NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Anaheim - 22. listopadu 2019   01:10

Florida
Florida
38:53' Connolly (Vatrano) • 39:20' Connolly (Trocheck, Strålman) • 51:55' Ekblad (Huberdeau, Barkov) • 55:37' Toninato (Ekblad, Hoffman) • 60:22' Ekblad (Huberdeau, Barkov)
5:4
(0:1, 2:3, 2:0 - 1:0)
Anaheim
Anaheim
17:15' Jones  (Silfverberg, Ja. Larsson) • 27:17' N. Ritchie  (O. Kaše, Gudbranson) • 35:50' Rakell  (Fowler, Getzlaf) • 38:39' O. Kaše
Florida
Lambert, Sutherland – Gibbs, Nansen
BB&T Center, Sunrise
11.316 diváků
Anaheim

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek páteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.

Bloky 18 – 15
Máme tu konec dnešního šíleného utkání. Kačeři vedli v utkání po brankách JONESE, RITCHIEHO, RAKELLA a KAŠEHO ve 39. minutě již 0:4, přesto se domácím podařilo ještě do konce druhé třetiny snížit na 2:4 díky dvěma slepeným gólům BRETTA CONNOLLYHO. Ve třetí třetině na rozdíl jediné branky snížil dělovkou od modré čáry AARON EKBLAD. Na vyrovnávací brance na 4:4 měl také obrovský podíl Ekblad, který nejprve střelou z levého kruhu Gibsona nepřekonal, ale následně puk předložil na hůl TONINATA, kterému stačila již pouze nastavit čepel a puk uklidit do sítě. Minutu před koncem základní hrací doby měl na hokejce rozhodnutí hostující Kaše, ovšem trestuhodně minul a tak se šlo do prodloužení. Prodloužení netrvalo příliš dlouho a hrdinou zápasu se stal AARON EKBLAD, který přebral na modré čáře puk od Huberdeaua, projel po pravé straně až před branku a střelou překonal Gibsona. Je to již podruhé v sezóně co se Panterů podařilo otočit skóre utkání z 0:4 a je to i nový rekord NHL.
60:22'
Florida právě vstřelila branku!
A máme rozhodnuto a otočka v utkání je dokonána. Na modré čáře se dostal po přihrávce Huberdeaua k puku AARON EKBLAD natlačil se po pravé straně k brance a přesnou střelou překonává Gibsona. Asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.
60:01'
Buly pro Pantery.
60:01'
Máme tu konec základní hrací doby, když je skóre 4:4 i když Kačeři vedli v utkání již 0:4.
60:00'
59:40'
Barkov vypálil sám z pravého kruhu do náruče Gibsona.
58:48'
Kaše měl na hokejce rozhodnutí, svojí střelou z mezikruží trestuhodně minul branku.
58:25'
Troy Terry měl na hokejce branku Ducks, ale svojí střelu z mezikruží poslal do masky Bobrovskiho.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:04'
Domácí chtějí vyhrát a dále stupňují tlak.
55:37'
A máme srovnáno. Domácím se podařilo srovnat z 0:4 na 4:4. Ekblad ještě střelou z levého kruhu Gibsona nepřekonal, následně však poslal přihrávku na DOMINICA TONINATA, který již pouze nastavil čepel a uklidil puk do sítě. Asistence: Aaron Ekblad, Mike Hoffman.
