NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Anaheim - 12. února 2021   04:00

Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, B. Hutton, Ja. Larsson – Henrique, Getzlaf, Terry – Jones, D. Grant, Silfverberg – Comtois, Lundeström, Rakell – Deslauriers, Backes, Rowney.

John Gibson (ANA) – 21 zákroků, 0 OG, 100 % úspěšnost, odchytal 60:00
Anaheim Ducks vyhrává tento zápas ve Vegas 1:0. Domácí udělali chybu, soupeř ji potrestal, a tak vyhrává tento zápas. Utkání rozhodl v čase 52:18 Maxime Comtois nepokrytý před brankou. Domácí hokejisté poprvé v této sezóně neskórovali.
58:13'
Zakázané uvolnění Vegas, toto hraje do karet Anaheimu.
58:03'
Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje střelu od modré čáry, buly před jeho brankou. Domácí už mnoho času na vyrovnání nemají.
57:46'
Carter Rowney (Anaheim) se probojoval do zakončení, jeho rána končí nad.
57:15'
Pokračujeme dál.
57:12'
Ofsajd Vegas. Komerční přestávka.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:33'
David Backes (Anaheim) vedl bleskovou akci Ducks, ale do střelecké pozice se nedostal.
56:05'
Domácí hokejisté se nemohou dostat do útočného pásma, aby si vypracovali nějaké šance.
55:40'
Max Jones (Anaheim) pálil od modré čáry, ale minul branku. Gólman domácích zasahovat nemusel.
55:16'
Ducks hrají takticky velmi dobře a v pohodě brání vybudovaný náskok.
54:21'
Alex Tuch (Vegas) to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně Alec Martinez minul od modré čáry.
53:50'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Vegas, které momentálně prohrává.
52:18'
Anaheim právě vstřelil branku!
Díky chybě Vegas jdou hosté do vedení. Zcela osamocený před brankou zůstal MAXIME COMTOIS, který po přihrávce spoluhráče poměrně snadno skóroval. Asistence: Rickard Rakell a Cam Fowler.
51:44'
Hostující celek rozehrává od své branky, Hampus Lindholm (Anaheim) se dostat do útočného pásma nedokázal.
50:55'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme hodně otevřenou partii. Stále čekáme na první gól.
50:31'
William Karlsson (Vegas) pálil z mezikruží, jeho ránu vyrazil brankář. Následně akce Vegas pokračuje dál.
49:20'
Max Pacioretty (Vegas) dostal hru do útočného pásma, ale přihrávka na modrou čáru nebyla přesná.
48:36'
Maxime Comtois (Anaheim) zakončoval situaci dva na jednoho, Nicolas Roy (Vegas) se výborně vrátil a zblokoval pokus o zakončení.
47:55'
Jakob Silfverberg (Anaheim) nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči si výraznější šanci vypracovat neodkázali.
47:17'
16:23, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, 5:2 ve třetí třetině.
47:06'
Alec Martinez (Vegas) pálil od modré čáry, s jeho pokusem si hostující brankář poradit. Následně se Vegas dostalo do postavení mimo hru.
46:53'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
46:41'
Ryan Getzlaf (Anaheim) se dostal do brejku, ale nedokázal prostřelit brankáře Vegas. Marc-Andre Fleury (Vegas) vytáhl další spolehlivý zákrok. Komerční přestávka.
46:20'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
45:33'
Dylan Coghlan (Vegas) se výborně vrátil a dokázal zastavit útočnou akci soupeře. Následně domácí rozehráli jen na icing.
45:00'
Pět minut ze třetí třetiny je pryč, domácí ubránili oslabení.
44:33'
Nicolas Hague (Vegas) nahodil kotouč na branku soupeře, pošetřil čas, a pak šel střídat.
44:03'
Alec Martinez (Vegas) zblokoval ránu soupeře, následně Vegas vyhazuje přes všechny čáry. Dobře hrají přesilovku hráči Anaheimu.
43:30'
Alex Pietrangelo (Vegas) vyhodil puk ze svého pásma, následně se do něj znovu Jakob Silfverberg (Anaheim) dostal.
43:13'
Vegas dostalo kotouč do středního pásma.
42:45'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Keegan Kolesar.
42:25'
Vegas nyní hraje aktivně, ale nedaří se mu vypracovat si nějakou gólovou šanci.
42:09'
Alex Tuch (Vegas) se natlačil do zakončení, jeho pokus kryje John Gibson . Buly před jeho brankou.
41:49'
Domácí prohráli buly v útočném pásmu, ale i tak se ke střele o něco později dostal Mark Stone, který minul branku.
41:00'
William Karlsson (Vegas) po rychlé kombinaci dostal přihrávku mezi kruhy, ránou z první minul cíl.
40:33'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou, domácí začali aktivně, ale Nicolas Roy (Vegas) vypálit na branku nedokázal.
