NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Islanders - 27. března 2019   00:00

Columbus
Columbus
05:43' Dzingel (Werenski, Jenner) • 42:38' Panarin (Atkinson, Duchene) • 51:14' Bjorkstrand  • 59:36' Atkinson (Duchene)
4:0
(1:0, 0:0, 3:0)
Islanders
Islanders
Columbus
Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Nutivaara, McQuaid, Kukan – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Duchene, Dzingel – Jenner, Wennberg, Bjorkstrand – Dubinsky, Riley Nash, N. Foligno.
Luxmore, St. Laurent – Gawryletz, Nagy
Nationwide Arena, Columbus
17 928 diváků
Islanders
Greiss (Lehner) – Leddy, Boychuk, Pulock, Pelech, D. Toews, Mayfield – Lee, Barzal, Eberle – Jo. Bailey, B. Nelson, Komarov – Beauvillier, Fritz, Kühnhackl – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Tři hvězdy utkání:
1. Sergej Bobrovskij (Columbus) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Oliver Bjorkstrand (Columbus) 1+0
3. Ryan Dzingel (Columbus) 1+0
A je tu konec zápasu. V poslední třetině jsme viděli 3 branky, když se za domácí prosadili Panarin, Bjorkstrand a v poslední minutě do prázdné branky Atkinson. Ve třetí třetině tak Jackets strhli vedení na svou stranu a připisují si důležité body v boji o play off.
Střely po 3. třetině: Domácí – 33, Hosté – 26.
59:50'
Utkání se pouze dohrává.
59:36'
Columbus právě vstřelil branku!
A máme tu pojistku, když CAM ATKINSON trefuje odkrytou klec z poloviny hřiště.
Asistence: Matt Duchene.
59:18'
Nick Leddy z jedničky od levé strany, ale Bobrovskij zasahuje ramenem.
59:05'
Matt Duchene dobře napadá rozehrávku a šetří čas.
58:36'
Blue Jackets vyhodili kotouč šikovně a není to ani icing.
57:59'
Anders Lee vyhrál rychlostní souboj s protihráčem a nedovolil mu zakončit do odkryté klece.
57:20'
Sergej Bobrovskij si našel kotouč v brankovišti a přerušil hru.
57:05'
Islanders to zkoušejí se 6ti hráči!
56:59'
Jordan Eberle se snažil kličkou obejít obránce,ale ten mu vystavil stopku v podobě dobře rostlého stromu.
56:05'
Sergej Bobrovskij měl zakrytý výhled,ale reflexivně zasáhl a udělal další krok k čistému kontu.
55:50'
Columbus se osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.
55:29'
Anthony Beauvillier schytal střelu od modré a jen těžce se zvedá zpět na nohy.
54:08'
Kotouč mají po delší době hosté, ale nedaří se jim dostat do třetiny soupeře.
53:40'
A mohlo být ještě veseleji, ale Nash byl na ledě už dlouho místo přečíslená 2 na 1 zvolil zpětnou nahrávku na beka.
52:39'
Panarin se tlačil do další šance, ale Greiss zasáhl hokejkou.
51:14'
A je tu další branka v podání domácího týmu! Alexander Wennberg výborně zastavil vyhození kotouče ze třetiny, touš se dostal k OLIVERU BJORKSTRANDOVI, který nechytatelnou střelou vymetl pavučinky.
Bez asistence.
50:59'
Nick Foligno zavezl kotouč do třetiny a následně backhandem vyzkoušel pozornost Greisse. Hostující brankář uspěl.
50:05'
V posledních minutkách působí Islanders dost unaveným dojmem, naopak Blue Jackets na hřišti přímo létají.
49:39'
Seth Jones vyslal jeho pověstnou dělovku na druhou tyč, Greiss měl plné ruce práce!
48:40'
Matt Duchene dostal nahrávku před prázdnou branku, ale jeho střelu zblokoval obránce vedle!
48:30'
Nick Foligno vypálil golfem z otočky,Greiss zasahuje.
48:05'
Ztečovaná rozehrávka Blue Jacket skončila mezi diváky a následuje komerční přestávka.
47:40'
Kotouč ve třetině hostů, kde o něj bojují hráči. Čas teď bude Ostrovanům ubíhat hodně rychle.
46:59'
Mathew Barzal se dostal ke střele ze středu hřiště, ale jeho střelu na druhou tyč Bobrovskij kryje!
46:30'
Pierre-Luc Dubois zavezl kotouč do třetiny,ale osamocený v pásmu o touš přišel.
45:20'
Josh Anderson vypálil zápěstím ze středu kluziště, jeho přízemní pokus Greiss vyráží.
44:39'
Další útočnou akci domácích zastavuje rozhodčí pro offside.
43:40'
Hostující tým působí dost opařeně po druhém obdrženém gólu.
42:38'
Domácí přidávají další branku! ARTĚMIJ PANARIN se dostal do samostatného úniku a Greisse prostřelil střelou pod lapačku. Domácí útočník se trefil po 13 zápasech!
Asistence: Cam Atkinson, Matt Duchene.
