NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Ottawa - 28. listopadu 2021   01:07

Kings
Kings
04:59' Arvidsson (Kopitar, Durzi) • 30:23' Grundström (Kopitar) • 33:14' Kaliyev (Edler, M. Anderson) • 59:26' Grundström (Kopitar, Edler)
4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
Ottawa
Ottawa
19:41' Del Zotto  (Norris) • 38:33' C. Brown
Kings
C. Petersen (Quick) – M. Anderson, Björnfot, M. Roy, O. Määttä, Durzi, Edler – D. Brown (A), Kopitar (C), A. Kempe – Arvidsson, Danault, Iafallo (A) – Grundström, L. Andersson, T. Moore – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.
Dwyer, Hanson – Marquis, Suchánek
Staples Center, Los Angeles
15 406 diváků
Ottawa
F. Gustavsson (A. Forsberg) – L. Thomson, Chabot (A), N. Zajcev, Mete, Holden, Zub, Del Zotto – Sanford, Norris, B. Tkachuk (C) – C. Brown, Stützle, N. Paul (A) – Ennis, Tierney, Formenton – Watson, Gambrell, P. Kelly.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 15 406 diváků.
Tři hvězdy utkání

1. Anže Kopitar (LAK) – 0+3
2. Viktor Arvidsson (LAK) – 1+0
3. Mikey Anderson (LAK) – 0+1
Česká a slovenská stopa v utkání

Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Kdo se postavil do brankoviště?

Cal Petersen (LAK) – 30 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,8%, odchytal 60:00
Filip Gustavsson (OTT) – 33 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,7%, odchytal 58:02
Střely na branku: 37 – 32
Je konec! Los Angeles nakonec zvládlo domácí souboj s Ottawou a vítězí 4:2. Domácí celek ve třetí třetině soupeře prakticky nepouštěl do šancí. Ottawa sice během třetí části jedenáctkrát vystřelila, ale skvěle chytající Petersen nepustil puk za svá záda. Naopak v samotném závěru se do odkryté branky trefil Carl Grundström.
59:26'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je hotovo! Domácí celek rozhoduje o svém triumfu! CARL GRUNDSTRÖM ujel s pukem do útočného pásma a vychutnal si zakončení do odkryté klece. Asistence: Anže Kopitar, Alexander Edler.
59:00'
Gustavsson je na střídačce a Ottawa zkouší vyrovnat v šesti bruslařích!
58:51'
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:36'
Tim Stützle přišel o puk na pravé straně útočného pásma a Alex Iafallo kotouč nahodil přes celé kluziště. Oba trenéři pouští na led čerstvé síly.
57:04'
Až nyní se hokejisté domácího celku znovu dokázali osvobodit vyhozením kotouče do středního pásma. Hráči v černém už moc času na vyrovnání nemají.
56:36'
Petersen si dal pozor na ránu bekhendem z levého kruhu a vyrazil puk k zadnímu mantinelu. Ottawa ale v posledních minutách stupňuje svůj tlak.
56:10'
Hokejisté Los Angeles se v obranném pásmu dostali k volnému kotouči, který bez větších problémů vyhodili přes celé kluziště za branku Senators.
55:51'
Tierney z pravé strany vypálil zápěstím. Petersenovi kotouč vypadl z lapačky, ale dobře postavený Dylan Gambrell jej nedokázal doklepnout do sítě.
55:10'
Thomas Chabot si udělal prostor pro střelu zápěstím, nicméně připravený brankář Petersen jeho dělovku bez problémů vykopl betonem.
54:45'
Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Hokejisté Los Angeles vystavěli na modré čáře pevný val a boří jednu akci Senators za druhou.
54:20'
Ottawa dostává v závěru třetí třetiny možnost hrát dlouhou přesilovku. V jejím úvodu se ale domácí dostali k puku, který vyhodili do bezpečí.
53:51'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brendan Lemieux – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Brady Tkachuk – 2 min., hrubost).
53:37'
Arťom Zub se jako obránce vydal až do rohu útočného pásma, odkud poslal přihrávku mezi kruhy, ale našel jen Royovu hůl. Kings se opět osvobodili.
