NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Nashville - 5. února 2021   01:08

Florida
Florida
01:28' Huberdeau  • 10:09' Huberdeau (Nutivaara, Hörnqvist) • 20:54' Ekblad (Barkov, Huberdeau) • 28:01' Barkov (Huberdeau, Yandle) • 35:54' Huberdeau
5:6
(2:2, 3:1, 0:2 - 0:1)
Nashville
Nashville
09:01' F. Forsberg  (Ellis, Johansen) • 15:48' Järnkrok  (F. Forsberg) • 26:50' Duchene  (F. Forsberg, Ellis) • 57:54' Josi  (Ekholm, F. Forsberg) • 59:03' Duchene   • 64:00' F. Forsberg  (Arvidsson)
Florida
O'Rourke, Morton – Murray, Flemington
BB&T Center, Sunrise
Nashville
Saros (40. Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Tinordi, Benning – Mikael Granlund, Duchene, F. Forsberg – Arvidsson, Johansen, Trenin – Cousins, Haula, Järnkrok – Tolvanen, Sissons, Grimaldi.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost.
Tři hvězdy utkání
Tři hvězdy zápasu zatím nebyli zveřejněny. Bude doplněno později.
Česká a slovenská stopa v utkání
Radko Gudas (FLA) – 0+0, +2 účast, 3 střely na branku, TM 0, čas na ledě 17:56
Kdo se postavil do brankoviště?
Sergej Bobrovskij (FLA) – 35 zákroků, 6 OG, úspěšnost 85,4%, odchytal 64:00
Juuse Saros (NSH) – 19 zákroků, 5 OG, úspěšnost 79,2%, odchytal 39:14
Pekka Rinne (NSH) – 12 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 22:52
Florida v závěru utkání zcela selhala. Duel měla rozehraný výtečně, ještě dvě a půl minuty před koncem vedla 5:3 a mířila za výhrou. Jenže Predators odvolali brankáře, vsítili 126 vteřin před koncem kontaktní gól a byli zpět ve hře. Trenér Floridy si následně trochu nerozvážně vzal challenge, která byla neúspěšná. Poslal tím svůj tým do čtyř a Nashville, jenž opět odvolal brankáře, nabídnutou přesilovku využil a vyrovnal (mimochodem už počtvrté v utkání).

Hosté si tak vynutili prodloužení, ve kterém přežili brejk Floridy, která šla do útoku ve třech proti jednomu, aby minutu před koncem rozhodl při vlastním úniku Filip Forsberg.
64:00'
Nashville právě vstřelil branku!
Obrat dokonán! FILIP FORSBERG se dostal za obranu Floridy a v souboji jeden na jednoho z Bobrovským se dokázal prosadit, vsítil rozhodující gól a rozhodl o výhře Predators! Asistence: Viktor Arvidsson.
63:50'
Postavení mimo hru Nashvillu přerušuje hru.
63:09'
Kotouč byl sražen do ochranné sítě za Rinnem. Bude se vhazovat v obranné třetině Nashvillu.
63:01'
Barkov byl zblokován při střele z hranice kruhů.
62:24'
Začínají se střídat rychlé útoky z obou stran. Po Vatranově střele se ke zteči vydal Nashville, ale zakončení hostů šlo mimo tři tyče.
61:42'
Florida šla do útoku ve třech na jednoho! Ideální šance k rozhodnutí však skončila bídně, přenesení hry od Weegara na pravou stranu bylo nepřesné a puk ujel na zadní mantinel.
61:30'
Oba týmy se zatím nedostaly ani ke střele.
60:35'
Oba týmy se snaží především neudělat chybu. Zatím nedošlo k žádné nebezpečné situaci.
60:01'
60:00'
59:49'
Stralman se ještě vymotal od zadního mantinelu, Rinne si však celou akci pohlídal a svým betonem střelu vyrazil.
59:03'
Neskutečné! Nashvillu se povedlo využít přesilovou hru a během 69 vteřin srovnal z 3:5 na 5:5! Josiho střelu Bobrovskij zastavil, k dorážce se ale dostal MATT DUCHENE, který natřikrát dokázal přehodit Bobrovského beton. Bez asistence.
58:47'
Josiho střela byla sražena bránícím hráčem na zadní mantinel.
