NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Arizona - 23. března 2019   18:00

Arizona
02:31' Ekman-Larsson  (Galchenyuk, Garland)
Devils
Ghislain Hebert, Dan O'Halloran – Jonny Murray, Travis Gawryletz
Prudential Center, Newark
16 514 diváků
Arizona

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera!

Trestné minuty: 6 – 10
Devils se podařilo ukončit sérii tří porážek. Připsali si teprve třetí výhru z posledních 13 utkání.

Coyotes padli ve čtvrtém zápase po sobě. Za zmiňované období získali pouze dva body.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
Autorem vítězné branky je PAVEL ZACHA.
Richard PÁNIK neproměňuje. Nastřelil pouze brankovou konstrukci.
Pavel ZACHA proměňuje. Našel skulinu mezi Kuemperovými betony.
Conor GARLAND proměňuje. Doslova výstavní blafák do bekhendu, Blackwood bez šance.
Blake COLEMAN proměňuje. Najížděl z pravé strany a následně uspěl dobře provedeným forhendovým blafákem.
Clayton KELLER neproměňuje.
Nico HISCHIER neproměňuje. Zkoušel střelu mezi Kuemperovy betony, avšak brankáře neprostřelil.
Vinnie HINOSTROZA neproměňuje. Zkoušel to do bekhendu, Blackwood si ho ale pohlídal.
Damon SEVERSON neproměňuje.
Alex GALCHENYUK neproměňuje.
Drew STAFFORD neproměňuje.
Nick COUSINS neproměňuje. Najížděl zprava, následně střílel k levé tyči, Blackwood pozorný.
Kyle PALMIERI neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy zahájí Devils, konkrétně Palmieri.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:52'
Už se jen dohrává, dostane se i na nájezdy.
64:01'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:55'
Hinostroza se snažil dostat za obranu soupeře, avšak nepochodil.
63:00'
Do přerušení se bude hrát ve čtyřech.
62:55'
62:48'
Keller mohl ukončit tento zápas, z těsné blízkosti si ale na Blackwooda nepřišel.
62:05'
Stepan z levé strany trefil bližší tyč.
61:56'
Začala druhá minuta z Palmieriho trestu.
61:29'
Rána Ekmana-Larssona bez přípravy z pravé strany zablokována mimo dosah Blackwooda.
60:55'
Jedinečná příležitost pro Coyotes rozhodnout! Jejich třetí přesilová hra v dnešním utkání.
60:55'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., krosček).
60:05'
Kotouče se ujímají Coyotes.
60:01'
Začalo prodloužení.
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Hischier a Stepan.
Střely na bránu: 30 – 23
Po šedesáti minutách vítěze neznáme. Rozhodne tedy pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti může dojít klidně i na samostatné nájezdy.
58:57'
Nenápadná střela Seversona od modré, z pravé strany, málem skončila za Kuemperem. Od inkasování Arizonu zachránil Hjalmarsson.
58:38'
Hischier zkoušel štěstí zprava k bližší tyči, Kuemper na správném místě.
57:58'
Goligoskiho pokus od levého mantinelu, Blackwood bez problémů vyráží.
57:01'
Kuemper připraven proti střele Wooda z levé strany.
56:27'
Tři minuty a 33 vteřin do konce třetí třetiny. Zacha a Cousins na vhazování po pravici Blackwooda.
56:27'
V Prudential Center proběhne poslední reklamní přestávka.
56:27'
Hinostroza a následně Galchenyuk měli kvalitní příležitost, Blackwood však pozorný.
56:01'
Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. Vezme za to někdo?
55:35'
Oesterleho nahození z levé strany, Blackwood měl připravený svůj levý beton.
55:17'
54:42'
Střela Vatanena od modré čáry, z levé strany, Kuemper puk vykopl levým betonem.
54:18'
Polovina z přesilovky New Jersey je pryč.
53:48'
Coleman měl na levé straně dobrou příležitost, Kuemper si ale svou pravou tyč pohlídal.
53:17'
Pátá přesilová hra pro Devils. Vhazování po pravici Kuempera.
53:17'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Darcy Kuemper – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Conor Garland.
52:26'
Střely na bránu: 23 – 20
52:22'
Ďáblové vyhodili na icing.
51:55'
Keller se dostal středem do útočného pásma, záhy ale jeho tažení skončilo.
50:52'
Konec reklamní přestávky, vhazování po pravici Kuempera obstarávají Zajac a Richardson.
50:52'
Kuemper lapil do své rukavice pokus Colemana z levé strany, pokračovat budeme po reklamní přestávce.
50:01'
Máme za sebou polovinu třetí třetiny, skóre mezi Devils a Coyotes i nadále nerozhodné, 1:1.
49:35'
Ekman-Larsson od modré, z levé strany, minul bránu.
48:30'
Střela Hinostrozy z úhlu, zleva, Blackwooda nepřekvapila.
48:09'
Zakázané uvolnění Arizony, hra se vrátí zpět před Kuempera.
48:00'
Colemanova střela zprava z otočky, Kuemper však připraven.
47:09'
Icing ze strany New Jersey.
46:40'
Obrovská šance McLeoda, jenž ale z mezikruží přestřelil Kuemperovu bránu.
46:08'
Můžeme pokračovat. Rooney a Stepan v souboji na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Devils.
46:08'
Další kotouč opustil prostor mezi mantinely, na řadě je reklamní přestávka.
45:31'
Střely na bránu: 19 – 19
45:16'
Garlandův bekhend z levé strany, Blackwood ale bez zákroku.
45:03'
Zakázané uvolnění v podání Kojotů, hra se přesune před Kuempera.
44:45'
Vhazování proběhlo v obranné zóně domácích, po levé ruce Blackwooda.
44:43'
Touš opustil hrací plochu, hra je tak přerušena.
43:50'
Úvod třetí třetiny se jinak hraje v poměrně klidném tempu.
43:32'
Nahození Müllera od modré čáry, zleva, postrádalo na přesnosti.
42:59'
Ostrá rána Archibalda z pravého kruhu pro vhazování, Blackwood kotouč vyrazil do ochranné sítě.
41:55'
Střelecký pokus Hinostrozy z pravé strany Blackwooda taktéž nezaměstnal.
41:09'
Dvorak z levé strany minul Blackwoodovu bránu.
40:38'
Obě mužstva už mají za sebou úvodní střídání ve třetí třetině.
40:01'
Hokejisté New Jersey a Arizony jsou zpět na ledě Prudential Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků!

