NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Minnesota - 17. října 2021   04:30

Kings
Kings
25:23' Arvidsson (Kopitar, Doughty) • 47:28' Kopitar (Doughty, Quick)
2:3
(0:0, 1:3, 1:0)
Minnesota
Minnesota
26:17' F. Gaudreau  (K. Fiala, D. Kulikov) • 31:55' V. Rask  (Kaprizov) • 36:52' Hartman  (M. Foligno, Greenway)
Kings
Joannette , Walsh – Murchison, Hunt
Staples Center, Los Angeles
12 590 diváků
Minnesota

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi v tuto chvíli loučím, přeji příjemnou neděli a u dalšího zápasu z NHL zase někdy na počtenou.
Další program
Los Angeles čeká čtyřzápasový trip, který začne ve středu v noci na ledě Nashvillu. Minnesota zvládla svůj back-to-back zápas a teď si může odpočinout. Další zápas je čeká taky ve středu v noci, kdy na svém ledě přivítají Winnipeg.

20. října 2021 (2:00) | Nashville – Los Angeles
20. října 2021 (2:00) | Minnesota – Winnipeg
Česká a slovenská stopa v utkání
V tomto utkání nefiguroval žádný český ani slovenský hráč.
3. Cam Talbot (MNS) – 29 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,5%
Je dobojováno! V první třetině jsme viděli takový pomalý rozjezd obou týmů, všechno důležité začalo až v prostředním dějství. Brankový účet tohoto zápasu otevřel domácí Viktor Arvidsson. Na vyrovnání jsme dlouho čekat nemuseli, za necelou minutu se trefil Frédérick Gaudreau. O pět minut později dokázala Minnesota otočit stav utkání zásluhou Victora Raska. To nebylo ve druhé třetině všechno, protože do dvoubrankového vedení dostal svůj tým pohotovou střelou Ryan Hartman. Domácí tým se ve třetí třetině zmohl jenom na snížení své manka, když se po rychlé kombinaci trefil kapitán Anže Kopitar. Minnesota tedy vyhrála i svůj druhý zápas, tentokrát v poměru 3:2.

Počet střel na branku: 31 (11, 11, 9) – 30 (12, 12, 6)
59:48'
Poslední přerušení hry, jelikož se puk dotknul ochranné sítě nad hostující brankou. Bude následovat vhazování před hostující brankou.
59:33'
Minnesota se drží zuby nehty. Dokonce se párkrát dostala k vyhození puku, ale to bylo tak všechno.
59:09'
Důležité vhazování dopadlo lépe pro domácí tým, který stále drží útočné pásmo. Kings ale musí střílet z každé příležitosti, už není čas na kombinaci.
59:01'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:55'
Oddechový čas pro domácí.
58:46'
Minnesota mohla přidat čtvrtý gól, ale Doughty se skvěle vrátil a zamezil puku se dostat do jejich branky.
58:28'
Obrovský tlak domácího týmu v útočném pásmu, ale opět bez střeleckého zakončení.
58:05'
Jonathan Quick zamířil na střídačku, domácí tým hraje v šesti lidech.
57:48'
Kempe pouze nahodil puk na hostující branku, ale toto nahození Talbota vůbec neohrozilo.
57:22'
Kaprizov přihrál svému krajanovi Kulikovi, ale ten svou střelu poslal pouze do míst, kde byl připraven pohotový Quick.
56:51'
Brown se prokličkoval do útočného pásma, kde se snažil přihrát Kopitarovi. Jeho přihrávka byla ale nepřesná.
56:16'
Minnesota by ráda dala čtvrtou branku, která by dokázala tento tým uklidnit. Kings jsou ale proti a opět získávají puk pro sebe.
55:46'
Vilardi čekal přesnější přihrávku na modré čáře. Bohužel pro jeho tým byla přihrávka nepřesná a Kings ztratili výhodu pásma.
55:36'
Cam Talbot se natlačil na jednu ze svých tyček, kde dokázal puk udržet ve své výstroji. Hra byla přerušena, vhazovat se bude před jeho brankou.
55:06'
Čas na vyrovnání se nám pomalu krátí. Kings budou muset uvažovat i o hře v šesti lidech.
