NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Washington - 23. října 2019   03:00

Calgary
Calgary
23:19' E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano) • 36:25' Czarnik (Lucic, Brodie) • 59:44' Rieder (Mangiapane, D. Ryan)
3:5
(0:0, 2:3, 1:2)
Washington
Washington
20:35' Carlson  (Ovečkin, Oshie) • 22:41' Stephenson   • 36:35' Ovečkin  (Bäckström, Gudas) • 52:34' T. Wilson  (Eller, Kempný) • 58:15' Carlson
Calgary
Pierre Lambert, Chris Lee – Darren Gibbs, Kiel Murchison
Scotiabank Saddledome, Calgary, AB
18 002 diváků
Washington

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné středeční vstávání!

Calgary Flames vs Washington Capitals 3:5

Capitals uspěli na ledě Flames 5:3, přičemž tak zapsali čtvrtou výhru v řadě za sebou a pátou výhru z posledních šesti zápasů.

Obránce John Carlson vstřelil dva góly a stal se teprve čtvrtým bekem v historii NHL, jenž za měsíc říjen zaznamenal celkem 20 kanadských bodů.
59:44'
Calgary právě vstřelilo branku!
3:5! Necelých 16 vteřin před koncem doklepl puk za Holtbyho záda TOBIAS RIEDER. Asistence: Andrew Mangiapane, Derek Ryan.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a pochopitelně i celého utkání.
58:15'
Washington právě vstřelil branku!
Je hotovo! Opuštěnou bránu soupeře trefil z neutrální zóny od časoměřičů JOHN CARLSON. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.
57:58'
122 vteřin do konce třetí třetiny, důležité vhazování po Holtbyho pravé ruce. Souboj zde obstarávají Monahan a Kuzněcov, Talbot samozřejmě na střídačce.
57:58'
Nahození Giordana od modré čáry zleva, Holtby má touš ve své moci. Před námi je poslední reklamní přestávka.
57:53'
Zakázané uvolnění od Capitals, Calgary se jinak nedaří dostat do závěrečného tlaku.
56:15'
Talbot na střídačce, Flames už nyní vyzkouší hru bez brankáře.
55:20'
Čtyři minuty a 40 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po levici Talbota.
55:20'
Talbot kotouč přikryl pod svoji rukavici, následuje reklamní přestávka.
54:50'
Orlov pálil bez přípravy od modré z levé strany, Talbot puk vyrazil levým betonem.
53:47'
Brodie střílel zleva, Holtby dával pozor.
52:34'
Polovina třiapadesáté minuty, 4:2 pro Capitals! TOM WILSON dostal přihrávku od Ellera a následně zprava prostřelil Talbota. Jeho čtvrtý gól v sezoně! Asistence: Lars Eller, Michal Kempný.
52:11'
Střely na bránu: 30 – 25
51:47'
Giordano od levého mantinelu mířil nepřesně, Holtby tedy bez práce.
51:01'
Necelých devět minut do konce třetí třetiny, Capitals na hřišti Flames stále drží těsný náskok 3:2.
50:34'
Na opačné straně ledu zahrozil zleva Monahan, Holtby kotouč vykopl pravým betonem.
50:08'
Prudká střela Ellera z levé strany, Talbot puk vyrazil před sebe.
49:51'
47:51'
Třetí přesilová hra Capitals a vhazování po pravé ruce Talbota.
47:51'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., nedovolené bránění).
47:43'
Zakázané uvolnění od Washingtonu, hra se vrátí zpět před Holtbyho.
47:26'
Střelecký pokus Hanifina od modré minul tři tyče.
46:09'
Konec reklamní přestávky, Monahan a Dowd v souboji na vhazování po levici Talbota.
46:09'
Talbot znovu v akci, hru přerušil a proběhne první reklamní přestávka třetí třetiny.
45:22'
Eller obkroužil bránu soupeře, následně to z levé strany zkoušel bekhendem, Talbot připraven na správném místě.
44:56'
Střely na bránu: 28 – 20
44:06'
Hanifinova střela od modré čáry zleva, Holtby měl připravenou rukavici.
43:29'
Bekhend Bäckströma z pravé strany, Talbot pozorný.
42:29'
Gaudreau vystřelil z úhlu zleva, Holtby kotouč bez problémů vyrazil.
42:11'
Dvě minuty z třetí třetiny jsou pryč a nic jsme neviděli. Hra nyní poprvé přerušena, Capitals puk poslali přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
40:01'
Hokejisté Calgary a Washingtonu jsou zpět na ledě Scotiabank Saddledome, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

