NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Rangers - 30. listopadu 2019   19:05

Devils
Devils
0:4
(0:1, 0:0, 0:3)
Rangers
Rangers
12:45' Fox  (Kakko, Trouba) • 42:35' Zibanejad  (Lemieux) • 45:52' Fast  (Zibanejad, Trouba) • 57:18' Skjei
Devils
MacDougall, O'Halloran – Fourier, Nansen (všichni CAN)
Prudential Center, Newark
16 514 diváků
Rangers

Z mé strany je to dnes vše. Doufám, že jste se u newyorského derby bavili dobře – což platí spíše v případě, pokud jste fanoušci Rangers. Užívejte zbytek víkendu a budu se někdy příště těšit u NHL zase napočtenou!
3. Jacob Trouba (NYR) 0+2
Bitvu o Hudson nakonec díky výtečné třetí třetině opanují Rangers, kteří oplatili svému rivalovi porážku v prvním vzájemném utkání letošní sezony. Devils potopila neschopnost prosadit se z velkého počtu přesilovek, včetně těch dlouhých (konkrétně osmi početních výhod). Jenže jak ve čtyřminutové, tak v pětiminutové se prosadili modrobílí, což prakticky rozhodlo zápas. Na 2:0 zvýšil právě při čtyřminutovém oslabení Mika Zibanejad (čas 42:35), o tři a půl minuty později se při Kreiderově „pětiminutovce hanby“ prosadil Jesper Fast. Tam se zápas absolutně zlomil, Devils sice dosáhli gólu na začátku 52. minuty, ale až po přerušení hry. Derby uzavřel střelou do prázdné Brady Skjei při hře Devils bez gólmana.
59:36'
Ke cti domácím ale slouží, že chtějí vsítit čestný gól a nějak si odčinit tento nezdar. To se jim ale nepovede, neboť puk ztratili a Rangers už ani nehrají závěrečné sekundy zápasu.
59:13'
Zakázané uvolnění Devils zaručuje, že se hra znovu posune před Blackwooda.
58:53'
Pavel Bučněvič si sjel před branku a střílel na Blackwooda, který svůj tým podržel.
58:17'
V hale jsou nyní slyšet jednoznačně fanoušci Rangers, zatímco ti domácí hromadně odchází pryč z haly.
57:18'
Rangers právě vstřelili branku!
Hotovo, vymalováno! BRADY SKJEI získal za brankou kotouč a vysokým obloučkem jej dostal do prázdné brány Devils, kteří zkusili hrát v šesti hráčích v poli – 0:4! Bez asistence.
56:56'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Lindgren – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).
56:56'
Po komerční přestávce se rozehraje přesilová hra, vylučovat se bude zřejmě na straně Rangers.
55:27'
Ryan Strome prostrčil puk do útočného pásma, tam mu ale nikdo nenajížděl. I přes vedení o tři branky mají ale Rangers chuť útočit a zasadit svému zdecimovanému soupeři ještě některé zásahy.
54:45'
Zacha pustil na branku z mezikruží one-timer, jenže skoro zlomil hůl o led, tím pádem byla střela neefektní.
53:32'
Blackwood jenom zkontroloval nahození soupeře a rozehrál zase zpět na své spoluhráče. Zápas se spíše skutečně jenom dohrává, někteří fanoušci již zvolili odchod z haly.
52:09'
Rangers dohrávají zápas evidentně v naprosté pohodě a nepřipouští žádné drama. Devils se tedy ani v tomto zápase neodrazí, jejich ztráta v divizi se tak nezmenší.
51:14'
Jak jsem avizoval, sudí přerušili hru ještě předtím, než bylo dosaženo gólu, ten tedy neplatí!
51:14'
Ohromný závar před brankou Rangers, gól to – aspoň zatím – není! Tři hráči ujížděli sami na branku Jezdců, proti Zajacově střele skvěle zasáhl Georgijev, po jeho zákroku však vznikla nepřehledná situace. Domácí hráči sice slavili gól, sudí ale hru přerušili. Jaký bude nakonec verdikt?
50:22'
Rangers přežili pětiminutové oslabení, dali v něm navíc gól a míří za výhrou v ostře sledovaném derby!
50:05'
Lemieux si nabruslil do útočného pásma a napálil touš na branku, Blackwood ale opět zasáhl a přerušil hru.
49:35'
Zacha vystřelil z pravého kruhu, Georgijev však měl k dispozici dobrý výhled a kotouč bez potíží zlikvidoval.
