NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Winnipeg - 28. listopadu 2022   01:00

Chicago
Chicago
23:12' Raddysh (Kurashev, McCabe) • 35:09' Khaira (Cal. Jones, Kurashev)
2:7
(0:1, 2:4, 0:2)
Winnipeg
Winnipeg
14:51' Harkins  (Lowry, Eyssimont) • 22:55' Mäenalanen  (Barron, Toninato) • 28:37' Connor  (Morrissey, Wheeler) • 29:52' Mäenalanen  (Morrissey, DeMelo) • 38:57' Scheifele  (Wheeler, Perfetti) • 44:37' Dubois  (Connor) • 52:10' Scheifele  (Morrissey, Connor)
Chicago
Mrázek (A. Söderblom) – J. Johnson, Set. Jones (A), Roos, Murphy, McCabe, Cal. Jones – Athanasiou, Domi, P. Kane (A) – Kurashev, J. Toews (C), Raddysh – Khaira, Dickinson, Blackwell – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.
Skilliter, South – Brisebois, Hughes
United Center, Chicago
17 611 diváků
Winnipeg
Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Dubois, Jonsson Fjällby – Perfetti, Scheifele (A), Wheeler – Harkins, Lowry (A), Eyssimont – Barron, Toninato, Mäenalanen.

3. Pierre-Luc Dubois (WPG) – 2+0
Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně především díky povedené druhé třetině. Domácí hokejisté si nějaké šance vypracovali, dali dva góly, ale na body to dnes nestačilo.
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině i zápase.
58:30'
Andreas Athanasiou hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
58:10'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.
57:47'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
Max Domi – 2 min., hrubost + 2 min., sekání.

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets:
Dylan Samberg – 2 min., hrubost + 2 min., krosček.
57:34'
Max Domi se propracoval do zakončení, jeho rána končí nad.
57:03'
Seth Jones rozehrává se svými spoluhráči od své branky. V poklidném tempu se utkání dohrává.
56:16'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být ti, kteří fandí Jets.
55:40'
Jujhar Khaira pálil z dobré pozice před brankou, ale brankář Connor Hellebuyck si s jeho pokusem dokázal poradit.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, více ze hry mají nyní hosté.
54:44'
Po krátké přestávce pokračuje zápas třetí třetinou dál.
54:28'
Komerční přestávka.
53:54'
Andreas Athanasiou to vzal na sebe, jeho projektil ovšem mířil mimo branku.
53:40'
Hraje se především ve středním pásmu, více ze hry mají hosté.
52:10'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Úspěšná přesilovka, sedmou branku hostujícího celku dává po dobré přihrávce spoluhráče tečující MARK SCHEIFELE. Asistence: Josh Morrissey a Kyle Connor.
51:17'
Reese Johnson – 2 min., hrubost.
50:12'
Jets rozehrávají od své branky, následně Seth Jones projel přes střední pásmo do útočného a jeho rána končí vedle.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině.
49:18'
Taylor Raddysh to vzal na sebe, jeho projektil dokázal před brankou, mezi kruhy, zblokovat jeden ze soupeřů.
48:56'
Jack Johnson pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně se jeho tým usadil v útočném pásmu.
48:07'
Hostující celek pokračuje v dobré hře a míří za výhrou v tomto zápase. Mnoho hokejové krásy k vidění není.
47:58'
Ofsajd Jets, komerční přestávka.
47:08'
Seth Jones pálil jako obránce od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář mnoho práce.
46:20'
Michael Eyssimont se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.
46:00'
Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí hokejisté výrazně prohrávají, v zápase jsou pasivnější. Naopak hosté míří za výhrou.
44:37'
Domácí celek velkou šanci neproměnil, a tak se po přenesení hry prosazují hosté. Kotouč do branky z bezprostřední blízkosti dostal PIERRE-LUC DUBOIS. Asistence: Kyle Connor.
43:24'
Caleb Jones se musel vrátit do svého obranného pásma, sitauci zvládl a soupeře nenechal vypálit.
42:59'
Petr Mrázek kryje kotouč poté, co Neal Pionk pálil od modré čáry.
42:40'
Petr Mrázek se zapojil do hry, poradil si se zakončneím ze středního pásma, následně rychle rozehrál.
41:50'
Dominic Toninato se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář Chicaga poměrně snadno.
41:19'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale zakončt se jim nepodařilo.
41:03'
Utkání pokračuje dál, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí třetiny.
40:01'
Druhá třetina jasně vyzněla pro hostující celek. Ten vede 5:2 a míří za jasnou výhrou v tomto zápase.
