NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Nashville - 6. prosince 2023   02:30

Chicago
Chicago
05:57' N. Foligno (S. Jones) • 23:09' Dickinson (N. Foligno, A. Vlasic) • 25:21' N. Foligno (Joe. Anderson, S. Jones)
3:4
(1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)

1:3 (SN)

Nashville
Nashville
22:11' Evangelista  (Barrie, Pärssinen) • 22:37' Jankowski  (Sissons, Fabbro) • 32:59' O'Reilly  (F. Forsberg, Josi) • ' O'Reilly
Chicago
McIsaac, South – Cherrey, O´Quinn
United Center, Chicago
16 521 diváků
Nashville

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.
Statistika
Střely na bránu: 28 – 30 | Přesilová hra: 0/2 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 4

Kdo se postavil do brankoviště?
Juuse Saros (NSH) – 25 zákroků, 3 OG, úspěšnost 89,3 %, odchytal 65:00
Arvid Söderblom (CHI) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 65:00

Česká a slovenská stopa
Do tohoto utkán nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Tři hvězdy utkání
1. Filip Forsberg (NSH) 0+1
2. Ryan O´Reilly (NSH) 1+0
3. Juuse Saros (NSH) 25 zákroků
Samostatné nájezdy tedy jasně ovládli hokejisté z Nashvillu, kteří v nich byli v nich byli stoprocentní a naopak na domácí straně uspěl pouze Bedard.

