NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Islanders - 25. března 2023   00:00

Columbus
Columbus
24:58' J. Gaudreau (Roslovic, Jenner) • 28:59' L. Foudy (Roslovic) • 37:06' K. Johnson  • 37:46' E. Robinson (Bemström, McKown) • 60:40' Jenner (A. Boqvist, J. Gaudreau)
5:4
(0:1, 4:1, 0:2 - 1:0)
Islanders
Islanders
13:37' Parise  (Fasching) • 25:30' Nelson  (Palmieri) • 43:34' Palmieri  (Pelech, Mayfield) • 48:00' Nelson  (Horvat, Dobson)
Columbus
Hutchinson (Merzlikins) – Gudbranson, A. Boqvist, Peeke, Berni, Blankenburg, Bayreuther – Marčenko, Jenner (C), J. Gaudreau (A) – K. Johnson, Roslovic, L. Foudy – Olivier, Kuraly (A), E. Robinson – Bemström, Pederson, McKown.
Blandina, Hanson – Galloway, Barton
Nationwide Arena, Columbus
18 940 diváků
Islanders
Sorokin (Varlamov) – Pelech, Mayfield, Romanov, Pulock, Bolduc, Dobson – Lee (C), Horvat, Holmström – Engvall, Nelson (A), Palmieri – Parise, Pageau, Fasching – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Domácí hokejisté dokázali v tomto zápase navzdory střelecké pasivitě získat dva body. O výhře Columbusu v prodloužení rozhodl Boone Jenner.

Columbus právě vstřelil branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, po střele od modré čáry v přesilovce v prodloužení šikovně puk tečoval před brankou zcela volný a neobsazený obranou BOONE JENNER. Asistence: Adam Boqvist a Johnny Gaudreau.
60:01'
Domácí hrají přesilovku, rychle se dostali do útočného pásma.
59:24'
Michael Hutchinson kryje kotouč do rukavice, pálil Adam Pelech. Bude se vhazovat před domácí brankou.
59:16'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích.
58:40'
Cal Clutterbuck překazil zajímavě vypadající akci domácích, pokus o rychlé přenesení hry nevyšel podle představ.
58:03'
Necelé dvě minuty nás dělí od prodloužení, navzdory střelecké převaze Islanders platí nerozhodný stav.
57:20'
Islanders se dostali před branku Columbusu, ale domácí obrana si výborně dokázala poradit. Soupeř ani nevypálil.
57:00'
Hunter McKown nabral rychlost ve středním pásmu, ale nedokázal přesněji vypálit.
56:31'
Komerční přestávka.
56:19'
25:36, tak vypadá statistika střel na branku.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, stav je aktuálně vyrovnaný.
55:40'
Gavin Bayreuther se dostal do útočného pásma, po individuální akci byl před brankou, pálil vedle.
55:03'
Hraje se především ve středním pásmu, mírnou převahu mají domácí, ale nemohou se propracovat do pozice, ze které je možné ohrozit branku.
53:57'
Před domácí brankou došlo k potyčce, byl tam Cal Clutterbuck a jeho spoluhráč, který narazil do brankáře.
53:20'
Domácí celek se sice dostal do útočného pásma, měl dobrou střeleckou pozici, ale rána končí vedle. Pokus z mezikruží nevyšel.
52:06'
Delší dobu čekáme na výraznější šanci. Nyní pálil Hudson Fasching a jeho projektil kryje domácí brankář. Bude se vhazovat.
50:47'
Kent Johnson se propracoval do zakončení, jeho projektil končí vedle branky, následně zasáhl brankář.
50:20'
Hraje se především ve středním pásmu, aktuálně je stav zápasu vyrovnaný a domácí hokejisté se musí bránit tlaku soupeře.
49:12'
Islanders se pokouší dál hrát aktivně, tlačí se do zakončení a do útočného pásma.
48:43'
19:34, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají jednoznačně hostující hokejisté, kteří dokázali srovnat stav zápasu.
48:00'
Islanders právě vstřelili branku!
Velmi rychle proměnil hostující celek přesilovku, a tak je vyrovnáno. Po bleskové akci v útočném pásmu poslal kotouč pod horné tyč BROCK NELSON. Asistence: Bo Horvat a Noah Dobson.
