NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Detroit - 12. února 2020   01:00

Buffalo
Buffalo
01:03' Sheary (Ma. Johansson, Lazar) • 34:59' Ma. Johansson (Dahlin, S. Reinhart) • 40:57' S. Reinhart (Eichel, Jokiharju)
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
Detroit
Detroit
00:27' Helm  (Mantha) • 27:02' Helm  (Mantha, Green)
Buffalo
C. Hutton (J. Johansson) – Montour, Dahlin, Ristolainen, McCabe, C. Miller, Jokiharju – Sheary, Lazar, Ma. Johansson – S. Reinhart, Eichel, Vesey – Frolík, Rodrigues, Skinner – S. Wilson, Jo. Larsson, Girgensons.
Detroit
J. Bernier (Howard) – Green, Hronek, Biega, Nemeth, G. Lindström, Daley – Helm, Erne, Nielsen – Mantha, D. Larkin, Bertuzzi – Glendening, Filppula, Athanasiou – Perlini, Ehn, Abdelkader.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Conor Sheary (BUF) 1+0
Hosté už s výsledkem nic udělat nedokázali a rozhodla tak trefa domácích ze 41. minuty, kterou Reinhart rozhodl o vítězství Buffala. Sabres se díky vítězství povedlo snížit svou ztrátu na elitní osmičku Východní konference na 9 bodů a zatím stále může živit naději, že by se mu povedlo přeci jen do bojů o play off ještě zasáhnout.
59:40'
Bernier odjíždí na střídačku, Detroit má ale hrozně málo času!
59:05'
58:42'
Další útok hostů v oslabení, i tentokrát Hutton úspěšně zasáhl. Detroit vybojoval vhazování v útočném pásmu.
57:54'
Těžko byl k zastavení hostující Filppula, jenž v oslabení dojel až před branku Buffala. Jeho zakončení však hrudí vyrazil Hutton.
57:05'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Filip Hronek – 2 min., vražení na hrazení).
56:45'
Začalo se hrát v rychlém tempu ze strany na stranu. To za současné situace nevyhovuje především Buffalu, které potřebuje mít chráněná zadní vrátka. Čas ale plyne rychle.
55:34'
Útok hostů byl bez větších problémů odražen, k puku se znovu dostává Buffalo.
54:45'
Navíc je Buffalo u puku a snaží se hrozit Bernierovi, byť do dobré střelecké pozice se nedostává.
54:05'
Čas, který má Detroit na vyrovnání, se velmi rychle krátí. Po nevyužité přesilovce, ve které nepředvedl zhola nic, se navíc šance poněkud rozplývají.
52:24'
51:54'
Domácí znovu vyvezli puk do bezpečí.
51:11'
Další vyhození a Detroit má problémy s návratem do útoku.
50:34'
Sabres vyhazují puk mimo své pásmo.
50:24'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., hákování).
50:24'
Po dalším přerušení hry v pásmu Buffala je na řadě komerční pauza.
49:48'
Hutton drží puk po střele zpoza levého kruhu ve své lapačce a přerušuje hru. Ehn byl na něho krátký.
49:05'
Kotouč vyletěl do hlediště, vhazuje se ve středním pásmu.
48:15'
Obrázek hry se nyní příliš nemění.
47:08'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Zápas je stále zcela otevřen, a je vyrovnaný i na počet střel, na které Buffalo vede 23-22.
46:15'
Komerční přestávka.
45:29'
A poradil si i s další střelou od modré, tentokrát v podání Filipa Hronka.
45:15'
Biega pálil od modré čáry. Hutton si s jeho pokusem poradil.
44:13'
Sheary střílel z pravého kruhu, Bernier jeho pokus vyráží.
43:54'
Hutton drží puk pod svou lapačkou po výpadu Manthy, který nebyl při zakončení v dobré pozici.
43:30'
Úspěšný ovšem nebyl.
43:14'
Ovšem ne na dlouho. Buffalo má puk za svou brankou a chystá další výpad.
42:55'
Marné zápolení domácích za brankou Detroitu, hosté útok soupeře odvrací.
42:23'
Vhazuje se před brankou Detroitu.
40:57'
Sabres právě vstřelili branku!
Bernier zastavil puk na brankové čáře a už se po něm natahoval, jenže důrazně hrající SAM REINHART jej dokázal dorazit do branky a dostat Sabres poprvé v utkání do vedení! Asistence: Jack Eichel, Henri Jokiharju.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:56.
Také ve druhé třetině byly k vidění dvě branky, opět po jedné na obou stranách. Po 40 minutách je tak stav zápasu 2:2.
40:00'
38:36'
38:06'
A ani se jim tam nedaří dostat. Naopak Larsson v oslabení ohrozil Berniera z pravého kruhu.
37:32'
Začíná zkrácená přesilovka Detroitu. Hosté ovšem nejsou v útočném pásmu.
36:36'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., vysoká hůl).
36:04'
Střelu Reinharta měl Bernier pokrytou a povedlo se mu i přes tlak u brankoviště přerušit hru.
35:45'
Rychlé vyhození hostů z obranné třetiny.
