NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Devils - 10. března 2023   01:00

Washington
Washington
19:50' T. van Riemsdyk  • 29:50' D. Strome (Oshie, T. van Riemsdyk)

Washington
Kuemper (C. Lindgren) – T. van Riemsdyk, Sandin, Carlson, Irwin, Iorio, Alexejev – Mantha, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Wilson, Bäckström (A), Milano – Oshie (A), D. Strome, Sheary – Aube-Kubel, Dowd, Cr. Smith.
O´Rourke, Kea – Gawryletz, Pancich
Capital One Arena, Washington
18 573 diváků
Devils
Schmid (Vaněček) – Hamilton, Marino, Graves, Severson, Siegenthaler, B. Smith – Mercer, Hischier (C), Tatar – J. Boqvist, J. Hughes (A), Meier – Bratt, Haula, Palát (A) – Bastian, M. McLeod, Wood.

3. Dawson Mercer (NJD) 1+1
Je dobojováno! Bonusový bod si v nájezdech nakonec vybojovali hosté. Tři série kralovali brankáři. Tomu hostujícímu proti Kuzněcovovi pomohla i branková konstrukce. Až na konci čtvrté série rozhodl přesnou střelou Timo Meier.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils. Autorem vítězného nájezdu je TIMO MEIER!
Timo Meier nabral dobrou rychlost a přesnou střelou rozhodl o triumfu Devils!
Alexandr Ovečkin si puk přehodil na bekhend, ale přestřelil branku.
Nico Hischier také nenašel recept na domácího Kuempera.
Nicklas Bäckström střílel mezi betony, ale Schmid tam měl hokejku.
Bratt se pokusil o bekhendový blafák, ale Kuemper natáhl beton až k tyči.
Jevgenij Kuzněcov se tradičně rozjel hodně pomalu a zazvonil o tyč!
Jack Hughes mířil nad beton, ale Kuemper našel puk v lapačce.
Jako první se rozjel domácí Oshie, jenže bekhendovým blafákem minul branku.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nepřineslo rozuzlení dnešního souboje. Na řadu tak přijdou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:14'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
Timo Meier – 2 min., podrážení.
63:42'
Kuzněcov uklidnil rozehrávku Washingtonu v obranném pásmu. Zdá se, že ani jeden z týmů už se nikam hnát nebude.
63:10'
Hughes se hnal do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli zapomněl puk za sebou. Za domácí vyčistil prostor Sandin.
62:39'
Oshie udržel puk pro Washington, ale už neměl dostatek sil na zakončení. Oba týmy potřebují vystřídat.
62:13'
Nicklas Bäckström z pravé strany útočného pásma vypálil zápěstím, ale jeho svižný pokus skončil těsně vedle branky.
61:35'
Meier našel krásnou přihrávkou Bratta, který musel zakončovat z úhlu a trefil Kuempera.
61:06'
Bratt poslal přihrávku před branku, kde číhal Timo Meier, ale švýcarský hokejista se přes blok nedostal ke střele.
60:36'
Sandin na opačné straně našel Wilsona, který vypálil zápěstím, ale hostující brankář jeho ránu vyrazil nad břevno.
60:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Puk si vzal Jack Hughes, kterému si nabruslil Nico Hischier.
60:01'
Střely na branku: 18 – 39
Je to tak! Šedesát minut hokeje o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. New Jersey přitom ve třetí třetině mělo několik slibných možností. Tu poslední zahodil dvě minuty před koncem Tomáš Tatar. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.
60:00'
59:42'
Hosté už jen drží kotouč na hokejkách a nikam se neženou. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
59:06'
Dylan Strome získal odražený kotouč a jednoduše jej vyhodil do středního pásma. Devils mohou rozjet další akci.
58:26'
Až nyní se domácí dostali za modrou čáru a snaží se uklidnit závěr základní hrací doby. New Jersey chce naopat rozhodnout.
58:04'
Tomáš Tatar měl obrovskou šanci, ale Darcy Kuemper se proti jeho pokusu směřujícímu pod břevno skvěle přemístil!
