NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : San Jose - 23. října 2019   01:08

Buffalo
Buffalo
27:21' Eichel (Dahlin, Olofsson) • 39:29' S. Reinhart (Ristolainen, Eichel) • 40:45' Skinner (Eichel, Jokiharju) • 63:13' Eichel (Ristolainen, Mittelstadt)
4:3
(0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
San Jose
San Jose
05:46' Gambrell  (E. Karlsson, Sörensen) • 15:23' Vlasic  (Marleau, Meier) • 51:27' E. Karlsson  (Labanc, Marleau)
Buffalo
Luxmore, McIsaac – Kovachik, Toomey
KeyBank Center, Buffalo
San Jose

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Sam Reinhart (BUF) 1+0
Buffalo na svém ledě porazilo San Jose 4:3 po prodloužení a zopakovalo své vítězství nad stejným soupeřem, kterého dosáhlo o víkendu. Na všech čtyřech brankář se podílela domácí hvězda Jack Eichel. Tomu se povedlo na začátku třetí třetiny přihrát do gólové šance Jeffu Skinnerovi, ale rozhodující trefa to nebyla. V 52. minutě srovnal Erik Karlsson a zápas doputoval až do prodloužení. V něm bylo Buffalo lepší a ze své aktivity nakonec vytěžilo i druhý bod do tabulky.
63:13'
Rozhodčí prohřešek neviděli, gól platí!
63:13'
San Jose si ještě bere video kvůli možnému nedovolenému bránění brankáři.
63:13'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí se radují z vítězství po velkém tlaku do branky soupeře. Ristolainen vystřelil z levého kruhu, Jones puk s problémy zachytil pod betonem. Okamžitě se k němu vydali Ristolainen s JACKEM EICHELEM, jemuž se podařilo vedle brankoviště šikovně vytáhnout puk zpod brankáře Sharks a dostat ho do branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Casey Mittelstadt.
62:55'
Rychlý kontr Sharks, Karlsson neprotlačil křižnou přihrávku.
62:35'
Bekhend Jokiharja proletěl jen skrz brankoviště, Jones zakončovat nemusel.
61:55'
Domácí ještě své soupeře v prodloužení k ničemu nepustili. Snaží se přinutit Sharks k chybě.
61:25'
Ristolainen se Skinnerem se při svém rychlém útoku z vlastního pásma neprosadili, střela zamířila mimo branku.
60:35'
Eichel ve středním pásmu nabral rychlost, dostal přihrávku, ale s pukem se dostal až moc blízko branky ze strany.
60:01'
O osudu tohoto střetnutí bude muset rozhodnout prodloužení.
60:00'
59:41'
Oddechový čas.
59:41'
Znovu Kane v akce, Hutton jeho zakončení přes obránce zachytil na betonech a přerušil hru.
59:17'
Kane před brankovištěm Huttona promáchl přihrávku zpoza branku.
58:35'
Nahazované puky ze strany Sharks zatím moc úspěchy nesbírají. Buffalo se ovšem samo nemůže také prosadit přes střední pásmo.
57:50'
Sabres se dopustili znovu zakázaného uvolnění.
57:05'
Burns měl před sebou spoustu volného prostoru, Hutton dobře viděl na jeho střelu a ukryl ji mezi betony.
55:58'
Zakázané uvolnění Sabres.
55:35'
Obrana Sabres na poslední chvíli zachránila situaci, která se rodila na jejich modré čáře, když došlo ke špatné rozehrávce.
55:01'
Útok Sharks, puk končí v ochranné síti. Komerční pauza.
53:45'
Buffalu se nedaří usadit v útočném pásmu, naopak San Jose se nyní spokojilo s bráněním své modré čáry.
53:00'
Čas plyne velmi rychle. Puk se přelévá ze strany na stranu.
52:12'
Nahození Buffala končí až v ochranné síti.
51:27'
San Jose právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! ERIK KARLSSON získal přihrávku v pravém kruhu a rychle vystřelil na bližší tyč. Huttonovi se nepovedlo úplně ucpat všechny mezírky a puk se mu zachytit nepodařilo. Asistence: Kevin Labanc, Patrick Marleau.