48:48'
Panarin na levém kruhu promáchl a Gusev s Hallem šli do rychlého útoku, ten však nedotlačili do konce a musí jet od nuly.
48:07'
Hraje se tedy 4 na 4 a Rangers kombinují v útočném pásmu, jako by měli přesilovou hru k dispozici.
46:46'
A mohlo být ještě hůře! Mika Zibanejad se řítil sám na branku, Nikita Gusev (NJD) jej ale zezadu sekl přes ruku a jde si sednout k Rooneymu na trestnou lavici.
45:52'
Totální zmar Devils při vlastním oslabení a Rangers míří za tříbodovým ziskem! Hall ztratil kotouč na levém kruhu a vznikl další rychlý útok, který vedla trojice hráčů. Mika Zibanejad následně přehrál situaci na JESPERA FASTA, ten z levého kruhu překonal Blackwooda a navyšuje vedení na tři branky – 0:3! Asistence: Mika Zibanejad, Jacob Trouba.
45:21'
Tresty byly rozděleny takto: Chris Kreider (NYR) má po zápase. Dostal 5+10 minut za napadení, k tomu navrch 5 minut za bitku. Kevin Rooney (NJD) dostává pět minut za bitku. Díky tomu tedy mají Devils pětiminutovou výhodu 5 na 4!
45:21'
Dvě bitky se nám rozlezly v rohu kluziště! Tvrdý hit od Kreidera na Tennysona spustil vlnu emocí a Tennyson končí s roztrženým obočím. Čekáme na tresty.
44:27'
Dlouhý pas na Stromeho měl původně zachytit Blackwood, jenže se tak nestalo. Díky tomu mohli hosté zůstat v útoku a zatlačit svého rivala, žádný větší efekt to ale nepřineslo.
43:35'
Lindgren podržel puk a následně jej obloučkem vyhodil do středního pásma. Rangers hrají o poznání klidněji a drží si své dvoubrankové vedení v poklidu.
42:35'
Trápení Devils v tomto zápase nebere konce! Laciná ztráta ve středním pásmu stojí domácí draho a Rangers jdou v oslabení do dvoubrankového vedení. MIKA ZIBANEJAD získal puk, vyměnil si jej v situaci 2 na 1 s Lemieuxem a nekompromisně napálil kotouč pod víko – 0:2! Asistence: Brendan Lemieux.
42:08'
Subban byl pod tlakem a odevzdal kotouč na Lindgrena, který jej vyhodil z pásma ven.
41:38'
Naprosté ticho se rozlezlo po celé aréně. Hall střílel opět ze své pozice na pravém kruhu, tentokrát ale Alexandar Georgijev zachytil kotouč do lapačky, přerušil hru a Jezdci posílají na led novou čtyřku.
40:57'
Hall vystřelil nepříjemně z vrcholku pravého kruhu a Georgijev nadvakrát zneškodnil jeho pokus. Rangers už jsou ale utahaní, Ďáblové ďábelsky zatápí.
40:35'
Gusev střílel z úhlu na branku, sice tvrdě, ale vedle. Devils pokračují v náporu.
40:02'
Třetí úvodní buly ve třetině vyhráli domácí, kteří tedy mají k dispozici tři a půl minuty přesilové hry. Tady se možná může dost lámat zápas...
40:01'
Druhá třetina paradoxně nabídla to nejlepší až ve svém závěru. Oproti té první to byl pokles hokejové kvality. Devils byli o něco málo aktivnější, ale nedokázali vůbec překonat výborně chytajícího Georgijeva v brance Rangers. V závěru stouply emoce a přiživení přišlo díky vyloučení Libora Hájka na 2+2 minuty za vysokou hůl 32 sekund před koncem. Do třetí třetiny si přenáší domácí 3 minuty a 27 sekund 5 na 4.
Po konci druhé třetiny si ještě Simmonds něco vyřizoval na dálku s Liborem Hájkem, záběr však přerušila reklamní pauza v přenosu. Doufejme, že se hráči rozešli bez nějakých strkanic do kabin.
40:00'
39:53'
Emoce jdou v posledních sekundách druhé třetiny nahoru. Trouba pokračoval v rozdávání hitů a nárazů, tentokrát schytal něco na cestu Hischier. Je jasné, že by domácí chtěli vyloučení, to se však nechystá.
39:35'
Rangers vyhazují kotouč na druhou stranu, zatímco na modré Trouba drsně zboural Halla.