40:01'
Ani ve druhé třetině jsme branku neviděli, šance tu jsou, ale koncovka vázne. Marc-Andre Fleury (Vegas) předvedl výborný zákrok proti střele Isaca Lundeströma. Domácí hráč trefil tyč, a tak dramatický bezbrankový duel půjde do třetí třetiny za stavu 0:0.
40:00'
39:36'
Už se pravděpodobně nic nestane.
38:36'
Vegas se pokouší hrát aktivně v závěru druhé třetiny, ale nesmí zapomínat na obranu.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:34'
Alex Pietrangelo (Vegas) byl u kotouče první, píská se zakázané uvolnění.
37:00'
Zakázané uvolnění proti Ducks.
36:25'
10:20, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Aktivnější jsou hosté.
35:18'
Ducks rozehrávají od své branky, Hampus Lindholm se ale daleko nedostal. Ve středním pásmu jej zastavili domácí.
34:42'
Chandler Stephenson (Vegas) v útočném pásmu přišel o puk, a tak rychle zahrozili hosté. Střelu zastavil brankář Golden Knights.
34:32'
John Gibson (Anaheim) kryje ránu po střele Marka Stonea. Komerční přestávka.
34:03'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
33:20'
Vegas se dostalo do situace dva na jednoho, ale nedokázalo se prosadit.
32:40'
32:27'
Komerční přestávka.
32:16'
Max Jones (Anaheim) pálil ze středního pásma, brankář domácích připraven.
31:35'
John Gibson si poradil se střelou od modré čáry, Vegas se zlepšilo, Max Pacioretty autorem další střely, brankář vyrazil před sebe, a pak hrála obrana.
31:15'
Jeden z hráčů Vegas nyní trefil brankovou konstrukci, nechybělo mnoho a prosadili se domácí.
30:26'
Ducks hrají velmi dobře, dostávají se do šancí, jsou střelecky aktivnější, ale Marc-Andre Fleury drží Vegas ve hře.
30:00'
Marc-Andre Fleury (Vegas) senzačně vytáhl zákrok proti blafáku soupeře.
29:27'
Alec Martinez (Vegas) se vrátil a zastavil akci, kterou vedl Maxime Comtois. Hosté se k zakončení nedostali. Na střely vedou 17:7.
28:54'
Derek Grant (Anaheim) dělal obraně Vegas velké problémy, ale nakonec Nicolas Hague (Vegas) zvládl defenzivní úkoly.
28:40'
Anaheim se propracoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal. Obrana si dokázala poradit.
28:10'
Domácí hokejisté nyní rozehrávají od své branky a pokouší se něco vymyslet a rychle přejít do útoku.
27:42'
Marc-Andre Fleury (Vegas) měl nyní kliku, Troy Terry (Anaheim) se dostal do střelecké pozice, ale puk netrefil podle představ.
27:32'
27:09'
William Karlsson (Vegas) vyhodil přes všechny čáry, Cam Fowler se musí vracet až za svou branku.
26:43'
Ryan Getzlaf (Anaheim) se dostal do brejku, ale minul branku z bezprostřední blízkosti.
26:11'
Jakob Silfverberg (Anaheim) se dostal do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči. Alex Pietrangelo se zmocnil puku před brankou a rychle vyhazuje.
25:46'
Začíná přesilovka Ducks.
25:37'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři.
25:31'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., držení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Keegan Kolesar.
24:41'
Alec Martinez (Vegas) rozehrává ve středním pásmu, Vegas se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Jonathan Marchessault následně neuspěl.
24:04'
Přesilovku hrají domácí, kteří se ovšem nemohou usadit v útočném pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.
23:43'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Derek Grant – 2 min., držení).
23:24'
Sledujeme rychlý hokej, následně se domácí celek dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
21:47'
Adam Henrique (Anaheim) zastavil akci domácích, a pak založil útočnou protiakci. Vypálit ale nedokázal.
21:17'
Alex Pietrangelo (Vegas) autorem další střely, zkoušel to ke vzdálenější tyči, ale neuspěl.
21:12'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Ducks.
20:31'
Alex Pietrangelo (Vegas) to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Gólman zasahovat nyní nemusel.
20:01'
Střelecky jsou v tomto zápase aktivnější hosté. 12:4 vedou na střely na branku, ale zatím platí bez brankový stav.
20:00'
19:22'
Cam Fowler (Anaheim) měl na hokejce první branku, ale prosadit se nedokázal.
19:02'
18:53'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
18:27'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil bekhendem, ale brankáře z mezikruží překonat nedokázal.
17:56'
David Backes (Anaheim) dostal při vlastním oslabení kotouč až za domácí branku, odkud Vegas musí rozehrávat.
17:31'
Špatně se nyní domácí celek dostal do útočného pásma, píská se postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
17:16'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.
