NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Buffalo - 10. března 2021   01:00

Flyers
Flyers
01:56' J. van Riemsdyk (Farabee, Couturier) • 22:58' K. Hayes (Laughton, Braun) • 35:05' Giroux (Voráček, Provorov) • 54:14' Gostisbehere (Couturier, Farabee) • ' Couturier
5:4
(1:3, 2:1, 1:0 - 0:0)

2:0 (SN)

Buffalo
Buffalo
04:33' S. Reinhart  (Cozens, Hall) • 09:39' Sheahan  (E. Staal, Olofsson) • 16:39' S. Reinhart  (Hall, Dahlin) • 26:20' Montour  (Okposo, Rieder)
Flyers
Hart (21. Elliott) – P. Myers, Provorov (A), Gostisbehere, Hägg, Braun, Sanheim, E. Gustafsson – Farabee, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Konecny, K. Hayes, Laughton – Voráček, Giroux (C), Lindblom – Aube-Kubel, Patrick.
L’Ecuyer, Syvret – Smith, Suchánek
Wells Fargo Center, Philadelphia
2838 diváků
Buffalo

To už je z mé strany vše. Přeji ničím nerušený zbytek noci!
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 33:20 (9:8, 12:6, 9:4 – 3:2)
Zblokované střely – 11:24
Vyhraná vhazování – 30:23
Trestné minuty – 4:8
Hity – 23:28
Letcům dnes nevyšla první třetina, po které prohrávali 1:3. Ve druhé části dokázali toto manko stáhnout na 3:4 a necelých šest minut před koncem pak poslal duel v přesilovce do prodloužení Shayne Gostisbehere. V něm gól nepadl a obrat tak Letci dovršili v nájezdech. Vítězný zásah si připíše Sean Couturier.
V nájezdech byli lepší hokejisté Philadelphie, kteří tak dotáhli do úspěšného konce obrat v zápase, v němž prohrávali už 2:4. Na domácí straně proměnili své pokusy Sean Couturier i Nolan Patrick, naopak brankář Letců Elliott v obou případech vychytal hostující exekutory.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
Autorem vítězné branky je SEAN COUTURIER.
Casey Mittelstadt musel dát. Po forhendové kličce však nedokázal zasunout puk přes pravý beton Elliotta za brankovou čáru a Letci tak vítězí!
Nolan Patrick se trefil nad lapačku a zvýšil náskok Flyers!
Rasmus Dahlin na hostující straně trefil levý beton Elliotta.
Sean Couturier skóruje střelou na vyrážečku.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení vítěze neurčilo. Jde se na nájezdovou loterii...
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:01'
Poslední minuta prodloužení.
63:30'
Domácí nesehráli dobře přečíslení 3 na 1, na druhé straně nedokázal Reinhart poslat do úniku Halla.
63:09'
A trpělivostí se dostali do šance! Taylor Hall byl sám před Elliottem, který zasáhl levým betonem!
62:43'
Šavle hrají s kotoučem opatrně. Drží ho na svých holích a čekají.
62:14'
Mittelstadtovi přeskočil v dobré pozici puk hůl a hosté musejí do středního pásma.
61:35'
Taylor Hall nabral rychlost ve středním pásmu a pronikl až na levý kruh, odkud domácí branku přestřelil.
60:52'
Giroux vypíchl hostům puk a poslal do úniku Seana Couturiera! Ten se pokusil zaskočit Johanssona brzdou a kličkou do forhendu, ovšem gólman Buffala odolal!
60:13'
V prodloužení jako první zaútočili domácí. Střely Voráčka i Girouxe však stačila zablokovat obrana soupeře.
60:01'
Střely na branku – 30:18 (9:8, 12:6, 9:4)
Základní hrací doba utkání vítěze neurčila a za stavu 4:4 se tak bude muset prodlužovat. Ve třetí třetině se gólově prosadil pouze domácí Shayne Gostisbehere, který v přesilovce srovnal skóre.
60:00'
59:37'
Voráček na ledě, domácí tedy v plném počtu.
59:22'
Volný kotouč, který se objevil před domácím brankovištěm, zalehl tygřím skokem Bryan Elliott.
59:01'
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:45'
Střelu Olofssona z pravého kruhu zablokoval Provorov, jenž následně domácí i osvobodil.
58:03'
Hosté se nyní sami vyhodili z útočného pásma.
