NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Tampa - 24. března 2019   01:00

St. Louis
St. Louis
11:30' Thomas (Dunn, Bozak) • 12:08' Steen (Sanford) • 12:45' Tarasenko (R. O'Reilly, B. Schenn) • 34:24' B. Schenn (Tarasenko, Barbašev)
Tampa

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Tampa Bay Lightning: 42.
Heroický závěr v podání domácích, kteří udrželi těsné vedení a byť prohráli dvě třetiny ze tří, díky fantastické první třetině mohou slavit nesmírně cenné vítězství! Diváci v hale bouří, porazit totiž suveréna této sezóny, to se nedaří každý den a každému týmu v lize... St. Louis to dnes dokázalo a za to si zaslouží obrovský respekt.
59:40'
Brayden Schenn (St. Louis) netrefuje ze střední třetiny odkrytou branku soupeře.
59:10'
Běží již poslední minuta třetí třetiny, po střele Paláta míří puk ze třetiny St. Louis, další cenné vteřiny pro domácí.
58:33'
Obrovský závar před brankou St. Louis, nakonec se puk dostává ke Kučerovovi, který netrefuje branku soupeře.
58:05'
Vhazování po levici Binningtona, úspěšnější domácí, Jay Bouwmeester to zkusil, ale prázdnou branku netrefuje, je to pouze icing.
58:00'
Andrej Vasilevskij (Tampa) opouští branku, hosté to zkouší v šesti!
57:40'
Jay Bouwmeester (St. Louis) vyhazuje puk ze třetiny.
57:15'
Andrej Vasilevskij (Tampa) stále v brance, nyní se zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
56:47'
Michail Sergačjov (Tampa) nezachytil přihrávku Hedmana a hosté se tak sami dostali z útočného pásma.
56:02'
Čím se bude blížit konec zápasu, bude se tlak Tampy stupňovat, již nyní mají domácí problém přejít přes červenou čáru.
55:40'
Domácí vyhrávají vhazování po pravici Binningtona a dostávají tak puk ze třetiny.
55:28'
55:02'
A to již začala poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí stále hájí těsné vedení, nicméně Tampa je o hodně lepší a klidně může vyrovnat.
54:45'
Ivan Barbašev (St. Louis) z otočky vyhazuje puk ze třetiny.
54:17'
Tampa tak pokračuje v přesilové hře, vhazuje se ve středním pásmu.
54:17'
Tampa právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru! Po přihrávce Hedmana střílí z levého kruhu pro vhazování STEVEN STAMKOS, který prostřeluje Binningtona pod vyrážečkou. Asistence: Victor Hedman.
Ale pozor, ještě se zkoumá video, zda celé akci nepředcházel ofsajd... a verdikt sudích je jasný – byl to ofsajd, gól neplatí!
53:58'
A i tentokrát se Tampě nepodařilo získat útočné pásmo.
53:40'
Domácí vyhráli vhazování ve vlastní třetině a vyhazují puk.
53:28'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., podrážení).
52:47'
Anthony Cirelli (Tampa) se dostal do zakončení, po famózní zpětné přihrávce Jana Rutty, trefil ale pouze lapačku Binningtona.
52:29'
Jan Rutta (Tampa) je úspěšný u vlastního mantinelu a díky tomu se hosté dostávají z vlastního pásma.
51:52'
Zakázané uvolnění Tampy, vhazování po levici Vasilevského... domácí úspěšnější, Ondřej Palát (Tampa) bojuje o puk u mantinelu.
51:33'
Jordan Binnington (St. Louis) raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
51:02'
Jaden Schwartz (St. Louis) nedokázal vystřelit z mezikruží, dobrá práce obránce Tampy.
50:38'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, možná i celého zápasu.
49:34'
Z ničeho nic ale zaútočili domácí, Jaden Schwartz (St. Louis) to zkusil z levé strany, Andrej Vasilevskij (Tampa) sráží jeho střelu do rohu.
49:18'
Tampa znovu v útočném pásmu, hosté ostřelují domácí branku.
48:20'
St. Louis se dostává pod velký tlak Tampy, vyrovnání doslova visí ve vzduchu.