Nashville Predators tedy nakonec dokázali zdolat Chicago Blackhawks 4:3 po samostatných nájezdech a z United Center odvážejí oba dva body.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Autorem vítězné branky je RYAN O'REILLY.
Forsberg tedy mohl vše ukončit, a tak taky udělal. Švédský útočník nabral velkou rychlost a úspěšnou kličkou do bekhendu překonal Söderbloma.
Johnson mířil mezi betony Sarose, ale neuspěl.
O´Reilly se prezentoval parádním bekhendovým zakončením
Za domácí vše zahájil Bedard, který zvolil střelu k vzdálenější tyči.
Vše zahájil hostující Nyquist, jenž si najel z levé strany a úspěšně mířil mezi betony Söderbloma.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení jsme se tedy rozhodující branky nedočkali, když si nakonec ani jeden z týmů nedokázal vytvořit nějakou vážnější příležitost, a tak nás tedy čekají samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:43'
Dickinson se svou střelou z pravého kruhu minul hostující klec.
64:18'
Bedardova střela zpoza O´Reillyho Sarose nepřekvapila a kotouč dokázal vyrazit.
63:51'
Nyquist vystřelil z hranice pravého kruhu a jeho pokus jen proletěl kolem brány.
63:32'
McDonagh zavezl puk do útočného pásma, kde se snažil přihrát na Pärssinena, ale tento pas byl zastaven.
63:05'
Stastney velmi dobře zatlačil na Reichela, kterého díky tomu obral o kotouč.
62:29'
Beauvillier vystřelil svou střelu ze středu útočného pásma, která mířila nad bránu Nashvillu.
61:59'
Forsberg se snažil dostat před bránu Chicaga, ale stopku mu zde vystavil Dickinson.
61:41'
Ještě jedno zakončení Bedarda, který střílel zpoza Josiho, jenž jeho střelu zblokoval do ochranné sítě.
61:22'
Bedard se trochu nenápadně dostal do levého kruhu, odkud i vystřelil a Saros jeho střelu vyráží.
60:58'
Nicméně ani Chicago s ním nic zatím nevymyslelo.
60:25'
S pukem začali hosté z Nashvillu, ale Jonesovi se nakonec podařilo odzbrojit Forsberga, a tak touš přebírají domácí.
60:01'
Ve třetí třetině jsme tedy neviděli ani jednu branku, a tak tedy musí zápas za nerozhodného stavu 3:3 do prodloužení. Blíž k rozhodnutí utkání byli domácí, ale Sarose jednou zachránil Josi a ve druhém případě naopak dokázal šanci Raddyshe zneškodnit.
60:00'
59:48'
Donato příliš otálel se svým zakončením, čehož rychle využili obránci Nashvillu, kteří domácího hráče o kotouč obrali.
59:28'
Sherwood nahodil kotouč do útočného pásma, ale zde se k němu dostávají domácí hokejisté.
58:51'
Forsberg ještě zkusil své střelecké štěstí, ale ani tato střela se za záda jeho krajana nedostala.
58:25'
McDonagh ze středního pásma poslal obloukem puk na Söderbloma, který sice touš vyrazil, ale že by se jednalo o nějak jistý zákrok, se říct nedá.
58:11'
Hostujícím hráčům nevyšel pokus o dlouhé nahození a Nashvillu je tedy odpískáno zakázané uvolnění.
57:48'
Blížíme se do konce třetí třetiny, a tak to zatím vypadá, že se dočkáme i hry navíc, protože zápas zatím zcela jasně směřuje do prodloužení.
57:05'
Foligno se pokusil z pravého kruhu najít skulinu ve výstroji hostujícího brankáře, ale Saros byl u své tyče připravený.
56:39'
Predátoři znova vyhazují puk přes všechny čáry, a tak ani druhou přesilovou hru Chicago nevyužije.
56:13'
Jones nahrál na levou stranu Bedardovi, který chtěl okamžitě střílet, ale jeho hůl to nevydržela.
55:53'
Bedardovu nabídku velmi dobře tečoval Raddysh, ale Saros kotouč dokázal vyrazit.
55:20'
Nyquistovi se podařilo velmi dobře přečíst hru, když ukořistil přihrávku Bedarda a následně vyhodil touš přes všechny čáry.