57:36'
Po nahrávce Jakuba Voráčka měl dobrou příležitost Oscar Lindblom, který z levé strany nenamířil puk za záda Johanssona. Voráček následně v předbrankovém prostoru fauloval a je vyloučen za podrážení. Přesilovka hostí začne po reklamní přestávce.
57:10'
Z levé strany střílel Travis Sanheim. Zamířil vedle vzdálenější tyčky.
56:10'
Farabee posílal od zadního mantinelu před branku chytrou přihrávku z otočky. Zaskočil tím ale i spoluhráče, kteří v potřebném prostoru scházeli.
55:15'
Hosté dvakrát vedli o dva góly, ovšem svůj náskok neudrželi. Nyní by měli mít psychickou výhodu domácí Letci.
54:14'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí vyrovnávají! Sean Couturier poslal puk na modrou čáru, odkud z první vypálil SHAYNE GOSTISBEHERE, jehož bomba zapadla k bližší tyčce Johanssonovy branky. Brankář Buffala přes clonící protihráče nic neviděl – 4:4. Asistence: Sean Couturier a Joel Farabee.
53:32'
Sean Couturier to zkusil z vrcholu levého kruhu. Puk až na branku Buffala nepropadl.
53:12'
Hostům se podařilo vyhrát buly a vyhodit.
53:06'
Tak zákrok na Voráčka hostům ještě prošel. Vyloučeným hráčem je Jeff Skinner, který zahákoval Sanheima.
52:43'
Jakub Voráček schytal krosček v rohu kluziště, bude se vylučovat. Domácí ale dostávají výhodu...
51:54'
Joel Farabee svým nahozením od modré dokonale zaskočil Johanssona. Brankáře Buffala zachránila z jeho pohledu pravá tyčka!
51:06'
Hra je po delší době přerušena. Ránu Joela Farabeeho z levé strany zastavil Johansson. Následuje reklamní přestávka.
50:03'
Další rána Philippeho Myerse byla velmi nepříjemná! Johansson ji zastavil pravým betonem a měl štěstí, že Jakub Voráček těsně nedosáhl na kotouč ve snaze dorážet!
49:48'
Od modré čáry vypálil Philippe Myers, branku minul.
48:47'
Hosté ve třetí třetině solidně brání. Hayes si mezi kruhy rovnal puk na střelu, hned byl ale dostoupen a odzbrojen.
47:46'
Nahození Sama Reinharta mělo být nabídkou na teč. Jeho spoluhráči ale byli příliš daleko od brankoviště domácích.
47:04'
Opět Voráček zavážel do útočného pásma. Učinil tak středem hřiště. Po přechodu modré čáry nahrál doleva Lindblomovi. Ten hledal na vzdálenější tyčce Girouxe, před nímž kotouč tečoval obránce.
46:32'
Jakub Voráček hraje s chutí, je hodně vidět. Nyní zavezl puk do útočného pásma, kde se teď snaží se svými spoluhráči něco vymyslet.
45:37'
Hned ke dvěma střelám se dostal domácí obránce Travis Sanheim. První vyrazil Johansson, druhá prolétla vedle branky.
44:29'
Na druhé straně to výtečně udělal Taylor Hall, který objel branku, natlačil se před brankoviště a byla z toho hned dvojitá šance. Po bekhendovém zakončení totiž následovala dorážka do poloodkryté klece, proti které se stačil Elliott natáhnout!
43:58'
Jakub Voráček měl kotouč na ose hřiště. Místo střely našel Ivana Provorova, který objel branku a nachystal šanci pro Oskara Lindbloma. Ten zblízka puk za Johanssona nedostal a podobně dopadl také Claude Giroux!
42:57'
Scott Laughton obkroužil útočné pásmo a nakonec připravil pozici na levém kruhu pro Roberta Hägga. Ten zamířil nad hostující branku.
41:27'
Bryson propadl u mantinelu v útočném pásmu a před domácími se otevřela možnost vyrazit do přečíslení 2 na 1. Sean Couturier ale neměl startovní rychlost a hosté tak stačili situaci dobruslit.
40:55'
Domácí protiútok skončil postavením mimo hru.
40:26'
Od modré čáry vypálil hostující Rasmus Ristolainen. Branku minul.
40:06'
Hra je hned přerušena po zakázaném uvolnění domácích.
