NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Winnipeg - 3. listopadu 2019   03:00

Vegas
Vegas
04:51' Marchessault (Theodore, W. Karlsson) • 07:00' Pacioretty (Mark Stone) • 08:30' Schmidt (W. Karlsson)
3:4
(3:1, 0:0, 0:2 - 0:1)
Winnipeg
Winnipeg
02:19' Perreault  (G. Bourque) • 50:02' Perreault  (Connor, Morrissey) • 53:17' Scheifele  (Connor) • 63:12' Connor  (Laine, Pionk)

3. William Karlsson (VGK) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 26-39; Zablokované střely: 17-11; Vhazování: 65%-35%; Hity: 26-34; Přesilové hry: 1/3-1/4; Trestné minuty: 13-11.
Golden Knights v posledním zápase proti Montrealu ztratili v závěru dvoubrankový náskok a prohráli po prodloužení. Dnes se jim stalo úplně to samé, když o osudu utkání rozhodl v prodloužení Kyle Connor. Výsledek zní. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 4.
63:12'
Winnipeg právě vstřelil branku!
KYLE CONNOR v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem a poté ho z blízkosti poslal mezi betony Malcolma Subbana! Winnipeg dovršil obrat a vyhrává! Asistence: Patrik Laine a Neal Pionk.
63:06'
Mark Scheifele si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou přihrávku z levé strany a poté mohl rozhodnout, Malcolm Subban ale vytáhl úžasný semafor! Fantastická a ukázková krádež gólu!
62:50'
Mark Scheifele na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, jeho přihrávka ale byla nepřesná.
62:30'
William Karlsson si zpracoval puk na modré čáře a z pravé strany ho nahodil před bránu, kde ho tečoval Paul Stastny, Laurent Brossoit byl ale pozorný a puk zmrazil.
61:43'
Patrik Laine vystřelil na vrcholu mezikruží zápěstím a Malcolm Subban opět puk vyrazil s pomocí vyrážečky.
61:16'
Nikolaj Ehlers vystřelil pro změnu na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla zablokována.
60:20'
Blake Wheeler vystřelil na bodu levého kruhu a Malcolm Subban velice dobře zasáhl svou vyrážečkou.
60:01'
Vegas ztratilo v posledním zápase dvojnásobný náskok proti týmu Montrealu a dnes se mu stalo to samé proti Winnipegu. O osudu dnešního zápasu tak bude muset rozhodnout prodloužení. Skóre po třetí třetině duelu v Las Vegas. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 3.
60:00'
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:52'
Mathieu Perreault mohl zkompletovat hattrick, jeho střela z levého křídla ale skončila na hrudi Malcolma Subbana, který kotouč podržel v náručí a přerušil hru.
58:22'
Neal Pionk na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho táhlá střela skončila v náručí Malcolma Subbana.
57:11'
Domácí hokejisté ale v závěru zápasu přestali hrát a navíc se nechali zbytečně vylučovat, což je stálo náskok.
56:52'
Vegas naposledy ztratilo dvojnásobný náskok proti Montrealu a dnes se mu to samé stalo proti Winnipegu.
56:07'
Nate Schmidt stál na konci krásné kombinace na jeden dotek a přečíslení dva na jednoho, jeho pokus ale minul vzdálenější levou tyč brány!
55:23'
Jonathan Marchessault se ocitl před bránou v obrovské šanci, mezi betony Laurenta Brossoita ale z blízkosti nepřekonal a hra byla přerušena!
54:02'
Laurent Brossoit zmrazil kotouč u své pravé tyče brány pod lapačkou a následuje krátká reklamní přestávka.
53:17'
MARK SCHEIFELE si najel před bránu Vegas na pěknou zadovku Kyla Connora z pravého rohu útočného pásma a mezi betony poté překonal Malcolma Subbana! Asistence: Kyle Connor.
52:42'
Cody Eakin vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím a jeho táhlý pokus skončil v náručí Laurenta Brossoita.
52:20'
Bryan Little chtěl vystřelit na vrcholu levého kruhu zápěstím, skvěle mu ale vložil hůl do střely Nick Holden.