39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:54'
Na opačné straně ledu to zkusil bekhendem z úhlu, zleva, Crouse, Blackwood dával pozor.
38:35'
Zaváhání Goligoskiho a následně velká šance McLeoda z mezikruží, Kuemper však podržel své mužstvo.
37:45'
Ekman-Larsson zprava minul Blackwoodovu svatyni.
37:30'
Na obou stranách nyní můžeme vidět hned několik nepřesností.
37:21'
Střely na bránu: 17 – 16
36:01'
Tři minuty a 59 vteřin do konce prostřední části. Rooney a Dvorak na vhazování po pravici Blackwooda.
36:01'
Richardsonova střela z levé strany skončila v ochranné síti, za Blackwoodem. Je tu reklamní přestávka.
35:58'
35:26'
Palmieri se snažil zleva dostat do středu do střelecké pozice, obrana Coyotes ale zapracovala na výbornou.
34:40'
Pokus Seversona od modré zablokován Demersem, Kuemper tedy zasahovat nemusel.
34:22'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.
33:58'
Chvíli se bude hrát ve čtyřech. Poté začne čtvrtá přesilovka Devils.
33:58'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podrážení).
33:52'
Střela Galchenyuka zprava bez přípravy, následně ještě dorážka Chychruna z těsné blízkosti, Blackwood však v obou případech na jedničku.
33:20'
Tým Rick Toccheta sice drží útočné pásmo, k zakončení se ovšem příliš nemá.
32:28'
Hostům odpískána hra vysokou holí. Vhazovat se následně bude v neutrální zóně.
32:22'
Vhazuje se mezi hole Rooneyho a Stepana po levici Blackwooda.
32:22'
Po reklamní přestávce přijde na řadu druhá početní výhoda Coyotes.
32:22'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Michael McLeod – 2 min., nedovolené bránění).
32:22'
Hra je přerušena. Na zemi, před bránou Kuempera, zůstává ležet Archibald.
32:01'
Odehráno 32 minut, skóre mezi Devils a Coyotes nerozhodné, 1:1.
31:55'
30:56'
Ďáblům se zatím moc nedaří. Kuemper může být relativně v klidu.
30:19'
Nevydařený přechod New Jersey do útočného pásma – postavení mimo hru.
29:55'
V pořadí třetí přesilová hra pro Devils. Udeří domácí hokejisté?
29:55'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
29:48'
Nepřesnost a zakázané uvolnění ze strany Arizony. Vhazovat se tedy za malý moment bude poblíž Kuempera.
29:17'
Útočná akce Noesena po levé straně neměla dlouhého trvání.
28:05'
Zpět do akce! Vhazování ve střední třetině, před střídačkou Kojotů, obstarávají Palmieri a Dvorak.
28:05'
Kotouč v ochozech Prudential Center, na řadu přichází první reklamní přestávka ve druhé třetině.
27:40'
Devils se díky dvěma přesilovkám dostali do tempa. Zvládne soupeř jejich tlaku odolat?
27:16'
Střely na bránu: 15 – 12
26:51'
26:47'
Ofsajd domácích. Čtyři vteřinky do návratu Hinostrozy.
26:38'
Střelecký pokus Zachy z levé strany zablokoval Hjalmarsson.
26:17'
Aktivní Palmieri se zprava tlačil před bránu, do zakončení se však nedostal.
25:49'
Znovu výborný Kuemper! Tentokrát vychytal střelu Hischiera z pravého kruhu pro vhazování.
25:02'
Palmieriho nahození z levé strany tečoval před bránou Zajac, Kuemper se blýskl velmi dobrým postřehem.
24:51'
Vzápětí je tu druhá přesilovka pro Devils. Vhazuje se opět po pravici Kuempera.
24:51'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., podrážení).
24:05'
23:40'
Skvělý zákrok Kuempera proti Agostinovi, jenž to zkoušel z pravé strany bez přípravy, po pasu od Zachy.
23:30'
Palmieriho pokus z levého kruhu byl zablokován soupeřem do ochranné sítě.
23:06'
Začíná druhá minuta z trestu Cousinse, New Jersey zatím pouze s jednou střelou na bránu.
22:07'
Ihned po vhazování vystřelil zleva Zajac, Kuemper připraven na správném místě.
22:05'
První dnešní početní převaha pro Devils. Vhazování po pravé ruce Kuempera.
22:05'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., vysoká hůl).
21:55'
Další střelecký pokus Chychruna ze stejné pozice, tentokrát puk skončil vysoko nad, v ochranné síti.
21:47'
Od modré čáry, zleva, následně Blackwooda zaměstnal Chychrun.
21:34'
Keller střílel z mezikruží bez přípravy, jen těsně přitom minul tři tyče.
20:44'
Ze středu útočného pásma Kuempera prověřil McLeod.
20:01'
Oba týmy se vrátily zpět na led Prudential Center. Druhá část odstartuje za malou chvíli.

