NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Buffalo - 8. března 2020   01:00

Flyers
Flyers
30:04' Giroux (Voráček, Sanheim) • 49:28' Giroux (Voráček, Sanheim) • 54:49' Farabee
Buffalo

To už je z tohoto utkání vše. Přeji nerušenou dobrou noc!

Statistiky zápasu:
Střely na branku – 24:39 (4:13, 10:11, 10:15)
Zblokované střely – 18:9
Vyhraná vhazování – 31:19
Trestné minuty – 8:6
Hity – 18:22
Hokejisté Philadelphie potvrdili výbornou formu z poslední doby a připisují si už osmou výhru v řadě! Buffalo naopak prohrálo pošesté za sebou.

Hosté přitom nehráli špatně, Letce přestříleli, ale na brankáře Harta dokázali vyzrát jen jednou. Ve druhé třetině se to podařilo Dominikovi Kahunovi, který měl před sebou už odkrytou branku a srovnal na 1:1. O výhře domácích rozhodla až závěrečná dvacetiminutovka. V 50. minutě zužitkoval spolupráci s Voráčkem Claude Giroux, jenž se trefil podruhé v zápase a v 55. minutě uzavřel kuriózním způsobem skóre Joel Farabee. Ten potrestal Ristolainenovu malou domů na brankáře Huttona, po níž hostující gólman nedokázal před útočníkem Flyers odehrát puk.
59:39'
Rasmus Ristolainen dostal dvě minuty za hákování. Byl to spíše nešťastný zákrok, kdy se Finova hokejka dostala pod nohy protihráče, který dobrusloval do rohu. Braun je ale naštěstí v pořádku.
59:39'
Rasmus Ristolainen tvrdě poslal na mantinel Justina Brauna! Svého spoluhráče se okamžitě přijel zastat Robert Hägg a poté i Jakub Voráček!
59:23'
Zakázané uvolnění domácích. Střídačka Sabres si vyžádala time-out.
59:05'
Travis Sanheim těsně minul prázdnou branku Buffala. Už běží poslední minuta třetí třetiny.
58:31'
Závar před domácí brankou. Hart si ale pohlídal i dorážku Jacka Eichela.
58:10'
Hayes nahrál Farabeemu, který ale přišel o puk dříve, než se mohl pokusit trefit prázdnou branku soupeře.
57:29'
Branka Buffala už zůstává prázdná!
57:29'
Střelu Jeffa Skinnera z pravého kruhu ukryl ve výstroji brankář Hart.
56:52'
Nahození Sanheima tečoval těsně vedle hostující branky Claude Giroux. Ten byl blízko hattricku!
55:40'
Michael Raffl byl ve své útočné snaze osamocen. Puk tak poslal jen za hostující klec.
54:49'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí navyšují své vedení hodně kuriózním gólem! Rasmus Ristolainen zahrál malou domů brankáři Carterovi Huttonovi. Ten chtěl puk odehrát před dojíždějícím JOELEM FARABEEM, který však jeho úmysl vystihl a následně kotouč mezi betony gólmana Buffala poslal za brankovou čáru. Tohle byla obrovská chyba gólmana Sabres. I Ristolainen to ale mohl zahrát jinak. Bez asistence.
54:14'
Domácí se dostali pod tlak a spokojili se s vyhozením na zakázané uvolnění.
53:10'
Bekhendové zakončení Waynea Simmondse si Carter Hart pohlídal. Domácí jsou v plném počtu.
52:44'
Pokus Jacka Eichela se snažil tečovat Skinner, ale Hart puk našel v lapačce.
52:30'
Hosté utahují šrouby. Skinnerova střela z mezikruží však byla zablokována.
52:10'
Polovinu oslabení Letci ubránili.
51:09'
Po reklamní přestávce uvidíme přesilovku Buffala. Dvě minuty za krosček vyfasoval Scott Laughton.
49:52'
S odpovědí se snažil přispěchat Michael Frolík. Hart jeho střelu vyrazil.
49:28'
Teď už se Letci ale radují! Ovoce přinesla spolupráce mezi Jakubem Voráčkem a CLAUDEM GIROUXEM. Oba hráči si rychle vyměnili puk a kapitán Giroux se z pravého kruhu trefil ke vzdálenější tyčce Huttonovy svatyně – 2:1. Asistence: Jakub Voráček a Travis Sanheim.