42:10'
Alexander Wennberg napřáhl a dělovkou od kruhu pro vhazování prověřil Greisse.
41:29'
Nepovedená rozehrávka Islanders končí zakázaným uvolněním.
40:50'
Greiss dobře vyjel, zmenšil střelecký úhel a zapsal si první zákrok v této třetině.
40:01'
Úvodní buly 3. třetiny pro domácí.
40:01'
A je tu konec druhé třetiny. V prostředním dějství se znovu zvedlo tempo hry a oba týmy si vytvořily několik dobrých šancí,ale Greiss i Bobrovskij chytají skvěle. Islanders byly mírně aktivnějším týmem a nedá se jim upřít snaha vyrovnat. Ale hostující tým stále nenašel recept na Bobrovskijho a do poslední třetiny bude muset něco vymyslet.
Střely po druhé třetině: Domácí – 22, Hosté – 19.
Třetí třetina začne přibližně v 01:58.
40:00'
39:27'
Oliver Bjorkstrand dostal skvělou nahrávku na střed hřiště,ale jeho střela z první netrefila branku!
39:05'
Oliver Bjorkstrand vystihl rozehrávku soupeře a dostal se do dobré šance,ale jeho střelu přizvedl obránce.
38:29'
Na druhé straně Josh Anderson napadá protihráče až za brankou,ale jeho snaha ovoce nenese.
37:36'
Islanders nenapadají rozehrávku soupeře příliš vysoko,ale Blue Jackets mají i tak problémy.
37:05'
Brandon Dubinsky se dostal do obrovské šance, ale jeho pokus na druhou tyč síť nerozvlnil!
36:28'
Ryan Pulock hledal žabkou na druhé straně spoluhráče,ale kotouč ve vzduchu trefil jeden z domácích obránců a přerušil akci.
35:20'
Dean Kukan si udělal cvičné kužele z hráčů soupeře,ale následně nepřihrál přesně a kotouč mají hosté.
34:49'
Sergej Bobrovskij vykopl kotouč od modré a Columbus vyhodil kotouč a přerušil tlak Isles.
34:05'
Anthony Beauvillier hledal krásnou nahrávkou do druhé vlny volného Atkinsona, ale tomu kotouč proletěl pod hokejkou!
33:49'
Nick Leddy vypálil od modré, jeho pokus domácí gólman podržel v lapačce.
33:10'
Matt Martin nepříjemně dohrál Adama McQuaida a domácí hráči si to s ním šli "vyříkat".
32:50'
Domácí dobře brání modrou čáru a Islanders se teď nedaří dostat s kotoučem do třetiny.
32:20'
Domácí vyhráli důležité buly a unavená pětice mohla konečně vystřídat.
32:10'
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním a Islanders mají skvělou šanci.
31:27'
Kotouč je znovu ve třetině domácích, kde se Islanders snaží něco vymyslet.
30:50'
Markus Nutivaara vypálil ze středního pásma, Greiss zasáhl a rozehrál.
30:20'
Zach Werenski výborně přečetl hru a zastavil protiútok Islanders.
29:20'
Tanner Fritz vypálil z jedničky po krosové nahrávce, Sergej Bobrovskij zasáhl skvěle lapačkou!
28:39'
Matt Martin byl sice u kotouče ve třetině Columbusu první,ale následné přesile podlehl a touš mají domácí.
27:26'
Matt Duchene se dostal ke kotouči těsně před brankářem,ale jeho pokus do horního růžku Greiss kryje ramenem.
27:10'
Duchene našel nezjišťnou nahrávkou na druhé tyči volného spoluhráče,ale ten byl sám překvapený a nevypálil přesně!
26:59'
Oliver Bjorkstrand vypálil kousek za modrou, Greiss kotouč podržel a přerušil hru.
26:20'
Johnny Boychuk nahodil kotouč od modré, ale Sergej Bobrovskij měl odkrytý výhled a v klidu zasáhl betonem.
25:34'
Casey Cizikas se dostal do samostatného úniku a zakončoval kličkou do backhandu, jeho pokus Sergej Bobrovskij zneškodnil lapačkou! výborný zákrok domácího brankáře!
24:39'
Panarin dobře forčekoval a vybojoval kotouč,ale následně o něj přišel proti přesile.
23:58'
Islanders se dostávali do přečíslení, ale Eberle nepřesně nahrál a u kotouče jsou domácí.
23:10'
Adam Pelech vyhodil kotouč pryč do středního pásma a přerušil tlak domácích.
22:40'
Columbus se usadil ve třetině a kombinuje podél mantinelů.
21:59'
Hra je nyní přerušena, protože střela jednoho z hostů skončila v ochranné síti.
21:20'
Islanders se usadili ve třetině domácích, a vytvořili si souvislejší tlak.
20:01'
Úvodní buly druhého dějství pro Islanders.
20:01'
Máme tu konec první třetiny. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když si vytvoiřili gólové šance hned v úvodu. Následně si domácí vynutili přesilovou hru, kterou se podařilo využít díky střele Dzingela. Od povedeného zásahu byl domácí tým aktivnější a vytvářel si více šancí než soupeř. Islanders budou muset přidat.