54:49'
Dustin Brown se dostal do střelecké příležitosti, ale byl v úhlu a branku jenom přestřelil.
54:19'
Viktor Arvidsson byl blízko své druhé brance v utkání, ale nějakým záhadným způsobem puk pouze projel brankovištěm.
54:11'
Probíhá poslední komerční přestávka v třetí třetině.
53:48'
Danault skvělým a hlavně čistým způsobem vybojoval puk pro svůj tým. Jenže jeho přihrávka nikoho nenašla a je z toho zakázané uvolnění.
53:27'
53:18'
Doughty dostal nabito od Kopitara, ale jeho střela Talbota neohrozila. Puk orazítkoval pouze mantinel za jeho brankou.
52:59'
Přesilová hra se pomalu blíží ke svému konci a nevypadá to, že by ji Králové měli využít.
52:36'
Kopitar krouží po útočném pásmu, ale každý jeho spoluhráč je obsazen, a tak musí puk držet sám.
52:16'
Už se zdálo, že by Foligno mohl ujet do samostatného nájezdu, ale nakonec byl skvěle zastaven domácím obráncem.
52:02'
Domácí tým si sice drží útočné pásmo, ale momentálně to je bez střeleckého pokusu.
51:36'
Oslabení Wild začíná pohotovým vyhozením přes všechny čáry. Quick rychle rozehrál puk do středního pásma.
51:27'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Nick Bjugstad – 2 min., sekání).
51:04'
Probíhá komerční přestávka.
50:42'
Snaha se domácímu týmu nedá upřít, ale obrana MInnesoty je prostě v některých chvílích skvělá.
50:16'
Pohotový zákrok na druhé straně, puk po zákroku Quicka skončil v rohu kluziště. Tlak Wild rozhodně ještě není u konce.
50:01'
Dostáváme se do posledních deseti minut třetí třetiny. Kings i nadále prohrávají o jeden gól.
49:46'
Cam Talbot si musel dát pozor před skrytou střelou Danaulta. Hostující brankář nic neriskoval a puk podržel.
49:32'
Domácí tým je na puku a pokouší se něco kloudného vymyslet. Zatím ale zůstává jejich kombinace ve středním pásmu.
49:14'
Minnesota se opět uchyluje k vyčkávací taktice. Jenže tohle se jim nemůže vyplatit. Už nevedou o dvě branky, ale jenom o jednu.
48:33'
Quick nemusel zasahovat, jenom střelu Dumby kontroloval. Kotouč zamířil vedle jeho pravé tyčky za branku.
48:15'
Kupariho napadání nebylo účinné, Wild se dokázali prokombinovat až do útočného pásma.
47:52'
Tohle nebude zakázané uvolnění, hostující obrana musí hrát a dávat si pozor na dotírající smečku hráčů.
47:45'
47:31'
Poslední minuty budou ještě dost zajímavé, jelikož domácí prohrávají opět pouze o jeden gól.
47:28'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Rychlá akce domácích stálic skončila brankou. ANŽE KOPITAR si skvěle a hlavně rychle vyměnil puk s Doughtym a krásnou střelou překonal Talbota v brance Wild – 2:3. Asistence: Drew Doughty a Jonathan Quick.
46:45'
Walker se nedohodnul s Danaultem a domácí tým o puk na malou chvíli přišel. Jenže ani Wild si v tuto chvíli nedokáže puk udržet.
46:22'
Jeden z domácích hráčů pouze nahodil puk do útočného pásma a zamířil vystřídat. To samé udělali i jeho spoluhráči.
45:52'
Stále se hraje bez výraznějšího přerušení hry. Třetí třetina plyne velmi rychle a čas pro Kings se tedy rychle krátí.
45:31'
Dumba nepřesně přihrál, jeho přihrávku vystihnul domácí Kupari, který ihned puk vrátil do útočného pásma.
45:06'
Kaprizov se protlačil přes Doughtyho, ale to bylo v tuto chvíli všechno co tento ruský snajpr dokázal v útočném pásmu.
44:39'
Danault se dostal do střelecké příležitosti, ale tento domácí útočník trefil pouze dobře stojícího Greenwaye.
