NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Winnipeg - 20. listopadu 2019   02:00

Winnipeg
19:42' Laine  (Connor) • 23:47' Ehlers  (Roslovic, Scheifele)
Nashville
Peel, Lambert – Cherrey, Murray
Bridgestone Arena, Nashville
17 165 diváků
Winnipeg

To je pro dnešek ode mě vše, přeji dobrou noc či ráno.

3. Nick Bonino (NSH)
Je dobojováno! Winnipeg si bere třetí venkovní výhru v řadě za sebou a odváží si z Nashvillu dva body za výhru 2:1! Jets se dostali do vedení už po 18 vteřinách, kdy se v přečíslení prosadil Patrik Laine. Na druhý gól jsme čekali do druhé třetiny, nejprve se prosadil Nikolaj Ehlers a v samém konci dvacetiminutovky snížil Nick Bonino. Nashvillu se i přes závěrečný tlak nepodařilo srovnat a dál pokračují v nezdařených výkonech.
59:38'
Ekholm si zahrál na brankáře a chytil ránu Morrisseyho.
59:14'
Pionk vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
59:04'
Oddechový čas pro domácí.
59:04'
Hellebuyck udržel beton na pravé tyči a nenechal se obelstít od Johansena.
58:30'
Saros na střídačce, Nashville to zkouší v šesti.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:11'
Wheeler přestřeluje a oba týmy hrají nyní v plném počtu.
57:01'
Odražený puk od mantinelu ukrývá Hellebuyck pod svou lapačkou.
56:00'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, uvidíme konečně branku?
55:17'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mikael Granlund – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
55:04'
Josi pálil tvrdě od modré čáry, ovšem Hellebuyck byl opět na správném místě.
54:20'
Lowry hledal Coppa, ale kotouč skončil v rohu kluziště.
53:39'
Sbisa vyhazuje přes všechny čáry.
53:30'
Scheifele zavezl puk do pásma a opět hledal své spoluhráče, Connor provětral Sarosovu vyrážečku.
53:00'
Závar před brankou Hellebuycka končí vyhozením kotouče do středního pásma.
51:07'
Nashville přehrál první lajnu soupeře, na konci akce byl Josi, ale ani on na Hellebuycka nevyzrál.
49:55'
Kulikov pálí s přispěním teče vysoko nad.
49:37'
Luoto vyzkoušel pozornost Juuseho Sarose.
47:50'
Jets dobře brání střední pásmo a domácí se přes něj nemohou dostat.
46:39'
Krásná individuální akce Ekholma, na jejímž konci byl opět připravený Hellebuyck.
45:50'
Laine hledal na brankovišti Scheifeleho, ten jen o pár centimetrů na puk nedosáhl.
45:36'
Connor přestřeluje.
44:53'
Coppovu tvrdou střelu kryje Saros ramenem.
44:22'
Nashville se dostává do tlaku a Hellebuyck musí krýt jednu příležitost za druhou.
43:40'
Wheeler zpět na ledě.
43:00'
Connor měl dvě velké šance během deseti vteřin! Nejprve si sám dojel vlastní nahození do pásma a ihned zakončoval, podruhé ho Scheifele našel na hranici kruhu, ale ani z této příležitosti Sarose nepřekonal.
42:24'
Arvidsson se šikovně obtočil kole Poolmana a tlačil se před bránu. Jeho backhandový pokus ale Hellebuyck kryje.
40:28'
Duchene obstaral první střelu třetiny, Hellebuyck zasahuje pravým betonem.
40:01'
Jets vstupují do závěrečné dvacetiminutovky bez kapitána Wheelera.
40:01'
Střely na branku ve druhé třetině: Nashville – 13; Winnipeg – 7.
Máme za sebou 40 minut velmi rychlé hry, ve druhé třetině se prosadily oba týmy, nejprve to byl Ehlers, poté necelé dvě minuty před koncem snížil Bonino.
40:00'
38:54'
Saros připravený proti střele Connora.
38:21'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Steven Santini – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:11'
Lehké zaváhání obrany Jets a hned je z toho branka! Grimaldi našel před brankou volného NICKA BONINA, který pohotovou střelou snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Rocco Grimaldi, Dan Hamhuis.
37:10'
Grimaldi se marně natahoval pro nahrávku Granlunda před brankoviště.
36:44'
Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez velké šance.
34:50'
Laine v úniku přestřeluje!
33:10'
Domácí se hnali do přečíslení dvou na jednoho, ale Beaulieu obětavým skokem zmařil přihrávku před odkrytou klec.
32:46'
Wheeler odchází podruhé v zápase do kabiny, po zranění nohy schytal ránu pukem do obličeje.
30:47'