19:57'
V první třetině se už nic dalšího nestane.
19:31'
Ofsajd v podání domácího mužstva.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:06'
Střelu Chychruna od modré, z levé strany, zablokoval hned první bránící hráč – Hischier.
17:53'
Wood měl velmi dobrou příležitost poslat Devils do vedení, avšak Kuemper se blýskl výborným zákrokem.
17:29'
Bekhend Hinostrozy z levého kruhu pro vhazování, Blackwood pozorný.
17:01'
Devils právě vstřelili branku!
Začátek osmnácté minuty, máme srovnáno! Kuempera zaskočil střelecký pokus DREWA STAFFORDA z levé strany. Pro zkušeného útočníka Ďáblů čtvrtá trefa v této sezoně, 1:1! Asistence: Pavel Zacha, Miles Wood.
16:50'
Oba týmy se nyní poměrně trápí. Nikomu se pořádně nedaří založit útok.
15:47'
Čtyři minuty a 13 vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se po levici Blackwooda, mezi hokejky Rooneyho a Stepana.
15:47'
Blackwood má touš ve svém držení, před námi je další reklamní přestávka.
15:42'
15:28'
Postavení mimo hru ze strany mužstva z pouště.
15:20'
Hokejisté New Jersey se brání s velkým přehledem. Blackwood může být naprosto v klidu.
14:43'
Kojotům se zatím na přesilovce vůbec nedaří. Nedrží se ani v útočném pásmu.
13:42'
13:42'
Po reklamní přestávce budeme sledovat první přesilovou hru dnešního utkání. K dispozici ji budou mít Coyotes.
13:42'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kenny Agostino.
13:09'
Oesterle dostal přihrávku do dobré střelecké pozice na pravé straně, následně ovšem Blackwooda nepřekonal.
12:25'
Hra už nebyla dlouho přerušena.
12:11'
Střely na bránu: 5 – 6
11:50'
Se svou střelou z pravé strany neuspěl ani Demers.
11:33'
Dvorak zkoušel štěstí z levého kruhu, Blackwooda ale ohrozit nedokázal.
10:31'
Devils se dostali do přečíslení, Palmieri jej ovšem z pravé strany nedokázal vůbec zakončit.
09:55'
Jsme těsně před polovinou první třetiny, Coyotes vedou na ledě Devils 1:0. Ve třetí minutě skóroval Ekman-Larsson.
09:22'
Ďáblům odpískána přihrávka rukou. Následovat by podle signalizace rozhodčích mělo vhazování po levici Blackwooda.
08:58'
Colemanův pokus od modré, z levé strany, Kuempera nemohl překvapit.
07:47'
Agostino na opačné straně hřiště zleva nastřelil brankovou konstrukci.
07:20'
Chychrun vystřelil zleva bez přípravy, avšak nepřesně.
07:10'
Pánikovo nahození od levého mantinelu skončilo v Blackwoodově rukavici.
06:16'
Konec reklamní přestávky, na vhazování po levici Kuempera máme Zachu a Hinostrozu.
06:16'
Kuemper zasáhl svou lapačkou proti střele Seversona od modré, zprava. Proběhne první reklamní přestávka.
05:55'
Vatanenova střela od modré čáry, z pravé strany, na Kuempera neprošla.
05:20'
Střelecký pokus Crouse z levé strany, Blackwood touš bez větších potíží vyráží do rohu.
05:06'
Střely na bránu: 2 – 3
04:39'
Krátce po vhazování střílel od modré, zprava, Severson, Kuemper připraven.
04:33'
McLeodova střela z pravé strany končí v náručí Kuempera.
03:40'
Nahození Demerse od pravého mantinelu, Blackwood puk vyrazil před sebe.
02:31'
Arizona právě vstřelila branku!
Polovina třetí minuty, Coyotes otevírají skóre! Od modré čáry Blackwooda, který toho moc neviděl, prostřelil OLIVER EKMAN-LARSSON. Pro kapitána Arizony dvanáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Alex Galchenyuk, Conor Garland.
02:23'
Garland zprava poprvé otestoval Blackwoodovu pozornost.
01:28'
Hischier to zkoušel z levého kruhu z otočky, Kuemper ale opět bez práce.
01:17'
Rovněž střelecký pokus Agostinoa z pravé strany Kuempera neohrozil.
00:58'
K první střele se dostal Greene, od modré čáry ovšem minul Kuemperovu svatyni.
00:33'
Vhazovalo se v neutrální zóně, před střídačkou Arizony.
00:31'
Kotouč si to namířil mezi střídačky, hra je poprvé přerušena.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Rooney a Stepan, jdeme na to!
Hymna je minulostí, souboj mezi Devils a Coyotes co nevidět začne.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, v Prudential Center zazní americká státní hymna.

