NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Buffalo - 16. března 2023   00:00

Washington
Washington
10:03' Oshie (D. Strome, Ovečkin) • 41:32' Kuzněcov (Alexejev, Oshie) • 50:30' Ovečkin (T. van Riemsdyk, D. Strome) • 58:52' Wilson (Bäckström) • ' Kuzněcov
5:4
(1:3, 0:0, 3:1 - 0:0)

2:0 (SN)

Buffalo
Buffalo
04:43' Ljubuškin  (Krebs, Stillman) • 08:50' Peterka  (Quinn) • 18:06' Jost   • 45:22' Girgensons  (Krebs, Power)
Washington
C. Lindgren (Kuemper) – Sandin, T. van Riemsdyk, Fehérváry, Jensen, Alexejev, Irwin – Ovečkin (C), Kuzněcov, Wilson – Mantha, Bäckström (A), Cr. Smith – Sheary, D. Strome, Oshie (A) – Protas, Dowd, Aube-Kubel.
Brenk, Pochmara – Mills, Nansen
Capital One Arena, Washington
18 573 diváků
Buffalo
Luukkonen (C. Anderson) – Dahlin (A), Bryson, Power, Jokiharju, Stillman, Ljubuškin – J. Skinner, Ta. Thompson, Tuch – Peterka, Cozens, Quinn – Mittelstadt, Krebs, Greenway – Girgensons (A), Okposo (C), Jost.