47:38'
Ryan McDonagh (Tampa) nahazuje od modré na branku Binningtona, který však nemusel zasahovat.
47:18'
Puk míří za branku St. Louis a hosté jsou bleskově zpět na puku.
45:52'
Tampě v tuto chvílí patří střední pásmo, to může být hodně důležité pro další průběh třetí třetiny.
44:46'
A je to pouze o gól! Tampa ze svého tlaku vytěžila třetí gól, když se po přihrávce J. T. Millera prosazuje STEVEN STAMKOS, který překonal Binningtona takovou nenápadnou střelou z mezikruží, zpoza obránce St. Louis. Asistence: J. T. Miller.
44:38'
Tampa v útočném pásmu, vypadá to, jako by hosté hráli přesilovou hru.
44:05'
Jordan Binnington (St. Louis) nyní dvěma dobrými zákroky podržel svůj tým, vhazuje se po jeho levici.
43:20'
Colton Parayko (St. Louis) prověřil pozornost Vasilevského, ten jeho střelu od modré dokázal zneškodnit.
42:17'
Vhazování po pravici Binningtona, puk získávají domácí.
41:52'
Velké štěstí měl nyní Jordan Binnington (St. Louis), který propustil střelu Braydena Pointa, puk se již šoural do branky, ale Alex Pietrangelo fantasticky zasáhl a puk odehrál pryč již téměř z brankové čáry.
41:31'
Rychlý brejk domácích, Andrej Vasilevskij (Tampa) nemusel zasahovat, hosté bleskově otáčí.
40:53'
Puk míří za branku Tampy, hosté rozehrávají.
40:28'
Jordan Binnington (St. Louis) zneškodnil střelu Kučerova, který vyprášil jeho lapačku.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:58.
Ve druhé třetině se Tampa takovým plíživým způsobem dokázala dostat na rozdíl jediného gólu. Pak ale St. Louis trochu přidalo směrem dopředu a hned to bylo znát. Nakonec se i domácí dočkali dalšího gólu, kdy trochu se štěstím překonal Vasilevského Brayden Schenn. Do kabin tak odchází domácí s dvoubrankovým náskokem.
40:00'
39:08'
Jaden Schwartz (St. Louis) a poté i Jay Bouwmeester prověřili pozornost Vasilevského.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, puk ve třetině Tampy.
38:17'
Po střele Ondřeje Paláta (Tampa) přerušuje Jordan Binnington hru, vhazování po pravici domácího gólmana.
38:00'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) vybojoval puk ve středním pásmu a hned si to namířil na branku Tampy, výtečně ho ale ubránil Jan Rutta.
36:47'
Andrej Vasilevskij (Tampa) špičkou hole poslal puk ze třetiny.
35:59'
St. Louis v útočném pásmu, Michael Del Zotto ale netrefuje branku střelou od modré, z levé strany.
35:26'
Jsme v poslední pětiminutovce druhé třetiny, domácí opět trochu odskočili ve skóre a vedou o dva góly.
34:24'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Střelu Tarasenka ještě Andrej Vasilevskij (Tampa) dokázal vyrazit, byť asi dostal zásah do masky, jenže k odraženému kotouči se dostal BRAYDEN SCHENN, který to sice měl těžké, ale neskutečnou parádičkou, blafákem za nohou, dokázal poslat puk lehce do branky. Asistence: Vladimir Tarasenko a Ivan Barbašev.
33:40'
Zachary Sanford (St. Louis) se prosadil a dostal se do vápna, i přes snahu bránícího Ondřeje Paláta.
32:41'
Jordan Binnington (St. Louis) přerušuje hru, před dotírajícím Callahanem.
31:49'
Andrej Vasilevskij (Tampa) si připisuje důležitý zákrok proti zakončujícímu Schennovi.
30:56'
30:25'
Tampa stále v útočném pásmu, v přesilové hře ukazují hosté svou sílu.
29:49'
Tampa opět v útočném pásmu, Nikita Kučerov netrefil branku z pravé strany.
29:00'
Hned v úvodu přesilové hry trefuje Nikita Kučerov (Tampa), od modré, horní tyčku domácí branky!
28:56'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Zachary Sanford – 2 min., vysoká hůl).
