NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Vegas - 10. března 2020   02:00

Edmonton
Edmonton
09:00' Chiasson (Neal, Klefbom) • 46:46' Nugent-Hopkins (Yamamoto)
2:3
(1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Vegas
Vegas
16:58' N. Roy  (Schmidt, Martinez) • 51:57' Marchessault  (R. Smith) • 62:13' Theodore  (Marchessault)

Tomáš Nosek (VGK) – 0+0, 4 střely na bránu, – 1, čas na ledě 13:57
Vegas v zápase dominovalo, ale dvakrát prohrávalo. Nakonec dokázalo zápas dostat do prodloužení, ve kterém o výhře svého celku rozhodl obránce Shea Theodore. Vegas bere body dva, domácí Oilers jeden.
62:13'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Je konec, je hotovo, bonusový bod získává hostující celek za výhru v prodloužení. Jonathan Marchessault našel SHEA THEODOREA, jehož pokus zapadl přesně do horní části branky. Asistence: Jonathan Marchessault.
61:02'
Marc-Andre Fleury (Vegas) zachránil své spoluhráče, vytáhl skvělý zákrok proti soupeři, Ethan Bear byl blízko.
60:30'
Hosté hrají v prodloužení aktivněji.
60:16'
Max Pacioretty (Vegas) nedokázal před brankou zakončit.
60:01'
Oba týmy mají bod, o ten druhé se bude hrát.
60:00'
59:20'
Vegas nahodilo kotouč do útočného pásma, a pak šlo střídat.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:45'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
58:00'
Dvě minuty zbývají ze třetí třetiny, Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky.
57:31'
Hra je nyní přerušena pro přihrávku rukou.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Alec Martinez ani Jonathan Marchessault nedokázali překonal brankáře soupeře.
56:03'
Ethan Bear (Edmonton) rozehrává od své branky.
55:32'
Kailer Yamamoto (Edmonton) zůstal sám před brankou, dostal přihrávku a jeho ránu do horní část branky tak tak vyrazil Marc-Andre Fleury.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
54:21'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku. Možná ještě Mikko Koskinen (Edmonton) zasáhl.
54:12'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
54:05'
Kotouč vypadl z hrací plochy, hra je tak přerušená. Komerční přestávka.
53:26'
Hostující celek se nyní pokouší vstřelit rozhodující branku, nesmí však zapomínat na obranu.
52:44'
Mikko Koskinen (Edmonton) přerušuje hru, buly v útočném pásmu Vegas, které dokázalo před malou chvílí vyrovnat.
51:57'
Rychle po vhazování se k puku dostal před brankou stojící JONATHAN MARCHESSAULT. Jeho rána zapadla přesně do horní části branky. Mikko Koskinen nyní na kotouč nedosáhl. Asistence: Reilly Smith.
51:54'
Mikko Koskinen (Edmonton) kryje kotouč, Brayden McNabb (Vegas) nedokázal prostřelit z bezprostřední blízkosti brankáře. Komerční přestávka.
51:00'
Devět minut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí celek vede o jednu branku, aktivnější jsou ale hosté.
50:13'
Andreas Athanasiou (Edmonton) pálil z dobré pozice, Marc-Andre Fleury se vyznamenal.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Vegas prohrává o jednu branku, navíc neproměnilo přesilovku. Mikko Koskinen (Edmonton) vytáhl skvělé zákroky.
49:18'
49:16'
Mikko Koskinen (Edmonton) kryje další kotouč. To už z přesilovky Vegas zbývají dvě vteřiny.
49:00'
Edmonton velmi dobře brání, navíc se může spolehnout na svého brankáře.
48:32'
Hosté se nemohou usadit v útočném pásmu.
48:12'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
48:08'
Mikko Koskinen (Edmonton) nyní své spoluhráče podržel, připsal si tři důležité zákroky během chvilky.
47:26'
Vegas vinou špatné přihrávky přišlo o útočné pásmo.
47:18'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Alex Chiasson – 2 min., podrážení).
46:46'
Edmonton právě vstřelil branku!
