NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Nashville - 5. ledna 2020   04:30

Nashville
10:21' Grimaldi  (C. Smith, Josi) • 19:16' Johansen  (Josi, Ekholm) • 49:37' Trenin  (Irwin, Watson) • 50:46' C. Smith  (Grimaldi)
Kings
Rehman, Hanson – Fournier, Alphonso
Staples Center, Los Angeles
18 230 diváků
Nashville
Rinne (Saros) – Josi, Y. Weber, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin, Tinordi – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, Duchene – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Järnkrok, Blackwell, Watson – Trenin.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Nashville Predators: 38.
Je konec, Králové nenavázali na předchozí utkání, v němž doma porazili Philadelphii a dnes, po docela bezkrevném výkonu, prohrávají zcela jasně se soupeřem, který přijel do Los Angeles s bilancí tří porážek v řadě... Nashvillu stačil k dnešnímu vítězství víceméně průměrný výkon, vylepšený dobrou koncovkou. V dresu Králů nebyl dnes nikdo, kdo by tým dokázal pozvednout, což platí i pro Kopitara nebo Clifforda.
59:22'
Vhazování ve středovém kruhu, puk získávají hosté.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny a celého utkání, s největší pravděpodobností.
58:22'
Dnes to není povedený zápas z pohledu Králů... domácí se ještě snaží v útočném pásmu.
57:10'
Zápas se dostal do svého finále, Nashville je na nejlepší cestě přerušit sérii proher.
56:48'
56:39'
Posledních deset sekund přesilové hry domácích, kteří při své krátké přesilovce ani nevystřelili.
56:21'
Matt Roy (Los Angeles) se vrací z trestné lavice, začíná krátká přesilová hra domácích.
55:16'
Přesto to v tuto chvíli vypadá, jako by hosté měli přesilovou hru.
55:00'
Ben Hutton (Los Angeles) se vrací z trestné lavice, hraje se ve čtyřech na obou stranách.
54:48'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Bonino – 2 min., držení hole).
54:21'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Matt Roy – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
54:17'
Zablokovaná střela Josiho, od modré, puk získávají domácí.
53:56'
Dělovku Calle Järnkroka vyráží Jack Campbell, domácí se ale nedokázali osvobodit.
53:40'
Nashville v útočném pásmu, domácí se zatím úspěšně brání.
53:00'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ben Hutton – 2 min., podrážení).
52:50'
Nyní to vypadá, jako by hosté hráli přesilovou hru, domácí se pouze brání.
52:30'
Austin Watson (Nashville) zabojoval o puk v útočném pásmu a je úspěšný.
52:04'
Králové jsou nyní pod těžkou dekou, domácím se nedaří ani rozehrávka, hosté se dostali do velké pohody.
50:46'
Nashville právě vstřelil branku!
To už vůbec nevypadá dobře, z pohledu domácích. Obrana Králů nyní nepohlídala u své branky CRAIGA SMITHA, který, po přihrávce z levé strany, v pohodě zasunul puk do odkryté části branky, Campbell neměl šanci zakročit. Asistence: Rocco Grimaldi.
50:27'
Probíhá poslední desetiminutovka třetí třetiny, Králové opět prohrávají o dva góly, nečeká je rozhodně nic lehkého...
49:37'
Po vyhraném vhazování poslal puk na branku Matt Irwin (Nashville), jeho střelu před brankovištěm tečuje JAKOV TRENIN a puk končí v brance, tak to je tvrdá rána pro Los Angeles! Asistence: Matt Irwin a Austin Watson.
49:32'
Nepřesná rozehrávka Kyle Clifforda (Los Angeles), hra se vrací před Campbella.
49:20'
Nasville se již soustředí trochu na defenzivu, hosté se již tak nehrnou do útočení.
48:09'
Vhazování po levici Rinneho, puk získávají domácí, Kopoitar byl úspěšný.
47:08'
Ben Hutton (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma a také zakončil, ale branku minul.
46:41'
Králové jsou v tuto chvíli o něco lepším týmem, dočkají se domácí vyrovnání?
45:44'
Drew Doughty (Los Angeles) se již s pukem ocitl za útočnou modrou čárou, je pískán ofsajd.
44:55'
Dva zajímavé okamžiky, nejprve domácí Michael Amadio netrefil odkrytou část branky, poté Calle Järnkroka (Nashville) vychytal Campbell.
44:23'
Austin Watson (Nashville) se z pravé strany dokázal natlačit přes obránce Kings k brance Campbella, jehož ale již překonat nedokázal.
43:44'
Další dělovka Doughtyho, od modré, která ale končí na zadním hrazení.
42:42'
Další útočnou akci Králů zastavuje odpískané zakázané uvolnění, vhazování po pravici Campbella.
42:23'
Martin Frk (Los Angeles) našel u útočné modré Cartera, ten vjel do třetiny Predátorů, z pravé strany vypálil, ale branku minul.
