NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Minnesota - 18. prosince 2019   04:00

Vegas
Vegas
31:22' Stephenson (Mark Stone, Pacioretty) • 39:50' Theodore (Mark Stone) • 46:16' Nosek (Carrier)
3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
Minnesota
Minnesota
19:20' Zuccarello  (E. Staal, Dumba) • 58:45' Parise  (Fiala, Suter)
Vegas
M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.
Chmielewski, Meier – Toomey, Devorski
T-Mobile Arena, Las Vegas
18.220 diváků
Minnesota
Stalock (Dubnyk) – Suter, Dumba, Brodin, Soucy, Menell, Hunt – Donato, E. Staal, Zuccarello – Parise, V. Rask, Fiala – Greenway, Kunin, M. Foligno – Hartman, Sturm, Johnson.

Československá stopa v utkání:
Tomáš Nosek (VEG) 1+0, 1 střela, čas na ledě 10:55
Tři hvězdy utkání:
1. Chandler Stephenson (VEG) 1+0
2. Mark Stone (VEG) 0+2
3. Shea Theodore (VEG) 1+0
Domácí hokejisté dokázali díky povedené druhé třetině vyhrát tento zápas na Minnesotou Wild 3:2 a získávají další body do tabulky. Rozhodující branku vstřelil Tomáš Nosek.
59:43'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu.
59:26'
Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá, navíc jeho snahu zastavilo postavení mimo hru.
58:45'
Minnesota právě vstřelila branku!
Hostující celek se dokázal při hře bez brankáře prosadit, kotouč do branky dostal obranou Vegas nepokrytý ZACH PARISE. Asistence: Kevin Fiala a Ryan Suter.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:40'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, domácí hokejisté míří za výhrou, hosté se pokouší zdramatizovat zápas.
57:18'
Minnesota hraje bez brankáře.
57:18'
Oddechový čas pro hosty.
56:46'
Alex Tuch v souboji jeden na jednoho přišel o kotouč.
56:22'
Tomáš Nosek se pokoušel narušit rozehrávku soupeře, ale nepodařilo se mu to. Následně se Wild dostali do útočného pásma.
55:40'
Jonas Brodin rozehrává od své branky. Ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Matt Dumba hledal před brankou spoluhráče, ale Paul Stastny otáčí směr hry.
54:32'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál.
54:17'
Nico Sturm (Minnesota) pálil z velmi dobré střelecké pozice, Marc-Andre Fleury si s jeho střelou poradil a zvládl i dorážku.
54:04'
Vegas vyhodilo kotouč do středního pásma.
53:42'
Tři na dva nyní mířili domácí hokejisté, svou šanci proměnit ale nedokázali.
53:26'
Hostující celek kombinoval v útočném pásmu, ale Jordan Greenway nedokázal nic vymyslet.
53:03'
Alex Tuch pálil z dobré pozice, ale brankáře soupeře nepřekonal. Komerční přestávka.
52:45'
Valentin Zykov se individuálně dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
52:17'
Vegas hraje zodpovědně, vede o dvě branky a drží hru bezpečně daleko. Nick Holden (Vegas) se natahoval po přihrávce spoluhráče, ale kotouč nevybojoval.
50:35'
Max Pacioretty rozehrává od své branky, situaci dokázal zvládnout, dostal kotouč do bezpečí.
50:11'
Domácí celek vede o dvě branky a má nakročeno k výhře v tomto zápase. Wild ve třetí třetině na svou výraznější šanci čekají.
49:42'
Komerční přestávka.
49:14'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
48:23'
Domácí Paul Stastny (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho projektil byl před brankou zblokovaný.
48:03'
Sledujeme rychlý hokej, hráči Vegas mají převahu, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.
47:32'
Alex Stalock byl připravený, Jonathan Marchessault zakončoval z otočky před brankou, gólman Wild si dokázal poradit.
47:07'
Reilly Smith to zkoušel individuálně, prosadit se ale nedokázal.
46:16'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Krásnou ránou pod horní tyčku se prosazuje a stav zápasu upravuje TOMÁŠ NOSEK. Asistence: William Carrier.