39:28'
Libor Hájek (NYR) dostává po zhlédnutí videozáznamu 2+2 minuty za vysokou hůl, tím pádem čeká na konci druhé a začátku třetí třetiny Rangers těžká šichta.
39:28'
Simmonds má tržnou ránu pod okem a prvotní náznak jsou čtyři minuty za vysokou hůl, ještě se ale přezkoumává video.
39:28'
Na ledě zůstává ležet v dosti nehokejové pozici Simmonds. Bude se rozhodně vylučovat, otázka je, v jaké výši trest bude.
38:55'
Zašlápnutí kotouče u branky Devils tentokrát hru již přerušuje. Po odpískání se ještě do sebe lehce kousli Zajac a DeAngelo, nebylo to však nic, o čem byla nutnost vylučovat.
38:15'
Zakázané uvolnění se proti očekávání diváků nepíská a hra pokračuje bez přerušení.
37:35'
Rangers přežili i toto oslabení a mohou útočit v plné síle vpřed.
36:33'
Brendan Smith napadal rozehrávku soupeře vysoko, až u branky Blackwooda. Jenže se vytáhl až moc, proto vznikla situace 4 na 3, Devils ji ale v pásmu nevyřešili vůbec dobře.
35:51'
Početní výhoda se Devils moc nedaří. Jezdci v poklidu brání a nepouští soupeře do velkých útočných akcí.
35:23'
Ale vadit to New Jersey nemusí. Protože Rangers špatně střídali, hráči tam naskákali jako do vody a dostávají logicky dvě minuty za nadpočetné hráče na ledě. Trest odpyká Panarin.
35:03'
Devils museli zakládat kombinaci nadvakrát, aby se jim povedlo opustit vlastní pásmo.
33:39'
Georgijev si nyní připsal dva důležité zákroky, které drží stále průběžný stav 0:1! Taylor Hall letěl po levém křídle a vystřelil nepříjemně, Georgijev betonem vyrazil na druhou stranu, kde ale dojížděl Tennyson. I jeho dorážku však dokázal hostující gólman zlikvidovat!
33:15'
Zablokovaná střela končí v ochranné síti a následuje další technická přestávka. Druhá třetina nenabízí takové tempo a nasazení, jako bylo k vidění v té první. Spíše je to hra mezi brankami, ale bez větších šancí.
32:16'
Bučněvič hledal spoluhráče před branku Blackwooda, ale nikdo z modrobílých se tam nenacházel.
31:31'
Kreider si všiml najíždějícího Zibanejada do brejku, proto mu poslal další dlouhou nahrávku, kterou ale švédský šikula nezpracoval. Zasahovat musel až Blackwood, který přerušuje hru.
31:14'
Domácí v plném počtu, zatímco Coleman startoval s protihráčem na zádech do brejku. Evidentně mu však došly síly, proto jenom nahodil na branku a odjel v poklidu střídat.
30:30'
Další vyhoštění z útočného pásma, Fox ve snaze rychlé rozehrávky zkusil vyzvat na útočné modré Kakka, kterému ale kotouč uskočil z hole a celá nadějná akce upadne do zapomnění.
30:00'
Mika Zibanejad dostal do hole nějakou mocnou sílu, která vyslala na branku Devils ohromnou bombu z levého kruhu, Blackwood ale proti této střele vyjel a zneškodnil ji.
29:25'
Rangers tlačí na obranu Ďáblů, jenže ti bleskově vyhazují kotouč až za branku Georgijeva.
29:14'
Travis Zajac (NJD) bude dalším vyloučeným v tomto zápase. Verdiktem jsou dvě minuty, klasifikace: vysoká hůl.
28:26'
Jesper Bratt zakončil přesilovku střelou z pravého kruhu snad přes tři obránce, Georgijev si ale udržoval přehled a dokázal zasáhnout.
27:50'
Rangers vyhazují puk a poměrně v klidu se brání přesilovkové formaci svého rivala.
27:07'
Palmieri zůstal absolutně sám na levém kruhu, kam mu přišla přihrávka od Halla. Domácí hráč to zkusil z první, ale poslal kotouč vedle pravé tyče!
26:26'
Na tomto vyloučení se projevila drobná frustrace z předchozího přerušení hry. Miles Wood zatáhl puk do útočného pásma, kde jej nejprve zahákoval Brady Skjei (NYR), aby jej o pár sekund později tvrdě srazil Trouba. Vylučovat se bude ale jenom jednou, Skjei už míří na trestnou lavici.