58:25'
Rinne je na střídačce, Nashville hraje v šesti pro čtyřem!
57:54'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (2 min. – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Frank Vatrano.
57:54'
A Florida, kvůli neúspěšné výzvě, půjde do čtyř! Oslabení, při němž bude Florida čelit šesti hráčům v poli, jakmile Rinne vyrazí na střídačku.
57:54'
K zahrání vysokou holí nedošlo, branka platí!
57:54'
Jednalo se o situace předcházející gólu, kdy puk vyletěl vysoko do vzduchu a jeden z hráčů Nashvillu jej právě ve vzduchu trefil a odehrál k modré čáře. Podle trenéra Floridy zahrál nad úrovní horní tyče.
57:54'
Ale pozor, střídačka Floridy si bere challenge kvůli údajnému zahrání vysokou holí ze strany Nashvillu.
57:54'
Naděje hostů dál žije! Při hře bez brankáře se povedlo ROMANU JOSIMU vypálit prudce zpoza pravého kruhu a propálit Bobrovského! Kontaktní gól, kterému se Florida snažila ze všech sil zabránit, je na světě a drama může pokračovat! Asistence: Mattias Ekholm, Filip Forsberg.
57:30'
Nashville je v útoku a odvolává brankáře!
56:55'
Útok Ekblada, který měl na hokejce pomyslný poslední hřebíček do rakve hostů. Ale ani on, ani jeho spoluhráči, se přes Rinneho, který dokonce skončil na ledě mimo brankářské postavení, neprosadil.
56:30'
Domácí mají hru pod kontrolou, veškeré útoky soupeře pouští jen k zadnímu mantinelu, kde puk získávají a odehrávají jej do bezpečí.
56:04'
Bez ohrožení Bobrovského vytěsnili kotouč do neutrální zóny.
55:33'
Byť se Predators do útočného pásma dostali, domácí drží puk podél mantinelu a nejvíce v levém rohu své třetiny. Šetří čas.
55:00'
Nashvillu se krátí čas, Do konce základní hrací doby zbývá posledních pět minut. Florida napadá rozehrávku soupeře a nepouští ho do útoku.
54:12'
Rychlý útok domácích a hrozící definitivní tečku za šancemi Nashvillu odvrátil až Rinne, který si vyjel dobré dva metry před brankoviště.
Došlo k úpravě v listině střelců. Druhý gól Panthers v 11. minutě nakonec vsítil po střele Nutivaary svou tečí Huberdeau, který tak nasázel v tomto utkání hattrick.
53:38'
Duchene se mezi kruhy dostal do výborné pozice a velké šance. Pokus vypálit mezi betony se ovšem neujal, Bobrovskij puk chytá a přerušuje hru. Komerční pauza.
53:25'
Zakázané uvolnění Floridy.
52:35'
Hra se rychle přenesla na druhou stranu kluziště, kde ovšem Arvidsson neuspěl.
52:24'
Lamikko zkoušel štěstí, Rinnemu se povedlo jeho střelu vyrazit mimo nebezpečí.
51:45'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení a zároveň bez větších šancí, což nejvíce vyhovuje Floridě, která úspěšně hájí dvougólové vedení.
50:30'
Zatímco závěrečná třetina vstoupila do své druhé poloviny, Nashville nadále zůstává velmi aktivní a snaží se o snížení. Zatím neúspěšně.
49:59'
Haula vypálil zpoza pravého kruhu, domácí brankář jeho pokus likviduje a přerušuje hru.
49:15'
Nashville se dál snaží o vstřelení kontaktního gólu, ke kterému už byl nesmírně blízko. Bobrovskij je momentálně v permanenci a musí dávat velký pozor na každý útok soupeře.
48:29'
Cousins se rozjel po pravé straně až do kruhu pro vhazování a vyslal na branku prudkou střelu, kterou překonal Bobrovského. K jeho ohromné smůle však trefil horní tyč! Hra byla přerušena a hosté se radovali z gólu, ale kontrola situace u videa odhalila, že ke vstřelení branky nedošlo.
48:13'
Gudas vypálil zpoza pravého kruhu, kotouč až k Rinnemu však nedolétl. Domácí následně dál útočili a také zahrozili. Rinnemu se povedlo získat puk pod kontrolu a nakonec přerušit hru.
