NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Colorado - 13. února 2022   20:00

Dallas
Dallas
0:4
(0:2, 0:0, 0:2)
Colorado
Colorado
05:31' Landeskog  (MacKinnon, Makar) • 11:51' Kadri  (Makar) • 53:50' Aube-Kubel  (Jost, Ničuškin) • 58:10' Landeskog
Dallas
Holtby (Oettinger) – Lindell (A), Harley, R. Suter, M. Heiskanen, Hanley, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Jamie Benn (C), Seguin (A), Gurjanov – Kiviranta, Peterson, A. Radulov – M. Raffl, Glendening, Kero.
Meier, Sutherland – Shewchyk, Tobias
American Airlines Center, Dallas
18 167 diváků
Colorado
Kuemper (Francouz) – D. Toews, Makar, J. Johnson, Girard, R. Murray, E. Johnson – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen (A) – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – Compher, Newhook, L. O'Connor – Aube-Kubel, Jost, Helm.

Kdo se postavil do brankoviště?

Braden Holtby (DAL) – 26 zákroků, 3 OG, úspěšnost 89,7%, odchytal 58:44
Darcy Kuemper (COL) – 23 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa v utkání

Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.

Tři hvězdy utkání

1. Cale Makar (COL) – 0+2
2. Darcy Kuemper (COL) – 23 zákroků, úspěšnost 100 %
3. Gabriel Landeskog (COL) – 2+0
Colorado Avalanche naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas, bylo důraznější před brankou soupeře, dokázalo se čtyřikrát prosadit. I domácí si nějaké šance vypracovali, ale neproměnili je.
59:50'
Tanner Kero zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.
59:23'
Ještě jedno vhazování, buly v útočném pásmu Colorada, které míří za výhrou v tomto zápase.
59:00'
To už probíhá poslední minuta hry třetí třetiny.
58:10'
Colorado právě vstřelilo branku!
Kotouč do prázdné branky poslal GABRIEL LANDESKOG. Vypadalo to, že si v útočném pásmu pomohl faulem, ale sudí situaci vyhodnotil jako zákrok podle pravidel.
57:41'
Domácí se nyní dostali do útočného pásma, a tak odvolali brankáře. Zkouší to v šesti.
57:30'
Hra je přerušená, buly ve středním pásmu. Komerční přestávka.
56:32'
Dallas se na malou chvilku podíval do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
56:00'
Alex Newhook pálil od modré čáry, jeho rána minula cíl. Brankář zasahovat nemusel.
55:27'
V poklidném tempu se zápas dohrává a hostující celek míří za výhrou v tomto zápase, Colorado je dál lepším týmem.
53:50'
Domácí hokejisté mohli vyhodit puk ze své ho pásma, ale nepodařilo se jim to. Následně se do střelecké pozice mezi kruhy dostal NICOLAS AUBE-KUBEL, který dokázal střelou k tyči překonat brankáře. Asistence: Tyson Jost a Valerij Ničuškin.
53:25'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, jeho projektil z křídla končí vedle branky.
52:54'
Esa Lindell kombinuje se spoluhráči v obranném pásmu a pokouší se rychle otočit směr hry..
52:32'
Logan O'Connor to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se dostat hostující hráč nedokázal.
52:06'
Braden Holtby vyjel před svou branku, aby mohl rozehrávat, rozhodl se pomoci svým spoluhráčům.
50:50'
Takticky hraje hostující celek velmi dobře, drží hru daleko od své branky a domácím mnoho prostoru pro útočnou hru nedává.
50:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:30'
Alex Newhook nahazoval kotouč na branku, domácí obrana si dokázala poradit, následně se směr hry rychle otočil. Ve střední třetině však přišli Stars o puk.
48:52'
Jason Robertson se musel vracet, aby zastavil akci soupeře. Následně su sjel Gabriel Landeskog do volného prostorou a zakončoval. Jeho pokus kryje brankář Braden Holtby .
47:43'
Darcy Kuemper kontroloval nahození domácího hráče od modré čáry, betonem následně jen vytěsnil puk.
47:00'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Colorado stále drží dvoubrankové vedení, které se pokouší navýšit. Domácí obrana musí být pozorná.
46:00'
Jacob Peterson ani Thomas Harley nedokázali nic vymyslet v útočném pásmu, následně si hosté pomohli jen za cenu zakázaného uvolnění.
45:24'
Alex Newhook se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl domácí obranou zblokovaný.
44:30'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou domácích. Hosté vyhráli buly, ale rána od modré čáry nebyla vůbec povedená.
43:30'
Domácí rozehrávají od své branky, Miro Heiskanen vedl zajímavou akci, následně pálil jeho spoluhráč, ale minul branku.
