NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Anaheim - 2. února 2020   04:30

1:3
(0:1, 1:2, 0:0)
Anaheim
Anaheim
05:43' Jones  (Steel, O. Kaše) • 22:33' D. Grant  (Fowler, Manson) • 26:52' Ja. Larsson  (Silfverberg, Rakell)
Kings
Kozari, Charron – Brisebois, Cormier
Staples Center, Los Angeles
18,230 diváků
Anaheim

Hostující celek se dostal do tříbrankového vedení, a pak v přesilovce se dokázal prosadit domácí Tyler Toffoli. V závěru utkání si hostující celek zkušeně vedení podržel. Ducks se mohli spolehnout na svého brankáře, který byl po zásluze vyhlášen jako hlavní hvězda večera tady v Downtownu Los Angeles.
59:22'
Anaheim pálil nepřesně, a tak je z toho zakázané uvolnění.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí se nastěhovali do útočného pásma.
58:37'
Oddechový čas pro domácí.
58:37'
Matt Roy pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou tečovaný. Puk končí mimo.
58:11'
Ducks zkoušeli vypálit ze svého obranného pásma, je z toho jen icing.
57:51'
Postavení mimo hru zastavilo akci domácích. Buly ve středním pásmu, Jonathan Quick se tedy vrací.
57:30'
Oba týmy střídají, domácí pokračují ve hře bez brankáře.
57:06'
Kings hrají v šesti.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v tomto zápase.
56:26'
Ben Hutton pálil od modré čáry, Ryan Miller snadno zasáhl proti jeho střele betonem.
55:46'
Kings rozehrávali od své branky, Ben Hutton zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, Alex Iafallo o kotouč za brankou přišel.
55:14'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek prohrává o dvě branky a zatím nemůže zdramatizovat duel.
55:08'
Komerční přestávka.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Ryan Miller si poradil s další ránou od modré čáry.
54:15'
Hostující celek hraje velmi dobře, vede o dvě branky a nějaké výraznější šance soupeři nedovoluje.
53:45'
Matt Roy jako obránce pálil z velké dálky, ale branku trefit nedokázal. Následně Derek Forbort rozehrával od své branky.
52:22'
Obrázek hry ve třetí třetině je dost podobný. Domácí hokejisté jsou aktivnější, vytvářejí si střelecké pozice, hrají aktivně, ale naráží na výborného brankáře soupeře.
51:36'
40:27, tak vypadá statistika střel na branku, domácí jsou jednoznačně aktivnější, ale Ducks podržel brankář.
51:12'
Fanoušci Kings se baví v aréně, děti zatancovaly populární tanec Macarena.
50:30'
Adrian Kempe zakončoval modré čáry, jeho spoluhráč následně pálil před brankou, ale brankáře neprostřelil.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Anaheim stále drží poměrně snadno dvoubrankové vedení. Kings sice hrají aktivně, ale nedaří se jim prostřelit brankáře.
49:33'
Jeden z hostujících hráčů vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale nedokázal přesněji vypálit.
49:19'
Matt Roy pálil od modré čáry, jeho pokus kyje brankář Ryan Miller.
47:57'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Ducks.
47:35'
Ducks se dostali do situace dva na jednoho, ale rána byla nepřesná.
46:55'
Kings se nyní dostali do velké šance, ale hostují brankář vytasil výborný zákrok proti střele MacDermida.
46:34'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
46:08'
45:26'
Derek Grant (Anaheim) se protlačil do střelecké pozice, jeho pokus končí vedle branky Chtěl zkusit vypálit ke vzdálenější tyči.
45:00'
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí poznali, že pokud chtějí pomýšlet na zdramatizování zápasu, nečeká je vůbec nic snadného.
43:40'
Kings hrají aktivně, dostali se do útočného pásma, kde kombinovali, ale výraznější šanci si nevypracovali.
42:55'
33:24, tak vypadá statistika střel na branku, domácí jsou aktivnější, ale prosadili se jen jednou.
42:50'
Adrian Kempe se po rychlé akci propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus kryje hostující brankář. Ryan Miller podržel své spoluhráče.
41:25'
Hostující brankář vytáhl další velmi dobrý zákrok, vhazovat se bude před jeho brankou.
41:11'
Ryan Miller kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
40:42'
Utkání pokračuje třetí třetinou, sledujeme klidnější pasáž.
40:01'
Max Jones a Derek Grant poslali hostující celek do dvoubrankového vedení, následně se trefil Jacob Larsson, který upravil na 3:0 pro Ducks. V závěru druhé třetiny snížil domácí Tyler Toffoli.
40:00'
39:40'
Ryan Miller zasahovat proti střele z mezikruží.
