NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Islanders - 30. října 2021   19:30

Nashville
Nashville
26:54' Jeannot (Fabbro, Sissons) • 51:48' Benning (Benning, Sissons) • ' F. Forsberg
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

2:0 (SN)

Islanders
Islanders
14:46' Beauvillier  (Bailey, Barzal) • 32:04' Wahlstrom  (Nelson, Pulock)
Nashville
St. Pierre, Schlenker – McNamara, Brisebois
Bridgestone Arena, Nashville
Islanders
I. Sorokin (Varlamov) – Mayfield, Pelech, Pulock, Chára, Dobson, Greene – Bailey, A. Lee (C), Palmieri – Barzal, Nelson, Beauvillier – Wahlstrom, Parise, Clutterbuck – Cizikas, M. Martin, Pageau.

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera!
To je z tohoto utkání vše, ale tím náš program nekončí! Na Onlajnech můžete sledovat další utkání i celý noční program NHL.

Hity: 15 – 18
Vyrovnané a zajímavé utkání tak rozhodují samostatné nájezdy, ve kterých obstaral vítěznou trefu bekhendový zásah kanonýra Filipa Forberga. Ačkoliv se nejednalo o žádné gólové hody, sledovali jsme zajímavé utkání s plno šancemi a skvělým výkonem obou brankářů.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Vítězný nájezd obstaral FILIP FORSBERG, na kterého navázal Roman Josi a Predators tak slaví zisk druhého bodu!
Hotovo! Roman Josi se prosadil přesnou trefou k levé tyčce, čímž vystřelil vítězství svého týmu.
Anthony Beauvillier to umí rozhodně lépe, protože do bekhendové kličky najel příliš pomalu – to nemohlo vyjít.
Filip Forsberg si najel z levé strany před branku, zamíchal s pukem a střelou nad lapačku nachytal Ilju Sorokina!
Oliver Wahlstrom vyzkoušel střelu tahem, ale netrefil branku.
Matt Duchene s bekhendovou kličkou neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Nashville v závěrečných vteřinách fauloval a gól Islanders už padl po siréně, která posílá utkání do samostatných nájezdů!
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:33'
Tak tohle byla gólovka jako hrom! Dva hráči Nashvillu se natlačili před branku, načež Eeli Tolvanen dostal na zadní tyčku přihrávku z otočky, ale nedokázal puk protlačit přes Sorokinův beton!
64:12'
Nashville je v prodloužení aktivnější, drží útočné pásmo, ale bez zakončení.
63:36'
Matt Duchene si z pravého rohu nabruslil před branku, jenže Ilja Sorokin úspěšně zasahuje.
63:13'
Čekání na chybu pokračuje. Na tahu jsou aktuální hráči Nashvillu, kteří se stěhují do útočného pásma.
62:46'
Oba týmy se střídají v držení kotouče, který jezdí od branky k brance, ale obě mužstva si zároveň dobře hlídají obranné pásmo.
61:50'
Matt Duchene dobře vybojoval puk v rohu útočného pásma, čímž namazal Mikaelu Granlundovi, jehož bekhendový nájezd před branku likviduje Ilja Sorokin!
61:34'
Ke střele se nedostali, protože Predators vytlačili soupeře až k jeho brance, kde navíc dobře napadají.
61:17'
Islanders drží kotouč v útočném pásmu, kde se snaží otevřít cestu směrem k brance a rozhodnout.
60:31'
Zajímavý brejk Islanders zakončil Brock Nelson, ale střela tahem při přečíslení dvou na jednoho Juuseho Sarose nezaskočila.
60:01'
Střely na branku po 3. třetině: 20 – 35
Bojovnost Nashvillu se vyplatila, když domácím zachránil bod gól Tannera Jeannota, jenž druhou trefou v utkání poslal zápas do prodloužení.
60:00'
59:55'
Islanders dostávají kotouč za branku Predators, takže je jasné, že se budou dělit body. Uvidíme minimálně prodloužení.
59:18'
Zdá se, že oba týmy dotáhnout utkání do prodloužení. Rána Mikaela Granlunda se od boku brankové konstrukce odráží do ochranné sítě.
58:29'
Neuspěli stejně tak. Hra se přelévá ze strany na stranu, ale oba týmy jsou v defenzivě důrazné a nepouští soupeře k zakončení.
57:26'
Útočné tažení Nashvillu ke střele nevedlo, tak obraťme strany a jedeme na druhou stranu. Co Islanders?
