NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Columbus - 12. dubna 2023   01:00

Flyers
Flyers
14:59' Farabee (Konecny, Frost) • 15:33' J. van Riemsdyk (Provorov, Laughton) • 20:47' Tippett (N. Cates, Ristolainen) • 64:44' Tippett (Provorov, York)
4:3
(2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
Columbus
Columbus
09:47' L. Foudy  (Meyer, Berni) • 12:43' Fix-Wolansky   • 45:50' Kuraly  (Christiansen, J. Gaudreau)
Flyers
Dunning, Sandlak
Wells Fargo Center, Philadelphia
19 719 diváků
Columbus
Hutchinson (Gillies) – Bayreuther, Peeke, Berni, A. Boqvist, Christiansen, Jiříček – J. Gaudreau (A), Jenner (C), Marčenko – K. Johnson, Roslovic, Fix-Wolansky – E. Robinson, Kuraly (A), L. Foudy – Dunne, McKown, Bemström – Meyer.

Z tohoto utkání je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit u dalšího přenosu zase někdy příště. Na počtenou! Hezký den všem.

3. Joel Farabee (PHI) 1+0
V prodloužení jsme viděli několik šancí, které mohly rozhodnout zápas. Nakonec utkání rozhodl v poslední šanci prodloužení Tippett střelou mezi betony z prostoru před brankou. Pro Columbus je výsledek trochu smolný, protože vedl 2:0, pak prohrával 2:3, dokázal vyrovnat, ale nakonec bere jen bod za prohru v prodloužení. Flyers slaví důležité vítězství.
64:44'
Philadelphia právě vstřelila branku! Je rozhodnuto! V prodloužení rozhoduje svým druhým gólem v zápase OWEN TIPPETT, který dostal nahrávku od Provorova, popojel si těsně před bránu, a pak procedil puk mezi betony Hutchinsona až do sítě. Asistence: Ivan Provorov a Cameron York.
64:18'
Tippett měl na holi rozhodnutí, ale Hutchinson proti jeho pokusu vytáhl důležitý zákrok.
63:41'
Zprava najížděl Sanheim, ale jeho ránu, která mířila ke vzdálenější tyči vyrazil Hutchinson.
63:17'
Boqvist svou střelou minul bránu.
61:53'
Hayes se krásně protáhl až před Harta a chtěl ho překonat střelou mezi betony. Domácí brankář si ale prostor mezi betony pohlídal a dokázal šanci zlikvidovat.
61:00'
První minuta z prodloužení je pryč, na první šanci se zatím čeká. Více s pukem hraje Philadelphia.
60:01'
Columbusu se povedlo ve třetí části srovnat díky šikovné teči Kuralyho, který ve 46. minutě tečoval pokus Christiansena od modré. Ve zbytku třetiny už se žádná změna ve skóre neudála, i díky skvělým gólmanům na obou stranách. Jelikož je po 60 minutách skóre 3:3, po krátké pauze přijde na řadu prodloužení, případně pak nájezdy.
60:00'
59:29'
Tippett se řítil se svým spoluhráčem do přečíslení a chtěl mu nahrát, jenže kotouč netrefil ideálně a nahrávka to tak nebyla.
58:19'
Ofsajd odpískán Columbusu. Buly ve středním pásmu.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:43'
Po další ráně Jiříčka má Hart puk ve své rukavici. Buly před domácí bránou.
57:25'
Ofsajd Philadelphie. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:44'
Columbus vyhodil puk na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před brankou Hutchinsona.
56:06'
55:44'
Laughton střílel od modré. Puk sice skončil za Hutchinsonem, jenže jenom projel brankovištěm a skončil těsně vedle branky!
54:46'
Ristolainen vystřelil od modré a Hutchinson zasáhl. Na dorážku před brankou číhal Tippett, ale k puku se nedostal.
54:06'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Carson Meyer – 2 min., vysoká hůl.
53:59'
Puk pomalu doklouzal až k Hartovi, který stihl kotouč před dojíždějícím Johnsonem schovat pod lapačku. Buly před Hartem.
53:24'
Icing Flyers. Buly před Carterem Hartem.
52:39'
Buly před Hutchinsonem po jeho dalším zásahu.
52:33'
Allison prověřil Hutchinsona, který neměl problém proti jeho ráně zasáhnout.
51:51'
Ke střele se dostal Jiříček, jehož ránu má Hart v lapačce. Buly před domácí brankou.
51:18'
Dva střelecké pokusy domácích po sobě. V prvním případě pálil ze slotu Farabee, proti jehož pokusu zasáhl Hutchinson. Hostující gólman si pak poradil i se střelou Konecnyho z mezikruží, kterou schoval do lapačky. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.