46:56'
Acciari zkoušel štěstí z levého kruhu, na Rinneho ale nevyzrál.
46:38'
Tlak Nashvillu do brankoviště, puk se na chvilku ztratil v chumlu hráčů, aby nakonec vylétl mimo nebezpečný prostor.
46:24'
Kotouč vyletěl až do ochranné sítě za brankou Floridy. Komerční pauza.
45:48'
Bobrovskij musel řešit další nepříjemnou ránu Ekholma od modré. I tentokrát ale jeho zakončení likviduje a přerušuje hru.
44:43'
Rinne, který vystřídal brankáře hostů Sarose, likviduje ránu Ekblada od modré čáry.
44:21'
Zblokovaná Haulova rána byla sražena do ochranné sítě za Bobrovským.
43:59'
Při přerušení hry u branky Nashvillu byl Gudas stažen k zemi Treninem. Rozhodčí nevylučují.
43:34'
Barkov dostal v pravém kruhu přihrávku a zkusil okamžitě vystřelit. Rychlá rána se ovšem zastavila o beton brankáře Nashvillu.
42:47'
Další střela hostů od modré, ale ruský brankář si poradil i s pokusem Ekholma.
42:16'
Josi pálil od modré čáry, Bobrovskij letící projektil vyráží.
42:12'
Dlouhý úsek bez přerušení skončil zakázaným uvolněním Floridy.
40:45'
Třetí třetina začala hodně zvolna. Florida se snaží kontrolovat puk, ale k ničemu se netlačí.
40:00'
Střídání v týmu Nashville Predators: ze hřiště odchází Juuse Saros, přichází Pekka Rinne.
40:00'
Další třetina začne přibližně v 03:02.
Druhá třetina pokračovala v tempu, v jakém skončila první. Opět byly k vidění hned čtyři branky, tentokrát se ale Floridě povedlo utéct do dvoubrankového vedení. Nashville sice dokázal potřetí v utkání srovnat, když ve 27. minutě srovnal Duchene na 3:3, ale domácí následně dvěma góly dokázali svým sokům odskočit a vykročit za možným ziskem dvou bodů.
40:00'
39:30'
Yandle si najel na modrou čáru a opřel se do střely z voleje, která proletěla nejen nad Sarosem, ale i nad brankou Nashvillu.
38:48'
Jarnkrok byl ve vcelku slušné pozici v pravém kruhu, spíše prakticky v mezikruží. Jeho střela však zaduněla jen o zadní mantinel.
38:15'
V závěru druhé třetiny se oba týmy dopouští pár nepřesností, kvůli kterým jejich útočné akce končí dříve, než se mohly plně rozvinout.
37:26'
Komerční přestávka.
36:45'
Ekholm zkoušel štěstí v pravém kruhu, Lamikko ale jeho pokus zblokoval.
35:54'
Florida právě vstřelila branku!
Už pátý kanadský bod pro JONATHANA HUBERDEAUA, který se svými spoluhráči využil chyby v obraně Nashvillu. Hosté špatně rozehráli, ztratili puk, ten se dostal k Huberdeauovi, jenž prudkou střelou zpoza kruhů pokořil Sarose! Asistence: Patric Hörnqvist, MacKenzie Weegar.
35:02'
Verhaeghe pronikl po levé straně obranou až k brankovišti, ale nepovedlo se mu zvednout puk nad beton Sarose a navíc vystřelil jen do zadního mantinelu.
34:41'
Fabbro se výborně vrátil s útočícím protihráčem a jeho střelu z levého kruhu zblokoval a srazil mimo.
33:35'
Rozhodčí si tohoto faulu, byť neúmyslného, nevšimli a nevylučují.
33:35'
Stralman zůstává klečet na ledě a příliš se mu vstávat nechce. Schytal hokejkou hodně ošklivé seknutí do obličeje. Naštěstí mu čepel hole nezpůsobila krvavé zranění.
33:30'
Poměr střel je vyrovnaný 22-22.
33:18'
Nashville se při útočné akci dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude v neutrální zóně.
32:21'
31:46'
Duclairova tvrdá střela z pravého kruhu skončila na hrudi Sarose, který puk udržel pod kontrolou a raději přerušil hru.
31:19'
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.
30:55'
Floridě se povedlo usadit v útočném pásmu a rozehrává přesilovkovou kombinaci.
