NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Rangers - 24. prosince 2019   01:00

Flyers
Flyers
39:58' Sanheim (Braun, Konecny) • 47:31' K. Hayes (Farabee, J. van Riemsdyk) • 55:49' Sanheim (Couturier, Giroux) • 57:15' K. Hayes (J. van Riemsdyk, Braun) • 59:02' Aube-Kubel (Sanheim, Voráček)

3. Travis Sanheim (PHI) 2+1
Statistiky: Střely na bránu: 30-35; Zablokované střely: 10-10; Vhazování: 51%-49%; Hity: 8-18; Přesilové hry: 1/6-0/4; Trestné minuty: 8-12.
Jesper Fast v prostřední třetině otevřel skóre během oslabení, jenže 1,7 sekundy před koncem druhé části vyrovnal Travis Sanheim a ve třetí pak dokonal obrat Kevin Hayes, který se prosadil do sítě svého bývalého zaměstnavatele a rozhodl dnešní souboj brankářů. Oba hráči Flyers se poté prosadili ve stejném pořadí ještě jednou a Jakub Voráček se podílel asistencí na prvním gólu Nicolase Aubea-Kubela v NHL. Konečné skóre utkání zní. Philadelphia Flyers 5 New Yokr Rangers 1.
59:02'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Útočník NICOLAS AUBE-KUBEL nyní vystřelil na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování a nádhernou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Jeho první gól v kariéře NHL! Asistence: Travis Sanheim a Jakub Voráček.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:09'
Anthony DeAngelo to přehnal s důrazem u hrazení a rozhodčí ho poté poslali na trestnou lavici za hrubost.
57:15'
KEVIN HAYES na pravém křídle předvedl úžasný slalom a na vzdálenější levé tyči brány zasunul kotouč do sítě vedle pravého betonu Henrika Lundqvista, který se nestačil včas přesunout! Asistence: James van Riemsdyk a Justin Braun.
56:57'
Philadelphia se ocitla pod velkým tlakem a podařilo se ji vyhodit puk za bránu Rangers, aniž by se pískalo zakázané uvolnění. Flyers vedou stále o dva góly.
55:49'
Henrik Lundqvist sice fantasticky vychytal Seana Couturiera, jenže z levého kruhu pro vhazování poté zamířil do prázdné brány TRAVIS SANHEIM a vstřelil svůj druhý gól v zápase! Flyers vedou 3:1. Asistence: Sean Couturier a Claude Giroux.
54:45'
Anthony DeAngelo vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Carter Hart předvedl pěkný semafor.
54:40'
Hra byla přerušena poté, co nahození Rangers zamířilo do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka. Flyers vedou nad hosty z New Yorku těsně 2:1.
53:28'
Rangers se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena a vhazuje se po levici Henrika Lundqvista.
52:29'
Mika Zibanejad teď mohl vyrovnat skóre zápasu, jenže jeho střela zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování orazítkovala vzdálenější levou tyč!
51:43'
Chris Kreider vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Carter Hart zasáhl levým betonem.
51:04'
Henrik Lundqvist je pátým nejlepším brankářem v historii NHL v počtu vítězství. Švédský král jich má na kontě 457. Dnes to na výhru nevypadá.
50:52'
Brady Skjei vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus skončil v náručí Cartera Harta.
50:22'
Rangers se dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám, z nichž první Carter Hart vyrazil a druhou kontroloval pohledem. Následuje krátká komerční přestávka.
49:13'
Vyhození Flyers skončilo mezi střídačkami a vhazovat by se mělo v obranném pásmu domácího týmu. Je tomu skutečně tak, Carter Hart si musí dávat pozor.
48:18'
Jakub Voráček na levém křídle nabral obrovskou rychlost a střelou z bodu levého kruhu mohl skórovat, jenže Henrik Lundqvist dokázal jeho pokus vyrazit mimo bránu.
47:31'
KEVIN HAYES si teď najel na skvělou přihrávku z pravého křídla a poté na bodu levého kruhu pro vhazování napřáhl k fantastické střele zápěstím, která nad lapačkou Henrika Lundqvista zamířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: Joel Farabee a James van Riemsdyk.
47:18'
Ryan Strome vypálil bez přípravy před vrcholem levého kruhu pro vhazování a jeho rána skončila na levém rameni Cartera Harta, který dokázal puk vyrazit.