52:02'
Golden Knights hrají v závěru zápasu hodně opatrně a nyní vyhodili puk na další zakázané uvolnění.
51:56'
Luca Sbisa na pravém křídle vystřelil od hrazení a jeho střela minula přední pravý horní roh brány.
51:45'
William Carrier na levém křídle dobruslil vyhozený kotouč, přesto se proti domácím hráčům pískalo zakázané uvolnění.
51:36'
Kyle Connor vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Nate Schmidt přizvedl puk do ochranné sítě.
50:18'
Vegas v závěrečné třetí třetině hodně často fauluje a zbytečně si zápas komplikuje. Komerční přestávka.
50:02'
MATHIEU PERREAULT vložil hůl do přihrávky Kyla Connora z bodu pravého kruhu pro vhazování a čepelí hokejky usměrnil puk ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Kyle Connor a Josh Morrissey.
49:47'
Max Pacioretty dostal dvě minuty za hákování, když fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu.
49:38'
Anthony Bitetto rychle objel bránu domácího Vegas, u levé tyče se mu ale poté zasunout puk do sítě nepodařilo.
49:31'
Golden Knights se osvobodili podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.
49:05'
Patrik Laine se dostal ke střele v pravém kruhu pro vhazování, dobře ji ale zablokoval Brayden McNabb.
48:56'
Winnipeg dnes nepředvádí špatný výkon, jenže se horko těžko dostává do vyložených brankových příležitostí.
47:35'
Jon Merrill vypálil na vrcholu mezikruží bez přípravy a jeho rána zamířila nad bránu hostujícího Winnipegu.
47:17'
Nikolaj Ehlers zakončoval na pravém křídle a jeho střela zápěstím zamířila do lapačky Malcolma Subbana. Po přerušení hry následuje komerční přestávka.
47:02'
Dmitrij Kulikov vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho střela skončila na vyrážečce Malcolma Subbana.
46:43'
Vyloučený Nick Holden se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a domácí hokejisté hrají v plném počtu.
46:38'
Winnipeg tentokrát vystřelil na levém křídle a kotouč skončil v lapačce brankáře Malcolma Subbana.
45:29'
William Karlsson vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a mohl skórovat v oslabení, jeho střela zápěstím ale minula hostující bránu Winnipegu.
45:20'
Nikolaj Ehlers vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban s problémy kotouč vyrazil.
44:43'
Nick Holden fauloval za vlastní bránou Andrewa Coppa a byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
44:14'
Jonathan Marchessault vystřelil na bodu pravého kruhu a jeho prudká střela zamířila nad bránu Winnipegu.
44:04'
Adam Lowry vystřelil v blízkosti pravé tyče zápěstím a Malcolm Subban puk úspěšně podržel v náručí.
43:35'
Patrik Laine se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže trefil levý beton Malcolma Subbana!
43:13'
Kyle Connor z pravého křídla nahazoval puk nebezpečně před bránu, Malcolm Subban ale situaci dobře hodnotil a hokejkou kotouč odpálil do bezpečí.
42:27'
Winnipeg sice během druhé třetiny neinkasoval, stále ale platí, že v prostřední části ze všech týmů v NHL dostal nejvíce gólů, konkrétně 23.
41:39'
Reilly Smith si najel v mezikruží na krásnou přihrávku z levého rohu útočného pásma a bez přípravy vypálil pouze do náruče Laurenta Brossoita.
41:11'
Jets se vrhli do útočného pásma podél trestných lavic, kde je poté zastavilo postavení mimo hru.
41:07'
Vyloučený Shea Theodore je zpět na ledové ploše a hokejisté domácího Vegas hrají v plném počtu.
40:01'
Vegas vyhrálo úvodní vhazování třetí třetiny, v jejímž úvodu hráči Winnipegu dohrávají přesilovou hru.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-19; Zablokované střely: 9-9; Vhazování: 65%-35%; Hity: 19-22; Přesilové hry: 1/3-0/2; Tr. minuty: 9-11.
Třetí třetina začne přibližně v 5:03.