26:00'
Rozhodčí prokázali velký cit pro hru a za kočkovanou nikoho nevylučují, jenom oběma hráčům domlouvají. Bude se vhazovat před Georgijevem, konkrétněji po jeho levé ruce.
25:46'
Rangers znovu zavřeli soupeře, ale nedokázali si vytvořit žádnou větší šanci. Zato na druhé straně to pořádně vře, neboť se do sebe po přerušení pustili Wood s Lindgrenem!
24:15'
Oba týmy hrají již v plném počtu, Zibanejad zavezl puk za branku, jenže neměl podporu a proti dvojici obránců Ďáblů neměl šanci logicky uspět.
23:43'
Trouba nakonec byl tím hrdinou, který získal pro Jezdce puk a vyhodil jej přes všechny čáry na druhou stranu.
23:18'
Palmieri nepřevzal nahrávku čistě, proto celou kombinaci zbrzdil. Přesto stále pokračují Devils v náporu.
22:42'
Tvrdá střela Vatanena od modré zamířila jenom na zadní plexi. Smyčka okolo čtveřice obránců se však povážlivě stahuje a Devils mají velký nápor.
22:00'
Artěmij Panarin (NYR) se dopustil ve vlastní třetině podrážení na Boqvistovi a jde si na dvě minuty odpočinout.
21:33'
Rangers jsou již v plném počtu, ale mohli také inkasovat! Zacha zpoza branky našel absolutně volného Boqvista mezi kruhy, který zkusil prostřelit brankáře Rangers mezi nohama, Georgijev tuto oblast spolehlivě zavřel.
21:24'
Butcher to zkusil v posledních sekundách početní výhody od modré, těsně před brankou tečoval Simmonds, ale jenom do ochranné sítě.
20:42'
Za brankou Devils získal kotouč Lemieux a Prudential Centrem se ozývá pískot. Hosté totiž hrají oslabení před Blackwoodovou brankou.
20:02'
Rangers vyhráli úvodní buly, dohrávají však oslabení po vyloučení Stromeho. A brání se zatím dobře, kotouče jednoduše vyhazují ven z pásma.
20:01'
První třetina je v Prudential Centru minulost a spokojenější můžou být Rangers, neboť ti odchází do kabin s náskokem jedné branky. Oboustranně byl k vidění rychlý a záživný hokej s velkým počtem šancí, domácí však nastřelili dvakrát tyčku. Jenže skóre se měnilo pouze na hostující straně, ve 13. minutě se při vyloučení Zachy prosadil po krásné Kakkově nahrávce Adam Fox. Do Newarku se vrátíme za 15 minut.
20:00'
19:58'
První třetinu uzavřel po krosové nahrávce od Zajace tvrdým pokusem Hischier, Georgijev ale udržel puk na hrudi.
19:29'
Ryan Strome (NYR) je prvním hráčem svého týmu, který míří na trestnou lavici. Do obličeje zasáhl holí Palmieriho, ten si zpracovával kotouč ze vzduchu. Nakonec to jsou pro hráče Jezdců dvě minuty.
19:00'
Poslední minutu první třetiny zahajují hosté v útočném pásmu kombinací. Ta ale je dost nepřesná a Devils svého rivala vytlačují z pásma.
18:16'
P. K. Subban křížem přehrál na Vatanena, který ale puk na holi neudržel, z toho důvodu museli domácí opustit pásmo. Při snaze rychlého návratu přišlo odpískání ofsajdu.
17:40'
Simmonds to vzal ve středním pásmu na sebe a střílel ještě před modrou čárou, nepříjemnou střelu ale dokázal hostující gólman vyrazit. Kotouč následně opustil ledovou plochu a nastala drobná výměna názorů, nakonec se vhazuje před brankou Rangers.
16:49'
Kakko přesunul hru zpět před branku Devils, kteří se dokázali nějak zformovat a vyhodit kotouč tak, aby nebyl pískán icing.
16:15'
Hall s Palmierim po chybě Foxe ve středním pásmu ujeli do brejku 2 na 1, Palmieri měl na starosti zakončení. Výborně si roztáhl Georgijeva, ale z ostrého úhlu trefil opět tyč!
16:06'
Mackenzie Blackwood schytal tvrdou ránu do masky, proto je přerušena hra a nařízena další přestávka.
15:03'
Hosté podnikli rychlý útočný výpad, který měl zakončovat po přistrčení puku Lemieux, ale byl včas zablokován vracejícím se obráncem. Domácí díky tomu zase rychle spěchají na druhou stranu.