46:36'
Nahození Pavla Bučněviče bylo přizvednuto do ochranné sítě a prostor dostává krátká komerční přestávka. Skóre utkání je stále nerozhodné 1:1.
45:39'
Travis Konecny na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Henrik Lundqvist puk vykopl svým pravým betonem.
45:03'
Rangers se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk skončil na zakázaném uvolnění. Hra byla přerušena a vhazovalo se po pravici Henrika Lundqvista.
44:02'
Carter Hart zasáhl levým ramenem proti střele Rangers z vrcholu levého kruhu pro vhazování a vzápětí vychytal i Pavla Bučněviče, proti jehož střele z blízkosti poté vytáhl parádní semafor!
43:35'
V loňské sezóně se oba týmy střetly čtyřikrát a ve všech čtyřech střetnutích jeden z brankářů udržel čisté konto. Dnes se to opakovat nebude.
42:14'
Travis Sanheim chtěl z vrcholu levého kruhu pro vhazování přihrát diagonálně před bránu, jenže puk byl drobně tečován a jeho spoluhráč na něj nedosáhl.
41:19'
Hostující hokejisté New Yorku Rangers tentokrát rozehrávali z levé strany obranného pásma a puk byl sražen mezi střídačky. Další přerušení hry. Skóre 1:1.
40:40'
Rangers nepřesně rozehráli podél trestných lavic a puk zamířil pod lapačku Cartera Harta, který se rozhodl kotouč podržet a neriskovat chybnou rozehrávku.
40:14'
Ivan Provorov vypálil v úvodu třetí třetiny od modré čáry a Henrik Lundqvist dokázal jeho pokus podržet.
40:01'
Statistiky po podruhé třetině: Střely na bránu: 19-22; Zablokované střely: 5-7; Vhazování: 48%-52%; Hity: 6-13; Přesilové hry: 0/5-0/4; Trestné min.: 8-10.
Třetí třetina začne přibližně v 3:00.
Flyers dnes nevyužili ani jednu z pěti přesilových her a během jedné z nich naopak inkasovali, když se během oslabení prosadil Jesper Fast. Domácí se ovšem poté dočkali, když se 1,7 sekundy před koncem prostřední části prosadil obránce Travis Sanheim. Stav po druhé třetině zní. Philadelphia Flyers 1 New York Rangers 1.
40:00'
39:58'
Domácí obránce TRAVIS SANHEIM vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela zápěstím prošla mezi betony Henrika Lundqvista do sítě! Zásluhu na tom měl také Travis Konecny, který švédskému brankáři výborně clonil ve výhledu – 1:1. Asistence: Justin Braun a Travis Konecny.
39:30'
Carter Hart si připsal skvělý zákrok hrudí poté, co Rangers vypálili na vrcholu mezikruží a pokusili se zdvojnásobit své těsné vedení. Ovšem marně.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:46'
Michail Vorobjov vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána s příklepem mířila k pravé tyči, jenže Henrik Lundqvist ji fantasticky vykopl levým betonem! Flyers mohli vyrovnat.
37:37'
Greg McKegg se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Rangers přečkali pátou přesilovou hru Flyers.
36:49'
Shayne Gostisbehere na levém křídle vkleče udržel útočné pásmo a poté napřáhl ke střele, která byla tečována a těsně minula vzdálenější pravou tyč brány Rangers.
35:37'
Greg McKegg byl vyloučen na dvě minuty za sekání a po reklamní přestávce si zahrají přesilovou hru Flyers.
35:01'
Travis Konecny je zpět na ledové ploše a ani jeden z týmů se dnes nedokázal prosadit v přesilové hře. Rangers vstřelili jediný gól zápasu během oslabení.
34:34'
Anthony DeAngelo se dostal ke střele z blízkosti, jeho bekhendový pokus ale skončil na vyrážečce Cartera Harta, který poté zmrazil kotouč pod svou lapačkou.
33:46'
Artěmij Panarin vystřelil v blízkosti levé tyče zápěstím a jeho střela z úhlu skončila na hrudi Cartera Harta.
33:01'
Travis Konecny fauloval ve středním pásmu a dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Rangers.
