NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Kings - 24. února 2023   01:00

Devils
Devils
36:44' Tatar (Mercer) • 42:23' Mercer (Tatar, Bahl) • 59:23' Hischier (J. Hughes, Hamilton) • 62:30' Mercer (Hamilton, Vaněček)
4:3
(0:2, 1:0, 2:1 - 1:0)
Kings
Kings
07:24' Kopitar  (Durzi, Kempe) • 11:35' Arvidsson  (Fiala, M. Anderson) • 55:41' Durzi  (Kopitar, Fiala)
Devils
Charron, Syvret – Tobias, Kovachik
Prudential Center, Newark
15 397 diváků
Kings

To by ode mě bylo vše, děkuji vám za pozornost a pevně věřím, že jste si dnešní zápas užili. Nyní přichází čas na odpočinek, zítra v noci pokračujeme dalšími zápasy. Dobrou noc a na počtenou u dalších přenosů.
Dnešní utkání v Prudential Center sledovalo 15 397 diváků.
Statistika
Střely na bránu: 31 – 22 | Přesilová hra: 0/4 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 8 | Zblokované střely: 8 – 19 | Hity: 21 – 16

Kdo se postavil do brankoviště?
Vítek Vaněček (NJD) – 19 zákroků, 3 OG, úspěšnost 86,4 %, odchytal 61:54
Pheonix Copley (LAK) – 27 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,1 %, odchytal 62:30

Česká a slovenská stopa
Vítek Vaněček (NJD) – 0+1, 19 zákroků, 3 OG, úspěšnost 86,4 %, odchytal 61:54
Ondřej Palát (NJD) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, 2 hity, čas na ledě 15:29
Tomáš Tatar (NJD) – 1+1, +2 účast, 2 střel na bránu, TM 0, 1 hity, čas na ledě 00:00

