., hákování).
36:50'
Nino Niederreiter se dostal k dorážce v mezikruží,ale Price fantasticky zasáhl betonem!
36:10'
Jordan Weal byl dost tvrdě poslán k zemi,ale rozhodčí zůstávají klidní.
35:54'
Benn nepřesně rozehrál a kotouč je v hledišti.
35:20'
Canes se usadili ve třetině soupeře, ale větší šanci si nevytvořili.
34:40'
Micheal Ferland vypálil od modré a Price si připisuje první zákrok této třetiny.
34:05'
Armia se snažil procpat kotouč na rozjetého Kotkaniemiho, ale touš adresáta nenašel a zmocnili se ho domácí.
33:48'
Ve druhé třetině jsou Habs jednoznačně aktivnější, na střely je to již 9:0 pro Montreal!
32:59'
Habs se usadili ve třetině, střelu Gallaghera ztečoval obránce do rohu.
32:11'
Canadiens napadají vysoko rozehrávku soupeře a Canes se nedaří rozehrát.
31:09'
Nahození ze středního pásma Curtis McElhinney kryje a uvidíme buly po jeho pravici.
30:20'
Phillip Danault dorážel backhandem kotouč po střele od modré, ale Curtis McElhinney ještě stihl vytrčit beton a zasáhnout!
29:10'
Domi chtěl nahrát zpět na modrou čáru,ale s nahrávkou spoluhráči nepočítali a Habs musí vyklidit pásmo.
28:40'
Obrovská šance pro Habs! Nejprve se k dorážce dostal Byrona a následně ke střele ze středu hřiště Thompson,ale Curtis McElhinney si poradil!
27:59'
Brendan Gallagher vypálil ze středu hřiště, jeho pokus Curtis McElhinney rukou vyrazil!
27:20'
Habs mají na ledě druhou přesilovou formaci,ale té se nedaří dostat přes modrou čáru.
26:40'
Jaccob Slavin vyhazuje kotouč do třetiny soupeře.
26:30'
Montreal vyhrál buly a celou akci zakončil Armia,ale jeho pokus byl přizvednutý do sítě.
26:05'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Micheal Ferland – 2 min., vysoká hůl).
26:05'
Tečovaná nahrávkou domácích skončila mezi diváky a následuje komerční přestávka.
25:39'
Christian Folin vyhazuje kotouč do středního pásma a přerušuje tlak soupeře.
24:59'
Brendan Gallagher nepropálil obranu soupeře a u kotouče jsou domácí.
24:28'
Tatar krásně vymíchal brankáře,ale následně trefil zadní tyč!
23:50'
Canes se usadili ve třetině soupeře, ale nepřesná nahrávka jednoho z hráčů v červeném dresu končí snahu domácích.
22:59'
Jesperi Kotkaniemi se dostal do samostatného zakončení, ale Curtis McElhinney ho vystál a zasáhl!
22:05'
Jonathan Drouin šlápl do bruslí a zamezil zakázanému uvolnění.
21:50'
Montreal se usadil ve třetině soupeře, ale k větší šanci to nevedlo.
21:05'
Artturi Lehkonen tečoval střelu od modré, ale Curtis McElhinney kotouč našel v lapačce.
20:50'
Justin Williams vypálil z pravé strany, jeho pokus Price nevyděsil.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny pro Canes.
20:01'
A je tu konec prvního dějství. V této třetině jsme viděli pouze jednu branku a to když se dokázal prosadit Paul Byron. Canes jsou zatím aktivnějším týmem, ale Price má zatím zavřeno. Do šaten se jde tak za stavu 0:1 z pohledu domácích.
Střely po první třetině: Domácí – 21, Hosté – 12.
Druhá třetina začne přibližně v 01:08.
20:00'
19:48'
Brendan Gallagher vypálil z ostrého úhlu, jeho pokus Curtis McElhinney kryje.
19:29'
Skákavý kotouč ze středního pásma Price odrazil do rohu.
18:43'
Canes jsou v závěru třetiny aktivnější a snaží se překonat Price.
18:05'
Dougie Hamilton nabral velkou rychlost a dostal skvělou nahrávku mezi kruhy, ale jeho pokus zápěstím minul branku.
16:59'
Aho vypálil od modré, před brankou číhal spoluhráč, ale Price vykopl touš do rohu kluziště.
16:30'
Aho zavezl kotouč a střílenou nahrávkou hledal spoluhráče před brankou,ale tam se touše zmocnil Price.
16:10'
Jordan Martinook nabral rychlost, ale jeho pokus srazil Weber mimo branku,
14:58'
Montreal právě vstřelil branku!