39:17'
Kings se pokouší v závěru něco vymyslet. Matt Roy pálil z velké dálky, ale netrefil.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:32'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
37:21'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí celek nyní snižuje, v přesilovce vyslal na branku tvrdou ránu TYLER TOFFOLI. Jeho projektil propadl brankáři Ducks mezi rukou a tělem a kotouč dojel až za brankovou čáru. Asistence: Anže Kopitar a Alec Martinez.
37:08'
Adrian Kempe pálil z bezprostřední střelecké pozice, bekhendovou ránu kryje brankář.
36:45'
Domácí hokejisté mají k dispozici početní výhodu, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekají.
36:18'
36:18'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., držení).
35:51'
Jonathan Quick musel zasahovat, dokázal si poradit se střelou soupeře z bezprostřední blízkosti.
35:30'
Ben Hutton se propracoval do střelecké pozice, přejel do útočného pásma, a pak pálil. Jeho projektil končí vedle branky.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Ducks vedou o tři branky a mají momentálně blíže k výhře. Střelecky jsou ale aktivnější domácí.
34:27'
Dustin Brown byl volný před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.
34:03'
Mnoho šancí v této poněkud méně atraktivní pasáži nesledujeme, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznějších šancí.
32:33'
Postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Ducks vedou o tři branky a ve druhé třetině udělaly výrazný krok k výhře v tomto zápase.
32:13'
Erik Gudbranson byl v útočném pásmu, dostal se k němu puk, ale hostující hráč nedokázal vymyslet výraznější příležitost.
31:46'
31:41'
Sean Walker (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho rána byla ztečovaná do ochranné sítě nad brankou.
31:17'
Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, pokoušel se něco vymyslet, ale do výraznější střelecké pozice se hráči Kings nedostali.
30:43'
Matt Luff (Los Angeles) pálil z velké dálky, Ryan Miller kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, sledujeme aktivní hru domácího celku, který se zatím nedokázal propracovat do výraznější šance.
29:37'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 5 min., bitka).
29:22'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Kings, domácí celek se nemůže vůbec dostat do tempa.
29:11'
29:00'
Přesilovka Ducks se blíží ke svému konci.
28:18'
Jonathan Quick vyklepal kotouč z rukavice, zbytečně se nepřerušuje, Los Angeles následně vyhodilo.
27:58'
Nyní se však domácí celek dokázal osvobodit, a tak se bude rozehrávat od branky Ducks.
27:33'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, sledujeme dobrou přesilovku.
27:11'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., držení).
26:52'
Anaheim právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, střelou od modré čáry prostřelil JACOB LARSSON vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jakob Silfverberg a Rickard Rakell.
26:06'
26:06'
Jeden z domácích hráčů v posledních vteřinách přesilovky vypálil a trefil jen brankovou konstrukci. Kings přesilovku neproměnili.
25:45'
Anaheim vyhazuje přes všechny čáry, přesilovka Kings se blíží ke konci.
25:17'
Jonathan Quick musel zasahovat, jeden z hostujících hráčů se při vlastním oslabení dostal do dobré střelecké pozice, ale nedokázal překonat brankáře.
24:40'
Kings mají k dispozici první přesilovku v zápase, ale zatím se nemohou stabilněji dostat od útočného pásma. Ducks se brání zodpovědně.
24:06'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Michael Del Zotto – 2 min., držení).
23:44'
Jonathan Quick přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, Ducks vedou střelecky v tomto zápase 18:17.
22:33'
Hostující celek navyšuje své vedení, od modré čáry zakončoval Cam Fowler, před brankou jeho střelu tečoval hokejkou v jedné ruce nechytatelně DEREK GRANT. Asistence: Cam Fowler a Josh Manson.
22:25'
Nick Ritchie (Anaheim) pálil z dobré pozice po chybě domácí obrany, ale Jonathan Quick byl pozorný a dokázal si poradit.
22:07'
Ben Hutton (Los Angeles) rozehrává od své branky, což se mu nepodařilo podle představ. Následně se k puku dostal Cam Fowler.
20:30'
Zápas pokračuje druhou třetinou, hostující celek stále vede o jednu branku.
20:01'
Max Jones je autorem zatím jediné branky v tomto zápase. Díky jeho přesné trefě vede hostující celek na ledě Los Angeles po první třetině 1:0.
20:00'
19:53'
Tak ještě jedno zakázané uvolnění.
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:20'
Adam Henrique (Anaheim) to nemyslel vůbec špatně, vypálil přes obránce. Trefil brankovou konstrukci.
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:42'
Ondřej Kaše byl před brankou, v dobré pozici přestřelil.
17:10'
Ryan Miller (Anaheim) nyní vychytal domácího hráče. Anže Kopitar pálil z bezprostřední blízkosti, myslel to dobře, ale nepodařilo se mu přesněji zakončit.