Tři hvězdy utkání
1. Dawson Mercer (NJD) 2+1
2. Tomáš Tatar (NJD) 1+1
3. Nico Hischier (NJD) 1+0
62:30'
New Jersey právě vstřelilo branku!
A je hotovo! Devils po last-minute vyrovnání v prodloužení rozhodují a berou dva body. Byl to znovu DAWSON MERCER, jenž si u modré vyměnil puk s Hamiltonem a poté si dojel před branku, kam mu domácí bek poslal puk na teč, kterou Mercer uklidil do branky. Asistence: Dougie Hamilton a Vítek Vaněček.
62:23'
Za volným pukem ujížděl Doughty, Vaněček včas vyjel a rozehrál.
61:59'
Defenzivnější styl hry se domácím divákům nelíbí a ti hlasitě bučí.
61:41'
Hosté nadále pokračují s pukem a postupně střídají.
61:28'
Arvidsson krouží s pukem v útočném pásmu.
60:58'
Hughes se teď projel kolem Andersona a dostal se před brankou ke střele i dorážce, Copley vše zvládl.
60:38'
Další akci po pravém křídle zakončil další akci, Copley opět odolal.
60:15'
Hughes z pravé strany trefuje břevno hostující branky, domácí byli blízko!
60:01'
Začalo prodloužení.
Tak ve třetí části se nejprve podařilo srovnat Dawsonu Mercerovi, ale Kings si vedení vzali zpět. Bylo to v 56. minutě poté, co domácí nevyužili přesilovku. Pozdní gól Seana Durziho ale vítězným nezůstal. 37 sekund před koncem třetí části skóroval Nico Hischier, jenž poslal zápas do prodloužení.
Střely ve třetí periodě: 8 – 7.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:50'
Vaněček vyráží pokus Byfielda z levé strany.
59:31'
Ofsajd hostů z Los Angeles.
Oddechový čas pro tým New Jersey Devils.
59:23'
Neskutečné! Devils se drželi v pásmu a stačilo jen dostat puk na hůl Hughese. Ten na pravém kruhu počkal na ideální moment a poté poslal střílenou přihrávku do předbrankového prostoru, která se od hokejky NICA HISCHIERA odrazila do branky. Asistence: Jack Hughes a Dougie Hamilton.
59:13'
Domácí jsou v pásmu, ale nestřílejí, zatímco jim běží čas.
58:47'
Vaněček odjíždí na střídačku!
58:45'
58:30'
Kempe vyslal do akce Lizotta, ten šetří další vteřiny.
58:13'
New Jersey je zpět v pásmu.
57:58'
Úmyslný ofsajd domácích dostává hru daleko od branky Kings.
57:43'
Devils jsou v přesilovkách neškodní, možná i proto prohrávají. To se bude muset změnit.
57:23'
Danault ometl puk o hrazení a touš je znovu daleko od Copleyho.
57:08'
O puk se bojuje u mantinelu vedle pravého kruhu.
56:51'
Králové hned po buly vyhazují.
56:46'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Gabriel Vilardi – 2 min., podrážení.
56:43'
Palát byl ve středním pásmu faulován, Ďáblové dostanou šanci srovnat v přesilovce.
56:29'
Severson nahazuje puk do pásma, zatím ale nikdo nenapadá.
55:41'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Králové jdou zničehonic do vedení. Fiala za domácí klecí vybojoval puk a Kopitar jej z pravé strany krosem poslal na levý kruh, kam si od modré sjel SEAN DURZI. Domácí nemají moc času na odpověď, podaří se jim vyrovnat? Asistence: Anže Kopitar a Kevin Fiala.
55:25'
Copleyho beton zastavuje střelu Marina, ten jakoby v posledních minutách vůbec nestřídal.
55:07'
Fialu u mantinelu skřípla hned trojice hráčů v červeném.
54:48'
Gravesovo nahození z modré si Copley našel, pokračovat se bude po komerční pauze. To všechno v době, kdy do konce třetí části zbývá jen něco přes 300 vteřin.
54:25'
Kopitar napadá rozehrávajícího Marina, ten situaci ustál.
53:45'
Pro hosty z LA se rodilo nebezpečné přečíslení, které ale nepřesnou přihrávkou pokazil Walker.
53:05'
Vilardi hned z trestné lavice ujížděl do úniku a na modré čekal na puk, ale duchapřítomný Marino dokázal přihrávku na hostujícího forvarda zastavit.
52:57'
52:37'
Tatara ve středním pásmu na hranici pravidel zastavil Iafallo, vylučovat se nebude.
52:12'
Králové oslabení zvládají bez větších problémů.
51:47'
Danault za modrou čarou dobře nabruslil rozjetého Bratta a po zisku puku znovu vyhodil.
51:32'
Další vyhození zařizuje Durzi.
51:10'
Copley si u pravé tyče pohlídal střelu Hughese, hosté poté vyhodili.
50:57'
Gabriel Vilardi – 2 min., sekání.
50:57'
Závar před brankou Vaněčka nepřinesl žádné větší ohrožení pro jeho klec. Domácí poté získali puk a Siegenthaler byl u mantinelu faulován.
50:38'
Boqvist na modré nedokázal obejít Andersona.