42:03'
20:22, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, více ze hry má hostující celek, který se snadněji dostává do střeleckých pozic.
40:47'
Špatná přihrávka vrací hru do domácího obranného pásma, Ryan Suter zde hraje.
40:20'
Utkání pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Uvidíme, zda domácí zdramatizují duel ve třetí části.
40:01'
Aktivní hra Colorada pokračovala dál, hosté měli více ze hry, ale brzdila je vyloučení. Nakonec přes několik dobrých šancí ve druhé části branka nepadla, a tak vede Colorado po čtyřiceti minutách 2:0.
40:00'
39:28'
Denis Gurjanov vypálil z ostré pozice, s jeho pokusem si brankář v pohodě poradil.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, Thomas Harley rozehrává od své branky.
38:45'
V poklidném tempu se dohrává tato třetina, Colorado má převahu.
38:25'
Gabriel Landeskog z bezprostřední blízkosti poslal puk výrazně vedle.
38:05'
Tlak Colorda pokračuje dál, domácí jsou nastěhovaní ve svém pásmu.
38:01'
37:41'
Avalanche kombinuje v útočném pásmu, domácí nemohou vystřídat. jsou pod tlakem.
37:10'
Přesilovku nyní hraje Colorado. Mikko Rantanen trefil jen brankáře soupeře. Akce pokračuje dál.
36:36'
Gabriel Landeskog vyslal tvrdou ránu od modré čáry, jeho pokus končí vedle branky, zasahovat brankář nemusel.
36:00'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., hákování).
36:00'
Valerij Ničuškin při vlastním oslabení ujel soupeřům, ale brankáře neprostřelil.
35:38'
Polovina přesilovky Stars je pryč a domácí celek si zatím žádnou výraznější šanci nevypracoval.
35:01'
Domácí hokejisté musí o útočné pásmo tvrdě bojovat, sledujeme aktivní hru Colorada, které se v pohodě brání.
34:38'
Třetí přesilovku si zahraje domácí celek, který přišel o puk a hosté rychle vyhodili.
34:36'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., vysoká hůl).
34:11'
Komerční přestávka.
34:00'
Velkou šanci měli domácí, ale puk skončil na brankové čáře, to následně potvrdila videocentrála NHL v Torontu.
33:47'
Denis Gurjanov se po rychlém přenesení hry dostal do útočného pásma, jeho pokus vykopl brankář betonem.
33:11'
31:34'
Nechybělo mnoho a domácí inkasovali další branky, nyní měl Dallas štěstí.
30:56'
André Burakovsky se pokoušel dostat se do střelecké pozice, ale obrana mu nedalo mnoho prostoru. Následně trefil hostující hráč tyč.
30:22'
30:11'
Colorado vyhazuje a jeho oslabení se blíží ke konci.
29:56'
Alexandr Radulov byl volný před brankou, ale Valerij Ničuškin do přihrávky na něj vložil hokejku.
29:40'
Domácí sice hrají přesilovku, ale nemohou se usadit v útočném pásmu.
29:20'
Braden Holtby má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči ze svého obranného pásma rozehrávají.
28:35'
Při vlastním oslabení se do brejku dostával Tyson Jost. Ale domácí Jason Robertson se výborně dokázal vrátit. Následně ale hostující hráč trefil horní tyč.
28:22'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Cale Makar – 2 min., podrážení).
28:00'
Osmi minut ze druhé třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, domácí i díky přesilovce střelecky snižují náskok soupeře.
27:49'
Ofsajd, po kterém se bude vhazovat ve středním pásmu, to se už hraje pět na pět. Komernčí přestávka.
27:39'
Joe Pavelski a Tyler Seguin se dostali do dobré střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
26:36'
Jason Robertson stál na konci rychlé kombinaci, dostal Pavelského přihrávku, ale trefil jen brankáře.
25:50'
První přesilovku v zápase hraje Dallas, který se dostal do útočného pásma, ale nedokázal se prosadit. Hosté vyhodili.
25:45'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., podrážení).
25:14'
Denis Gurjanov se propracoval do dobré střelecké pozice, ale Darcy Kuemper si dokázal poradit.
24:52'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit. J. T. Compher nedokázal zpracovat puk, a tak mohou hrát domácí.
23:10'
14:7, tak vypadá statistika střel na branku. Nyní se píská zakázané uvolnění Colorada, vhazovat se bude před brankou Lavin.
22:25'
Hosté rozehrávají od své branky, následně se Nicolas Aube-Kubel dostal do útočného pásma, ale nedokázal vypálit.
21:36'
Colorado hraje aktivně, dostalo se do útočného pásma, ale Alex Newhook nedokázal zpracovat poskakující puk.
20:52'
Dallas se sice dostal do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázal, dobře si počínala obrana.
