NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Flyers - 3. ledna 2020   04:00

Vegas
Vegas
08:42' Theodore (Stastny) • 10:08' Pacioretty (Stastny, Theodore) • 11:27' Merrill (N. Roy) • 17:03' Pacioretty (Mark Stone) • 29:37' Glass (Carrier)
5:4
(4:2, 1:1, 0:1)
Flyers
Flyers
07:33' Giroux  (Voráček, Couturier) • 14:40' Konecny   • 32:08' Couturier  (Niskanen, Provorov) • 40:15' Couturier  (Giroux, Provorov)
Vegas
Rank, L’Ecuyer – Fournier, Gibbons
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 415 diváků
Flyers

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Philadelphia Flyers: 38.
Golden Knight zvládli infarktový závěr, kdy se díky vlastním chybám dostali až do situace, že bránili těsné vedení ve třech, proti šesti útočícím hráčům soupeře... v tu chvíli ale odvedl skvělou práci gólman Marc-Andre Fleury, podpořenou dobrou prací obránců. Celkově to dnes byl, ze strany domácích, velmi dobrý zápas a byť třetí třetina patřila hostům, zaslouží si domácí výhru přece jenom o něco více, vzhledem k předchozím dvou třetinám.
59:41'
Ve čtyřech se již domácí bráníc úspěšněji a vyhazují kotouče ze třetiny.
59:14'
Domácí jsou již ve čtyřech, navíc Nick Holden (Vegas) vyhazuje kotouč ze třetiny.
59:09'
Marc-Andre Fleury (Vegas) má puk ve své lapačce a přerušuje hru, navíc do návratu Smitha již zbývají poslední vteřiny!
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, Letci v útočném pásmu, v šesti proti třem bránícím borcům.
58:35'
Více si to již domácí sami zkomplikovat nemohli... ve třech se nyní budou urputně bránit proti dvojnásobné přesile.
58:31'
A nyní ještě těžší, protože Deryk Engelland (Vegas) kroščekoval Jakuba Voráčka a domácí jdou do tří!
58:27'
Golden Knights ve čtyřech proti šesti útočícím hráčům, to bude hodně těžké pro domácí ubránit těsné vedení.
58:15'
Hosté vyhráli vhazování a udrželi tak útočné pásmo.
58:06'
Oddechový čas pro hosty a hned poté to hosté zkusí v šesti proti čtyřem, branka zůstane prázdná.
58:01'
Claude Giroux (Philadelphia) znovu z levé strany neprostřeluje Fleuryho, který předvedl další parádní zákrok.
57:38'
Brayden McNabb (Vegas) vyhazuje kotouč až k brance Philadelphie.
57:25'
Vhazování po pravici Fleuryho, Letci nemohli dostat lepší dárek, než v samém závěru třetí třetiny přesilovou hru!
57:14'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
56:27'
Jakub Voráček (Philadelphia) s pukem zajel do útočného pásma, domácí se ale dokázali ubránit.
56:02'
Letcům se čas povážlivě krátí a stále prohrávají o gól, nahozený puk za branku Fleuryho získávají domácí.
55:22'
Vhazování po pravici Fleuryho, puk získávají hosté.
54:45'
Hosté již překlopili statistiku střel na svou stranu, ale zatím je jim to málo platné, stále prohrávají o gól.
54:22'
William Karlsson (Vegas) zabojoval ve vlastní třetině, v rohu, kde vybojoval puk a poslal ho ven ze třetiny.
54:07'
Jakub Voráček (Philadelphia) nahazuje kotouč do útočného pásma.
53:32'
Claude Giroux (Philadelphia) z levého kruhu pro vhazování neprostřelil pozorného Fleuryho.
52:45'
Ryan Reaves (Vegas) zachytil puk ve středním pásmu a nahodil ho na branku soupeře.
51:58'
A domácí zaútočili, Cody Glass v dobré pozici netrefuje branku Letců!
51:38'
Sean Couturier (Philadelphia) bojuje za brankou Golden Knights, pomáhá mu Giroux, ale puk získávají domácí.
50:15'
Ivan Provorov (Philadelphia) neudržel puk na útočné modré a musí zacouvat zpět do středního pásma.
