NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Nashville - 16. října 2019   04:00

Vegas
Vegas
09:55' Mark Stone (Glass, Stastny) • 17:23' R. Smith (Marchessault, W. Karlsson)
2:5
(2:1, 0:3, 0:1)
Nashville
Nashville
02:14' Turris  (Ellis, Grimaldi) • 20:44' Sissons  (Bonino) • 25:08' Järnkrok  (Arvidsson, Josi) • 26:52' F. Forsberg   • 44:00' Bonino  (Turris, Ellis)

3. Cody Glass (VEG) 1+0
Domácí celek tento zápas nezvládl zejména ve druhé třetině, kdy inkasoval tři branky a přišel o vedení v zápase. Nashville byl střelecky aktivnější, na střely vyhrál 39:35, prosadil se pětkrát, domácí jen dvakrát. Oba týmy proměnily jednu přesilovku.
59:45'
Ještě jedno vhazování, domácí se dostali do postavení mimo hru.
59:22'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Bonino – 2 min., držení).
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.
58:02'
Valentin Zykov se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale neuspěl. Následně se Predators osvobodili jen za cenu icingu.
57:41'
Kyle Turris zakončoval, jeho střelu dobrým pohybem zblokoval domácí Brayden McNabb.
56:37'
Pekka Rinne (Nashville) kryje ránu od modré čáry.
56:22'
Hraje se spíše ve středním pásmu, oba kluby střídají. Mnoho velkých šancí k vidění není.
56:06'
Domácí prohrávají o tři branky, ale i tak se snaží vstřelit třetí gól v zápase.
55:46'
Ryan Reaves to vzal na sebe, dostal se sice do útočného pásma, ale minul branku.
55:22'
Josi to zkoušel individuálně, zakončoval bekhendovou stranou hole, ale branku trefit nedokázal,
55:12'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dan Hamhuis – 5 min., bitka).
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry.
54:52'
34:32, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
54:30'
Marc-Andre Fleury (Vegas) sice inkasoval pět branek, ale připsal si další dobré zákroky.
54:15'
Roman Josi (Nashville) pálil z dobré pozice, výborně zasáhl znovu domácí brankář.
53:22'
Polovina přesilovky je pryč, Vegas dokázalo dostat kotouč do středního pásma, následně až za branku soupeře.
52:50'
Marc-Andre Fleury (Vegas) senzačně zastavil obrovskou šanci hostujícího týmu. Domácí brankář nyní svému celku pomohl.
52:33'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
52:24'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Valentin Zykov – 2 min., krosček).
51:23'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Vegas sice hraje v útočném pásmu, ale na gólové šance čeká.
51:01'
Shea Theodore rozehrává od své branky, jeho akci však zastavilo postavení mimo hru. Komerční přestávka.
50:40'
Špatná rozehrávka Predators, nyní se bude vhazovat před brankou hostů.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek míří za celkem snadnou výhrou v tomto utkání.
49:29'
Shea Theodore (Vegas) zakončoval od modré čáry, jeho ránu hostující brankář viděl, a i proto dokázal snadno zasáhnout. Ukryl kotouč do výstroje.
48:10'
Marc-Andre Fleury (Vegas) musel za svou branku, odkud rozehrává. Následně se hosté dostlai ke střele od modré čáry. Brankář Vegas kryje kotouč.
47:54'
Hostující celek se dostal ke střele od modré čáry, ale pokus nebyl přesný.
47:43'
Komerční přestávka.
47:08'
Dan Hamhuis rozehrává od své branky, Matt Duchene (Nashville) se dostal k mezikruží ke střele, domácí brankář byl připravený.
46:40'
Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně a zdramatizovat zápas, ale na kontaktní branku čekají.
45:44'
Blesková protiakce hostů, kterou musel zasahovat brankář Marc-Andre Fleury.
45:33'
Domácí ujeli v situaci dva na jednoho, Jonathan Marchessault (Vegas) dostal přihrávku, ale minul vzdálenější tyč.
45:04'
Nicolas Hague (Vegas) zakončoval z dobré pozice, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal.
44:00'
Nashville právě vstřelil branku!
Další individuální chyba Vegas znamená inkasovanou branku. Tentokrát nechali domácí hráči zcela volné NICKA BONINA, který uspěl tvrdou ránou z první. Asistence: Kyle Turris, Ryan Ellis.
