NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Boston - 19. února 2019   04:15

San Jose
San Jose
19:57' J. Thornton (Pavelski) • 22:24' Pavelski (Burns, Couture) • 36:03' J. Thornton (Sörensen, R. Šimek) • 39:35' Couture  • 53:32' J. Thornton (Pavelski, Braun)
5:6
(1:3, 3:1, 1:1 - 0:1)
Boston
Boston
13:49' Krug  (Krejčí, Bergeron) • 16:26' Chára  (Kuraly) • 18:24' Kuhlman  (DeBrusk, Krejčí) • 26:30' DeBrusk  (Heinen, Backes) • 58:11' Wagner  (Carlo, Acciari) • 63:59' McAvoy  (Krejčí, DeBrusk)
San Jose
Charron, Watson – Mills, Murray
SAP Center, San Jose
17 562 diváků
Boston

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Střely na branku: 38 – 20
Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí po prodloužení, ač ještě necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny prohrávali. Nakonec si vynutili prodloužení, které rozhodl Charlie McAvoy. Domácí tak na svém ledě získali jeden bod.
63:59'
Bruins právě vstřelili branku!
Je konec. Bonusový bod navíc získávají hosté. David Krejčí našel mezi kruhy dobře postaveného CHARLIEHO MCAVOYE, který poté pohotovou svižnou ranou z první prostřelil Jonese – 5:6. Asistence: David Krejčí a Jake DeBrusk.
62:50'
Střela Erika Karlssona z prostoru mezi kruhy skončila na brankář Bostonu. Domácí se stále snaží o rozhodující branku, po Karlssonovi byl neúspěšný i Tomáš Hertl.
62:30'
Zakázané uvolnění Bostonu a hra se stěhuje před Tuukku Raska. San Jose tak získalo zadarmo útočné pásmo.
61:54'
Na druhé straně zakončoval David Krejčí, jeho pokus však Jones vyrazil do bezpečí.
61:12'
Timo Meier zamíchal kotoučem, následně pak ale nevystřelil ideálně. Po něm to zkusil opět Burns, jenž byl také nepřesný.
60:43'
Evander Kane znovu zatáhl puk do útočné třetiny, kde pak střílel Brent Burns, ovšem kotouč, který po jeho střele zůstal u brankové čáry, odpálil do bezpečí jeden z hostů.
60:16'
Logan Couture si sjel na pravou stranu a zakončil, ale Rask proti němu vytáhl levý beton. Domácí však stále operují před jeho brankou.
60:01'
Střely na branku: 33 – 19
Zápas nakonec v základní hrací době nenašel vítěze a následuje tak pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani to nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.
60:00'
59:12'
Erik Karlsson nahazoval puk od modré čáry, kde ho těsně před Raskem tečoval Kane, ale jeho dorážka nebyla úspěšná.
58:11'
A je vyrovnáno. V závěru třetí třetiny si tak hosté dost možná vynutili prodloužení. CHRIS WAGNER si vysokou holí stáhl kotouč před sebe a poté ho poslal za brankovou čáru. Domácím se tato situace nelíbila, ovšem sudí gól k jejich nevoli uznal – 5:5. Asistence: Brandon Carlo a Noel Acciari.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:05'
Burns nahodil puk od modré čáry těsně před hostující branku, kde ho z první tečoval Tomáš Hertl, ale Raska nepřekonal. Hosté pak otáčejí hru na druhou stranu.
56:52'
Heinen to zkoušel z prostoru mezi kruhy, jeho pokus však kryje Martin Jones a raději přerušuje hru.
56:15'
Tomáš Hertl vypíchl kotouč Marchandovi a zatáhl ho do útočného pásma. Poté zde střílel Melker Karlsson, ovšem jeho střela šla mimo branku Tuukky Raska.
55:42'
Následuje komerční přestávka.
55:42'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Pavelski – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., sekání).
55:21'
Žraloci drží kotouč co nejdále od své branky a opět operují před Raskem. Ten zatím svůj tým drží a jeho naděje na úspěch v dnešním duelu.
54:08'
Justin Braun nahodil puk před branku hostů, Radil se snažil o teč, ale nebyl úspěšný. Poté jdou do útočné akce zase hosté.