51:15'
Hosté se dostali do postavení mimo hru. Komerční pauza.
51:07'
50:54'
Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou ze strany domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:30'
M. Karlsson vystihl přihrávku soupeře a posílá puk do středního pásma.
49:45'
Sharks vyhazují puk ze svého pásma.
49:07'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., vražení na hrazení).
49:07'
Na zadním mantinelu za brankou Huttona došlo k hromadné strkanici kvůli faulu jednoho z hostujících hráčů, který trefil svého soupeře na mantinel.
48:35'
Burns střílel od modré, k teči před brankou nedošlo, Hutton puk chytá a přerušuje hru.
48:22'
48:05'
Vesey neměl rychlost, a tak z úniku nic nebylo. Pošetřil ovšem čas.
47:35'
Hutton vyráží Karlssonovu střelu do vzduchu před sebou, jeho spoluhráč baseballově odpálil puk do neutrální zóny.
47:05'
Velká šance Sharks, Hutton nahození z levého kruhu vyrazil před sebe a vleže čelil pokusům o dorážku. Kotouč nakonec letí na zadní mantinel.
46:22'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jack Eichel – 2 min., nedovolené bránění).
46:15'
Kotouč se ve středním pásmu dostal na střídačku Sharks. Komerční pauza.
45:37'
Hutton přerušuje hru po nahození soupeře ze středního pásma.
45:10'
Těžká střela domácích neměla moc šancí na úspěch. Přinutila ovšem Jonese k dalšímu zákroku.
44:17'
Hutton přerušuje hru, když se rozhodl nerozehrávat. Buffalo nesmí střídat.
43:45'
Hra se rychle přesunula na druhou stranu kluziště, Eichel byl vychytán Jonesem.
43:30'
Hraje se delší úsek bez přerušení. San Jose je v této části aktivnější, ale překonat Huttona se jim nedaří.
42:33'
Thornton se před brankovištěm rychle zorientoval a poslal puk na Huttona, ten vyráží i toto zakončení.
42:20'
Hutton klečel na ledě a čekal, co se stane. Puk letící od modré ho trefil a Sharks se k dorážce neprosadili.
41:25'
Hutton drží kotouč ve své moci a přerušuje hru.
40:45'
Skvělý vstup do poslední třetiny. Po nepřesné ráně od modré se domácím podařilo zabojovat o puk u zadního mantinelu a přihrát před brankoviště najetému JEFFU SKINNEROVI, jenž podstřelil brankáře Jonese. Asistence: Jack Eichel, Henri Jokiharju.
40:37'
Rána domácích od modré zaduněla o zadní mantinel. Sabres zůstávají u puku.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:50.
Buffalo se po první třetině, v níž dvakrát inkasovalo, dokázalo zmobilizovat a góly Eichela a Reinharta srovnalo stav zápasu na 2:2. Před závěrečnou dvacetiminutovkou je tak souboj mezi oběma týmy zcela otevřený.
40:00'
39:29'
Tomu se říká gól do šatny! Rasmus Ristolainen vypálil zpoza pravého kruhu, SAM REINHART před brankou protečoval a letící puk přeletěl beton brankáře Jonese. Asistence: Rasmus Ristolainen, Jack Eichel.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny. Labanc vysokým obloučkem poslal puk mimo své pásmo.
38:16'
Sharks se s nahozeným pukem ze strany soupeře vypořádali. Vlastní přechod středního pásma přinesl jen suvenýr jednomu z diváků.
37:18'
Vhazuje se v obranném pásmu Buffala. Karlsson od modré přinutil Huttona přerušit hru.
36:46'
Velká šance Eichela, který dostal přesnou křižnou přihrávku od pravého mantinelu, ale do sítě puk neposlal! Zastavil ho Jones, který se stihl proti střele z voleje rychle přesunout.
36:08'
Marleau zkoušel tečovat nahození od modré, Hutton letící puk vyrazil.
36:02'
35:30'
Domácí vyhazují ze svého pásma. Dobře brání toto oslabení.