41:58'
Ofsajd zastavuje útočnou akci hostů, vhazování ve středním pásmu, puk získávají domácí.
40:54'
Králové v útočném pásmu, Drew Doughty od modré netrefuje branku Predátorů.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:33.
Druhá třetina končí vítězstvím domácích, kdy jediný gól vstřelil ve 26. minutě Iafallo, který dokázal překonat Rinneho. Jinak to byl ale spíše průměrný zápas, v porovnání s tím, na jsme v NHL zvyklí. Hosté se stále tlačí do koncovky, ale Campbell v této části zápasu vytáhl několik velmi dobrých zákroků, takže Predátoři se gólově prosadit nedokázali a do třetí třetiny půjdou s těsným náskokem.
40:00'
39:29'
Vhazování po levici Campbella, puk získávají domácí, kteří tak mohou rozehrát, ale jsou pod tlakem.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, puk mají ve svém držení domácí, kteří jdou do útoku.
37:41'
Martin Frk (Los Angeles) zavezl puk do útočného pásma, spoluhráč Carter ale puk na pravé straně neudržel a hrají hosté.
36:59'
Nyní již ano, nenápadná střela Mikaela Granlunda, z pravého kruhu pro vhazování, to byla šance Nashvillu, přesouvající se Campbell ale dokázal jeho střelu chytit.
36:38'
Puk za brankou Kings, hosté se k němu nedostali, takže hrají domácí.
35:41'
Tyler Toffoli (Los Angeles) netrefuje branku a hosté dostávají puk ze třetiny.
35:19'
34:50'
Vhazování po levici Campbella, puk získávají domácí, kteří ho posílají ven ze třetiny.
33:53'
Králové dostali puk ze třetiny, hosté se snaží co nejrychleji vrátit zpět.
33:35'
Nasville v útočném pásmu, Roman Josi to zkusil od modré, Campbell sráží vysoko nad branku, hra přerušena.
33:19'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Blake Lizotte – 2 min., sekání).
31:08'
Filip Forsberg (Nashville) v ofsajdu na útočné modré, takže hra je přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.
30:34'
Rocco Grimaldi (Nashville) zavezl puk do útočného pásma, domácí se brání.
30:00'
Jsme přesně v polovině utkání, hosté drží těsné vedení, hraje se ale vyrovnaný zápas v tuto chvíli.
29:05'
Austin Watson (Nashville) neudržel útočné pásmo, hosté bleskově střídají.
28:28'
Filip Forsberg (Nashville) prověřil Campbella, který přerušuje hru, bude se vhazovat po levici domácího gólmana.
27:55'
Zakázané uvolnění Kings, hra se vrací před Cambella.
26:35'
Králové se znovu ženou do útočného pásma, ale Alec Martinez (Los Angeles) neudržel puk na útočné modré, takže domácí musí ven z pásma.
25:57'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tentokrát již ALEX IAFALLO dokázal Rinneho překonat, z levého kruhu pro vhazování, nad pravé rameno, kdy puk zapadl pod horní tyčku, proměněná přesilová hra Los Angeles. Asistence: Tyler Toffoli.
25:33'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., nedovolené bránění).
25:25'
Sean Walker (Los Angeles) od modré nahazuje puk na Rinneho, ten puk vyklepává. Po střele Iafalla již přerušuje hru.
24:40'
Dan Hamhuis (Nashville) pokazil rozehrávku, ale puk se k němu opět vrátil a on tak mohl svou chybu napravit.
24:16'
23:49'
Anže Kopitar (Los Angeles) zachytil rozehrávku soupeře, při vlastním oslabení se z levé strany dostal do zakončení, branku ale těsně minul.
23:30'
Zatím se hosté nemohou při přesilové hře usadit v útočném pásmu, dobrá práce bránící čtveřice Los Angeles.
23:05'
Králové vyhazují kotouč z vlastní třetiny.
22:40'
Anže Kopitar (Los Angeles) zabojoval u modré čáry a vytlačil tak soupeře z vlastní třetiny.
22:27'
Nasvhille se po vyhraném vhazování drží v útočném pásmu.
22:16'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Martin Frk – 2 min., sekání).
21:25'
Souboj v rohu, ve třetině Nashvillu, úspěšnější jsou hosté, kteří tak mohou rozehrát.
20:40'
Adrian Kempe (Los Angeles) nezachytil pas Toffoliho, hrát tak mohou hosté.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:38.
V první třetině to vůbec nevypadalo na to, že hosté třikrát za sebou prohráli a přijeli si do Staples Centra pro další porážku... naopak, hosté hráli velmi slušně, jejich útočné akce byly nebezpečnější a hlavně dvakrát se dokázali prosadit i gólově. Naproti tomu domácí, když už zaútočili, nevytěžili z toho ani šanci, většinou šlo o střely z dálky nebo o zablokované pokusy.
20:00'
19:33'
Zakázané uvolnění Nashville, hra se vrací před Rinneho.