Hostující čtvrtá formace chybovala, puk před brankou získal RYAN NUGENT-HOPKINS. Jeho rána zapadla k bližší tyči, Marc-Andre Fleury nedokázal zasáhnout. Domácí celek využil chyby soupeře. Asistence: Kailer Yamamoto.
46:23'
Max Pacioretty (Vegas) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Následně hosté zahráli na icing.
45:26'
Jeden z beků Vegas pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná.
45:00'
Pět minut hry je pryč, bude to ještě velká bitva.
44:24'
Nate Schmidt (Vegas) měl dvě velké šance, ale ani jednu z nich nedokázal přetavit ve výraznější střelecký pokus.
43:23'
Max Pacioretty (Vegas) pálil do horní části branky, jeho pokus kryje brankář domácího celku.
42:56'
Jujhar Khaira (Edmonton) dostal kotouč do útočného pásma, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
42:10'
Andreas Athanasiou (Edmonton) zakončoval z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář Vegas. Domácí nyní hrají aktivněji a Vegas má problémy.
41:30'
Marc-Andre Fleury (Vegas) vyrazil kotouč před sebe, a pak Nick Cousins (Vegas) jej odehrál do bezpečí.
41:00'
Vegas se dokázalo osvobodit, směr hry se tak otáčí.
40:37'
Brayden McNabb (Vegas) autorem další střely.
40:21'
William Karlsson (Vegas) pálil z první, jeho ránu snadno vyrazil hostující brankář.
40:01'
Úvodní buly pro hostující celek.
40:01'
Vegas vede na střely 30-14, ale stav zápasu je vyrovnaný, domácí celek se do šancí dostával zejména ve druhé polovině druhé třetiny. Hosté si vypracovávali příležitosti průběžně.
40:00'
39:54'
Edmonton hraje nyní aktivně, hostující celek se musí bránit.
39:21'
Nepřesná rozehrávka čtvrté formace Vegas, buly se vrací před branku hostů.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:47'
William Karlsson (Vegas) pálil a jeho pokus kryje brankář Oilers. Mikko Koskinen (Edmonton) přerušuje hru.
38:19'
Max Pacioretty (Vegas) neuspěl, William Karlsson (Vegas) pálil nepřesně. Vegas má převahu, hraje aktivněji, ale domácí se zatím brání celkem snadno.
37:39'
Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) pálil z horní hranice kruhu, jeho pokus kryje brankář Vegas. Buly před jeho brankou.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Vegas je aktivnější, má převahu, ale zatím platí zde v Albertě vyrovnaný stav.
36:03'
Nick Cousins (Vegas) pálil z dobré pozice, ale ani na dvakrát neuspěl. Dvě dobré pozice během deseti sekund.
35:47'
Marc-Andre Fleury (Vegas) vytáhl skvělý zákrok, Jujhar Khaira (Edmonton) měl před sebou odkrytou část branky. Následně výborně na druhé straně zasáhl brnakář Mikko Koskinen (Edmonton).
35:01'
Oscar Klefbom (Edmonton) pálil od modré čáry, dobře zasáhl brankář Vegas. Vyrazil kotouč před sebe, a pak už hrála obrana.
34:39'
Mikko Koskinen (Edmonton) kryje kotouč, komerční přestávka.
33:14'
Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje kotouč, buly před jeho brankou. Nyní je hostující brankář v těžké pozici. Mnoho střel na něj nešlo.
32:55'
Mnoho šancí v tomto zápase momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
31:56'
Leon Draisaitl (Edmonton) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje hostující brankář. Marc-Andre Fleury (Vegas) si připisuje další zákrok. Buly před jeho brankou.
31:21'
Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění, buly před brankou Vegas. Oilers nyní začínají hrát aktivně.
31:15'
Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) si najížděl do útočného pásma, ale jeho akci zastavilo postavení mimo hru.
30:54'
Max Pacioretty (Vegas) autorem další střely hostujícího celku, ale rána končí vedle branky. Nebyl to špatný pokus.
30:31'
Po dlouhé době se domácí dostali ke střele a Marc-Andre Fleury kryje kotouč.