56:49'
Ke střele se nedostali ani oni a musí se vracet k vlastní brance. Oba týmy trápí mírné nepřesnosti v kombinaci.
56:19'
Nashville nebezpečně kombinuje kolem branky Islanders, ale ruský brankář si další zákrok připsat nemusel. Do útoku se ženou Islanders.
55:40'
Nutno říct, že oba týmy se střídají v aktivitě a dělba bodů by byla nejspíš zasloužená, ale uvidíme, co nám nabídnou závěrečné minuty.
55:31'
Vzápětí zkoušel Sarosovu pozornost Brock Nelson, jehož střelu z levého kruhu Fin v brance Nashvillu vychytal.
55:20'
Nepříjemná střela z pravého kruhu byla sražena před branku, kde pohotově zareagoval obránce Predators.
54:56'
Finský brankář likviduje také pokus Olivera Wahlstroma, po němž se domácí úspěšně osvobozují.
54:39'
Kyle Palmieri měl na hokejce třetí gól! Brock Nelson ho našel šikovnou zadovkou před brankou, ale zkušeného útočníka vychytal Juuse Saros!
54:26'
Nashville úspěšně čistí své obranné pásmo, ve kterém nepouští Islanders do zakončení.
53:30'
Alexandre Carrier (NSH) krosčekoval Olivera Wahlstroma, což dává Islanders zajímavou příležitost udeřit!
53:11'
Oba týmy se přetahují o kotouč, jenže další šance nepřichází ani na jedné straně.
52:08'
Juuse Saros si připisuje běžný, ale důležitý zákrok proti střele Scotta Mayfielda, čímž odmítl vyrovnání.
51:48'
Nashville právě vstřelil branku!
Predators nesložili zbraně, za což jsou odměněni vyrovnávacím gólem! Benningovo nahození z pravého rohu dokázal u branky tečovat TANNER JEANNOT, jehož druhá trefa zajímavě míchá kartami. Asistence: Matt Benning, Colton Sissons.
51:11'
Tlak Nashvillu pokračuje, leč bez střeleckého a úspěšného efektu.
50:37'
Kotouč vyletěl z hrací plochy, tudíž následuje přerušení a komerční přestávka. Islanders jsou kompletní.
50:26'
Kolem branky Islanders léta jedna střela za druhou, ale žádná nemíří mezi tři tyče. Dobrá defenziva Newyorčanů.
49:52'
Nashville nahazuje puky do pásma, zvládne jednu dvě přihrávky a musí se zase vracet, protože soupeř okamžitě vymetá svou třetinu.
49:10'
Z levého kruhu vypálil Matt Duchene, ale Ilja Sorokin byl pozorný. Islanders se vzápětí osvobozují.
48:17'
Nashville se marně dobývá do útočného pásma, které Islanders důsledně a úspěšně brání.
48:00'
Rozhodčí znovu přerušují hru po faulu Zdena Cháry (NYI), který dostává dvě minuty za hrubost. Komerční přestávka.
47:05'
Obrovská příležitost Nashvillu! Filip Forsberg s Mikaelem Granlundem dostali namazáno ve středním pásmu, načež jeli sami na branku. Švédský útočník naznačil přihrávku a vystřelil, jenže Ilja Sorokin situaci ustál a zasáhl svým betonem. To může domácí mrzet!
46:52'
Islanders jsou vytlačeni zpátky do svého pásma, což přijde Nashvillu vhod, protože může po dlouhém úseku vystřídat.
46:31'
Na zajímavou přihrávku za obranu se natahoval Eeli Tolvanen, ale k zakončení ho nepustil bránící hráč.
46:15'
Zakázané uvolnění Islanders stěhuje hru před jejich branku. Začátek třetí třetiny je zatím nejslabším úsekem zápasu.
45:18'
Už se zdálo, že Islanders vybojují útočné pásmo, ale Predators se osvobodili, načež vletěl do pásma Mathew Barzal, kterému zabránil v zakončení další ofsajd.
44:54'
Přetahovaná ze strany na stranu bez střeleckého efektu žádnou výraznější šanci nepřinesla. Sledujeme hluchou část zápasu.
43:40'
Na levém kruhu se dostal ke střele Zdeno Chára, ale newyorská třiatřicítka na Juuseho Sarose nevyzrála. Vzápětí se Islanders provinili ofsajdem.
43:12'
Predators neuspěli ani napodruhé, tudíž mohou Islanders rozehrát zpoza své branky a vydat se do útoku.
