NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Vancouver - 23. října 2019   01:30

Detroit
Detroit
16:08' Mantha (Hronek, Bertuzzi) • 29:19' Cholowski (Hirose, Athanasiou)
2:5
(1:0, 1:0, 0:5)
Vancouver
Vancouver
41:42' Horvat  (E. Pettersson, Q. Hughes) • 43:12' Horvat  (Q. Hughes, J. T. Miller) • 52:19' Virtanen  (Leivo, Jo. Benn) • 54:21' Schaller  (E. Pettersson) • 58:47' Horvat
Detroit
Howard (J. Bernier) – Hronek, DeKeyser, Green, Nemeth, Daley, Cholowski – Mantha, D. Larkin, Bertuzzi – Athanasiou, Filppula, Glendening – Helm, Nielsen, Hirose – Abdelkader, J. de La Rose, Svečnikov.
Brenk, Charron – Shewchyk, Driscoll
Little Caesars Arena, Detroit
Vancouver

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Tři hvězdy utkání:

1. Bo Horvat (VAN) 3+0
2. Jake Virtanen (VAN) 1+0
3. Jacob Markström (VAN) úspěšnost 93,9%
Československá stopa v utkání

Filip Hronek (DET) – 0+1, -1, 2 střely na branku, 2 hity, čas na ledě – 24:24.
Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 33 – 41
Přesilové hry: 2/7 – 2/5
Vhazování: 47% – 53%
Zblokované střely: 13 – 13
Hity: 16 – 17
Je konec! Vancouver předvedl neskutečný obrat, když v poslední třetině nasázel rovnou pět branek. Pro Detroit to naopak byla třetina hrůzy, jelikož od poloviny třetí části absolutně nedokázal Canucks konkurovat. Největší podíl má na obratu skóre kapitán hostí Bo Horvat, jenž stihl zkompletovat hattrick. Dvě asistence si například připsal mladý obránce Quinn Hughes.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:47'
Vancouver právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Navíc v utkání vidíme zkompletovaný hattrick a na ledě je dokonce několik kšiltovek! BO HORVAT získal nepřesnou přihrávku po mantinelu a trefil se od své obranné modré. Bez asistence.
58:15'
Jenže hráč Red Wings musel hodně přidat, aby byl u odraženého puku dříve než soupeř. Toho nakonec na hranici pravidel zastavil a získal puk.
57:45'
Detroit už moc možností nemá, a tak Jimmy Howard pádí na střídačku. Domácí to zkoušejí se šesti muži v poli a s pukem na holi.
57:29'
Tim Schaller je na ledě!
57:05'
A Canucks naopak hrají v naprosté pohodě, aby taky ne. Znovu se bez problémů dostali ke kotouči a poslali ho až za branku Jimmyho Howarda.
56:23'
A takhle to nepůjde. Domácí obránce navíc musel hodně zabojovat, aby byl u kotouče dříve než jeho soupeř. Detroitu začíná utíkat drahocenný čas.
55:47'
Detroit má opravdu jedinečnou šanci na to se vrátit do zápasu. Počátek přesilové hry se mu ale nepovedl, když Vancouver získal puk a vyhodil ho.
55:29'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tim Schaller – 2 min., držení).
54:21'
A tady je nejspíše rozhodnuto! To je opravdu hrůzostrašná třetina z pohledu Detroitu... TIM SCHALLER zkusil vypálit z vrcholku kruhu a Jimmyho Howarda trefil kotouč do betonu, odkud se mu odrazil mezi nohy. Asistence: Elias Pettersson.
53:25'
A už to mohlo být o dva góly! Bo Horvat nejspíše zakončoval a vyslal dobrou střelu! Domácím fanouškům se nyní hodně ulevilo, když slyšeli ozvěnu tyčky!
52:19'
Neskutečné, hostující hokejisté otáčí zápas a dostávají se poprvé v utkání do vedení! JAKE VIRTANEN odvedl parádní práci na modré a dostal svůj tým do rychlé protiakce. Následně přihrával Horvatovi před branku, ale Filip Hronek se stává smolařem, když dostal puk do sítě bruslí. Asistence: Josh Leivo a Jordie Benn.