53:06'
Olli Määttä v obranném pásmu získal odražený kotouč a pod tlakem Sanforda jej poslal za modrou čáru. Ottawa se marně tlačí do šancí.
52:42'
Brendan Lemieux dostal pod tlak Joshe Norrise, který kotouč podél mantinelu nahodil jen na zakázané uvolnění. Hra se přesune před Gustavssona.
52:04'
Gustavsson musel řešit o něco jednodušší situaci. Hostující brankář si dal pozor na nahození ze středního pásma a před Kempem raději přerušil hru.
51:42'
Brady Tkachuk projel do útočného pásma a z pravé strany našel spoluhráče. Zakončení na sebe vzal nakonec Tim Stützle, ale i německý mladík si vylámal zuby na Petersenovi.
51:05'
Chris Tierney z rohu útočného pásma poslal přihrávku na pravý kruh, kam si sjel Alex Formenton, ale pod tlakem obránce Kings už nezakončil.
50:22'
Petersen v dnešním souboji působí velmi sebejistým dojmem. Hostující brankář si dal pozor na střelu z pravé strany a schoval puk do lapačky.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a Los Angeles stále drží jednobrankové vedení. Defenziva Kings navíc nepouští Ottawu do šancí.
49:45'
Olli Määttä ve středním pásmu opět vybojoval odražený kotouč. Finský obránce dnes působí jako takový čistič a získává jeden odražený puk za druhým.
49:28'
Alex Iafallo zavezl puk do rohu útočného pásma, odkud vymyslel skákavou přihrávku mezi kruhy. K jeho pobídce se nikdo v bílém neprobil.
49:00'
Petersen si dal pozor na Watsonovo nahození ze středního pásma a jednoduše schoval kotouč do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.
48:26'
Filip Gustavsson si tentokrát dal dobrý pozor na bekhendovou přihrávku mezi kruhy a před dojíždějícím Adrianem Kempem raději přikryl puk lapačkou.
48:10'
Mikey Anderson poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, kam si nabruslil Edler, který se rychle protáhl přes modrou čáru, ale nepřihrál přesně.
47:36'
Arťom Zub si pohlídal další nahození a za klecí Ottawy uklidňuje rozehrávky. Oba týmy střídají, ve třetí třetině se zatím hraje ve vysokém tempu.
47:15'
Phillip Danault se prosmýkl do útočného pásma, kde se zbavil obránce a přehodil si puk na bekhend. Jeho pokus ale skončil na betonu brankáře.
46:49'
Nick Holden objel branku Kings a pod tlakem přihrál na modrou čáru. Následné zakončení ale prolétlo kolem pravé tyčky a zadunělo o mantinel.
46:15'
Tobias Björnfot v rohu obranného pásma získal kotouč, který pohotově nahodil na branku soupeře, ale gólman jeho ránu viděl a puk vykopl betonem.
45:51'
Anže Kopitar se hnal za dlouhou přihrávkou do útočného pásma, ale jeden z hostujících beků se s ním na poslední chvíli stačil vrátit.
45:20'
Austin Watson střílel z pravé strany útočného pásma, nicméně ani jeho pokus od mantinelu nenašel cestičku mezi tři tyče domácí klece.
44:34'
Nick Holden se skvěle stáhl do obranného pásma, kde se tělem natlačil před Kempeho a získal puk pro Senators. Ottawa ale potřebuje spíše útočit.
44:06'
Nick Holden opět uklidňuje rozehrávku Ottawy v obranném pásmu. Hostující hráč počkal na vystřídání svých spoluhráčů.
43:38'
Alex Iafallo si brousil zuby na přihrávku mezi kruhy, ale Brown vzal odpovědnost na sebe a tvrdou střelou vyprášil betony hostujícího brankáře.
43:10'
Ottawa se dostala do útočného pásma. Přihrávku na modrou čáru dostal Chabot, který od modré čáry vypálil příklepem, ale jeho pokus postrádal přesnost.
42:39'
Zakázané uvolnění také na straně Los Angeles. Po příliš prudké přihrávce se hra přestěhuje zpátky před gólmana Petersena.