50:37'
Hart má na kontě další zásah, když vyrazil ránu od modré.
49:38'
Lemieux pálil z pravého kruhu. Hutchinson na střelu dobře viděl a bez problémů ji vyrazil.
48:43'
Puk je u branky Blue Jackets a někteří hráči se vydali střídat.
47:53'
Zakázané uvolnění Columbusu. Hra se vrací před branku Hutchinsona.
47:36'
Ofsajd Flyers. Buly ve středním pásmu.
47:22'
Po komerční pauze se vhazovalo před brankou Harta, který předtím sebral puk do své rukavice.
45:50'
Columbus právě vstřelil branku! Columbus využívá přesilovku a je znovu srovnáno! Christiansen dostal nahrávku na modrou čáru a vypálil. Před brankou do jeho rány šikovně vložil hůl SEAN KURALY, na jehož teč neměl Hart nárok a kotouč skončil za jeho zády. Asistence: Jake Christiansen a Johnny Gaudreau.
45:34'
44:27'
Ginning je zpět na ledě, pokračuje hra ve čtyřech.
44:20'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Cameron York – 2 min., hákování.
44:20'
Johnson využil ztráty puku jednoho z hráčů Philadelphie a vydal se dopředu. Hart jeho kličku odhadl a zasáhl, ale Johnson byl ještě navíc faulován.
43:34'
Kirill Marčenko – 2 min., nedovolené bránění.
43:13'
Provorov v přesilovce vypálil z pravého kruhu a Hart i s pomocí své masky vyrazil puk na břevno, od kterého se odrazil puk zpět do hry. Krátce na to střílel Jenner, s jehož střelou si také Hart poradil a přerušil hru.
42:27'
Adam Ginning – 2 min., držení.
41:11'
Gaudreau prověřil Harta. Domácí brankář svým zákrokem přerušil hru.
41:06'
40:50'
40:01'
Druhá třetina je u konce. Jediný gól v této fázi hry dala Philadelphia, která otočila skóre díky trefě Tippetta 47 sekund po začátku druhé třetiny. Ve zbytku třetiny se Columbus snažil vyrovnat, ale Hart drží svůj tým nad vodou dobrými zákroky. Philadelphia ve druhé třetině nedokázala navýšit skóre. Do třetí třetiny vstoupí oba týmy ve čtyřech a Philadelphia s jednogólovým náskokem. Třetí třetina začne zhruba ve 2:54.
40:00'
39:06'
Travis Konecny – 2 min., držení.
38:50'
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kent Johnson.
37:55'
Dvakrát po sobě nyní střílel Marčenko. Hart v obou případech ukryl puk ve své výstroji a pokaždé se vhazovalo před jeho brankou.
37:38'
Farabee pálil z pravého kruhu, ale Hutcinson znovu zasáhl.
37:04'
Farabee střílel z mezikruží, ovšem Hutchinson jeho pokus vyrazil.
36:47'
Icing Columbusu. Buly před Hutchinsonem.
35:43'
Hraje se delší čas bez přerušení a oba týmy si puku příliš dlouho neužijí, protože se k němu rychle dostane ten druhý.
34:34'
Proti střele Konecnyho z levého kruhu zasáhl Hutchinson, který ukryl puk do své lapačky. Po komerční přestávce se tak bude vhazovat před brankou hostujícího týmu.
34:00'
Puk skončil za brankou Harta, ale zakázané uvolnění to není a dopředu s pukem vyráží domácí.
33:10'
Hutchinson má puk ve své lapačce a po komerční pauze se bude vhazovat před brankou Blue Jackets.
32:48'
Cates trefil tyčku Hutchinsonovy brány tvrdou ranou od modré čáry! Hutchinson se za pukem jen ohlédl.
32:18'
Peeke střílel od modré čáry, ale svým pokusem branku přestřelil.
31:17'
Na druhé straně musel zasahovat Hart proti ráně Johnsona.
30:33'
Sanheim pálil od modré čáry, ale Hutchinson střelu viděl a bez problémů ji vyrazil.
29:24'
Ginning, který dnes hraje první utkání v NHL v kariéře, měl dobrou šanci ke gólu. Jeho střelu ale dokázal Hutchinson částí své masky vyrazit nad branku.
28:58'
S rozehrávkou za brankou Columbusu vypomůže také brankář Hutchinson.
28:17'
Columbus se usadil před Hartem a snaží se kombinačně vytvořit si nějakou šanci.
