NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Arizona - 26. října 2019   01:00

Devils
Devils
16:29' Vatanen (J. Hughes, P. K. Subban) • 18:26' J. Hughes (Hall, Vatanen) • 33:07' Zacha (J. Hughes, Tennyson)
3:5
(2:1, 1:2, 0:2)
Arizona
Arizona
19:44' Schmaltz  (Ekman-Larsson) • 22:01' Grabner   • 33:38' Ekman-Larsson   • 41:45' Hayton  (Schmaltz) • 58:20' Keller
Devils
Rank, O’Rourke – Nansen, Miller
Prudential Center, Newark
14 724 diváků
Arizona
Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Capobianco, Ljubuškin – Keller, Stepan, Kessel – Garland, Dvorak, Schmaltz – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer – Hayton.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (New Jersey) 1+0, 4 střely, čas na ledě 12:25
Tři hvězdy utkání:
1. Jack Hughes (New Jersey) 1+2
2. Barrett Hayton (Arizona) 1+0
3. Sami Vatanen (New Jersey) 1+1
A je konec, ve třetí třetině jsme viděli 2 branky a obě do sítě Devils. Nejprve se po krásné nahrávce prosadil Hayton a do prázdné branky pojistil výhru Keller. Arizona tak ukořistila 2 body a naopak Devils odchází s prázdnou.
Střely po 3. třetině: Domácí – 35, Hosté – 17.
59:28'
Hraje se ve třetině Devils, oba týmy již působí hodně odevzdaně a utkání se spíše dohrává.
58:20'
Arizona právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto. Střela Subbana byla zblokována a CLAYTON KELLER se přes obránce procpal k zakončení do prázdné branky a pravděpodobně rozhodl o osudu utkání..
Bez asistence.
58:03'
Mackenzie Blackwood zůstává na střídačce!
58:03'
Oddechový čas pro domácí.
58:01'
Devils střílí z každé pozice a snaží se vyrovnat.
57:40'
Zacha nahodil kotouč a jel střídat, touš se dostal k hostujícímu týmu.
56:50'
Travis Zajac napálil tyč!
56:11'
Sehrávka Arizony do prázdné branky ztroskotala na Grabnerovi, který minul!
55:20'
Kessel se řítil do útoku,ale Green mu dobře sáhl do nahrávky a získal kotouč.
54:05'
Kotouč je ve třetině Devils a Arizona chytře napadá a šetří čas.
53:40'
Zacha vypálil od mantinelu a Coyotes jsou v plném počtu.
52:50'
Wayne Simmonds teď dvakrát minul dorážku do prázdné branky!
52:30'
Jack Hughes vypálil ze stejné pozice jako při gólu,ale Raanta neuvěřitelně zasáhl!
51:49'
Devils vyhráli buly a mají obrovský tlak,ale hráči Arizony zatím obětavě blokují střely.
51:14'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., hákování).
50:30'
Raanta teď švihl lapačkou a zachytil kotouč mířící do horního růžku!
49:30'
Hra je teď hodně neuspořádaná a odehrává se hodně ve středním pásmu.
48:50'
Arizona se po delší době usadila ve třetině Devil, celou akci ukončila nepřesná střela Ekman-Larssona.
46:45'
A mohlo být srovnáno! Zajac se dostal s pukem za obránce,ale svou střelu na druhou tyč neumístil přesně a Raanta zasáhl ramenem!
46:13'
Devils zvyšují svůj tlak, nyní se ke střele dostal Greene. Raanta jeho pokus viděl a zasáhl. Následuje komerční přestávka.
45:30'
Wood je dnes hodně aktivní, nyní se znovu propracoval ke střele,ale Raanta nakonec zasahovat nemusel.
44:20'
Arizona přerušila tlak soupeře pouze za cenu zakázaného uvolnění.
43:30'
Devils se usadili ve třetině soupeře a zvyšují tlak. Hughes se snažil procpat do středu,ale kotouč mu odpálil protihráč.
42:50'
Colemann zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou Raanty o něj proti přesile přišel.
41:45'
Arizona se ujímá vedení a střílí důležitý gól! Nick Schmaltz krásně zavezl kotouč do třetiny a nahrávkou kolem ležícího Subbana předložil kotouč BARRETTU HAYTONOVI, který ho uklidil do prázdné branky.
Asistence: Nick Schmaltz.
40:01'
Máme za sebou druhou třetinu. V prostředním dějství jsme viděli také 3 branky. Nejprve se prosadil v oslabení Grabner a vyrovnal skóre. Následně se ve 14. minutě prosadil pěknou střelou český útočník Zacha a vrátil Devils do vedení. Ale byl to právě Zacha kdo o několik vteřin později chyboval, když daroval kotouč Ekman-Larssonovi, který skóre znovu srovnal.
