NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Toronto - 27. března 2023   00:00

Nashville
Nashville
52:37' Glass (Barrie, Novak) • 58:18' Barrie (Tomasino)
2:3
(0:1, 0:1, 2:1)
Toronto
Toronto
18:06' Tavares  (Marner, Matthews) • 21:02' Kerfoot  (Tavares, Holl) • 55:09' Tavares  (Rielly, Matthews)
Nashville
Lankinen (Saros) – McDonagh (A), Fabbro, Gross, Barrie, Lauzon, C. Foote – Duchene (A), Glass, Tomasino – Evangelista, Novak, Sherwood – Co. Smith, Sissons (A), Trenin – Asplund, Jankowski, Afanasjev.
Furlatt, Dunning – Murray, Nansen
Bridgestone Arena, Nashville
17 411 diváků
Toronto
Woll (M. Murray I) – McCabe, Brodie, Giordano, Holl, Rielly (A), L. Schenn – Järnkrok, Matthews, Marner (A) – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – Bunting, Acciari, Lafferty – Aston-Reese, Kämpf, Simmonds.

Toronto Maple Leafs zaslouženě vyhrává tento zápas, bylo aktivnější, vypracovalo si více šancí a dokázalo proměnit hned tři. Body putují do Toronta.

59:33'
William Nylander pálil, Thomas Novak zblokoval jeho střelecký pokus do prázdné branky.
59:10'
Hosté vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.
59:00'
Domácí celek znovu v šesti, usadil se v útočném pásmu.
58:18'
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí celek střelou od modré čáry snižuje, k zakončení se dostal dobčwe hrající obránce TYSON BARRIE. Jeho ránu si Justin Holl nešikovně tečoval do vlastní branky. Asistence: Philip Tomasino.
57:21'
Cody Glass to vzal na sebe, ale ve středním pásmu přišel o puk, směr hry se rychle otáčí.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.
56:02'
Kevin Lankinen vůbec nevěděl, kde je kotouč, ale dokázal jej udržet před brankovou čárou. Dobrý zákrok domácího brankáře.
55:09'
Toronto právě vstřelilo branku!
Hostující celek dokázal proměnit přesilovku, a tak navyšuje své vedení, po rychlé akci se z dorážky střely z hranice brankoviště prosazuje poměrně snadno JOHN TAVARES. Asistence: Morgan Rielly a Auston Matthews.
55:03'
Hostující celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu.
54:16'
Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Cal Foote – 2 min., sekání.
52:37'
52:37'
Domácí celek se poprvé v zápase prosazuje, po komerční přestávce dokázal proměnit přesilovou hru, kotouč do branky šikovným zakončením dostal CODY GLASS. Asistence: Tyson Barrie a Thomas Novak.
52:27'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
John Tavares – 2 min., nedovolené bránění.
52:27'
Komerční přestávka.
52:03'
Mark Giordano čekal na modré čáře na přihrávku, ale kotouč se k němu nedostal. Následně William Nylander minul branku.
51:42'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, tento styl hry vyhovuje hostujícímu celku, který má náskok o dvě branky.
51:00'
Takticky hraje hostující celek velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.
50:28'
Jakov Trenin měl obrovskou šanci, ale jeho zakončení z bezprostřední blízkosti končí vedle braky. Gólman zasahovat nemusel.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, hostující celek stále drží náskok o dvě branky a má střeleckou převahu 26:19.
49:31'
Kevin Lankinen rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se následně dostali do útočného pásma, ale rána končí vedle branky.
49:11'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, hraje se převážně ve středním pásmu.
47:02'
47:00'
Sedm minut hry je pryč ze třetí třetiny a domácí nic nevymysleli.
46:34'
Dante Fabbro nahazoval kotouč na branku, ale jeho spoluhráči si nedokázali vypracovat lepší šanci.
46:12'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, sledujeme klidnější pasáž hry přesilovce navzdory.
45:16'
Calle Järnkrok se dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit s akcí soupeře.
44:30'
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Rána od modré čáry byla tečovaná mimo branku.
44:22'
Jake McCabe – 2 min., držení.
43:12'
Polovina přesilovky je už pryč, Toronto jen těžko hledá cestu k brance soupeře.
42:48'
Toronto se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
42:27'
Domácí brankář byl už podle všeho překonaný, ale obrana dokázala kotouč míří za brankovou čáru zastavit.
42:12'
Philip Tomasino – 2 min., sekání.
