NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Arizona - 22. února 2019   04:00

Vancouver
Vancouver
09:47' Horvat (Roussel, M. Granlund) • 56:57' Gaudette (Roussel, Boeser)
2:3
(1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
Arizona
Arizona
50:34' Chychrun  (Galchenyuk, Ekman-Larsson) • 55:45' Crouse  (J. Archibald, Stepan) • 61:54' Galchenyuk  (Goligoski, Hinostroza)
Vancouver
Markström (Mazanec) – B. Hutton, Stecher, Gudbranson, D. Pouliot, Biega, Sautner – Spooner, Pettersson, Boeser – Leivo, Horvat, Motte – Roussel, Gaudette, M. Granlund – Eriksson, Beagle, Schaller.

3. Antoine Roussel (VAN) 0+2
Vancouver v tomto zápase vedl, trefil se Bo Horvat. Pak dokázali hosté otočit skóre. Jakob Chychrun srovnal a do vedení je poslal Lawson Crouse. Bod domácím zachránil Adam Gaudette. Utkání v prodloužení rozhodl Alex Galchenyuk.
61:54'
Arizona právě vstřelila branku!
Hostující celek vyhrává tento zápas a získává druhý bod. Skvěle to udělal ALEX GALCHENYUK. Oklamal brankáře, jel za branku, a pak střelou k tyčce prostřelil domácího gólmana. Asistence: Alex Goligoski a Vinnie Hinostroza.
61:28'
Vinnie Hinostroza má kotouč v útočném pásmu, vypálit ale nedokázal.
61:17'
Tim Schaller neuspěl sám před brankářem.
60:42'
Clayton Keller minul branku z dobré střelecké pozice, následně se k puku nedostal Elias Pettersson.
60:17'
Bo Horvat má kotouč pod kontrolou.
60:01'
Ve třetí třetině dokázal hostující celek srovnat, a pak se dostal do vedení. Domácím bod zajistil Adam Gaudette. Uvidíme prodloužení.
60:00'
59:23'
Zakázané uvolnění se nepíská, Derrick Pouliot rozehrává od své branky.
58:45'
Vancouver se nyní dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
58:40'
Zdá se, že uvidíme prodloužení.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:20'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Canucks.
56:57'
Vancouver právě vstřelil branku!
A jsme tam, kde jsme byli. Je vyrovnáno. ADAM GAUDETTE rychle zakončil z dobré pozice a trefil se přesně pod horní tyčku. Vedení hostům dlouhou dobu nevydrželo. Asistence: Antoine Roussel a Brock Boeser.
56:25'
Buly v útočném pásmu Canucks.
55:45'
Hostující celek otáčí stav zápasu a dostává se do vedení, Josh Archibald výborně našel před brankou postaveného LAWSONA CROUSEA, jehož rána zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Josh Archibald a Derek Stepan.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, Alex Galchenyuk dobře zakončoval.
54:37'
Darcy Kuemper rozehrává od své branky, sledujeme závěr třetí třetiny, stav zápasu je zatím vyrovnaný.
53:05'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl z hrací plochy.
52:42'
Komerční přestávka.
52:11'
Jacob Markström vyjel od své branky, pomohl spoluhráčům s rozehrávkou, ale Elias Pettersson přesněji vypálit nedokázal.
51:09'
Domácí celk se snaží co nejrychleji získat vedení zpět na svou stranu.
50:34'
Je vyrovnáno, v přesilovce se prosazuje JAKOB CHYCHRUN, jehož střelu od modré čáry nechytatelně tečoval jeden z domácích hráčů. Jacob Markström s tímto nemohl nic dělat. Asistence: Alex Galchenyuk a Oliver Ekman-Larsson.
50:15'
Oliver Ekman-Larsson z dobré pozice zakončoval a trefil brankovou konstrukci.
49:59'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Derrick Pouliot – 2 min., hákování).
49:44'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Arizony.
49:15'
Jacob Markström nedokázal podržet kotouč, akce Coyotes tak mohla pokračovat. Nakonec domácí obrana vyhodila tak, aby z toho nebyl icing.
Dnešní utkání sleduje 18.568 diváků.