42:42'
Nashville vyhrál vhazování ve svém pásmu, ale nepřesnou přihrávkou se o kotouč rychle a snadno připravil.
42:34'
V rohu obranného pásma Islanders je problém s ledovou plochou, kterou musí místní technický guru dostat do prvotřídní formy.
42:34'
Na tahu jsou Islanders, ale při prvním pokusu o útok ztratili kotouč ve středním pásmu. Vzápětí se domácí provinili zakázaným uvolněním.
41:45'
Prudká střela od modré čáry v podání Filipa Forsberga letí nad Sorokinovu branku!
41:20'
Marné dobývání útočného pásma v podání Nashvillu ke střeleckému zakončení nevedlo, přesto jsou domácí stále na puku.
40:14'
Kotouč vyletěl ze hřiště, tudíž si oba týmy zopakují vhazování ve středovém kruhu.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 16 – 26
Góly přibyly, ale role se nemění. I po druhé třetině vedou Islanders, přestože domácí srovnali trefou Tannera Jeannota. V polovině třetiny však využil další přesilovku Oliver Wahlstrom parádnou střelou do pravého růžku, čímž svému týmu vrátil vedení.
40:00'
39:47'
Neskutečná smůla Nashvillu! Ilja Sorokin vyrazil střelu Filipa Forsberga do strany, načež dojíždějící hráč domácích odkrytou branku minul!
39:09'
Anthony Beauvillier se podruhé mezi střelce nezapsal, protože jeho střelu z kruhu domácí brankář dobře viděl.
38:55'
Nevystřelili, ale po vyhození soupeře mají druhý pokus. Zatím bez úspěchu.
38:33'
Nashville protiútok nezužitkoval, na tahu jsou pro změnu hosté, kteří kombinují kolem Juuseho Sarose.
38:04'
Oba týmy předvádí řadu ztrát, ale výraznějších šancí nepřibývá.
37:38'
Nahozený kotouč končí mimo brankovou konstrukci, načež se Islanders vydali do brejku, z něhož nezahrozili.
37:12'
Nashvillu chybí i trošku štěstí, protože Ekholmovo nahození bylo sraženo přímo na hůl bránícího hráče, který na pár vteřin osvobozuje Islanders.
36:38'
Nepřesná zadovka končí u obránce Islanders, který okamžitě vyhazuje kotouč až za branku Predators.
36:14'
Nashville už je v útočném pásmu, ale Ilja Sorokin je alespoň prozatím bez práce.
35:49'
Islanders začali skvěle, když vyhráli vhazování a v útočném pásmu nabraly cenné vteřiny z Palmieriho trestu.
35:31'
Kyle Palmieri (NYI) v útočném pásmu sekl Lukea Kunina, což sudí dobře viděli a posílají ho na dvě minuty za katr.
35:03'
Dobsonovo nahození však končí v Sarosově lapačce – lahůdka pro domácího brankáře.
34:32'
Zach Parise se pokusil prosadit individuálně, jenže narazil na přesilu bránících hráčů. Islanders však udrželi útočné pásmo.
34:22'
Útočnou akci Islanders zastavuje pro změnu ofsajdové postavení, po němž následuje komerční přestávka.
33:37'
Ke střele z pravého kruhu se dostal Anders Lee, jehož pokus skončil na pohotovém Juuse Sarosovi.
33:22'
Nepřesná střela z pravého kruhu letí jen nad hostující branku. Na tahu jsou pro změnu Islanders.
32:49'
Islanders úspěšně brání svou polovinu, ale Nashville po inkasované brance zabral a chce rychle odpovědět!
32:04'
Islanders právě vstřelili branku!
Newyorčané pokračují v efektivní přesilovce, kterou krásným gólem využil OLIVER WAHLSTROM. Útočník Islanders dostal pěknou Nelsonovu přihrávku do levého kruhu, kde si připravil puk a vymetl pravý růžek branky. Asistence: Brock Nelson, Ryan Pulock.
31:26'
Nashville úspěšně brání svou polovinu, Islanders se nedaří vybojovat útočné pásmo a ohrozit Juuseho Sarose.
31:01'
Nashville vyhazuje puk přes všechny čáry a následuje důležité kompletní střídání. Uvidíme, jak početní nevýhodu zvládnou čerstvé síly.
30:44'
Mathew Barzal zůstal nehlídaný na pravém kruhu, ale svou střelu poslal jen vedle levé tyčky!