44:17'
Cam Talbot musel zajet za vlastní branku, aby puk dokázal zpracovat pro své obránce, kteří si ho následně přebrali.
43:52'
Adrian Kempe vtrhnul do útočného pásma jako hurikán, ale svou střelou nenasměroval mezi tři tyče.
43:32'
Jde vidět, že hostující tým je dost spokojen s jejich vedením a to jde vidět na jejich tempu hry.
43:12'
Kupari byl v útočném pásmu úplně sám a jeho akce byla tedy předurčena k zániku. Wild se dokázali ubránit.
42:52'
Vilardi se musel vrátit pro puk až za vlastní branku. To se nakonec povedlo a Kings můžou zaútočit.
42:32'
I úvod třetí třetiny je zatím velmi plynulý. Uvidíme, kdy bude mít rozhodčí nějakou zajímavější práci k řešení.
42:07'
Domácí fanoušci se začínají probouzet a tlačí svůj tým za potencionálním vyrovnáním. To je ovšem v tuto chvíli strašně daleko.
41:48'
Dumba vystihnul přihrávku soupeře, ale to bylo tak všechno co tento hostující obránce dokázal.
41:27'
Doughty si nedokázal zpracovat puk ve středním pásmu, a tak puk propadnul až do jejich pásma.
41:03'
Až v tuto chvíli se k puku dostávají hráči Minnesoty, kteří se ale nikde netlačí a spíše vyčkávají na další chybu soupeře.
40:46'
Domácí tým je i nadále v útočném pásmu, ale nedokáže se dostat do střeleckého zakončení.
40:22'
Alex Iafallo obkroužil celé útočné pásmo, ale k zajímavé střele se nedostal. Wild se v tuto chvíli dokázali ubránit.
40:09'
Domácí tým na nic nečeká a ihned míří do útoku, Talbot se v úvodu třetí třetiny připsal další zákrok.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:31.
Zajímavá druhá třetina dopadla lépe pro hostující tým, který dokázal odskočit do dvoubrankového vedení a před třetí třetinou vede 3:1. Ve druhém dějství se nejprve trefili domácí hráči zásluhou Viktora Arvidssona. Jenže to bylo z jejich strany všechno. Vyrovnání přišlo ani ne za minuty z hokejky Frédéricka Gaudreaua. Druhou branku Wild přidal Viktor Rask, poté se prosadil Brandon Duhaime, ale jeho branka byla po trenérské výzvě odvolená. Za dvacet sekund ale už branka platila, ale tu si tentokrát připsal Ryan Hartman, který využil nepozornosti domácí obrany.

Počet střel na branku: 22 – 24
40:00'
39:33'
Iafallo byl nepříjemně dohrán ve středním pásmu. Puk po něm dostal Kopitar, ale ten se nikdy nedostal.
39:09'
Bjugstad vyjel sám napadat rozehrávku soupeře a byl úspěšný. Posléze ovšem nenašel recept na pozorného Quicka.
39:01'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Duhaime byl po odehrání puku nepříjemně dohrán, ale hra stále pokračuje bez přerušení.
38:12'
Kings se nadechují k finálnímu tlaku ve druhé třetině. Následně si Talbot připisuje další úspěšný zákrok.
37:47'
Walker měl obrovské štěstí, že jeho podražení Kaprizova rozhodčí tohoto zápasu přehlédnul.
37:23'
Už se zdálo, že by se Vilardi mohl dostat do střelecké příležitosti, ale nakonec byl čistým způsobem zablokován.
37:01'
Domácí tým už prohrává o dvě branky a bude mít co dělat, aby z tohoto zápasu něco pozitivního vytěžil.
36:52'
Minnesota právě vstřelila branku!
Jenže hostující tým nemusí smutnit dlouho. RYAN HARTMAN využil zaváhání zkušeného Doughtyho a pohotovou střelou překonal domácího brankáře. Wild tedy odskakují do dvoubrankového trháku – 1:3. Asistence: Marcus Foligno, Jordan Greenway.
36:29'
Trenérská výzva byla úspěšná, hostující branka byla odvolána a my pokračujeme za stavu 2:1 pro hostující tým z Minnesoty.