51:42'
Po zásahu hostujícího týmu se kotouč dostal až do ochranné sítě. Proto je před námi další komerční přestávka, nejspíše jedna z opravdu posledních.
51:09'
50:36'
Po dalším zákroku hostujícího brankáře se vhazovalo v obranném pásmu Vancouveru. Ten toto buly vyhrál a poslal kotouč daleko od nebezpečí.
50:28'
Filip Hronek nakonec dostal křižnou přihrávku na vrcholek kruhu, kdy mířil dobře na zadní tyč. Tam se zjevila lapačka Jacoba Markströma, ten chytá skvěle.
50:00'
Je před námi přesně deset minut ze závěrečné třetiny! Red Wings jsou usazení v pásmu, kde kombinují. Vancouver ale aktivně napadá.
49:25'
Canucks začali své oslabení dobře, vyhráli vhazování a poslali kotouč přes všechny čáry až za branku.
49:09'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tim Schaller – 2 min., podrážení).
49:00'
Detroit ale bude hrát přesilovku! Hostující hráč nyní zcela zbytečně podrazil soupeře před jeho vlastní branku a tady se právě může lámat zápas!
48:08'
Nyní má navrch spíše hostující celek, což se moc nelíbí domácím fanouškům. Zatím vidíme asi nejlepší část celého utkání.
47:17'
Quinn Hughes ukázala velký přehled a dostal se z pozice obránce až do samostatného úniku! Parádně totiž popostrčil kotouč sobě do jízdy, ale zakončení ztroskotalo na betonu Howarda!
46:46'
Josh Leivo se dostal ke střele od mantinelu, kterou musel Jimmy Howard chytit. To se mu povedlo, a tak následuje další z komerčních přestávek.
46:01'
Ale i na druhé straně mohla přijít branka! Elias Pettersson byl nejspíše tím, kdo zachytil puk před brankou soupeře, ale v rozhodující chvíli mu bylo klepnuto do hokejky, takže hostující hráč ani nezakončil.
45:21'
Red Wings hned chtějí odpovědět na vedoucí branku soupeře a měla obrovskou šanci! Tyler Bertuzzi dorážel z hranice brankoviště, ale Jacob Markström zamezil puku v cestě do sítě.
44:35'
Jinak všechny dnešní góly zatím padly v přesilovkách, takže týmy určitě nebudou chtít faulovat. Dnes by je to opravdu mohlo stát vítězství.
44:04'
Tohle je hodně studená sprcha pro Detroit, který ještě před začátkem třetí třetiny vedl o dvě branky. Hostům však stačily dvě přesilové hry a je srovnáno.
43:12'
Neskutečné, během necelých tří minut je srovnáno a Vancouver bude na koni! Quinn Hughes vypálil od modré a do jeho rány těsně před gólmanem sáhl BÖ HORVAT, který střílí dnes svou druhou branku a srovnává stav zápasu na 2:2. Asistence: Quinn Hughes a J. T. Miller.
42:42'
Jimmy Howard už má za sebou dva zákroky v této početní nevýhodě jeho týmu. Oba zvládl ale v pohodě. Jeden lapačkou, zatímco druhý betonem.
42:22'
Vancouver může během několika málo okamžiků srovnat stav zápasu. Minulou přesilovou hru využil. Povede se mu to i tentokrát?
41:49'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dennis Cholowski – 2 min., vysoká hůl).
41:42'
Canucks taktéž využívají svoji přesilovou hru a už je to jen o gól! Quinn Hughes vypálil tvrdou ránu od modré, která se zastavil o chumel hráčů. Kotouč si jako první našel BO HORVAT, jenž rychlou kličkou překonal Howarda. Asistence: Elias Pettersson a Quinn Hughes.
41:06'
Jimmy Howard si celkem brzy musel připsat zákrok. Ten sice nebyl úplně nejjednodušší, ale domácí brankář situaci viděl a zakročil betonem.
40:42'
Vancouveru začíná zkrácená přesilová hra a využít ji, by mu hodně pomohlo. Nejprve se ale musí dostat s kotoučem do útočného pásma.