40:00'
38:57'
V samotném závěru druhé třetiny se prosazuje hostující celek a bere si tříbrankový náskok zpět. Kotouč za záda brankáře Mrázka dostal obranou neobsazený a zcela volný MARK SCHEIFELE. Asistence: Blake Wheeler a Cole Perfetti.
37:26'
Adam Lowry rozehrává od své branky, hosté ve středním pásmu přišli o puk. Následně ale Jets nezakončili.
37:02'
Patrick Kane dostal hru do útočného pásma, počkal si na spoluhráče, ale akce nebyla nepovedená, přihrávka před branku postrádala přesnost.
35:48'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí hokejisté cítí šanci, že se zápasem mohou něco udělat.
35:09'
Chicago právě vstřelilo branku!
Střela od modré čáry byla nepřesná, odražený puk se dostal před branku, kde byl zcela volný a pro zakončení připravený JUJHAR KHAIRA. Snadno dostal kotouč do branky. Domácí využili přesilovku a snižují. Asistence: Caleb Jones a Philipp Kurashev.
34:30'
Saku Mäenalanen si šel pro hattrick, ale tentokrát si s jeho pokusem dokázal poradit brankáře Chicaga.
34:10'
Hostující celek hraje zodpovědně, drží hru daleko od vlastní branky. Domácím se početní výhoda nedaří podle představ.
33:36'
Domácí celek hraje přesilovku, Philipp Kurashev měl vekou šanci, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal.
33:30'
Dominic Toninato – 2 min., podrážení.
33:30'
Domácí mají ponechanou výhodu.
32:30'
Seth Jones pálil od modré čáry, jeho rána končí nad brankou, byla zblokovaná. Komerční přestávka.
31:03'
13:27, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Hosté mají jednoznačnou převahu.
30:37'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek prohrává o tři branky a nedaří se mu příliš útočných akcí.
29:52'
V pohodě hrající hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se nyní prosazuje ze strany zakončujícíSAKU MÄENALANEN. Asistence: Josh Morrissey a Dylan DeMelo.
29:15'
Nyní už hraje domácí celek v plném počtu.
28:37'
Hostující celek využívá přesilovku pět na tři, tvrdou ránou po dlouhém tlaku v útočném pásmu se prosazuje ránou z první z kruhu KYLE CONNOR. Asistence: Josh Morrissey a Blake Wheeler.
28:16'
Domácí jsou pod velkým tlakem, tři dobré zákroky si připsal Mrázek.
26:35'
Dylan DeMelo se položil do střely soupeře, domácí nehrají přesilovku špatně.
25:42'
Patrick Kane se dostal do zakončení, jeho přesilovkou střelu poměrně snadno kryje brankář Jets. Bude se vhazovat.
25:35'
Morgan Barron – 2 min., hákování.
24:33'
Patrick Kane se propracoval do zakončení, jeho rána z dobré pozice končí nad brankou.
24:15'
Domácí hokejisté se pokouší vyrovnat, tlačí se do zakončení a nyní mají více ze hry.
23:12'
Velmi rychle domácí celek reaguje a snižuje na rozdíl jediné branky. Po nepřehledné situaci před brankou Jets dostal kotouč za záda brankáře důrazný TAYLOR RADDYSH. Asistence: Philipp Kurashev a Jake McCabe.
22:55'
Hostující celek navyšuje své vedení, k volnému kotouči a dorážce se dostal před brankou volný SAKU MÄENALANEN. Asistence: Morgan Barron a Dominic Toninato.
21:37'
Pierre-Luc Dubois se také dostal do střelecké pozice, ale jeho projektil byl před brankou zblokovaný.
21:27'
Brenden Dillon pálil od modré čáry a domácí brankář kryje kotouč. Bude se vhazovat.
20:51'
Blake Wheeler a Josh Morrissey se dostali do střelecké pozice, ale obrana si v čele s brankářem dokázala poradit.
20:01'
Andreas Athanasiou vstřelil první branku zápasu, ale pro ofsajd po výzvě hostů neplatil. Následně se Jets dostali do vedení, trefil se Jansen Harkins. Zatím vedou hosté 1:0.
20:00'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, Petr Mrázek musel zasahovat proti střele soupeře.
18:32'
Max Domi to zkoušel individuálně, ale v rozhodující chvíli mu sjel kotouč z hokejky.
18:17'
Zakázané uvolnění Jets se nepíská, obrana musí hrát za svou brankou.