47:52'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Emil Bemström – 2 min., držení.
47:08'
Kirill Marčenko si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale jeho rána od modré čáry končí těsně vedle branky.
46:37'
Domácí celek se nyní sice dostal do útočného pásma, ale střelecký pokus končí těsně vedle branky.
45:00'
Andrew Peeke zblokoval střelu soupeře od modré čáry, dobře si nyní počínal obránce Columbusu.
44:06'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Tento styl hry musí fanoušky bavit.
43:34'
Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky, povedenou ránu od modré čáry dokázal šikovně tečovat mimo dosah brankáře před brankou KYLE PALMIERI. Asistence: Adam Pelech a Scott Mayfield.
43:17'
New York se nyní usadil před brankou soupeře, dostal se do útočného pásma stabilněji, ale rána končí vedle.
42:20'
Ilja Sorokin si dokázal poradit s dobrou střelo soupeře, domácím se nyní nepodařilo navýšit vedení.
41:20'
Střely na branku jsou aktuálně 16:27 ve prospěch hostujícího celku. Islanders sice prohrávají, ale mají střeleckou převahu.
40:32'
Michael Hutchinson vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej udržet před brankovou čárou. Velkou šanci měl Pierre Engvall.
40:01'
Domácí hokejisté dokázali vstřelit ve druhé třetině čtyři branky a aktuálně vedou na svém ledě nad Islanders zcela zaslouženě 4:2.
40:00'
39:21'
Kotouč nyní ve středním pásmu vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v neutrální zóně.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
37:46'
Velmi rychle přidávají domácí hokejisté další branku, po šikovné akci spoluhráčů se prosazuje dobře postavený u hranice brankoviště ERIC ROBINSON. Asistence: Emil Bemström a Hunter McKown.
37:06'
Tak to byla nádhera. KENT JOHNSON získal puk, nabral ho na čepel hokejky a lacrossovým způsobem dostal kotouč do branky. Tento způsob zakončení proslavil v poslední době Zegras.
36:51'
Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
36:11'
Michael Hutchinson kryje kotouč po rychlé akci soupeře, bude se vhazovat před jeho brankou.
36:00'
Hosté rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ.
35:09'
Brock Nelson se dostal do střelecké pozice, jeho rána z pravé strany byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou, bude se vhazovat.
34:35'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se především ve středním pásmu.
34:10'
33:57'
Michael Hutchinson kryje kotouč po rychlé akci Islanders. Vhazovat se bude před jeho brankou.
33:50'
Kent Johnson to zkoušel individuálně, ale nedokázal z dobré pozice ohrozit branku.
33:24'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
32:18'
Michael Hutchinson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté nyní hrají aktivnější a tlačí se do zakončení.
31:34'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč předtím vypadl z hrací plochy.
30:55'
Hned několik dobrých střeleckých pokusů měli hosté, ale ani jedna rána se neujala. Brankář domácích byl připravený.
30:42'
29:52'
Sledujeme rychlý hokej, střely na branku jsou aktuálně 14:9 ve prospěch Columbusu.
28:59'
Domácí celek se dočkal vyrovnání, po rychlé přihrávce před braku se prosazuje u druhý tyče zcela volný a obranou neosazený LIAM FOUDY. Asistence: Jack Roslovic.
28:06'
Columbus sice vyhrál souboj o puk, ale k zakončení se tým nedostal.
28:00'
Osm minut hry ze druhé třetiny je pryč, následně se hosté dopustili zakázaného uvolnění, a tak se bude vhazovat před jejich brankou.
26:45'
25:30'
Velmi rychle si bere hostující celek své vedení zpět. Po obrovské chybě obrany Columbusu získal kotouč Palmieri. Ten našel lépe postaveného spoluhráče, a tak mohl přesně zakončovat BROCK NELSON. Asistence: Kyle Palmieri.
24:58'
Domácí celek se nyní už dočkal branky podle pravidel, přesilovku rychlou střelou do horní části branky proměnil JOHNNY GAUDREAU. Asistence: Jack Roslovic a Boone Jenner.
24:39'
Columbus se dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet, dobře hraje obrana Islanders.
23:42'
Zach Parise – 2 min., podrážení.