57:29'
Darcy Kuemper si pohlídal nahození z levé strany a udržel puk v lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
57:15'
Severson poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, ale Tomáš Tatar puk protečoval jen k obráncům Washingtonu.
56:32'
Nic Dowd rozjel i další akci Washingtonu, jenže tentokrát byl o puk připraven už ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce pustit soupeře do šance.
56:03'
Dowd poslal bekhendovou přihrávku do útočného pásma, kam se dostal Sheary, ale pod tlakem obránce nedokázal přesně přihrát.
55:20'
Hosté se z tlaku domácího celku vymanili jen vyhozením kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
55:00'
Ovečkin se z levé strany dostal do zakončení, nicméně jeho pokus příklepem prolétl kolem vzdálenější tyčky.
54:36'
Po dalším souboji ve středním pásmu zahrál jeden z domácích hokejistů vysokou holí.
54:10'
Tomáš Tatar vypálil z levé strany útočného pásma, ale jeho dělovka skončila blokem prvního obránce v dresu Washingtonu.
53:59'
Kuemper musel vytáhnout další skvělý zákrok proti rozjetému soupeři z pravého křídla!
52:36'
Dylan Strome se na levém křídle natahoval po prudké přihrávce, jenže puk mu nakonec přeskočil přes čepel a zmocnil se jej obránce.
52:10'
Dougie Hamilton získal vyhozený kotouč soupeře, otočil se a poslal přihrávku na levou stranu. Defenziva Capitals si zatím ví rady.
51:29'
Sheary získal puk v rohu útočného pásma, nicméně důrazní hokejisté Devils jej od puku čistým způsobem dokázali odstavit.
51:06'
Po levém křídle projel do útočného pásma Boqvist, který prudkou přihrávkou našel spoluhráče, jehož ránu vykopl Darcy Kuemper betonem.
50:32'
Kuzněcov sice operoval s pukem na pravé straně útočného pásma, ale nepřesnou přihrávkou odevzdal kotouč soupeři.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut a ve Washingtonu zatím nadále platí nerozhodný stav. Ve třetí části jsou střelecky aktivnější hosté.
49:29'
Trevor van Riemsdyk střílel od modré čáry, ale obránce v bílém jeho ránu srazil mimo branku. Oba týmy hrají ve třetí části obětavě.
49:03'
Nathan Bastian se zjevil v obrovské šanci, ale střelou zápěstím z prostoru mezi kruhy těsně minul horní růžek!
48:26'
T. J. Oshie se stáhl do obranného pásma pro skákavý kotouč. Domácího hráče napadal Palát, ale Američan rozehrál s přehledem.
48:10'
Tomáš Tatar poslal přihrávku na levý kruh, odkud následně přišlo prudké zakončení, jenže to pro změnu postrádalo přesnost.
47:25'
Nebezpečnou a hodně tvrdou ránu vyslal Alexandr Ovečkin, ale Schmid jeho ránu viděl a udržel kotouč mezi rukou a tělem.
47:07'
Další útok New Jersey zastavuje zakázané uvolnění. Vhazování se vrátí před klec Washingtonu.
46:45'
Graves uklidnil rozehrávku New Jersey za vlastní brankou. Jeho následná přihrávka na Mercera byla příliš prudká.
45:26'
Sandin poslal přihrávku do středního pásma, kde byl Nicklas Bäckström. Druhý jmenovaný se ale daleko neprobil.
45:03'
Dylan Strome si sjel na přihrávku zadovkou, připravil si kotouč na forhend, jenže zápěstím netrefil branku New Jersey.
44:26'
Oshie se dral vpřed středem ledové plochy, ale proti trojici hráčů New Jersey nemohl uspět. Hosté otáčejí směr hry.
44:03'
Conor Sheary číhal na přihrávku na levém kruhu, jenže nedostal přesnou pobídku. Washinton ale vstoupil do třetí třetiny aktivně.
43:26'
Ovečkin projel do útočného pásma, jenže prováhal ideální moment na zakončení a nechal se vytlačil k hrazení.