41:08'
Kevin Lankinen nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou.
40:51'
Hostující celek se nyní dostal do útočného pásma, rána od modré čáry byla zblokovaná.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, hostující celek má dvoubrankový náskok v jejím úvodu.
40:01'
16:20, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají hosté, kteří se dokázali prosadit dvakrát. Domácí na přesnou trefu zatím čekají. Aktuálně má blíže k výhře hostující Toronto.
40:00'
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane, v poklidném tempu se dohrává prostřední třetina.
38:55'
Kevin Lankinen kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
38:40'
Aktivní hra Toronta pokračuje dál, domácí se musí bránit tlaku soupeře.
38:23'
Kevin Lankinen senzačně zasáhl proti obrovské šanci soupeře. Do zakončení se dostal Calle Järnkrok po přihrávce Austona Matthewse, ale brankář Predators se nyní vyznamenal. Dost možná klíčový moment zápasu.
37:32'
Cal Foote to zkoušel individuálně, ale nedokázal se přes obranu soupeře prosadit.
37:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav zápasu je nyní příznivější pro hostující celek.
36:56'
Joseph Woll kryje kotouč poté, co z dobré pozice zakončoval aktivně hrající domácí Tyson Barrie. Bude se vhazovat.
36:00'
Nyní akci Toronta navíc komplikuje ofsajd, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
35:30'
Přesilovka se hostujícímu celku nedaří podle představ, nemůže se stabilněji dostat před branku soupeře, domácí hrají velmi dobře.
34:38'
Kevin Lankinen si dokázal poradit se střelou od modré čáry.
34:17'
Hostující celek má možnost přesilové hry. Toronto však musí následně rozehrávat od své branky.
34:17'
Rasmus Asplund – 2 min., podrážení.
34:17'
33:38'
15:15, střelecky je tento zápas vyrovnaný. Oba kluby mají na svém kontě stejný počet střel, Leafs dokázali dvě proměnit.
33:20'
Jegor Afanasjev měl dobrou střeleckou pozici, ale v rozhodující moment pálil mimo.
33:07'
Nyní už Nashville našel cestu k zakončení, ale pokus se od brankové konstrukce odrazil zpět do hry.
32:50'
Domácí celek nedokázal proměnit přesilovku, žádnou výraznější šanci si vypracovat nedokázal.
31:25'
Domácí celek hraje přesilovku, tlačí se do zakončení, ale nemůže se dostat stabilněji do útočného pásma.
30:49'
Wayne Simmonds – 2 min., nedovolené bránění brankáři.
30:49'
30:48'
30:29'
Auston Matthews pálil z dobré pozice na levé straně, jeho ránu dokázal vyrazit před sebe brankář Kevin Lankinen.
30:12'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek stále prohrává o dvě branky.
29:34'
Nashville rozehrává od své branky, do středního pásma se hráči nedostali. Dobře hraje Toronto.
29:16'
29:02'
Tato přesilovka se opravdu Torontu nedaří podle představ.
28:44'
Puk je za brankou, ve které je dnes Joseph Woll. Přenechal puk spoluhráčům.
28:18'
Auston Matthews hlídkoval před brankou. Jeho rána končí vedle. Následně neuspěl ani jeho soupeř. Domácí pak vyhazují.
27:42'
Domácí celek hraje v oslabení, nyní se mu podařilo vyhodit přes všechny čáry. Na nějakou výraznější šanci zatím hosté čekají v této přesilovce.
27:14'
Mark Jankowski – 2 min., sekání.
25:22'
Sledujeme rychlou pasáž hry, kterou přerušuje zakázané uvolnění hostů. Buly před jejich brankou.
25:00'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek je střelecky aktivnější, vede v tomto ohledu 13:12. Na gól však zatím čeká.
23:40'
Kiefer Sherwood pálil bez přípravy, jeho rána končí nad brankou. Bude se vhazovat.
23:10'
Jen těžko se mohou domácí hokejisté dostat do útočného pásma. Hostující obrana podává velmi dobrý výkon.
22:53'
Polovinu oslabení Toronto zvládlo, nyní vyhazuje znovu přes všechny čáry.
22:37'
Thomas Novak pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána byla zblokovaná.
22:19'
Jordan Gross dostal hru do útočného pásma, jeho akci chybělo přesnější zakončení.
22:00'
Zatím se ale domácí nemohou dostat do útočného pásma.
21:43'
Domácí celek má možnost přesilové hry, ve které může snížit náskok soupeře.
21:43'
Justin Holl – 2 min., vysoká hůl.
21:02'
V úvodu druhé třetiny se prosazuje hostující celek a navyšuje své vedení, po bleskovém přenesení hry se střelou do horní části branky prosazuje ALEXANDER KERFOOT. Asistence: John Tavares a Justin Holl.