50:00'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny před námi, stále platí, že v útoku jsou aktivnější hosté, dočkají se vyrovnávacího gólu?
48:55'
Souboj ve středním pásmu, domácí se prodrali do třetiny soupeře, kde ale puk zachytává Shayne Gostisbehere (Philadelphia).
48:10'
Vhazování po pravici Fleuryho, domácí získávají puk a okamžitě ho posílají ze třetiny.
47:20'
Golden Knights dostávají puk ze své třetiny a odchází střídat.
46:06'
Rozehrávka se nedařila ani jednomu týmu, až Reilly Smith (Vegas) projel z pravé strany do útočného pásma a poslal puk do lapačky Harta.
45:40'
Po ukvapené a nepřesné rozehrávce Nicka Holdena (Vegas) hosté puk znovu získávají.
45:15'
Zablokovaná střela Girouxe a hosté tak ztrácí útočné pásmo.
45:00'
Jakub Voráček (Philadelphia) svádí souboj ve středním pásmu, u mantinelu a je úspěšný, vybojoval puk pro svůj tým.
43:55'
Carter Hart (Philadelphia) si nyní připsal hned několik dobrých zákroků, kterými podržel svůj tým.
43:40'
Shea Theodore (Vegas) také zkouší střelecké štěstí z pravé strany, od modré.
43:08'
Na druhé straně to zkusil z pravé strany Deryk Engelland (Vegas), jehož pokus sráží gólman Hart vysoko nad branku, hra přerušena, vhazování po levici hostujícího gólmana.
42:50'
Claude Giroux (Philadelphia) nahazuje kotouč do útočného pásma, tam se k němu ale již nedostal.
42:14'
Golden Knights vyhazují kotouč za zakázané uvolnění.
41:38'
No vida, chybělo málo a mohlo být vyrovnáno! Letci jsou blízko vyrovnávacímu gólu, v úvodu třetí třetiny jsou lepší.
41:02'
Tyler Pitlick (Philadelphia) vyjel zpoza branky, v ten moment se k němu odrazil puk, hostující útočník vypálil, ale Fleury chytá.
40:49'
A hosté se znovu ženou do útočení, Marc-Andre Fleury (Vegas) chytá a přerušuje hru.
40:15'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Skvělý start Letců do poslední třetiny a hlavně ještě využitá přesilová hra, když se z levého kruhu pro vhazování, střelou z voleje, prosazuje SEAN COUTURIER. Asistence: Claude Giroux a Ivan Provorov.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:03.
V posledních vteřinách druhé třetiny se ještě do úniku dostal Chandler Stephenson (Vegas), který ale, s vracejícím se bránícím hráčem Letců na zádech, nedokázal překonat Harta. Nicméně domácí i po této třetině odchází do kabin s dvoubrankovým náskokem. Philadelphia dokázala vyrovnat hru až zhruba od 30. minuty a odměnou jí byla branka Couturiera, který snížil na dvoubrankový rozdíl, což je pro poslední třetinu stále hratelné. Golden Knights dál pokračují ve velmi dobrém výkonu a jsou na nejlepší cestě k vítězství.
40:00'
39:15'
Do středního pásma vyhodili puk domácí, Jakub Voráček ho ale bleskově vrací zpět do třetiny Golden Knights.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, Letci v útočném pásmu.
38:25'
Golden Knights dostávají puk ze své třetiny.
38:15'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 2 min., podrážení).
37:50'
Puk míří do třetiny Golden Knights, tvrdé souboje u mantinelu.
37:19'
James van Riemsdyk (Philadelphia) váhal s bekhendovou střelou, kdyby vystřelil dřív, možná by trefil odkrytou část branky, takhle poslal puk jen do připraveného Fleuryho.
36:52'
Letci v útočném pásmu, na ledě mají hosté údernou formaci Konecnyho.
36:15'
Nepřesná rozehrávka domácích, je z toho icing, hra se tak vrátí před Fleuryho.
34:32'
Oba týmy střídají, domácí rozehrávají a po levé straně se dostávají do třetiny soupeře.
34:02'
Letci opět v útočném pásmu, pokud by se jim podařilo dát ještě jednu branku, hned by to bylo nadějné, z jejich pohledu.