KIRILL MARČENKO sice dostal kotouč do branky po rychlé akci před brankou, ale po trenérské výzvě hostů branka pro nedovolené bránění brankáři neplatí.
23:29'
Johnny Gaudreau hlídkoval před brankou, dostal přihrávku, ale neuspěl.
22:42'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme rychlou pasáž hry.
22:24'
Hra je nyní přerušena, pro zásah vysokou hokejkou se bude vhazovat ve středním pásmu.
22:00'
21:36'
Na výraznější šanci domácí celek v rámci přesilovky čeká.
21:09'
Blue Jackets vybojovali buly v útočném pásmu, ale následně se směr hry rychle otočit.
20:18'
Utkání pokračuje dál, domácí hrají přesilovku, ale dostali se do ofsajdu. Buly ve středním pásmu.
20:01'
20:00'
20:00'
Kyle Palmieri – 2 min., nedovolené bránění brankáři.
19:50'
Obrovskou šanci hosté neproměnili.
19:16'
Erik Gudbranson rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:51'
18:09'
Blue Jackets se tlačí do zakončení, ale nemohou se dostat do výraznější střelecké pozice, dobře hraje obrana Islanders.
17:34'
Kyle Palmieri hlídkoval před brankou, spoluhráči k němu nedokázali ale dostat kotouč.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, více ze hry mají hosté, kteří se sice dostali do útočného pásma, ale na výraznější šanci čekají.
16:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
15:43'
Domácí obrana musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská. Hosté se k výraznější šanci před brankou nedostali.
15:07'
Domácí brankář musel zasahovat proti střele soupeře. Dokázal si poradit, stav zápasu se nemění.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
14:31'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, více ze hry mají hosté, kteří se dokázali prosadit jako první.
13:37'
Hostující celek se po tlaku v útočném pásmu dostává do vedení, šikovnou tečí se před brankou prosazuje dobře hrající ZACH PARISE. Asistence: Hudson Fasching.
13:08'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
12:54'
8:4, tak vypadá statistika střel na branku.
12:09'
Michael Hutchinson si dokázal poradit s velkou šancí, kterou měli hosté, Alexandr Romanov neuspěl z bezprostřední blízkosti.
11:34'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
11:32'
Anders Lee pálil, brankář kryje kotouč. komerční přestávka.
11:11'
Nick Blankenburg autorem další střely, puk končí vedle branky.
10:40'
Jack Roslovic to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
10:02'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
09:18'
Rána hostů od modré čáry byla zblokovaná, brankář zasahovat nyní nemusel.
08:52'
Do výraznější šance se domácí celek dostat nedokázal.
08:41'
08:00'
Nick Blankenburg rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale obrana si poradila.
07:29'
Johnny Gaudreau to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit. Hrát tak mohou soupeři.
07:03'
Přesilovku si zahraje domácí celek, který se dostal do útočného pásma, ale následně soupeř vyhodil.
06:41'
Adam Pelech – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
06:26'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku, kde chytá brankář Islanders.
05:52'
Jean-Gabriel Pageau se dostal do brejku, z bezprostřední blízkosti zakončoval a jeho pokus kryje brankář.
05:27'
Anders Lee sice postupoval do útočného pásma, ale jeho pokus o zakončení nebyl přesný.
05:10'
Aktivnější je domácí celek, který se nyní dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
02:22'
Columbus se pokouší hrát aktivně, jeho střelecký pokus od modré čáry kryje brankář. Bude se vhazovat.
01:11'
Islanders kombinují v útočném pásmu, dostali se do útočného pásma, ale rána končí vedle branky.
00:43'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
00:01'
Domácím hokejistům se sezona vůbec nepodařila, aktuálně je tým na posledním místě Východní konference, odehrál 70 zápasů s bilancí 15-7-7-41 a získal 51 bodů. Na předposlední Montreal ztrácí 11 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Naopak Islanders mají dobrou sezonu, v tabulce Východní konference jsou na sedmé pozici a bojují o play-off. Z posledních pěti zápasů vyhráli tři, navíc nyní mají sérii tří výher v řadě. Naposledy porazili Toronto 7:2, Columbus v posledním zápase vyhrál na Capitals 7:6 v prodloužení. Jasným favoritem zápasu je hostující tým.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Columbus Blue Jackets a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.