45:41'
Hostující celek se pokouší hrát aktivně, ale nemůže se usadit v útočném pásmu.
44:54'
Vegas hraje velmi dobře při vlastím oslabení.
44:03'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Marc-Andre Fleury – 2 min., podrážení). Trest odpyká William Carrier.
43:53'
Luke Kunin (Minnesota) to zkoušel individuálně.
43:25'
Eric Staal pálil z kruhu, byl sám v útočném pásmu, jeho projektil kryje brankář Vegas.Dobře zasáhl Marc-Andre Fleury.
42:24'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Wild.
42:00'
Matt Dumba měl před sebou odkrytou část branky, ale kotouč netrefil podle představ.
41:31'
Domácí rozehrávají od své branky, nakonec musel Alex Stalock za svou branku.
41:14'
Domácí hokejisté vstoupili aktivně do třetí třetiny a pokouší se hrát co nejdál od své branky.
40:51'
Nicolas Hague rozehrává od své branky, sledujeme klidnější úvod třetí třetiny.
40:36'
Jonathan Marchessault hned na úvod třetiny vyslal zajímavou střelu, ale minul branku.
40:01'
Ve druhé třetině dokázal domácí celek úplně otočit stav zápasu. Chandler Stephenson vyrovnal, a pak deset vteřin před koncem poslal Vegas do vedení nenápadnou střelou bek Shea Theodore.
40:00'
39:50'
Domácí celek se dostává do vedení v závěru druhé třetiny, ujala se rána, kterou vyslal ze střední vzdálenosti SHEA THEODORE. Asistence: Mark Stone.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:26'
Alex Stalock kryje ránu, kterou vyslal Nick Holden (Vegas). Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu.
38:08'
37:55'
Marc-Andre Fleury viděl na ránu od modré čáry, a tak snadno ukryl kotouč do výstroje.
37:23'
Alex Stalock rozehrává od své branky, Reilly Smith ale aktivně napadal, a tak ušetřil hodně času z oslabení.
37:07'
Minutu přesilovky Minnesoty je pryč, druhá zbývá.
36:40'
Wild přichází o útočné pásmo, a tak musí rozehrávat od své branky.
36:35'
Reilly Smith (Vegas) se pustil individuálně do útočného pásma, jeho střelecký pokus vyrazil brankář nad branku.
36:17'
Matt Dumba pálil z dobré pozice, jeho projektil vyrazil domácí brankář.
36:08'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Chandler Stephenson – 2 min., krosček).
36:05'
Oslabení pro domácí.
35:40'
Chandler Stephenson měl na hokejce svou druhou branku v tomto zápase, ale jeho pokus nyní senzačně zastavil brankář Wild. Alex Stalock (Minnesota) své spoluhráče podržel.
35:11'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže prosadit v útočném pásmu.
34:30'
Jeden z hostujících hráčů se dokázal vrátit, a tak zastavil akci soupeře, 14:14, tak vypadá statistika střel na branku nyní.
33:47'
Po krátké přestávce pokračuje zápas druhou třetinou, nyní zakončoval z dobré pozice hostující Ryan Donato, ale brankáře Vegas neprostřelil.
33:27'
Alex Stalock (Minnesota) kryje střelu, kterou vyslal jeden z domácích hráčů, komerční přestávka.
32:50'
Victor Rask to zkoušel individuálně, ale vypálit na branku nedokázal. Na druhé straně v samostatné akci neuspěl Tomáš Nosek.
32:13'
Vegas dokázalo vyrovnat, nyní pokračuje v aktivní hře a pokouší se zápas překlopit na svou stranu.
31:22'
Nyní to domácím už vyšlo a je vyrovnáno. Situaci dva na jednoho výborně vyřešil Mark Stone, který našel CHANDLERA STEPHENSONA, jehož rána zapadla přesně do branky. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.
31:02'
Marcus Foligno se dostával do střelecké pozice, domácí obrana mu nenechala hodně prostoru.
30:34'
Mats Zuccarello zatím jediným střelcem tohoto zápasu, hostující celek vede o jednu branku.
29:53'
Až nyní se domácí usadili v útočném pásmu, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.
29:45'
Alex Stalock (Minnesota) kryje střelecký pokus soupeře.
