NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Carolina - 19. října 2019   04:00

Anaheim
Anaheim
04:05' Henrique (Rakell, O. Kaše) • 13:44' Terry (Fowler, Steel) • 20:37' Silfverberg (Del Zotto) • 25:56' Rowney (Rakell, H. Lindholm)
4:2
(2:0, 2:2, 0:0)
Carolina
Carolina
28:47' Haula  (T. Teräväinen, D. Hamilton) • 32:20' H. Fleury
Anaheim
R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Steel, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – D. Shore, Getzlaf, Terry – Jones, D. Grant, Rowney.
Rank, Chmielewski – Gawryletz, Berg
Honda Center, Anaheim
14.755 diváků
Carolina
Mrázek (26. Reimer) – Slavin, D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Svečnikov, J. Staal, B. McGinn – Dzingel, Haula, Nečas – Foegele, Wallmark.

Domácí celek z tohoto zápasu bere dva body za výhru 4:2. Z kraje druhé třetiny se dostal do vedení 4:0, hosté pak vystřídali brankáře. Mrázka nahradil Reimer. Carolině impulz částečně pomohl, vstřelila dvě branky. V závěru zápasu hrála dlouho bez brankáře, ale prosadit se nedokázala.
59:14'
Puk je za brankou Caroliny, icing se nepíská.
58:11'
Jaccob Slavin neudržel kotouč v útočném pásmu.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:36'
Výborně nyní domácí celek brání, navíc kotouč kryje brankář Ryan Miller, vhazovat se bude před jeho brankou.
57:13'
Kotouč je znovu v obranném pásmu Caroliny a to čas stále běží.
56:50'
Ducks vyhazují tak, aby z toho nebyl icing. Oba týmy střídají.
56:25'
Brett Pesce byl blízko ránou od modré čáry, ale přestřelil branku.
56:10'
Hostující celek hraje v šesti, zkouší zdramatizovat zápas.
55:39'
Komerční přestávka.
55:24'
James Reimer (Carolina) rozehrává od své branky, následně kotouč vypadl z hrací plochy.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině a pravděpodobně také v tomto zápase.
54:22'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál třetí třetinou, domácí sice vyhráli buly, ale nepovedla se jim rozehrávka. Píská se icing.
54:22'
John Gibson kryje kotouč. Komerční přestávka.
53:22'
Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed, zatím Ducks vedou o dvě branky, ale hosté rozhodně neskládají zbraně a bodují.
52:15'
Teuvo Teräväinen protečoval kotouč do útočného pásma, k zakončení se on ani jeho kolegové nedostali.
51:59'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
50:00'
Sam Steel pálil z dobré pozice před brankou, jeho ránu z první vyrazil brankář před sebe, a pak už hrála obrana Hurricanes.
49:14'
Sebastian Aho to zkoušel individuálně, ale propracovat se do výraznější šance nedokázal.
48:56'
Korbinian Holzer dobře zakončoval, jeho projektil kryje hostující brankář, bude se vhazovat před jeho brankou.
47:20'
Hostující brankář vyjel za svou branku, odkud rozehrává další akci. Jeho spoluhráči ale špatně vyhodnotili situaci a rychle o kotouč přišli.
46:06'
Komerční přestávka, brankář Ducks přerušuje hru.
45:23'
James Reimer musel zasahovat proti další střele domácího celku, Rickard Rakell byl tím, kdo zakončoval postupný útok.
45:00'
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč a hostující celek má stejný počet střel na branku jako domácí, shodně 19.
44:40'
Jaccob Slavin zakončoval z dobré pozice před brankou, ale domácího brankáře prostřelit nedokázal.
43:15'
James Reimer kryje kotouč po střele jednoho z hráčů Ducks. Buly v útočném pásmu domácího týmu. Po vyhraném buly přišla nepřesná rána od modré čáry.
42:18'
Max Jones pálil z dobré pozice, jeho ránu tak tak vytěsnil hostující brankář nad branku.
42:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho příležitostí k vidění není.
40:46'
Aktuálně je zápas střelecky vyrovnaný, oba celky vyslaly na branku 18 střel.
40:19'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího týmu.
40:08'
Zápas pokračuje třetí třetinou, zatím ho mají domácí hokejisté dobře rozehraný.
40:01'
Domácí celek se díky dvěma přesným trefám ve druhé třetině dostal do čtyřbrankového vedení, vyhnal Petra Mrázka z branky. James Reimer dodal hostujícímu mužstvu impulz, prosadil se dvakrát. Šest branek jsme zatím viděli v Honda Center v Kalifornii.
40:00'
39:45'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky mají 18 střel na branku.
39:11'
Anaheim kontroluje kotouč, Carolina nyní šance nemá.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině byla oznámena.
38:32'
Ondřej Kaše se dostal do střelecké pozice, puk byl hostujícím obráncem ztečovaný mimo hrací plochu. Buly před brankou Riemera.