17:02'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., vysoká hůl).
16:51'
Jakob Silfverberg (Anaheim) pálil nad branku, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale chyběla jí přesnost.
16:30'
Ryan Reaves (Vegas) pálil od modré čáry, ale prosadit se nedokázal, hostující brankář byl dobře postavený.
15:52'
Alex Tuch (Vegas) pálil, ale jeho rána byla zblokovaná. Komerční přestávka.
15:28'
2:9, tak vypadá momentálně statistika střel na branku, v tomto zápase je zatím lepší hostující celek.
15:21'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vegas.
14:55'
Max Pacioretty (Vegas) se pokoušel tečovat kotouč před brankou, ale spoluhráčovu střílenou přihrávku neusměrnil přesně.
14:24'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Vegas se jen obtížně dostává do útočného pásma.
14:22'
13:50'
Marc-Andre Fleury (Vegas) má kotouč za svou brankou, rozhodl se pro rozehrávku na spoluhráče, ti o puk přišli, a tak mohl zakončovat David Backes.
13:13'
Reilly Smith (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána byla zblokovaná před brankou, směr hry se tedy rychle otáčí.
12:33'
Alex Pietrangelo (Vegas) z ostré pozice nedokázal trefit branku, ránou z první minul.
12:02'
Troy Terry (Anaheim) pálil z velké dálky, ale prosadit se nedokázal. Ducks hrají v tomto zápase zatím aktivněji a domácí se nemohou dostat do tempa.
11:38'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu.
10:30'
Domácí rána od modré čáry končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, tento zápas hrají zatím aktivněji hosté, kteří vedou 5:1 na střely na branku.
09:16'
Nicolas Roy (Vegas) se pokoušel napadat rozehrávku soupeře, ale nepodařilo se mu to. Následně musel Marc-Andre Fleury zasahovat proti další střele soupeře.
08:14'
Domácí hokejisté mají v tomto zápase poněkud pomalejší rozjezd než mají obvykle. Vegas zatím na nějakou šanci čeká.
07:00'
Zatím nejvýraznější šanci měl hostující celek, ale zakončující hráč trefil jen brankovou konstrukci.
06:33'
Troy Terry (Anaheim) se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, jeho ránu zastavila branková konstrukce. Domácí brankář už byl překonaný.
06:13'
Jani Hakanpää (Anaheim) pálil od modré čáry, Marc-Andre Fleury kryje jeho pokus. Komerční přestávka.
05:48'
Las Vegas rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet a rychle přejít do útoku, zatím ale marně.
04:50'
Keegan Kolesar (Vegas) se dostal do zakončení, John Gibson (Anaheim) si s jeho střelou velmi snadno poradil.
04:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu, mnoho práce brankáři nemají.
04:22'
Vegas se postupně dostalo do útočného pásma, Jonathan Marchessault (Vegas) ovšem na branku vypálit nedokázal.
03:16'
Zakázané uvolnění se nepíská, obrana Ducks musí rozehrávat od své branky.
02:45'
Ryan Reaves (Vegas) pálil od modré čáry, s jeho pokusem brankář hostů neměl práci, rána končí vedle branky.
02:10'
Anaheim hraje momentálně lépe, snadněji se dostává do zakončení.
01:45'
Rickard Rakell (Anaheim) měl před sebou po situaci dva na jednoho odkrytou část branky, ale trefit ji nedokázal.
01:14'
Ducks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
00:41'
Hostující celek se dostal do střelecké pozice, ale domácí brankář dokázal střelu Henriquea zastavit.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Pietrangelo, Hague, Whitecloud, Holden, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Kolesar, Glass, Tuch – W. Carrier, N. Roy, Reaves.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, B. Hutton, Ja. Larsson – Henrique, Getzlaf, Terry – Heinen, Steel, Silfverberg – Comtois, Lundeström, Rakell – Deslauriers, Backes, Rowney..
Podle Las Vegas Review-Journal, tedy vegasských novin, by mohl do tohoto zápasu nastoupit obránce Vegas Alex Pietrangelo.
V posledním vzájemném zápase vedlo Vegas 4:1. ale Ducks dokázali ve třetí třetině srovnat. V závěru zápasu poslal Golden Knights do vedení Whitecloud, jehož branka se ukázala jako rozhodující.
Přenos onemocnění COVID-19 mezi Noskem a dalšími hráči nebyl vyhodnocený jako rizikový, navíc testy žádného dalšího pozitivního hráče neodhalily.
Utkání se odehraje na Stripu v Las Vegas v T-Mobile Areně navzdory pozitivnímu testu Tomáše Noska, hráče Vegas. Ten odstoupil z předchozího zápasu proti Duck před třetí třetinou, odebral se do izolace a podle vedení NHL záhy začalo trasování jeho blízkých kontaktů.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.