32:28'
Rangers na pravém křídle nemohli pokračovat v útočném snažení, protože se ocitli v postavení mimo hru. Hra byla přerušena. Vhazování v neutrální zóně.
31:52'
Shayne Gostisbehere vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a prudkou ránou s příklepem mířil do bližšího horní rohu brány, Henrik Lundqvist ale puk vyrazil.
31:38'
Pavel Bučněvič na pravém křídle vystřelil z úhlu po přihrávce Artěmije Panarina a jeho střela zápěstím skončila v náručí Cartera Harta, který přerušil hru.
30:46'
Nicolas Aube-Kubel na pravém křídle nemohl pokračovat v útočném snažení a proti Flyers se pískalo postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.
30:08'
Rangers se v rychlém sledu dvakrát nepodařilo rozehrát podél střídaček a tentokrát z toho bylo zakázané uvolnění. Následovalo buly po pravé ruce Henrika Lundqvista.
29:24'
Philadelphia na levém křídle vyrazila do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce přes osu hřiště na bodu pravého kruhu pro vhazování vypálil bez přípravy Morgan Frost, který už se pomalu radoval z gólu, Henrik Lundqvist ovšem vytáhl spektakulární zákrok lapačkou, po kterém na řadu přichází reklamní přestávka! Stále je to 0:1.
28:17'
Flyers na pravém křídle vystřelili od hrazení a Henrik Lundqvist jejich střelu z úhlu snadno vyrazil.
27:59'
Vyloučený Brett Howden je zpět na ledě a musí být nesmírně spokojený, protože Rangers přečkali jeho faul bez pohromy a navíc během oslabení otevřeli skóre.
26:44'
Rangers právě vstřelili branku!
Brady Skjei mohl skórovat během oslabení po přečíslení dva na jednoho bekhendem a Carter Hart pravým ramenem vyrazil puk na horní tyč, vzápětí se ale prosadil JESPER FAST, který ho propálil mezi pravou rukou a pravým betonem! Stav 0:1. Asistence: Brady Skjei a Greg McKegg.
25:59'
Útočník Brett Howden dostal dvě minuty za sekání a Philadelphia si zahraje čtvrtou přesilovou hru v utkání.
25:16'
Brendan Lemieux v blízkosti levé tyče na skvěle chytajícího Cartera Harta nevyzrál a stále trvá bezbrankové skóre. Vyloučený Jakub Voráček se mezitím vrátil zpět na led.
24:42'
Carter Hart vyrazil táhlou střelu Rangers a z blízkosti poté mohl skórovat Artěmij Panarin, jenže minul bližší levý horní roh brány. V hledišti to jen hlasitě zahučelo.
23:54'
Mika Zibanejad vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho prudká střela nad ledem minula přední tyč brány Philadelphie, kterou dnes hájí brankář Carter Hart.
23:28'
Vyloučený Ryan Strome je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra hostujících hokejistů Rangers.
23:16'
Jakub Voráček fauloval před boxem časoměřičů a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení. Hra 4 na 4.
21:55'
Sean Couturier mohl skórovat v blízkosti levé tyče brány, jenže Henrik Lundqvist ho dokázal fantasticky vychytat! Bezbrankový stav trvá.
21:28'
Ryan Strome byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers mají k dispozici další přesilovou hru. Prosadí se?
20:57'
Artěmij Panarin vypálil po zpětné přihrávce z pravého křídla bez přípravy a jeho rána s příklepem z prostoru vrcholu mezikruží skončila na masce Cartera Harta.
20:51'
Pavel Bučněvič na pravém křídle vystřelil z nulového úhlu a Carter na přední tyči dokázal sevřít puk mezi betony. Hra byla přerušena a stále čekáme na první gól.
20:42'
Ve Philadelphii před pár okamžiky začala prostřední část utkání, do které oba týmy vstupují za bezbrankového skóre 0:0. Henrik Lundqvist i Carter Hart drží čisté konto.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-8; Zablokované střely: 4-3; Vhazování: 60%-40%; Hity: 2-4; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
Druhá třetina začne přibližně v 2:04.
