NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Vegas - 5. dubna 2023   02:00

Nashville
Nashville
06:50' Novak (Evangelista) • 13:08' Novak (Glass, Tomasino) • 63:30' Glass (Novak, Barrie)
3:2
(2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
Vegas
Vegas
26:00' Pietrangelo  (Marchessault, P. Kessel) • 33:39' Pietrangelo  (Marchessault, Eichel)
Nashville
Saros (Lankinen) – McDonagh (A), Fabbro, Stastney, Barrie (A), Gravel, C. Foote – Afanasjev, Glass, Tomasino – Sherwood, Novak, Evangelista – Sissons (A), Trenin, Asplund – Leonard, Jankowski, McCarron.
O'Rourke, Dwyer – Cherrey, Flemington
Bridgestone Arena, Nashville
17 420 diváků
Vegas
Quick (Brossoit) – Martinez (A), Pietrangelo (A), Hutton, Hague, McNabb, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), W. Karlsson, N. Roy – Dorofejev, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.

Nashville právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, v prodloužení rozhodl o výhře domácích šikovou střelou a odrazem o brusli obránce CODY GLASS. Asistence: Thomas Novak a Tyson Barrie.
62:53'
Oddechový čas pro tým Nashville Predators.
62:53'
Obrovská šance pro domácí, Vegas naprosto zbytečně faulovalo.
62:53'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Jonathan Marchessault – 2 min., hákování.
62:04'
Predators mají kotouč, vyklidili útočné pásmo a rozehrávají od své branky v klidu.
61:40'
Hostující celek se po dlouhé době dostal k puku.
61:35'
Jack Eichel se dostal do zakončení, ale upadl a posunul branku. Vegas získalo buly v útočném pásmu.
61:12'
Thomas Novak pálil, ale trefil jen brankáře Vegas.
60:35'
Philip Tomasino po individuální akci neuspěl.
60:10'
Domácí rozehrávají od své branky.
60:01'
Buly pro domácí, prodloužení začalo.
60:01'
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak půjdeme do prodloužení.
60:00'
59:16'
Více ze hry mají nyní domácí, kteří se pokouší rozhodnout.
58:34'
V poklidném tempu se zápas dohrává, podle všeho půjdeme do prodloužení.
58:00'
Domácí měli velkou šanci, ale brankář Vegas vytáhl spolehlivý zákrok.
57:32'
57:00'
Další vyhození domácích.
56:22'
Alex Pietrangelo minul branku, následně domácí celek výborně vyhodil. Byl to Ryan McDonagh.
55:44'
V pohodě hrající domácí celek nyní vyhodil přes všechny čáry.
55:37'
Vegas hraje přesilovku, důležitý moment v zápase.
55:30'
Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Kevin Lankinen – 2 min., zdržování hry / posunutá branka.
55:16'
Dobrá hostující teč před brankou, ale kotouč končí vedle.
54:48'
Zach Whitecloud pálil z dobré pozice, minu branku. Velký tlak Vegas v útočném pásmu.
52:55'
Alex Pietrangelo pálil jen do brankáře, po šikovné přihrávce neuspěl.
51:51'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
50:53'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, na nějakou výraznější šanci čekáme.
50:30'
Brett Howden otočil směr hry a dostal ji do útočného pásma, zakončit hostující hráč nedokázal.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný.
48:52'
Kiefer Sherwood postupoval do útočného pásma, ale pokus o zakončení mu nevyšel podle představ.
48:07'
Vegas vede střelecky 29:21, stav zápasu je ale vyrovnaný a nyní jsou domácí nastěhovaní v útočném pásmu.
47:35'
Jonathan Quick kryje kotouč, vůbec ale nevěděl, kde puk má. Komerční přestávka.
47:02'
Po zakázaném uvolnění se bude nyní vhazovat před brankou domácích.
46:42'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas, které se nyní musí bránit tlaku soupeře.
46:22'
Spencer Stastney rozehrává od své branky, oba kluby střídají a do hry přicházejí odpočinutí hráči.
45:17'
Jakov Trenin se pokoušel dostat do zakončení, ale u puku byl jako první Jonathan Quick, který následně rozehrál.
44:35'
Alec Martinez pálil od modré čáry, s jeho pokusem si poradil brankář.
43:50'
Vegas rozehrává od své branky, Jack Eichel se zapojil do kombinace. Následně Jonathan Marchessault pálil vedle.
43:08'
Ben Hutton pálil od modré čáry, jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale puk končí vedle branky.
42:36'
17:26, tak vypadá statistika střel na branku, převahu mají hosté.
42:14'
Hostující celek se nyní usadil před brankou soupeře, ale výraznější šanci si nevypracoval.