42:02'
Po dvou minutách se poprvé ve třetí třetině přerušuje hra. Chabot vyhodil puk prudkou přihrávkou na pravou stranu až na zakázané uvolnění.
41:36'
Olli Määttä se pustil do souboje v rohu útočného pásma. Finský obránce na výletě neuspěl a přenechal kotouč hokejistům v černých dresech.
41:10'
Ottawa se poprvé ve třetí třetině vydala do útoku. Akce skončila přihrávkou mezi kruhy, ale pozorná defenziva Kings puk odehrála k mantinelu.
40:36'
Phillip Danault v rohu obranného pásma získal volný kotouč a odrazem o mantinel jej před napadajícím soupeřem rychle poslal do pásma středního.
40:10'
Ottawa uspěla na úvodním vhazování závěrečné periody. Hostující celek bude chtít během třetí třetiny smazat náskok domácího mužstva a zabojovat o body.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:06.
Střely na branku: 31 – 21
Druhá třetina končí! Po druhé části dnešního souboje je na tom o něco lépe domácí celek. Los Angeles se dostalo do vedení v polovině základní hrací doby, kdy se trefil Grundstrom. Na jeho zásah navázal o tři minuty později Arthur Kaliyev. V závěru třetiny se ale prosadili i hosté, když se trefil Connor Brown.
40:00'
39:28'
Josh Norris dostal přihrávku do útočného pásma, jenže v jeho rohu se nedokázal zbavit důrazného obránce, který jej tělem odstavil od puku.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:33'
Ottawa právě vstřelila branku!
Ottawa se dokázala prosadit také v závěru prostřední periody! CONNOR BROWN projel s pukem prakticky přes celé kluziště, dostal dostatek prostoru a střelou zápěstím z pravého kruhu překonal Petersena! Bez asistence.
38:06'
Olli Määttä si ještě prodloužil pobyt na ledové ploše a zastavil rodící se akci soupeře. Finský obránce dnes zatím hraje velmi povedené utkání.
37:26'
Olli Määttä dostal nabito na modrou čáru, odkud finský obránce bez váhání zakončil příklepem. Jeho dělovka ale prolétla kolem zadní tyčky.
37:00'
Po dlouhé době je hra přerušena. Kotouč po nahození od modré čáry opustil hrací plochu. Viníkem je teč jednoho ze zadáků Ottawy.
36:38'
Kempe z rohu útočného pásma nahodil puk žabičkou mezi kruhy, nicméně ani k jeho pobídce se nikdo v bílém dresu Kings včas nedostal.
36:03'
Nick Holden v rohu obranného pásma dojel volný puk a pod tlakem rozehrál na spoluhráče za vlastní brankou. Ottawa se může vydat do útoku.
35:32'
Lias Andersson se otočil kolem branky soupeře a vyslal přihrávku mezi kruhy. Jeho pobídka ale nebyla dostatečně přesná. Defenziva Senators zasáhla.
35:06'
Kaliyev projel po pravém křídle do útočného pásma, chytrou přihrávkou našel volného Kopitara, ale střelu slovinského hráče Gustavsson se štěstím vyrazil!
34:29'
Ottawa má obrovské problémy s přechodem do útočného pásma. Zadáci Kings si pohlídali další akci soupeře a bez problémů puk získali pro sebe.
34:06'
Aktivita domácího celku navíc nadále pokračuje. Kempe dojel nahození do rohu útočného pásma, ale zadovkou už neoslovil nikoho v bílém dresu.
33:14'
Domácí celek přidává další zásah a poprvé v utkání odskakuje na rozdíl dvou branek! Kings se usadili v útočném pásmu, kde předvedli pěknou kombinaci. Na přihrávku před branku si sjel osamocený ARTHUR KALIYEV, který puk uklidil do sítě! Asistence: Alexander Edler, Mikey Anderson.
32:38'
Právě Chabot předvedl ještě jeden výpad pro změnu po pravém křídle, ale výsledek jeho snažení opět neskončil zakončením ze strany Senators.
32:06'
Thomas Chabot projel s pukem po levé straně do rohu útočného pásma, kde neměl spoluhráče a sám proti přesile obránců v bílém neuspěl.