43:10'
Sandin se v obranném pásmu otočkou zbavil napadajícího Hischiera. Washington zatím drží kotouč na svých hokejkách.
42:36'
Nicklas Bäckström získal puk za brankou Devils, odkud jej bekhendem přihrál do prostoru před brankou, ale obrana New Jersey byla pozorná.
42:10'
Hostující New Jersey vlétlo do třetí třetiny aktivněji, ale jeho další akci zastavila nepřesná přihrávka. Zakázané uvolnění.
41:22'
Bratt se dostal do úniku, snažil se zakončit forhendovým blafákeme, ale domácí gólman nepustil Devils do vedení!
41:10'
Právě Hughes se znovu dostal mezi kruhy, jenže jeho další dělovka skončila na betonu domácího brankáře.
40:35'
Jack Hughes projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže z ostrého úhlu branku Washingtonu vůbec netrefil.
40:10'
Washington uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Uvidíme, zda se o vítězi rozhodne v základní hrací době.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:01.
Střely na branku: 14 – 25
Druhá třetina končí! V jejím úvodu dokázal za hostující celek s velkou dávkou štěstí vyrovnat v přesilovce Erik Haula. O další minutu později navíc poslal Devils do vedení Dawson Mercer. Ve 30. minutě ale na opačné straně vyrovnal Dylan Strome. Poté se hrál hodně bojovný hokej s minimem šancí. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:2.
40:00'
39:23'
Van Riemsdyk střelou příklepem od modré čáry zlomil svou hokejku a může být rád, že se Devils nedostali do nebezpečného protiútoku.
39:13'
38:36'
Další úspěšné vyhození na straně Devils. Cenné sekundy v útočném pásmu navíc pro hosty získal Mercer.
38:06'
Tentokrát se hokejistům New Jersey podařilo vyhodit puk do středního pásma. Domácí se navíc nemohou dostat přes modrou čáru.
37:35'
Nicklas Bäckström našel Sandina, který pohotově zakončil, ale hostující gólman jeho ránu viděl a bez problémů zasáhl betonem.
37:13'
Michael McLeod – 2 min., nedovolené bránění.
37:06'
Kuemper vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození a pomohl spluhráčům s rozehrávkou.
36:21'
Další úspěšný zákrok pro Kuempera. Domácí brankář měl nyní výborně zakrytý výhled, ale nakonec schoval puk v lapačce.
36:03'
Domácí celek se dostal k puku a Sandin jej ihned poslal na útočnou modrou čáru. Hosté útok Washingtonu zastavili při první možnosti.
35:17'
Darcy Kuemper podržel Washington vynikajícím zákrokem! Gólman domácího celku se roztáhl proti dorážce na brankové čáře a udržel puk pod tělem!
35:06'
Dowd uspěl v přetlačované za brankou New Jersey, ale bekhendovou přihrávkou na odrou čáru nenašel spoluhráče.
34:28'
Nico Hischier trefil soupeře čistým hitem a poslal jej na hrazení. V posledních minutách se hraje v hodně vysokém tempu.
34:03'
Ondřej Palát se snažil udržet puk v útočném pásmu, jenže kotouč mu následně utekl a soupeř mu jej odpálil do bezpečí.
33:35'
Bratt projel do útočného pásma, projel za brankou Washingtonu, ale po několika náznacích se nakonec nedostal do zakončení.
33:06'
Meier se dostal k dorážce v blízkosti branky Washingtonu, ale švýcarský útočník kotouč netrefil podle svých představ.
32:29'
Milano projel po pravé straně do útočného pásma, jenže prováhal ideální moment pro zakončení.
32:03'
Matt Irwin poslal rozjetého soupeře na hrazení hodně tvrdým způsobem. Domácí fanoušci jej odměnili potleskem.
31:21'
Nico Hischier našel skrytou přihrávkou osamoceného Tatara, který měl moře času na zamíření, ale trefil vyrážečku domácího brankáře!
31:06'
Ovečkin se tentokrát dostal k bekhendové dorážce z dobré pozice, ale trefil beton ležícího brankáře.