43:49'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., držení).
43:31'
Vegas bude hrát v oslabení.
43:16'
Matt Duchene si vybojoval faul soupeře.
42:54'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
42:12'
Jonathan Marchessault (Vegas) po Noskově přiklepnutí bleskově zakončoval. Ani tato akce nepřinesla branku.
41:43'
41:26'
Ryan Ellis (Nashville) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
41:21'
Filip Forsberg (Nashville) zakončoval z dobré pozice, ale ránu kryje brankář Vegas. Buly před jeho brankou.
41:02'
Viktor Arvidsson (Nashville) měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho projektil končí mimo.
40:31'
Cody Eakin (Vegas) dokázal vyhodit kotouč, navíc ještě napadal rozehrávku soupeře.
40:09'
V úvodu třetí třetiny hrají domácí hokejisté v oslabení za příliš mnoho hráčů na ledě.
40:01'
Velmi špatnou třetinu odehrál domácí tým, dost možná vůbec nejhorší v sezóně. Přišel o vedení, navíc inkasoval tři branky. Nashville se výrazně přiblížil k výhře v tomto zápase, prosadil se třikrát. Navíc hosté ubránili oslabení.
40:00'
39:42'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Valentin Zykov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
39:28'
39:00'
Oznámena poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:48'
Hosté vyhazují přes všechny čáry, navíc rychle střídají.
38:00'
Hosté vyhazují přes všechny čáry, domácí musí od své branky.
37:47'
Max Pacioretty (Vegas) zakončoval, ale jeho rána z dobré pozice byla zblokovaná.
37:28'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., nedovolené bránění).
37:12'
Další icing Predators.
37:06'
Max Pacioretty (Vegas) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho akci dokázal zastavit hostující brankář. Mark Stone (Vegas) ještě jeho střelu tečoval.
36:40'
Zakázané uvolnění vrací hru od útočného pásma hokejistů ve tmavých dresech.
36:12'
Shea Theodore rozehrává od své branky, jeho spoluhráči rychle dostali kotouč do útočného pásma, vypálit ale nedokázali.
36:04'
Jonathan Marchessault (Vegas) zakončoval z otočky. S jeho pokusem si hostující brankář poradil, komerční přestávka.
35:52'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
35:18'
Jednu možná dvě střely na branku vyslali domácí hokejisté v přesilovce, Pekka Rinne (Nashville) si snadno poradil.
34:58'
34:27'
Až nyní se domácí dostali stabilněji do útočného pásma. Paul Stastny minul.
34:00'
Polovina přesilovky domácích je pryč, zatím ani jednou Vegas nevystřelilo.
33:22'
Vegas se nedaří usadit se v útočném pásmu.
33:04'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.
32:57'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., nedovolené bránění).
32:04'
Vegas má velké problémy se založením útočné akce. Pokud se domácím v první třetině dařilo, tak ve druhé hrají o poznání hůře.
31:45'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek stále prohrává o dvě branky.
31:23'
Marc-Andre Fleury (Vegas) přerušuje hru, vhazovat se bude před domácí brankou. Nejprve ale komerční přestávka.
Noskův střelecký pokus byl zblokovaný a neujal se ani pokus o rychlou dorážku.
30:22'
Pekka Rinne (Nashville) rozehrával od své branky, rychle se hra dostala do útočného pásma Predators. Rána od modré čáry byla zblokovaná.
30:04'
Vegas nehraje tak, jak by mělo, což ví fanoušci v T-Mobile areně, a tak podporují domácí hráče.
29:32'
Nashville kontroluje hru, navíc vede o dvě branky.
29:11'
Polovina druhé třetiny je pryč a Vegas v této části zápasu na svou výraznější šanci čeká.
28:39'
Valentin Zykov hledal spoluhráče před brankou, ale prosadit se domácí celek nedokázal. Následně špatně Theodoreova přihrávka znamená icing.
27:50'
William Karlsson (Vegas) ani jeho spoluhráči nedokázali vypálit. Tak dlouho si dávali přednost, až o příležitost přišli. Následně vedl rychlý protiútok Viktor Arvidsson (Nashville).
27:22'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku. Domácím se vůbec nedaří dostat se do herního tempa.