36:29'
Domácí trenér vyzkouší trenérskou výzvu, jelikož se mu celá situace nepozdává.
35:59'
Dumba přihrál Fialovi, který se ale přes obranný val neprobojoval. Domácí obrana dokázala čistým způsobem získat puk pro sebe.
35:41'
Jenže tlak Kings není u konce a i nadále se domácí tým tlačí za vyrovnáním.
35:22'
Brown si vyměnil kotouč se svým kapitánem, ale nic zásadního z toho nebyla. Obrana Wild se dokázala ubránit.
35:07'
Probíhá poslední komerční přestávka ve druhé třetině.
34:46'
Kupari se prezentoval skvělým obranným zákrokem ve svém pásmu, kde vybojoval puk pro svůj tým.
34:22'
Kaprizov se probudil a je všude. Tento útočník bude ještě dělat problémy, o tom se vůbec nemusíme bavit.
34:03'
Na ledě je opět první formace WIld, která dělá ty největší problémy pro domácí tým.
33:36'
Vilardi vybojoval puk pro svůj tým, ale opět z toho nic zajímavého nebylo. Minnesota je v této části hry lepším týmem.
33:06'
Kupari byl v útočném snažení úplně sám, což znamenalo, že o puk přišel a celá akce LA tedy skončila.
32:41'
Fiala udržel útočné pásmo a podržel MInnesotu v tlaku na domácí branku. Quick a celá obrana Kings musí být na pozoru.
32:11'
Domácí tým má před sebou těžký úkol, ale zápas ještě nekončí. Kings mají před sebou část druhé a celou třetí třetinu, aby vyrovnali.
31:55'
Po zaváhání domácího týmu ve středním pásmu se k puku dostal Kaprizov, který následně zbavil obránce skvělým zaseknutím a vybídnul VICTORA RASKA ke skórování. Ten šancí nepohrdnul a krásnou střelou do šibenice poslal svůj tým do vedení – 1:2. Asistence: Kirill Kaprizov.
31:29'
Domácí kapitán vyhrál vhazování před vlastní brankou, ale bude si ho muset zopakovat. Kings vyhodili přes všechny čáry a je z toho icing.
31:23'
30:53'
Vilardi přihrál Kempemu, ale ten na Talbota nevyzrál. Hostující brankář si připsal důležitý zákrok.
30:46'
30:29'
Přesilová hra se nám blíží ke svému konci a vypadá to, že tuto výhodu nám domácí tým nevyužije.
30:20'
Přechod do útočného pásma domácím nevyšel, Arthur Kaliyev se ocitnul v ofsajdu a rozhodčí musel přerušit hru.
30:01'
Doughty napřáhnul k nepříjemné střele, která trefila jednoho z hostujících obránců. Ten nakonec přišel i o hokejku.
29:41'
Kings drží útočné pásmo a i nadále kombinuje. Hostující tým je momentálně pod obrovským tlakem.
29:12'
Obrovský závar před hostující brankou, který skončil u domácího Browna. Jenže ten nedokázal protlačit puk za záda Talbota.
28:53'
Hostující tým vyhrál důležité vhazování a své oslabení začíná vyhozením puku přes všechny čáry.
28:46'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., držení).
28:09'
Dumba se snaží uklidnit hru a zaváží puk za vlastní branku, odkuď se pokusí založit další nepříjemný útok svého týmu.
27:51'
Dustin Brown nepříjemně napadal rozehrávku soupeře, ale puk nakonec pro svůj tým nezískal.
27:26'
Dnes zatím neviditelný Kaprizov se snad poprvé v zápase ocitnul v zajímavé šanci, kterou ale neproměnil.
27:06'
26:55'
Hostující hráči se drží na dostřel domácí branky, ale budou to mít velmi těžké, jelikož Kings nepříjemně dostupují.
26:23'
Druhá třetina je tedy rozhodně zajímavější než ta první. Uvidíme, co nám ještě nabídne.
26:17'
Na vyrovnání jsme tedy rozhodně dlouho čekat nemuseli. FRÉDÉRICK GAUDREAU se ocitnul úplně sám před domácí brankou a pohotovou střelou vyrovnal stav tohoto utkání – 1:1. Asistence: Kevin Fiala a Dmitrij Kulikov.