29:29'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou. Vegas by potřebovali ve hře něco změnit, jejich výkon není optimální.
29:02'
Minnesota má převahu, hraje aktivněji, domácí mají velké problémy s přechodem do útočné fáze.
28:20'
Ryan Reaves se sice dostal do útočného pásma, ale svou šanci proměnit nedokázal.
28:05'
Wild se snadněji proti domácím dostávají do útočného pásma.
27:45'
Hostující celek měl nyní převahu, ale nedokázal se prosadit a vypracovat si výraznější šanci.
26:30'
Wild se dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
25:50'
Domácí hrají aktivněji, ale mají problémy s finální přihrávkou a přípravou střelecké pozice.
25:24'
Ani tentokrát se domácí celek nedokázal usadit v útočném pásmu.
25:00'
Pět minut hry ze druhé třetiny je pryč, na výraznější šanci v této části hry zatím čekáme.
24:33'
Vegas rozehrává nyní od své branky.
24:10'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže usadit před brankou soupeře.
23:19'
Jeden z hostujících hráčů nyní pálil z dobré pozice, jeho projektil končí nad brankou.
22:45'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho střeleckých příležitostí k vidění není.
22:05'
William Karlsson nedokázal zpracovat poskakující přihrávku od spoluhráče, situaci dva na jednoho vyřešili domácí špatně.
21:30'
Kevin Fiala pálil z mezikruží, jeho rána končí vysoko nad brankou.
21:17'
Mats Zuccarello se pokoušel tečovat před brankou, následně zakončoval Jonas Brodin od modré čáry. Marc-Andre Fleury kryje kotouč.
21:00'
20:40'
Nyní Wild špatně rozehráli, píská se icing.
20:23'
Hostující celek začal druhou třetinu v početní výhodě, ale nemůže se dostat do útočného pásma.
20:01'
Střelecky aktivnější byl domácí celek, Nate Schmidt neproměnil největší šanci, a tak přišel trest. V přesilovce pět na tři pálil přesně Mats Zuccarello, díky jehož ráně hosté po dvaceti minutách vedou.
20:00'
19:40'
Wild pokračují v útočné akci.
19:20'
Poprvé v sezóně využívají Wild přesilovku pět na tři a na Stripu v Las Vegas se dostávají do vedení. Zcela neobsazený zůstal MATS ZUCCARELLO, který snadno zakončoval. Asistence: Eric Staal a Matt Dumba.
18:58'
Tak a pozor, nyní domácí faulovali v útočném pásmu a hosté mají k dispozici dlouhou přesilovku pět na tři.
18:58'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mark Stone – 2 min., nedovolené bránění).
18:35'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., podrážení).
18:09'
Nate Schmidt (Vegas) se dostal do brejku z trestné lavice, položil si brankáře, ale kotouč poslal příliš vysoko.
18:01'
17:42'
Wild se nemohou usadit v útočném pásmu.
17:14'
Ryan Suter (Minnesota) rozehrává od své branky. Kevin Fiala (Minnesota) se rychle dostal do útočného pásma, ale Vegas dokázalo znovu vyhodit.
16:55'
Polovina přesilovky zbývá hostům, domácí zatím hrají zodpovědně.
16:40'
Zakázané uvolnění Wild, Zach Parise to byl, kdo se dostal k odraženému kotouči, ale nedokázal dostatečně rychle zakončit.
16:10'
Marc-Andre Fleury senzačně zastavil střelecký pokus soupeře, výborný zákrok domácího brankáře.
16:01'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nate Schmidt – 2 min., hákování).
15:50'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, hosté se usadili v útočném pásmu. Carson Soucy (Minnesota) pálil, ale jeho pokus kryje Marc-Andre Fleury.
15:31'
Jordan Greenway vedl útočnou akci Wild, Mats Zuccarello zakončoval. Kotouč vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu.
15:04'
Hra je nyní hodně rozkouskovaná, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Wild.
14:55'
Alex Stalock (Minnesota) kryje další ránu Vegas, vhazovat se bude před jeho brankou.
14:48'
Brayden McNabb pálil od modré čáry nepřesně, kotouč byl tečovaný mimo hrací plochu.