33:03'
Vhazování po levici Fleuryho, úspěšnější jsou tentokrát domácí, kteří dostávají puk ze třetiny.
32:08'
Po vyhraném vhazování se hosté udrželi v útočném pásmu, Niskanen vypálil z pravé strany, z úhlu, Fleury jeho střelu vyrazil, čehož využil SEAN COUTURIER, k němuž se puk na brankovišti odrazil a který celkem snadno poslal puk do odkryté části branky. Asistence: Matt Niskanen a Ivan Provorov.
31:50'
Shayne Gostisbehere (Philadelphia) prověřil střelou od modré Fleuryho, ten chytá a přerušuje hru.
31:40'
Hraje se ve středním pásmu, kde hosté získali puk Claude Giroux tak může zaútočit.
30:52'
Golden Knights opět v útočném pásmu, byť se tentokrát domácí ke střele nedostali.
30:32'
Jsme ve druhé polovině utkání a zdá se, že je rozhodnuto...
29:37'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Bránící Scott Laughton nedokázal v osobním souboji zabránit CODY GLASSOVI ve střele, ten tak vystřelil z mezikruží a možná trochu nachytal Harta, který asi střelu nečekal. Asistence: William Carrier.
28:40'
Philadelphia v útočném pásmu, Marc-Andre Fleury (Vegas) musel zasahovat, střelu Hayese vyráží a domácí útočí.
28:05'
Carter Hart (Philadelphia) chytá nahozený puk od modré a raději přerušuje hru.
26:52'
Travis Sanheim (Philadelphia) zablokoval střelu soupeře a hosté hned poté rozehrávají.
25:50'
Nick Holden (Vegas) pod tlakem při rozehrávce ve vlastní třetině, ale zvládl to báječně.
25:10'
Když už se hosté dostanou do útočného pásma, pak se těžko prosazují, nemohou zakončit, velmi dobrá hra domácích.
24:32'
Max Pacioretty (Vegas) netrefuje z levé strany branku Philadelphie.
23:35'
Další z řady nepřesných rozehrávek hostů, Philippe Myers zklamaně odjíždí na střídačku.
22:48'
Golden Knights kontrolují úvod druhé třetiny.
22:20'
Paul Stastny (Vegas) netrefuje branku Philadelphie, ale domácí jsou stále v útočném pásmu.
21:46'
Nicolas Hague (Vegas) ubránil Farabeeho, který si najížděl před Fleuryho.
20:58'
Následně i do třetiny Vegas, kde o něho bojuje (neúspěšně) Kevin Hayes (Philadelphia).
20:40'
Ivan Provorov (Philadelphia) odehrál puk ve vlastní třetině, ten se dostává do střední třetiny.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:09.
První třetina nabídla fantastickou hokejovou podívanou. Velmi dobře do zápasu vstoupili hosté, kterých byl doslova plný led a po zásluze se také ujali vedení. Nicméně pak přišla doslova útočná smršť domácích, kteří během necelých tří minut otočili zápas a tím vlastně dali ráz dalšímu průběhu první dvacetiminutovky, v níž pak byli jasně lepší a na ledě dominovali.
20:00'
19:25'
Souboj ve třetině Vegas, domácí vybojovali puk a dostávají ho ven ze třetiny.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, domácí dostávají puk ze třetiny.
18:20'
Pro Philadelphii se toto utkání nevyvíjí vůbec dobře, hosté ztrácejí puky již ve středním pásmu a jsou často pod tlakem.
17:38'
Paul Stastny (Vegas) zachytil v útočném pásmu dlouhý pas a domácí díky tomu vybojovali útočné pásmo.
17:03'
Šestý gól v první třetině je na světě! Mark Stone si počkal na pravé straně na přihrávku, poté poslal pas na levou stranu, kde puk převzal MAX PACIORETTY. Ten si sjel před Harta, kterého překonal mezi betony. Asistence: Mark Stone.
16:34'
Carter Hart (Philadelphia) opět přerušuje hru, domácí se ženou do útočení, Letci se nyní pouze brání.
16:00'
Souboj za brankou Harta, následuje závar před brankou, důležité ale je, že gólman Philadelphie udržel puk kdesi před brankovou čárou.