49:13'
Obrovský závar před hostující brankou! Puk za brankovou čáru nedostali Voráček, Couturier ani Giroux!
48:24'
Hosté v postavení mimo hru. Jejich přesilovka se chýlí ke konci.
48:10'
Provorov po mantinelu posílá kotouč ven z obranné třetiny Flyers.
47:49'
Domácí vyhazují.
47:25'
Z levé strany to zkoušel Jeff Skinner. Hart si bližší tyčku pohlídal.
46:52'
Dobře zapracoval Nate Thompson, který hosty vyhnal až za jejich branku.
46:36'
Navíc se bude vylučovat na domácí straně. Na trestnou lavici míří za hákování Philippe Myers.
46:02'
Rasmus Ristolainen byl volný mezi kruhy. Jeho střelu vyráží Hart! Nadále platí, že Buffalo hraje velmi aktivně.
45:30'
Farabee posunul puk na pravou stranu, odkud střílel Travis Konecny. Carter Hutton drží kotouč na svém těle.
44:51'
Přihrávku na osu dostal Henri Jokiharju. Střela hostujícího obránce byla sražena mimo branku.
43:44'
43:09'
Domácím se nepodařilo vyhodit a Šavle z toho mohly těžit. Olofsson posílal puk před branku na Dominika Kahuna, s jehož tečí si poradil Hart.
42:40'
Další rána Rasmuse Ristolainena. Tentokrát se jednalo o čistou střelu, proti níž Hart opět vytasil svou levou ruku.
41:59'
Nahození Rasmuse Ristolainena tečoval Sam Reinhart přímo do lapačky brankáře Harta. Pokud by šel puk o něco výše, zřejmě by se Sabres radovali!
41:43'
Domácí Scott Laughton je vyloučen za krosček. Hosté si zahrají přesilovku.
41:35'
Z pravé strany střílel na domácí branku Kyle Okposo. Mířil mezi betony, které Carter Hart zaklapl včas.
40:15'
Eichel posílal z rohu puk před branku na Reinharta. Toho ale pokryl Niskanen.
Hity – 15:17
Ve druhé třetině jsme už góly viděli. Hosté pokračovali v sympatickém výkonu, ale jako první se radovali Letci. Prosty v tom měl i Jakub Voráček, po jehož přihrávce poslal puk za záda brankáře Huttona Claude Giroux. Hosté srovnali ve 37. minutě zásluhou Dominika Kahuna, který pálil do odkryté klece po nahrávce Olofssona. Po 40 minutách tak hraje Philadelphia s Buffalem nerozhodně 1:1.
40:00'
39:49'
Icingu se dopustili i hosté. Ještě jedno buly ve druhé třetině
39:35'
Domácím bylo odpískáno přísné zakázané uvolnění. Diváci dávají najevo rozhořčení bučením.
39:28'
Na levém kruhu si rovnal puk Jeff Skinner. Provorov mu ho ale odebral.
39:00'
Máme tu poslední minutu druhé třetiny.
36:54'
Sabres právě vstřelili branku!
Hosté zaslouženě vyrovnávají! Marcus Johansson vybojoval v rohu puk, který následně poslal na levý kruh, kde byl Victor Olofsson. Ten místo střely našel DOMINIKA KAHUNA, jenž střílel do zcela odkryté klece – 1:1. Asistence: Victor Olofsson a Marcus Johansson.
36:36'
Kahun hledal před brankou Marcuse Johanssona. Ten si rovnal puk na střelu, ale Sanheim mu ho vypíchl.
35:47'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem bez dalšího zakončení.
34:20'
Michael Frolík přebíral puk v ofsajdové pozici. Následuje reklamní přestávka.
33:30'
Joel Farabee měl na kontě druhý gól Philadelphie! Hosty podržel brankář Hutton.
33:17'
Hart je už připraven. Můžeme pokračovat.
33:17'
Aktivní Rasmus Dahlin vypálil z vrcholu levého kruhu. Hart má puk ve výstroji, ale vypadá to, že ho kotouč trefil do méně chráněného místa. Nechce se mu totiž zpět na nohy.