54:55'
Zablokovaná střela Jonese skončila v rohu kluziště.
54:21'
Max Jones se z čista jasna objevil v dobré šanci, Bobrovskij ho vychytal.
53:48'
Puk v hledišti.
53:39'
Steel ohrozil Bobrovskiho střelou ze středu brankoviště, domácí brankář nyní podržel domácí tým.
53:06'
Rowney to vzal na sebe, ale Matheson se vrátil a puk mu vypíchl.
Dnešní utkání sleduje 11.316 diváků.
51:55'
A máme to již pouze o gól. Huberdeau poslal přesnou přihrávku na modrou čáru, kde napřáhl AARON EKBLAD a svojí dělovkou prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.
51:18'
Yandle to vzal na sebe a bekhendovou střelu poslal do lapačky Gibsona.
51:10'
Další rána Mathesona od modré zamířila do klína Gibsona.
50:51'
Rána Mathesona od modré skončila na betonu Gibsona.
50:39'
Hoffmanova dělovka od modré byla zablokovaná do ochranné sítě a hostující první formace může konečně vystřídat. Následuje komerční přestávka.
50:14'
Nahození Hoffmana od modré nikdo v červeném netečoval.
50:08'
Po třetí za sebou posílá hostující mužstvo puk pouze na icing.
49:52'
Icing Kačerů.
49:27'
Rána Huberdeaua od modré zamířila těsně vedle branky.
49:02'
Rakell byl poslán u mantinelu k zemi vylučovat se za tohle nebude.
48:14'
Malgin hledal před brankou Boyla puk sebral v klidu Deslauriers.
47:33'
Mathesonova rána od modré šla nad branku.
47:11'
Henrique zakončoval z velkého úhlu mezi betony Bobrovskiho, ten si mezírku pohlídal a následnou dorážku Kašeho také zneškodnil.
46:45'
Dadonovova střela nadělala Gibsonovi problémy a na dorážku Barkov již nedosáhl.
46:37'
Komerční přestávka.
46:17'
Rakell si sjel na pravý kruh, Getzlaf mu však poslal přihrávku mezi kruhy.
45:20'
Kačeři mohli dát pátou branku. Fowlerova tečovaná rána od modré čáry nadělala Bobrovskimu obrovské problémy, ale ten nakonec vytasil vynikající zákrok nohou.
45:00'
Rána od levého mantinelu zamířila přesně do náruče Bobrovskiho.
44:27'
Del Zotto rychle puk zpracoval na modré čáře a vypálil zápěstím, Bobrovskij touš našel v lapačce.
43:47'
Matheson poslal svojí přihrávku pouze na hůl Gudbransona.
43:10'
Ekblad byl na útočné modré povalen, rozhodčí vylučovat nebudou.
42:27'
Yandlova rána od modré byla zablokovaná.
42:09'
Kaše našel Steela ten udělal v útočném pásmu stahovačku, puk mu však sjel z čepele.
41:23'
Hosté uklidňují hru a nikam nespěchají.
40:46'
Vatrano nyní srazil rukami Terryho, ale byl to čistý zákrok.
40:18'
Terry byl na poslední chvilku odzbrojen jinak by postupoval sám na Bobrovskiho.