31:37'
Kopitar si sjel na přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud vypálil příklepem, ale jeho dělovku hostující brankář bez problémů vykopl betonem.
31:10'
Ottawa se rychle vydala do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Defenziva Kings ale byla pozorná a domácí od modré čáry odehráli puk do bezpečí.
30:23'
Domácí celek se znovu dostává do vedení! Po rychlém výpadu dostal přihrávku mezi kruhy CARL GRUNDSTRÖM, jehož ránu brankář sice vyrazil, ale domácí hráč pokračoval v tlaku a nakonec puk dostal za brankovou čáru! Asistence: Anže Kopitar.
30:14'
Domácím hokejistům se nepovedla rozehrávku v obranném pásmu a nahození na levou stranu skončilo na zakázaném uvolnění.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a zatím sledujeme bojovné a vyrovnané utkání. Ani jeden z týmů se ve druhé třetině prakticky nedostává do šancí.
29:20'
Hosté zavezli kotouč do útočného pásma, kde jej nahodili do rohu ledové plochy a odjeli na střídačku. Kings musí rozjet akce od své branky.
28:30'
28:00'
Kings se stále nemohou dostat do útočného pásma. Defenziva Senators zvládá toto oslabení na podtrženou jedničku.
27:29'
Hosté získali kotouč v obranném pásmu a bez problémů jej vyhodili za modrou čáru. Nikdo v bílém dresu Los Angeles navíc rychle neotočil hru.
27:00'
Ottawa hned v úvodu oslabení získala kotouč v obranném pásmu a hosté se dokázali osvobodit. Los Angeles se ve druhé části směrem vpřed trápí.
26:30'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., sekání).
26:12'
Michael Del Zotto zopakoval střelu ze závěru úvodní periody. Jediný rozdíl byl v tom, že Petersen tentokrát dokázal udžet kotouč v lapačce.
25:26'
Petersen po změně stran hýří jistotou. Domácí brankář si dal pozor na nahození od modré čáry a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
25:10'
Zachary Sanford nahodil puk do rohu útočného pásma, kde se k němu nedostal nikdo ze spoluhráčů. Ve druhé části zatím čekáme na velkou šanci.
24:35'
Alexander Edler poslal prudkou pobídku na levou stranu, kam spěcha Sean Durzi, ale druhému jmenovanému kotouč přeskočil přes čepel.
24:12'
Ottawa se po levé straně znovu dostala do útočného pásma, nicméně zadáci Kings jsou po změně stran důrazní a komplikují hostům snahu o zakončení.
23:36'
Dylan Gambrell projel po pravém křídle do útočného pásma, kde nejprve naznačil přihrávku na lépe postaveného spoluhráče, ale nakonec zakončil do lapačky brankáře.
23:06'
Petersen vyjel za svou branku, kde se dostal k nahozenému kotouči a před napadajícím Norrisem jej poslal na volného Browna.
22:34'
Domácí uklidňují rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v tmavém dresu Ottawy teď rozehrávku soupeře neatakuje. V úvodu druhé části se hraje hodně opatrně.
22:04'
Ottawa vstoupila do druhé třetiny hodně aktivně. Alex Formenton si našel odražený kotouč, ale připraveného Petersena nepropálil.
21:36'
Zachary Sanford operoval s pukem v rohu útočného pásma, odkud přihrál na modrou čáru, ale Arťom Zub při snaze zakončit zlomil svou hokejku.
21:06'
Až nyní musel domácí brankář zasahovat. Gólman Los Angeles si povyjel proti dělovce z levé strany a ramenem vytěsnil puk do ochranné sítě.
20:35'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale Josh Norris střelou z levého kruhu vůbec netrefil domácí klec. Senators přesto drží třetinu.
20:10'
Ottawa uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Senators budou chtít navázat na povedený závěr první třetiny, ve kterém se jim podařilo vyrovnat.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:10.