30:32'
Alexandr Ovečkin dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže puk protečoval jen k prvnímu soupeři.
30:10'
Craig Smith se dostal do další střelecké pozice, jenže z ostrého úhlu trefil jen vnější oblouk hostující branky.
29:50'
Washington právě vstřelil branku! Je znovu vyrovnáno! Washington udeřil jako blesk z čistého nebe! Oshie ustál souboj na levé straně útočného pásma, poslal puk před branku a DYLAN STROME těžkou přihrávku uklidil za záda brankáře! Asistence: T. J. Oshie, Trevor van Riemsdyk.
29:24'
Ryan Graves uklidnil rozehrávku New Jersey a následně puk po mantinelu poslal za klec Capitals. Hosté v prostřední části spoléhají na důraz.
29:06'
Washington se nedokáže udržet na kotouči a jednoduše jej odevzdává soupeři. Hosté v této pasáži duelu na ledě jednoznačně dominují.
28:26'
Erik Haula se před domácí brankou dostal do další obrovské šance! Jeho dorážku z těsné blízkosti dokázal Kuemper zneškodnit!
28:12'
Domácí jsou průběhem posledních minut pořádně zaskočení a nemohou se vymanit z tlaku New Jersey.
27:32'
New Jersey právě vstřelilo branku! Hostující celek přidává druhou branku a bleskově otáčí vývoj dnešního souboje! Hischier clonil před domácí brankou. Od gólmana se puk odrazil jen na brankoviště a osamocený DAWSON MERCER jej doklepl do odkryté branky! Asistence: Nico Hischier, Tomáš Tatar.
27:20'
Domácí brankář Kuemper vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu.
26:55'
New Jersey právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! New Jersey nakonec využívá přesilovku! Po tlaku v útočném pásmu dostal přihrávku ERIK HAULA, který chtěl přihrát před branku, ale od Alexejeva se puk odrazil do branky! Asistence: Dawson Mercer, Damon Severson.
26:40'
Severson v přesilovce napřáhl k dělovce od modré čáry a nádhernou střelou příklepem trefil horní tyč domácí klece!
26:28'
Hischier bez přípravy vypálil z pravého kruhu, ale jeho ránu zastavila brusle obětavého obránce domácího Washingtonu.
26:03'
Domácí opět v úvodu oslabení získali kotouč a vyhodili jej za branku New Jersey. Hostům se dnes v přesilovkách zatím nedaří.
25:35'
Vyloučení v týmu Washington Capitals:
Tom Wilson – 2 min., držení.
25:06'
Haula chtěl v pádu odehrát kotouč za modrou čáru, ale domácí jsou teď všude o krok rychleji. Washington se dostává do tlaku.
24:38'
Kuzněcov vyhodil puk odrazem o mantinel do středního pásma. K puku se následně dostali jen hokejisté New Jersey.
24:03'
Trevor van Riemsdyk nahodil puk do útočného pásma, kde se do zakončení příklepem dostal Oshie, ale jeho rána byla nepřesná.
23:38'
Další akce New Jersey končí postavením mimo hru. Příliš netrpělivý byl při přechodu do útočného pásma Bastian.
23:26'
Vincent Iorio získal pro Washington odražený kotouč a rozjel útok domácího celku. Nikdo v tmavém dresu tentokrát nezakončil.
22:38'
22:06'
Znovu se domácím podařilo vyhodit kotouč do středního pásma. Dowd poté nasbíral pro Washington cenné sekundy k dobru.
21:40'
Hosté se sice usadili v útočném pásmu, nicméně jejich zakončení zatím nejsou nebezpečné.
21:00'
Domácí získali hned na úvod oslabení kotouč a vyhodili jej přes celé kluziště za branku Devils.
20:38'
Jevgenij Kuzněcov – 2 min., nedovolené bránění brankáři.
20:10'
Devils uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Hosté budou chtít vylepšit výkon hlavně směrem do ofenzivy.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:03.