Calgary Flames vs Washington Capitals 2:3

V první třetině jsme byli bez gólu, prostřední část potom nabídla velkolepé představení. Spokojenější mohou být Capitals, kteří mají náskok 3:2.
40:00'
39:59'
Washington ještě v posledních vteřinách zkoušel něco vymyslet, svůj útok ovšem překombinoval.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:51'
38:31'
Zatím se toho moc nestalo. Pouze nyní Brodie vystřelil od modré z levé strany, avšak Holtby připraven.
36:51'
Tři minuty a devět vteřin do konce druhé třetiny, Lindholm a Dowd na vhazování po Holtbyho pravici.
36:51'
Před čtvrtou početní převahou Flames ještě proběhne další z reklamních přestávek.
36:51'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (John Carlson – 2 min., podrážení).
36:35'
Netrvalo dlouho a Capitals jsou zpět ve vedení! Z levého kruhu Talbota prostřelil bez přípravy ALEXANDR OVEČKIN. Jeho sedmý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nicklas Bäckström, Radko Gudas.
36:25'
Čas 36:25, máme vyrovnáno 2:2! Díky pohotové dorážce z pravé strany se radoval AUSTIN CZARNIK. Jeho první gól v sezoně! Asistence: Milan Lucic, TJ Brodie.
36:21'
35:14'
Od Calgary sice pobyt v útočném pásmu, chybí ale střelba na bránu.
34:21'
V pořadí třetí početní výhoda Flames, poslední byla úspěšná. Vhazování po Holtbyho pravé ruce.
34:21'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (T. J. Oshie – 2 min., sekání).
33:54'
Po reklamní přestávce se vhazuje po Holtbyho levici mezi hokejky Backlunda a Bäckströma.
33:54'
Střela Hamonica od modré čáry zprava, následně ještě dorážka Monahana z těsné blízkosti, Holtby ale v obou případech na jedničku.
32:50'
Dlouho se hraje bez přerušení, šance ale nejsou.
32:06'
Střely na bránu: 19 – 16
31:45'
Nahození Dowda od pravého mantinelu postrádalo na přesnosti, Talbot tedy mohl zůstat v klidu.
30:01'
Jsme v polovině utkání, Capitals přitom vedou na ledě Flames 2:1.
29:25'
Nepřesnost a zakázané uvolnění od Calgary.
28:32'
Zpět do akce! Backlund a Kuzněcov na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Washingtonu.
28:32'
Bekhendový pokus Orlova z pravé strany, Talbot neměl problém zakročit. Na řadu následně přichází reklamní přestávka.
27:15'
26:16'
První polovina z Ryanova trestu je pryč, Talbot zatím zasahovat nemusel.
25:15'
Nyní také druhá přesilovka pro Capitals, vhazuje se po pravé ruce Talbota.
25:15'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Derek Ryan – 2 min., nedovolené bránění).
24:56'
Střely na bránu: 18 – 13
23:31'
Po bezbrankové úvodní periodě ve druhé třetině během necelých třech minut tři góly.
23:19'
Využitá přesilovka Flames, 1:2 z jejich pohledu! Velmi dobrá křižná přihrávka Gaudreaua, z pravého kruhu pro vhazování potom skóroval pod horní tyč ELIAS LINDHOLM. Jeho šestý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Johnny Gaudreau, Mark Giordano.
22:51'
Druhá přesilová hra pro Calgary, vhazování po Holtbyho pravici.
22:51'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., nedovolené bránění).
22:41'
Třiadvacátá minuta utkání a dvougólové vedení pro Capitals! Autorem gólu je CHANDLER STEPHENSON, puk si do vlastní brány nešťastně srazil Andersson. Bez asistence.
22:15'
Postavení mimo hru ze strany Flames.
21:37'
Střelecký pokus Hathawaye z levé strany na Talbotovu bránu neprošel, zablokoval jej totiž Stone.
20:35'
Skvělý vstup Capitals do druhé třetiny! Od pravého mantinelu uspěl střelou JOHN CARLSON, Talbot si tohle za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Alex Ovečkin, T.J. Oshie.
20:01'
Obě mužstva se vrátila ze šaten zpět na led Scotiabank Saddledome, druhá část začne za malou chvíli.

