NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Nashville - 18. prosince 2021   02:30

Chicago
Chicago
13:57' Dach (Entwistle, D. Kubalík) • 53:55' J. Toews (R. Stillman)
2:3
(1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Nashville
Nashville
11:56' Novak  (A. Carrier, Kunin) • 51:33' Sissons  (F. Forsberg, Tolvanen) • 60:58' Jeannot  (Josi)
Chicago
M.-A. Fleury (Lankinen) – E. Gustafsson, S. Jones, C. Jones, C. Murphy, R. Stillman, McCabe – DeBrincat (A), D. Strome, P. Kane (A) – Hagel, J. Toews (C), Kurashev – D. Kubalík, Dach, R. Carpenter – Entwistle, Jo. Slavin, Gabriel.
Pochmara, Rank – Tobias, Apperson
United Center, Chicago
18 298 diváků
Nashville
Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), A. Carrier, Benning, P. Myers – F. Forsberg, Sissons (A), Tolvanen – Kunin, C. Glass, Jeannot – Olivier, Novak, Trenin – Cole Smith, Grimaldi, Kole Sherwood.

Hokejisté Nashvillu vyhrávají tento zápas na ledě soupeře 3:2 v prodloužení. Nastavený čas rozhodl po rychlé akci Tanner Jeannot, který předčil obránce a šikovně zakončoval.

Nashville právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, hosté vyhrají. Po situaci dva na jednoho dokázal velmi dobře zakončit po šikovném pasu spoluhráče TANNER JEANNOT. Asistence: Roman Josi.
60:32'
Colton Sissons vypálil, jeho rána nebyla přesná. Brankář zasahovat nemusel.
60:05'
Prodloužení začalo, puk mají hosté.
60:01'
Třetí třetina nabídla také dvě branky, a tak budeme sledovat prodloužení.
60:00'
59:45'
Buly v útočném pásmu Predators.
59:28'
Akce hostů byla zblokovaná domácí obranou.
59:04'
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:35'
Znovu dostal Nashville puk daleko od své branky.
58:10'
Marc-Andre Fleury má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči následně rozehrávají.
58:00'
To se podařilo až nyní, ale následně hosté rychle vyhodili.
57:34'
Blackhawks se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
57:12'
Seth Jones rozehrává od své branky, domácí celek hraje přesilovku v závěru třetí třetiny.
57:04'
Komerční přestávka.
57:04'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Tanner Jeannot – 2 min., podrážení).
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:26'
Fanoušci ženou domácí hráče vpřed, Brandon Hagel to zkoušel individuálně, ale neprosadil se.
55:30'
Sledujeme rychlý hokej, oba týmy se pokouší vstřelit rozhodující branku, zdá se, že se do prodloužení ani jednomu nechce.
55:01'
Filip Forsberg zblokoval dobře vypadající šanci hráčů Chicaga.
53:55'
Chicago právě vstřelilo branku!
Krásná akce domácích a stav zápasu je vyrovnaný. Riley Stillman našel přihrávkou volného JONATHANA TOEWSE, který snadno zakončoval. Asistence: Riley Stillman.
53:50'
Hra je nyní hodně přerušovaná, mnoho zajímavých momentů momentálně k vidění není.
53:22'
Philipp Kurashev nedokázal puk dobruslit, a tak se píská zakázané uvolnění.
53:04'
Hra je přerušena, špatná rozehrávka domácích, píská se zakázané uvolnění.
52:15'
16:29, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku. Hosté jsou aktivnější.
51:33'
Hostující celek jde do vedení a prosazuje se v přesilovce. Vypadalo to, že puk Marc-Andre Fleury udržel před brankovou čárou, ale nakonec se kotouč dostal do branky. Po dobré přihrávce se prosazuje COLTON SISSONS. Asistence: Filip Forsberg a Eeli Tolvanen.
51:19'
Roman Josi zkoušel znovu vypálit, ale zlomil hokejku.
50:58'
Roman Josi kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale domácí obrana je pozorná.
50:25'
Přesilovku nyní hraje hostující celek, ale domácí v pohodě rychle vyhodili.
50:15'
50:15'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Erik Gustafsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:23'
49:04'
Mnoho šancí si hosté v přesilovce vypracovat nedokázali.
47:57'
Roman Josi nezpracoval puk na modré čáře, jeho tým přichází o útočné pásmo.
47:45'
Filip Forsberg stelou zápěstím vyzkoušel pozornost brankáře, gólman byl připravený.