53:32'
Mezitím, co probíhá úklid ledové plochy od čepic, hala bouří a vyvolává jméno Joe Thorntona.
53:32'
San Jose právě vstřelilo branku!
Čepice na led! JOE THORNTON právě završil svůj dnešní hattrick. Pavelski mu posunul puk a domácí útočník pak z prostoru mezi kruhy propálil Tuukku Raska – 5:4. Žraloci tak jdou poprvé v utkání do vedení. Asistence: Joe Pavelski a Justin Braun.
52:34'
Pozor si pak musel dávat Martin Jones, hosté před ním zakončovali. Ale obranným zákrokem mu výrazně pomohl Radim Šimek.
51:50'
Žraloci tak nebyli daleko od vedoucí branky, český útočník se poté zklamaně koukal na kostku. Moc nechybělo.
51:12'
Po střele Tomáše Hertla na druhé straně zazvonila tyč bostonské branky!
50:51'
Kuraly dostal přihrávku od Kuralyho, ale jeho zakončení z pravé strany končí mimo tři tyče.
50:11'
Jdeme do poslední desetiminutovky třetí třetiny, stav je stále nerozhodný. Oba celky se však snaží strhnout vedení na svou stranu. Oba brankáři jsou zatím proti.
50:06'
Následuje další komerční pauza.
49:32'
Evander Kane se prosmýkl mezi obránce hostů a podél pravého mantinelu si nabruslil do útočného pásma, jeho individuální akce ale skončila neúspěchem.
49:19'
Thornton byl blízko hostující branky a tečoval puk. Na hattrick však zatím nedosáhl. Nicméně domácí útočník je dnes velmi aktivní.
48:41'
Donskoi objel branku soupeře a poté poslal puk před Raskovu branku, tam však nebyl nikdo z domácích, kdo by zakončil.
47:50'
Hosté se opět snažili před Jonesovou brankou, ale jejich další velmi dobrý pokus končí pouze vedle jeho branky. Nyní jdou do akce domácí hráči.
46:47'
David Krejčí vyslal střelu z vrcholu levého kruhu a puk jen prosvištěl kolem levé tyče Jonesovy branky.
46:14'
Rask se musel mít znovu na pozoru, před něho se natlačil Tomáš Hertl, po něm to zkoušel i Lukáš Radil, ale oba čeští útočníci neskórovali.
46:05'
45:33'
Joe Pavelski prostrčil puk od modré čáry do útočného pásma, nikdo z jeho spoluhráčů se však na něj nedostal. Nicméně domácí mají stále menší tlak a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
43:57'
Hosté jsou už v plném počtu.
43:33'
Erik Karlsson sklepl kotouč před Raskem, ten ho dostal pod kontrolu a následně pak se Boston znovu osvobozuje.
43:09'
Nyní se Sharks natlačili před Raska, na něho vyslali dvě střely, ovšem ani jedna z nich za jeho záda neprošla.
42:52'
Hosté se zatím ve vlastním oslabení dobře brání a vyhazují puky do bezpečí.
41:57'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká David Backes.
41:24'
Timo Meier si sjel na levou stranu a odtud pak chtěl překonat Raska, ten se však nenechal zaskočit a kotouč ukryl.
40:31'
Žraloci jsou v plném počtu.
40:01'
Střely na branku: 22 – 12
Také druhá třetina je minulostí. V ní domácí dali kontaktní branku, ovšem hosté dokázali zase odskočit. Žraloci však bojovali a další kontaktní branka byla na světě. No a v poslední minutě pak ve vlastním oslabení proměnil nařízené trestné střílení Logan Couture, jenž vymazal ztrátu svého celku. Čeká nás tak ještě hodně zajímavá třetí třetina, která začne přibližně v 6:13.
40:00'
39:35'
A je vyrovnáno. Ve vlastním oslabení nejprve LOGAN COUTURE poslal puk na brankovou čáru, video potvrdilo, že gól neplatí. Ovšem útočník San Jose byl při střele faulován a sudí nařídili trestné střílení, které pak Couture proměnil střelou mezi betony Raska – 4:4. V početní nevýhodě tak Žraloci srovnali.