28:28'
Vhazování po levici Binningtona, puk získávají domácí, kteří ale následně nedokáží rozehrát, takže se hra do třetiny St. Louis opět vrací.
27:24'
A je to již pouze o gól! Michael Del Zotto (St. Louis) chybuje ve středním pásmu, jeho rozehrávku zachytil Ryan McDonagh, který po pravé straně zavezl puk do útočného pásma. Tam celkem dlouho vyčkával, pak ale předložil famózní pas BRAYDENU POINTOVI, který se dokázal na pravé straně prosadit a puk dostat do branky, i přes snahu obránce St. Louis. Asistence: Ryan McDonagh.
26:40'
Ale St. Louis dnes hraje výtečně, domácí odvádí velmi dobrou práci hlavně v defenzivě.
26:00'
Puk míří ze třetiny St. Louis, Tampa pomalu, ale jistě, přidává na tempu.
24:28'
Jordan Binnington (St. Louis) si připisuje důležitý zákrok, kdy levým betonem jen tak tak vyrazil střelu Stamkose z mezikruží.
23:40'
Nikita Kučerov (Tampa) si navedl puk na střelu z mezikruží, ale trefil jen před sebou stojícího obránce.
23:18'
Jay Bouwmeester (St. Louis) odstavil od puku útočícího Cirelliho.
22:40'
Nikita Kučerov (Tampa) zavezl puk do útočného pásma, vybídl ke střele Jana Ruttu, který nepohrdl a střelou od modré prověřil Binningtona.
22:28'
Ve třech se nyní domácí hnali do útoku, ale trochu to překombinovali.
21:58'
21:44'
Hra přerušena, St. Louis bylo celou dobu v útočném pásmu, následuje vhazování po levici Vasilevského.
21:10'
Přesilová hra St. Louis pochopitelně pokračuje, domácí v útočném pásmu.
20:27'
Hosté se prosazují při vlastním oslabení, když Anthony Cirelli vyhrál vhazování po pravici Binningtona, přihrál před branku na ALEXE KILLORNA, který protisměrnou kličkou překonal domácího gólmana. Asistence: Anthony Cirelli.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:03.
První hororová třetina, z pohledu Tampy, je u konce. St. Louis se dnes suveréna této sezóny nezaleklo, domácí do toho jdou od úvodního hvizdu opravdu s velkou vervou a díky famózní minutě a čtvrt mezi dvanáctou a třináctou minutou první dvacetiminutovky, kdy dokázali soupeři nasázet tři góly, mohou odcházet do kabin s pocitem dobře odvedené práce.
20:00'
19:58'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., nedovolené bránění).
19:21'
Souboj za brankou Tampy, obránci Lightning nesmí soupeře pustit do zakončení, což se jim také daří.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:30'
18:13'
Vince Dunn (St. Louis) se dostal i ke střele z pravé strany, při vlastním oslabení, Andrej Vasilevskij si s jeho střelou dokázal poradit.
17:47'
Jay Bouwmeester (St. Louis) zablokoval střelu Kučerova a také on dostal puk ze třetiny, zatím velmi dobře ubráněné oslabení v podání domácích.
17:20'
Až nyní se hosté dokázali dostat do třetiny soupeře, jenže Alex Pietrangelo zachytil pas a dostal puk ze třetiny.
16:50'
St. Louis zatím nepouští soupeře do vlastní třetiny.
16:30'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Robert Bortuzzo – 2 min., podrážení).
15:57'
Jan Rutta (Tampa) alespoň prodloužil do útočného pásma, poté schytal hit od jednoho z domácích.
15:40'
St. Louis dostává puk ze třetiny, to domácím nyní stačí.
15:20'
Tampa opět v útočném pásmu, Alex Killorn ale neměl komu přihrát.
14:52'
Nikita Kučerov (Tampa) pouze orazítkoval plexisklo za brankou St. Louis, hosté poté o útočné pásmo přišli.
14:01'
Andrej Vasilevskij (Tampa) zastavuje za svou brankou nastřelený puk soupeře.
13:26'
A to měl Oskar Sundqvist (St. Louis) na holi další gól, tentokrát se ale Andrej Vasilevskij stihl přemísti a parádním zákrokem zneškodnit tuto střelu.