50:07'
Anderson na levé straně chtěl střílet, ale odzbrojil ho Marino.
49:43'
Doughtyho střela z modré na branku neprošla.
49:25'
Další zákrok pro Copleyho, ten si ponechal v lapačce touš po nahození Hischiera z ostrého úhlu.
49:04'
Protiakci na druhé straně dovedl do střely McLeod, Copley bez problémů zasahuje.
48:57'
Ten zakončoval Danault, ale úspěšný blok si zapsal Zetterlund.
48:44'
Hosté uspěli na buly a budou zakládat útok.
48:31'
Danaultovu akci zastavuje postavení mimo hru.
48:07'
Hughes se projel z vlastní třetiny až před Copleyho, nedokázal ale zakončit.
46:59'
Hosté vypadají, jakoby během druhé periody jen šetřili síly a nyní hodlali udeřit.
45:50'
Na druhé straně akci domácích zakončoval Bratt, také Copley zasahuje.
45:39'
Arvidsson z levého kruhu nastřelil bližší tyč!
45:17'
Ke střele se dostal Byfield, připravený Vaněček nedovolil žádné pochyby a zasáhl.
45:02'
Doughty s pukem krouží na modré čáře.
44:38'
Také oni do pásma pronikají pomocí nahození, nyní se Králové snaží napadat.
44:19'
Devils jen nahazují do pásma a odcházejí střídat, s pukem tak budou hrát hosté.
44:01'
Pokus Vilardiho vyráží Vaněček nad svou klec.
43:38'
Bahl z modré čáry trefil prvního hráče, tím byl Lizotte.
43:09'
Ofsajd Ďáblů.
42:23'
A máme vyrovnáno, což je to nejlepší, co se pro další průběh utkání mohlo stát. Prsty v tom měla dvojice, která zařídila i první trefu domácích. Tentokrát se v roli nahrávače ocitl Tatar, jenž zpoza branky zpětným pasem našel na pravý kruh najíždějícího DAWSONA MERCERA a ten uspěl se střelou na vzdálenější tyč 2:2. Asistence: Tomáš Tatar a Kevin Bahl.
41:42'
Fiala trefil Vaněčkův beton, který český brankář vytrčil proti jeho střele z levé strany.
41:12'
Na tahu jsou teď domácí, ti o puk rychle přicházejí po nepřesné přihrávce Hauly.
40:39'
Kings nezvládli první útočnou akci, o kotouč ale nepřišli a po prostřídání mohou pokračovat.
40:18'
Devils jen nahodili puk do pásma, poté ale začali důrazně napadat.
40:01'
Ve druhé části byli lepším týmem Ďáblové, protože se Kings rozhodli už jen bránit své vedení a s útočnými akcemi raději šetřily. Hosté tlačili jen při přesilovce po faulu Šarangoviče, který však nepotrestali. Početní převaha nepomohla ani domácím, ti se však prosadili chvíli po jejím skončení. Důraz při napadání předvedl Mercer, celou akci dokončil Slovák Tomáš Tatar. Do třetí periody tak půjdeme za stavu 1:2.
Střely ve druhé periodě: 12 – 5.
Další třetina začne přibližně v 2:58.
40:00'
39:57'
Druhá perioda se zřejmě dohraje v pravém rohu útočného pásma Ďáblů.
39:39'
McLeod ve středním pásmu vystavil stopku Lizottovi.
39:11'
Kempe zpoza branky přihrával do jízdy pro Byfielda, ten se ke kotouči nedostal.
38:43'
Kopitar pálil z pravé strany, po teči Hamiltona puk skončil někde nad brankou.
38:21'
Fialu u mantinelu tvrdě zastavil Bahl.
37:47'
Mercer teď zapracoval i směrem dozadu, když Danaulta při útočné akci nenechal vystřelit.
37:41'
McLeodovu střelu blokuje obránce Roy.
37:13'
Domácí jsou najednou plní sil, musejí si ale dávat pozor na zadní vrátka.
36:44'
Ďáblové po konci přesilovky nepolevili v napadání a vyplatilo se, Mercer kotouč vybojoval za brankou, navezl jej do slotu a tam do puku bekhendem plácl TOMÁŠ TATAR. Jeho trefa domácí borce vrací zpět do hry. Asistence: Dawson Mercer.
36:22'
36:13'
Domácí pokračují v kombinaci, chybí jim častější střelba.
35:28'
Copley se bleskově přesunul s krosovou přihrávkou Hughese, kterou na branku usměrnil střílející Hischier.
35:18'
Hischier dostal kotouč k levé tyči a po rychlé otočce posílal touš na branku bekhendem, Copley připraven.
34:59'
Palát z mezikruží přestřeluje, puk ale zůstává v pásmu.
34:48'
Hamiltonova bomba zablkována.
34:33'
Bratt krouží s pukem a hledá prostor pro přihrávku.
34:22'
Kevin Fiala – 2 min., vysoká hůl.
33:42'
Zakázané uvolnění Králů.
33:36'
Podobně se dařilo Hamiltonovi, po jehož ráně se kotouč odrazil od mantinelu až před Copleyho, ten jej raději přikryl.
33:29'
Siegenthaler z modré nemířil přesně.
33:12'
Akci Ďáblů znovu zastavuje ofsajdové postavení, v němž se objevil Haula.
32:28'
Do útočné třetiny na malý moment nakoukl Kempe, jehož však vytlačil ven dobrý pohyb hostujících beků.