38:13'
Derek Grant zakončoval rychlou akci svého celku, hra je přerušená, buly v útočném pásmu Ducks.
37:26'
James Reimer si dokázal poradit s akcí, kterou vedl jednoruč domácí Rickard Rakell. Brankář kotouč přikryl, bude se vhazovat.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Troy Terry byl volný před brankou, jenže puk se k němu nedostal.
36:19'
Jake Gardiner (Carolina) rychle rozehrává od své branky, ale do střelecké pozice se on ani jeho spoluhráči nedostali. Následně pálil nepřesně.
35:33'
James Reimer musel zasahovat proti další domácí střele, domácí hráči momentálně jsou lepší. Mají převahu, ale zatím se jim nedaří vypracovat si výraznější šanci.
34:32'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, ve druhé třetině jsme viděli čtyři branky, nejprve se dvakrát prosadili domácí, a pak dvakrát hosté.
34:13'
33:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 5 min., bitka).
33:39'
Josh Manson A Joel Edmundson se pustili do bitky.
32:20'
Carolina právě vstřelila branku!
Domácí tým špatně vyhodil kotouč, a tak toho soupeř dokázal využít. Puk získal u modré čáry HAYDN FLEURY. Jeho tvrdá rána k překvapení fanoušků Ducks končí v síti. Hosté snižují, Fleury dává svou první branku v NHL.
32:05'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, ten se nyní usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
31:42'
Josh Manson sestřelil Haulu. Ten zůstává ležet za brankou domácích.
31:02'
Josh Manson byl volný před brankou, jenže spoluhráči k němu kotouč dostat nedokázali.
30:10'
Ryan Miller (Anaheim) nyní výborně podržel své spoluhráče, do brejku se dostal hostující Sebastian Aho, který brankáře Ducks prostřelit nedokázal.
29:32'
15:11, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Domácí hokejisté vedou o tři branky, nyní jsou dál aktivní a James Reimer (Carolina) musí být pozorný.
28:47'
Hostující celek se v tomto zápase také prosazuje, přesilovku dokázal bleskově proměnit ERIK HAULA, kterému přihrával do střelecké pozice Teuva Teräväinena . Asistence: Teuvo Teräväinen a Dougie Hamilton.
28:40'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., nedovolené bránění).
28:27'
James Reimer vyrazil ránu od modré čáry, střela to nebyla důrazná.
27:26'
Hostující celek vystřídal brankáře a trenéři se pokouší týmu dodat nový impulz. Ducks ze 13 střel prostřelili Mrázka čtyřikrát.
25:56'
Střídání v týmu Carolina Hurricanes: ze hřiště odchází Petr Mrázek, přichází James Reimer.
25:56'
Anaheim právě vstřelil branku!
Parádní rána do protipohybu brankáře a domácí celek se prosazuje při vlastním oslabení, trefuje se pod horní tyčku CARTER ROWNEY. Asistence: Rickard Rakell a Hampus Lindholm.
25:39'
Na výraznější šanci v početní výhodě hostující celek čeká, sledujeme nepovedenou hru Caroliny.
24:36'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Devin Shore – 2 min., držení).
23:42'
Tato přesilovka se Ducks sice vůbec nepovedla, ale vzhledem k průběžnému výsledku je to zas tak trápit nemusí.
23:25'
Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, domácí se nyní nemohou usadit v útočném pásmu.
22:31'
Carolina vyhazuje přes všechny čáry.
22:07'
Ducks hrají další přesilovku, zatím se ale nemohou usadit v útočném pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.
21:52'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Nino Niederreiter – 2 min., hákování).
20:37'
Bleskově po začátku druhé třetiny navyšuje domácí celek své vedení. Michael Del Zotto tvrdě vypálil, brankář Mrázek jeho střelu propustil, puk ale skončil mimo branku, následně jej nikým neatakový JAKOB SILFVERBERG dorazil. Asistence: Michael Del Zotto.
20:11'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, domácí celek do ní vstoupil aktivněji.
20:01'
Po první třetině, která nabídla osm střel na obou stranách, vedou domácí hokejisté o dvě branky. Nejprve se trefil Adam Henrique, a pak svou první branku v sezóně díky teči zaznamenal Troy Terry.
20:00'
19:23'
Jordan Staal (Carolina) se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho bekhendová střela z bezprostřední blízkosti postrádala přesnost.
19:06'
Andrej Svečnikov (Carolina) mohl zakončovat, ale rozhodl se ještě pro přihrávku před branku, kde byli jen obránci.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:30'
Sledujeme rychlou pasáž hry, nyní se bude vhazovat v obranném pásmu domácího celku. Následně Anaheim rychle přenesl hru do útočného pásma a Petr Mrázek (Carolina) raději přerušil hru.
17:26'
Další zásah pro domácího brankáře, snadno zastavil bekhendovou střelu soupeře.