Hity: 13 – 14
Již jsou za námi dvě třetiny dnešního utkání, po kterých vede domácí tým už o dvě branky! Ten byl v druhé třetině lepším týmem a jeho vedení je zasloužené, Detroit se navíc prezentoval další využitou početní výhodou. Dennis Cholowski vyslal ránu z vrcholku kruhu, kterou si hráč hostí srazil do vlastní branky mimo dosah gólmana.

Další část začne přibližně v 3:30.
40:00'
39:59'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Tyler Bertuzzi – 2 min., podrážení).
39:37'
Jacob Markström ještě drží svůj tým ve hře o nějaké body, i když to s nimi hosté nebudou mít jednoduché. Hostující gólman byl zasypáván střelami a předváděl možné i nemožné zákroky!
39:00'
38:42'
Čistě vyhranáé buly znamenalo další zákrok pro Jacoba Markströma. Ten ale na střelu od modré dobře viděl a bez větších problémů chytil puk do lapačky.
38:35'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., hákování).
38:15'
Jenže těm to dnes opravdu nejde. Tato třetina se s největší pravděpodobností dohraje za tohoto stavu. Canucks budou mít co dělat ve třetí části.
37:48'
Rozhodčí něco nyní pokřikoval na hráče u mantinelu a ti úplně přestali hrát. Proto byla hra přerušena a vhazovat se bude v útočném pásmu hostí.
37:00'
Poslední tři minuty nám chybí do konce této části a Detroit zatím drží otěže hry pevně ve svých hokejkách. Nyní navíc rána od modré trefila tyč!
36:03'
Taro Hirose je na ledě!
35:36'
A znovu! Vancouver musí znovu začínat až od svého obranného pásma a vypadá to, že domácí hráči i toto oslabení přečkají bez větší úhony.
35:07'
A Red Wings zatím hrají své oslabení velmi dobře. Již několikrát se dostali k puku, který vyhodili přes všechny čáry. Canucks se ani trochu nedaří.
34:28'
Po střele od modré sice vznikl před Howardem závar, ovšem kotouč si jako první našel hokejista v červeném dresu, který ho odpálil až za branku soupeře.
34:03'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Taro Hirose – 2 min., hákování).
33:27'
Detroitu se sice znovu nepovedla rozehrávka, ovšem hostující obránce musel nakopnout své brusle, aby tam byl dříve než soupeř, takže icing se nepíská.
32:40'
Vancouver ale opravdu hraje jako opařený. Ono se ale není co divit, v této třetině nehrál špatně, přesto znovu inkasoval v početní nevýhodě.
31:53'
Nyní však může konečně i něco předvést. Domácím se totiž nepovedla rozehrávka, která skončila až na zakázaném uvolnění. Hra se vrací před jejich branku.
31:34'
Detroit je samozřejmě nabuzený a nyní ovládá hřiště. Vancouver vůbec nestíhá a koleduje si o inkasování další branky do své sítě.
29:19'
Detroit právě vstřelil branku!
Domácí využívají i druhou přesilovou hru a jdou už do dvoubrankového vedení! J. T. Miller se na trestné moc neohřál. DENNIS CHOCHOLOWSKI dostal přihrávku na vrcholek kruhu, kam si sjel. Proto vypálil a jeho ránu tečoval obránce hosté mimo dosah gólmana. Asistence: Taro Hirose a Andreas Athanasiou.
29:01'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (J. T. Miller – 2 min., nedovolené bránění).
28:55'
Detroti bude hrát přesilovou hru! Dylan Larkin se už hnal za kotoučem, když byl bráněn nedovoleným způsobem. Proto nakonec nedokázal šanci zakončit.
28:04'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jevgenij Svečnikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min., hrubost).
28:04'
Taro Hirose v obrovské šanci! jel totiž z úhlu sám na brankáře, jenže mu trochu utekl kotouč. Proto ho chtěl došťouchnout pod betonem, ale Jacob Markström drží svůj tým.
27:50'
A hra je po delší době přerušena. Vancouver napálil kotouč doufajíc, že u něj bude jeho hráč první. To sice byl, ale hostům bylo odpískáno ofsajdové postavení.
27:33'
Filip Hronek poslal rychlou přihrávku k druhému mantinelu. Jacob de La Rose hledal přihrávkou někoho před brankou, ale k teči jeho nahození nedošlo.
26:53'
A zatím tento prostor nehodlají opustit. Sice se jim celkem daří kombinace, ale hostující gólman ještě nemusel zasahovat. Nyní už je puk ve středním pásmu.
26:19'
Tak konečně jsme viděli nějaké zajímavější šance, snad oba týmy budou v tomto trendu pokračovat. Nyní se na kotouč drží Red Wings, a to v útočné třetině.
25:37'
Canucks nejprve neproměnili velkou šanci, načež Mantha mohl zvýšit náskok svého týmu! Dostal se totiž do samostatného úniku, který řešil střelou, ovšem Jacob Markström puk vyrazil!
24:57'
Zatím nevidíme tak atraktivní podívanou jako v první periodě. Canucks nyní jen nahodili puk do útočného pásma a celá formace se vydala na střídačku.
24:15'
Jenže Detorit se dostal jen do souboje u mantinelu, který po několika vteřinách. Vancouver se ale na druhé straně provinil ofsajdovým postavením.
23:58'
Hostující hráč nyní možná střílel, možná hledal někoho ze spoluhráčů před brankou, každopádně puku se zmocnili domácí, kteří s ním pádí dopředu.
23:30'
Střely na branku: 10 -17
23:17'
Canucks se usadili v útočném pásmu. Troy Stecher dostal přihrávku na modrou, a tak vypálil. Jeho ránu Jimmy Howard viděl a schoval ji do lapačky.
22:51'
V této části se zatím skoro nepřerušuje. Hra se sice přesouvá z jedné strany na druhou, ale gólmani ještě v této třetině moc práce neměli.
22:12'
Tyler Bertuzzi se z ničeho nic objevil v obrovské šanci! Zjevil se totiž s puk sám před brankou, ale Jacob Markström svůj tým podržel.
21:46'
Jenže moc dlouho jim to nevydrželo. Předvedli totiž velmi nepřesnou přihrávku, které se chopil Detroit. Ani on toho však směrem dopředu moc nevymyslel.
21:21'
J. T. Miller se probíjel za kotoučem, ale o kousek na něj nedosáhl. přesto se hosté drží v útočném pásmu i nadále s kotoučem na hokejkách.
20:46'
Vancouver se snaží být na začátku této třetiny zase hodně aktivní. Připsal si i nějaké střely, ovšem Jimmy Howard nakonec ani nemusel zasahovat.