39:35'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – trestné střílení, hákování).
39:25'
Žraloci zatím své oslabení zvládají velmi dobře a opět se osvobozují.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:34'
Domácí získali puk v obranném pásmu a hned ho vyhodili až před branku Bostonu. Ten tak musí zakládat svou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
38:31'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Thornton – 2 min., vysoká hůl).
38:22'
Raskova branka se vychýlila a bude muset být usazena zpět do svého postavení.
37:36'
Rask zasahoval znovu proti další střele domácích, kteří notně ožili a cítí šanci na vyrovnání.
36:03'
Podruhé v utkání se prosazuje JOE THORNTON a Žraloci jdou znovu na kontaktní branku. Po ose Šimek Sörensen vystřelil druhý jmenovaný a poté u levé tyče Raska si sklepl puk na hůl právě Thornton a poté ho dorazil do odkryté části jeho branky – 3:4. Asistence: Marcus Sörensen a Radim Šimek.
34:54'
Obrana San Jose dostala znovu kotouč pod kontrolu, Joe Pavelski pak v akci domácích z pravé strany trefil jen beton Tuukky Raska.
34:43'
Další komerční pauza.
34:22'
Tomáš Hertl zatáhl puk do útočného pásma, poté ho poslal Burnsovi, který přes Zdena Cháru nedokázal dostat puk za Raskova záda.
33:36'
Melker Karlsson se ocitl tváří v tvář Raskovi, poté před ním sklepával puk po střele spoluhráče, ale ve velké šanci nakonec branku Bostonu netrefil.
32:56'
Brandon Carlo se napřáhl na pravém kruhu, jeho pokus však obrana San Jose srazila do bezpečí.
32:39'
Znovu se jim však nepovedlo ohrozit branku Raska a hosté bleskově otáčejí hru na opačnou stranu.
32:13'
Obrana San Jose nepustila hosty do další útočné akce a sami Žraloci pak míří do útočného pásma.
31:28'
Závar před brankou Bostonu, Sörensen však nedokázal procedit puk za Raskova záda a na kontaktní branku tak své spoluhráče nedostal.
30:35'
Od vlastní branky zakládali akci domácí hokejisté, dostali se před Raska, ten ale vyjel z branky a nahozený kotouč sebral. Hned na to jdou do další akce zase hosté.
30:25'
Následuje další komerční přestávka.
30:25'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Chris Wagner – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Justin Braun – 5 min., bitka).
29:55'
Logan Couture si najížděl podél levého mantinelu do útočného pásma, kde ale nezahrozil. Nicméně puk se dostal k Raskovi a ten ho raději ukryl.
29:12'
Zakázané uvolnění Shakrs. Hra se tak dostává před Martina Jonese a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
28:27'
Trent Frederic se napřahoval v mezikruží, nakonec však pouze promáchl. Po další nepřesné akci Sharks ale hru před Jonese hosté vrátili.
27:52'
Radim Šimek bojoval o puk v rohu kluziště, nakonec ho vyhrál a posunul puk na spoluhráče, který už ho zaváží do útočné třetiny.
27:37'
Žraloci se uhnízdili v pásmu hostů, kde chvíli kombinovali, avšak k žádné střele se nakonec nedostali. Poté šli do další akce hosté a ti už donutili Jonese přerušit hru.
26:59'
Nyní následuje další komerční přestávka.
26:30'
Hosté však využívají druhou přesilovou hru v utkání a svému soupeři tak opět odskakují. JAKE DEBRUSK dostal do jízdy puk od Heinena a poté svou střelu umístil k levé tyči z pohledu Martina Jonese – 2:4. Asistence: Danton Heinen a David Backes.
25:47'
Pavelski zachytil puk v obranném pásmu a hned ho vyhodil až před hostující branku. Znovu tak osvobozuje svůj tým.
25:38'
Hosté se poté dostali do útočného pásma, kde operovali, proti střele Backese pak zakročil Martin Jones a opět nechal raději hru přerušit.
24:56'
Evander Kane ve vlastním oslabení opět podržel puk a nabruslil si na pravou stranu, sice nikoho ze spoluhráčů u sebe neměl, pošetřil však vteřiny z oslabení.