55:07'
Jonesova střela z modré čáry jen proletěla kolem brány Nashvillu.
54:52'
Filip Forsberg (NSH) oslabuje svůj celek, protože dostává dvě minuty za držení.
54:44'
Forsbegovu střelu se domácímu brankáři podařilo udržet ve své výstroji, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat v útočném pásmu Nashvillu.
54:04'
Hostující hráči se sami vyhnali ze svého útočného pásma nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.
53:25'
Domácí měli obrovskou příležitost vstřelit čtvrtou branku! Johnsonovi se podařilo přihrát zcela volnému Raddyshovi, kterého však vychytal Saros.
52:59'
Sherwood vyslal další svižnou střelu směrem na domácí klec a Söderblom jeho pokus vyrazil vedle své klece.
52:44'
O´Reilly obdržel přihrávku na střed útočného pásma a ihned vyslal svou střelu, která mířila k levé tyči domácí klece, ale Söderblomovi se nakonec podařilo kotouč zkrotit a brankář Chicaga jej schoval pod svou lapačku.
52:31'
Murphy velmi dobře přihrával Vlasicovi, který však v pravém kruhu přihrávku nezpracoval.
51:46'
Až nyní si Söderblom připisuje první zákrok ve třetí třetině, když si musel poradit s zakončením Tomasina.
50:56'
Lauzon zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal za sebou Forsbegovi, kterému se zřejmě střetly myšlenky, protože místo rychlé střely ještě asi něco chtěl vymýšlet, ale kotouč mu nakonec z hole utekl.
50:14'
Domácí chtěli nahodit puk do útočného pásma, ale ten se nakonec odrazil mimo hrací plochu.
49:22'
O´Reilly se snažil přihrát před bránu Chicaga, kam si najížděl Forsberg, ale toho si obrana Hawks pohlídala.
48:34'
Guttman vyslal svou nepříjemnou střelu z pravého kruhu, která mířila k vzdálenější tyči a Saros měl co dělat, aby touš vyrazil.
47:45'
Domácí hokejisté jsou v posledních momentech rozhodně na koni a Nashville nyní pouze posílá touš na zakázané uvolnění.
47:20'
Predators zatím ve třetí třetině nevyslali ani jednu střelu směrem na Söderbloma.
46:47'
Nashvillu se konečně podařilo dostat puk ze svého obranného pásma a hosté mohou rychle vystřídat.
46:05'
Tak nyní bylo před bránou Nashvillu pořádně horko. Reichelovi se totiž podařilo nacpat puk před Sarose, kde se od Josiho odrazil přes brankáře Preds, avšak švýcarský obránce nakonec vše zachránil a touš uklidil pryč.
45:07'
Hra je nyní přerušena, protože na ledě zůstal ležet hostující Pärssinen, který schytal velmi nepříjemný hit. Finský útočník nakonec dojel bez pomoci na svou střídačku.
44:14'
Ofenzivní akce Nashvillu skončila na útočné modré, kde se hostující hráči dostali do zcela jasného ofsajdu.
43:53'
Jones poslal kotouč do levého kruhu Vlasicovi, který chtěl využít clony Foligna, ale Saros si našel místo k výhledu a puk chytá svou lapačkou.
43:14'
Jankowski chtěl nahodit puk do útočného pásma, ale kotouč ihned sebral svou rukavicí Entwistle.
42:21'
Evangelista v útočném pásmu hledal přihrávkou Forsberga, ale tento pas si obrana Chicaga pohlídala a kotouč míří do středního pásma.
41:18'
Sarou svou rozehrávku zpoza klece poslal přímo na hůl Beauvilliera, který vyslal touš na modrou a Korchinski vypálil svou dělovku do betonů hostujícího brankáře.
40:26'
Nicméně jsou to hráči Chicaga, kteří registrují první střelu první třetiny, když z pravého kruhu otestoval Sarose Anderson.
40:10'
Domácí hokejisté začínají závěrečnou třetinu vyhozením kotouč na zakázané uvolnění, takže se hra velmi rychle dostane před jejich bránu.