Hity – 16:16
Po druhé třetině zajímavého duelu prohrává Philadelphia s Buffalem 3:4. Domácí tak o gól stáhli manko z první periody. Ve 23. minutě nejprve snížil na 2:3 Kevin Hayes, který zakončoval do odkryté branky po průniku a následné přesné přihrávce spoluhráče Laughtona. Hosté ale opět odskočili dost laciným způsobem, když obránce Brandon Montour zaskočil střídajícího brankáře Elliotta nenápadným nahozením od levého mantinelu. Ve 36. se však Letci vrátili zpátky na kontakt. Těsně po skončení přesilové hry našel Voráček kapitána Clauda Girouxe, který zblízka usměrnil puk do branky.
40:00'
39:44'
Riley Sheahan zavezl puk do pásma z levého křídla. Jeho přihrávku domácí zablokovali, ale mezi kruhy se nakonec dostal ke kotouči Taylor Hall. Než si ho srovnal na střelu, tak mu ho vypíchl Braun.
39:02'
Poslední minuta druhé třetiny. Johansson zachytil nahozený puk a rozehrává na své spoluhráče.
38:29'
Do střely Jamese van Riemsdyka vložil hokejku Irwin a puk skončil v ochranné síti.
37:41'
Hra se přelévá od branky k brance! Johansson pokryl ránu Scotta Laughtona z levého kruhu.
37:22'
Po křížné bekhendové nahrávce Brysona měl gól na hokejce Victor Olofsson. Hostující útočník zblízka nezvedl kotouč nad položený pravý beton Bryana Elliotta!
36:43'
Hned po buly pálil od modré Jacob Bryson. Elliott si připsal úspěšný zákrok.
36:39'
Dobrá příležitost hostí. Po nahrávce Staala zakončoval zblízka Victor Olofsson, protihráč mu však vložil do střely hokejku.
36:22'
Puk vypadl na střídačku Buffala. Vhazuje se ve středním pásmu.
35:42'
Domácí vyhráli buly v útočném pásmu a z levého kruhu mohl střílet Shayne Gostisbehere. Ten mířil do prostoru mezi levou rukou a tělem brankáře Johanssona, který ale stačil kotouč zachytit.
35:25'
Kotouč se po takovém podivném odrazu dostal mezi kruhy k Ericovi Staalovi. Elliott se ale stačil vrátit mezi své tyče a udržel Letce na jednogólové ztrátě.
35:05'
Domácí skórují těsně po skončení své přesilovky! Montour se z trestné lavice teprve vracel do obranného pásma, když byla přihrávka Provorova sražena do rohu kluziště k Jakubovi Voráčkovi. Ten kotouč okamžitě poslal do brankoviště, kde ho na vzdálenější tyči uklidil do branky CLAUDE GIROUX – 3:4. Asistence: Jakub Voráček a Ivan Provorov.
34:45'
Claude Giroux vypálil z osy hřiště. Johansson byl připraven.
34:30'
Až teď se hráči Philadelphie zase rozestavěli v útočném pásmu.
33:38'
Travis Konecny se uvolnil na pravé straně a vypálil. Johansson puk vyrazil před sebe, kde ho ale dojíždějící hráč nezachytil a Buffalo pak vyhodilo.
33:00'
Brandon Montour je potrestán za hákování. Letci mají další možnost skórovat v přesilovce.
31:58'
Šavle oslabení přežily, už jsou kompletní.
31:43'
Od modré čáry vypálil Erik Gustafsson. Johansson kotouč vyrazil.
31:17'
Jakub Voráček hledal mezi kruhy Claudea Girouxe, ten puk netrefil.
30:30'
Hosté se osvobodili a mohou vystřídat.
30:12'
Mohlo být sníženo! Sean Couturier orazítkoval tyčku Johanssonovy branky.
29:57'
Rasmus Ristolainen je vyloučen za vysokou hůl. Letci mají k dispozici přesilovou hru.
29:19'
Sabres nezvládli rozehrávku. Je z toho zakázané uvolnění.
29:12'
Domácím bylo signalizováno postavení mimo hru a tak museli vyklidit útočné pásmo.
28:36'
28:22'
Tentokrát už Dahlin dobře vypálil od modré čáry. Elliott kotouč dokázal vykopnout levým betonem.
27:51'
Na ose si počkal na puk Rasmus Dahlin. Také švédský bek střílel nepřesně.
27:28'
Z levého kruhu to zkoušel Sam Reinhart, který už má na kontě dva vstřelené góly. Branku tentokrát netrefil.
26:49'
Domácí vyhazují až za branku soupeře.
