NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Chicago - 21. února 2019   01:45

Detroit
Detroit
06:37' D. Larkin (Mantha, Hronek) • 44:19' D. Larkin (Daley, Mantha) • 45:23' Athanasiou (Mantha, D. Larkin) • 58:34' Athanasiou (Mantha, Green)
4:5
(1:3, 0:1, 3:0 - 0:1)
Chicago
Chicago
01:39' Anisimov   • 12:04' Saad  (Sikura, C. Ward) • 16:51' DeBrincat  (D. Strome, E. Gustafsson) • 21:17' P. Kane  (E. Gustafsson) • 62:42' P. Kane  (E. Gustafsson, J. Toews)
Detroit
Howard (22. J. Bernier) – Kronwall (A), Green, DeKeyser, Jensen, Daley, Hronek – Bertuzzi, D. Larkin (A), Mantha – Vanek, Nielsen, Nyquist – Helm, Glendening, Athanasiou – Abdelkader (A), Ehn, Rasmussen.
Pollock K., StPierre J. – Alphonso S., Miller S
Little Caesars Arena, Detroit
18.806 diváků
Chicago

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.

Hity: 24 – 10
Máme tu konec dnešního utkání, které nakonec muselo rozhodnout až prodloužení i když to po dvou třetinách vůbec tak nevypadalo, když hosté vedli 1:4. Domácím se podařilo ve třetí třetině vyrovnat na 4:4. V prodloužení byli rozhodně aktvnější Red Wings, ale Blackhawks mají Patricka Kana, který rozhodl o jejich výhře.
Za domácí se dnes prosadili Larkin 2x a Athanasiou 2x. Za hosty se trefili Anisimov, Saad, DeBrincat a Kane 2x.
62:42'
Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté rozhodují v prodloužení. Domácí byli v prodloužení jasně lepší, ale Toews ještě na Berniera nevyzrál, ale následně Gustafsson našel na pravé straně PATRICKA KANA, který přisuzuje hostům veledůležité dva body. Asistence: Erik Gustafsson, Jonathan Toews.
62:17'
Další šance pro Athanasioua, Ward opět pozorný.
61:58'
Mantha se dostal až před Warda nezakončil přesně.
61:28'
Na puku jsou domácí, kteří jsou rozhodně aktivnější.
60:56'
Kane z levé strany trefil vyrážečku Berniera.
60:28'
Larkin si obhodil Toewse, ale nepřihrál poté přesně.
60:01'
Buly pro domácí.
60:01'
Začalo prodloužení.
Dnešní utkání sleduje 18.806 diváků.
Prodloužení začne přibližně v 04:13.
Třetí třetina vyšla výborně domácím, kteří srovnali z 1:4 na 4:4 a uvidíme tedy prodloužení. Skórovali Larkin a Athanasiou 2x.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:40'
Chicago se snaží rozhodnout, ale nemohou se dostat do útočného pásma.
59:08'
Icing Red Wings.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:34'
Detroit právě vstřelil branku!
Máme srovnáno. Domácí využívají hru bez brankáře. ANDREAS ATHANASIOU si našel přihrávku Manthy na pravém kruhu a posílá puk za Warda. Asistence: Anthony Mantha, Mike Green.
58:09'
Bernier na střídačce.
57:38'
Ránu od modré v podání Murphyho vyráží Bernier do rohu.
55:16'
Jensen na modré puk neudržel a dopředu se řítí hostující útočník, který nakonec pouze nahazuje za branku.
54:46'
Rána od modré v podání Forslinga, Bernier zasahoval nadvakrát. Následuje poslední komerční přestávka.
54:12'
U puku jsou hosté, kteří nahazují na Berniera.
53:51'
Střela Jensena od modré skončila v náručí Warda.
53:30'
Bernier si pohlídal střelu Toewse.
52:53'
Hosté nepůjčují domácím puk a vteřinky domácím na vyrovnání utíkají.
52:01'
Krüger mezi kruhy zablokovaný.
51:21'
Toews našel na pravé straně Kana, ten si puk nezpracoval ideálně, tak aby mohl zakončovat z první.
50:57'
Komerční přestávka.
50:46'
Hronek odzbrojil Stroma na levé straně, ten se ke střele nedostal.
50:28'
Nahození na Warda si bere Keith a rozehrává.
49:41'
Krüger v dobré šanci na levé straně přestřeluje.
49:14'
Kane na levém mantinelu proti přesile puk ztratil.
48:50'
Murphy od modré zablokován, následně domácí vyhazují na icing.
48:36'
48:27'
Puk je za brankou Berniera.
48:00'
Hosté vyhazují.
47:06'
Puk je ve středním pásmu Hronek ho neudržel v útočném pásmu.
46:36'
46:36'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Patrick Kane – 2 min., podrážení).
46:00'
Chicago by mělo začít hrát nebo je možné, že se domácím podaří skóre otočit.
45:23'
A je to již o branku. ANDREAS ATHANASIOU nahodil puk o přilbu Warda a touš skončil v brance, domácí využívají přesilovou hru. Asistence: Anthony Mantha, Dylan Larkin.
45:09'
Chicago vyhazuje.
44:50'
Rána Manthy z pravého kruhu, Ward dostal puk do náruče.
44:46'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Erik Gustafsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
44:19'
Domácí snižují. Daley zavezl puk za branku a poté našel na levé straně DYLANA LARKINA, který dává domácím ještě malou naději na drama. Asistence: Trevor Daley, Anthony Mantha.
44:15'
Ward vypomohl s rozehrávkou.
43:34'
Oba týmy střídají puk je za Bernierem.
43:06'
Chicago hraje za vlastní brankou, dopředu příliš nespěchá.
42:30'
Nyquist na pravém kruhu nezamířil přesně.
41:58'
Puk mimo ledovou plochu.
41:22'
DeBrincat se na pravém křídle neprosadil, dopředu tedy mohou domácí Rudá křídla.
40:42'
V zápětí opět pouze zakázané uvolnění Detroitu.