Vyhraná vhazování: 13:15
Tak druhá třetina nám tedy brankových situací přinesla mnohem více než tomu bylo v té první. Nashvillu se nejprve během šestadvaceti vteřin podařilo otočit stav utkání na svou stranu, když se po dorážkách prosadili Evangelista a Jankowski.

Nicméně Preds se ze svého vedení radovali pouhých dvaatřicet vteřin. Rychlé vyrovnání totiž svou svižnou střelou zajistil Dickinson, na kterého za další dvě minuty navázal Foligno, a tak byli opět ve vedení Hawks.

Nicméně do šaten se přeci jen odchází za nerozhodného stavu, protože se hostující hokejisté prosadili v přesilové hře, když i jejich třetí branka padla po dorážce, kterou tentokrát obstaral O´Reilly.
40:00'
39:54'
O´Reilly nahrával kotouč na modrou Schennovi, který jej však v útočné třetině neudržel, a tak už se ve druhé části nic dalšího nestane.
38:57'
Bedard se svou kličkou uvolnil do levého kruhu a jeho střela byla sražena přímo na hůl Kurasheva, jehož okamžitou střelu zřejmě zastavil některý z bránících hráčů Nashvillu, protože tohle by Saros rozhodně nestihl.
38:20'
Reichel se tedy po uplynutí svého trestu vrací zpět do hry.
38:01'
Druhá početní výhoda Predátorům rozhodně nevychází dle představ, když se hosté v útoku udrželi jen na jejím začátku.
37:41'
Anderson ve středním pásmu zastavil rozehrávku Nashvillu, a tak opět vyvezl touš co nejdále od své brány.
37:28'
Chicago opět vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
37:02'
Domácím se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma.
36:39'
Forsbergova nabídka z modré čáry jen proletěla kolem brány Hawks.
36:17'
Nashville bude hrát svou druhou přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Lukas Reichel (CHI), jenž za svoje počínání nebude rozhodně pochválen, jelikož se jednalo o hodně zbytečný faul v útočném pásmu Chicaga.
35:56'
Nahození Luka Schenna bylo lehce tečováno a kotouč mířil jen těsně vedle domácí klece.
35:15'
Forsberg ze středního pásma obloukem nahodil kotouč na Söderbloma, který jej vyrazil hodně nešťastně před sebe, kde se málem k dorážce dostal Nyquist, ale toho domácí obrana dokázala neutralizovat.
34:38'
Chicago chtělo nahodit puk do svého útočného pásma, ale Josi jej přizvedl až do spodního prstence United Center.
34:31'
Josiho rána z modré čáry jen proletěla kolem brány Chicaga.
34:11'
Johnson nahodil kotouč do útočného pásma, ale zde sek němu dostal nejdříve hostující Stasney.
33:31'
Do velmi slibné pozice se dostal hostující McCarron, avšak jeho střela nakonec letěla těsně nad bránu Chicaga.
32:59'
Nashville právě vstřelil branku!
Predators využívají přesilovou hru! Forsberg vyslal svou střelu z pravého kruhu, kterou Söderblom vyrazil přesně na hůl RYANA O´REILLYHO, jehož okamžitá dorážka zaplula přesně k bližší tyči domácí klece. Asistence: Filip Forsberg, Roman Josi.
32:43'
Predators musejí založit další útok ze svého obranného pásma.
32:14'
První přesilovou hru si tedy vyzkouší i hosté z Nashvillu, protože na trestnou lavicí míří Jarred Tinordi (CHI), jenž si odsedí dvě minuty za podrážení.
31:33'
Nashville už je tedy kompletní. Preds své první oslabení zvládli na výbornou.
31:08'
Bedard však vyslal nepřesný pas na modrou čáru, a tak puk míří do středního pásma.
30:56'
Nyní už konečně Hawks drží puk v útočné třetině.
30:35'
Nashville zatím své oslabení zvládá výborně, protože se domácí stále nemohou usadit v útočném pásmu.
30:02'