→ Z:48 REC:24-18-6 PR:2.49 %ÚS:92.0

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Müller, Vatanen, A. Greene (C), Severson, Santini, C. Carrick – Agostino, Hischier, Palmieri (A) – Coleman, Zajac (A), Noesen – Wood, Zacha, Stafford – Quenneville, Rooney, M. McLeod.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Stepan (A), J. Archibald – Galchenyuk, Cousins, Garland.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Dan O'Halloran – Jonny Murray, Travis Gawryletz.
Příjemnou sobotu! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy New Jersey Devils a Arizona Coyotes.

ARIZONA COYOTES
- 10. místo v Západní konferenci (78 bodů)

Coyotes do duelu na ledě Devils vstoupí s bilancí 0-2-1 za poslední tři zápasy. V Prudential Center odehrají třetí utkání z čtyřzápasového tripu. Naposledy padli na hřišti Floridy Panthers 2:4. Venku jinak doposud zaznamenali bilanci 18-17-2.

NEW JERSEY DEVILS
- 14. místo ve Východní konferenci (63 bodů)

Devils se pokusí zastavit sérii tří porážek. Proti Coyotes odehrají třetí utkání ze série čtyř zápasů doma v řadě. V předchozích dvou duelech prohráli s Washingtonem Capitals 1:4 a s Bostonem Bruins 1:5. Za uplynulých 12 střetnutí zapsali bilanci 2-9-1.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Zde budete moci sledovat duel mezi týmy New Jersey Devils a Arizona Coyotes. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Prudential Center vhozeno už krátce po 18:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.