32:07'
Šarangovič při přechodu modré ještě dělal kličku, což Hughes na levém křídle nečekal a už vjel do pásma – ofsajd.
31:46'
31:45'
Kupari dostal přihrávku na levý kruh, odkud Vaněčka nepropálil. Český gólman zpočátku kotouč příliš nekontroloval, a tak bylo kolem jeho branky živo.
31:22'
Durzi z modré poslal puk až na Vaněčka, ten jeho příklep zastavil vyrážečkou.
30:51'
Další akci hned za modrou zastavil Graves.
30:36'
Po nepřesné přihrávce Kempeho se hosté musí znovu vracet.
29:46'
Fiala zakončoval další přečíslení Králů v zápase, na jeho střelu si počíhal Vaněčkův beton, kterýžto puk odrazil do tyčky!
29:08'
Walker z vrcholku pravého kruhu nastřelil pravou tyčku Vaněčkovy svatyně!
28:39'
Lizotte z levého rohu přihrával před branku, kde stál připravený Iafallo, jenž však nedokázal zasáhnout kotouč.
28:12'
A ten nakonec kotouč získal, Kings tak mohou zaútočit.
27:49'
Hischier se snaží udržet kotouč u mantinelu za hostující klecí, nepříjemně na něj doráží Byfield.
27:29'
Palát z otočky poslal puk na branku, kde operoval Boqvist. Ten se však dorážky nedočkal, protože Copley si touš ponechal v lapačce, místo toho tak domácí sedmdesátka dostala naloženo od Andersona.
26:52'
Domácí teď opticky mají navrch, Kings ale vedou o dvě branky, možná i proto nikam nespěchají.
25:59'
Wood z levé strany nahodil puk do brankoviště, Copley ho betonem vykopl před sebe a k dorážce se tak dostal Zetterlund. Ten ale minul odkrytou klec a poslal puk do lapačky hostujícího brankáře!
25:39'
Po rychlém přechodu modré pálil Hischier, tomu ještě do tandemu najížděl Mercer, celou situaci ale zákrokem vyřešil Copley.
25:07'
Ostrá rána Byfielda z pravého kruhu nebyla příliš přesná, skončila vedle levé tyčky.
24:40'
Na modré puk utekl Hamiltonovi, co nyní předvedou hosté.
24:12'
Bratt pálil z levého kruhu, Devils se následně dostali k vyraženému kotouči.
23:39'
Doughty za brankou podržel puk a nechal své spoluhráče vystřídat, nyní míří na lavičku také on.
23:16'
Siegenthaler nezachytil vyhození jednoho z hostů a puk odklouzal až na icing, vypadalo to však, že švýcarský obránce kotouč mohl stihnout.
22:48'
Danault si vzal puk po předávce nad kruhy a z levé strany vystřelil, Vaněček měl prostor u bližší tyčky dobře pokrytý a na střelu viděl.
22:08'
Zakázané uvolnění domácích hráčů, Králové se již v plném počtu vrací před Vaněčka.
21:44'
21:42'
Hughesovu ránu zastavilo břevno, od kterého se puk odrazil do ochranné sítě.
21:35'
Tatarovu ránu blokuje Durzi.
21:19'
Copley vyrážečkou vytěsňuje příklep Seversona.
21:02'
Do třetice uklízí touš Kupari, domácím se zatím nedaří.
20:45'
Další odpočinek pro svou obranu zařídil Kopitar.
20:28'
Iafallo vyhazuje.
20:08'
Devils uspěli na buly a už se rovnají v pásmu ke kombinaci.
20:01'
Úvodních dvacet minut je za námi. Ačkoliv lepším dojmem působili domácí, hosté se ukázali být efektivnějším týmem. Hned z první střely totiž skóroval Anže Kopitar, jehož do úniku vyslal obránce Durzi a zkušený Slovinec nezklamal. O pár minut později z přečíslení udeřil Viktor Arvidsson. Právě jeho trefa určuje skóre, které pro domácí Devils nevypadá dobře. Ruffovo mužstvo bude chtít se zápasem něco udělat už po přestávce, povede se mu to již ve druhé části?
Střely v první periodě: 7 – 9.
Další třetina začne přibližně v 2:03.
20:00'
19:47'
Kopitar ale uspěl na vhazování a po jeho vyhození zbytek času ušetří Danault.
19:44'
Quinton Byfield – 2 min., podrážení.
19:22'
Vaněček ukryl v lapačce nahození Andersona ze středního pásma, Kings tak získávají vhazování před jeho brankou.
19:11'
Puk opět vypadl z kluziště v době, kdy domácí plánovali založit útočnou akci.
18:42'
Devils se před koncem první třetiny drží v útočné třetině, potřebovali by ale více střílet.
18:02'
Hughes z pravého kruhu přestřelil a puk vyskákal až do neutrálního pásma.
17:50'
Na levé straně dostal prostor Danault, jenž svoji střelu zamířil jen do připraveného Vaněčka.
17:31'
Puk ale ukořistil Hamilton, jenž hned nahodil do pásma a domácí střídají.
17:10'
Bitva o puk pokračuje ve středním pásmu, kde zatím mají navrch hosté.
16:40'