Hity: 19 – 7
Po druhé třetině vede Chicago 4:1. Druhá třetina nám přinesla jednu branku v domácí síti, když se prosadil KANE a vyhnal Howarda z branky. O snížení na domácí straně se mohl postarat Larkin, Ward všechny jeho šance pochytal.
40:00'
39:51'
Zakázané uvolnění Blackhawks.
39:29'
Red Wings vyhazují.
39:15'
Rána Toewse z levé strany přestřeluje branku.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:29'
Detroit vyhazuje.
38:05'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Michael Rasmussen – 2 min., podrážení).
37:59'
Rána z otočky od Stroma nenadělala Bernierovi problém.
37:17'
Kane nahazuje do pásma a odchází na střídačku.
36:43'
Larkin v obrovské šanci mezi kruhy, trefuje pouze tělo přesouvajícího Warda.
36:28'
Přihrávka rukou v podání Blackhawks. Následuje komerční přestávka.
36:10'
Hronek posílá svůj pas pouze na zakázané uvolnění.
35:29'
Forsling zabojoval o puk a vydoloval ho z hokejky Nielsena.
34:54'
DeBrincat to udělal pěkně, ale z mezikruží o kousek minul horní růžek branky.
34:26'
Nepřesná kombinace nyní na obou stranách, hostům se může vadit méně.
33:50'
Hronek nahazuje od modré, Ward toho moc neviděl přesto si puk našel v lapačce.
33:38'
33:07'
Puk se odrazil od střídačky Chicaga zpět do hry, hra je tedy přerušena.
33:00'
Přesilová hra se Red Wings vůbec nedaří.
32:36'
A znovu se to hostům podařilo.
32:09'
Blackhawks vyhazují na Berniera.
31:38'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Gustav Forsling – 2 min., sekání).
31:12'
Anisimov z pravého kruhu našel lapačku Berniera.
30:59'
Ward opět vypomohl ať v tísni s rozehrávkou.
30:38'
Nahození od modré v podání Ehna skončilo v lapačce Warda. Následuje komerční přestávka.
30:29'
Domácí střídají hosté nikam nespěchají.
29:34'
Ward výborně pomohl s rozehrávkou a našel na útočné modré čáře spoluháče, který postupuje do pásma.
29:04'
Ofsajd Athanasioua. Následuje komerční přestávka.
28:28'
Štiplavá rána od levého mantinelu Wardovi vypadla, ale pouze do míst, kde byl jeho obránce.
27:58'
Larkin se ke střele z mezikruží nedostal.
27:20'
Domácí střídají Ward v poklidu rozehrává za vlastní brankou.
27:00'
Chicago hraje v naprosté pohodě, Detroitu se nedaří přechod do útočné třetiny.
26:14'
Kane to vyzkoušel sám, Bernier vyrazil betony.
25:50'
Kane neprocpal puk na pravu stranu na Toewse.
25:18'
Rána Kana z mezikruží sražená do ochranné sítě.
24:46'
Kahun se ke střele z levého kruhu nedostal.
24:13'
Od modré to vyzkoušel Gustafsson, ale minul branku.
23:43'
Hosté uklidňují hru a kombinují v obranném pásmu.
22:56'
Forsling výborně zasáhl proti přihrávce Glendeninga na Helma.
22:16'
Icing Blackhawks.
21:17'
Střídání v týmu Detroit Red Wings: ze hřiště odchází Jimmy Howard, přichází Jonathan Bernier.
21:17'
Chicago vede již o tři branky. PATRICK KANE sebral v obranném pásmu nahození Larkina a ujel po pravé straně na Howarda a střelou z pravého kruhu zvyšuje na 1:4 a vyhání Howarda z branky. Asistence: Erik Gustafsson.
20:41'
Kronwall tečoval ránu od modré, o kousek minul branku.