Hity 13 – 12
Po druhé třetině máme stav 2:4. V této třetině jsme nakonec viděli pět branek. Ducks vedli po brankách RITCHIEHO, RAKELLA a KAŠEHO již 0:4, ale dva rychlé slepené góly domácího BRETTA CONNOLLYHO dávají ještě Panterům do třetí třetiny naději na bodový zisk z tohoto utkání.
40:00'
39:20'
Domácí snižují na rozdíl dvou branek. Tečovaná rána BRETTA CONNOLLYHO z levého kruhu skončila za bezmocným Gibsonem. Smolařem který si puk srazil do branky byl Cam Fowler. Asistence: Vincent Trocheck, Anton Strålman.
38:53'
Domácí snižují a vykřesávají naději. BRETT CONNNOLLY dostal přesnou přihrávku mezi kruhy od Vatrana a střelou mezi betony prostřelil Gibsona. Asistence: Frank Vatrano.
38:39'
Anaheim právě vstřelil branku!
Demolice Panterů pokračuje. Velikou chybu Yandla dokázal potrestat na dvakrát ONDŘEJ KAŠE. Bez asistence.
38:32'
Gudbranosonova rána skončila v náručí Bobrovskiho.
38:20'
Rowneyho teč Steelovi střely zamířila kousek vedle levé tyčky.
38:00'
Poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:20'
Icing Ducks.
37:08'
Dadonov neměl čas nic s pukem udělal, protože u něj byl rychle Getzlaf.
36:24'
Domácí se špatnou přihrávkou připravují o útočné pásmo.
35:50'
Ducks vedou již 0:3 a využívají velice rychle přesilovou hru. Fowler našel přihrávkou na vrcholku levého kruhu RICKARDA RAKELLA, který svojí střelou zápěstím vymetl všechny pavouky v Bobrovskiho brance. Asistence: Cam Fowler, Ryan Getzlaf.
35:37'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Denis Malgin – 2 min., podrážení).
35:05'
Rána Guhlea od modré byla zablokovaná.
34:49'
Domácí jsou nyní aktivnější, následná jejich rozehrávka končí icingem. Následuje komerční přestávka.
33:42'
Rakellova střela z levého kruhu zamířila těsně vedle bližší tyčky.
33:31'
Barkov se pral na brankovišti, jeho dorážka nemohla znamenal pro Gibsona problém.
33:22'
Barkov to vzal na sebe, z otočky však trefil pouze levou tyč.
32:39'
Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.
32:12'
Rána Pysyka z pravého kruhu byla zablokovaná do ochranné sítě.
31:28'
Domácím nechybí elán, zatím včas naráží na výborně pracující hostující obranu.
30:17'
29:53'
Fowler rozehrává od vlastní branky, ale má to ztížené, protože domácí vytáhli napadání.
29:09'
Yandle si hrál s pukem na útočné modré a následně byl vytlačen dvojicí protihráčů do středního pásma.
28:38'
Ofsajd Anaheimu.
27:17'
Rychlá akce hostů končí druhou brankou. Kaše našel přesnou přihrávkou NICKA RITCHIEHO, který vypálil z první z vrcholku levého kruhu a Bobrovskij možná nemá čisté svědomí u tohoto gólu. Asistence: Ondřej Kaše, Erik Gudbranson.
27:12'
Bobrovskij raději před Ritchiem přidržel puk v lapačce. Následuje komerční přestávka.
26:50'
26:30'
Del Zotto nic nevymýšlel a poslal puk na Bobrovskiho.
25:50'
Domácí se nyní nemohou dostat do útočné třetiny a domácí fanoušci začínají pískat.
25:06'
Huberdeau našel přihrávkou zpoza branky Barkova, Gibson se výborně přemístil a puk za svá záda nepustil.
24:50'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Carter Rowney – 2 min., podrážení).
24:14'
Puk je dotkl ochranné sítě za brankou Bobrovskiho a proto je hra přerušena.
23:39'
Terry se výborně vrátil do obrany a nepustil k puku Barkova.
23:26'
Icing na straně Floridy.
22:47'
Trocheck se dostal s pukem do útočného pásma, následná jeho přihrávka skončila u hostů.
22:23'
Ducks se nyní nepodařila rozehrávka a je z toho icing.
21:58'
Jonesova přihrávka před branku zablokovaná a hrají tak domácí.
21:32'
Nahození Steela na Bobrovskiho domácí gólman v poklidu chytá.
21:18'
Guhle od modré zamířil do náruče Bobrovskiho.
20:53'
Hofmman čekal schovaný u útočné modré čáry, zablokovaný puk nakonec nezískal.
20:21'
Dělovka Yandla od modré šla vedle branky.
20:01'
20:01'
Hráči jsou již zpět na ledové ploše a za malou chvilku bude moci začít druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 02:04.
Statistiky