A Marino se na modré odhodlal pálit, jeho střelu ale Anderson-Dolan přizvedl až do ochranné sítě.
16:18'
Marino až za brankou napadal Kaliyeva a byl úspěšný, Devils se v útočné třetině dostávají k puku.
15:42'
Další ránu Seversona z modré před brankou koupil do brusle Björnfot.
15:18'
Haula protáhl puk do pásma a připravil palebnou pozici Seversona, Copley byl ve střehu a předvedl úspěšný zákrok.
14:39'
Šarangovič od pravé tyčky hledal spoluhráče ve slotu, tam přihrávka neprošla.
14:16'
Aktivní Arvidsson se už dostával k další střele z otočky, tu zablokoval Hamilton.
14:06'
Ofsajd Králů přerušuje hru, vhazovat se bude po komerční pauze.
13:58'
Arvidsson pálil po pasu Fialy od levého kruhu, Vaněček se však včas přesunul a Švédovi zkazil radost.
13:33'
Nahození Kopitara ale skončilo za Vaněčkovou klecí, kde byli jako první domácí borci.
13:18'
Kings uspěli na buly a míří do útoku.
12:59'
Severson si udělal prostor na modré, nepříliš povedenou střelou pak nechal vyniknout Copleyho lapačku.
12:14'
Lizotte z pravé strany nastřelil tyčku domácí klece!
11:35'
O chvíli později si oba borci přečíslení dali ještě jednou, tentokrát s úspěšným koncem. Fiala to na pravé straně vzal na sebe, Vaněček puk betonem vyrazil jen hůl VIKTORA ARVIDSSONA a ten už se podruhé nemýlil. Asistence: Kevin Fiala a Mikey Anderson.
10:56'
Hosté ujeli do přečíslení, které po pasu Fialy měl zakončit Arvidsson, jenže se mu z pravé strany vůbec nepodařilo vystřelit!
10:24'
Byfield svojí dlouhou hokejkou zastavil výpad Hischiera, s pukem tak budou hrát hosté.
09:52'
Graves to po buly zkoušel podruhé ze stejného místa, tentokrát však minul branku.
09:48'
Copley lapil prudkou střelu Gravese od modré.
09:35'
Walker kotouč vyhodil přes všechny čáry, hra se vrací před Copleyho.
09:20'
McLeod dovezl puk do útočné třetiny, tam u mantinelu schytal hit od Kupariho.
08:58'
Tu střelou zakončil Iafallo, Vaněček úspěšně zasáhl lapačkou.
08:45'
Tam byl ale zastaven a nyní s kotoučem hrají hosté. Těm delší dobu trvalo než založili útočnou akci.
08:08'
Palát ve vlastním pásmu ustál napadání hostů a zaváží puk do pásma.
07:48'
Ke střele ze slotu natáhl Fiala, Vaněček další puk za svá záda nepouští a přerušuje hru úspěšným zákrokem.
07:24'
Po dobré, avšak nevyužité šanci Devils přichází na druhé straně první gól. Obránce Durzi po zisku kotouče dlouhou přihrávkou na útočné modré oslovil svého kapitána ANŽE KOPITARA, jenž si s únikem poradil a zakončil jej střelou mezi Vaněčkovy betony. Byla to vůbec první střela na domácí klec v zápase. Asistence: Sean Durzi a Adrian Kempe.
07:08'
Mercer dostal nabito od Hischiera, jenž přihrávkou zmátl hned tři hráče. Copley zasahuje ramenem.
06:38'
To chtěl změnit Kaliyev, jenže byl zastaven hned po přechodu modré čáry.
06:15'
Také hosté by se chtěli ukázat, zatím nevystřelili.
05:50'
Siegenthaler z modré čáry přestřeluje.
05:28'
Devils jsou ale úspěšnou akcí posílení a znovu míří do útočného pásma.
04:49'
Hughes dostal přihrávku do mezikruží a obrana Králů na něj zapomněla, jeho střelu na vzdálenější tyč ale Copley vyrážečkou vytěsňuje mimo.
04:18'
Devils ale první útočnou letku hostí vytlačili ven z pásma a Králové tak budou muset zakládat novou akci.
03:45'
Do útočné třetiny pronikl Byfield.
03:26'
Durziho napadala hned dvojice domácích útočníků, ten přesto vyvezl puk z pásma.
02:52'
Wood dojel nahození domácích hráčů a snažil se v pravém rohu něco vymyslet, nepřihrál však přesně.
02:29'
Kupari uspěl na buly, jeden z hostujících beků puk poslal znovu někam do prostoru mezi střídačkami.
02:23'
Kotouč znovu končí na střídačce.
01:59'
Bahl z modré přestřelil a Vilardi tak mohl puk postrčit ven z vlastní třetiny.
01:47'
Domácí pokračují v tlaku.
01:18'
Haula se obtočil kolem branky a dravě se natahoval i po dorážkách, Copley celou situaci ustál i s pomocí svých spoluhráčů.
01:10'
Další přerušení následuje poté, co puk vypadl na střídačku Ďáblů.
00:50'
Ofsajd Králů, do kterého se dostal Fiala.
00:19'
Vaněček za brankou zastavil nahození Kopitara a pomohl tak svým obráncům s rozehrávkou.
00:01'
Start utkání se jako již tradičně o něco opozdil, za malou chvíli to ale začne. Oba celky už jsou na ledě Prudential Center.