Prostřední část utkání v T-Mobile Areně sice žádný gól nepřinesla, domácí hokejisté Golden Knights ale byli jeho dosažení několikrát hodně blízko, když třikrát orazítkovali brankovou konstrukci. Skóre po druhé třetině. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 1.
40:00'
39:43'
Josh Morrissey vypálil od modré čáry a Malcolm Subban šel rychle do kolen, aby puk betony vyrazil mimo.
39:18'
Kyle Connor nádherně vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela bez přípravy skončila na hrudi Malcolma Subbana.
39:07'
Shea Theodore fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za podrážení Bryana Littla. Přesilovka pro Jets.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:11'
Kyle Connor nahodil puk za bránu Vegas, kam se okamžitě vydal Malcolm Subban, aby ho zpomalil.
37:46'
Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti domácím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.
36:59'
Cody Eakin si pokryl puk bekhendem a z pravého křídla se nádherně natlačil před bránu, poté ale kotouč mezi betony Laurenta Brossoita zasunout nedokázal.
36:43'
Josh Morrissey vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a puk skončil v náručí Malcolma Subbana.
36:20'
Reilly Smith zřejmě schytal nějaký nepříjemný úder, protože se na střídačce držel za pravou ruku.
35:19'
William Karlsson dokázal dobruslit nahozený kotouč a u pravé tyče do něj plácl hokejkou, kterou držel pouze v pravé ruce, puk ale skončil v lapačce brankáře Winnipegu.
35:09'
Čárový rozhodčí si málem vyřval plíce, aby Jets upozornil na postavení mimo hru, jenže hosté jeho pokynů nedbali a hra byla přerušena. Reklamní přestávka.
33:24'
Vyloučený Dmitrij Kulikov je zpět na ledové ploše a hokejisté hostujícího Winnipegu hrají opět v plném počtu.
33:07'
Reilly Smith se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a v T-Mobile Areně opět zvonila branková konstrukce! Laurent Brossoit musí hladit tyče.
32:24'
Mark Stone vystřelil na bodu levého kruhu a jeho tečovaná střela minula vzdálenější pravou tyč brány.
31:32'
Max Pacioretty vystřelil na bodu pravého kruhu a puk se od přední tyče odrazil do zad Lauranta Brossoita, který měl obrovské štěstí, že počtvrté neinkasoval, protože kotouč poté zamířil vedle vzdálenější levé tyče! Skóre se tedy neměnilo.
31:24'
Dmitrij Kulikov byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Vegas si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.
30:18'
Winnipeg se ocitl pod obrovským tlakem a Laurent Brossoit konečně po několika střelách zmrazil puk pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.
29:32'
Ze stejného místa vzápětí pálil Brayden McNabb, kotouč ale skončil na výstroji klečícího Laurenta Brossoita.
29:08'
Nate Schmidt na levém křídle krásně vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem orazítkovala vzdálenější pravou tyč brány Winnipegu Jets!
28:51'
Reilly Smith se snažil prosadit na pravém křídle, jenže v obrovské rychlosti ztratil kontrolu nad pukem.
27:39'
Anthony Bitetto mohl snížit na rozdíl jedné branky, jenže jeho prudká střela z pravého kruhu minula vzdálenější levou tyč brány domácích Golden Knights.
27:22'
Patrik Laine na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč zamířil do náruče klečícího Malcolma Subbana.
26:45'
Neal Pionk vypálil od modré čáry a jeho táhlá střela skončila v lapačce domácího Malcolma Subbana.
26:15'
Winnipeg dostal Vegas pod tlak, nyní se ale ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka. Vegas vede 3:1.
25:09'
Jets se dostali v levém kruhu pro vhazování k nahození, které skončilo v lapačce brankáře Malcolma Subbana.
24:42'
Patrik Laine dobře vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a puk mířil po ledě ke vzdálenější levé tyči, Malcolm Subban ho ale viděl a pravým betonem kotouč vyrazil.
24:12'
Winnipeg se vydal směrem dopředu na pravém křídle a kotouč byl sražen mezi střídačky obou týmů.