30:13'
Vzápětí je odpískáno hákování Mikaela Granlunda (NSH). Po komerční přestávce následuje přesilovka Islanders.
30:06'
Na druhé straně se musel několikrát v krátkém sledu činit brankář Juuse Saros, který podržel svůj tým.
29:30'
Nashville nepříjemně zavřel Islanders kolem jejich branky, jenže pálil jen mimo brankovou konstrukci.
28:34'
Kotouč opustil hrací plochu, tudíž je hra přerušena a následuje komerční přestávka.
28:11'
Islanders úspěšně ubránili své pásmo, přesto sami ztroskotali ve středním pásmu a u kotouče jsou znovu domácí.
27:48'
Přetahovaná ve středu hřiště končí nepřesnou přihrávkou Nashvillu, která po výletu přes všechny čáry letí za branku hostů – icing.
27:15'
Islanders se tentokrát osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění, po němž se vhazuje po Sorokinově pravici.
26:54'
Vyrovnáno! Nenápadnou akci po pravé straně zakončil TANNER JEANNOT, jehož střela tahem propadla mezi rukou a tělem ruského brankáře. Asistence: Dante Fabbro, Colton Sissons.
26:30'
Ke střele z levé strany se tlačil jeden z hráčů Islanders, ale jeho pokus zablokoval obránce Preds.
25:56'
Kyle Palmieri na pravé straně hezky nabruslil do středu, načež zkusil nachytat brankáře Islanders na přední tyčce – neuspěl.
25:33'
Rozhodčí přerušují hru kvůli přihrávce rukou. Vhazuje se ve středovém kruhu.
25:08'
Na druhé straně se dostal ke střele z pravé strany Adam Pelech, proti kterému Juuse Saros bez potíží zasahuje.
24:41'
Nashville kombinuje na útočné polovině, leč bez přímé střely na branku, která by ohrozila brankáře Islanders.
24:13'
Kotouč vyletěl ze středního pásma na jednu ze střídaček, tudíž je hra přerušena. Vhazuje se na modré čáře Nashvillu.
23:57'
Pěkné kombinaci Nashvillu při přečíslení tři na dva chyběla jen lepší finální přihrávka. Vzápětí se Preds přece jen dostali do zakončení, ale Ilja Sorokin pokus Eeliho Tolvanena dobře viděl!
23:30'
Oba týmy volí nahazovací taktiku, která zatím nemá potřebný efekt na obou stranách hřiště.
23:07'
Filip Forsberg si hodil kotouč za obránce, ale nikdo ze spoluhráčů ho nepodpořil, proto se ke kotouči dostávají hosté.
22:45'
Islanders se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění, po němž se vhazuje po Sorokinově pravici.
22:21'
Brejk Predators zastavuje hvizd sudího, který píská ofsajdové postavení domácího mužstva.
22:01'
Islanders jsou kompletní, oslabení zvládli velmi dobře a kombinují v útočném pásmu – zatím bez střelby.
21:40'
A nevede se jim to dle představ, Islanders dobře brání svou polovinu hrací plochy.
21:18'
Islanders se po vhazování osvobozují a vyhazují kotouč až za brankáře Nashvillu. Domácí tak musí rozehrávat zpoza své branky.
20:55'
Filip Forsberg následně pálí z levého kruhu nad branku, načež hostující brankář raději přikryl sražený kotouč.
20:43'
Podařilo se až poté, co do pásma vletěl Filip Forsberg, jehož ránu ukryl Ilja Sorokin do své náruče!
20:27'
Nashville tak vstupuje do prostřední části v početní výhodě, jenže se mu nedaří vybojovat útočné pásmo.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 11 – 11
V závěrečných vteřinách už Roman Josi pálil pouze mimo branku a jeho tým jde do šaten s jednogólovým mankem po bleskově využité přesilovce z hole Anthonyho Beauvilliera. Oba týmy předvádí atraktivní utkání, ve kterém se hraje do těla a kromě šancí jsou vidět také strkanice.
20:00'
19:53'
Domácí Nashville se dožadoval trestného střílení, protože mu přišlo, že Luke Kunin přišel o šanci – marně.
19:53'
V závěru třetiny Islanders špatně rozehráli, načež se do brejku vydal Luke Kunin, kterého Noah Dobson (NYI) při zakončení přidržel a dostává menší trest.
19:44'
Islanders marně dobývají útočné pásmo soupeře, Nashville naopak nebezpečně napadá a snaží se zahrozit z brejků.