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Bahl, Severson – Tatar, Hischier, Mercer – Šarangovič, J. Hughes (A), Bratt – Palát (A), Haula, J. Boqvist – Wood, M. McLeod, Zetterlund – Bastian.
Trenér: Lindy Ruff

Los Angeles Kings: Copley (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Björnfot, Se. Walker – Byfield, Kopitar (C), Kempe – Fiala, Danault (A), Arvidsson – Anderson-Dolan, Lizotte, Iafallo – Vilardi, Kupari, Kaliyev.
Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: Charron, Syvret – Tobias, Kovachik.

Forma: P – V – V – P – V
Přesilovky: 21,1% (17.) Oslabení: 81,1% (12.)

Nejproduktivnější hráči: Jack Hughes (35+36), Jesper Bratt (23+32), Dougie Hamilton (16+38), Nico Hischier (23+29), Dawson Mercer (16+19)
Kdo bude chybět: Jonathan Bernier (zranění), Mackenzie Blackwood (nejistý start – zranění)

Forma: P – VP – V – V – V
Přesilovky: 26,0% (2.) Oslabení: 75,0% (25.)

Nejproduktivnější hráči: Kevin Fiala (21+40), Anže Kopitar (19+32), Adrian Kempe (28+17), Phillip Danault (14+26), Viktor Arvidsson (26+23)
Kdo bude chybět: Carl Grundstrom (zranění)
Oba týmy už na sebe v letošní sezóně jednou narazily, druhý souboj je čeká dnes. Jak minulý zápas dopadl a kdo se v něm bodově prosadil si můžete připomenout zde:

15.1.2023
Los Angeles Kings – New Jersey Devils 2:5
Branky a nahrávky: 7. Fiala (Kempe, Doughty), 27. Kopitar (Doughty, Vilardi) – 13. Tatar (Hischier, Hughes), 23. Haula (Mercer), 28. Okhotyuk (Palát, Hughes), 31. Graves (Sharangovich), 59. Bratt (Sharangovich, Graves)
Zdravím příznivce nejslavnější hokejové ligy světa, společně zde v ranních pátečních hodinách budeme sledovat souboj dvou týmů z rozdílných konferencí. Tu Východní budou reprezentovat domácí New Jersey Devils, kteří na svém ledě vyzvou hostující Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.