17:54'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
17:19'
Jonathan Toews pálil, Connor Hellebuyck nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankou čárou.
16:53'
Nate Schmidt zastavil nebezpečnou akci domácího celku, směr hry se rychle otáčí.
16:23'
Domácí se pokouší vyrovnat, Jujhar Khaira se dostal do zakončení, ale rána mu nevyšla podle představ.
14:51'
Hostující celek se zaslouženě dostává do vedení, po nepřehledné situaci před brankou se prosazuje z bezprostřední blízkosti obranou neobsazený JANSEN HARKINS. Asistence: Adam Lowry a Michael Eyssimont.
14:23'
13:45'
Pomalu, ale jistě se hra začíná vyrovnávat, opticky jsou na tom už možná i domácí lépe, ale na střely prohrávají 4:10.
13:16'
Patrick Kane našel spoluhráče, tím byl Andreas Athanasiou. Jeho rána minula o malý kousek vzdálenější tyč.
12:47'
Jack Johnson se vrátil do hry a hned se dostal do střelecké pozice. Brankáře soupeře však překonat nedokázal.
12:16'
Neal Pionk se špatně dostal do útočného pásma, píská se postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
11:48'
Polovina přesilovky je pryč a hosté nyní musí rozehrávat od vlastní branky.
11:25'
Domácí se dostali do útočného pásma, Colin Blackwell vypálil a jeho pokus udělal velké problémy brankáři Jets.
10:50'
Mark Scheifele vypálil z kruhu, Petr Mrázek si snadno poradil s jeho zakončením.
10:40'
Přesilovku hraje hostující celek, který vyhrál buly v útočném pásmu.
10:40'
10:40'
Jack Johnson – 2 min., podrážení.
10:31'
3:8, tak vypadá statistika střel na branku.
10:01'
Blake Wheeler se propracoval do střelecké pozice, s jeho ránou si poradil domácí brankář.
08:55'
08:26'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.
08:00'
Taylor Raddysh se dostal do zakončení, s jeho pokusem si brankář Jets poradil, následně obrana vyhodila přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
07:04'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích. Petr Mrázek musí být pozorný.
06:38'
Mrázek musel zasahovat proti střele soupeře, hostující celek se pokouší hrát aktivně.
06:14'
Ofsajd předcházel gólu, který dal Andreas Athanasiou. Čas se vrací a gól neplatí. Výzva hostům vyšla.
06:18'
Trenérská výzva Jets – ofsajd.
05:36'
Andreas Athanasiou se dostal do zakončení, Connor Hellebuyck si dokázal poradit. Betony přitiskl k době a neinkasoval.
04:35'
Josh Morrissey se jako obránce postil do útočného výpadu, který musel zastavovat až domácí brankář Petr Mrázek.
04:10'
Jason Dickinson postupoval do útočného pásma, ale po přechodu modré čáry přišel o kotouč.
03:36'
Mark Scheifele tečoval spoluhráčovu střelu od modré čáry, jeho rána končí vedle branky.
03:13'
V úvodu zápasu jsou aktivnější hostující hokejisté, snadněji se dostávají do zakončení, ale na velkou šanci zatím čekáme.
02:26'
Max Domi pálil z pravé strany, Connor Hellebuyck byl připravený a dokázal si poradit.
02:00'
Nate Schmidt zkoušel rychle přenést hru do útočného pásma, což se mu sice podařilo, ale pokus o zakončení byl hodně nevýrazný.
01:47'
Jack Johnson to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.
00:20'
Petr Mrázek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější úvod zápasu.
00:01'
Utkání právě začalo, úvodní buly pro domácí hráče.
00:01'

Chicago Blackhawks: Mrázek (A. Söderblom) – J. Johnson, Set. Jones, Roos, Murphy, McCabe, Cal. Jones – Athanasiou, Domi, P. Kane – Kurashev, J. Toews, Raddysh – Khaira, Dickinson, Blackwell – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Dubois, Jonsson Fjällby – Perfetti, Scheifele, Wheeler – Harkins, Lowry, Eyssimont – Barron, Toninato, Mäenalanen.
Zápas brzy začne.
V tomto zápase proti sobě nastupují dva kluby z Centrální divize. Winnipeg je s 25 body na druhé pozici o tři body za Dallasem. Naopak Chicago je s 16 body na posledním místě, je horší o bod než Arizona. Z posledních pěti zápasů Chicago prohrálo všechny a získalo jen jeden jediný bod. Favoritem zápasu jsou jasně hosté, pro které by porážka v tomto duelu byla velkou ztrátou.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.