42:00'
Sledujeme klidnou pasáž hry v úvodu třetí třetiny.
40:50'
Vegas se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje, Pavel Dorofejev přesněji vypálit nedokázal.
39:00'
Poslední minuta hry ve třetině právě začala.
38:19'
Jack Eichel páli, jeho rána byla zblokovaná obranou soupeře.
38:00'
Domácí se nyní dostali do útočného pásma, byl to Novak, kdo hledal spoluhráče před brankou.
37:37'
Jonathan Marchessault zkoušel něco vymyslet před brankou, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.
36:32'
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Teddy Blueger vybojoval kotouč a směr hry otočil.
35:30'
Zach Whitecloud měl co dělat, aby si dokázal poradit s dobře hrajícím osoupeřem. Vegas se dokázalo ubránit.
34:39'
Phil Kessel vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně pálil a brankář kryje kotouč.
33:58'
Ofsajd Vegas.
33:39'
Vegas právě vstřelilo branku!
Vegas dokázalo vyrovnat. Přečkalo oslabení, a pak se z kruhu střelou na vzdálenější tyč prosazuje ALEX PIETRANGELO. Jeho druhá branka v zápase. Asistence: Jonathan Marchessault a Jack Eichel.
33:27'
Vegas nedovolilo svému soupeři v přesilovce ani jeden střelecký pokus.
33:24'
32:56'
William Karlsson neuspěl, Philip Tomasino se výborně dokázal vrátit do svého pásma.
32:34'
Nyní se domácí celek usadil před brankou soupeře, ale na výraznější šanci domácí čekají.
32:00'
Hostující celek znovu získal kotouč a poslal jej daleko od své branky. Alec Martinez vyhodil.
31:38'
Vegas nyní dokázalo vyhodit přes všechny čáry.
31:24'
Ivan Barbašev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
30:39'
Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění, buly před brankou hostů.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Domácí celek drží těsný náskok.
29:50'
Jonathan Quick kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí se nyní dostali do útočného pásma.
29:32'
Jonathan Marchessault měl na hokejce vyrovnání, ale Kevin Lankinen kryje jeho obrovskou šanci.
28:29'
Reilly Smith měl zajímavou střeleckou pozici, ale branku trefit nedokázal.
28:00'
Špatná rozehrávka Predators znamená zakázané uvolnění a buly před brankou Nashvillu.
27:23'
Ofsajd Vegas, nyní hraje Vegas nejlepší pasáž hry, dokázalo snížit a dál pokračuje v útočné hře.
26:00'
Z ničeho nic je sníženo na rozdíl jediné branky, střela ALEXE PIETRANGELA se odrazila od brankáře před branku a vracející se obránce si kotouč srazil do branky. Kessel se k dorážce už nedostal. Asistence: Jonathan Marchessault a Phil Kessel.
25:00'
Brayden McNabb pálil od modré čáry jako obránce, jeho pokus byl zblokovaný.
24:19'
Vegas rozehrává od své branky, hosté jsou sice střelecky aktivnější, ale nedokázali zatím překonat brankáře.
23:25'
Obrovskou šanci měli domácí na to, aby navýšili své vedení, ale rána končí nad brankou.
22:52'
Teddy Blueger se dostal do zakončení, ale jeho rána byla hodně nepovedená.
22:31'
Buly před brankou Predators, na ledě jsou čtvrté formace z obou klubů.
22:30'
Hostujícímu celku tento zápas vůbec nevychází, má problémy s přesností střelby.
22:17'
Chandler Stephenson hlídkoval před brankou, následně Kessel nedokázal trefit branku.
21:23'
Alec Martinez měl zajímavou šanci, ale vůbec nedokázal po Huttonově přihrávce trefit branku.
20:20'
Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, Dante Fabbro ale rychle získal kotouč, a tak se směr hry otáčí.
20:01'
Zápas pokračuje druhou třetinou a Vegas má co dělat, pokud chce zápas zdramatizovat.
20:01'
Naprosto zaslouženě vede po první třetině domácí celek. Vegas nebylo schopné si vypracovat výraznější šanci ani v přesilovce pět na tři.
20:00'
19:26'
Už se pravděpodobně nic nestane v této třetině.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
18:44'
Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:24'
Jack Eichel bojoval o kotouč v obranném pásmu, získal puk, ale vymyslet nedokázal vůbec nic.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině. Více ze hry a dominantně hraje domácí celek.
17:02'
Hokejisté Vegas nebyli schopní proměnit přesilovku pět na tři, navíc málem inkasovali branku na 0:3 z jejich pohledu.
17:01'
TYSON BARRIE sice dostal kotouč do branky, ale sudí po poradě s videem branku neuznávají pro úmyslné kopnutí.