30:21'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., nedovolené bránění).
30:21'
A znovu se bude vylučovat, a opět na straně Nashvillu.
30:07'
Zatímco se Grimaldi vrací na led, Hornqvistova střela byla sražena do ochranné sítě. Komerční pauza.
29:40'
Ekbladova rána od modré čáry neprošla přes bránící protihráče až na branku. Domácí dál setrvávají v útoku.
28:59'
Domácím skoro vyšel v přesilovce únik za obranu, ale Huberdeau byl po přechodu útočné modré zastaven.
28:30'
Predators se povedlo vyhodit puk přes všechny čáry.
28:07'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Rocco Grimaldi – 2 min., nedovolené bránění).
28:01'
Bleskově využitá přesilovka! Huberdeau našel svou přihrávkou ALEKSANDERA BARKOVA, který z hodně ostrého úhlu poslal kotouč pod horní tyč nad rameno Sarose, kterému nepomohlo ani to, že proti střele soupeře zkusil poskočit. Barkov se touto brankou stal druhým nejlepším střelcem v historii Floridy. Asistence: Jonathan Huberdeau, Keith Yandle.
27:53'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Colton Sissons – 2 min., nedovolené bránění).
27:10'
26:50'
Domácí v útoku přišli o puk a Predators rozjeli rychlý kontr, na jehož konci Forsberg z levého kruhu našel rozjetého MATTA DUCHENA v prostoru v mezikruží, který okamžitě z první poslal puk za záda bezmocného Bobrovského. Hosté potřetí v utkání vyrovnávají! Asistence: Filip Forsberg, Ryan Ellis.
25:55'
Duclair se na pravé straně brankoviště dostal k odraženému puku, povyjetého Sarose ale nedokázal překonat a místo zakončení skončil i s kotoučem na zadním mantinelu.
25:43'
Kotouč skončil po přenesení hry z levé strany útočné modré čáry Floridy v hledišti.
25:10'
Po návratu Yandla na led se povedlo Floridě dostat do přečíslení tří na dva, ale Wennbergova střela šla těsně mimo tři tyče.
24:31'
Floridě se povedlo znovu vyhodit puk přes všechny čáry.
23:56'
Domácí se osvobodili.
23:43'
Po další střele Nashvillu se Bobrovskému povedlo přerušit hru.
23:30'
Granlundova střela z levého kruhu nebyla přesná i kvůli ostrému, ale čistému zákroku domácího obránce.
23:02'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., sekání).
23:02'
Jenže vůbec se hosté nedostali do útoku.
22:36'
Bude se vylučovat na straně Floridy. Hosté mají výhodu.
22:08'
Grimaldi operoval mezi kruhy a dostal se k němu puk. Pokud o zakončení ale selhal na noze bránícího Ekblada.
21:51'
Arvidsson vystřelil z ne úplně ideální pozice u pravého mantinelu. Bobrovskij puk chytá a přerušuje hru.
20:54'
Další útočný pokus ovšem vychází a to tak, že dokonale! Končí totiž gólem! Barkov se po levém křídle prokličkoval kolem bránícího Benninga, sjel si blíže k brance a křižným pasem našel AARONA EKBLADA, který pohotovou střelou přehodil přesouvajícího se Sarose a využívá přesilovku! Asistence: Aleksander Barkov, Jonathan Huberdeau.
20:36'
Pokračuje přesilovka Floridy. Té se zatím nepovedlo usadit v útočném pásmu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:04.
Sledovali jsme hodně útočnou první třetinu v souboji mezi Floridou a Nashvillem, která byla okořeněna také čtyřmi brankami. Florida se dvakrát dostala do vedení, ale v obou případech se hostům povedlo skóre zápasu vyrovnat.
20:00'
19:36'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., nedovolené bránění).
19:36'
Zakázané uvolnění Floridy. Zároveň ale vyloučení na straně hostů.
19:09'
19:03'
Pokus domácích o únik ve vlastním oslabení sice nevyšel, ale povedlo se alespoň trochu ušetřit čas.
18:34'
Rána od modré byla pro Bobrovského trochu spásnou. Povedlo se mu totiž puk zachytit a ukrýt pod betony, díky čemuž si vynutil přerušení hry.