22:45'
Obránce Deryk Engelland předvedl katastrofální rozehrávku zpoza vlastní brány a z blízkosti mohl skórovat David Gustafsson, Malcolm Subban ho ale fantasticky vychytal! Obrovská šance Jets!
22:29'
Dmitrij Kulikov se snažil prosadit na levém křídle a jeho nahození bylo přizvednuto do ochranné sítě.
22:14'
Ryan Reaves chtěl potrestat zákrok Adama Lowryho během bitky, jenže hostující borec ho složil na lopatky.
22:10'
Alex Tuch nepříjemně narazil hlavou do pravého ramene Adama Lowryho a po střetu v pravém rohu obranného pásma Vegas zamířil rychle na ošetřovnu.
21:46'
Winnipeg rychle vystřelil v pravém kruhu pro vhazování a klečící Malcolm Subban na přední tyči kotouč vyrazil.
21:07'
Jets vypálili od modré čáry nepřesně a jejich pokus vyvolal bučení fanoušků Vegas v T-Mobile Areně.
20:44'
Vegas se osvobodilo pouze za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrátila před bránu brankáře Malcoma Subbana.
20:29'
Mark Scheifele v pravém kruhu rychle vystřelil z otočky a jeho střela zápěstím minula vzdálenější levou tyč.
20:07'
Golden Knights vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny a kotouč byl sražen rychle mezi střídačky obou týmů.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-9; Zablokované střely: 4-3; Vhazování: 61%-39%; Hity: 11-14; Přesilové hry: 1/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 4:03.
Mathieu Perreault poslal Winnipeg rychle do vedení, jenže Vegas skóre bleskově otočilo, když se postupně prosadili Jonathan Marchessault, Max Pacioretty a Nate Schmidt, který vstřelil svůj první gól v letošní sezóně NHL. Skóre po první třetině utkání v T-Mobile Areně zní. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 1.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:15'
Tomáš Nosek se z levého křídla krásně natlačil před bránu a Laurent Brossoit puk vyrazil levým ramenem.
17:13'
Malcolm Subban se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Winnipegu a podél hrazení rozehrál.
16:33'
Dmitrij Kulikov na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána skončila v náručí Malcolma Subbana.
16:26'
Patrik Laine vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho pokus skončil v ochranné síti.
15:24'
Tomáš Nosek na levém křídle neuspěl a odražený puk skončil pod lapačkou Laurenta Brossoita. Vegas vede nad Winnipegem 3:1. Komerční přestávka.
14:30'
Jack Roslovic se ujal rozehrávky a ve středním pásmu ho dohrál velice tvrdým hitem Nick Holden.
13:36'
Finský útočník tentokrát vystřelil na bodu pravého kruhu a Malcolm Subban puk vyrazil levým ramenem.
13:23'
Patrik Laine na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban puk na přední tyči vyrazil mimo.
13:10'
Domácím hokejistům se opět nepodařilo rozehrát podél trestných lavic. Další zakázané uvolnění.
12:59'
Golden Knights nepřesně rozehráli podél trestných lavic a kotouč zamířil na zakázané uvolnění.
11:56'
Blake Wheeler vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela zápěstím minula vzdálenější levou tyč brány.
11:20'
Tomáš Nosek a William Carrier usilovně bojovali v útočném pásmu o kotouč a dokázali ho udržet.
10:55'
Vyhození Winnipegu skončilo v ochranné síti a po přerušení hry následuje komerční přestávka.
10:48'
Shea Theodore vypálil na vrcholu levého kruhu a Laurent Brossoit puk vyrazil, když včas sevřel betony.
08:30'
Golden Knights právě vstřelili branku!
NATE SCHMIDT si najel mezi kruhy na zpětnou přihrávku Williama Karlssona z levého rohu útočného pásma a krásnou střelou zápěstím zamířil nad vyrážečkou Laurenta Brossoita ke vzdálenější levé tyči! Asistence: William Karlsson.
07:52'
Úvodní přesilová hra Winnipegu nabrala rychlého konce, protože Blake Wheeler byl vyloučen za vysokou hůl.
07:35'
Jon Merrill dostal dvě minuty za držení hole a Winnipeg si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru.