Střely na branku: 20 – 10
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Domácí Los Angeles vlétlo do duelu aktivně a hned v úvodu využil přesilovku Arvidsson. Hosté poté přestáli několik šancí domácího celku a v závěru třetiny se štěstím vyrovnal Del Zotto. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
20:00'
19:41'
Je vyrovnáno! Ottawa dokázala překvapivě udeřit v samotném závěru úvodní části! Po vyhraném vhazování napřáhl ke střele MICHAEL DEL ZOTTO a od hole domácího obránce se puk odrazil do branky! Asistence: Josh Norris.
19:26'
Josh Norris se středem ledové plochy vydal do útočného pásma, kde si puk sice stačil přehodit na forhend, ale obránce v bílém mu následně přizvedl hůl.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:32'
Petersen si poradil s dělovkou příklepem od modré čáry a vyrážečkou poslal kotouč do rohu obranného pásma. Kings hrají v defenzivě hodně jednoduše.
18:06'
Blake Lizotte se po levém křídle prohnal do útočného pásma a zakončil zápěstím. Hostující brankář Gustavsson měl čistý výhled a puk udržel mezi betony.
17:28'
Josh Norris si sjel na dobrou přihrávku mezi kruhy, odkud střílel příklepem, ale domácí brankář jeho ránu viděl a puk vykopl levým betonem.
17:06'
Anže Kopitar se zapojil do defenzivy domácího celku. Slovinský hokejista získal puk v obranném pásmu a bekhendem jej vyhodil za modrou čáru.
16:26'
Viktor Arvidsson získal kotouč na modré čáře, odkud jej bekhendem šikovně posunul ven z obranného pásma. Ottawa přesto v závěru první části zvýšila tempo.
16:06'
Brady Tkachuk dostal nabito na modrou čáru, odkud zkusil štěstí příklepem, ale pozorný Olli Määttä se do jeho rány vrhl a puk srazil k hrazení.
15:29'
Domácí už se opět nastěhovali do útočného pásma, ale zatím se nemohou dostat do zakončení. Defenziva Ottawy je v první třetině důrazná.
15:02'
Po souboji ve středním pásmu se kotouč od jednoho z domácích hokejistů odrazil na střídačku Kings. Sudí nařizují vhazování ve středním pásmu.
14:31'
Carl Grundström vybojoval kotouč na levé straně útočného pásma, odkud hledal Durziho. Druhého jmenovaného ale uhlídal důrazný Zub.
14:10'
Kempe projel s pukem po levé straně do útočného pásma, kde se dobrou brzdou zbavil statického obránce, ale následnou střelou minul zadní tyč.
13:49'
13:06'
Hostující brankář Gustavsson se na poslední chvíli přesunul k levé tyči své klece a zneškodnil dělovku od mantinelu. Gustavsson si zatím nemůže stěžovat na nedostatek práce.
12:30'
Arthur Kaliyev přihrál zadovkou na modrou čáru, odkud zakončil Brendan Lemieux, ale jeho nahození si Gustavsson bez problémů našel.
12:06'
Hosté uspěli na vhazování v obranném pásmu a dokázali vyhodit kotouč za branku Los Angeles. Domácí celek tak musí rozjet novou přesilovkovou akci.
11:49'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Michael Del Zotto – 2 min., sekání).
11:12'
Tim Stützle v obranném pásmu získal volný kotouč a opět raději uklidnil rozehrávku. Oba trenéři využili klidnější pasáž ke střídání svých formací.
10:57'
10:20'
Znovu se hosté dokázali osvobodit dlouhým vyhozením přes celé kluziště. Domácím Kings se v této přesilovce zatím vůbec nedaří.
09:42'
Ottawa mohla vyrovnat při vlastní oslabení! Tim Stützle jel sám na brankáře, pokusil se o bekhendový blafák, ale trefil pouze beton!
09:12'
Los Angeles rozjelo přesilovkovou kombinaci v útočném pásmu, ale Kopitarova přihrávka na modrou čáru byla příliš prudká a zahnala domácí do středního pásma.
08:57'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Zachary Sanford – 2 min., nedovolené bránění).
08:29'
Ottawa se po delší době vydala do útoku, ale akce hostujícího celku skončila už na červené čáře, kde puk získali napadající hráči Kings.
08:06'
Brown projel po levé straně do útočného pásma, kde poslal přihrávku mezi kruhy, jenže na jeho pobídku nikdo v bílém dresu těsně nedosáhl.