Hity: 9 – 6
Je za námi první třetina, po které vede domácí celek o jednu branku. Canucks sice měli na začátku utkání velký tlak, kdy soupeře i vysoko přestříleli, jenže branku se jim nepodařilo vstřelit, a tak Red Wings trestaly. Detroit se totiž prosadil v přesilové hře pět na tři a určil prozatimní stav zápasu. Filip Hronek nabil Anthonymu Manthovi, jehož rána z první se odrazila od tyčky za brankovou čáru.

Další třetina začne přibližně v 2:35.
20:00'
19:22'
Viděli jsme buly v obranném pásmu domácího celku, který ho také vyhrál. Proto se hráč Red Wings s ničím nepáral a poslal puk přes všechny čáry,
19:00'
Minuta do konce této třetiny!
18:41'
Vancouver má naprosto ideální situaci na zareagování na vedoucí branky Detroitu. Taktéž hraje přesilovou hru, i když jen tu klasickou pět na čtyři.
18:12'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Danny DeKeyser – 2 min., podrážení).
18:08'
Poté, co kotouč zmizel někam do hlediště nebo se dotkl ochranné sítě zde máme další přerušení. Po něm následuje poslední komerční přestávka této části.
17:48'
Tyler Myers je na ledě!
17:06'
Mike Green dostal nabito na modrou a jeho rána byla nebezpečná. Jacob Markström se jen ohlédl, ale naštěstí pro něj proletěl puk těsně vedle tyčky.
16:32'
Detroit ale i nadále samozřejmě hraje přesilovou hru, navíc ji bude mít ještě skoro minutu a půl. To je dostatek času na vstřelení druhé branky v této třetině.
16:08'
Red Wings využívají dvojnásobnou přesilovou hru a jdou v tomto utkání jako první do vedení! Filip Hronek nabil na ránu z první ANTHONYMU MANTHOVI, jemuž sice rána nejspíše úplně nesedla, přesto kotouč zapadl k tyčce! Asistence: Filip Hronek a Tyler Bertuzzi.
15:48'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., nedovolené bránění).
15:11'
Tohle byla ale obrovská šance na skórování! Dylan Larkin dostal parádní přihrávku na střed hřiště do skvělé ideální pozice, ovšem Jacob Markström jeho střelu nejspíše vyrazil ramenem a puk spadl až za branku!
14:41'
Taro Hirose dostal přihrávku ve středním pásmu, jenže po jeho přihrávce se puk odrazil na střídačku. Vhazovat se bude po levé ruce Markströma.
14:17'
Filip Hronek byl nyní hodně vidět! Dvakrát dostal přihrávku na modrou a pokaždé jeho střela mířila na bránu. Jacob Markström si s oběma poradil.
13:50'
Detroit se dostal rychle zpět do útočné třetiny a finální přihrávka měla přijít na Athonyho Mantu. Těsně před ním puk tečoval obránce hostí do ochranné sítě.
13:28'
Domácí hned vyhráli buly a Andreas Athanasiou mohl pálit od modré. Místo toho jen nahrával a puk se odrazil do ochranné sítě. Buly na obranné modré Canucks.
13:17'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brock Boeser – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
12:35'
Jenže dostal šanci na reparát. Proto přišla střela ze středu hřiště z celkem dobré pozice a Jimmy Howard musel vytáhnout zákrok vyrážečkou.
12:12'
Andreas Athanasiou se hnal za kotoučem, ale hostující obránce si ho všiml a nepustil ho za ním. Vancouver však směrem dopředu nic nepředvedl.
11:27'
Red Wings opravdu přebírají kontrolu nad utkáním a je vidět, že přidali oproti první šesti minutám, kdy byli podstatně horším celkem.
10:48'
Hostující obránce nyní po střetu na útočné modré upadl a nechtělo se mu nahoru. Nic mu ale nezbývalo, jelikož sudí se nerozhodl odpískat a puk byl pod ním.
10:15'
Což musel Jacob Markström potvrdit dalším zákrokem, tentokrát proti střele Filipa Hronka. Byl však úspěšný, a tak následuje další komerční přestávka.