30:26'
Komerční přestávka.
30:06'
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, ale vypálit nedokázali. Následně je hra přerušená.
29:19'
Podle neoficiálních statistik dvacet minut hry domácí celek nevypálil na branku.
28:54'
Další buly před brankou Vegas.
28:20'
Marc-Andre Fleury (Vegas) rozehrává za svou brankou, nechal kotouč obráncům, kteří dostali hru do útočného pásma. Jonathan Marchessault pálil nad.
27:50'
Nepřesná rozehrávka Vegas založila akci domácích, Adam Larsson (Edmonton) však nedokázal nic vymyslet.
27:13'
Domácí se dostali do zakončení, kotouč vypadl z hrací plochy, buly před brankou Vegas.
26:45'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, hostující celek má optickou převahu, hraje aktivně.
26:41'
26:30'
Hostující celek rozehrává od své branky, znovu akce Tomáše Noska a jeho formace.
26:03'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
25:30'
Oscar Klefbom (Edmonton) se položil do střílené přihrávky soupeře, kotouč vypadl z hrací plochy.
24:40'
Zack Kassian (Edmonton) vedl útočnou akci svého týmu, následně musel proti další střele zasahovat brankář Vegas.
24:14'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z první, jeho pokus tak tak vyrazil brankář Oilers.
23:51'
Kailer Yamamoto (Edmonton) pálil z pravé strany, jeho rána končí mimo branku, Marc-Andre Fleury zasahovat nemusel.
23:22'
Čtvrtá formace Vegas se dnes prezentuje velmi dobrým výkonem, Tomáš Nosek to zkoušel z bezprostřední blízkosti, ale neuspěl.
23:04'
Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, do zakončení se však domácí nedostali.
21:51'
Jonathan Marchessault (Vegas) to nemyslel vůbec špatně, jeho rána končí nad brankou.
21:06'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější úvod hry ve druhé třetině.
20:20'
Nate Schmidt (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho pokus vyrazil domácí brankář mimo branku.
20:01'
Domácí celek se prosadil jako první, ale hosté kontrolovali hru, Jejich aktivní výkon vedl k vyrovnání, povedenou ránou v přesilovce srovnal obránce Nate Schmidt. Odpověděl tak na branku Alexe Chiassona. Vegas vede na střely 15:3.
20:00'
19:27'
Domácí hráči musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:26'
Mikko Koskinen (Edmonton) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí prohrávají na střely 3:13.
16:58'
Tvrdá rána od modré čáry na konci přesilovky zapadla do horní části branky, a tak se hosté dočkali vyrovnání. Nate Schmidt pálil od modré čáry a kotouč před brankou tečoval NICOLAS ROY. Asistence: Alec Martinez a Nick Cousins
16:37'
Alec Martinez (Vegas) pálil z dobré pozice, Kris Russell zblokoval jeho tvrdou ránu. Hosté hrají v početní výhodě dobře, ale domácí se mohou spolehnout na svého brankáře.
15:38'
William Karlsson (Vegas) měl na hokejce vyrovnání, ale natažený domácí brankář vyraztil kotouč, následně jeho spoluhráči vyhodili.
15:06'
Shea Theodore (Vegas) pálil z první, jeho rána z kruhu končí nad.
15:02'
15:02'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Oscar Klefbom – 2 min., krosček).
14:38'
Sledujeme nyní útočnou akci Edmontonu, ale domácí hráči se do střelecké pozice nedostali.
13:40'
Max Pacioretty (Vegas) autorem další střely, kterou kryje domácí brankář. Hosté hrají zejména ve druhé polovina první třetiny aktivně, ale nedaří se jim skórovat.
13:27'
Tomáš Nosek (Vegas) měl velkou šanci, před brankou se dostal k odraženému kotouči, ale ani tentokrát hostující celek nedokázal prostřelit brankáře Oilers. Komerční přestávka.
12:42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Buly před brankou Vegas.
12:11'
Shea Theodore (Vegas) se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus kryje domácí brankář. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
12:02'
11:35'
Mikko Koskinen (Edmonton) přerušuje hru, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.