26:35'
Kevin Hayes krosčekoval Jeffa Skinnera a hosté si tak poprvé v utkání zahrají přesilovku.
26:20'
Sabres právě vstřelili branku!
Po delší době se usadili v útočném pásmu hosté a hned je z toho gól! Ten si za rámeček nedá Bryan Elliott, který propustil za svá záda střelu BRANDONA MONTOURA od levého mantinelu. Kotouč zapadl nad pravé rameno gólmana Flyers, jenž si nepokryl bližší horní růžek své svatyně. Asistence: Kyle Okposo a Tobias Rieder.
25:40'
Domácí snížení povzbudilo a momentálně tak přehrávají svého soupeře.
24:45'
Od modré čáry střílel Justin Braun. Johansson kotouč vyrazil k Jamesovi van Riemsdykovi, který ho nedokázal nasměrovat za záda brankáře Buffala!
24:35'
Nicolas Aube-Kubel střílel z pravého kruhu. Johansson jeho pokus vyrazil.
22:58'
Domácí dávají kontaktní gól! Skvělou práci odvedl na pravém křídle Scott Laughton, který přebruslil obránce Montoura a před brankou našel krásným bekhendovým pasem KEVINA HAYESE, jenž trefoval odkrytou klec – 2:3. Asistence: Scott Laughton a Justin Braun.
21:59'
Montourův dlouhý pas nedokázal zachytit Jeff Skinner. Hostům je tak pískáno další zakázané uvolnění.
21:25'
Hosté zahráli na zakázané uvolnění.
21:03'
Buffalo je již v plném počtu.
20:45'
Kevin Hayes na modré neudržel útočné pásmo. Hosté se osvobodili.
20:05'
Domácí pokračují v přesilové hře při vyloučení Eakina.
20:01'
Do druhé třetiny nastupuje v brance Flyers Bryan Elliott. Carter Hart zůstal po třech obdržených gólech na střídačce.
Hity – 8:9
První třetina vyšla mnohem lépe hostujícímu Buffalu, které vede ve Wells Fargo Center 3:1. Domácí se přitom po necelých dvou minutách hry ujali vedení, když pěknou souhru jejich první formace zužitkoval James van Riemsdyk, ale pak už se trefovaly jen Šavle, které přitom hrají bez svého kapitána Eichela. V 5. minutě zamířil z levého kruhu přesně Sam Reinhart a skóre na stranu hostí poté otočil bekhendovou dorážkou po Staalově výpadu Riley Sheahan. Letci pak trefili i tyčku, v 17. minutě však opět udeřili hokejisté Buffala, když po Hallově nahrávce skóroval podruhé v utkání Sam Reinhart.
Po skončení třetiny se nemohl zvednout na nohy hostující obránce Brandon Montour, který obětavě zablokoval střelu Girouxe. Postavil se až s pomocí spoluhráčů.
20:00'
19:44'
Rána Ivana Provorova byla zablokována a hostům se podařilo vyhodit.
19:02'
Vyloučení na straně Buffala. Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Cody Eakin. Ten zasáhl protihráče vysokou holí.
18:57'
Sean Couturier získal puk pro Jamese van Riemsdyka, který z pravého kruhu minul branku Sabres. Johansson se v době střely přesouval, takže to pro něj mohla být nepříjemná situace.
17:14'
Po Voráčkově přihrávce zakončoval Oskar Lindblom. Jeho střelu vyrazil Johansson v brance Buffala.
16:39'
Hosté zvyšují na rozdíl dvou gólů! Taylor Hall zamířil z levého křídla s pukem za branku. Objel ji a poté nahrál mezi kruhy SAMOVI REINHARTOVI, který vymetl bližší horní růžek nad lapačkou Cartera Harta – 1:3. Asistence: Taylor Hall a Rasmus Dahlin.
15:20'
Hostům zatápěla čtvrtá lajna Philadelphie vedená Nolanem Patrickem. Právě mladý centr se dvakrát dostával do zakončení, první střela však byla zablokována a druhý minula branku.
14:37'
Střelu Nicolase Aubeho-Kubela z mezikruží zablokovala obrana Buffala.
13:48'
Giroux vyhrál buly na Jakuba Voráčka, který hned vypálil. Johansson ale našel kotouč v klíně a tak tu máme čas na další reklamní přestávku.
13:46'
Další icing hostujícího celku.