19:27'
Dobsonova střela od modré finského brankáře nerozhodila, ale odstartovala další melu v brankovišti.
19:27'
Obětaví hráči Nashvillu blokují jednu střelu za druhou, a když už nějaký kotouč propadne, Juuse Saros je pozorný.
18:53'
Nashville dobře vyhodil kotouč za branku Islanders, tudíž může v klidu vystřídat a postavit své defenzivní postavení.
18:34'
Newyorčané už jsou nastěhováni v útočném pásmu, ale střela od modré čáry letí jen mimo branku.
18:17'
Islanders jsou na kotouči a v závěru první třetiny se pokusí navázat na předešlou přesilovku a odskočit na rozdíl dvou gólů.
18:02'
Rychlý brejk Nashvillu zastavuje faul Jakova Trenina (NSH). Tvrdý hit u mantinelu by nebyl nijak špatný, kdyby nepřišel mimo puk.
17:28'
O kotouč je však připravuje signalizovaný ofsajd, po němž se do ofenzivy vydávají domácí.
17:09'
Domácímu týmu se podařilo vytlačit hru na polovinu Islanders, přesto jsou na kotouči hosté a mohou zaútočit.
16:20'
Obránci Nashvillu dobře blokují střelecké pokusy hostů, kterým se daří držet útočné pásmo. Preds se musí mít stále na pozoru.
15:32'
Zajímavý nátlak domácích pokračuje, jenže Eeli Tolvanen svou střelu z mezikruží neusměrnil. Na tahu jsou Islanders.
14:55'
Na druhé straně prověřil Sorokinovu pozornost Dante Fabbro, jehož střelu z kruhu ruský brankář bez potíží kryje.
14:46'
Bleskový úder hostů! Rychlá série přihrávek skončila v pravém kruhu u ANTHONYHO BEAUVILLIERA, proti jehož střele se Juuse Saros přesouval marně. Asistence: Josh Bailey, Mathew Barzal.
14:24'
Ryan Johansen (NSH) podržel při vhazování hůl soupeře, za což dostává dvě minuty.
14:20'
Juuse Saros se musel mít na pozoru i po nahození od modré čáry, po němž se bude vylučovat, jakmile sudí hru přeruší.
14:12'
Krátce po vhazování musel domácí brankář zasahovat znovu, ale s pokusem Adama Pelecha od pravého mantinelu si poradil.
14:05'
Na pravé straně si najel Brock Nelson, jehož střelu tahem Juuse Saros ukryl do své náruče a přerušil hru!
13:54'
Ilja Sorokin skvělým zákrokem sebral gól Filipu Forsbergovi, jenž se po krásném ťukecu domácích zjevil sám před brankou, ale ruský brankář vychytal jeho střelu lapačkou!
13:20'
Nashville vyhrál vhazování, načež se dostává do útočného pásma, kde dostal nabito Colton Sissons, jehož střela z prostoru před brankou letí jen mimo brankovou konstrukci!
12:59'
Rozhodčí pískají ofsajd Nashvillu, po němž je hra přerušena a následuje komerční přestávka.
12:43'
Ke střele z hranice kruhu se dostal domácí Philip Tomasino, jehož střela však letí mimo Sorokinovu branku.
11:57'
Ztráta na modré čáře mohla přijít domácí draho, ale Islanders se nestihli přesunout do brejku, takže musí zpátky ke své brance.
11:30'
Nashville další střelu nepřipustil, úspěšně nahodil kotouč a může prostřídat svou čtyřku na ledě.
10:52'
Ve čtyřech proti čtyřem mají navrch Islanders, kterým se podařilo rozjet kolotoč v obranném pásmu Preds. Saros však likviduje jen střelu Noaha Dobsona, kterou dobře viděl.
10:10'
Bude, ale férově. Dvě minuty za hrubost dostávají Casey Cizikas (NYI) a Matt Benning (NSH).
10:10'
Několik vteřin trvající přetahovaná za brankou Nashvillu vyvrcholila melou, ve které padlo několik ran. Uvidíme, zda se bude vylučovat.
09:44'
Kotouč vyletěl z hrací plochy do hlediště, tudíž následuje přerušení a první komerční přestávka utkání.
09:29'
Mezi kruhy dostal nabito Matt Duchene, jenž stál bohužel pro domácí zády k brance a z otočky zakončit nedokázal.
09:05'
Predators drží kotouč na útočné polovině, dokonce se jim podařilo vyvinout tlak v útočném pásmu, ale převaze schází střelecká koncovka.