14:33'
Jonathan Marchessault zakončoval, Alex Stalock si s jeho pokusem poradil. Následovat bude komerční přestávka.
13:44'
Ryan Reaves si výborně počínal v útočném pásmu, obral soupeře o kotouč, ale vypálit nedokázal.
13:20'
Brad Hunt rozehrává od své branky, na ledě je formace okolo Tomáše Noska.
12:38'
Delší dobu nyní na nějakou výraznější šanci čekáme.
12:07'
Ryan Suter pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný. Nate Schmidt výborně odvedl svou práci.
11:41'
Domácí hráči mají optickou převahu, čekají na svou šanci, více práce v tomto zápase má brankář Wild.
11:00'
Domácí Vegas přichází o útočné pásmo vinou špatné přihrávky.
10:32'
Vegas se dostalo do postavení mimo hru, komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Deryk Engelland hledal spoluhráče na útočné modré, ale neuspěl.
09:26'
Paul Stastny (Vegas) zkoušel přihrávat před branku, ale jeho pas postrádal přesnost.
09:03'
Vegas to nyní zkouší rychlými protiútoky středem hrací plochy, obrana Wild musí být pozorná.
08:31'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Mark Stone se z ničeho nic po rychlém brejku dostal do zakončení, ale brankáře nepřekonal.
07:18'
2:2, tak zatím vypadá statistika střel na branku.
07:03'
Zakázané uvolnění Wild, závěr přesilovky odehrála Noskova formace a vedla si velmi dobře.
06:55'
06:39'
Max Pacioretty (Vegas) se dostal do střelecké pozice, první středa v přesilovce, ale kotouč byl zblokovaný do ochranné sítě.
06:07'
Tato početní výhoda se domácí nedaří, Vegas znovu musí od své branky rozehrávat.
05:44'
Hosté znovu dokázali vyhodit přes všechny čáry, domácí musí rozehrávat od své branky.
05:08'
Vegas rozehrává od své branky, rychle se pokouší dostat do útočného pásma. To se podařilo, ale WIld vyhazují.
04:55'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Hartman – 2 min., podrážení).
03:46'
Zach Parise (Minnesota) střílel, Matt Dumba (Minnesota) tečoval před brankou, a pak puk ukryl do rukavice Marc-Andre Fleury (Vegas).
03:14'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Chandler Stephenson to zkoušel rychlou střelou, ale ta byla zblokovaná.
02:34'
Hosté se nikam neženou a pokouší se něco vymyslet.
02:09'
William Carrier (Vegas) hledal spoluhráče před brankou, ale tam byli jen hráči Wild, který se zmocnili kotouče.
01:51'
Luke Kunin (Minnesota) a Ryan Donato (Minnesota) se dostali do dobré střelecké pozice, ale oba pokusy dokázal domácí brankář vyrazit. Buly před jeho brankou.
01:32'
Paul Stastny (Vegas) se pokoušel rozehrávat další útočnou akci, ale obrana Wild si dokázala poradit.
01:15'
Kevin Fiala začal aktivněji, obkroužil branku, ale jeho střílená přihrávka nebyla přesná.
00:50'
Max Pacioretty se pokoušel dostat do střelecké pozice, následná rána byla zblokovaná.
00:13'
Utkání začalo, domácí celek vstoupil do zápasu aktivněji.
00:01'
Vegas Golden Knights odehrálo 36 zápasů s bilancí 12-5-5-13 a získalo 41 bodů. V tabulce Západní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo Vegas tři. Poradilo si s Chicagem Blackhawks 5:1, v prodloužení s Dallasem Stars 3:2 a zatím naposledy s Vancouverem Canucks 6:3. Tým nestačil na New York Rangers 0:5 a na St. Louis Blues 2:4.
Minnesota Wild odehrála 34 zápasů s bilancí 15-1-5-13 a získala 37 bodů. V tabulce Západní ´konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Edmontonem Oilers 6:5 a s Philadelphií Flyers. Nestačila na Carolinu Hurricanes 2:6, v nájezdech na Anehim Ducks 2:3 a na Chicago Blackhawks 3:5.
Jedná se o první vzájemný duel v této sezoně.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.