Ani další snaha Chicaga zatím k ničemu nevedla, protože puk znova putuje až k Söderblomovi.
29:33'
Nashvillu se však podařilo vyhrát následné vhazování a kotouč ihned míří přes celé kluziště.
29:27'
Až v polovině utkání se dočkáváme prvního trestu tohoto zápasu, protože dvě minuty za hákování dostává Philipp Tomasino (NSH).
28:58'
Ze zcela identické pozice nyní střílel Luke Schenn, avšak vedl si stejně, jako jeho spoluhráč Nyquist, protože Söderblom opět vyrazil touš do rohu obranného pásma Chicaga.
28:30'
Nyquist vyvezl puk až do útočného pásma, kde i střílel ze slotu a Söderblomovi se jeho pokus podařilo vyrazit do rohu kluziště.
28:15'
Až nyní se některým hráčům Preds daří dostat na střídačku.
27:50'
Nashville nyní jen obloukem posílá kotouč do středního pásma, ale hosté stále nemohou na svou střídačku.
27:10'
Bedard byl nyní v útočném pásmu hodně osamocený, když si to doslova nabruslil hned do čtyř hráčů Nashvillu.
26:39'
Bedard se svým pasem snažil najít Beauvilliera, ale tento pas mezi kruhy nakonec obrana Nashvillu zblokovala.
25:21'
Chicago právě vstřelilo branku!
Tak vedení se tedy opět přelévá na stranu Chicaga! Domácí se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec Foligno nahrál do pravého kruhu Andersonovi, jehož střelu Saros pouze vyrazil před sebe, kde zrovna projížděl NICK FOLIGNO a jeho pohotová dorážka už míří do hostující klece. Pro zkušeného hráče je to už jeho druhá trefa v utkání. Asistence: Joe Anderson, Seth Jones.
24:55'
Forsberg nahrál na pravou stranu Stastneymu, jenž mu poté chtěl nahrát zpět, ale tento pas si už obrana Chicaga pohlídala.
24:32'
Guttman se dostal do zakončení z pravé strany útočného pásma a jeho svižná střela letí do připravené lapačky Sarose.
24:05'
Nahození Barrieho skončilo na betonech domácího brankáře a kotouč následně přebírají hokejisté Chicaga.
23:09'
Odpověď Chicaga však na sebe nenechala dlouho čekat. Folignovi se podařilo vybojovat puk v pravém kruhu a následně nahrál volnému JASONU DICKINSONOVI, jehož rychlá střela mířila do horních pater hostující klece. Sarosovi navíc zavazel ve výhledu jeho vlastní spoluhráč. Asistence: Nick Foligno.
22:37'
Predators okamžitě otáčejí stav tohoto zápasu na svou stranu! Jankowski se snažil prodrat mezi dvěma hráči Chicaga, ale kotouč se příhodně odrazil na hůl Sissonse, jenž se nacpal až před Söderbloma, kterého sice nepřekonal, ale puk se odrazil přímo na hůl MARKA JANKOWSKÉHO, jenž ho dorazil do domácí klece. Asistence: Colton Sissons.
22:26'
Korchinski vyslal svou ránu z modré čáry, kterou se nakonec Sarosovi podařilo udržet ve své lapačce.
22:11'
Predators srovnávají stav tohoto utkání! Kotouč se dostal na střed útočného pásma Nashvillu, kam si najel Barrie, jehož střelu LUKE EVANGELISTA tečoval do betonu Söderbloma, od kterého se puk vrátil zpět na hokejku útočníka Nashvillu, a ten už měl před sebou velmi snadnou úlohu. Asistence: Tyson Barrie, Juuso Pärssinen.
21:40'
Bedard ve středním pásmu přiťukl touš do jízdy Kurashevovi, jenž poté střílel z pravé strany a Sarosovi se jeho pokus podařilo vytěsnit do ochranné sítě.
21:19'
Sherwood z levé strany mířil do bližší šibenice domácí brány a jeho střela jen těsně proletěla kolem klece Chicaga.
20:36'
Hosté jeli ve dvou na jednoho, ale Forsberg s kotoučem trochu bojoval, čehož ihned využil bránící Jones, jenž ho dokázal vyseknout.
20:14'
Forsberg zavezl puk do útočného pásma, jenže zde vyslal hodně nepřesný pas, který sebrali domácí.