08:15'
Kotouč se přelévá z poloviny na polovinu, přesto jsou aktivnější a nebezpečnější hokejisté Nashvillu.
07:28'
Kyle Palmieri vyvezl kotouč do útočného pásma, načež vystřelil z pravého kruhu, ale usměrnil kotouč jen nad branku.
06:51'
Islanders jsou kompletní, přesto se musí mít na pozoru. Ve velké šanci se ocit Eeli Tolvanen, ale u levé tyčky puk do branky nedotlačil.
06:27'
Velmi dobrá přesilovka Predators, kteří drží hosty pod tlakem, jenže gólová tečka ofenzivní aktivitě chybí.
06:05'
Neúspěšná střela Romana Josiho se odrazila k Filipu Forsbergovi, který nadvakrát neuspěl! Iljja Sorokin podržel své mužstvo, které vyhazuje puk.
05:32'
Filip Forsberg hledal na pravém kruhu Matta Duchena, který v ideální pozici netrefil letící kotouč.
05:10'
Nashville udělal první krok, když vyhrál vhazování a kombinuje. Islanders ho však nepouští ke střeleckému zakončení.
04:50'
V brankovišti byl nejaktivnější Zdeno Chára (NYI), který dostává menší trest za hrubost.
04:50'
Karty se obrátily, protože do útoku se vydal Nashville. Nahozený kotouč od modré čáry se nakonec odrazil od mantinelu před branku, kde marně doráželi domácí hráči a strhla se mela.
04:18'
Z levé strany se tlačil do koncovky jeden z hostů, jemuž zablokoval hůl bránící hráč a vzápětí Saros pokryl nahození od modré čáry.
03:36'
Začátek utkání je poměrně divoký, hraje se od branky k brance, ale ani jedno z mužstev se zatím nedostalo k ničemu většímu.
02:50'
Predators napadali rozehrávku Islanders, leč se jim nepodařilo vytvořit střeleckou příležitost. Oba dva týmy dobře brání své pásmo.
02:26'
Kotouč vyletěl mimo hrací plochu, tudíž se vhazuje po pravici domácího brankáře.
02:21'
Nashville úspěšně vyvezl kotouč až do útočného pásma, kde se ho ujali hosté a zpoza své branky rozjíždí další útočnou akci.
01:52'
Newyorčané se pokouší prosadit nahozenými kotouči, což jim nakonec pomohlo k jedné střele, která však letí mimo branku!
01:21'
Islanders okamžitě vyvezli hru na soupeřovu polovinu, a přestože dostali kotouč do útočné třetiny, dlouho se v ní neohřáli.
00:35'
Úvodní ofenzivní atak obstarali hráči Nashvillu, kteří se nedostali do zakončení, ale donutili hosty vyhodit puk na zakázané uvolnění.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Ingram) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund (A), F. Forsberg – Tolvanen, Johansen, Kunin – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, Novak, Cousins.

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Mayfield, Pelech, Pulock, Chára, Dobson, Greene, T. Hickey – Bailey, A. Lee (C), Palmieri – Barzal, Nelson, Beauvillier – Wahlstrom, Parise, Clutterbuck – Cizikas, M. Martin..
A navíc padají góly, protože v pěti z posledních šesti zápasů padlo alespoň sedm gólů – jednou dokonce jedenáct!
Vzájemné zápasy však hovoří pro Nashville, který vyhrál už pět duelů v řadě, a to čtyřikrát v základní hrací době. Islanders se radovali naposledy na konci října 2017, od té doby získali proti Predators jediný bod.
Nashville nevstoupil do sezony dvakrát ideálně, když z úvodní série čtyř zápasů vybojoval jen jednu výhru a celkově dva body. Nedělní porážka ve Winnipegu byla už čtvrtou v sezoně, ale v týdnu Predators zvítězili 5:2 na ledě Minnesoty a následně přetlačili San Jose.

Islanders na tom nejsou o moc lépe, což je ale způsobeno tím, že úvodních třináct zápasů sezony hrají na hřištích soupeřů. Z prvních šesti duelů vybojovali tři výhry v Chicagu, Arizoně a Vegas, k čemuž dokázali získat alespoň bod v Columbusu. New Yorčané tak bodovali už čtyřikrát v řadě.
Zdravím všechny fanoušky NHL! Od přívětivých 19:30 je na programu utkání mezi Nashvillem a Islanders, které si nenecháme ujít!