24:43'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Logan Couture – 2 min., hákování).
23:54'
Žraloci ožili a i nyní se dostali do blízkosti branky hostů, ovšem zakončit se jim nepovedlo. Na druhé straně si pak podobně počínali také Bostonští.
22:24'
Žraloci využívají přesilovou hru a dostávají se na kontaktní branku. Brent Burns z levé strany vyslal další nepříjemnou střelu, která se těsně před Raskovou klecí odrazila od JOE PAVELSKIHO a ten tak vrátil Sharks zpět do hry – 2:3. Asistence: Brent Burns a Logan Couture.
21:47'
Hned po vhazování v pásmu hostů se na modré čáře napřáhl Brent Burns, jeho pokus však Tuukka Rask pokryl a hned na to i hru přerušil.
21:40'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Kevan Miller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
21:28'
Marcus Sörensen se natlačil před brankou hostů, jeho prostrčení však brankou nekončí.
21:08'
Zakázané uvolnění Bostonu a hra se stěhuje před branku Tuukky Raska. Vhazování proběhne po jeho levici.
20:42'
Nyní už ano a Jones musel zakročit. Poté raději hru přerušil a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
20:21'
Logan Couture si sjel do blízkosti Raska, ale zakončit se mu nepovedlo. Na druhou stranu pak zamířili hosté, i oni však branku domácích neohrozili.
20:01'
Střely na branku: 8 – 8
První třetina je za námi a padly v ní čtyři branky. Hosté se postupně dostali do tříbrankového náskoku a se Žraloky to nevypadalo dobře. Ovšem tři vteřiny před koncem první části hry dokázali snížit a vrátili se zpět do hry. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která bude také jistě velmi zajímavá. Ta začne přibližně v 5:10.
20:00'
19:57'
Tři vteřiny před koncem první třetiny dávají domácí možná velmi důležitý gól zápasu. Joe Pavelski objel Raskovu branku, poté zakončoval z bekhendu. Jenž puk se od jeho hole odrazil do míst, kde byl připraven JOE THORNTON a ten posunul puk do odkryté branky – 1:3. Asistence: Joe Pavelski.
19:51'
Tuukka Rask musel zasahovat po teči Thorntona a zastavil ještě hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
19:45'
Evander Kane z pravé strany dotíral u branky hostů, ale nedokázal prostrčit kotouč u levé tyče Raska. Hned na to se pak strhla potyčka mezi oběma tábory a hra je přerušena.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:24'
Tak to je pro domácí pořádná sprcha. Během chvíle prohrávají už o tři góly. DeBrusk z pravé strany poslal puk na KARSONA KUHLMANA, jenž dokázal dostat kotouč do odkryté Jonesovy sítě – 0:3. Útočník Bostonu tak slaví svou první branku v NHL. Asistence: Jake DeBrusk a David Krejčí.
18:12'
Domácí se snažili o kontaktní branku, v blízkosti Raska však nezakončil Tomáš Hertl.
16:26'
Hned po vhazování před Jonesem dostal puk na vrchol levého kruhu ZDENO CHÁRA a jeho střela skončila podobně, jako ta u prvního gólu. Jonesovi puk prošel kolem jeho pravého ramene a opět zamířil do rohu jeho branky – 0:2. Asistence: Sean Kuraly.
16:23'
15:40'
Po střele Marchanda zazvonila tyč také na straně hostů, ti tak nebyli daleko od druhého gólu v utkání.
15:21'
Nyní je však zastavilo zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Martina Jonese znovu. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
15:01'
Domácí tak musejí dohánět jednobrankové manko a už se ženou do útočné akce.
13:49'
Hosté přesilovou hru využívají a jdou do vedení. TOREY KRUG dostal nabito na levý kruh a odtud poté prudkou střelou vymetl šibenici Jonesovy branky, ten nestačil a nemohl vůbec zareagovat – 0:1. Asistence: David Krejčí a Patrice Bergeron.
13:10'
Jenže také Kane zahrál vysokou holí a je tu další trest pro San Jose, které se opět bude bránit ve čtyřech hráčích.