14:29'
Rangers však dokázali vyvézt kotouč mimo nebezpečnou zónu a jejich vysunutá obrana nutí Devils do chyb a ztrát.
14:04'
Domácí by si však rádi přáli dát gól, proto prakticky od buly neopustili útočné pásmo.
12:45'
12 sekund před koncem přesilové hry se Rangers dočkali a ujímají se vedení! Velkou práci na tomto gólu odvedl Kaapo Kakko, který na pravé straně umotal obránce a v poslední chvíli přenesl hru křížem na volného ADAMA FOXE u levé tyče. Hostující obránce zametl puk do branky zcela bez problémů – 0:1! Asistence: Kaapo Kakko, Jacob Trouba.
11:49'
První půlka přesilové hry je pryč, Rangers v ní měli sice tlak, avšak nedokázali jej přetavit v gól. Proto si určitě celá bránící čtyřka Devils oddychla, když se jí povedlo vyhodit kotouč.
10:57'
Pavel Zacha (NJD) se stává prvním vyloučeným v dnešním utkání. Zezadu skočil na záda Kreiderovi, kterého následně shodil na zem. Proto dostává dvě minuty za držení.
10:24'
Šance na obou stranách stále změnu skóre nepřináší! Po střele Zajace ujeli hosté do brejku 2 na 1, který ale Kakko zazdil. Vracející se Butcher jej o puk obral a útočilo se na druhou stranu, Coleman z ostrého úhlu nepřekonal Georgijeva! Zápas je zatím hodně o gólmanech.
10:03'
Travis Zajac si sjel před branku a dostal nahrávku od Colemana, další tvrdá bomba ale končí znovu mimo.
09:33'
Damon Severson zahrábl při návratu zpět a upadl na led, čehož využil hned útok soupeře a zle zatápěl domácí obraně. Celou situaci zakončil střelou z levého kruhu Lemieux, z nadějné pozice ale napálil jenom Blackwooda do masky.
09:05'
Zacha neustál souboj u hostující střídačky a ztratil puk, přesto ale Jersey zůstalo v útočném pásmu a nakonec z toho vzešla střela Wooda, kterou Georgijev ukryl ve své lapačce.
09:05'
08:25'
Zacha se snažil o přenesení hry křížem na druhou stranu, což mu nevyšlo. Stále jsou ale Devils na kotouči a neúnavně útočí vpřed.
08:08'
Hall vracel odražený kotouč do brankoviště, kde se pohyboval Palmieri, ale domácí #21 nedokázala v nepřehledné situaci dotlačit puk do branky!
07:27'
Obrana Rangers zapomněla na obranné modré na Guseva, ke kterému šel dlouhý pas. Gusev zkusil střelu z větší dálky, Georgijev ale bez potíží tuto střelu zvládl.
06:58'
Kakko ustál za brankou tvrdý souboj a mohl servírovat puk před branku, kde stál Artěmij Panarin. Jeho střela z vrcholku kruhů nebyla rozhodně špatná, ale také nepřesná a letěla mimo branku.
06:28'
Po vhazování se kotouč dostal nějakým způsobem znovu před ďábelskou branku, Blackwood nic nevymýšlel a kotouč jednoduchým způsobem přikryl.
06:25'
Slabou střelu vyslal z levého křídla Kaapo Kakko, Blackwood si připisuje zákrok a začíná první krátká přestávka.
05:24'
Lemieux zavezl do pásma, jenže nepřesná nahrávka zpět na modrou připravila modrobílé o celé pásmo. Nyní to jsou tedy domácí, kteří kombinují před Georgijevovou brankou.
05:06'
Odražený kotouč na modré čáře si vzal pro sebe Kevin Rooney, který z větší vzdálenosti pálil příklepem na branku, hostující obránce Fox však strčil do střely hůl, od které se kotouč odrazil do ochranné sítě.
04:51'
Z vhazování se však domácí vyhnali až za vlastní branku, odkud vyhodili na laciné zakázané uvolnění. Rangers tedy na led posílají čerstvé síly.
04:36'
Jesper Boqvist byl na levém křídle až moc zbrklý, čárový rozhodčí mu tak musel odpískat ofsajd. Nadějná akce Devils se tak transformuje do vhazování ve středním pásmu.
04:21'
Severson nahazoval z neutrální zóny na branku Rangers, Georgijev nechtěl dělat problémy a kotouč raději přikryl. Tím pádem se bude vhazovat po jeho pravici.