34:42'
Hertl se tlačil do zakončení mezi kruhy, puk se mu nepovedlo procpat až na Huttona.
34:15'
Ristolainen odpálil puk až k brankáři Jonesovi.
34:02'
Komerční pauza.
34:02'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Henri Jokiharju – 2 min., podrážení).
33:20'
Domácí šli do útoku ve třech proti dvěma. Larsson se na levé straně dostal do pozice, kdy už nemohl přes obránce přihrávat. A tak vystřelil, ale nepřesně.
32:43'
Johansson byl od modré čáry zblokován. Zatímco končí oslabení San Jose, hosté ještě jednou vyhazují.
32:10'
Sharks se na chvilku osvobodili.
31:45'
Jones vytěsnil zakončení Eichela k levé tyči. Těžký zákrok, přes clonu.
30:51'
Olofsson v pravém kruhu napálil rychle letící kotouč, Jones ho udržel ve výstroji a přerušil hru.
30:43'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Mario Ferraro – 2 min., podrážení).
29:48'
Jones čelil nepříjemnému tlaku zpoza branky, hodně mu vypomohl jeden z obránců. Krátce předtím McCabe pálil od modré mimo tři tyče.
29:02'
Sheary na útočné modré sahal po přihrávce z vlastní modré, ale přes obránce hostů se neprosadil.
27:57'
Další útočné choutky domácích vyřešil Burns, který zachytil puk a vyvezl ho do neutrální zóny.
27:21'
Domácím se daří využít přesilovou hru! Dahlin přihrál do levého kruhu k JACKU EICHELOVI, který střelou z první propálil přesouvajícího se Jonese. Asistence: Rasmus Dahlin, Victor Olofsson.
26:30'
Skinner se protlačil k puku před brankovištěm, ale jeho střela byla na poslední chvíli zblokována. Sharks vyhazují.
26:10'
26:10'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., podrážení).
25:55'
Bude se vylučovat na straně hostů. Sabres mají výhodu.
25:25'
Karlsson zkoušel štěstí od modré čáry, puk byl ovšem protečován jen k zadnímu mantinelu.
24:45'
Puk se rychle přelévá ze strany na stranu a mění své majitele.
24:10'
Larsson od levého mantinelu zkoušel nacentrovat před branku, kam se řítil jeden z jeho spoluhráčů. Ale dobrou práce odvedl bránící hráč San Jose, který puk nepropustil před brankoviště.
23:10'
Hutton se musel vypořádat s další střelou, tentokrát puk zachytil a hru přerušil.
22:30'
I další útočný výpad Buffala byl odražen pečlivou obranou hostí.
21:50'
Na začátku druhé třetiny zatím mají více ze hry hosté, které své soupeře vůbec nepouští do útočného pásma.
21:20'
Dillon střílel od modré čáry, Hutton jeho pokus srazil na zadní mantinel.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:02.
První třetina zápasu se zatím mnohem více vyvedla hostujícímu San Jose, které po dvou brankách vede 2:0. Svou premiérovou trefu v NHL zaznamenal třiadvacetiletý Dylan Gambrell, který svou tečí Erikssonovy střely otevřel skóre v 6. minutě. Druhý gól vsítil Marc-Edouard Vlasic.
20:00'
19:36'
Jones raději podržel puk pod svou lapačkou, aby nepustil domácí do šanci.
19:03'
Scandella se přes bránícího Marleaua neprosadil, jeho puk byl sražen k zadnímu mantinelu.
18:37'
Jones zachránil svůj tým od hrozby inkasované branky. Povedlo se mu čelit i dvěma dorážkám, ač nebyl ani zdaleka v brankářské pozici a v brankovišti seděl. Druhá dorážka Shearyho šla těsně mimo branku.
17:57'
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
16:37'
Hutton likviduje zakončení Sharks zpoza kruhů a přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho pravici.
16:10'
Puk je na střídačce domácích. Komerční pauza.
15:23'
Sharks zvyšují na 2:0. Marleau se prosmýkl obranou a našel na levé straně brankoviště MARCA-EDOUARDA VLASICA, jenž překonal přesouvajícího se Huttona. Asistence: Patrick Marleau, Timo Meier.