26:52'
Marc-Andre Fleury (Vegas) špatně vyhodnotil situaci, vyjel za branku, kde rozehrál. Puk ale dostal přímo na hůl FILIP FORSBERG. Ten měl už pak snadnou práci. Zbytečná chyba a Vegas nabídlo soupeři snadný gól.
26:33'
Domácí hokejisté se jen těžko dostávají ve druhé třetině do zakončen.
25:08'
Špatně si domácí obrana rozebrala hráče, zcela volný zůstal CALLE JÄRNKROK. Jeho tvrdá rána byla nechytatelná. Asistence: Viktor Arvidsson, Roman Josi.
24:30'
Nick Holden (Vegas) zakončoval od modré čáry, jeho rána byla před brankou tečovaná ale i tak dokázal hostující brankář zasáhnout.
23:34'
Ryan Johansen (Nashville) zakončoval už při hře pět na pět, ale výborně zasáhl Marc-Andre Fleury (Vegas).
23:10'
Další vyhození přes všechny čáry, zdá se, že ani tentokrát Nashville proti Vegas přesilovku nevyužije.
22:47'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v útočném pásmu Predators.
22:26'
Colton Sissons dostal kotouč do útočného pásma, jenže Fiala špatně zpracoval. Jeho tým přišel o útočné pásmo.
21:54'
Domácí celek rychle vyhazuje přes všechny čáry, hokejisté ve žlutém rozehrávají od své branky.
21:31'
Vegas se musí bránit další přesilovce soupeře.
21:28'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., nedovolené bránění).
20:44'
Bleskově po začátku druhé třetiny je vyrovnáno. Postaral se o to COLTON SISSONS, jehož střelu si do vlastní branky ještě srazil Deryk Engelland. Domácí celek měl situaci pod kontrolou, jenže pak o kotouč přišel a inkasoval. Asistence: Nick Bonino.
20:05'
Utkání pokračuje druhou třetinou, vstoupili do ní aktivně domácí, kteří vybojovali buly v útočném pásmu.
20:01'
Kyle Turris poslal hostující celek ve 3. minutě do vedení, následně se dvakrát prosadil domácí tým. Mark Stone v přesilovce vyrovnal a Vegas k velké radosti fanoušků zde na Stripu poslal Vegas do vedení Reilly Smith. Střelecky je aktivnější domácí celek, vede 18:10.
20:00'
19:37'
Nick Holden (Vegas) zakončoval od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná hostující obranou.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:33'
Max Pacioretty se z ničeho nic dostal v útočném pásmu ke kotouči, jeho ránu se štěstím hostující brankář dokázal vyrazit.
18:13'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mark Stone – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 5 min., bitka).
17:23'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Domácí celek se dostává v závěru první třetiny do vedení. Marchssaultova rána byla hostujícím obráncem zblokovaná, následně se puk odrazil do míst, kde byl REILLY SMITH. Jeho rána skončila v brance, Vegas vede. Asistence: Jonathan Marchessault a William Karlsson.
17:05'
Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností. Po špatné rozehrávce Vegas se bude vhazovat v jeho obranném pásmu.
15:50'
Max Pacioretty se dostal do střelecké pozice, jeho ránu z mezikruží snadno zastavil hostující brankář. Buly před jeho brankou. Vegas nyní zlepšilo hru.
15:07'
Marc-Andre Fleury musí být pozorný, vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Vegas.
14:50'
Jonathan Marchessault (Vegas) si sjel před branku, přihrávka do těchto míst mířila, ale byl tam obránce Predators, který puk získal.
14:02'
William Karlsson (Vegas) se dostal do útočného pásma, jeho spoluhráč zakončoval, ale trefil jen beton brankáře.
13:23'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
13:00'
Jon Merrill (Vegas) si musel dávat pozor, vracel se s kotoučem za svou branku, soupeř jej atakoval, ale obránce souboj ustál.
12:17'
Zakázané uvolnění vrací hru do útočného pásma Vegas.
11:53'
Roman Josi (Nashville) vyjel z útočného pásma pro kotouč, a tak musel až za svou branku, odkud vedl pokus o rychlý protiútok.
11:31'
Bekhendovou stranou hole Nosek mil branku, zakončoval z otočky.