25:47'
Hostující tým se snaží ihned najít nějakou odpověď, ale Quick je pozorný a Fialovu střelu dokázal vyrazit.
25:23'
25:23'
Domácí tým využívá přesilovou hru zásluhou VIKTORA ARVIDSSONA, který byl u puku jako první a dokázal překonat hostujícího brankáře Wild – 1:0. Asistence: Anže Kopitar a Drew Doughty.
24:29'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., podrážení + 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alex Iafallo – 2 min., hrubost).
24:29'
Matt Dumba nepříjemně trefil Adriana Kempeho, kterého přijel pomstít Alex Iafallo a hned z toho byla zajímavá roztržka.
23:46'
Foligno byl proti přesile v útočném pásmu a proto o puk následně přišel. Jsou to hráči Kings, kteří se snaží o diktování tempa.
23:26'
Sturm měl obrovské štěstí, že se vyhnul hitu Walkera. Pokud by ho domácí hráč trefil, bylo by to nepříjemné.
22:57'
Edler pohotově vystřelil z první. Talbot neudržel puk ve své výstroji, a tak tlak domácího týmu pokračuje.
22:28'
Hostující tým pouze opět nahodil puk do útočného pásma a zamířil střídat. Toho využívají i domácí, kteří posílají na led čerstvé síly.
22:03'
Úvod druhé třetiny je zatím plynulý a rozhodčí nemá důvod přerušovat. Oba týmy tedy střídají v tempu.
21:29'
Kopitar prokázal skvělou bojovnost a získal puk pro svůj tým. Domácí kapitán navíc založil brejk, který ale Arvidsson zakončil nepřesnou střelou.
21:03'
Kulikov nahodil puk do útočného pásma, kde se ho pokusil dojet spoluhráč Fiala a to se také povedlo. Wild drží pásmo.
20:39'
Minnesota je v úvodních desítkách sekund aktivnějším týmem, naopak domácí hráči působí jako by byli stále v šatně.
20:12'
Quick musel jet za branku, aby puk rychle rozehrál. Navíc si musel dát pozor před dotírajícím útočníkem.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:33.
V první třetině jsme se branky nedočkali. Zatím je to utkání brankářů, kteří drží své týmy nad vodou. Ovšem nebezpečnější jsou hráči Wild, kteří se dvakrát dostali do vyložené tutovky. Na začátku zápasu to byl Jared Spurgeon a posléze Ryan Hartman, oba dva si vylámali zuby na pohotovém Quickovi v brance Kings. Na druhé straně se skvělou akcí blýsknul Alex Iafallo, ale ani ten si nepřišel na brankáře v brance Minnesoty.

Počet střel na branku: 11 – 12
20:00'
19:36'
Brown se skvěle postavil před Talbota, který toho moc neviděl. Přesto si připsal další úspěšný zákrok v zápase.
19:12'
Viktor Arvidsson to zkoušel zadovkou oslovit někoho před brankou, ale puk se dostal až na modrou čáru.
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:37'
Edler se dostal do zajímavé příležitosti, ale trefil pouze prostor, kde byl připraven hostující brankář.
18:22'
Trevor Moore se skvěle vrátil do svého pásma, kde puk získal pro sebe a ihned se ho pokoušel vrátit před branku Talbota.
18:01'
Edler zkusil takovou žabičku na hostující branku, ale ta se neujala a byla zablokována.
17:33'
Kupari bojuje za brankou s přesilou obránců a puk stále drží na své hokejce. Skvělá práce domácího útočníka.
17:17'
Anderson se s pukem nějak zvlášť nemazlil a ihned vypálil. Talbot nic neriskoval a schoval puk v lapačce.
17:02'
Duhaime se snažil prokličkovat do útočného pásma, ale skončil na modré čáře. Skvělá obrana domácího týmu.
16:31'
Kulikov mu v rozehrávce pomohl, ale akce Wild neměla dlouhého trvání. Kings zdvojili hostujícího hráče a puk získali pro svůj tým.
16:12'
Jon Merrill se snaží rozehrát od vlastní branky, ale má moc práce s dotírajícím útočníkem.