16:36'
S přehledem se domácí celek ubránit v oslabení o dva hráče. Vegas nebylo schopné vypracovat si výraznější šanci a snížit.
16:26'
Domácí jsou už ve čtyřech, mnoho z přesilovky Vegas nezbývá. Domácí v pohodě brání.
16:08'
Vegas není schopné přesnější střelby, domácí celek se v pohodě brání. Brankář mnoho práce nemá.
15:28'
Kevin Lankinen kryje kotouč, následně rána končí nad.
15:04'
Další dobrá hra domácí obrany.
14:50'
Domácí v pohodě vyhazují přes všechny čáry.
14:09'
Alex Pietrangelo pálil vedle branky, jeho rána končí výrazně vedle.
13:08'
Obrana Vegas nebyla schopná odehrát kotouč, získal ho zcela volný hráč před brankou, kterým byl THOMAS NOVAK. Jeho zakončení bylo snadné a míří do odkryté části branky. Bleskově využitá přesilovka. Asistence: Cody Glass a Philip Tomasino.
12:50'
Ivan Barbašev – 2 min., držení.
12:30'
Jack Eichel nedokázal nic vymyslet, a tak se píská jen zakázané uvolnění Vegas. Hra se vrací před jeho branku,
11:51'
Vegas rozehrává od své branky a na nějakou výraznější šanci nyní čeká.
11:23'
Luke Evangelista měl možnost navýšit domácí vedení, ale v situaci dva na jednoho trefil jen brankáře, od kterého se puk odrazil mimo hrací plochu.
10:30'
Zajímavou šanci měli hosté, ale vůbec nedokázali trefit branku.
09:50'
Vegas je extrémně pasivní, vůbec se nemůže dostat do tempa hry.
09:33'
Tlak domácích pokračuje dál, Dante Fabbro pálil od modré čáry, trefil obránce.
09:05'
Jonathan Quick vůbec nic neviděl, ale dokázal puk vyrazit před sebe, následně Brayden McNabb dostal hru od své branky pryč.
08:33'
Domácí se usadili v útočném pásmu a dostali soupeře pod tlak. Vegas není schopné vyhodit puk.
08:12'
Jonathan Quick si poradil s pokusem soupeře, hra je přerušená, bude se vhazovat před brankou Vegas.
07:29'
Brett Howden – 2 min., podrážení.
06:50'
Obrovská chyba obrany Vegas, tým propadl, a pak se po rychlé individuální akci prosazuje naprosto snadno THOMAS NOVAK. Dostal se před branku a prosadil se Asistence: Luke Evangelista.
06:27'
Alec Martinez se sice dostal do útočného pásma, ale jeho pokus o zakončení nebyl přesný.
06:04'
Colton Sissons otáčí směr hry, vybojoval útočného pásma, a pak vypálil. Jonathan Quick kryje puk. Komerční přestávka.
05:58'
Jonathan Quick si dokázal poradit se střelou soupeře, domácí celek si vypracoval dobrou šanci, ale neproměnil ji.
05:00'
Pět minut hry je pryč z první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
04:21'
Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Vegas. Hosté se pokouší hrát aktivně, ale čekají na výraznější šanci.
03:10'
Alex Pietrangelo se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář Predators.
02:37'
Domácí jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 3:2 a mají mírnou převahu.
01:24'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Vegas rozehrává od své branky, rychle se dostalo do útočného pásma. Pokus o zakončení nevyšel.
01:08'
Philip Tomasino se dostal do zajímavé pozice po přečíslení dva na jednoho se prosadit ale nedokázal.
00:10'
Vegas se dostalo do útočného pásma, ale rána končí vedle branky.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Fabbro, Stastney, Barrie, Gravel, C. Foote – Afanasjev, Glass, Tomasino – Sherwood, Novak, Evangelista – Sissons, Trenin, Asplund – Leonard, Jankowski, McCarron.

Vegas Golden Knights: Quick (Brossoit) – Martinez, Pietrangelo, Hutton, Hague, McNabb, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith, W. Karlsson, N. Roy – Dorofejev, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.
Utkání začne v Bridgestone Areně v Downtownu Nashvillu. Úvodní buly bude vhozeno krátce po druhé hodině českého času, tedy krátce po sedmé hodině lokálního času.
Nashville Predators bojuje o play-off, ale jeho vyhlídky nejsou dobré. To platí i především kvůli vysoké porážce 1:5 v posledním zápase od Dallasu Stars. V Západní konferenci je tým na desáté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrál dva.
Vegas Golden Knights jsou aktuálně na první pozici Západní konference. Tým ze 77 zápasů získal 103 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Naposledy v dvojzápase doma a venku porazil Minnesotu Wild.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nashville Predators a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.