Philadelphia byla během úvodních dvaceti minut klání lepším týmem a vytvořila si několik slibných příležitostí, Henrika Lundqvista ovšem nepřekonala, stejně jako na opačné straně NY Rangers domácího brankáře Cartera Harta. Skóre po první třetině střetnutí ve Wells Fargo Center zní. Philadelphia Flyers 0 New York Rangers 0.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:56'
Anthony DeAngelo vystřelil z prostoru levého kruhu pro vhazování a Carter Hart tentokrát sevřel puk mezi pravou rukou a tělem. Oba brankáři zatím drží čisté konto.
18:41'
Nahození Rangers bylo přizvednuto do ochranné sítě a po přerušení hry následuje komerční přestávka.
18:27'
Hosté mohli v blízkosti levé tyče skórovat do prázdné brány, jenže Carter Hart vleže zasáhl pravým betonem! To byl spektakulární zákrok!
18:03'
Rangers vyhráli vhazování v útočném pásmu a po rychlém otočení hry na levém křídle vypálili z úhlu, Carter Hart byl ale připravený a jejich pokus hrudí úspěšně vyrazil.
17:55'
Andy Andreoff nepřesně rozehrál o hrazení a jeho přihrávka z obranného pásma Flyers skončila na zakázaném uvolnění. Vhazování po levici brankáře Cartera Harta.
16:29'
Henrik Lundqvist vyrazil střelu Flyers z pravého kruhu pro vhazování levým betonem a domácí hokejisté se vzápětí k dorážce nedostali. Skvělé střídání domácích hráčů.
15:46'
Shayne Gostisbehere zkoušel vypálit v prostoru mezikruží na opačné straně ledové plochy po zpětné přihrávce z levé strany, jeho rána bez přípravy ale byla zablokována a na bránu Rangers neprošla.
14:23'
Rangers předvedli nádhernou kombinaci a po přihrávce z pravého křídla vypálili v prostoru mezi kruhy pro vhazování. Už to vypadalo na gól, jejich střela ale byla zablokována.
12:57'
Vyloučený Greg McKegg je zpět na ledové ploše a hokejisté Rangers přečkali další oslabení. Zatím sledujeme velice pohledné utkání, kterému chybí pouze góly.
12:28'
James van Riemsdyk mohl otevřít skóre v blízkosti levé tyče, jenže Henrik Lundqvist se dokázal včas přesunout k přední tyči, aby domácího útočníka skvěle vychytal.
12:12'
Shayne Gostisbehere na pravém křídle vypálil od modré čáry a Henrik Lundqvist jeho pokus podržel v náručí, zatímco předchozí po drobné teči dokázal vyrazit.
11:30'
Claude Giroux vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus skončil v lapačce Henrika Lundqvista, který si dokázal puk najít a přerušil hru.
10:57'
Greg McKegg dostal dvě minuty za podrážení a po další reklamní přestávce si zahraje přesilovku Philadelphie.
10:14'
Philippe Myers se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Philadelphia přečkala dvojnásobné oslabení. Rangers to sehráli velice špatně a ledabyle.
09:35'
Claude Giroux mohl skórovat v oslabení, jenže v závěru samostatného úniku byl tísněn a minul pravou tyč brány hokejistů New Yorku Rangers!
09:18'
Kevin Hayes si povodil své bývalé spoluhráče a vyloučený Travis Sanheim se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu. Philadelphie už je ve čtyřech hráčích.
08:51'
Pavel Bučněvič mohl skórovat v blízkosti pravé tyče brány do prázdné sítě, jenže překonaného Cartera Harta dokázal zastoupit Sean Couturier!
08:14'
Philippe Myers dostal dvě minuty za podrážení a hráči New Yorku Rangers si zahrají přesilovou hru 5 na 3!
07:26'
Mika Zibanejad vypálil v levém kruhu pro vhazování a jeho rána z úhlu skončila v náručí brankáře Cartera Harta, který se dokázal včas přesunout k bližší tyči.
07:18'
Travis Sanheim byl vyloučen za hákování a po reklamní přestávce si zahrají přesilovou hru hokejisté Rangers.
07:05'
Travis Sanheim u levé tyče rychle zamíchal s pukem a poté se snažil prosadit bekhendem, jenže Henrika Lundqvista mezi betony nedokázal překonat.
06:27'
Anthony DeAngelo na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím zamířila nad bránu domácího brankáře Cartera Harta, který nemusel zasahovat.