13:32'
Zakázané uvolnění Sabres, hra se stěhuje před Jonase Johanssona.
13:01'
Střely na branku – 7:7
12:44'
Zpoza branky si vybruslil před brankoviště Cody Eakin. Domácí brankář má kotouč pod sebou a tak tu máme reklamní přestávku.
10:48'
Pokus Travise Sanheima zablokoval hostující obránce Dahlin.
10:14'
Obrovský nápor domácích Letců! Philippe Myers pálil od modré do tyčky, následně Johanssona nepřekonal z dobrých pozic dvakrát Jakub Voráček!
09:39'
Sabres otáčejí skóre utkání! Základ úspěchu položil svým výpadem z rohu až před brankoviště Eric Staal. Ten ještě nepřekonal Harta, odražený puk si však našel RILEY SHEAHAN, který ho bekhendem poslal k tyčce po pravé ruce brankáře Flyers. Asistence: Eric Staal a Victor Olofsson.
09:05'
Travis Konecny zastavil útočnou aktivitu Buffala a vyvezl puk dopředu. Jeho zpětnou přihrávku zachytil na ose Travis Sanheim, po jehož střele ještě dorážel Kevin Hayes. Johansson jeho snažení odolal!
08:19'
Z pravé strany se řítil dopředu Casey Mittelstadt. Domácí obránce ho však vytlačil mimo pozici pro zakončení.
07:43'
Taylor Hall za brankou hodně důrazně otravoval Provorova. Puk i získal, pak ho však nedokázal dostat do ohně na Cozense nebo Reinharta.
06:15'
Zatím sledujeme velmi živé utkání. Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:50'
Rovněž z levého kruhu to zkoušel Casey Mittelstadt. Carter Hart byl tentokrát na místě.
04:33'
Hosté poměrně rychle vyrovnávají! Mladíček Dylan Cozens posunul od brankové čáry puk na SAMA REINHARTA, který se z levého kruhu trefil zápěstím nad levé rameno brankáře Harta – 1:1. Asistence: Dylan Cozens a Taylor Hall.
03:20'
Laughton zůstává na střídačce a zdá se, že se do hry vrátí.
02:02'
Hodně nepříjemná situace pro domácího Scotta Laughtona. Toho po buly ve středovém kruhu doslova zahodil Curtis Lazar a domácí útočník dopadl na led hlavou napřed. Nevím, zda to odnesla právě hlava, krk nebo rameno, Laughtonovi se na nohy ale rozhodně nechtělo. Vylučovat se nebude.
01:56'
Domácí se rychle ujímají vedení! Krásnou souhru předvedla trojice Sean Couturier – Joel Farabee a JAMES VAN RIEMSDYK, kterou posledně jmenovaný zakončoval střelou z mezikruží do odkryté branky. Asistence: Joel Farabee a Sean Couturier.
01:25'
Flyers dobře forčekovali a získali v útočném pásmu puk. Joel Farabee tak mohl zakončovat z mezikruží, trefil ale jen obránce.
00:46'
První práce pro domácího brankáře Harta. Ten musel vyrážet pokus Rasmuse Ristolainena od modré čáry.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – P. Myers, Provorov (A), Gostisbehere, Hägg, Braun, Sanheim, E. Gustafsson – Farabee, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Konecny, K. Hayes, Laughton – Voráček, Giroux (C), Lindblom – Aube-Kubel, Patrick.

Buffalo Sabres: J. Johansson (C. Hutton) – Ristolainen (A), Dahlin, Montour, Bryson, Jokiharju, Irwin – S. Reinhart (A), Cozens, Hall – Sheahan, E. Staal, Olofsson – Mittelstadt, Lazar, Skinner – Okposo (A), Eakin, Rieder.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Syvret – Smith, Suchánek.
Ze sestavy Buffala dnes vypadl Jack Eichel. Kapitána týmu vyřadilo blíže nespecifikované zranění v horní části těla.
Philadelphia Flyers:
Letci odehráli 22 zápasů, získali 27 bodů a v tabulce Východní divize se nacházejí na pátém místě. Tedy těsně pod čarou postupu do play-off, kam jdou z každé divizní skupiny nejlepší čtyři celky. Philadelphii výsledkově nevyšly poslední dva zápasy. Nejprve padli 3:4 v derby v Pittsburghu a naposledy doma podlehli 1:3 Washingtonu. Z obvyklé sestavy Flyers postrádají jen rakouského útočníka Michaela Raffla.