07:35'
Malcolm Subban vyrazil střelu Neala Pionka z pravého kruhu a následuje krátká komerční přestávka.
07:00'
MAX PACIORETTY vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím poté prošla mezi levým betonem a lapačkou Laurenta Brossoita ke vzdálenější pravé tyči! Hráči Vegas vstřelili dva góly během 2 minut a 9 sekund a otočili zápas na 2:1! Asistence: Mark Stone.
06:10'
Blake Wheeler vypálil z pravého kruhu pro vhazování a dobře mířil ke vzdálenější levé tyči brány, Malcolm Subban ale kotouč vykopl svým pravým betonem.
04:51'
Golden Knights obehráli celé útočného pásmo a JONATHAN MARCHESSAULT v pravém kruhu pro vhazování napřáhl k nádherné střele zápěstím, kterou nad lapačkou Laurenta Brossoita vymetl bližší pravý horní roh brány! Knights bleskově využili přesilovou hru a je vyrovnáno na 1:1. Asistence: Shea Theodore a William Karlsson.
04:35'
Patrik Laine vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.
03:02'
Vegas odpovědělo střelou z levého kruhu pro vhazování, kterou Laurent Brossoit na přední tyči vyrazil do rohu.
02:19'
MATHIEU PERREAULT na pravém křídle napřáhl k táhlé střele, která těsně nad ledem zamířila k pravé tyči a od brankové konstrukce se odrazila do sítě! Je to 1:0! Asistence: Gabriel Bourque.
01:49'
Adam Lowry se vrátil do sestavy hostujícího Winnipegu a po tečované střele mohl skórovat v blízkosti levé tyče, Malcolm Subban ho ovšem fantasticky vychytal svým pravým betonem!
00:56'
Nikolaj Ehlers vystřelil na vrcholu levého kruhu a puk skončil v lapačce připraveného Malcolma Subbana.
00:17'
Paul Stastny se ocitl v mezikruží ve velké šanci, střelou s příklepem ale mezi betony Laurenta Brossoita nepřekonal.
00:08'
Vegas vstoupilo do zápasu zostra, když se na vrcholu levého kruhu dostal ke střele William Karlsson a střelou zápěstím minul vzdálenější pravý horní roh brány.
00:01'

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Sbisa, Bitetto – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Chris Rooney. Čároví: Darren Gibbs, Ryan Gibbons.

Tomáš Nosek (VGK) 14 zápasů, 3+1, +/- 0
Vzájemné zápasy

Oba týmy se v loňské sezóně NHL potkaly dvakrát v T-Mobile Areně a úvodní zápas vyhrál Winnipeg, zatímco druhý Vegas, když před svými fanoušky zvítězilo 5:0.
Winnipeg Jets

Pokud hráči Golden Knights marně hledají konzistentní formu, hokejisté Winnipegu jsou na tom v současné chvíli podobně. Jets se ale během posledních dnů na ledě soupeřů daří, když vyhráli tři z posledních čtyř venkovních zápasů. Hosté naposledy vyhráli na ledě San Jose, kde jim vítězství 3:2 vystřelil Nikolaj Ehlers.
Vegas Golden Knights

Vegas prožilo velice frustrující závěr pátečního zápasu s Montrealem, když během závěrečných sedmi minut inkasovalo dva góly a přišlo o dvoubrankové vedení. Základní hrací doba tedy skončila 4:4 a na řadu přišlo prodloužení, které po pouhých 26 sekundách ukončil útočník Max Domi, a zasadil domácím Golden Knights zásadní úder. Domácí hokejisté mají výsledky jako na houpačce a marně se snaží najít konzistentní formu.
Golden Knights doma v letošní sezóně NHL nevyhráli dva zápasy v řadě a nepodaří se jim to ani v neděli v noci, protože v posledním domácím střetnutí ztratili slibně rozehraný duel s Montrealem. Dalším soupeřem Golden Knights bude opět kanadský tým. V T-Mobile Areně se v neděli v noci představí Winnipeg, který se bude snažit navázat na včerejší vítězství ze San Jose.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.