14:40'
Hosté přece jenom snižují, když puk na levém křídle vybojoval TRAVIS KONECNY, který si od levého mantinelu sjel před branku a poté i velmi povedeně překonal u bližší tyče zakročujícího Fleuryho. Bez asistence.
13:23'
Scott Laughton (Philadelphia) jede nájezd, zkouší překonat Fleruyho blafákem do bekhendu, ale domácí gólman vytasil svůj pravý beton a vyrazil puk mimo, hosté trestné střílení neproměňují.
13:23'
Bylo nařízeno trestné střílení pro Philadelphii!
12:40'
Domácí na tři góly nepotřebovali ani celé tři minuty, bude zajímavé sledovat, jak se to podepíše na herní pohodě Letců, kteří měli velmi dobrý vstup do zápasu.
12:10'
Marc-Andre Fleury (Vegas) přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
11:27'
To se dějí věci! Obrana Letců nyní nepohlídala prostor před brankou, tam se zjevil JON MERRILL, který si počkal na odražený puk a poté si blafákem vychutnal Harta, kdy podél jeho levého betonu poslal puk do branky. Asistence: Nicolas Roy.
10:08'
Tak to bylo rychlé, domácí využívají přesilovou hru poté, co Hart pouze vyráží střelu od modré, Stastny poslal z přebrankového prostoru puk na pravou stranu, odkud se do odkryté části branky trefuje MAX PACIORETTY. Asistence: Paul Stastny a Shea Theodore.
09:52'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2 min., sekání).
08:42'
Domácí velmi rychle vyrovnávají! Stastny vybojoval puk za brankou Harta, poslal puk do mezikruží, kde se střelou z první prosazuje SHEA THEODORE. Asistence: Paul Stastny.
07:33'
Výborná spolupráce celého útoku Letců, kdy Couturier poslal zpoza branky puk do rohu, na Jakuba Voráčka, který hned z první poslal puk před branku, kde se zjevil CLAUDE GIROUX, který poslal puk do branky. Asistence: Jakub Voráček a Sean Couturier.
07:03'
Na druhé straně v šanci James van Riemsdyk (Philadelphia), ale Marc-Andre Fleury (Vegas) předvedl bravurní zákrok.
06:45'
Útočná akce domácích, William Carrier (Vegas) přihrává na střed, ale tam zasahuje obránce Letců.
05:25'
Útočné výpady Letců jsou zatím velmi nebezpečné pro Vegas.
04:54'
Sean Couturier (Philadelphia) se nedostal ke střele z mezikruží, dobrá práce defenzivy Vegas.
04:03'
Nick Holden (Vegas) netrefuje od modré čáry branku Philadelphie.
03:40'
Puk opět míří za branku Philadelphie, tam ale hraje Justin Braun (Philadelphia), který tak rozehrává.
02:50'
Souboj za brankou Cartera Harta, kde vybojovali puk hosté, ti ho tak dostanou ven ze své třetiny.
02:08'
Vhazování po levici Harta, puk získávají domácí.
00:56'
Matt Niskanen (Philadelphia) vystřelil od modré, Marc-Andre Fleury máchl lapačkou a puk chytá.
00:20'
Letci se po vyhraném úvodním vhazování ženou do útoku.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Hague, Engelland – Tuch, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Carrier, Stastny, Glass – Merrill, N. Roy, Reaves.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Gostisbehere, Braun, Sanheim, P. Myers – Giroux, Couturier, Voráček – J. van Riemsdyk, K. Hayes, Konecny – Farabee, Laughton, Pitlick – M. Raffl, M. Vorobjov, Stewart.

Rozhodčí: Rank, L’Ecuyer – Fournier, Gibbons.
V souboji dvou týmů z opačných konferencí je favorizován domácí Vegas, který v tabulce Západní konference okupuje čtvrtou příčku. Philadelphii patří v konferenci Východní místo šesté. Bilance z posledních zápasů dává tušit, že oba týmy jsou na tom tak nějak podobně. Po dobrých předvánočních výsledcích přichází na řadu i nějaké ty porážky, byť Golden Knights poslední dva ligové duely vyhráli. Na rozdíl od Letců, kteří dva ze tři posledních ligových soubojů prohráli...
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž VEGAS GOLDEN KNIGHTS přivítá na svém stadionu PHILADELPHII FLYERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.