07:27'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Dylan Gambrell – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., hrubost).
07:03'
Ottawa se po delší době dostala do zakončení. Od modré čáry se do kotouče položil Zub, jehož dělovku příklepem domácí brankář viděl čistě.
06:35'
Kopitar se vrhl do souboje za brankou Senators, kde si chtěl vykoledovat nedovolený zákrok, ale rozhodčí tentokrát vylučovat nebude.
06:10'
Mikey Anderson v obranném pásmu vybojoval odražený kotouč, který poslal do pásma středního. Hráči Ottawy teď rozehrávku dobře napadají.
05:40'
Arťom Zub uklidnil rozehrávku Ottawy v obranném pásmu a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly pouští na led i domácí kouč.
05:15'
Domácí nadále pokračují v aktivní hře a tlačí se do útoku. Naopak kanadský celek má od začátku dnešního souboje problémy s rozehrávkou.
04:59'
Domácí celek využívá přesilovku a po pěti minutách hry se dostává do vedení! Kings měli tlak v útočném pásmu. Na prudké nahození z pravé strany si před brankou sjel VIKTOR ARVIDSSON, který špičkou čepele tečoval puk do sítě! Asistence: Anže Kopitar, Sean Durzi.
04:20'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale zatím se nedostali do zakončení. Defenziva Ottawy v úvodu dnešního souboje dobře vystupuje.
03:56'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Michael Del Zotto – 2 min., vysoká hůl).
03:33'
První obrovská šance Los Angeles! Alex Iafallo byl s pukem před ležícím brankářem, ale bekhendem kotouč nedokázal přizvednout do odkryté části branky!
03:06'
Josh Norris se na opačné straně prosmýkl do útočného pásma, ale jeho nahození příklepem mířilo přesně na beton připraveného brankáře.
02:45'
Blake Lizotte bojoval o kotouč v rohu ledové plochy, nicméně defenziva Ottawa byla v této situaci hodně důrazná a nenechala domácí hráče zakončit.
02:06'
Také domácí brankář Petersen vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
01:40'
Adrian Kempe ve středním pásmu získal odražený kotouč a rozjel další útok Los Angeles. Do zakončení se nakonec protlačil Alexander Edler, jehož ránu Gustavsson viděl.
01:10'
Anže Kopitar poslal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud přišlo zakončení příklepem, ale kotouč tentokrát minul vzdálenější tyč.
00:34'
Hostující brankář vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Senators ale puk dlouho neudrželi.
00:10'
Domácí Los Angeles uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Americký celek se ihned vydal do útoku, ale nahození skončilo u zadáků Ottawy.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní americká a kanadská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Domácí Kings budou hrát v bílém, zatímco Ottawa oblékne černou sadu.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na ledě Ottawa, kde Los Angeles zvítězilo 2:0.
Los Angeles Kings

Domácí Los Angeles je na tom o něco lépe, ale ani Kings nemohou být spokojení s průběhem této sezóny. Po devatenácti duelech má Los Angeles na kontě devatenáct bodů a drží dvanáctou pozici Západní konference. Na osmý Winnipeg ale ztrácí jen tři body. Na svém ledě navíc získává většinu svých vybojovaných bodů. Posledních pět zápasů v řadě ale Los Angeles nezvládlo. Naposledy padlo doma 2:6 s Torontem. Nejproduktivnějším hráčem Kings je s osmnácti body Anže Kopitar.
Ottawa Senators

Hostující Senátoři ani letos neprožívají povedenou sezónu. Po osmnácti duelech má Ottawa na kontě jen devět bodů a patří jí poslední šestnáctá pozice Východní konference. Ottawa je navíc úplně nejhorším týmem v celé soutěži. Soupeřům dosud nasázela jen čtyřicet čtyři branek, což je třetí nejhorší ofenziva v celé NHL. Poslední čtyři utkání v řadě Ottawa prohrála. Naposledy padla 0:4 na ledě Anaheimu. Nejproduktivnějším hráčem Senators je s šestnácti body Batherson.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Los Angeles Kings a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.