Vyhraná vhazování: 6:6
Prvních dvacet minut tohoto utkání je tedy už minulostí. Lehce lepším týmem byli spíš hosté z Nashvillu, kteří byli i střelecky aktivnější, ale žádná z jejich střel zatím v domácí bráně neskončila.

Naopak na druhé straně jsme mohli vidět jedinou branku první části, kterou obstaral zkušený Nick Foligno. Do šaten tedy odcházejí šťastnější domácí hokejisté, ale ještě je čeká velká spousta práce, aby zápas dovedli do vítězného konce.
20:00'
19:34'
Závěrečná minuta první třetina je plná nepřesností, když se kotouč jen pohybuje z jedné strany na druhou.
19:03'
Beauvillier vyslal svou přihrávku na modrou čáru, kam zrovna dojel Jones a jeho následná střela jen proletěla kolem hostující klece.
18:14'
Guttman se hodně drze zkoušel nacpat mezi tři hráče Nashvillu a málem se i uvolnil až do zakončení, jenže Josi mu nakonec vysekl touš z hole.
17:35'
Sherwood obdržel pas mezi kruhy, jenže při jeho střele mu nakonec sjel kotouč z hole, takže ani z této akce Nashvillu nic nebylo.
17:01'
Domácí hráči velmi dobře napadali rozehrávku Nashvillu, avšak k žádnému zakončení se nedostali, a tak si puk opět sebrali hosté.
16:09'
Jonesovo nahození z modré čáry se hostujícím hráčům podařilo zblokovat a kotouč navíc míří do středního pásma.
15:23'
Nyquist naznačil střelu a poté přihrál pod sebe Barriemu, jehož následná střela skončila na betonech Söderbloma.
14:47'
Hostujícím hráčům je nyní odpískáno trochu přísnější zakázané uvolnění, protože bruslařský souboj mezi Jonesem a Pärssinenem za nahozeným kotoučem byl velmi vyrovnaný.
13:45'
Luke Schenn vyslal své nahození z modré čáry, ale i jeho střela až k bráně nedoletěla, protože zde zasáhl jeden z domácích hráčů.
13:10'
Tinordi napřáhl na levé straně útočného pásma, jenže svou ránu pouze poslal přímo do bránícího Pärssinena.
12:25'
Chicagu se podařilo zastavit další útočnou snahu svého soupeře a Jones nyní čeká s rozehrávkou než jeho spoluhráči dostřídají.
11:52'
Jones se pokoušel překvapit Sarosem zakončením z rohu kluziště, které nakonec jen přeměřilo brankoviště Nashvillu.
11:24'
Josiho střela byla těsně před domácím brankářem zblokována a Söderblom už následně pouze přikryl kotouč svou lapačkou.
10:33'
Raddysh obdržel přihrávku na útočnou modrou, ale velmi rychle zde zasáhl Sisson, který puk vysekl za bránu Nashvillu.
10:00'
Pärssinen vyslal svou svižnou střelu z levého kruhu, která se jen odrazila od brankáře Chicaga.
09:45'
Kotouč se poté dostal na modrou čáru k Tinordimu, jehož střela už zaletěla do výstroje hostujícího brankáře.
09:40'
Dickinson se dokázal nacpat až k bráně Chicaga, kde ještě přihrával na pravou stranu Folignovi, jehož střela však mířila těsně vedle.
09:21'
Trenin dostal přihrávku na levou stranu a jeho následná střela byla přizvednuta bránícím Vlasicem do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
08:43'
Evangelista se pokoušel překonat Söderbloma střelou z velkého úhlu, ale kotouč nakonec mířil těsně mimo bránu Chicaga.
07:57'
McDonagh si velmi dobře všiml, že za obranou Chicaga byl zcela volný Trenin, kterému tedy adresoval svůj dlouhý pas, ale ten byl nakonec lehce tečován, a tak se díky tomu touš doklouzal až pod lapačku Söderbloma.
07:26'
Bedard vyhrál následné vhazování na Jonese, jehož pohotovou střelu musel Saros vykopnout svým betonem.
07:21'
Nashville nyní pouze poslal kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
06:55'
O´Reilly dostal přihrávku do slotu, ale než stihl vystřelit, tak už se k jeho holi natáhl jeden z bránících hráčů a jeho střelecký pokus tedy zblokoval.
05:57'
Blackhawks otevírají skóre tohoto utkání! Zámek domácích nakonec přináší své ovoce. Jones zavezl touš do rohu kluziště, odkud ho nahrál do pravého kruhu NICKOVI FOLIGNOVI, jemuž se trochu podařilo nachytat Sarose na hruškách, protože z velkého úhlu poslal touš do horní části branky a hostující brankář si puk nešťastně srazil do vlastní sítě. Asistence: Seth Jones.
05:38'
Vlasic vyslal svou střelu z modré čáry, avšak ani tentokrát Saros zasahovat nemusel, protože to za něj udělali jeho spoluhráči.
05:01'
Bedard zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal za sebou Beauvillierovi, jehož následná střela letěla vedle hostující klece.
04:33'
Sherwood vyslal svou střelu z levého kruhu, která však zaletěla přesně do připravené lapačky Söderbloma.
04:06'
Chicagu opět nevyšla rozehrávka, protože kotouč opět míří na zakázané uvolněnní.
03:35'
Donato vedl rychlý protiútok Chicaga a domácí útočník nakonec v pravém kruhu napřáhl a jeho rána končí na brankové konstrukci!
03:01'
Forsberg si nabruslil s pukem až k bráně Chicaga, kde naznačil přihrávku, ale místo toho následně vystřelil a jeho pokus mířil těsně nad domácí klec.
02:38'
Nashvillu se podařilo uzavřít svého soupeře v jeho obranném pásmu a z modré čáry střílel Barrie, avšak jeho pokus byl zblokován mimo bránu Chicaga.
02:08'
Další rozehrávka domácím příliš nevyšla, protože kotouč míří přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
01:55'
Murphy vypálil od pravého mantinelu a jeho střelecký pokus se podařilo zblokovat Evangelistovi.
01:18'
Sherwood vyslal svou schovanou střelu z levého kruhu, kterou se Söderblomovi podařilo vyrazit svým betonem.
00:49'
Další útočná akce Chicaga skončila na útočné modré, kde se domácí dostali do ofsajdu.
00:37'
Naopak na druhé straně se k zakončení ze slotu dostal Forsberg a jeho střelu musel Söderblom vyrazit mimo svou klec.
00:15'
Domácí hokejisté se hned pustili do útočného pásma, kde však zpoza hostující klece vyslali nepřesný pas na modrou čáru, který mířil mezi oba obránce.
00:01'

Chicago Blackhawks: Söderblom (Mrázek) – A. Vlasic, S. Jones, Korchinski, Murphy, Tinordi, Zajcev – Beauvillier, Bedard, Kurashev – T. Johnson, Guttman, T. Raddysh – N. Foligno, Dickinson, Joe. Anderson – Reichel, Donato, Entwistle.
Trenér: Luke Richardson

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi, McDonagh, Lauzon, Fabbro, Stastney, Barrie, L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Sherwood, Pärssinen, Evangelista – Trenin, Sissons, Jankowski – McCarron, Tomasino.
Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: McIsaac, South – Cherrey, O´Quinn.
Vítám vás u utkání dvou týmů z Centrální divize. Konkrétně se podíváme do United Center, která je domovem Chicaga Blackhawks, jenž na svém ledě přivítají Nashville Predators.

Zápas startuje něco málo po půl třetí ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.