05:03'
Jesper Fast napřáhl ihned po vhazování k táhlé střele, která skončila v náručí brankáře Cartera Harta. Pokud se nepletu, tak šlo o první střelu Rangers na bránu.
04:47'
Brendan Lemieux se mohl pokusit vystřelit na vrcholu mezikruží, jenže ztratil stabilitu a puku se zmocnili hokejisté Philadelphie, kteří měli klid na rozehrávku.
04:00'
Travis Sanheim si najel na vzdálenější levé tyči na nádhernou přihrávku z pravého rohu útočného pásma Flyers a střelou bez přípravy těsně minul bránu New Yorku Rangers.
02:56'
Vyloučený Pavel Bučněvič je zpět na ledové ploše a hokejisté New Yorku Rangers úspěšně přečkali úvodní přesilovou hru domácích hráčů Philadelphie.
02:24'
A další střela Philadelphie od modré čáry, která tentokrát těsně minula přední levou tyč brány, a švédský brankář Henrik Lundqvist nemusel zasahovat.
01:31'
Flyers na pravém křídle vypálili od modré čáry a Henrik Lundqvist ránu Claudea Girouxa vyrazil pravým ramenem. Další nepříjemná střela kapitána Flyers.
00:55'
Pavel Bučněvič byl vyloučen za podrážení a Philadelphia si zahraje úvodní přesilovou hru dnešního střetnutí.
00:10'
Claude Giroux mohl po pouhých 10 sekundách hry otevřít skóre, když si sjel z levého křídla před bránu a Henrik Lundqvist ho vychytal levým betonem! Švédský brankář podržel Rangers.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Braun, Gostisbehere, P. Myers – Giroux (C), Couturier (A), Konecny – J. van Riemsdyk, K. Hayes, Aube-Kubel – Farabee, Frost, Voráček (A) – Andreoff, M. Vorobjov, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Kreider (A), Zibanejad (A), Fast (A) – Panarin, R. Strome, Bučněvič – Lemieux, Chytil, B. Howden – Haley, McKegg, Br. Smith. Hlavní trenér: David Quinn.

Rozhodčí: Francis Charron, Ian Walsh. Čároví: Julien Fournier, Shandor Alphonso.

Jakub Voráček (PHI) 26 zápasů, 9+3, +/- +5
Filip Chytil (NYR) 36 zápasů, 8+18, +/- +6
Vzájemné zápasy

Philadelphia se střetla s New Yorkem Rangers v loňské sezóně NHL celkem čtyřikrát a úvodní tři střetnutí dokázala vyhrát, když ve všech třech udržela čisté konto. Poslední vzájemný duel vyhráli Rangers (0:3).
New York Rangers

V bráně hostujícího týmu NY Rangers by se měl opět představit Henrik Lundqvist, který v posledním utkání proti Anaheimu předvedl devatenáct zákroků a přispěl k hladkému vítězství svého týmu 5:1. Hokejisté New Yorku Rangers ukončili sérii tří zápasů bez výhry a na ledě Philadelphie Flyers budou usilovat o druhou výhru v řadě. Hosté budou spoléhat na ruského útočníka Artěmije Panarina, který bodoval sedmkrát za sebou, když zaznamenal 11 bodů za 7 gólů a čtyři asistence.
Philadelphia Flyers

Kevin Hayes strávil v New Yorku Rangers pět sezón a na konci února 2019 byl vyměněn do Winnipegu, kde odehrál zbytek sezóny. Před začátkem nové sezóny si ho však vyhlédla Philadelphie, s níž podepsal sedmiletý kontrakt. Kevin Hayes odehrál za New York Rangers 361 zápasů, během nichž zaznamenal 216 bodů za 87 gólů a 129 asistencí. Hlavní trenér Alain Vigneault byl na lavičce Rangers taktéž pět sezón a jeho největším úspěchem bylo finále Stanley Cupu, kterého s týmem dosáhl v roce 2014. Flyers vyhráli třikrát v řadě poté, co ukončili sérii tří porážek. Prodlouží svou sérii výher?
Hokejista Kevin Hayes a hlavní trenér Alain Vigneault mají před sebou výjimečné Vánoce, během kterých se vůbec poprvé představí proti svému bývalému týmu. V Wells Fargo Center se na Štědrý den představí New York Rangers a oba budou stát na straně Philadelphie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.