17:00'
Jaccob Slavin se po samostatné akci dostal do střelecké pozice, jeho projektil dokázal Ryan Miller vyrazit do rohu hrací plochy.
16:14'
Cam Fowler se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeho individuální akce neměla nárok na úspěch.
16:13'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Ducks.
15:30'
8:5, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Domácí se ale nyní museli bránit, Andrej Svečnikov se dostal do zakončení, Ryan Miller byl připravený a se střelou ze strany si poradil.
15:17'
Komerční přestávka po zákroku brankáře Mrázka.
13:44'
Domácí hokejisté celkem snadno přečkali oslabení, a pak se prosazují a navyšují své vedení. Ránu Fowlera ze střední vzdálenosti před brankou velmi dobře tečoval TROY TERRY. Pro něj to je první gól v této sezóně. Asistence: Cam Fowler a Sam Steel.
13:17'
Sebastian Aho (Carolina) a jeho spoluhráči kombinují v útočném pásmu, rána na branku postrádala přesnost.
13:00'
Ducks znovu vyhazují a oba týmy tak mohou vystřídat.
12:37'
Polovina přesilovky je pryč a až nyní se hostující celek propracovat stabilněji do útočného pásma.
12:12'
Přesilovku hraje hostující celek, který se však vůbec nemůže dostat do útočného pásma. Domácí znovu vyhazují až k brance Mrázka.
11:49'
Carolina se sice dostala do útočného pásma, ale bylo v rozporu s pravidly, píská se ofsajd. Buly ve středním pásmu.
11:26'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., hákování).
11:10'
Zakázané uvolnění, které původně sudí pískali, to není. Vhazovat by se tak mělo ve středím pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.
10:31'
Nyní vyjel Petr Mrázek (Carolina) za svou branku pro kotouč, přenechal ho obráncům, kteří o něj málem přišli. Domácí drobné zaváhání ale proměnit nedokázali.
10:07'
Ryan Getzlaf (Anaheim) to zkoušel individuálně, ale propracovat se do výraznější šance nedokázal.
09:30'
Vhazovat se bude krátce před polovinou první třetiny ve středním pásmu. Ducks hrají aktivněji, snadněji se dostávají do útočného pásma.
08:37'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál první třetinou, střelecky je aktivnější domácí celek 5:4.
08:20'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Mrázka.
07:51'
Dougie Hamilton měl na hokejce vyrovnáno, ale jeho šanci zneškodnil domácí brankář, následně pálil mimo branku Sebastian Aho (Carolina).
06:33'
Ducks rozehrávají od své branky, Korbinian Holzer (Anaheim) zejména nechce chybovat. Kaše se dostal do další šance, jeho ránu vyrazil jeho krajan v brance Hurricanes.
06:04'
Ryan Miller (Anaheim) vyjel za svou branku, odkud rozehrává. Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se do vyložených šancí nedostává.
05:39'
4:2, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, domácí jsou aktivnější.
04:05'
Domácí celek se nyní dostává do vedení, po bleskové akci středem hrací plochy, kterou začal Ondřej Kaše, se do zakončení dostal ADAM HENRIQUE. Jeho rána zapadla k tyčce branky, v níž je Petr Mrázek. Ducks jsou do vedení. Asistence: Rickard Rakell a Ondřej Kaše.
03:26'
Jaccob Slavin (Carolina) hledal před brankou spoluhráče, přihrávka ale byla nepřesná, následně je z toho icing.
02:54'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
02:20'
Troy Terry (Anaheim) se propracoval do první výraznější šance domácího celku, jeho projektil však kryje hostující Petr Mrázek.
01:46'
Nino Niederreiter (Carolina) po rychlém přechodu do útočného pásma zakončoval, jeho lehkou střelu kryje domácí brankář.
01:00'
Zápas začal poměrně rychle, Erik Haula (Carolina) nahodil do útočného pásma.
00:37'
Brock McGinn (Carolina) rozehrával od své branky, následně se dostal do střelecké pozice, jeho projektil postrádal přesnost.
00:01'
Utkání právě začalo, úvodní buly pro hostující celek.
00:01'
Zápas brzy začne.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Steel, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Getzlaf, Terry – Jones, D. Grant, Rowney.

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin, D. Hamilton, Edmundson, Pesce, Gardiner, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Svečnikov, J. Staal, B. McGinn – Dzingel, Haula, Nečas – Foegele, Wallmark..
Anaheim Ducks z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Tým si poradil s Detroitem Red Wings 3:1, Columbusem Blue Jackets 2:1 a Buffalo Sabres 5:2. Tým nestačil na Pittsburgh Penguins 1:2 a na Boston Bruins 2:4.
Carolina Hurricanes z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Floridou Panthers 6:3, New Yorkem Islanders 5:2 a Los Angeles Kings 2:0. Tým nestačil na Columbus Blue Jackets 2:3 a na San Jose Sharks 2.5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Carolina Hurricanes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.