27:07'
Lemieux chtěl zakončovat, ale puk rychleji dojel k Hutchinsonovi, jenž ho odrazil do rohu.
26:31'
Po střele Van Riemsdyka skončil puk v lapačce Hutchinsona. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho brankou.
25:33'
Hutchinson udržel puk ve své výstroji před dotírajícím hráčem Flyers a bude se tak vhazovat před jeho klecí.
25:20'
Puk je za brankou Flyers, kde o puk bojují oba týmy a nakonec souboj vyhráli domácí.
24:39'
Hutchinson znovu zasahuje, tentokrát musel použít k zákroku svůj pravý beton.
24:04'
Hart má kotouč ve své rukavici a vhazuje se před jeho bránou.
23:51'
Flyers rozjíždí další akci od vlastní branky.
22:29'
Johnson zkoušel prověřit Harta, který vyrazil betonem kotouč k mantinelu.
21:53'
Po zákroku Hutchinsona se vhazuje před jeho klecí.
20:47'
Philadelphia právě vstřelila branku! Flyers na začátku druhé třetiny odskakují do vedení a otáčí skóre! V přesilovce našel po pěkné kombinaci Cates OWENA TIPPETTA, který si podél mantinelu vybruslil až před branku, a pak se trefil přesně do horního růžku Hutchinsonovy brány. Puk se ještě cestou otřel o tyčku. Asistence: Noah Cates a Rasmus Ristolainen.
20:22'
Philadelphia dohrává přesilovku a Hutchinson musel nyní zasahovat ramenem.
20:01'
Je za námi úvodní třetina, která nabídla hned čtyři branky. Philadelphia sice začala aktivněji, ale byli to Blue Jackets, kteří se jako první prosadili díky trefě Foudyho z 10. minuty, ke kterému se o tři minuty později přidal po pěkné individuální akci Fix-Wolansky. Flyers ale do konce třetiny dokázali srovnat. V 15. minutě se trefil mezi betony Farabee po pěkné nahrávce Konecnyho zpoza branky. 34 sekund po jeho trefě našel Provorov Van Riemsdyka, jenž střelou nad rameno Hutchinsona srovnal. Uvidíme, v jakém duchu se ponese druhá třetina. Druhá třetina začne přibližně ve 2:02.
20:00'
19:07'
Domácí v plném počtu, Columbus ve čtyřech.
18:54'
Tim Berni – 2 min., krosček.
18:54'
Farabee jel sám na Hutchinsona, ale svou kličku do úspěšného konce nedotáhl a i kvůli faulu nedokázal zasunout puk za Hutchinsonův beton.
18:06'
Columbus rozjíždí další akci zpoza vlastní branky.
17:07'
Současné vyloučení:
James van Riemsdyk – 2 min., hrubost.

Josh Dunne – 2 min., držení.
16:59'
Flyers jsou po vyrovnání při chuti a Hutchinson už má opět více práce.
15:33'
Philadelphia právě vstřelila branku! Ještě do přestávky Philadelphia srovnává! Po vyhraném vhazování Laughtona se puk dostal k Provorovovi, který následně našel na levém kruhu JAMESE VAN RIEMSDYKA, jenž se trefil přesně nad Hutchinsonovo rameno. Asistence: Ivan Provorov a Scott Laughton.
15:25'
Hutchinson si připsal zásah. Po komerční pauze se vhazuje před jeho bránou.
14:59'
Philadelphia právě vstřelila branku! Philadelphii se povedlo snížit! Dokonalý přehled ukázal Konecny, který skvělou nahrávkou zpoza branky našel v mezikruží JOELA FARABEEHO, který se posléze trefil přesně mezi Hutchinsonovy betony. Asistence: Travis Konecny a Morgan Frost.
14:09'
Philadelphia se stahuje ke své brance a někteří hráči míří střídat.
12:43'
Columbus právě vstřelil branku! Columbus přidává druhý gól! Jeden z hráčů Philadelphie ztratil puk ve svém vlastním pásmu, čehož využil TREY FIX-WOLANSKY, jenž si nabruslil na pravý a odtud rychlou střelou propálil Harta. Bez asistence.
11:48'
Provorov vypálil od modré, ale jeho rána jen zaduněla o mantinel za bránou Hutchinsona.
11:17'
Po komerční pauze se vhazuje před Carterem Hartem.
09:47'
Columbus právě vstřelil branku! Columbus z první vážnější akce dává první gól! Meyer dostal dlouhou nahrávku do jízdy a vypálil. Hart sice puk vyrazil, ale ten se odrazil do prostoru před brankou na LIAMA FOUDYHO, který se nemýlil a procpal puk za Hartova záda. Asistence: Carson Meyer a Tim Berni.