15:57'
Jonathan Quick je zatím muž na pravém místě a připisuje si jeden úspěšný zákrok za druhým.
15:41'
Kings se osvobozují vyhozením ze svého pásma, ale zakázané uvolnění to nebude. Puk je příliš pomalý, aby přešel všechny tři čáry.
15:07'
Arthur Kaliyev se protlačil před hostující branku, ale k zakončení se nedostal. Domácí útočník byl čistým způsobem zablokován.
14:46'
Domácí tým pouze nahodil puk do útočného pásma a míří střídat. Minnesota počká za brankou, protože taky střídá.
14:22'
Joel Eriksson Ek to zkusil bez přípravy z první, ale trefil pouze prvního obránce před sebou. Quick byl v tuto chvíli bez práce.
14:06'
Poslední komerční přestávka v první třetině.
13:32'
Nezmění to ani obránce Kulikov, který domácí branku netrefil. Puk opět skončil na mantinelu za domácí svatyní.
13:06'
První třetina se nám pomalu blíží ke svému konci a my stále v Los Angeles čekáme na úvodní branku v zápase.
12:58'
12:36'
Skvělá zadovka Kempeho na Alexe Iafalla, který donutil Talbota k parádnímu zákroku§ Stav utkání se ani v tuto chvíli nemění.
12:12'
Kempe se skvěle vrátil a puk získal pro svůj tým. Na tahu jsou teď Králové z LA. Uvidíme, co vymyslí.
11:49'
Dumba je při chuti, ale musí zpřesnit své střelecké pokusy. Ty lítají všude, ale ne do prostoru branky.
11:28'
Dumba napřáhnul ke střele, kterou ale orazítkoval pouze mantinel za domácí brankou. Quick byl v tuto chvíli bez práce.
11:07'
Minnesota drží puk ve středním pásmu, ale do toho útočného se moc nemá. Hráči spíše vyčkávají na možnou chybu svého soupeře.
10:47'
10:32'
Domácí tým vyhrál vhazování a rychle puk vyhodil ze svého pásma. Zdá se, že ani tato početní výhoda nebude využita.
10:23'
Další zákrok Quicka, tentokrát proti střele Fialy. Máme tady další vhazování před jeho brankou.
10:18'
Parádní střelecký pokus Dumby od modré čáry skončil ve výstroji domácího brankáře, který hru přerušil.
09:52'
Hartmann se objevil úplně sám před Quickem, ale branku si nepřipsal. Domácí obrana jeho akci skvěle ubránila.
09:32'
Foligno kroužil za domácí brankou, ale tam nic nevykouzlil. Domácí obrana ho zdvojila a puk odebrala.
09:13'
Nedorozumění v kombinaci využil domácí Kempe, který dokázal puk vyhodit aspoň do středního pásma.
08:52'
Hartmann vyhrál vhazování, což znamená, že se Wild v tuto chvíli udrží v útočném pásmu.
08:47'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Viktor Arvidsson – 2 min., vysoká hůl).
08:27'
Domácí tým opět začíná kousat v útočném pásmu, ale Talbot si zatím zákrok nepřipíše.
07:58'
Blake Lizotte si nepohlídal přechod do útočného pásma a rozhodčí odpískal ofsajd. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.
07:44'
Gabriel Vilardi se dostal do střelecké příležitosti, ale branku Talbota netrefil. Puk skončil na mantinelu za brankou.
07:22'
Vhazování ve středním pásmo dopadlo lépe pro domácí tým, ale ten si puk neudržel. Puk míří na hokejky Minnesoty.
07:03'
Jenže obrana Wild je zatím v tomto zápase velmi pozorná a možné nebezpečí ze strany Králů dokáže odvracet.
06:46'
Domácí tým se rychle ubránil a ještě rychlejí míří do útoku, Talbot musí být v pozoru.
06:36'
Nedorozumění v rozehrávce domácího týmu znamená odpískání zakázaného uvolnění. Hra se stěhuje před domácí branku.
06:25'
06:13'
05:53'
Doughty opět ve střelecké příležitosti, ale ani tato střela neskončila v prostoru hostující branky.
05:26'
Početní výhoda se blíží ke svému konci a vypadá to, že Kings svou první přesilovou hru nevyužijí.