33:03'
Další zakázané uvolnění domácích. Už šesté ve druhé třetině.
32:53'
Střela Ristolainena byla zablokována obranou Flyers.
32:32'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění.
32:16'
Sabres dnes zatím hapruje koncovka. Jinak nehrají špatný zápas.
30:52'
Z nulového úhlu to zkoušel Jeff Skinner. Hart byl připraven.
30:41'
Rána Rasmuse Dahlina sestřelila Justina Brauna jako bowlingovou kuželku. Rozhodčí okamžitě přerušili hru, ale obránce Flyers asi bude v pořádku. Reklamní přestávka.
30:04'
Teď už jdou domácí do vedení! Nahození Travise Sanheima tečoval Jakub Voráček. Hutton puk vyrazil opět k Voráčkovi, který ho vracel před branku na CLAUDEHO GIROUXE. Domácí kapitán si ho musel levou bruslí přikopnout na hokejku a bekhendem hrací předmět poslal pod lapačkou natahujícího se Huttona do brankové síťky. Asistence: Jakub Voráček a Travis Sanheim.
29:40'
Sean Couturier se v rychlosti obtočil zpoza branky a pokusil se tak překvapit Cartera Huttona. Ten se ani nadvakrát nenechal překonat!
29:33'
Hostům bylo odpískáno postavení mimo hru. Následuje reklamní přestávka.
28:43'
Hosté se nyní dostali ke třem střelám v krátkém sledu, ale všechny dokázali zablokovat hráči Philadelphie.
28:02'
Zakázané uvolnění domácích.
27:01'
Flyers se probouzejí! Sean Couturier zakombinoval s Myersem a střílel z pravého kruhu. Po zákroku Huttona se ještě snažil dorážet Claude Giroux, ovšem svému brankáři pomohla obrana, která kotouč nepustila na branku.
26:01'
Šance domácích! Michael Raffl projel mezi obránci a dostal se až před Huttona, který stačil zasáhnout vyrážečkou!
24:46'
Sabres jsou lepším týmem. Z vrcholu levého kruhu vypálil Rasmus Dahlin a Hart musel vytáhnout další dobrý zákrok.
24:38'
Girgensons se snažil projít přes domácího obránce Niskanena. Ten mu urazil puk až do ochranné sítě.
24:06'
Hosté dlouho pobývali v útočném pásmu. Nakonec se Sam Reinhart natlačil až před Harta, který zabránil gólu levým betonem!
23:28'
Zakázané uvolnění domácích. Hra se vrací před Harta.
22:12'
Velká šance hostí! Vymyslel ji Rasmus Dahlin, který z levé strany nahrával před branku. Tam Kahun sklepl kotouč na hokejku Victora Olofssona, který těsně minul pravou tyčku ze svého pohledu!
21:40'
Puk byl sražen na střídačku Buffala. Hra je tedy opět přerušena.
21:18'
Zakázané uvolnění Buffala.
20:18'
Jakub Voráček to v úvodu druhé třetiny zkusil z dálky. Hutton se nenechal překvapit.
Hity – 10:8
První část zápasu skončila bez branek. Střelecky aktivnější bylo Buffalo. Největší šanci měl zřejmě Sam Reinhart, který upaloval sám na domácího gólmana Harta, jenž byl v souboji 1 na 1 úspěšnější. Trenér Flyers Vigneault bude mít asi svým svěřencům co vysvětlovat.
20:00'
19:51'
První třetina se už spíše jen dohrává. Gól v ní asi nepadne.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:53'
Okposovo nahození od modré čáry vyrazil do rohu domácí gólman Hart.
18:18'
Na icing nyní zahráli také hráči Buffala.
17:31'
16:59'
Domácí brankář si poradil také s nahozením, které před ním tečoval Jack Eichel. Šavle jsou zatím mírně aktivnějším celkem.
16:49'
Rychlá výměna kotouče mezi hostujícími hokejisty. Z pravého kruhu nakonec pálil Rasmus Dahlin a Hart musel zasáhnout vyrážečkou.
16:29'
Od modré čáry vypálil Brandon Montour, který ale trefil jen brusli Thompsona. Domácí následně zahráli na icing.