3. Peyton Krebs (BUF) 0+2
V samostatných nájezdech zvítězil tým Washington Capitals.

Autorem vítězné branky je JEVGENIJ KUZNĚCOV.
63:37'
Charlie Lindgren rychle rozehrál ale sudí přerušuje hru. Bude se vhazovat.
63:17'
Alex Tuch pálil, brankář jeho rán vyrazil před sebe, a pak hráli obránci.
62:47'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale přesnější zakončení chybí.
61:54'
Tage Thompson pálil a domácí brankář kryje kotouč, bude se vhazovat.
61:37'
Casey Mittelstadt minul branku, jeho ráně nechybělo moc.
60:57'
Puk mají domácí, ale do útočného pásma se nedostali.
60:30'
Alex Tuch neměl komu přihrát, a tak vrátil hru do středního pásma.
60:01'
Úvodní buly pro hosty.
60:01'
Domácím se podařilo vyrovnat ve třetí třetině tento zápas, a tak uvidíme prodloužení. Hodně vybojovaný a důležitý bod pro Capitals.
60:00'
59:28'
Zakázané uvolnění proti domácím, vhazovat se bude před jejich brankou.
58:52'
Washington právě vstřelil branku!
Rychlá kombinace a je vyrovnáno, po šikovné přihrávce před branku se prosazuje ráno bez přípravy TOM WILSON. Asistence: Nicklas Bäckström.
58:46'
Alexandr Ovečkin pálil, Ukko-Pekka Luukkonen byl přippravený.
58:26'
Domácí hrají v šesti, brankář je na střídačce.
58:20'
Přesilovka pro Capitals.
58:00'
Ukko-Pekka Luukkonen si poradil se střelou soupeře od modré čáry.
57:36'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, pak přesilovku domácích.
57:36'
Alex Tuch – 2 min., hrubost.
57:00'
Buffalo se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje, následně domácí ale rychle vyhazují.
56:26'
Přesilovku hrají hostující hokejisté, kteří mají možnost usadit se v pásmu.
56:18'
Vyloučení v týmu Washington Capitals:
Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání.
56:14'
Casey Mittelstadt minul branku.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
55:21'
Ofsajd znamená buly ve středním pásmu. Komerční přestávka.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je zatím příznivější pro hostující celek.
54:20'
Casey Mittelstadt zkoušel dostat hru do útočného pásma, jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka.
54:00'
Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana je pozorná.
53:50'
Zakázané uvolnění Buffala.
53:22'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
52:52'
Zápas pokračuje dál.
52:21'
Komerční přestávka.
51:44'
Zemgus Girgensons měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho pokus končí těsně vedle branky. Jeho pokusu nechybělo moc.
50:30'
Domácí celek dává důležitou branku a snižuje, šikovnou tečí střely od modré čáry se mezi střelce prosazuje nyní ALEXANDR OVEČKIN. Tečoval puk před brankou, není to jeho obvyklá pozice, ale zorientoval se velmi dobře. Asistence: Trevor van Riemsdyk a Dylan Strome.
48:18'
47:53'
Alex Tuch se dostal do zakončení, jeho dobrou střelu dokázal zastavit připravený brankář.
46:36'
Casey Mittelstadt se propracoval do zakončení, s jeho pokusem neměl domácí brankář výraznější problémy. Následně na druhé straně Jevgenij Kuzněcov minul branku.
45:22'
Buffalo právě vstřelilo branku!
Krásná kombinace Buffala vede k brance a rozdíl mezi kluby je aktuálně dva góly. Tvrdou střelou se po šikovné akci spoluhráčů prosazuje ZEMGUS GIRGENSONS. Asistence: Peyton Krebs a Owen Power.
45:06'
Oddechový čas pro tým Buffalo Sabres.
44:45'
Ukko-Pekka Luukkonen kryje kotouč poté, co šikovně zakončoval jeden z hráčů Capitals. Bude se vhazovat.
43:20'
Zakázané uvolnění Buffala, buly před jeho brankou.
42:47'
Hraje se především ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma, mnoho šancí momentálně k vidění není.
41:32'
Z kraje třetí třetiny dokázal domácí celek vstřelit kontaktní branku, střelou zápěstím dokázal poslat kotouč mimo dosah brankáře dnes dobře hrající JEVGENIJ KUZNĚCOV. Asistence: Alexandr Alexejev a T. J. Oshie.
41:20'
Ukko-Pekka Luukkonen byl připravený a dokázal si poradit se střelou.
40:56'
Martin Fehérváry si klepal v útočném pásmu o přihrávku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
40:10'
V tuto chvíli je jasné. že Rasmus Sandin nebude v zápase pokračovat poté, co dostal kotoučem do kolena. Zápas pro něj předčasně skončil. Jak dlouho bude Capitals chybět není v tuto chvíli jasné.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
17:15, tak vypadá statistika střel na branku, mírnou převahu mají domácí, kteří ale prohrávají o dva góly.
40:00'
39:53'
Rasmus Sandin má problémy s kolenem na levé noze, zdá se, že nebude v zápase pokračovat. Dostal přesný zásah kotoučem.
39:35'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Capitals, kteří prohrávají o dva góly. Henri Jokiharju neuspěl rychlou ránou.
38:19'
Nic Dowd pálil od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář výraznější problém. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
38:10'
Nicolas Aube-Kubel autorem další střely, hostující brankář byl připravený.
37:22'
Dylan Strome se dostal do zakončení rychle po přechodu do útočného pásma, jeho rána končí vedle branky.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, více ze hry mají domácí hokejisté.
Ukko-Pekka Luukkonen si nyní dokázal v pohodě poradit se střelou soupeře. Snadná práce pro brankáře.
36:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma, mnoho šancí k vidění není.