20:01'
20:00'
19:54'
David Kämpf minul branku ránou z pravé strany.
19:49'
Obrovskou šanci měli hosté, ale rána z mezikruží končí vedle branky.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, střely na branku jsou aktuálně 12:8 ve prospěch Nashvillu.
18:06'
Hostující celek dokázal proměnit přesilovku a dostává se do vedení, po rychlé akci se dokázal prosadit šikovnou střelou po rychlé kombinaci JOHN TAVARES. Kevin Lankinen na jeho pokus nedosáhl. Asistence: Mitchell Marner a Auston Matthews.
17:18'
Jakov Trenin – 2 min., podrážení.
17:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, bude se vylučovat.
16:53'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, tempo hry diktují domácí hokejisté.
16:02'
Joseph Woll skvěle zastavil ránu, gólovou ránu, kterou vyslal Jordan Gross. Komerční přestávka.
15:27'
10:6, výrazná střelecký převaha Predators je pryč, hostující celek se postupem času dostává do zakončení. Nyní John Tavares z bezprostřední blízkosti minul branku.
14:02'
Domácí Dante Fabbro měl dobrou střeleckou šanci, jeho rána se ale od tyče odrazila vedle branky. Následně hra pokračuje dál.
13:07'
Utkání po krátké přestávce pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej, domácí rozehrávají od své branky.
12:05'
11:40'
Kiefer Sherwood rychle otočil směr hry a byl to právě on, kdo hledal dobrou přihrávkou spoluhráče před brankou.
11:25'
Sledujeme hodně rychlý hokej, Morgan Rielly neuspěl po individuální akci.
11:10'
Morgan Rielly pálil od modré čáry, jeho rána byla před branko zblokovaná. Domácí brankář zasahovat nyní nemusel.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme klidnější pasáž hry.
09:42'
Hosté rozehrávají od své branky, TJ Brodie se dostal až do útočného pásma, ale pokus o zakončení mu nevyšel.
08:20'
Komerční přestávka, ofsajd. Buly ve středním pásmu.
07:42'
Jordan Gross zblokoval střelecký pokus soupeře. Hostující celek nyní hraje nejlepší pasáž v zápase.
07:21'
Hosté se nyní dostali do útočného pásma, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana Predators je pozorná.
05:30'
Kevin Lankinen kryje kotouč po střele od modré čáry, první jeho zákrok v zápase.
05:04'
8:0, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme velmi dobrou hru z domácí strany. Hosté zatím marně hledají recept na obranu soupeře.
04:48'
Thomas Novak vedl útočnou akci domácích, vypálil a Joseph Woll zasáhl celkem snadno.
03:33'
Domácí rána na branku číslo sedm, se střelou od modré čáry si brankář poradil.
02:06'
Cal Foote byl na modré čáře volný, dostal přihrávku, ale ránu zblokoval obránce. Následně je hra přerušená pro přihrávku rukou.
01:26'
Philip Tomasino vedl útočnou akci svého celku, dostal se do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
01:05'
Domácí vybojovali buly v útočném pásmu, dostali se k pokusu o střelu, ale obrana si poradila.
00:42'
William Nylander se pokoušel dostat do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit. Brankář zasahovat nemusel.
00:01'
Úvodní buly vhozeno, zápas začal. Sledujeme úvod utkání.
00:01'

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – McDonagh, Fabbro, Gross, Barrie, Lauzon, C. Foote – Duchene, Glass, Tomasino – Evangelista, Novak, Sherwood – Co. Smith, Sissons, Trenin – Asplund, Jankowski, Afanasjev.

Toronto Maple Leafs: Woll (M. Murray I) – McCabe, Brodie, Giordano, Holl, Rielly, L. Schenn – Järnkrok, Matthews, Marner – Kerfoot, Tavares, W. Nylander – Bunting, Acciari, Lafferty – Aston-Reese, Kämpf, Simmonds.
Nashville Predators je v tabulce Západní konference na desáté pozici. Odehrál 71 zápasů s bilancí 26-10-8-27 a získal 80 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Buffalo 7:3 a v nájezdech Seattle 2:1. Nestačil na Winnipeg 2:3 v prodloužení, Rangers 0:7 a Seattle 2:7.
Toronto Maple Leafs odehrálo 72 zápasů s bilancí 36-7-9-20 a získalo 95 bodů. V tabulce Východní konference je tým na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Carolinu 5:2, Ottawu 5:4 v nájezdech a Floridu 6:2. Tým nestačil na Islanders 2:7 a na Carolinu 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nashville Predators a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.