13:08'
Tampa dostala tři rychlé údery a z toho se bude nejlepší ligový tým hodně těžce sbírat...
12:45'
Brayden Schenn stál na začátku rychlé akce domácích, kdy přihrál Ryanu O'Reillymu, ten v útočném pásmu našel přesným pasem volného VLADIMIRA TARASENKA, který trefil odkrytou branku. Asistence: Ryan O'Reilly a Brayden Schenn.
12:08'
Domácí přidávají bleskově druhý gól, když se skvělým tlakem do branky prosazuje v pádu ALEXANDER STEEN. Asistence: Zachary Sanford.
11:30'
Využitá přesilová hra domácích poté, co Andrej Vasilevskij (Tampa) vyrazil střelu Tylera Bozaka z pravé strany, poté si poradil i s dorážkou Vince Dunna, na třetí střelu ale již nestačil, ROBERT THOMAS se prosadil z pravé strany. Asistence: Vince Dunn a Tyler Bozak.
10:55'
St. Louis musí začít další akci až z vlastní třetiny.
10:16'
Brayden Schenn (St. Louis) netrefuje branku Tampy, stejně si vede i nyní Vladimir Tarasenko, domácí přišli o útočné pásmo.
10:00'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., hákování).
09:13'
Vhazování ve třetině St. Louis, hosté vyhrávají a zůstávají ve třetině soupeře.
07:48'
Puk ve třetině Tampy, který se nyní pozorně brání, Oskar Sundqvist vyzkoušel z levé strany pozornost gólmana.
06:49'
Nikita Kučerov (Tampa) objel branku a nabil Braydenu Pointovi, který to zkusil z voleje, z pravého kruhu pro vhazování... jenže puk minul, takže z toho nic nebylo.
06:30'
Michael Del Zotto (St. Louis) nepřesně rozehrává, Alexander Steen nezachytil jeho pas, píská se icing.
06:15'
Ivan Barbašev (St. Louis) ve velké rychlosti zavezl puk do útočného pásma, to ale bylo, ze strany domácích, všechno.
05:18'
Tampa v útočném pásmu, ale je to o soubojích u mantinelu.
04:49'
Jan Rutta (Tampa) si poradil s Braydenem Schennem, za vlastní brankou, zároveň založil útočnou akci svého týmu.
04:22'
První přerušení hry až po více, než čtyřech minutách první třetiny...
03:56'
Po střele Coltona Parayka již musel Andrej Vasilevskij (Tampa) zasahovat.
03:35'
Tyler Bozak (St. Louis) a jeho zablokovaná střela v útočném pásmu, domácí ale zůstávají u puku.
02:58'
Michael Del Zotto (St. Louis) se dostal ke střele z levé strany, jeho pokus z voleje ale končí vedle branky Tampy.
02:19'
Hraje se stále bez přerušení, hosté rozehrávají, jmenovitě Steven Stamkos.
01:37'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) unikl po levém křídle, vystřelil, ale Andrej Vasilevskij v pohodě vyráží.
00:55'
St. Louis se dostává do útoku, Victor Hedman (Tampa) ale zachytil přihrávku do mezikruží.
00:24'
Tampa po úvodním vhazování v útočném pásmu, ale ne na dlouho.
00:01'

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Dunn, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Del Zotto, Bortuzzo – B. Schenn, R. O'Reilly, Tarasenko – Schwartz, Sundqvist, Perron – Maroon, Bozak, Thomas – Sanford, Barbašev, Steen.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Sergačjov, McDonagh, Černák, Coburn, Rutta – Palát, Stamkos, J. T. Miller – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, Joseph – Erne, Paquette, Callahan.

Rozhodčí: Pochmara, Rehman – Pancich, Gawryletz.
V souboji dvou týmů z odlišných konferencí jsou favoritem hosté. Tampa Bay totiž naprosto suverénně vládne letošnímu ručníku, na čele ligy má neskutečný jedenadvacetibodový náskok a ani v St. Louis by klopýtnout neměla. Byť ani St. Louis nemá špatnou sezónu, v Západní konferenci se drží na slušném šestém místě.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž ST. LOUIS BLUES přivítá na svém stadionu TAMPU BAY LIGHTNING.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.