03:28'
Kyle Palmieri získal kotouč od zkoprnělých obránců Rangers v útočném pásmu a z ostrého úhlu pálil na branku, avšak vedle. Jezdci vyhodili jenom do středního pásma, oba týmy nicméně střídají.
03:11'
I Rangers ale zapisují první šanci! Po nahození Trouby před branku se uvolnil Lemieux a nejprve trefil tyčku, z následné dorážky už mířil jenom do přesunutého Blackwooda!
01:47'
New Jersey se dostalo do útočného pásma a hned z toho byla velká šance! Výborný forčeking Colemana znamenal zisk puku a přihrávku zpoza branky na Zajace. Ten si vyjel na pravý kruh a křižnou střelou po ledě rozezvučel levou tyč!
01:20'
Další tvrdá srážka v útočném pásmu Rangers, na zem šel Kakko. Mladý finský útočník šel na led i o pár sekund později, když ho srazil Zajac. Dnes to bude výživný zápas.
00:52'
Za brankou Devils došlo k tvrdé srážce Subbana s Fastem, oba hráči se dokázali zvednout a odjet na střídačku. Hůře na tom však je dle výrazu na střídačce Fast.
00:22'
Zakázané uvolnění Devils stěhuje hru zpět před Blackwooda. Domácí dnes hrají ve speciálních dresech v rámci Heritage Game, místo tradiční kombinace mají dnes zelené kalhoty.
00:01'
Newyorské derby začíná, úvodní buly vyhráli hostující hráči, kteří se hned vrhli do útoku.
00:01'
-21:00'
Ještě jednou vám přeji přijemný sobotní večer u sledování dnešního přenosu! Zhruba za dvacet minut začne newyorské derby, podle sázkových kanceláří je mírným favoritem New Jersey. Mnoho expertů a odborníků bralo letošní draft jako přiživení rivality mezi oběma soupeři. Právo prvního výběru dostali Ďáblové a vzali si Jacka Hughese, Rangers pak Kaapa Kakka. Dnes se ale tyto dvě mladé hvězdy nepotkají. Hughes utrpěl zranění v dolní části těla a bude absentovat. Do hry se naopak po zranění vrací Kevin Rooney.

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, P. K. Subban, Butcher, Tennyson – Hall, Hischier, Palmieri – J. Boqvist, Zacha, Simmonds – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Wood, Rooney, Bratt.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, R. Lindgren, Fox, DeAngelo, Hájek – Kreider (A), Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, Chytil, R. Strome – Lemieux, B. Howden, Kakko – Fast (A), Nieves, Br. Smith.

Rozhodčí: MacDougall, O'Halloran – Fourier, Nansen (všichni CAN).
NEW YORK RANGERS
Metropolitní divize: 6. místo, 27 bodů, skóre 79:83, bilance 10-2-3-9

Rangers budou i letos bojovat o příčku zajišťující play-off, ale zatím se na tuto hranici nepropracovali. Tým rozhodně táhne Panarin, který nasbíral už 33 kanadských bodů, opomenout ale nemůžeme českého útočníka Filipa Chytila, který od povolání z AHL stihl nastřílet v patnácti duelech již 8 branek. Trefil se i v pátečním duelu na ledě Bostonu, jenže na ledě Bruins nedokázali Rangers udržet dvoubrankové vedení a nakonec berou bod. Velkou oporou je znovu Henrik Lundqvist, který drží úspěšnost zásahů přes 91%.
NEW JERSEY DEVILS
Metropolitní divize: 8. místo, 22 bodů, skóre 65:86, bilance 7-2-4-11

Ďáblové mají letos minimálně na papíře rozhodně tým, který by měl usilovat o minimálně účast v play-off. Zatím tomu je ale spíše naopak, protože Devils se krčí na předposledním místě celé Východní konference. Ačkoliv New Jersey se má od čeho odrazit, ve čtvrtek totiž dokázalo zvítězit na ledě Montrealu. Devils velmi doplácí na nevyrovnané výkony brankářů, Schneider byl dokonce odeslán na farmu a tak brankoviště hájí dvojice Domingue a Blackwood.
Příjemný sobotní večer přeji všem příznivcům NHL! Dnes se bude na co těšit, neboť od 19:00 se v Prudential Centru odehraje bitva o řeku Hudson. Dlouholetá rivalita mezi New Jersey Devils a New York Rangers nabrala opět nový směr, především díky letošnímu draftu. Nejen to přinese tento zápas, oba týmy se zatím trápí a hledají tu správnou cestu vpřed. Jistě zajímavým zápasem vás provede Tomáš Kalas, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.