18:12'
Ruský brankář je ostřelován z mnoha pozic a má plné ruce práce s tím, aby znovu nekapituloval. Nashville je v této přesilovce hodně nebezpečný!
17:43'
Přihrávka před branku sice našla svého adresáta, ale Bobrovskij měl situaci pod kontrolou a nedal soupeři příliš prostoru k zakončení.
17:09'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Eetu Luostarinen – 2 min., hákování).
17:09'
Další útok hostů, o který se nyní postaral Duchene! Akci střelou nezakončil, ale byl ovšem faulován a Nashville si zahraje přesilovku. Komerční pauza.
15:48'
Nedáš, dostaneš! Forsberg s pukem prošel obranou, prokličkoval se do pravého kruhu a rychlou přihrávkou na levou stranu brankoviště našel volného CALLE JÄRNKROKA, který pohotově zasunul kotouč do zčásti odkryté klece. Asistence: Filip Forsberg.
15:24'
Další nebezpečná situace, která skončila střelou Duclaira z mezikruží, jíž se Sarosovi povedlo vyrazit.
15:01'
Výtečný průnik domácích do útočného pásma, střela z levého kruhu od Barkova a za Sarosem zazvonila tyč!
14:35'
Stále se hraje. Oba celky se dopouští ve svých útocích nepřesností a o puk přichází. Brankáři mohou být v tuto chvíli trochu v klidu.
13:25'
Už to vypadalo, že se Forsberg s pukem prokličkuje skrz obranu až mezi kruhy, ale na poslední chvíli mu byl puk vypíchnut.
13:05'
Hraje se delší úsek hry bez přerušení. Puk je nyní ve středním pásmu.
12:00'
Ekbladův pokus byl zblokován Josim. Nashville se posléze dostává k puku a vyváží jej ze své třetiny.
11:21'
Gudasovu dělovku z hranice pravého kruhu Saros vyráží a hra pokračuje. Florida se dál tlačí do útoku.
10:51'
Granlund a poté i Ellis zkoušeli štěstí od modré, ale domácí gólman jejich pokusy zlikvidoval. Komerční přestávka.
10:09'
Domácí bleskově odpovídají na inkasovaný gól a vrací se do vedení! Hörnqvist přihrál od zadního mantinelu na modrou čáru, odkud vypálil Nutivaara, jehož střelu protečoval JONATHAN HUBERDEAU za záda Sarose, jenž vůbec nic neviděl přes clonící protihráče. Asistence: Jonathan Huberdeau, Markus Nutivaara.
09:34'
Povedený výpad domácích mohl završit mezi kruhy Duclair, ale jeho rána skončila jen na zadním mantinelu.
09:01'
Stačilo se ovšem konečně usadit v útočném pásmu, poslat puk FILIPU FORSBERGOVI, a ten špatný projev Predators v přesilovce dokonale napravil. Sjel si více do pravého kruhu a vypálil pod horní tyč Bobrovského branky. Asistence: Ryan Ellis, Ryan Johansen.
08:43'
Další odvrácení pokusu o průnik a udržení se v útočném pásmu. Nashvillu tato přesilovka zatím vůbec nevychází.
08:20'
Ekholm se znovu musel vracet pro puk na vlastní zadní mantinel. Nashvillu se nedaří usadit v útoku.
07:45'
Po Ekholmově ráně od modré se Panterům daří puk vyhodit přes všechny čáry.
07:33'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksi Heponiemi – 2 min., hákování).
06:50'
Florida se dostala do přečíslení tři proti jednomu, ale Weegar na pravé straně chyboval, přibrzdil akci a nepovedlo se mu přesně přihrát na střed. Byť nakonec přišla i střela z levého kruhu, byla hodně slabá a Saros neměl problémy se zákrokem.
06:15'
Z ostrého úhlu na levé straně se pokusil Sarose překvapit Vatrano, finský brankář ale byl pozorný. Komerční pauza.
05:56'
Luostarinen byl při útoku po levém křídle a zatočení do levého kruhu čistě zastaven. Útok Floridy nakonec končí posunutou brankou za zády Sarose.
05:25'
Florida se sice dostala zpět do útoku, ale po sérii nepřesností o kotouč přichází.
04:51'
Zakázané uvolnění Nashvillu.