09:55'
Canucks se nyní nemohou dostat do nějakého souvislejšího útoku. Začaly jim puky odskakovat od hokejek a Detroit je v současnosti lepším týmem.
09:22'
Jacob de La Rose dostal přihrávku na středu hřiště, odkud vypálil zápěstím. Místo branky však trefil jen prvního soupeře, který stál před ním.
08:34'
Rudá křidla jsou navíc opravdu nebezpečná! Valtteri Filppula si najel v pohodě před branku, když ještě posílal pas na Dylana Larkina, ovšem proti jeho jemné teči dokázal Jacob Markström záshnout.
08:03'
Detroit už přidal ve svém výkonu a nyní mačkal svého soupeře v jeho obranném pásmu. Anthony Mantha pálil z první, ale gólman hostí si tyčku utěsnil.
07:20'
Jimmy Howard nyní zakročil proti střele a chvilku nikdo nevěděl, kde je puk. Jay Beagle se ho snažil dorážet, ale rozhodčímu se ztratil z dohledu a přerušil hru.
06:51'
Jenže při další akci se už musel mít Jacob Markström na pozoru. Anthony Mantha vypálil a hostujícímu gólmanovi puk vypadl. Prokázal však nejrychlejší postřeh a stihl ho dát pod lapačku před dojíždějícím soupeřem.
06:30'
Vancouver sice vyhrál buly v útočném pásmu, ale Detroit ho brzy získal na své hokejky. Po rychlém brejku ale nakonec ani nevypálil na bránu.
06:08'
A domácí gólman má na kontě další zákrok, i když tentokrát to bylo spíše jen nahození od modré. Následuje první komerční přestávka v tomto zápase.
05:53'
Vancouver se hnal s další akcí a v první třetině je zatím rozhodně lepším celkem. Branku z toho ale zatím nevytěžil, takže stále je vše hodně otevřené.
05:27'
Anthony Mantha zachytil nepřesnou rozehrávku a dostal se s pukem na červenou čáru. Odtud ale kotouč jen nahodil a jeho celá formace šla střídat.
04:50'
Jimmy Howard je zatím v mnohem větší permanenci než jeho soupeř na druhé straně. Vždyť musel čelit už sedmi střelám, zatímco jeho sok jedné.
04:29'
Mike Green je na ledě!
04:09'
Jimmy Howard už ale na druhé straně zase musel být pozorný. Tyler Myers pálil od modré, ovšem gólman Detroitu stihl sklapnout své betony včas.
03:40'
Red Wings mohli jít od vedení ve vlastním oslabení! Povedlo se jim totiž předvést přečíslení dva na nikoho, kdy Justin Abdelkader našel od mantinelu Jacoba de La Roseho, proti jehož střele se Jacob Markström skvěle přesunul!
03:25'
Poté se ale domácí dostali už dvakrát ke kotouči a vyhodili ho přes celé hřiště. Canucks se zatím v přesilové hře nedaří usadit se v pásmu.
03:00'
A už za sebou máme první větší šanci! Nejspíše to byl Quinn Hughes, který vypálil od modré a celou arénou se rozezněla tyčka!
02:29'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Mike Green – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
02:11'
V utkání se zatím moc nepřerušuje, což rozhodně napomáhá tempu hry. Vidíme, jak se hra přelévá ze strany na stranu i nějaké střely už jsme viděli.
01:36'
Jacob de La Rose tvrdě dohrál soupeře u mantinelu, díky čemuž se jeho tým dostal ke kotouči. Přišla tvrdá rána od modré, kterou musel Jacob Markström vyrazit.
00:55'
Darren Helm se snažil napadat aktivně rozehrávku svého soupeře a nechybělo mu moc k tomu, aby kotouč získal. Domácí obránce to ale nakonec zvládl.
00:23'
Jimmy Howard už má na svém kontě dva zákroky, ten se tedy takhle na začátku utkání vůbec nenudí. Na obě střely však dobře viděl a v klidu je lapil.
00:10'
A utkání mezi Detroitem a Vancouverem už nám začalo! Domácí nastupují bez nějakého překvapení v červených dresech, zatímco u hostů převažuje bílá.
00:01'