35:33'
Washington hraje aktivně, dostal se do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
34:42'
33:39'
Charlie Lindgren kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
33:17'
Hosté se usadili v útočném pásmu a rána od modré čáry se od tyče odrazila zpět do hry.
33:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
31:49'
Owen Power pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář si poradil.
31:33'
Ukko-Pekka Luukkonen kryje kotouč poté, co zakončoval Martin Fehérváry. Komerční přestávka.
31:04'
Nicolas Aube-Kubel mohl hrát po akci, kterou začal Jevgenij Kuzněcov. Do střelecké pozice se domácí celek nedostal.
30:44'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, více ze hry mají nyní hokejisté hostujícího celku.
29:38'
Trevor van Riemsdyk měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho rána končí vedle branky.
28:44'
Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, jeho rána končí vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.
27:55'
Na výraznější šanci v posledních minutách čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.
27:27'
11:8, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
27:10'
Zemgus Girgensons mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru v útočném pásmu.
26:47'
Henri Jokiharju pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
26:30'
Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
26:02'
Hosté sice hráli přesilovku, ale do výraznější šance se tým nedostal. Buffalo hrálo velmi dobře defenzivně.
24:01'
Nic Dowd – 2 min., držení.
23:55'
Sledujeme klidnější pasáž hry.
22:43'
Špatná rozehrávka Buffala znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostů.
22:18'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
21:30'
9:6, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme klidnější pasáž hry.
21:07'
Kyle Okposo se dostal do zakončení, kotouč kryje brankář Capitals. Bude se vhazovat.
20:50'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek se dostal do útočného pásma, následně si obrana dokázala poradit.
20:01'
20:00'
19:35'
Craig Smith minul branku od modré čáry, jeho pokusu nechybělo moc.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
18:48'
Tom Wilson se po rychlé akci dostal do útočného pásma, ale jeho zakončení bylo zblokované.
18:06'
Casey Mittelstadt vybojoval puk na modré čáře, Conor Sheary prohrál souboj, následně se do rychlé akce dostal TYSON JOST. Jeho střela na vzdálenější tyč zapadla přesně do branky.
17:50'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím je ale obrana pozorná.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, hosté vedou těsně o jednu branku.
16:19'
6:4, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají v tomto ohledu domácí.
15:40'
Nicolas Aube-Kubel autorem další střely, znovu uspěl gólman.
15:06'
Alexej Protas byl volný před brankou, gólman si s jeho pokusem dokázal poradit.
14:40'
Optickou převahu mají nyní hokejisté Buffala, snadněji se dostávají do útočného pásma, ale na výraznější šanci čekají.
14:10'
14:02'
Bez výraznější šance se hra přenáší ze strany na stranu.
13:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry.
12:56'
11:45'
Z šesti střel daly tři góly. Hraje se nyní ve středním pásmu.
10:03'
Na to, jak byl zápas z počátku pomalý a nudný, tak se pořádně rozjel. Domácí proměňují rychle přesilovku a snižují. Z hranice brankoviště dokázal první střelu, která se od tyče odrazila, dorazit neobsazený T. J. OSHIE. Asistence: Dylan Strome a Alexandr Ovečkin.
09:46'
Riley Stillman – 2 min., nedovolené bránění.
08:50'
Zaslouženě se hostující celek dostává do vedení o dva góly. Na přihrávku brankovištěm brankář nedosáhl, a pak se střelou do prázdné branky prosazuje zcela volný JOHN PETERKA. Asistence: Jack Quinn.
08:22'
2:2, tak vypadá statistika střel na branku, mnoho zajímavých šancí tento zápas nenabízí.
07:50'
Matt Irwin pálil od modré čáry, jeho rána byla znovu zblokovaná. Následně se píská ofsajd.
07:04'
Tom Wilson otočil směr hry, dostal se do zajímavé pozice, ale minul prostor branky.
06:44'
Zatím registrujeme pouze dvě střely na branku. Mnoho zajímavých momentů zápas nenabízí.
04:43'
Z první střely na branku se hosté dostávají do vedení, po pěkné a rychlé kombinaci se prosazuje střelou zápěstím ILJA LJUBUŠKIN. Dává druhou branku v sezoně. Asistence: Peyton Krebs a Riley Stillman.
04:04'
Skinnerova střela nebyla vůbec špatná, ale puk končí vedle branky.
02:53'
John Peterka se dostal do střelecké pozice, ale minul branku.
02:34'
První zajímavější moment zápasu, Nicklas Bäckström pálil, ale jeho rána byla zblokovaná obranou soupeře.
00:01'
Poslední vzájemný zápas se odehrál 26. února a domácí Buffalo na svém ledě vyhrálo 7:4.
V Capital One Areně se proti sobě utkají dva kluby, které sousedí v tabulce. Ve východní konferenci vede s přehledem Boston. Buffalo je v tabulce desáté, z 66 zápasů získalo 71 bodů. Stejný počet bodů, ale o dva zápasy na kontě více má Washington Capitals, který je v tabulce jedenáctý. V posledním zápase dokázalo v dramatickém zápase Buffalo porazit Toronto 4:3, naopak Washington nestačil na Rangers 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Washington Capitals a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.