04:43'
Dlouhý úsek bez přerušení ukončil další z útoků Huberdeaua, který se tentokrát se svými spoluhráči přes Sarose neprosadil. Vhazuje se v obranném pásmu Predators.
03:37'
Fabbro vypálil od modré, Bobrovskij musel poprvé zasahovat, ale puk vyráží do bezpečí.
03:26'
Pokus o další únik domácích byl zastaven ve středním pásmu, kde Cousins úspěšně narušil sehrávku soupeře.
02:45'
Ani nyní neprocpali hosté střelu na Bobrovského. Ten zatím nemusel zasahovat.
01:35'
Postavení mimo hru přerušilo možný náznak útoku Nashvillu.
01:28'
Tak to je rychlý úder Floridy! JONATHAN HUBERDEAU se ve středním pásmu zmocnil odraženého kotouče a vyrazil na branku Nashvillu. Dostal se za obranu, a byť byl tísněn vracejícím se soupeřem a nakonec i faulován, v bezprostřední blízkosti Sarose dostal puk na bekhend a přehodil hostujícího brankáře! Bez asistence.
00:57'
Saros musel poprvé zasahovat a získal puk pod kontrolu, načež přerušil hru.
00:25'
První útok domácích před zraky ojedinělých ostrůvků fanoušků, kteří jsou přítomni v hale, skončil jen ztrátou puku na zadním mantinelu.
00:01'
Předpokládané sestavy:

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Weegar, Ekblad, Nutivaara, Strälman, Yandle, Gudas – Verhaeghe, Barkov, Duclair – Huberdeau, Wennberg, Hörnqvist – Vatrano, Luostarinen, Connolly – Heponiemi, Lammikko, Acciari.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Tinordi, Benning – Cousins, Johansen, Arvidsson – F. Forsberg, Duchene, Mikael Granlund – Trenin, Sissons, Tolvanen – Grimaldi, Haula, Olivier..
Československá stopa v týmech:
Radko Gudas (FLA): 6 zápasů, 1 bod (0+1).
Poslední vzájemné zápasy:
Florida – Nashville 3:0 (1.12.2019)
Nashville – Florida 2:3 pr. (20.10.2019)
Florida – Nashville 1:3 (2.2.2019)
Nashville – Florida 2:4 (20.1.2019)
Florida – Nashville 3:5 (18.9.2018)
Nashville Predators:
Predátoři jsou na tom o poznání hůře než Florida. Ačkoliv odehráli o tři zápasy více (tedy již devět zápasů), na kontě mají pouze osm bodů. Bilance Nashville je prakticky vyrovnaná: čtyři vítězství (z toho jednou v prodloužení a jednou v nájezdech) a pět porážek. Tým z města country vstřelil v devíti utkáních stejný počet branek jako Florida v šesti zápasech. Predators se navíc nepotýkají ani s úplně dobrou výkonností v posledních zápasech, kdy oba mače proti Tampě prohráli a inkasovali devětkrát.

Florida Panthers:
Tým ze Sunrise zažívá hodně povedený vstup do NHL. Ze šesti zápasů totiž Florida získala 11 bodů, když tratila pouze jednou – ve čtvrtém utkání jí přemohl jiný celek z Východní konference Columbus Blue Jackets na nájezdy. Ačkoliv Florida zapsala jen dvě vítězství po základní hrací době, další tři výhry přidala dvakrát v prodloužení a jednou po nájezdech. V přepočtu bodů na jeden zápas jsou Panthers nezlepší z celé Centrální divize a může za to i slušná útočná síla s průměrem téměř čtyř vstřelených branek na zápas! Florida bude v dnešním utkání zřejmě postrádat švédského beka Forslinga kvůli zranění v horní části těla.

Poslední zápasy Floridy:
Detroit – Florida 2:3
Detroit – Florida 2:3 pr.
Columbus – Florida 3:2 sn.
Columbus – Florida 3:4 sn.
Florida – Chicago 5:4 pr.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu kanadskoamerické NHL, která nabídne v noci ze čtvrtka na pátek českého času několik zápasů. Jedním z nich bude i duel dvou týmů z Centrální divize, kdy se proti sobě postaví v divizi třetí Florida Panthers proti sedmému Nashville Predators. Úvodní buly bude vhozeno krátce po jedné hodině v noci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.