17:00'
Tři minuty zbývají ze hry v první třetině.
16:22'
Kyle Clifford (Los Angeles) se řítil sám na brankáře Ducks, z dobré pozice vypálil, ale kotouč vůbec netrefil podle představ. Puk končí mimo.
15:57'
Mnoho šancí k vidění momentálně není, sledujeme klidnější pasáž hry. Komerční přestávka.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, aktivněji hrají hosté, Ondřej Kaše hledal Jonese na druhé straně brankoviště, domácí nenechali přihrávku projít.
14:32'
Jonathan Quick má na svém kontě další zákrok, tentokrát si poradil s bekhendovou střelou z pravého kruhu.
13:40'
Anže Kopitar (Los Angeles) připravil pozici pro Browna, jemuž rána z první z kruhu vůbec nesedla.
13:27'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.
12:10'
Hostující celek rozehrál rychle od své branky, Nick Ritchie hledal před brankou spoluhráče, Alec Martinez akci soupeře zastavil.
12:00'
Rána Ducks od modré čáry byla zblokovaná.
11:38'
Austin Wagner to zkoušel individuálně, Erik Gudbranson jeho akci stínoval a dokázal zastavit.
11:16'
Domácí celek sice snížil střelecký rozdíl mezi kluky, ale zatím na svou výraznější šanci čeká.
10:54'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, dostali jsme se do druhé poloviny hry v první třetině.
10:15'
10:09'
Anže Kopitar (Los Angeles) to nemyslel vůbec špatně, jeho rána končí však vedle branky.
09:07'
Ducks vstoupili do zápasu velmi dobře, nyní se museli bránit. Derek Forbort (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Ryan Miller.
09:03'
Ani jeden celek se aktuálně nikam nežene, mnoho šancí nyní vidět není, sledujeme klidnější pasáž hry.
07:14'
3:11, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je jednoznačně hostující celek.
06:48'
Jonathan Quick přerušil hru, a tak se bude vhazovat před jeho brankou. Následně ale Los Angeles dokázalo přenést hru od své branky pryč.
06:22'
05:43'
Zaslouženě se hostující celek dostává do vedení jako první. Akci začal Ondřej Kaše, Sam Steel našel před brankou nepokrytého MAXE JONESE, jehož zakončení bylo přesné. Asistence: Sam Steel a Ondřej Kaše.
04:52'
Jakob Silfverberg a Rickard Rakell kombinovali v útočném pásmu, prvně jmenovaný zakončoval, ale brankáře Kings neprostřelil.
04:22'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středím pásmu.
04:00'
2:5, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, od prvních minut mají brankáři hodně práce.
03:54'
Jeff Carter (Los Angeles) byl před brankou volný, spoluhráči mu připravili střeleckou pozici, ale brankáře Ducks prostřelit nedokázal.
03:12'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který vede na střely nyní 3:0, domácí se k zakončení ještě nedostali.
02:13'
Jonathan Quick (Los Angeles) byl pozorný, do střelecké pozice se dostal hostující celeke. Derek Grant pálil dobře, ale jeho úmysl odhalil domácí brankář, který přerušuje hru.
01:15'
Sean Walker (Los Angeles) postupoval do útočného pásma, ale dostal se do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
00:54'
Buly v útočném pásmu Ducks, Sam Steel (Anaheim) však prohrál souboj o kotouč, a tak se směr hry rychle otáčí.
00:48'
Fanoušci zde v Los Angeles vytvářejí od začátku zápasu velmi dobrou atmosféru.
00:18'
Domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou, sledujeme klidnější pasáž hry.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Martinez, MacDermid, Walker, B. Hutton, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Wagner, Lizotte, Luff – A. Kempe, J. Carter, Toffoli – Clifford, Amadio, Lewis.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Gudbranson, Fowler, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Del Zotto – Rakell, Getzlaf, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, Terry – Jones, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney..
Zápas brzy začne.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 13. prosince českého času a hostující Kings vyhráli 2:1. Luff s Carterem poslali Kings do vedení o dvě branky, ve třetí třetině z přesilovky snížil Grant.
Anaheim z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Nashvillem 4:2, v prodloužení s Carolinou Hurricanes 2:1 Arizonou 4:2. Nestačil na San Jose 2:4 a na Tampu 3:4.
Nastupují proti sobě poslední dva týmy Západní konference. Kings z posledních pěti zápasů vyhráli jediný. V prodloužení porazili Arizonu 3:2. Nestačili na Tampu 3:4 v nájezdech, Floridu 3:4, Philadelphii 1:4 a Tampu 2:4.
Jedná se o zápas týmů z Kalifornie. Geograficky leží obě města velmi blízko u sebe. Rivalita mezi Los Angeles a Anaheimem je obrovská.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.