Hity: 11 – 5
Po první třetině vede Chicago 3:1. Hosty poslal do vedení po chybě Howarda s Hronek ANISIMOV. Za domácí dokázal vyrovnal v pádu LARKIN. Vedení zpět na stranu Blackhawks dal po chybě Kronwalla ve středním pásmu SAAD. Na rozdíl dvou branek skóroval DEBRINCAT nádhernou střelou z mezikruží.
20:00'
19:51'
Sražená rána Larkina z mezikruží zamířila do ochranné sítě.
19:43'
Nielsen sám před Wardem, ovšem neuspěl.
19:20'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:27'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Arťom Anisimov – 2 min., držení).
17:44'
Howard si nyní připsal dva důležité zákroky po střelách z mezikruží.
16:51'
Hosté vedou již o dvě branky. ALEX DEBRINCAT využil rozhozené hry Detroitu a ránou z mezikruží prostřeluje Howarda. Asistence: Dylan Strome, Erik Gustafsson.
16:12'
Saad nahazoval z rohu, Howard vyráží před sebe, kde stojí jeho spoluhráči.
15:27'
Hronek výborně nyní nepustil ke střele Haydena z levého kruhu.
15:00'
Bertuzzi u tyčky nedokázal procpat puk za Warda.
14:25'
14:14'
Oba týmy střídají, na puku je Kronwall.
13:40'
Kahun nepřesnou rozehrávkou přichází o útočné pásmo.
13:22'
Larkin nedokázal překonat Warda z levé strany.
12:04'
Hosté opět vedou. Kronwall propadl ve středním pásmu a toho využil BRANDON SAAD, který střelou z mezikruží překonává Howarda. Asistence: Dylan Sikura, Cam Ward.
11:15'
11:00'
Kane si stáhl puk ze vzduchu a hosté tak mohu do útočného pásma.
10:16'
Howard střelu z pravého kruhu od Kahuna vyráží vyrážečkou.
09:57'
Puk je na střídačce Blackhawks.
09:40'
Ofsajd Detroitu.
09:03'
Sikura neudržel útočné pásmo, poté nahodil pouze na Howarda.
08:14'
Chicago se drží v útočném pásmu a snaží se dostat se znovu do vedení.
07:38'
Keith od modré nahazuje na zadní mantinel.
07:25'
07:14'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
06:37'
Domácí vyrovnávají. DYLAN LARKIN z pravého kruhu překonává v pádu Warda, když si dokázal přikpnout přihrávku Manthy ze za branky. Asistence: Anthony Mantha, Filip Hronek.
06:27'
Larkin v obrovské šanci nedokázal přehodit beton Warda.
06:04'
Hosté střídají, Kronwall drží puk za Howardem.
05:28'
Kunitz se neprobojoval do útočného pásma.
04:35'
Vanek to neudělal na levém kruhu dobře a Murphy mu sráží jeho přihrávku do rohu.
03:57'
Rána Forslinga z pravé strany sražená za branku.
03:23'
Bertuzzi z levého kruhu trefuje náruč Warda.
03:02'
DeBrincat o kousek minul pravou tyčku.
02:51'
02:27'
DeBrincat neudržel za Howardem puk a domácí mohou uklidnit hru.
01:39'
Hosté jdou do vedení. Po chybě Howarda, ale také hlavně chybě Hronka se dostal k puku ARŤOM ANISIMOV, který potrestal domácího brankáře. Bez asistence.