47:23'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Connor Murphy – 2 min., držení).
47:10'
Jeannot se střetl se soupeřem, oba hráči jsou otřesení, ale v zápase budou pokračovat.
46:38'
Puk končí mimo hrací plochu, bude se vhazovat. Sledujeme momentálně klidnější pasáž hry.
45:23'
Connor Murphy zblokoval střelecký pokus soupeře, dobře zasáhl proti střele Rocca Grimaldiho.
43:35'
Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu. V tomto zápase stále platí vyrovnaný stav 1:1, který nastavila první třetina.
42:37'
Vhazovat se bude v útočném pásmu Predators, puk vypadl z hrací plochy.
42:19'
Nyní hráli hosté aktivně v útočném pásmu, ale do výraznější šance se Predators nepropracovali.
41:29'
Alex DeBrincat to vzal na sebe, jeho pokus z mezikruží kryje brankář Predators.
41:04'
Seth Jones od modré čáry zakončoval, jeho projektil kryje brankář Juuse Saros. Bude se vhazovat.
40:36'
Connor Murphy se dostal do střelecké pozice, jeho pokus však končí vedle.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Bezbranková druhá třetina skončila, v zápase stále platí vyrovnaný stav 1:1. Oba góly padly v první třetině.
40:00'
39:48'
Dominik Kubalík se po rychlé akci dostal ke střele, brankář jeho pokus kryje.
39:33'
Ještě jedna střela, Mattias Ekholm minul branku od modré čáry.
39:10'
Hra se nyní vrátila za branku domácích, následně ale špatně rozehráli a píská se icing.
38:51'
Dominik Kubalík se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankář ho vychytal.
38:00'
Přesilovku hrají domácí, ale rozehrávají od své branky. To probíhají už poslední dvě minuty hry ve třetině.
36:43'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Philippe Myers – 2 min., hákování).
36:25'
Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, do střelecké pozice se Predators nedostali.
35:44'
V poklidném tempu se nyní dostáváme do finální části hry ve třetině.
34:44'
Predators rozehrávají od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
32:43'
Sledujeme aktivní hru hostů, Predators se snadněji dostávají do zakončení.
32:11'
Domácí brankář si poradil i s dalším pokusem od modré čáry.
31:58'
Roman Josi autorem další střely a další zákrok si připisuje domácí brankář.
31:27'
Marc-Andre Fleury nevěděl, kde má puk, ale dokázal ho udržet před brankovou čárou.
30:53'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
30:19'
29:50'
Další rána Nashvillu byla zblokovaná.
29:47'
Luke Kunin vypálil, jeho pokus kryje poměrně snadno Marc-Andre Fleury.
29:02'
Mattias Ekholm a Dante Fabbro zakončovali od modré čáry, jejich střely byly zblokované.
28:45'
Souboje o kotouč probíhají v útočném pásmu Predators. Domácí se musí bránit hře soupeře.
27:24'
9:14, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, hosté jsou aktivnější.
27:12'
Predators se nastěhovali do útočného pásma, ale další střelu kryje Marc-Andre Fleury.
26:35'
Rocco Grimaldi se vrací do hry.
26:16'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
25:50'
Colton Sissons se dostal do útočného pásma, ale jeho rána končí vedle.
25:26'
Sledujeme klidnou hru čtyři na čtyři.
25:14'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Patrick Kane – 2 min., hákování).
25:12'
Predators vyhazují přes všechny čáry.
24:45'
Brandon Hagel zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho akci zastavila obrana.
24:35'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Rocco Grimaldi – 2 min., nedovolené bránění).
23:06'
Mattias Ekholm si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale poslal puk vedle branky. Následně jeho tým přišel o puk.
22:48'
Seth Jones od modré čáry poslal puk vedle branky.
22:30'
Domácí hrají aktivně v útočném pásmu, tlačí se do zakončení, ale obrana je pozorná.
21:37'
Patrick Kane kombinuje v útočném pásmu, následně po střele od modré kryje puk Juuse Saros.
21:06'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., sekání).
21:06'
Patrick Kane se dostal do šance, ale jeho pokus končí vedle branky, vynutil si faul soupeře.
20:01'
Po první třetině vyrovnaného hokeje platí nerozhodný stav 1:1. Oba týmy si vypracovaly šance a jednou se dokázaly prosadit.
20:00'
19:59'
Marc-Andre Fleury si poradil se zakončením Josiho. Hostující hráč to udělal dobře, ale brankáře nepřekonal.