Střely na branku: 6 – 9
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější domácí. Washington přestál skvělý vstup Devils do zápasu a postupně srovnal obraz hry. Dlouhou dobu jsme ale čekali na zajímavý moment. Až deset sekund přes sirénou poslal Capitals do vedení Trevor van Riemsdyk.
20:00'
19:50'
Washington právě vstřelil branku! Domácí celek se v závěru úvodní periody dostává do vedení! Po obrovskou závaru před brankou Devils se do volného kotouče položil TREVOR VAN RIEMSDYK a o brusli obránce poslal puk do branky! Bez asistence.
19:23'
Sheary dojel vlastní nahození do rohu útočného pásma, ale sám proti přesile obránců Devils neměl moc šancí na úspěch.
18:35'
Dougie Hamilton poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru. Timo Meier si puk výborně převzal a zakončil, jenže Kuemper měl lapačku připravenou.
18:10'
Miles Wood se otočil v rohu útočného pásma a překvapivou přihrávkou poslal puk mezi kruhy, kde však kralovala obrana.
17:35'
Sonny Milano zavezl puk do rohu útočného pásma, kde jej důrazný obránce přimáčkl tělem na hrazení. Capitals se nedostávají do zakončení.
17:03'
Ondřej Palát přišel o kotouč, což chtěl potrestat Dylan Strome, jehož pokus zápěstím srazil první hráč v bílém dresu k mantinelu.
16:28'
Alexandr Ovečkin se hnal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, ale Hamilton se před ruského střelce dostal tělem a odehrál puk k hrazení.
16:03'
Domácí se opět dostali do útočného pásma, ale nahození do rohu ledové plochy si defenziva Devils bez problémů pohlídala.
15:21'
Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu vypálil Trevor van Riemsdyk. Jeho pokus prošel až k brance, ale v akci byl beton gólmana.
15:03'
Od modré čáry pálil Marino, ale i tato rána skončila úspěšným blokem soupeře. Oba týmy hrají v obraně obětavým způsobem.
14:26'
Siegenthaler z levé strany vypálil těsně nad ledem, ale brankář Washingtonu měl čistý výhled a s přehledem zakročil pravým betonem.
14:06'
Hischier projel po levém křídle do útočného pásma, ale nepovedenou kličkou se vyhnal mimo střelecký úhel.
13:32'
Washington nyní uklidnil rozehrávku v obranném pásmu a počkal na kompletní vystřídání. Nové hráče poslal na led i kouč hostů.
13:10'
Craig Smith dostal přihrávku na levou stranu, jenže si neporadil se zpracováním a puk mu od čepele uskočil k prvnímu soupeři.
12:29'
Vincent Iorio vyvezl puk na útočnou modrou čáru, jenže tam si jej posunul příliš daleko před sebe a už nedokázal puk nahodit na branku.
12:06'
Brendan Smith si dal pozor na napadajícího soupeře a odrazem o mantinel bez problémů rozehrál. Hosté potřebují uklidnit hru.
11:27'
Milano dostal kotouč do rohu útočného pásma, jenže tam postrádal podporu svých spoluhráčů. Defenziva Devils zatím hraje důrazně.
11:06'
Sandin udržel pro domácí kotouč v útočném pásmu, jenže nahozením z těžké pozice trefil holeň prvního hráče v bílém dresu.
10:26'
Sonny Milano bekhendem protečoval kotouč ven z obranného pásma, jenže tam jej získali jen defenzivní hráči Devils.
10:00'
Je za námi polovina úvodní periody a zatím sledujeme taktické šachy. Ani jeden z týmů nechce na ledě udělat chybu.
08:43'
Dawson Mercer bekhendem protečoval puk do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči zamířil na střídačku.
08:15'
Mantha si sjel pro kotouč až do obranného pásma, kde se otočil a rozjel novou akci. Washington po špatném vstupu do zápasu srovnal obraz hry.
07:37'
Timo Meier dostal přihrávku na pravou stranu, přehodil si puk na forhend a zakončil. Jeho rána ale nebyla pro domácí klec nebezpečná.