04:58'
Doughty to zkusil od modré, ale obranný blok nepropálil. To samé se poté přihodilo Tkačevovi.
04:33'
Králové z LA drží puk v útočném pásmu, ale zatím jim chybí větší střelecká kadence na hostujícího brankáře.
04:26'
Kulikov se snažil vyhodit puk mimo své pásmo, to se povedlo. Jenže puk skončil mezi diváky v hledišti.
04:19'
Arthur Kaliyev se ihned po vhazování dostal ke střele, ale ta mířila pouze do prostoru, kde byl připraven brankář.
04:13'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jon Merrill – 2 min., krosček).
03:36'
Ryan Hartman se dostal do úniku na pravé straně a pohotovou střelou vystrašil Quicka, který puk vyrazil.
03:06'
Hráči Minnesoty se začínají probouzet a tlačí se do zakončení. Domácí tým se musí v tuto chvíli bránit.
02:39'
Rasmus Kupari se vydal na inviduální výlet, ale do útočného pásma se nedostal. Jeho cesta skončila v tom středním.
02:28'
Velký závar před domácí brankou vyřešeil až samotný rozhodčí, který raději nepřehlednou situaici přerušil. Byl to Spurgeon, který byl blízko úvodní branky v zápase.
02:18'
Byl to až Nick Bjugstad, který donutil domácího brankáře k zákroku. Quick nic neriskoval a schoval puk do své výstroje.
01:56'
Kevin Fiala si připsal úvodní střelu pro svůj tým, ale ani on branku soupeře netrefil. Quick je zatím bez zákroku.
01:36'
Hostující tým působí v úvodních desítkách sekund zaskočeným dojmem a spíše nechává hrát svého soupeře.
01:03'
Viktor Arvidsson to zkusil z otočky, ale Talbotovu branku vůbec netrefil. Na tahu je opět Minnesota.
00:37'
Skvělé napadání Los Angeles slaví zisk puku, hráči domácího týmu nikde nespěchají a spíš vyčkávají.
00:13'
První útok patřil domácí týmu, ale první obrana Wild se dokázal ubránit a získala puk pro sebe.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), Björnfot, M. Roy, Edler, S. Walker – Arvidsson, Kopitar (C), D. Brown (A) – A. Kempe, Danault, Iafallo – V. E. Tkačov, Vilardi, Kaliyev – Lizotte, T. Moore, Kupari.

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Goligoski, Spurgeon (C), J. Brodin, Dumba (A), Merrill, D. Kulikov – Kaprizov, J. Eriksson Ek, Zuccarello – Greenway, Hartman, M. Foligno (A) – V. Rask, F. Gaudreau, K. Fiala – Duhaime, N. Sturm, Bjugstad.

Rozhodčí: Joannette , Walsh – Murchison, Hunt.
V tomto utkání nebude figurovat žádný český ani slovenský hráč.
Minnesota Wild
Wild má v úvodu sezóny hned dva zápasy ve dvou dnech, tzv. back-to-back zápas. V sobotu ráno se představilo na ledě Anaheimu, který dělal Minnesotě problémy, ale ta nakonec dokázala vyhrát těsně 2:1. Hráči Wild se teď přesunou cca 50 kilometrů na sever do centra LA, kde budou chtít navázat na sobotní vítězství.

Los Angeles Kings
Domácím se povedlo úvodní představení v sezóně, když na svém ledě přehráli Vegas celkem s přehledem 6:2. Králové dozajista budou chtít navázat na tento povedený vstup a taky se pokusí využít výhody delšího odpočinku mezi zápasy.

15. října 2021 | Los Angeles – Vegas 6:2
10. října 2021 | Los Angeles – Anaheim 3:4 po nájezdech
7. října 2021 | Anaheim – Los Angeles 3:6
6. října 2021 | Los Angeles – Arizona 1:4
2. října 2021 | Vegas – Los Angeles 4:0
Hezké brzké ráno, nejlepší hokejová liga světa se nám pomalu rozjíždí a my u toho nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém zápase se podíváme na duel mezi Los Angeles a Minnesotou. Zápasem vás provede Radim Polák, který přeje příjemnou zábavu u jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.