08:33'
S rozehrávkou za brankou pomáhá nyní i brankář Hutchinson.
08:01'
Puk je za brankou Columbusu, odkud se hosté snaží založit další útočnou akci.
07:37'
Po dalším zásahu Harta se bude vhazovat před jeho brankou, ale to až po komerční pauze.
07:12'
Dopředu se dostal Jiříček, který se svou nahrávkou snažil najít svého spoluhráče, ale obrana domácího týmu přihrávku zablokovala.
06:37'
Flyers musí zahájit další akci z vlastního obranného pásma.
05:54'
Na druhé straně musel zasahovat Hart, který vyrazil puk betonem do rohu.
05:20'
Tippett nadvakrát prověřil Hutchinsona, který jeho střelu a následnou dorážku dokázal vyrazit.
04:50'
Po ofsajdu Flyers se vhazuje ve středním pásmu.
04:21'
Konecny se hezky protáhl až do mezikruží a následně hledal svého spoluhráče, který stál u levé tyčky, ale k tomu se puk nedostal.
03:44'
Hra přerušena kvůli hře vysokou holí.
03:24'
Columbus se nastěhoval před Harta a snaží se něco vymyslet.
02:23'
Hutchinson si připisuje další zásah a zatím má v úvodu utkání více práce.
01:40'
Sanheim se chtěl prodrat s pukem dopředu, ale narazil na dobře postavené beky Columbusu.
00:50'
Puk dojel až k brankáři Hartovi, který hned posílá kotouč dopředu.
00:01'
Utkání už za pár minut startuje.

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Sanheim, Ristolainen, Braun, Ginning – Konecny, Frost, Farabee – J. van Riemsdyk, Hayes, Laughton (A) – Tippett, N. Cates, Allison – Lemieux, Laczynski, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Columbus Blue Jackets: Hutchinson (Gillies) – Bayreuther, Peeke, Berni, A. Boqvist, Christiansen, Jiříček – J. Gaudreau (A), Jenner (C), Marčenko – K. Johnson, Roslovic, Fix-Wolansky – E. Robinson, Kuraly (A), L. Foudy – Dunne, McKown, Bemström.
Trenér: Brad Larsen.
Vítám všechny hokejové příznivce! Máme před sebou zápas mezi Philadelphií a Columbusem. Flyers v minulém zápase prohráli, když na domácím ledě padli s Bostonem 3:5 a hlavní podíl na výhře Bruins měl český útočník David Pastrňák, který zaznamenal hattrick a jeden gól zaznamenal další český forvard Pavel Zacha, který si ještě připsal jednu asistenci. Jednu nahrávku měl i Jakub Zbořil. Za Philadelphii se prosadili Wade Allison, Joel Farabee a Owen Tippett. Ani Columbus v minulém zápase neuspěl, když na domácím ledě podlehl New Yorku Rangers 0:4. Za Rangers se prosadili v tomhle utkání Jimmy Vesey, Chris Kreider, Niko Mikkola a Vincent Trocheck. Nejproduktivnějším hráčem Flyers je kanadský útočník Travis Konecny, který si v 58 zápasech připsal 56 bodů (29+27) a je i nejlepším střelcem svého týmu. Nejproduktivnějším obráncem je Američan Anthony DeAngelo, jenž si v 70 zápasech připsal 42 bodů (11+31). Nejvíce zápasů mezi brankáři má odchytáno Kanaďan Carter Hart, který odchytal 54 utkání s procentuální úspěšností zákroků 90,70 % a s průměrným počtem inkasovaných branek 2,93 branky na zápas.
Nejproduktivnějším hráčem Blue Jackets je Američan Johnny Gaudreau, který si v 77 utkáních připsal 71 bodů (19+52). Nejlepším střelcem Columbusu je ale kanadský útočník Boone Jenner, který nasázel 26 branek v 68 zápasech a ještě přidal 19 asistencí. Nejproduktivnějším obráncem Blue Jackets je Švéd Adam Boqvist, který ve 43 utkáních zapsal 22 bodů (5+17). Mezi brankáři má nejvíce odchytáno Lotyš Elvis Merzlikins, který odchytal 30 utkání s procentuální úspěšností zákroků 87,63 % a s průměrným počtem 4,20 gólu na zápas. Merzlikins je ale momentálně zraněný a do zápasu tak zřejmě nezasáhne. Úvodní buly bude ve Wells Fargo Center vhozeno krátce po 1:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.