A máme tu první branku! Teuvo Teräväinen nejprve nerozehrál a následně srazil střelu Gallaghera přímo na hokejku PAULA BYRONA, který poslal kotouč do odkryté klece.
Asistence: Brendan Gallagher, Nate Thompson.
14:10'
Jeff Petry si udělal útočný výlet a rozezvučel tyč!
13:10'
Brock McGinn dostal skákavou nahrávku před prázdnou branku, kotouč se mu zpracovat povedlo,ale následně vypálil vedle branky!
12:50'
Hraje se ve vysokém tempu, ale větší šanci jsme zatím neviděli.
11:10'
Brett Pesce si poradil s rozjetým Gallagherem a u kotouče jsou znovu Hurricanes.
10:50'
Trevor van Riemsdyk vypálil od mantinelu, jeho pokus se mezi 3 tyče nevešel.
09:50'
Jordan Martinook vypálil, Price měl zakrytý výhled,ale podařilo se mu zasáhnout.
09:20'
Weber zpátky na ledě, Montreal je kompletní.
08:58'
Dougie Hamilton vypálil z jedničky, ale jeho pokus zblokoval hostující hráč.
08:32'
Oba celky prostřídaly speciální formace a kotouč je ve středním pásmu.
08:10'
Jeff Petry se dostal ke kotouči ve třetině a ihned ho odpálil přes všechny čáry.
07:50'
Justin Williams vypálil, ale jeho pokus prolétl nad brankou Price.
07:30'
Rychlá kombinace a střela Teuvo Teräväinena.Price předvedl jistý zákrok..
07:13'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Shea Weber – 2 min., podrážení).
07:10'
Montreal se dostal po delší době s kotoučem do třetiny soupeře, střelu od modré Curtis McElhinney kryje a následuje komerční přestávka.
06:29'
Domácí fanoušci se probrali a halou zní " Let´s go Canes!" . Parádní atmosféra.
05:39'
Slavin nahodil od modré, ale Price jeho pokus viděl a bez problému zasáhl.
04:59'
Nebezpečné nahozen od modré čáry v podání Canes, Price měl obrovské problémy,ale nakonec zasáhl betonem.
04:20'
Dougie Hamilton vypálil od modré, jeho pokus spoluhráče tečoval, ale Price kotouč našel ve výstroji!
03:49'
Jaccob Slavin vvpálil z kruhu pro vhazování, Price chytá.
03:05'
Tomáš Tatar se po krásné zadovce od Domiho dostal do dobré šance, ale střelu na druhou tyč vyrazil brankář ramenem!
02:51'
Střela od modré čáry a Price našel kotouč v lapačce.
02:20'
V posledních vteřinkách je hra plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
01:40'
Drouin vypálil od mantinelu, Curtis McElhinney si povyjel a kotouč podržel.
01:05'
Lehkonen se dostal do samostatného úniku,ale skákavý kotouč netrefil!
00:59'
Jordan Staal se dostal k dorážce,ale ležícího Price nepřekonal!
00:01'
Úvodní buly pro Canadiens. Kotouč se dostal k Tatarovi,ale ten střelou zápěstím netrefil.
00:01'
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu v letošním ročníku utkali dvakrát. Carolina na ledě Montrealu jednou vyhrála 2:1 a jednou prohrála 6:4.
Carolina Hurricanes

Domácí Carolina je na tom vzhled k blížícímu se play-off ještě lépe. Hurricanes odehráli sedmdesát čtyři zápasů, ve kterých vybojovali osmdesát devět bodů a patří jim sedmá pozice Východní konference. Na Columbus má k dobru už pět bodů a v případě dnešní výhry se posune hodně blízko k bojům o Stanley Cup. V minulém utkání doma přehrála 5:1 Minnesotu. Nejproduktivnějším hráčem je finský útočník Aho.
Montreal Canadiens

Slavný kanadský klub v letošním ročníku odehrál už sedmdesát pět zápasů, ve kterých vybojoval osmdesát sedm bodů a patří mu osmá pozice Východní konference. Na devátý Columbus má k dobru tři body, ale Blue Jackets mají o jedno odehrané utkání méně. Montrealu se daří hlavně v posledních zápasech. Poslední tři duely v řadě dokázal vyhrát. Naposledy na svém ledě přehrál 7:4 Buffalo. Nejproduktivnějším hráčem je Max Domi, který má na kontě šedesát sedm kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Carolina Hurricanes a Montreal Canadiens. Duel startuje přesně o půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.