11:14'
Tomáš Nosek (Vegas) rozehrává od své branky se svými spoluhráči, ale do výraznější šance se zatím nedostali.
10:48'
Predators rozehrávají od své branky, do šance se sice dostali, ale ránu od modré čáry snadno zastavil brankář Marc-Andre Fleury.
10:33'
09:55'
A je vyrovnáno, domácím vyšla přesilovka. Cody Glass našel zcela volného MARKA STONEA, jehož rána z první zapadla do volné části branky. Asistence: Cody Glass a Paul Stastny.
09:01'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., krosček).
08:37'
Cody Glass (Vegas) se krásně dostal k dorážce bekhendovou stranou hole, brankáře nepřekonal.
08:07'
Marc-Andre Fleury (Vegas) předvedl další zodpovědný zákrok po rychlém výpadu hokejistů z města hudby.
07:24'
Nick Holden (Vegas) špatně rozehrál, ale jeho spoluhráči dokázali zaváhání napravit. Následná rána Williama Karlssona (Vegas) byla snadnou prací pro brankáře Predators.
07:10'
Hokejisté Las Vegas mají problémy s přechodem do útočného pásma. Tomáš Nosek zakončoval po individuální akci, ale neuspěl.
06:57'
Brayden McNabb (Vegas) pálil od modré čáry, Pekka Rinne (Nashville) byl připravený. Komerční přestávka.
06:21'
Matt Duchene (Nashville) zůstal volný před brankou, jeho ránu zastavil domácí brankář.
05:47'
Nashville rozehrává v poklidu od své branky, nikam se nežene.
05:34'
05:24'
Ryan Ellis (Nashville) zakončoval od modré čáry, domácí brankář ale střelu soupeře viděl, a tak mohl v pohodě zasáhnout.
04:55'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu Predators.
04:41'
Další vyhození hokejistů Vegas až za branku soupeře.
04:17'
Zatím si v početní výhodě hostující hokejisté výraznější šanci vypracovat nedokázali.
03:54'
Domácí hokejisté vyhazují přes všechny čáry. Následně se Ryan Johansen (Nashville) dostal do postavení mimo hru. Buly v neutrální zóně.
03:34'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., podrážení).
03:22'
Colton Sissons (Nashville) vedl útočnou akci svého celku, Craig Smith (Nashville) zakončoval, ale jeho rána byla zblokovaná.
02:14'
Hostující cele se z ničeho nic dostává do vedení, střelu spoluhráče povedeně před brankou tečoval obranou nepokrytý KYLE TURRIS. Asistence: Ryan Ellis, Rocco Grimaldi.
01:13'
Další domácí postavení mimo hru, v něm byl nyní Max Pacioretty (Vegas). Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
00:35'
Pekka Rinne (Nashville) rozehrává od své branky, následně puk získali spoluhráči, kteří se ale do střelecké příležitosti nedostali.
00:30'
Roman Josi (Nashville) se sice jako první dostal do útočného pásma, ale rána byla nepřesná. Následně se Jonathan Marchessault (Vegas) dostal do postavení mimo hru.
00:01'
Utkání brzy začne.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Dansk) – McNabb, Theodore, Merrill, Holden, Hague, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Zykov, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Y. Weber – Järnkrok, Johansen, Arvidsson – F. Forsberg, Duchene, Mikael Granlund – Sissons, Bonino, C. Smith – Grimaldi, Turris, Watson.

Rozhodčí: Hebert, Kozari – Daisy, Sericolo.
Tento duel se hraje na Stripu v Las Vegas v T-Mobile Areně. V této části Las Vegas jsou na lampách umístěny bannery oznamující, že tady jsou hokejisté doma. Lze očekávat znovu velmi bouřlivou atmosféru.
Poslední vzájemný zápas se odehrál v únoru, vyhráli hokejisté Vegas 5:1.
Vegas Golden Knights z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si se San Jose Sharks 1:5, Calgary Flames 6:2 a v posledním zápase s Los Angeles Kings 2:5. Nestačilo na Boston Bruins 3:4 a na Arizonu Coyotes 1:4.
Nashville Predators z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Minnesotou Wild 5:2, San Jose porazil stejným poměrem a Washington Capitals porazil v přestřelce 6:5. Nestačil na Detroit Red Wings 3:5 a v posledním zápase na Los Angeles Kings 4:7.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.