20:10'
Utkání pokračuje dál, sledujeme aktivní hru hostujícího celku. Cale Makar se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář.
20:01'
Gabriel Landeskog a Nazem Kadri se prosadili v první třetině a aktivnější hrající Colorado díky nim vede 2:0. Hosté vyhráli na střely 12:5.
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině. Colorado má kotouč za svou brankou a střídá.
18:19'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu rána od modré čáry byla snadnou prací pro brankáře. Ten střeli dobře viděl.
17:23'
Devon Toews připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, domácí brankář dokázal zasáhnout.
16:41'
Thomas Harley se dostal do útočného pásma, ale k zakončení se přes dobrou hru soupeře už nedosttal.
16:18'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí rozehrávají od své branky.
15:55'
15:48'
Hra hráči se střetli ve středním pásmu, následovala drobnější potyčka.
14:40'
Jani Hakanpää měl co dělat, aby dokázal odehrát kotouč bezpečně daleko od vlastní branky. Následně mohou hrát jeho spoluhráči.
14:05'
Colorado se pokoušelo o rychlou akci, ale špatně rozehrálo, a tak se píská zakázané uvolnění.
12:38'
3:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, i na tom je patrné, jakou převahu hosté mají.
11:51'
Zaslouženě se hostující celek dostává do dvoubrankového vedení, po rychlé kombinaci se prosazuje před brankou neobsazený NAZEM KADRI. Domácí měli možnost puk vyhodit, ale nepodařilo se jim to. Asistence: Cale Makar.
10:35'
Komerční přestávka, a pak buly ve střední třetině.
09:11'
Joe Pavelski se pokoušel dostat do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
09:05'
Braden Holtby raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Colorado hraje momentálně lépe.
08:11'
Domácí rozehrávali od své branky, ale ve středním pásmu se akce zastavila. Dallas tedy na výraznější šanci zatím čeká, pokud nepočítáme střelu Roope Hintze.
07:56'
3:3, střelecky je zápas vyrovnaný, ale hosté se dokázali prosadit jako první.
06:52'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
06:24'
05:31'
Hostující celek se dostává do vedení, po rychlé akci se prosazuje aktivně hrající GABRIEL LANDESKOG, když dokázal tečovat spoluhráčovu střelu od modré čáry. Asistence: Nathan MacKinnon a Cale Makar.
05:16'
Colorado se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje, ale domácí obrana je zatím pozorná.
02:45'
Darcy Kuemper vyjel za svou branku, kde zastavil puk, hru tak dokázal uklidnit. Jeho spoluhráči mohou v poklidu rozehrávat.
01:47'
Joe Pavelski měl obrovskou příležitost, ale nedokázal kotouč z dobré pozice poslat do branky, výborně zasáhl Darcy Kuemper.
01:33'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Colorado rozehrálo na zakázané uvolnění.
01:13'
Samuel Girard připravoval střeleckou pozici pro spoluhráče, ale kolegové nedokázali trefit poskakující puk.
00:34'
Nathan MacKinnon se dostal na druhé straně do palebné pozice a jeho projektil kryje domácí brankář.
00:18'
Joe Pavelski se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale obrana si dokázala poradit.
00:01'
Utkání začalo, úvodní buly pro hostující celek.
00:01'

Dallas Stars: Holtby (Oettinger) – Lindell, J. Klingberg, R. Suter, M. Heiskanen, Hanley, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Jamie Benn, Seguin, Gurjanov – Kiviranta, Peterson, A. Radulov – M. Raffl, Glendening, Kero.

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – D. Toews, Makar, J. Johnson, Girard, R. Murray, E. Johnson – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – Compher, Newhook, L. O'Connor – Aube-Kubel, Jost, Helm..
Dallas Stars odehrál 45 zápasů s bilancí 17-8-2-18 a ziskem 52 bodů. V tabulce Západní konference je tým na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Boston Bruins porazili 6:1, Nashville Predators 4:3 a Winnipeg Jets 4:3 v prodloužení. Tým nestačil na Washington Capitals 0:5 a na Calgary 3:4.
Colorado Avalanche odehrálo 45 zápasů s bilancí 26-7-4-8 a ziskem 70 bodů. V tabulce Západní konference je tým na prvním místě. Z posledních pěti zápasů bodoval tým ve všech. Poradil si s Bostonem Bruins 4:3 v prodloužení, Chicagem 6:4, Buffalem 4:1 a Tampu 3:2. Tým nestačil na Arizonu 2:3 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.