35:32'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Andreas Athanasiou – 2 min., podrážení).
35:32'
Bude se vylučovat, to ale až po komerční přestávce.
34:59'
Buffalu se daří vyrovnat! Rychlý útok domácích přetavil v přesnou střelu do horní poloviny branky z pravého kruhu MARCUS JOHANSSON! Asistence: Rasmus Dahlin, Sam Reinhart.
33:43'
Larkin se už dostal z dobré střelecké pozice a z ostrého úhlu minul branku soupeře.
32:50'
Hra je přerušena, přichází komerční pauza.
32:18'
Další střela Greena, tentokrát zblokovaná Frolíkem.
32:09'
Green si sjel blíž k brance a z pravého kruhu chtěl vypálit na Huttona. Obrana puk nepropustila.
31:00'
Rychlý kontr hostů, Athanasiou se ovšem z bekhendu neprosadil.
30:52'
Miller z hranice kruhů marně zkoušel ohrozit branku Detroitu, byl zblokovaný.
29:55'
Hra se přesunula na druhou stranu kluziště, kde od modré čáry střílel Hronek. S jeho ránou si poradil Hutton.
29:22'
Girgensons střílel od modré čáry, Bernier puk vyráží.
28:43'
Hronek sráží Skinnerovu střelu až do ochranné sítě. Dobrý obranný zákrok českého zadáka.
28:04'
Velmi pěkný útok trojice Detroitu, a moc k úspěchu nechybělo, jenže Filppula nedokázal přesně přihrát z pravé strany zpět na střed.
27:02'
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté na svou stranu opět strhli vedení! Před brankovištěm zůstal nepokryt DARREN HELM, který zužitkoval přihrávku od zadního mantinelu a vsítil svůj druhý gól v utkání. Asistence: Anthony Mantha, Mike Green.
26:35'
Komerční pauza.
25:44'
Rozhodčí přerušili hru před Bernierem, kde se bude vhazovat.
24:16'
Zakázané uvolnění Detroitu vrací hru zase zpět před branku Berniera.
23:27'
Střela Larkina z levého kruhu byla sražena brankářem Huttonem do ochranné sítě!
22:34'
Buffalo se snažilo o dlouhou přihrávku přes střední pásmo, je z toho jen zakázané uvolnění.
21:32'
Sheary se ujal exekuce samostatného nájezdu, ale po najetí mezi kruhy míjí branku Detroitu!
21:32'
Hronek fauloval při úniku Shearyho a rozhodčí nařizuje trestné střílení!
21:00'
Lazar se snažil prosadit ke střele z hranice kruhů, byl ovšem zblokovaný Biegou.
20:01'
Stačilo pouhých 63 vteřin na to, aby se oba týmy dokázaly střelecky prosadit. Od té chvíle však další branka nepadla. Druhá třetina začne přibližně v 02:01.
20:00'
19:09'
Hra je přerušena před brankářem Huttonem, kde se bude také vhazovat.
18:05'
Střela Montoura jen zaduněla o zadní mantinel.
17:22'
Postavení mimo hru zastavilo útočnou akci hostujícího týmu.
16:09'
Hra je přerušena. Perlini schytal u modré čáry nepříjemný zásah nohou, možná i bruslí, do obličeje. Komerční přestávka.
15:19'
15:05'
Detroit není v přesilovce příliš nebezpečným týmem.
14:10'
Domácí zatím brání oslabení velmi svědomitě.
13:19'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Carter Hutton – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Marcus Johansson.
12:12'
Po průniku hostů do útočného pásma Hutton přerušuje svou lapačkou hru. Komerční pauza.
11:15'
Detroit nyní odráží útoky soupeře, které následují v rychlém sledu. Je to ovšem bez střel domácích.
09:57'
Hra je přerušena před brankou Buffala, kde se také vhazuje.
09:13'
Bekhendová střela Nemetha, Hutton si s pokusem od pravého mantinelu poradil.
08:21'
07:20'
Po dalším vyhození Red Wings musí domácí hledat cestu zpátky do útočného pásma.
06:30'
Hosté vyhazují puk mimo své pásmo.
06:21'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Adam Erne – 2 min., příliš mnoho hráčů).
05:42'
Montour a poté Skinner přinutili k zákrokům brankáře Berniera, obě střely se povedlo hostujícímu strážci vyrazit.
04:30'
Bertuzzi střelou od modré čáry protáhl brankáře Huttona.
04:25'
Oba celky se střídají ve vedení puku, hraje se v poměrně vysokém tempu ze strany na stranu.
03:10'
Rodící se útok hostů zastavilo postavení mimo hru.
02:38'
Detroit se dopustil zakázaného uvolnění, vhazuje se v jeho obranném pásmu.
01:03'
Neuplynula ani minuta od úvodní branky a je vyrovnáno! CONOR SHEARY střelou zpoza kruhů propálil brankáře Berniera! Asistence: Marcus Johansson, Curtis Lazar.
00:27'
Parádní začátek zápasu pro hostující Red Wings! Před brankovištěm se prosadil DARREN HELM, který už po 27 vteřinách otevírá skóre utkání. Asistence: Anthony Mantha.