11:14'
Shea Theodore (Vegas) to zkoušel jeden na jednoho, ale proti obránci Oilers neměl mnoho šancí.
10:35'
Hosté střídají, kotouč je v jejich útočném pásmu. Mikko Koskinen (Edmonton) předvedl dva dobré zákroky, Jonathan Marchessault neuspěl.
10:07'
Vegas se pokouší rychle odpovědět a něco vymyslet v útočném pásmu, ale o kotouč hosté přišli.
09:00'
Z první výraznější šance se domácí celek dostává do vedení, parádní tečí před brankou usměrnil kotouč za brankovou čáru ALEX CHIASSON. Asistence: James Neal a Oscar Klefbom.
08:14'
Riley Sheahan (Edmonton) byl zblokovaný obranou Vegas, směr hry se tedy otáčí.
07:52'
Riley Sheahan (Edmonton) byl v útočném pásmu u kotouče jako první, ale ke střele se propracovat nedokázal.
07:04'
Po poněkud pomalejším úvodu zápasu se nyní hra dostává do výraznějšího tempa.
06:47'
Max Pacioretty (Vegas) to vzal na sebe, jeho ránu vyrazil brankář, k dorážce po obkroužení branky se hosté nedostali.
06:12'
Leon Draisaitl (Edmonton) pálil z dobré pozice, jeho rána z mezikruží byla jedním z beků zblokovaná do rohu hrací plochy, brankář Marc-Andre Fleury zasahovat nemusel.
05:42'
Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění, buly před brankou hostujícího celku.
05:17'
Jujhar Khaira (Edmonton) se pokoušel o rychlý protiútok, ale do střelecké pozice se nedostat nedokázal.
04:52'
Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry.
04:24'
Ethan Bear (Edmonton) se dostal do útočného pásma, kde se pokoušel něco vymyslet, ale pokus o střelu byl zblokovaný obranou Vegas.
03:12'
Tyler Ennis (Edmonton) se dostal do problémů, ale situaci dokázal vyřešit. Jeho spoluhráč následně nedokázali zakončit.
02:46'
Postavení mimo hru vrací hru Oilers do středního pásma.
02:45'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
01:37'
Domácí brankář ještě jednou přerušuje hru, buly před jeho brankou.
01:14'
Domácí rozehrávají od své branky, Adam Larsson přišel o kotouč, a tak mohou hrát hosté. Reilly Smith (Vegas) pálil a Mikko Koskinen (Edmonton) kryje kotouč.
00:16'
Hosté to zkoušeli od modré čáry, jejich rána od modré čáry byla zblokovaná.
00:07'
Úvodní buly pro domácí celek, který rozehrával od své branky, ale dopustil se chyby, zakázané uvolnění.
00:01'
Utkání brzy začne.

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Nurse (A), Bear, Klefbom, A. Larsson (A), Jones, K. Russell – Nugent-Hopkins, Kassian, Ennis – Draisaitl, Yamamoto (A), Athanasiou – Sheahan, J. Archibald, Neal – Khaira, Chiasson, P. Russell.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – McNabb, Schmidt (A), Martinez, Theodore, Holden, Whitecloud, Merrill – Pacioretty (A), Stastny (A), R. Smith – Marchessault, W. Karlsson, N. Roy – Pirri, Cousins, W. Carrier – Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Chmielewski, Dwyer – Gawryletz, Gibbons.
V rámci letošní sezóny se oba kluby střetly dvakrát. Hrálo se ve městě neonů na Stripu a Vegas nejprve prohrálo 2:4, a pak svého soupeře přehrálo 3:0.
Oba týmy se nachází v Pacifické divizi, Vegas je aktuálně první a má dvoubodový náskok právě na Edmonton. Ten by se, v případě zisku dvou bodů, bodově svému soupeři vyrovnal.
Hokejisté Las Vegas zůstávají v Kanadě ve státu Alberta, předchozí noc nastoupí na ledě Calgary Flames, kde vyhráli. Nyní je čeká další zápas, představí se v Edmontonu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.