Opět krásná kombinace mezi Ehlersem a Roslovicem a právě druhý jmenovaný byl skvěle vychytán Sarosem!
29:03'
Přechod hostů do útočného pásma maří ofsajd.
28:12'
Beaulieu posílal puk na branku, ale Saros byl připravený.
27:19'
Icing Jets.
26:19'
Ehlers v kleče vymyslel krásnou přihrávku na Scheifeleho, který jen těsně minul!
25:55'
Hellebuyck vůbec nevěděl, kde má kotouč, ten nakonec vyplaval za bránu jeho týmu.
24:35'
Bonino už už zasouval puk za brankáře Jets, ale ten si pohlídal brankovou čáru a kotouč stihl zalehnout.
23:47'
Wheeler nebyl schopný kvůli menšímu zranění naskočit do střídání a Scheifele ho zastoupil skvěle! S Roslovicem vymysleli kombinaci, po které se krásnou ranou k tyči prosazuje NIKOLAJ EHLERS. Asistence: Jack Roslovic a Mark Scheifele.
23:05'
Järnkrök pálil z první z kruhu, ovšem Hellebuyck skvěle zasahuje!
22:44'
Se slabým pokusem Smithe neměl Hellebuyck problémy.
21:29'
Ehlersova střela zblokována do ochranné sítě.
21:20'
Rána příklepem Ekholma bude tou poslední, kterou Preds v této přesilovce zvládnou.
20:05'
Lowry vyhrál buly a ihned se zbavuje kotouče.
20:01'
Střely na branku v první třetině: Nashville – 10; Winnipeg – 8.
Winnipeg se rychlým gólem dostal do vedení, a to udržel po celých dvacet minut. Domácí se neprosadili ani v závěru třetiny, kdy měli k dispozici zkrácenou přesilovku 5 na 3. Predators začnou druhou dvacetiminutovku v početní výhodě.
20:00'
19:19'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., sekání).
18:33'
Copp posílá puk za branku Sarose.
18:05'
Přechod Preds do útočného pásma končí odraženým pukem v ochranné síti.
17:45'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Luca Sbisa – 2 min., nedovolené bránění).
17:38'
Ehlers se tlačil před branku a Saros na poslední chvíli zasahoval ramenem.
17:20'
Saros neměl problém s tímto pokusem Sbisy od modré čáry.
17:07'
Vysokou střelu Ekholma si Hellebuyck zkrotil ze vzduchu.
16:48'
Scheifele hledal zpoza brány před brankovištěm Coppa, tomu puk prosvištěl těsně vedle čepele.
15:10'
Laine s Wheelerem zkoušeli při menším počtu hráčů na ledě něco vymyslet, ale finální přihrávka prvního jmenovaného nebyla přesná.
14:36'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nathan Beaulieu – 2 min., hrubost).
14:36'
Po zákroku hostujícího brankáře se strhla menší potyčka mezi Forsbergem a Beaulieuem, oba hráči nakonec skončili na ledě.
13:38'
Jets odehráli přesilovku bez šance a bez střely.
12:32'
Ellis vyhazuje puk přes všechny čáry.
11:38'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., sekání).
11:36'
Obrovská šance Coppa jen záhy neskončila druhým gólem!
11:15'
Granlund posílal puk na Hellebuycka, ten ho posílá do ochranné sítě.
10:10'
Roslovic předal puk Ehlersovi, tomu ale sjel při střele z čepele.
09:49'
Morrissey podpořil protiútok, ovšem dostal se pouze ke slabé střele backhandem.
09:02'
Ovšem podobně se teď prezentovala i elitní řada Preds, ovšem také bez gólu.
07:50'
První lajna Jets skvěle bruslí a svých pohybem se dostává do příležitostí.
06:10'
Granlund byl také sám v mezikruží, ale ani on neposlal kotouč mezi tři tyče.
05:31'
Ehlers pálil pouze do obránce.
05:16'
Olivierova střela končí na betonech Hellebuycka.
04:17'
Santinimu se nevyvedla rozehrávka a vyhazuje na zakázané uvolnění.
03:10'
Ekholm měl nabito mezi kruhy, ale svůj projektil namířil vedle brány.
01:50'
Shaw vyzkoušel pozornost Sarose z ostrého úhlu.
19:42'
Tak to bylo rychlé! PATRIK LAINE se s ničím nepáral a po osmnácti vteřinách posílá svůj tým do vedení. V přečíslení si rychle vyměnil puk s Connorem a zakončení do poloprázdné klece pro něj nebylo problémem. Asistence: Kyle Connor.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Santini, Hamhuis – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – Järnkrok, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Sissons, Watson, Olivier.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Beaulieu, Sbisa – Connor, Scheifele (A), Laine – Ehlers, Wheeler (C), Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – Luoto, Gustafsson, L. Shaw..