48:10'
Bo Horvat mohl zakončovat z dobré střelecké pozice, jenže kotouč netrefil podle představ.
47:53'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál.
47:49'
47:00'
Brock Boeser vypálil z kruhu, Darcy Kuemper byl připravený a dokázal si poradit.
46:42'
Ani jeden celek se nemůže momentálně usadit v útočném pásmu.
45:31'
Sledujeme hodně kontaktní hokej, hity 23:10.
45:06'
Alex Biega pálil z dobré pozice, jeho rána však postrádala přesnost.
44:26'
Jordan Weal se dostal do dobré pozice, jeho ránu kryje domácí Jacob Markström .
43:46'
Ashton Sautner až nyní pálil z dolní hranice kruhu, Darcy Kuemper jeho pokus vyrazil.
43:26'
Ashton Sautner rychle přenesl hru na útočnou polovinu, ale ke střele se domácí celek nepropracoval.
42:17'
Jordan Oesterle se musel vrátit do svého obranného pásma, aby mohl vést další útočnou akci.
41:45'
0:4, tak vypadá statistika střel v této třetině.
41:20'
Zápas pokračuje třetí třetinou, Alex Galchenyuk pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Jacob Markström.
40:01'
Střelecky aktivnější je domácí celek, který stále vede o jednu branku, v první třetině se zatím jako jediný dokázal prosadit Bo Horvat.
Střely na branku 26:17.
40:00'
39:30'
Už se nic nestane.
38:01'
Vhazovat se bude v útočném pásmu Arizony. Domácí však vybojovali kotouč, a proto se směr hry otáčí.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:22'
Derek Stepan se uvolnil za brankou, dostal puk a pokoušel se o rychlé zakončení a obtočení branky, neuspěl.
36:01'
Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:38'
Josh Archibald ani Alex Galchenyuk nedokázali narušit domácí rozehrávku tak, aby vybojovali kotouč. Směr hry se tedy otáčí.
35:02'
Bo Horvat byl před brankou připravený na teč, kotouč ale trefit nedokázal.
34:40'
25:15, tak vypadá statistika střel na branku, Vancouver má převahu.
34:20'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, domácí celek početní výhodu proměnit nedokázal.
32:40'
Elias Pettersson sice dostal puk do útočného pásma, ale rychle jej Arizona dokázala vyhodit.
32:20'
Jordan Oesterle vyhazuje přes všechny čáry, Canucks tak musí akci rozehrávat od své branky.
31:47'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., podrážení).
30:52'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek stále vede o jednu branku.
30:36'
29:30'
Hodně opožděně se nyní pískalo postavení mimo hru. Buly v útočném pásmu Arizony.
28:44'
Troy Stecher pálil z dobré pozice na kruhu, jeho pokus mířil do středu branky, kde byl Darcy Kuemper.
28:24'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
27:48'
Jacob Markström nadvakrát zastavil kotouč, komerční přestávka.
27:07'
Conor Garland hledal před brankou spoluhráče, ten byl obsazený, hosté jsou dál v útočném pásmu, Jacob Markström musel zasahovat.
26:44'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychle.
25:50'
Vinnie Hinostroza vedl útočnou akci hostujícího celku, ale přesněji vypálit na branku se mu nepodařilo.
25:35'
Darcy Kuemper kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
25:10'
Domácí celek hraje takticky velmi dobře, hosté na výraznější šanci čekají. Brock Boeser zakončoval z dobré pozice.
23:45'
Jacob Markström rozehrává od své branky.
23:27'
Domácí celek hraje aktivněji, je střelecky lepší, ale vede jen o jednu branku.
23:11'
22:19'
Bo Horvat se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil vyrazil hostující brankář a dorážky nedovolila obrana.
21:53'
Jeden z domácích hráčů pálil z první, jeho projektil kryje Darcy Kuemper.
21:11'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Cousins – 2 min., podrážení).
21:00'
20:38'
Domácí hrají přesilovku, ale rozehrávají od své branky.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek k radosti svých fanoušků o jednu branku. Dokázal se po velmi dobré Rousselově pasu prosadit Bo Horvat, který vstřelil svou jednadvacátou branku v sezóně.