Střely po druhé třetině: Domácí – 24, Hosté – 11.
Třetí třetina začne přibližně v 3:00.
40:00'
39:35'
Hall hledal zadovkou před brankou postaveného spoluhráče,ale kotouč adresáta nenašel.
38:20'
Devils se dostali do přečíslení 3 na 2,ale hostující obránce dobře zasáhl.
37:05'
Nepovedená rozehrávka Arizony skončila až u Blackwooda, který kotouč raději přikryl a zastavil hru.
35:40'
Devils se řítili 2 na 1,ale celou akci zastavuje rozhodčí pro offside.
34:50'
Hra je teď hodně neuspořádaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.
33:38'
A je znovu srovnáno! Tentokrát si Zacha vybral slabší chvíli, když si nechal vzít kotouč OLIVER EKMAN-LARSSONEM ve vlastní třetině a hostující obránce se pěknou střelou prosadil a znovu vyrovnal skóre.
33:07'
Devils právě vstřelili branku!
Domácí znovu odskakují do jednobrankového vedení! Hughes našel krásným pasem PAVLA ZACHU, který se řítil ze strany na Raantu, český mladík se prosadil přesnou střelou na druhou tyč.
Asistence: Jack Hughes a Matt Tennyson.
32:50'
Severson nerozehrál přesně a u touše je tak po delší době Arizona.
31:30'
Devils jsou nyní aktivnějším týmem a vytváří si více šancí.
30:30'
Simmonds si počkal na protihráče a uštědřil mu pořádný hit.
29:40'
Nepovedená rozehrávka Coyotes končí icingem.
28:59'
Zacha vypálil od mantinelu, jeho pokus Raanta kryje lapačkou.
28:20'
Alex Goligoski nahodil od modré, jeho skákavý pokus Blackwood vyrazil betonem.
27:30'
Kessel se snažil kličkou projít přes obránce,ale o touš přišel.
26:59'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., vražení na hrazení).
26:54'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ilja Ljubuškin – 2 min., podrážení).
26:30'
Keller se dostal do přečíslení 2 na 1, které vyřešil střelou mezi betony. Blackwood tenhle souboj vyhrál!
25:59'
Raanta vychytal Palmieriho z bezprostřední blízkosti.
25:05'
Christian Dvorak se krásnou kličkou dostal přes obránce, ale následně minul puk a nevystřelil, to je obrovská škoda pro hostujícího hráče.
24:30'
Zacha zachytil nahrávku a vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
24:01'
Blake Coleman výbornou rybičkou vypíchl kotouč a Devils se osvobozují.
23:23'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Mirco Müller – 2 min., nedovolené bránění).
22:01'
A je srovnáno! Subban nezachytil skákavý kotouč na modré a MICHAEL GRABNER se řítil sám na brankáře, kterého překonal kličkou do backhandu. Hostující útočník tak přidal již svůj 22. gól v oslabení v kariéře v NHL!
21:40'
Wayne Simmonds se dostal k dorážce po střele od Halla,ale trefil pouze tyč!
21:20'
Arizona vysunula napadání a kotouč je stále u branky Blackwooda.
20:50'
Hughes hledal nahrávkou na střed volného spoluhráče,ale kotouč doputoval až do středního pásma.
20:30'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Carl Söderberg – 2 min., podrážení).
20:01'
A je tu konec úvodního dějství. V první třetině jsme se rozhodně nenudili, když jsme viděli hned 3 branky. Nejprve se prosadil šťastným odrazem Vatanen a o pár minut později domácí tým využil přesilovou hru, když Hughes vymetl šibenici a přidal svůj druhý gól v NHL. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, když se 16 vteřin před koncem povedenou střelou prosadil Schmaltz. Do šaten se tak jde za stavu 2:1.
Střely po první třetině: Domácí – 16, Hosté – 6.
Druhá třetina začne přibližně v 2:04.
20:00'
19:44'
Bleskurychlá odpověď od Arizony. Oliver Ekman-Larsson našel pěknou nahrávkou volného NICKA SCHMALTZE, který obstřelil obránce a o tyč dostal kotouč do branky. Asistence: Oliver Ekman-Larsson.
18:26'
A je tu další branka, když Devils využili přesilovou hru! Hall našel krosem volného JACKA HUGHESE, který si kotouč porovnal na čepeli a následně vymetl horní růžek na přední tyči. Mladičká hvězda tak přidává druhou branku v NHL!.
Asistence: Taylor Hall a Sami Vatanen.