Calgary Flames vs Washington Capitals 0:0

Úvodní dvacetiminutovka utkání mezi Flames a Capitals gól nenabídla. Lepším týmem byli hokejisté Calgary, což také dokazuje statistika střel na bránu (poměr 15 – 9).
20:00'
19:58'
V první třetině gól neuvidíme, do šaten se půjde za stavu 0:0.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:13'
Gudas od modré z pravé strany otestoval Talbotovu pozornost.
17:58'
Vrána nahazoval na bránu od pravého mantinelu, trefil ale pouze její boční oblouk.
17:16'
Neúspěšná snaha o přechod do útočného pásma v podání Flames. Aktuálně se toho na ledě moc neděje.
15:21'
Touš mezi diváky, vhazovat se bude za malý moment před Holtbym.
14:59'
Pět minut a jedna vteřina do konce první třetiny, vhazuje se po levici Talbota mezi hole Backlunda a Oshieho.
14:59'
Bekhend Ellera z pravého kruhu, Talbot má kotouč ve své moci. Následuje reklamní přestávka.
14:33'
Střelecký pokus Frolíka z levé strany, Holtby puk vyrazil levým betonem před sebe.
13:12'
Icing od Capitals. Holtby se nyní mezi třemi tyčemi rozhodně nenudí, Calgary totiž diktuje tempo hry.
12:26'
Střely na bránu: 11 – 6
12:10'
11:48'
Backlund se prokličkoval do dobré šance, zleva Holtbyho ale nakonec nepřekonal.
11:10'
Giordano střílel od modré čáry bez přípravy, Holtby měl připravenou rukavici.
10:10'
10:10'
Po reklamní přestávce budeme moci sledovat první dnešní přesilovku Flames.
10:10'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nic Dowd – 2 min., držení).
09:55'
Krátce před polovinou první třetiny hrají Flames doma s Capitals bez branek.
09:02'
Střelecký pokus Hanifina od modré z pravé strany, Holtby si svým zákrokem nebyl vůbec jistý, touš jej trefil do masky.
08:34'
08:19'
Ovečkin vystřelil zleva bez přípravy, Talbot přitom předvedl efektivní zákrok lapačkou.
07:13'
Postavení mimo hru ze strany Washingtonu, Talbot doposud bez práce.
06:34'
Konec reklamní přestávky, Jankowski a Oshie v souboji na vhazování po levici Talbota.
06:34'
Capitals si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání, ještě předtím ale proběhne první reklamní přestávka.
06:34'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., sekání).
05:25'
Střela Lucice z levé strany, Holtby touš vyráží mimo nebezpečí.
05:02'
Ryanův bekhendový pokus z mezikruží, Holtby připraven na správném místě.
04:31'
Střely na bránu: 1 – 3
03:22'
Bäckström se zprava tlačil před bránu, dokázal i zakončit, Talbot ale pozorný.
03:10'
Kotouč si to namířil mimo hrací plochu, následovat bude podle rozhodčích vhazování v neutrální zóně.
01:55'
Nahození Ryana od levého mantinelu, Holtby neměl žádné problémy zakročit.
01:20'
Hagelinova střela z pravého kruhu pro vhazování, Talbot puk vyrazil vyrážečkou do rohu.
00:53'
Oba týmy mají za sebou první střídání, zatím čekáme na první akci.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Lindholm a Bäckström, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, duel mezi Flames a Capitals odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, ve Scotiabank Saddledome zazní americká a kanadská státní hymna.

→ Z:7 REC:3-1-2 PR:3.70 %ÚS:87.8

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Rieder – Lucic, Jankowski, Frolík.

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Hagelin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Stephenson.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Chris Lee – Darren Gibbs, Kiel Murchison.
Příjemnou středeční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Calgary Flames a Washington Capitals.