07:06'
Dylan Strome se snaží aktivní rozehrávkou vyburcovat své spoluhráče, ale Washingtonu zatím schází lepší pohyb.
06:38'
Michael McLeod projel do útočného pásma, zadovkou přenechal kotouč spoluhráči, ale následná rána prolétla kolem branky.
06:10'
Až nyní se Capitals po dlouhé době zase dostali do útočného pásma, ale osamocený Nic Dowd nedokázal od mantinelu trefit branku.
05:50'
05:00'
S další přesilovkovou ránou od modré čáry přispěchal Hamilton, ale i jeho pokus Kuemper viděl v pravou chvíli a udržel puk ve výstroji.
04:26'
Meier dostal přihrávku žabičkou a bez váhání se opřel do kotouče. Jeho ránu z pravého kruhu Kuemper udržel mezi betony.
04:10'
Domácí hned v úvodu oslabení získali kotouč pro sebe a bez problémů jej poslali přes všechny čáry za klec Washingtonu.
03:50'
Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání.
03:29'
Kuemper se tentokrát přesunul k přední tyči proti dělovce od modré čáry a opět zasáhl betonem. Domácí gólman má v úvodu dostatek práce.
03:16'
Nico Hischier se před brankou Washingtonu dostal k odraženému kotouči a pohotově dorážel. Darcy Kuemper jeho velkou šanci zneškodnil betonem!
02:36'
Hosté se po dlouhé době nastěhovali do útočného pásma. Na modrou čáru přihrál Palát, ale jeden z domácích jeho pobídku protečoval za modrou.
02:03'
Pro Washington se rodil zajímavý protiútok, ale Graves se výborně stáhl do obranného pásma a bekhendem odehrál puk do bezpečí.
01:24'
Sonny Milano získal odražený kotouč v útočném pásmu, jenže jej nedokázal poslat na někoho ze spoluhráčů na modré čáře.
01:10'
Domácí brankář vyjel za svou klec a při rozehrávce se málem střetl se spoluhráčem. Se štěstím Washington rizikový moment přestál.
00:35'
Ovečkin dojel přihrávku za obranu hostujícího celku, jenže zadovkou nedokázal přihrát na někoho ze spoluhráčů do nebezpečné pozice.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Uvidíme, zda Washington proti favoritovi dokáže získat body.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Domácí budou hrát v modrém, zatímco Devils obléknou bílou sadu.

Washington Capitals: Kuemper (C. Lindgren) – T. van Riemsdyk, Sandin, Carlson, Irwin, Iorio, Alexejev – Mantha, Kuzněcov, Ovečkin – Wilson, Bäckström, Milano – Oshie, D. Strome, Sheary – Aube-Kubel, Dowd, Cr. Smith.

New Jersey Devils: Schmid (Vaněček) – Hamilton, Marino, Graves, Severson, Siegenthaler, B. Smith – Mercer, Hischier, Tatar – J. Boqvist, J. Hughes, Meier – Bratt, Haula, Palát – Bastian, M. McLeod, Wood.
Washington Capitals

Domácí Washington je na tom mnohem hůře. Celek z hlavního města USA má po šedesáti pěti odehraných duelech jen šedesát osm bodů a zatím mu patří dvanáctá pozice Východní konference. Capitals si tak letos play-off zřejmě nezahrají. Washington navíc soupeřům na domácí půdě pravidelně rozdává body. Z posledních pěti domácích duelů zvítězil jen nad Rangers. Naposledy navíc padl 2:4 na ledě Los Angeles.
New Jersey Devils

Hostující New Jersey letos prožívá parádní sezónu. Po šedesáti třech odehraných duelech mají Devils na kontě osmdesát osm bodů a zatím drží třetí pozici Východní konference. V Metropolitní divizi pak drží druhé místo se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Carolinu. Venku jsou navíc Devils nejlepším týmem na východě. Soupeřům navíc letos nasázeli už 226 branek. V posledním duelu však doma prohráli 3:4 s Torontem. Nejproduktivnějším hráčem je Jack Hughes se sedmdesáti šesti body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.