18:10'
Devils mají kotouč ve třetině a přihrávají si dokola.
17:48'
Jack Hughes vypálil z jedničky od mantinelu, Raanta se stihl přesunout a vyrazit puk!
17:20'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., hákování).
16:29'
A je tu první branka! Subban výborně zabojoval, udržel kotouč ve třetině, Hughes pak krásnou krosovkou našel volného SAMI VATANENENA, který vracel kotouč před branku a o brusli obránce se touš dostal do branky!
Asistence: Jack Hughes a P. K. Subban.
15:50'
Nick Schmaltz se prokličkoval do útočné třetiny,ale těsně za modrou čárou ztratil kotouč.
15:16'
Hra 4 na 4 zatím více vyhovuje Arizoně, Chychrun nyní napálil tyč ze středu hřiště!
14:23'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., vysoká hůl).
14:05'
Devils vyhráli kotouč a vyhodili ho přes všechny čáry.
13:54'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Sami Vatanen – 2 min., nedovolené bránění).
13:40'
Wood vypálil kousek za modrou,ale jeho pokus byl hodně nepřesný a Raanta ho pouze zkontroloval pohledem.
12:50'
Miles Wood zakličkoval před modrou a to nemohlo dopadnout jinak než offsidem. Následuje komerční přestávka.
12:16'
Hraje se v obrovském tempu a šance střídá šanci.
11:30'
Zajac tečoval střelu od modré těsně vedle. Devils mají obrovský tlak.
10:10'
Pavel Zacha lehce tečoval střelu spoluhráče, ale Raanta se dokázal přesunout a zasáhnout betonem!
09:20'
Hra je se ve vysokém tempu, zápas musí diváky zatím opravdu bavit.
08:50'
Kyle Palmieri trefuje břevno!
07:50'
Vatanen vystihl rozehrávku a vyvezl kotouč,ale následně nenahrál přesně a kotouč má Arizona.
06:59'
Derek Stepan vypálil od modré na druhou tyč, Blackwood zasahuje lapačkou.
06:10'
Oliver Ekman-Larsson vypálil od modré, jeho vysoký pokus Blackwood zachytil v lapačce a následuje komerční přestávka.
05:40'
Zacha vypálil od mantinelu, jeho pokus tečoval spoluhráč,ale Raanta si dokázal poradit a zasáhnout.
04:59'
Začátek zápasu patří jednoznačně domácím Devils, kteří vedou na střely 4:1 a hraje se převážně ve třetině Arizony.
04:10'
Damon Severson vypálil ze středu hřiště, jeho pokus Raanta kryje a zastavuje hru.
03:30'
Wayne Simmonds udělal kličku napadajícímu protihráči,ale nakonec o kotouč přišel ve vlastní třetině.
02:10'
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
01:30'
Arizona se dostala do přečíslení 2 na 1,ale Severson si dobře lehl na led a zachytil nahrávku.
00:59'
P. K. Subban vypálil dělovku od modré, Raanta měl zakrytý výhled,ale podařilo se mu zasáhnout.
00:01'
Úvodní buly pro domácí Devils.
00:01'

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – P. K. Subban, Severson, Vatanen, A. Greene, Tennyson, Müller – Palmieri, J. Hughes, Hall – Simmonds, Zajac, Coleman – N. Gusev, Hischier, Zacha – Wood, Rooney, Hayden.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Capobianco, Ljubuškin – Keller, Stepan, Kessel – Garland, Dvorak, Schmaltz – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer.

Rozhodčí: Rank, O’Rourke – Nansen, Miller.
New Jersey Devils
Jersey příliš nesedl začátek sezóny,ale vypadá to, že se Ďáblové nadechují k lepším zítřkům. Devils vyhráli poslední 2 zápasy a to proti Rangers a v minulém zápase proti Canucks 1:0. Vítězný gól vstřelil Hughes v přesilové hře. V brance se perfektním výkonem zaskvěl Blackwood, který udržel čisté konto. V tabulce Východní konference najdeme Devils na 14. místě s 6 body.
Nejproduktivnější hráč
1. Hall – 1 + 5
Arizona Coyotes
Arizona má slušnou formu. Z posledních 5ti zápasů vyhrála hned 4. Poradila si s Jets, Predators, Ottawou a Rangers. V minulém kole přišla porážka a to proti Islanders 2:4. Na listinu úspěšných střelců se zapsal Grabner a Garland. V tabulce Západní konference najdeme Arizonu na 9. místě s 11 body.
1. Schmaltz – 3 + 6
Dobré ráno, vítám všechny příznivce zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi New Jersey Devils a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.