19:16'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Jarred Tinordi – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 5 min., bitka).
19:16'
Parádní akce hostů, kdy si Ekholm přihrál na útočné modré Josimu, ten se efektně zbavil bránícího hráče, najel z pravé strany k brance, odkud přihrál na opačnou stranu RYANU JOHANSENOVI, který střelou z první trefuje odkrytou část branky. Asistence: Roman Josi a Mattias Ekholm.
19:07'
Austin Watson (Nashville) vypálil z pravé strany, Jack Campbell (Los Angeles) chytá a raději přerušuje hru.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, hosté bojují v útočném pásmu.
18:23'
Hosté nahazují kotouč do útočného pásma, tam ale hraje soupeř.
17:20'
Kyle Clifford (Los Angeles) prověřil z pravé strany Rinneho, ten jeho pokus vyráží a hosté dostávají puk ze třetiny.
16:56'
První třetina nám spěje ke svému konci, zatím je to takový hokej bez potřebného nasazení, chybí tomu i atmosféra.
16:24'
15:53'
Nashville dostává puk ze třetiny a hosté mohou prostřídat.
15:20'
Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra Králů.
14:58'
Vhazování po levici Rinneho, puk získávají domácí, kteří ale neudrželi útočné pásmo.
14:40'
Mattias Ekholm (Nashville) rozehrává zpoza vlastní branky, nyní se hraje ve čtyřech na obou stranách, po návratu Wagnera budou mít domácí výhodu přesilové hry.
14:24'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mikael Granlund – 2 min., držení hole).
14:10'
Hosté opět v útočném pásmu, Ryan Johansen netrefuje branku Králů.
13:45'
Zablokovaná střela Josiho, hned poté domácí dostávají puk ze třetiny.
13:20'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Austin Wagner – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:12'
Alex Iafallo (Los Angeles) sice zavezl puk do útočného pásma, ale tam o něj zase přišel.
11:08'
Nashville vede, Králové se musí zlepšit hlavně v přechodu přes střední pásmo.
10:21'
Hosté jdou do vedení poté, co ROCCO GRIMALDI vypálil z levé strany, Campbell jeho střelu vyrazil, ale Grimaldi se dostal k odraženému puku a napodruhé již překonal domácího gólmana. Asistence: Craig Smith a Roman Josi.
09:40'
Zakázané uvolnění, při nepřesné rozehrávce Nashvillu, hra se tak vrátí před Rinneho.
08:42'
Hraje se dlouho bez přerušení, Králové bojují v útočném pásmu, ale nedostali se od mantinelu a puk ztratili.
07:48'
Ryan Johansen (Nashville) na druhé straně netrefuje branku.
06:49'
Domácí vybojovali puk zpět a drží se v útočném pásmu, Kopitar z levé strany nepřekonal Rinneho.
06:35'
Nahozený kotouč domácích končí za brankou Predátorů.
06:05'
Matt Irwin (Nashville) a jeho zablokovaná střela od modré, po níž hosté ztrácejí útočné pásmo.
05:23'
Calle Järnkrok (Nashville) se po svém návratu z trestné lavice hned dostal do úniku, Campbella v brance Kings ale nepřekonal.
05:16'
04:18'
Zablokovaná střela Kopitara, po které Viktor Arvidsson (Nashville) dostal puk ze třetiny.
04:05'
Ryan Johansen (Nashville) vyvezl puk až do třetiny Králů.
03:40'
Tyler Toffoli (Los Angeles) vypálil z pravé strany, trefil Rinneho do masky, rozhodčí hru přerušují.
03:16'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Calle Järnkrok – 2 min., držení).
01:51'
Přečíslení domácích, dva na jednoho, Michael Amadio (Los Angeles) vystřelil z pravé strany, Pekka Rinne (Nashville) chytá.
01:16'
Rocco Grimaldi (Nashville) zaváží puk do útočného pásma, tam ale hrají hosté.
00:58'
Pekka Rinne (Nashville) sráží nahozený kotouč do rohu.
00:01'

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, Martinez, Clague, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Frk, J. Carter, Prochorkin – Clifford, Amadio, Luff.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Y. Weber, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, Duchene – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Järnkrok, Blackwell, Watson..
Půjde o souboj dvou týmů, které jsou aktuálně mimo příčky, zajišťující play off. Dosavadní vývoj základní části je tak velkým zklamáním jako pro fanoušky Los Angeles, tak pro Nashville. Zejména Predátoři z Nashvillu byli v posledních letech zvyklí na trochu jiné výsledky. To ostatně platí i pro Krále z Los Angeles, kteří se ale již v posledních zápasech, zdá se, odrazili k lepším zítřkům – vyhráli v prodloužení v San Jose, pak těsně prohráli na ledě Vancouveru 2:3 a v posledním zápase doma porazili Philadelphii 5:3! To Nashville bude chtít v Staples Center přerušit třízápasovou sérii porážek.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítá na svém stadionu NASHVILLE PREDATORS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.