19:43'
Už se pravděpodobně nic nestane v této třetině.
19:23'
Domácí dokázali znovu vyhodit přes všechny čáry, hosté musí o útočné pásmo bojovat.
18:51'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou.
18:43'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Seth Jones – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
18:43'
18:00'
Roman Josi se otočil s pukem, měl prostor pro zakončení, ale trefil jen brankáře. Marc-Andre Fleury snadno zasáhl.
17:02'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše o střední pásmo.
16:40'
Jakov Trenin hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit. Brankář zasahovat nemusel.
16:12'
Predators se pokouší hrát aktivně, ale nyní se do střelecké pozice hosté nedostali.
15:34'
Rocco Grimaldi nedokázal z mezikruží trefit branku, jeho rána končí vedle.
15:13'
Thomas Novak pálil od modré čáry, jeho spoluhráč před brankou zkoušel tečovat puk, ale Marc-Andre Fleury dokázal zasáhnout.
13:57'
Náskok hostujícího celku netrval dlouho, domácím se podařilo vyrovnat. Z hodně ostré pozice vypálil KIRBY DACH. Jeho střelu si brankář Predators nešikovně srazil do vlastní branky. Asistence: MacKenzie Entwistle a Dominik Kubalík.
12:40'
3:4, tak momentálně vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou hosté, kteří se dokázali prosadit jako první.
11:56'
Hostující celek proměnil přesilovku a dostává se do vedení. Povedenou střelou poslal puk vedle lapačky domácího brankáře THOMAS NOVAK. Asistence: Alexandre Carrier a Luke Kunin.
11:24'
Roman Josi pálil nepřesně od modré čáry, následně domácí vyhazují přes všechny čáry.
11:02'
Filip Forsberg vedl zajímavou akci svého celku, kombinoval se spoluhráči, ale výrazněji ohrozit branku nedokázali.
10:39'
Domácí hokejisté dokázali vyhodit puk přes všechny čáry.
10:32'
10:30'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Connor Murphy – 2 min., krosček).
10:04'
Dante Fabbro vedl zajímavou akci Predators, následně před brankou hledal spoluhráče, ale ten zakončit nedokázal.
09:03'
Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu, následně Alexandre Carrier minul branku.
08:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
07:08'
Tanner Jeannot to zkoušel individuálně v útočném pásmu, ale neuspěl. Na druhé straně pálil Connor Murphy a trefil jen brankáře. Komerční přestávka.
06:48'
06:15'
Domácí se navíc dostali do ofsajdu, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
06:00'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku.
05:42'
Brandon Hagel hledal spoluhráče, následně Alex DeBrincat minul branku.
05:11'
Tanner Jeannot se při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale jeho rána byla obranou zblokovaná.
05:00'
Bránící se celek dokázal puk vyhodit přes všechny čáry, domácí musí od své branky.
04:48'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Eeli Tolvanen – 2 min., hákování).
04:17'
Vhazovat se bude v útočném pásmu Predators.
03:22'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Aktivnější je domácí celek.
02:10'
Philipp Kurashev se znovu dostal ke střele, tentokrát jeho pokus zblokoval obránce, který se dokázal dobře vrátit.
01:45'
Philipp Kurashev měl dobrou příležitost, ale jeho pokus kryje brankář Predators.
01:16'
Jonathan Toews hledal spoluhráče, Alex DeBrincat dostal hru do útočného pásma, ale zakončit domácí nedokázali.
01:00'
Marc-Andre Fleury vyjel za svou branku, odkud rozehrává, zakázané uvolnění se nepíská, obrana musí hrát.
00:15'
Colton Sissons měl dobrou příležitost, jeho pokus z hranice brankoviště končí vedle branky, možná, že brankáři pomohla i tyč.
00:01'
Chicago Blackhawks odehrálo 28 zápasů s bilancí 5-6-2-15 a ziskem 24 bodů. V tabulce Západní konference je tým na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s Islanders 3:2 v nájezdech, Montrealem 2:0 a Capitals 5:4 v prodloužení. Tým nestačil na Rangers 2:6 a na Totonto 4:5.
Nashville Predators odehrál 37 zápasů s bilancí 14-4-1-10 a získal 37 bodů. V tabulce Západní konference je tým na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým všechny. Poradil si s Detroitem 5:2, Islanders 4:3, Devils 3:2, Rangers 1:0 a Coloradem 5:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.