13:04'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., vysoká hůl).
13:04'
12:56'
Je to tak, Tomáš Hertl skáče na ledovou plochu a San Jose je tedy v plném počtu.
12:30'
Další osvobození Sharks a tohle oslabení už domácí celek zvládne.
11:46'
Medvědi se dostali do útočného pásma, Žraloci však okamžitě puk sebrali a vyhodili ho až před hostující branku. Šetří tak cenné vteřiny z oslabení.
11:12'
Ve vlastním oslabení vypíchl u modré čáry kotouč Evander Kane a uháněl do samostatného úniku. Po jeho střele pak zazvonila tyč hostující brány!
10:56'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., vysoká hůl).
10:41'
10:13'
Nyní se zkoumá video, protože při poslední velké šanci Bostonu vyrážel puk z brankoviště obránce San Jose. Nakonec ale puk celým objemem nepřešel čáru.
10:13'
Až nyní se snad po pěti minutách nepřetržité hry přerušuje. Domácí se provinili zakázaným uvolněním a hra se stěhuje před jejich branku.
09:42'
Joe Pavelski dostal nabito do mezikruží zpoza hostující branky, jeho bekhendová střela však šla jen nad branku Tuukky Raska.
09:06'
Dillon střílel od modré čáry a jeho pokus těsně před Raskem z otočky tečoval Lukáš Radil, ale ani z této příležitostí se skóre nemění.
08:09'
Nyní Jones šel za branku, aby zachytil puk a hned ho poslal mezi své spoluhráče. Hraje se velmi dlouho bez přerušení, oba celky přelévají hru z jedné strany na druhou.
07:36'
Obrovská šance hostů. Ti z těsné blízkosti hodně prověřili Martina Jonese, za jehož záda se dostal puk, ale jeden z beků San Jose ho na poslední chvíli dostal do bezpečí.
06:40'
Erik Karlsson posunul puk Vlasicovi, jenž se napřáhl od modré čáry, ale další střela domácích končí na zákroku Tuukky Raska.
06:02'
Z pravého kruhu střílel hodně nebezpečně jeden z hostů a Martin Jones musel vytasit další zákrok, kterým Žraloky podržel.
05:18'
Joe Thornton udržel puk v útočném pásmu, poslal ho před bostonskou branku, nikdo z jeho spoluhráčů ale kotouč nezachytil.
04:51'
Burns opět vyzval Tomáše Hertla, který se znovu opřel do střely, jenž ale končí vedle Raskovy branky.
04:10'
Akce se jim však nepovedla a na opačném konci se do mezikruží dostal Tomáš Hertl, zakončení českého útočníka však skončilo na betonu Raska.
03:24'
Od úvodních minut se hraje na obou stranách s velkým nasazením, akce střídají akce. Nyní jsou na kotouči bostonští Medvědi a už kombinují před Jonesem.
02:58'
Hosté se však záhy vrátili zpět a od modré čáry vystřelil obrovitý Zdeno Cháha, ale jeho pokus skončil jen vedle branky San Jose.
02:08'
David Backes se pokusil uvolnit spoluhráče v útočném pásmu, do dráhy puku však hůl vložil Lukáš Radil a dostal kotouč do středního pásma.
01:29'
Po vhazování po jeho pravé ruce se k puku dostali hosté z Bostonu, ale do zakončení před Martinem Jonesem se nedostalil
01:09'
Na druhé straně sjížděl do mezikruží Patrice Bergeron, ale nakonec puk nedostal. Hned na to proti střele Donskoie musel zasahovat Rask.
00:45'
Tomáš Hertl podržel u mantinelu puk a poté ho poslal Kaneovi, ten si sjel na pravou stranu, jeho zakončení však nebylo přesné.
00:10'
Domácí se okamžitě vrhli do útoku, ale bleskově je hosté vykázali do středního pásma a jdou naopak na druhou stranu.
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Vlasic, Braun, Dillon – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Radil.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, Grzelcyk – Heinen, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí, Kuhlman – Backes (A), Frederic, Nordström – Wagner, Acciari, Kuraly.

Rozhodčí: Charron, Watson – Mills, Murray.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.