Střely po první třetině: Domácí – 7, Hosté – 10.
Druhá třetina začne přibližně v 01:03.
20:00'
19:50'
Hra 4 na 4 vyhovuje více domácímu týmu, který kotouč ještě nepustil Islanders.
19:10'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., hrubost).
19:05'
Columbus se dostal k přečíslení 3 na 2,ale Panarinovu krosovou nahrávku Toews odpálil.
18:39'
Devon Toews sebral kotouč za vlastní brankou a přerušil tlak domácích.
17:47'
Jedovatá střela Jonese od modré jen těsně minula branku.
17:29'
Sergej Bobrovskij sebral kotouč za brankou a založil protiútok domácích.
16:59'
Columbus kombinuje ve třetině soupeře, ale k větší šanci to nevedlo.
16:05'
Artěmij Panarin vypálil z levého mantinelu, ale nezamířil příliš přesně a kotouč prolétl nad brankou.
15:39'
Cam Atkinson vypálil z jedničky od modré,jeho pokus mířící na druhou tyč se jen o kousek nevešel do branky!
14:20'
Cal Clutterbuck vypálil výborně skrz obránce, jeho pokus Bobrovskijho překvapil a domácí brankář zasáhl na poslední chvilku ramenem!
13:59'
David Savard chytil vyhození hostujícího týmu a protlačil se s kotoučem na střed, jeho následnou střelu backhandem Greiss vykryl.
13:05'
Adam McQuaid vypálil od modré, Greiss měl zakrytý výhled,ale kotouč prosvištěl vedle tyče!
12:39'
Tempo zápasu hodně opadlo a nesledujeme zajímavou pasáž hry.
11:10'
Brock Nelson si neporozuměl s obráncem a kotouč po zadovce klouže až ke Greissovi.
10:40'
Sergej Bobrovskij si připsal další úspěšný zákrok, když tygřím skokem zasáhl letící kotouč do odkryté branky a následuje komerční přestávka.
09:39'
Mathew Barzal vypálil z mezikruží, ale domácí brankář si dobře povyjel a vykopl kotouč betonem!
08:59'
Blue Jackets napadají rozehrávku New Yorčanů a získávají spoustu kotoučů.
08:01'
Jenner vypálil, ale jeho pokus přizvedla obrana do ochranné sítě.
07:40'
Panarin zavezl kotouč a Blue Jackets kombinují u soupeře.
06:40'
Na druhé straně se snažil s odpovědí přispěchat Eberle,ale Sergej Bobrovskij mu vystavil stopku.
05:43'
Je tu první branka zápasu! Domácí využívají přesilovou hru! RYAN DZINGEL dostal kotouč na levém mantinelu a povedenou střelou na druhou tyč vsítil branku.
Asistence: Zach Werenski a Boone Jenner.
05:30'
Oliver Bjorkstrand vypálil z ideální pozice,ale Greiss švihl lapačkou a kotouč vyrazil nad!
05:10'
Další osvobození v podání domácích.
04:40'
Jackets se konečně usadili ve třetině a Panarin trefuje tyč!
04:10'
Domácí vyhráli buly a ihned odpálili kotouč přes všechny čáry.
04:00'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., příliš mnoho hráčů).
03:39'
Atkinson nastřelil kotouč do třetiny, ale touš sebrali obránci a Islanders jdou znovu do útoku.
02:05'
Scott Mayfield nabral rychlost ve středním pásmu, prolétl kolem obránce a vypálil, jeho pokus na druhou tyč brankář pokryl.
01:20'
Úvodní chvilky zápasu patří jednoznačně Islanders, Columbus ještě nebyl u kotouče.
00:50'
Nick Leddy stihl kotouč před modrou čárou a vypálil golfem, jeho pokus Sergej Bobrovskij vyrazil betonem a připsal si první zákrok.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01'
Columbus Blue Jackets
Columbus potřebuje každý bod, protože je na hranici pozice Divoké karty. Ale Blue Jackets se příliš nedaří, prohráli 3 z posledních 4 zápasů. Na druhou stranu v minulém zápase přišla vysoká výhra 5:0 nad Vancouverem. V brance Jackets se zaskvěl Bobrovskij, který si připsal 21 zákroků.
V tabulce Východní konference najdeme Jackets na 9. místě s 86 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Panarin – 25 + 52
2. Atkinson – 38 + 26
3. Duchene – 30 + 34
New York Islanders
Islanders se podařilo oklepat z 2 prohraných zápasů proti Bostonu a Montrealu. Následně přišly výhry nad 4:2 nad Flyers a 2:0 nad Arizonou. V minulém zápase se zaskvěl Lehner, který za svá záda nepustil kotouč a připsal si čisté konto. Naopak na listinu střelců se zapsali Eberle a Nelson. V tabulce Východní konference najdeme na 5. místě s 95 body.
1. Barzal – 17 + 42
2. Bailey – 16 + 37
3. Nelson – 24 + 26
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Columbus Blue Jackets a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.