15:02'
Joel Farabee se dostal před hostující brankou k odraženému puku. Místo zakončení se ještě snažil najít Hayese a to nebylo dobré řešení. Adresát přihrávky na kotouč nedosáhl.
Střely na branku – 4:6
13:58'
Puk vypadl do hlediště. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
13:36'
Flyers se nepřesnou přihrávkou vyhnali do středního pásma. Musejí to zkusit znovu.
12:30'
Hostující obrana se otevřela a hráči Philadelphie jeli ve dvou na jediného obránce. Michael Raffl to řešil sám střelou z levého kruhu na bližší tyčku, Hutton zasáhl vyrážečkou.
11:50'
Na pravé straně našlápl Colin Miller, který naskočil na led z trestné lavice. Jeho rána ale nebyla přesná.
11:31'
Další vyhození Buffala.
11:12'
Hosté se ubránili tlaku Letců a nyní vyhodili.
10:14'
Hosté v oslabení zahrozili! Ránu Johana Larssona z levé strany vyrazil Hart, který dokázal pokrýt i dorážku Zemguse Girgensonse.
09:46'
Domácí si záhy zahrají další přesilovku! Colin Miller je vyloučen za držení.
09:37'
09:22'
Po nahrávce Hayese pálil na poloodkrytou hostující klec Matt Niskanen. Ten však netrefil prostor mezi tyčemi!
08:08'
Curtis Lazar nabral rychlost na pravé straně a prověřil pozornost brankáře Harta. Střele ale scházela razance a domácí fantom puk betony posunul do rohu kluziště.
07:36'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brandon Montour – 2 min., sekání).
07:36'
Je tu čas na první reklamní přestávku tohoto duelu.
06:31'
Přihrávka Niskanena propadla na pravý kruh, kde byl Tyler Pitlick. Domácí útočník však netrefil branku.
05:51'
Sam Reinhart se dostal za záda obránce Provorova a upaloval proti brance Philadelphie. Zvolil střelu na vyrážečku a Hart puk nadvakrát zkrotil!
05:30'
Travis Konecny obkroužil branku Buffala a posílal kotouč mezi kruhy. Tam však byli jen hráči soupeře.
05:07'
Henri Jokiharju střílel od modré čáry. Carter Hart si pro puk sáhl lapačkou.
03:52'
Domácí jsou v plném počtu. Sabres v přesilovce nevystřelili.
02:52'
Hosté se v přesilovce zatím trápí. Nedokáží se dostat do útočného pásma.
02:28'
Hosté vyhazují.
01:51'
Travis Sanheim vložil asi spíše nešťastně hůl pod nohy protihráči, který přes ni přepadl. Je z toho dvouminutový trest za podražení pro obránce Flyers.
01:26'
Hostující obránce Colin Miller zajel s pukem za branku a čeká, až mu spoluhráči dostřídají a najedou do patřičných pozic.
00:20'
Zajímavá přihrávka Ivana Provorova hledala Jakuba Voráčka. Český útočník si na levém kruhu puk na střelu nakonec nesrovnal dostatečně rychle.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Farabee – Pitlick, D. Grant, Laughton – Aube-Kubel, N. Thompson, M. Raffl.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, Montour, C. Miller, Dahlin, Jokiharju, McCabe (A) – S. Reinhart, Eichel (C), Skinner – Kahun, Ma. Johansson (A), Olofsson – Simmonds, Lazar, Frolík – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: St. Pierre, Rank – Murray, Suchánek.
Favorit zápasu je jasný, sázkaři se shodují na tom, že body získá domácí celek.
Buffalo Sabres je v tabulce Atlantické divize na šesté pozici. Mužstvu se nedaří, prohrálo posledních pět zápasů. Buffalo nestačilo na Calorado Avalanche 2:3, Vegas Golden Knights 2:4, Arizonu Coyotes 2:5, Winnipeg Jets 1:3 a Pittsburgh Penguins 2:4.
Philadelphia Flyers prožívá povedené období, z posledních pěti zápasů tým všechny vyhrál, v tabulce Východní konference je na čtvrté pozici. Tým si poradil se San Jose Sharks 4:2, New Yorkem Rangers 5:2 a 5:3, Washingtonem Capitals 5:2 a Carolinou Hurricanes 4:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Philadelphia Flyers a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.