20:00'
19:00'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Goligoski – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
18:37'
Zdá se, že v poklidném tempu se bude úvodní třetina dohrávat. Hosté vybojovali buly v útočném pásmu.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:21'
Hostující celek se nyní nastěhoval do útočného pásma, kde se pokoušel něco vymyslet. Zatím ale marně.
16:43'
Brad Richardson se dostal do velké šance, vyslal na domácí branku dva střelecké pokusy, ale Jacob Markström byl pozorný.
16:26'
13:8, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
15:46'
15:18'
Darcy Kuemper má na svém kontě další zákrok, tentokrát dokázal vykopnout kotouč betonem.
14:18'
Antoine Roussel dostal hru sice do útočného pásma, ale následně o kotouč rychle přišel.
14:00'
Mnoho šancí tento zápas nenabízí, sledujeme spíše klidnější pasáž hry.
13:27'
Darcy Kuemper dokázal vychytal Brocka Boesera, který zakončoval z bezprostřední blízkosti.
13:07'
Ashton Sautner pálil od modré čáry, jeho projektil kryje hostující brankář. Vhazovat se tak bude v útočném pásmu Canucks.
12:00'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly na branku soupeře osm střel.
11:12'
Loui Eriksson vybojoval kotouč v útočném pásmu, jeho projektil byl zblokovaný, ale i tak raději hostující brankář zasáhl.
09:47'
Domácí celek se dostává do vedení. Po krásné Rousselově přihrávce se prosazuje faulovaný BO HORVAT. Gól z hranice brankoviště, signalizovaný trest se neukládá. Asistence: Antoine Roussel a Markus Granlund.
09:13'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
08:10'
Darcy Kuemper rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se dostali do útočného pásma.
07:47'
Vinnie Hinostroza pálil z dobré pozice, jeho rána však o malý kousek minula branku.
07:00'
Jacob Markström přerušuje hru. Komerční přestávka.
06:33'
06:23'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, Coyotes tuto přesilovku nepromění.
05:45'
Jacob Markström má na svém kontě další zákrok, poradil se se střelou z mezikruží.
04:50'
Hostující celek tedy hraje přesilovku, Oliver Ekman-Larsson pálil od modré čáry, Jacob Markström kryje jeho ránu.
04:33'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Erik Gudbranson – 2 min., držení).
04:11'
Nick Cousins a Oliver Ekman-Larsson se marně pokoušeli dostat kotouč do do předbrankového prostoru, obrana byla pozorná.
03:20'
Hostující rána od modré čáry byla tečovaná, kotouč končí mimo branku.
02:58'
Jay Beagle tečoval kotouč před brankou, gólman Darcy Kuemper zasahovat nemusel.
02:03'
Jacob Markström musel být pozorný, vhazovalo se před jeho brankou. Arizona hraje v úvodu zápasu aktivněji, domácí mají problémy s přechodem do útočné fáze.
00:32'
Mario Kempe se dostal do velké šance, ale jeho projektil byl nepřesný, následně domácí obrana vyhodila na icing.
00:01'

Vancouver Canucks: Markström (Mazanec) – B. Hutton, Stecher, Gudbranson, D. Pouliot, Biega – Spooner, Pettersson, Boeser – Leivo, Horvat, Motte – Roussel, Gaudette, M. Granlund – Eriksson, Beagle, Schaller.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Connauton – Crouse, Stepan, J. Archibald – Garland, Cousins, Keller – Galchenyuk, Weal, Pánik – Kempe, Richardson, Hinostroza..
Jde o druhý vzájemný zápas v této sezóně, dva ještě zbývají.
Arizona odehraje poslední duel třízápasového tripu po západní Kanadě, nastoupí proti Vancouveru. Coyotes mají 59 zápasů, dva body ztrácí na Colorado, které je na druhé divoké kartě Západní konference. Vancouveru se proti Arizoně nedaří, bodoval ve dvou z osmi vzájemných zápasů.

Darcy Kuemper by měl nastoupit v brance hostů. Domácí Josh Archilbald nastoupí do svého jubilejního zápasu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.