Střely 8 – 11
Buly 44% – 56%
Bloky 9 – 5
Hity 7 – 8
V první třetině jsme viděli jednu branku a to v domácí síti, když se dokázal prosadit střelou z brankoviště MAX JONES. První třetina přinesla pár šancí na obou stranách, ale zatím o něco aktivnější a přesnější jsou právě Kačeři. Na domácí straně se zatím nejvíce daří elitní první formaci, která je zatím na vytváření akcí před Gibsonem sama.
20:00'
19:55'
Puk je na střídačce Kačerů.
19:20'
Getzlaf zajel z pukem za branku a čeká až mu vystřídají spoluhráči.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:55'
Domácí se snaží o odpověď, ale Kačeři dobře brání.
17:15'
Kačeři se dostávají do vedení. Velký důraz před brankou prokázali nyní hosté a puk nahozený od modré od Larssona se dostal k Silfverbergovi, který ho ještě jemně poslal až k MAXU JONESOVI, který poslal puk za bezmocného Bobrovskiho. Asistence: Jakob Silfverberg, Jacob Larsson.
16:55'
Rána Del Zotta od modré těsně minula levou tyčku.
16:20'
15:59'
Gudbransonova rána a Bobrovskij musel být v pozoru.
15:45'
Dadonov vypálil a Gibson si připsal výborný zákrok vyrážečkou.
15:22'
Dadonov zavezl puk do pásma a snaží se se spoluhráči něco vymyslet.
14:44'
Rána Del Zotta od modré byla zablokovaná.
14:16'
Grant dostal přesnou přihrávku mezi kruhy a provětral Bobrovskiho.
14:11'
14:02'
U své levé tyčky byl včas Gibson proti střele Barkova.
13:27'
Ritchieho dorážka zamířila vedle branky Bobrovskiho.
13:12'
Kačeři začínají další útok od vlastní branky.
12:48'
Bobrovskij pomáhá domácím s rozehrávkou za svojí brankou.
12:07'
Z velkého úhlu to vyzkoušel Brett Connolly, Gibson byl u sví tyčky včas.
11:18'
Ránu od modré v podání Strålmana musel Gibson na dvakrát likvidovat.
11:10'
Svižná rána zápěstím z levého kruhu v podání Pysyka skončila přesně v lapačce Gibsona.
10:45'
Oba týmy střídají a puk mají v moci Kačeři.
10:24'
Rána Fowlera od modré byla zablokovaná.
09:50'
Dadonov v dobré šanci na brankovišti trefil výborně postaveného Gibsona.
09:26'
Yandle odzbrojil soupeře a může v klidu rozehrát.
08:51'
Domácí elitní formace nyní drží hosty před Gibsonem.
07:57'
Domácí ujeli dva na jednoho. Hoffman hledal přihrávkou na druhé straně Malgina, přihrávka však byla zablokovaná a bylo po šanci.
06:59'
Kaše hledal zpoza branky přihrávkou Ritchieho, ale byl dříve odzbrojen a domácí mohou do útoku.
06:34'
Sceviour z pravého kruhu vypálil na Gibsona, jeho střela zamířila do náruče brankáře Anaheimu.
06:24'
Další velká šance Kačerů, puk je kutálel brankovištěm, ale Terry ho nedokázal uklidit za Bobrovskiho.
06:09'
06:01'
Rowney výborně bojuje za brankou, následně o puk proti přesile přišel a na druhé straně je pískán ofsajd.
05:13'
Boyle vyslal na steč Trochecka, který to vyzkoušel na bližší tyč, ale Gibson si jí pohlídal.
04:56'
Nepřesná rozehrávka domácích a Bobrovskij musel krýt střelu Jonese.
04:48'
Puk na domácí střídačce.
04:32'
Fowler výborně ubránil Dadonova, který se po levé straně dral k zakončení.
03:52'
Icing Floridy.
03:24'
Grantova rána od modré šla hodně vedle branky.
02:51'
Domácí Panteři jsou v úvodu aktivnější, ale zatím největší šanci měli Kačeři.
02:21'
Hosté se málem mohli radovat z branky, ale dorážka Steela šla těsně vedle branky.
01:27'
Rána Trochecka z levého kruhu zamířila vedle.
00:56'
Connollyho rána od modré byla zablokovaná Getzlafem.
00:01'
Úvodní buly pro Floridu.
00:01'
BB&T Centrem zní státní hymna USA a po ní budeme moci přistoupit k samotnému utkání.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Yandle, Ekblad (A), Pysyk, Strålman, Matheson, Brown – Huberdeau, Barkov (C), Dadonov – B. Boyle, Trocheck (A), Connolly – Vatrano, Malgin, Hoffman – Toninato, Acciari, Sceviour.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Del Zotto, Fowler (A), Ja. Larsson, Gudbranson, Guhle, Mahura – Rakell, Getzlaf (C), Terry – N. Ritchie, Henrique, Silfverberg (A) – Jones, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Lambert, Sutherland – Gibbs, Nansen.
Vzájemné zápasy

18. 3. 2019 Anaheim – Florida 3:2
29. 11. 2018 Florida – Anaheim 2:3
20. 11. 2017 Anaheim – Florida 3:2
Anaheim

„Kačeři“ mají odehráno 22 zápasů. Ducks se to těchto zápasech nachází na 11. místě Západní konference, když si připsali bilanci 9-1-2-10 při skóre 59:64. V Pacifické divizi je Anaheim Ducks na 6. místě. Na venkovních kluzištích si z 10 odehraných zápasů připsali bilanci 4-0-0-6 při skóre 23:29. Po utkání s „Pantery“ je čeká utkání na ledě Tampy Bay.

Absence

obránce Hampus Lindholm (zranění v dolní části těla)