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hronek, DeKeyser, Green, Nemeth, Daley, Bowey – Mantha, D. Larkin, Bertuzzi – Athanasiou, Filppula, Glendening – Helm, Nielsen, Hirose – Abdelkader, J. de La Rose, Ehn.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – T. Myers, Edler, Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Virtanen, Horvat, Pearson – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, B. Sutter, Ferland – Motte, Beagle, Schaller.

Filip Hronek (DET)
Vancouver Canucks

To Vancouver je na tom o něco lépe, zatím v této sezóně nehraje vůbec špatně. Po osmi utkáních mají totiž na svém kontě deset bodů a jsou prozatím na sedmé pozici Západní konference. K tomu mají navíc Canucks pozitivní skóre, když vstřelili dvacet pět branek, zatímco jich inkasovali sedmnáct. Jaká to lepší čísla oproti dnešnímu soupeři. Z posledních tří utkání bral Vancouver hned dvě výhry. Ty přišly se St. Louis a New Yorkem Rangers. Prohra přišla s New Jersey, kdy Canucks padli 0:1.

Nejproduktivnější hráči:
J. T. Miller – 8 bodů (4+4)
Elias Pettersson – 8 bodů (2+6)
Brock Boeser – 7 bodů (2+5)
Detroit Red Wings

Detroitu se ze začátku sezóny zrovna moc nedaří. Po osmi kolech má totiž na svém kontě jen šest bodů, které ho řadí až na třinácté místo v rámci Východní konference. Red Wings navíc dostávají hodně branek, inkasovali jich už osmadvacet, zatímco jich sami dali jen devatenáct. V posledních třech utkáních se Detroitu navíc ani trochu nedařilo, ve všech padl, navíc v nich dostal dvanáct branek, zatímco dal jen tři... Rudá křídla budou muset hodně zabrat, výkony ze začátku sezóny jsou zatím hodně špatné.