14:33'
Ristolainen se napřáhl od modré čáry, Eichel protečoval jen na zadní mantinel. Jones měl i trochu štěstí, že puk nešel na jeho branku, moc toho neviděl.
13:55'
Kaneova střela se stala kořistí Huttona, který drží puk mezi svými betony.
12:46'
12:40'
Sharks vyrazili v oslabení do útoku, ale před brankou Huttona se dobře vracející obránce domácích postaral svým tlakem o to, aby útočící hráč minul branku.
11:55'
Dvě rychlé vyhození ze strany Sharks.
11:30'
Dahlinova rána od modré neprošla skrz bránícího Coutureho.
10:59'
Jones uhájil své brankoviště proti prvnímu tlaku domácích. Ti zůstávají u puku.
10:46'
Komerční přestávka.
10:46'
09:45'
Puk byl ve středním pásmu vyhozen na střídačku hostů. Bude se vhazovat v neutrální zóně.
08:57'
Reinhart zpoza kruhů také nenašel na Jonese recept. Byla to už osmá střela Buffala.
08:20'
Sražený puk před brankoviště po zblokované střele od modré, se snažil dorážet Mittelstadt, ale Jones byl připraven.
08:07'
Sheary parádní přihrávkou od modré chtěl uvolnit Mittelstadta za obranu Sharks. Domácímu útočníkovi chyběly dva kroky, aby se ocitl nikým nebráněn před Jonesem.
06:49'
Kotouč ve středním pásmu opustil kluziště. Komerční pauza.
05:46'
Hosté otevírají skóre zápasu! Hutton byl proti střele od modré čáry, která byla mezi kruhy protečována DYLANEM GAMBRELLEM, bezmocný. Asistence: Erik Karlsson, Marcus Sörensen.
05:15'
Chyba hostů v rozehrávce zpoza vlastní branky a do obrovské šance se dostal Jimmy Vesey, který získal přihrávku od bočního mantinelu, ale trefil jen Jonese.
04:30'
Nahození Sabres končí v ochranné síti.
03:37'
Ve skvělé pozici mezi kruhy byl Noah Gregor, jemuž ale puk sjel po čepeli a míjí branku hájenou Huttonem.
02:40'
Okposo se dral do zakončení pře Jonesem. Hostující brankář jeho pokus vykryl.
02:10'
Prudká střela hostů od modré prolétla těsně kolem branky na zadní mantinel.
01:17'
Sobotku v útočném snažení zastavilo postavení mimo hru.
00:38'
Skinner se ocitl sám před brankářem Jonesem, který jeho zakončení vyrazil vysoko do vzduchu a poté si poradil i s dorážkou.
00:01'

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Dahlin, C. Miller, McCabe, Ristolainen, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson, Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Burns, Dillon, E. Karlsson, Ferraro, Heed – Meier, Couture, Marleau – E. Kane, Hertl, Gregor – Goodrow, J. Thornton, Labanc – Sörensen, Gambrell, M. Karlsson.

Rozhodčí: Luxmore, McIsaac – Kovachik, Toomey.
Se San Jose vyrazil na pětizápasový trip i Radim Šimek, u něhož se ale nepočítá s nasazením do zápasu, pouze se zapojením do tréninku.
Právě se San Jose čeká Buffalo domácí odveta a po výhře 4:3 na ledě soupeře bude i nyní tento tým plnit roli papírového favorita. Sharks ale rozhodně neprodají svou kůži lacino, před porážkou se Sabres totiž vyhráli třikrát v řadě a hodlají na svou předchozí vítěznou šňůru navázat.
Buffalo je spolu s Edmontonem a Coloradem na čele celé ligy se ziskem 15 bodů z 9 odehraných zápasů. Oproti těmto týmům, které mají s Buffalem shodnou bilanci 7 výher a 2 porážek, z toho jedné po prodloužení, mají Sabres aktuálně nejlepší formu, když vyhráli v posledních dvou zápasech s Los Angeles a San Jose.
Buffalo na svém ledě přivítá San Jose během programu zámořské NHl v noci z úterý na středu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.